Szombati foci: Fradi-Vidi!

Avatar
nyúl
Kincstári Főegerész
Hozzászólások: 46284
Csatlakozott: 2005.09.14. 13:36

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: nyúl » 2020.03.08. 10:26

Cselszky írta:Úgy kellett, mint egy falat kenyér. Jövő héten jön a ZTE, majd a Kaposvár és a végén a Paks is. Ezeket valahogy hozni kell, plusz idegenben csipegetni a pontokat, pl. nem ártana egy idegenbeli siker mondjuk a Honvéd és/vagy az Újpest ellen. 40-41 pont körül már csak bent lehet maradni.
Ha a következő fordulóban győzünk, az némi megnyugvást hozhat. Az esély adott.

SuperDepor
Moderátor
Hozzászólások: 40699
Csatlakozott: 2006.03.07. 23:03
Tartózkodási hely: Magyar-Osztrák Monarchia

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: SuperDepor » 2020.03.08. 13:30

ManBat írta:
Cselszky írta:
ManBat írta:valami megakadt a Fradinál, elmúlt öt meccsből kettőt nyertek, aktuális formában holtversenyben ötödikek a Kispesttel, és látványosan akadós lett az egyébként eddig baromi hatékony Rebrov-taktika is
nem azt mondom hogy innen nem csak elveszteni tudják a bajnoki címet még mindig, de két hete még eldőltnek látszott a bajnoki cím, a Fehérvár fokozatos feltámadásával párhuzamban ez már nem így van

Így is van 7 pont előnyük vesztett pontok alapján. Nekem a MOL sem túl meggyőző, még ha meg is szórták magukat a Kaposvár és emberelőnyben a ZTE ellen. Ma csak a 2. góljukat láttam, ahhoz, tehát a fordításhoz konkrétan Slagveer megye1-es, nevetséges hibája kellett. Szerintem fognak ők is pontokat veszíteni még, erősen meglepne, ha bajba kerülne a Fradi. A mai meccsük 2. félidejébe bele-belenéztem, látszott, hogy ha nagyon akarnák, simán behúznák, de nem erőltették meg magukat. Várható is volt, hogy a ZTE-meccsbe nagyjából beleszarnak (ami nekünk és az alsó régió többi csapatának persze nem jött jól, de ez mellékes).

mutatott játék alapján a Kövesden kívül senki nem meggyőző idén tavasszal, viszont a Fradi nagyon úgy néz ki hogy idegenben beragadt, és a két hiányzó meccs is jó kérdés hogy megnyugtató biztonsági tartalék-e, vagy inkább fenyegető pluszteher

És miért a Kövesd? Az utolsó 5 meccsen a a Fehérvár, Felcsút és DVTK is több pontot szerzett.
Ne aggódjatok hát a holnapért mert a holnap majd aggódik magáért. Elég minden napnak a maga baja.

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: ManBat » 2020.03.08. 15:01

SuperDepor írta:
ManBat írta:
Cselszky írta:Így is van 7 pont előnyük vesztett pontok alapján. Nekem a MOL sem túl meggyőző, még ha meg is szórták magukat a Kaposvár és emberelőnyben a ZTE ellen. Ma csak a 2. góljukat láttam, ahhoz, tehát a fordításhoz konkrétan Slagveer megye1-es, nevetséges hibája kellett. Szerintem fognak ők is pontokat veszíteni még, erősen meglepne, ha bajba kerülne a Fradi. A mai meccsük 2. félidejébe bele-belenéztem, látszott, hogy ha nagyon akarnák, simán behúznák, de nem erőltették meg magukat. Várható is volt, hogy a ZTE-meccsbe nagyjából beleszarnak (ami nekünk és az alsó régió többi csapatának persze nem jött jól, de ez mellékes).

mutatott játék alapján a Kövesden kívül senki nem meggyőző idén tavasszal, viszont a Fradi nagyon úgy néz ki hogy idegenben beragadt, és a két hiányzó meccs is jó kérdés hogy megnyugtató biztonsági tartalék-e, vagy inkább fenyegető pluszteher

És miért a Kövesd? Az utolsó 5 meccsen a a Fehérvár, Felcsút és DVTK is több pontot szerzett.

mutatott játékról volt szó, nem pontokról
tegnap amit a 25. perctől a visszafújt egyenlítésig csináltunk azt nézni is rossz volt
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

SuperDepor
Moderátor
Hozzászólások: 40699
Csatlakozott: 2006.03.07. 23:03
Tartózkodási hely: Magyar-Osztrák Monarchia

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: SuperDepor » 2020.03.08. 16:50

ManBat írta:
SuperDepor írta:
ManBat írta:mutatott játék alapján a Kövesden kívül senki nem meggyőző idén tavasszal, viszont a Fradi nagyon úgy néz ki hogy idegenben beragadt, és a két hiányzó meccs is jó kérdés hogy megnyugtató biztonsági tartalék-e, vagy inkább fenyegető pluszteher

És miért a Kövesd? Az utolsó 5 meccsen a a Fehérvár, Felcsút és DVTK is több pontot szerzett.

mutatott játékról volt szó, nem pontokról
tegnap amit a 25. perctől a visszafújt egyenlítésig csináltunk azt nézni is rossz volt

A mutatott játék semmit nem jelent. Az elnyert címek, az elért helyezesek azaz az összegyűjtött pontok számítanak. Az utókor csak erre fog emlékezni, semmi másra. (ezt nem én találtam ki :))
Ne aggódjatok hát a holnapért mert a holnap majd aggódik magáért. Elég minden napnak a maga baja.

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: ManBat » 2020.03.08. 19:26

SuperDepor írta:
ManBat írta:
SuperDepor írta:És miért a Kövesd? Az utolsó 5 meccsen a a Fehérvár, Felcsút és DVTK is több pontot szerzett.

mutatott játékról volt szó, nem pontokról
tegnap amit a 25. perctől a visszafújt egyenlítésig csináltunk azt nézni is rossz volt

A mutatott játék semmit nem jelent. Az elnyert címek, az elért helyezesek azaz az összegyűjtött pontok számítanak. Az utókor csak erre fog emlékezni, semmi másra. (ezt nem én találtam ki :))

és ez tény, nem is erről írtam
Cselszky kifogásolta a Fehérvár játékát, arra mondtam hogy a mutatott játéka egyedül a Kövesdnek tetszetős, de pontszámban faragódik le a de facto 7 pontos előny
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: ManBat » 2020.03.11. 19:12

a zártkapuk előtt kijöttem a Kövesd-Felcsútra, sok élmény eddig nem ért, de meglepve tapasztaltam, hogy a DVTK szakmai stábja VIP székeket kap Kövesden
Kép
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: ManBat » 2020.03.15. 11:48

a dobogó jó eséllyel elszállt, meg kéne előzni a Felcsútot és reménykedni hogy a Vidi-Kövesd továbbjutója nyeri a kupát
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51351
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2020.03.15. 12:35

ManBat írta:a dobogó jó eséllyel elszállt, meg kéne előzni a Felcsútot és reménykedni hogy a Vidi-Kövesd továbbjutója nyeri a kupát

leszarom a nemzetközi kupát, a kövesd sose nyerjen kupát, döntőbe se jusson, szarházi ner-banda

Avatar
nyúl
Kincstári Főegerész
Hozzászólások: 46284
Csatlakozott: 2005.09.14. 13:36

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: nyúl » 2020.03.15. 13:38

ManBat írta:a dobogó jó eséllyel elszállt, meg kéne előzni a Felcsútot és reménykedni hogy a Vidi-Kövesd továbbjutója nyeri a kupát
Irigyellek, hogy idén ez a bosszúságotok.
Mi simán kikaptunk otthon egy közvetlen riválistól és 2 pontra vagyunk a kieséstől. Minden valószínűség szerint a jövő héten már a ZTE előttünk lesz, hiszen a Kaposvárral játszik, míg mi a Honvéddal.

Avatar
MindigÚjpest
fanatikus
Hozzászólások: 14806
Csatlakozott: 2009.04.17. 09:30
Tartózkodási hely: otthon,munkahely

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: MindigÚjpest » 2020.03.15. 15:26

Maradonapoli írta:
ManBat írta:a dobogó jó eséllyel elszállt, meg kéne előzni a Felcsútot és reménykedni hogy a Vidi-Kövesd továbbjutója nyeri a kupát

leszarom a nemzetközi kupát, a kövesd sose nyerjen kupát, döntőbe se jusson, szarházi ner-banda
felfelémutatóhüvelykujj
Sosem felejtem el, volt hogy fociról mentünk át a Komjádiba, ott voltunk a BEK meneteléskor, világsztár csapatunk volt, aminek az egyik legfényesebben ragyogó csillaga Benedek Tibi volt. Nyugodj Békében bajnok!

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: ManBat » 2020.03.15. 21:28

Maradonapoli írta:
ManBat írta:a dobogó jó eséllyel elszállt, meg kéne előzni a Felcsútot és reménykedni hogy a Vidi-Kövesd továbbjutója nyeri a kupát

leszarom a nemzetközi kupát, a kövesd sose nyerjen kupát, döntőbe se jusson, szarházi ner-banda

én meg leszarok mindenki mást, nyerjen a Kövesd kupát nekünk meg irány megismételni a lovecsi csodát
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16491
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2020.04.30. 12:38

Mehet a buli, május 4-től engedik az edzéseket és a meccseket.
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

Avatar
SAW
Aranylabdás
Hozzászólások: 37821
Csatlakozott: 2005.07.27. 09:47
Tartózkodási hely: Tata

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: SAW » 2020.05.06. 22:50

Savaria1919 írta:Mehet a buli, május 4-től engedik az edzéseket és a meccseket.

Kíváncsi vagyok, hogy mekkora lesz a visszaesés a nézőszámok tekintetében.
Elengedhetnélek... de nem válna javadra.

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16491
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2020.05.06. 23:56

SAW írta:
Savaria1919 írta:Mehet a buli, május 4-től engedik az edzéseket és a meccseket.

Kíváncsi vagyok, hogy mekkora lesz a visszaesés a nézőszámok tekintetében.

Van, ahol nagyobb, máshol kevesebb. Az Eger rekordjai így sem fognak megdőlni, ha beleszámoljuk majd a kilátogató újságírókat és egyéb személyeket.
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

Avatar
moti77
Sztár
Hozzászólások: 3936
Csatlakozott: 2012.02.15. 00:34
Tartózkodási hely: Hóm Offísz

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: moti77 » 2020.05.09. 15:04

Savaria1919 írta:Mehet a buli, május 4-től engedik az edzéseket és a meccseket.

Mai Lok-Várda edzőmeccsét elutasította a bmlsz, de a parlametben csak a gombot nyomogatni tudó csapatának kivételt tesznek. Hát igen, ők az elnyomottak. :D

Avatar
banok
Aranylabdás
Hozzászólások: 29048
Csatlakozott: 2005.03.20. 03:08
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: banok » 2020.05.23. 17:04

Sigér bombaformában!

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74925
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Adamek » 2020.05.23. 17:14

Szutykov egy vegytiszta nb2-es spíler indításaival operál a kényszerszünet után is, nem értem mit keres tartós bérlettel a kezdőben egész szezonban, illetve gondolom valami zabigyereke lehet a mesternek
Vitya viszont nagyon jól tolja a Leslie Nielsen karaktert
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: ManBat » 2020.05.23. 18:11

ha Tőzsér nem lenne ekkora magyarázhatatlan balfasz, igazából simán be is húzhatta volna a Loki
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Avatar
nyúl
Kincstári Főegerész
Hozzászólások: 46284
Csatlakozott: 2005.09.14. 13:36

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: nyúl » 2020.05.23. 20:56

ManBat írta:ha Tőzsér nem lenne ekkora magyarázhatatlan balfasz, igazából simán be is húzhatta volna a Loki

Ő ejt ki minket az első osztályból.
Általában a megvetésnél messzebbre nem jutok semmirekellő labdarúgókkal kapcsolatban, de őt gyűlölöm.

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: ManBat » 2020.05.23. 21:03

nyúl írta:
ManBat írta:ha Tőzsér nem lenne ekkora magyarázhatatlan balfasz, igazából simán be is húzhatta volna a Loki

Ő ejt ki minket az első osztályból.
Általában a megvetésnél messzebbre nem jutok semmirekellő labdarúgókkal kapcsolatban, de őt gyűlölöm.

két pesti csapat jutott fel alulról, elég jó eséllyel az Újpest lesz az idei áldozat, nem ti
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Google Adsense [Bot], Javier Arizmendi valamint 81 vendég