Szombati foci: Fradi-Vidi!

tomi

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: tomi » 2022.08.01. 12:39

Szarka írta:
tomi írta:
Savaria1919 írta:Azzal a kinövéssel egy fokkal óvatosabban fogalmaznék, tavaly ősszel az El-csoportmeccseken maradtak azért üres helyek, nyilván abba belejátszott okként a covid és a magasabb jegyárak is.
NB1-es meccsek jelentős részén félház sincs.


az EL meccsek árszabása durván el lett mérve, most viszont normál jegyárak mellett van ekkora érdeklődés

nyilván az NB1-es meccseken nincs félház sem, de a klub így elég sok pénztől elesik, mert nem tud profitot maximalizálni a nemzetközi meccseken

igazából az érdeklődés mértéke lepett meg, az elmúlt években a selejtezők ezen szakaszán nem volt ekkora érdeklődés, most meg már a Tobol ellen is 17 ezren kinn voltak.

Le kell szervezni a Puskásba, azért 30.000 ember annyira nem vész el. Azért még se lehet minden 10.ezredik szintre külön stadion, főleg, hogy a nemzetközi után 10.000es átlag jön össze.

Arról nem is beszélve, hogy amint kegyvesztettek lesztek, a nézőszám is megy vissza 10k alá.


nyilván, ettől még amit írtam áll, _jelenleg_ a nemzetközi meccseinkre nagyobb az érdeklődés, mint a stadionunk.

amúgy a kupadöntőn is kinn volt 35 ezer ember, nem volt rossz hangulat, de azért legalább 40-45 kéne, hogy már jó legyen egy akkora stadionban.

Mech
Aranylabdás
Hozzászólások: 21348
Csatlakozott: 2009.07.21. 15:39
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Mech » 2022.08.01. 13:37

tomi írta:
Mech írta:
tomi írta:Durva, hogy eljutottunk oda, hogy kinőttük a stadiont, gyakorlatilag 2-3 nap alatt sold out a nemzetkozi meccsunk, az elejen meg a Slovannak tudtam be a hype miatt, de most a Qarabag ellen is mar gyakorlatilag 3 nap alatt elfogytak a jegyek.

Az a baj, hogy a kovetkezo a 60 ezres Puskas, ahol a 30-35-40 ezer ember elveszik.

istenem :D
ja, ki, a szponzorjegyekkel

2021
Ferencvárosi TC - Real Betis Balompié 1:3, 16.760 néző
Ferencvárosi TC - Celtic FC 2:3, 16.501 néző
Ferencvárosi TC - Bayer 04 Leverkusen 1:0, 12.327 néző

2020-ban COVID volt.

2019
Ferencvárosi TC - PFC Ludogorets Razgrad 0:3, 16.163 néző
Ferencvárosi TC - PFC CSKA Moskva 0:0, 18.153 néző
Ferencvárosi TC - RCD Espanyol 2:2, 19.111 néző

A tavalyi évet számokban még a Vidi is hozta amikor a Grupiban tolták az EL-csoportkört (sőt, átlagban jobbat is és gyanítom fele annyi ingyenjegyessel, mint nálatok).
Vidi FC - FC BATE Borisov 0:2, 14.726 néző
Vidi FC - PAOK FC 1:0, 17.208 néző
Vidi FC - Chelsea FC 2:2, 19.242 néző

A bajnokságban a Groupama átadása óta 10.715 volt a legjobb átlagnézőszámotok egy szezonban (tavalyi. 8.709), ami pont félház. Persze megsüvegelendő és itthon kimagasló egyértelműen, de az Újpest elleni két hazai meccset leszámítva sosincs teltház.


az EL csoportkörben azért volt kevés néző, mert 20 ezer volt egy jegy, ha jól emlékszem, az csúnyán el lett baszva és ennyiért egy covidos oltásos vegyes időszakban az elég rossz döntés volt.

de mindenesetre örülök, hogy minden egyes pozitív Fradis hírnél megpróbálod feltalálni a spanyol viaszt. továbbra is szánalmas a logikád, hogy az ellenpéldából a legjobbat veszed, a Fradiból pedig a legrosszabbat, hiszen jöhettél volna a selejtezős Young Boys elleni teltházzal is tavalyról, ami 20.600 ember volt, de nem, neked a rosszabbal kellett :)

idehozod a 12. ezres tét nélküli meccset, de az előtte 3 hónappal levő fontosabb teltházasat nem :)))

sokadik példa, hogy almát a körtével hasonlítasz, eddig rosszindulatra gyanakodtam, mostmár inkább irigységre.

arról nem is beszélve, hogy a kommentem a JELENRŐL szólt, nem pedig a múltról, tehát a JELENLEGI érdeklődést megítélni a tavalyi nézőszámok alapján rendkívül nevetséges.

olyan vagy mint a mondában a tudós, aki bebizonyítja, hogy a darázs nem tud repülni. a valóságban azonban tud.

Értem, akkor 2 meccs alapján kinőttétek a stadiont.
Mert azt így szokás kinőni, nem egy hosszú folyamat részeként.
Teljesen világos. Bocsi, hogy ilyen ezer éves példákat hoztam, nem tudtam, hogy csak az elmúlt 1 hét dönt egy stadion kinövéséről.
miért nem ismered csak be, hogy most tök hülyeséget írtál?

tomi

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: tomi » 2022.08.01. 14:02

Mech írta:
tomi írta:
Mech írta:istenem :D
ja, ki, a szponzorjegyekkel

2021
Ferencvárosi TC - Real Betis Balompié 1:3, 16.760 néző
Ferencvárosi TC - Celtic FC 2:3, 16.501 néző
Ferencvárosi TC - Bayer 04 Leverkusen 1:0, 12.327 néző

2020-ban COVID volt.

2019
Ferencvárosi TC - PFC Ludogorets Razgrad 0:3, 16.163 néző
Ferencvárosi TC - PFC CSKA Moskva 0:0, 18.153 néző
Ferencvárosi TC - RCD Espanyol 2:2, 19.111 néző

A tavalyi évet számokban még a Vidi is hozta amikor a Grupiban tolták az EL-csoportkört (sőt, átlagban jobbat is és gyanítom fele annyi ingyenjegyessel, mint nálatok).
Vidi FC - FC BATE Borisov 0:2, 14.726 néző
Vidi FC - PAOK FC 1:0, 17.208 néző
Vidi FC - Chelsea FC 2:2, 19.242 néző

A bajnokságban a Groupama átadása óta 10.715 volt a legjobb átlagnézőszámotok egy szezonban (tavalyi. 8.709), ami pont félház. Persze megsüvegelendő és itthon kimagasló egyértelműen, de az Újpest elleni két hazai meccset leszámítva sosincs teltház.


az EL csoportkörben azért volt kevés néző, mert 20 ezer volt egy jegy, ha jól emlékszem, az csúnyán el lett baszva és ennyiért egy covidos oltásos vegyes időszakban az elég rossz döntés volt.

de mindenesetre örülök, hogy minden egyes pozitív Fradis hírnél megpróbálod feltalálni a spanyol viaszt. továbbra is szánalmas a logikád, hogy az ellenpéldából a legjobbat veszed, a Fradiból pedig a legrosszabbat, hiszen jöhettél volna a selejtezős Young Boys elleni teltházzal is tavalyról, ami 20.600 ember volt, de nem, neked a rosszabbal kellett :)

idehozod a 12. ezres tét nélküli meccset, de az előtte 3 hónappal levő fontosabb teltházasat nem :)))

sokadik példa, hogy almát a körtével hasonlítasz, eddig rosszindulatra gyanakodtam, mostmár inkább irigységre.

arról nem is beszélve, hogy a kommentem a JELENRŐL szólt, nem pedig a múltról, tehát a JELENLEGI érdeklődést megítélni a tavalyi nézőszámok alapján rendkívül nevetséges.

olyan vagy mint a mondában a tudós, aki bebizonyítja, hogy a darázs nem tud repülni. a valóságban azonban tud.

Értem, akkor 2 meccs alapján kinőttétek a stadiont.
Mert azt így szokás kinőni, nem egy hosszú folyamat részeként.
Teljesen világos. Bocsi, hogy ilyen ezer éves példákat hoztam, nem tudtam, hogy csak az elmúlt 1 hét dönt egy stadion kinövéséről.
miért nem ismered csak be, hogy most tök hülyeséget írtál?


sajnálom, azért, mert nem tudsz magyarul, az nem az én hibám

világos volt amit írtam: jelen helyzetben kicsi a stadion.
ezt a napok alatt elkelő jegyek világosan jelzik.

egyéb észrevétel?

Mech
Aranylabdás
Hozzászólások: 21348
Csatlakozott: 2009.07.21. 15:39
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Mech » 2022.08.01. 14:10

tomi írta:
Mech írta:
tomi írta:
az EL csoportkörben azért volt kevés néző, mert 20 ezer volt egy jegy, ha jól emlékszem, az csúnyán el lett baszva és ennyiért egy covidos oltásos vegyes időszakban az elég rossz döntés volt.

de mindenesetre örülök, hogy minden egyes pozitív Fradis hírnél megpróbálod feltalálni a spanyol viaszt. továbbra is szánalmas a logikád, hogy az ellenpéldából a legjobbat veszed, a Fradiból pedig a legrosszabbat, hiszen jöhettél volna a selejtezős Young Boys elleni teltházzal is tavalyról, ami 20.600 ember volt, de nem, neked a rosszabbal kellett :)

idehozod a 12. ezres tét nélküli meccset, de az előtte 3 hónappal levő fontosabb teltházasat nem :)))

sokadik példa, hogy almát a körtével hasonlítasz, eddig rosszindulatra gyanakodtam, mostmár inkább irigységre.

arról nem is beszélve, hogy a kommentem a JELENRŐL szólt, nem pedig a múltról, tehát a JELENLEGI érdeklődést megítélni a tavalyi nézőszámok alapján rendkívül nevetséges.

olyan vagy mint a mondában a tudós, aki bebizonyítja, hogy a darázs nem tud repülni. a valóságban azonban tud.

Értem, akkor 2 meccs alapján kinőttétek a stadiont.
Mert azt így szokás kinőni, nem egy hosszú folyamat részeként.
Teljesen világos. Bocsi, hogy ilyen ezer éves példákat hoztam, nem tudtam, hogy csak az elmúlt 1 hét dönt egy stadion kinövéséről.
miért nem ismered csak be, hogy most tök hülyeséget írtál?


sajnálom, azért, mert nem tudsz magyarul, az nem az én hibám

világos volt amit írtam: jelen helyzetben kicsi a stadion.
ezt a napok alatt elkelő jegyek világosan jelzik.

egyéb észrevétel?

nincsen
kinőttétek a stadiont, most már nekem is egyértelmű, hiszen 3 meccsből 2x teltház lesz egymás után
ne haragudj, hogy próbáltam megvitatni értelmesen, hogy szerintem meg miért nem nőttétek ki, de hiba volt, hiszen csak az irigység beszélt belőlem
bár értsd meg az én álláspontomat is, nehéz követni hogy a Slovan ellen kinőttétek, a PAFC ellen félház se, de a Quarabag ellen most megint kinövitek

tomi

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: tomi » 2022.08.01. 14:44

Mech írta:
tomi írta:
Mech írta:Értem, akkor 2 meccs alapján kinőttétek a stadiont.
Mert azt így szokás kinőni, nem egy hosszú folyamat részeként.
Teljesen világos. Bocsi, hogy ilyen ezer éves példákat hoztam, nem tudtam, hogy csak az elmúlt 1 hét dönt egy stadion kinövéséről.
miért nem ismered csak be, hogy most tök hülyeséget írtál?


sajnálom, azért, mert nem tudsz magyarul, az nem az én hibám

világos volt amit írtam: jelen helyzetben kicsi a stadion.
ezt a napok alatt elkelő jegyek világosan jelzik.

egyéb észrevétel?

nincsen
kinőttétek a stadiont, most már nekem is egyértelmű, hiszen 3 meccsből 2x teltház lesz egymás után
ne haragudj, hogy próbáltam megvitatni értelmesen, hogy szerintem meg miért nem nőttétek ki, de hiba volt, hiszen csak az irigység beszélt belőlem
bár értsd meg az én álláspontomat is, nehéz követni hogy a Slovan ellen kinőttétek, a PAFC ellen félház se, de a Quarabag ellen most megint kinövitek


igen, azt látom, hogy nehezen követed

Javier Arizmendi
Kulcsjátékos
Hozzászólások: 2801
Csatlakozott: 2006.01.18. 17:32

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Javier Arizmendi » 2022.08.01. 15:22

hamarosan elkészül a kerületben a 45 ezres atlétikai stadi, játszhatnak ott is BL negyeddöntőt a Ződek. kicsit távol lesz a játéktér, de majd hangosabban szurkolnak
ETO

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16417
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2022.08.01. 17:16

Zajlik az élet két forduló között is:
A Loki leigazolta kommunikációs és PR-vezetőnek Szebeni Istvánt. Ha emlékeim nem csalnak, valami hasonló pozíciót betöltött ő már az MTK-nál is.
Újpestről távozott Koné, Csoboth és egy olasz kettes srác is odatart.
Hornyák nem tett le az alumni-projektről, visszahozná Kleinheislert és Gyurcsót is. Előbbiért csak az egyik zsebből kéne átteni némi zsét a másikba, nemzetközi kupában úgyse érdekelt már egyik csapat sem.
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

Mech
Aranylabdás
Hozzászólások: 21348
Csatlakozott: 2009.07.21. 15:39
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Mech » 2022.08.02. 13:32


Avatar
nyúl
Kincstári Főegerész
Hozzászólások: 46281
Csatlakozott: 2005.09.14. 13:36

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: nyúl » 2022.08.02. 16:33

Savaria1919 írta:Zajlik az élet két forduló között is:
A Loki leigazolta kommunikációs és PR-vezetőnek Szebeni Istvánt. Ha emlékeim nem csalnak, valami hasonló pozíciót betöltött ő már az MTK-nál is.
Újpestről távozott Koné, Csoboth és egy olasz kettes srác is odatart.
Hornyák nem tett le az alumni-projektről, visszahozná Kleinheislert és Gyurcsót is. Előbbiért csak az egyik zsebből kéne átteni némi zsét a másikba, nemzetközi kupában úgyse érdekelt már egyik csapat sem.

Szebeni Pista, azt hiszem, debreceni, de vele annyival vagyunk "beljebb", mint egy pulykakakas mascottal.

Avatar
dingo
Sztár
Hozzászólások: 4144
Csatlakozott: 2008.10.05. 04:18
Tartózkodási hely: Kecskemét

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: dingo » 2022.08.02. 16:57

Mech írta:http://www.csakfoci.hu/magyar-foci/nb-i/fradi-komoly-cserbenhagyas-utan-jonne-a-balhes-csatar-egy-klub-mar-a-fifa-val-fenyegetozik
ez is jó sztori

Kell a Fradiba, mint egy falat kenyér
ÁLOMSORSOLÁS!ÁLOMSORSOLÁS!ÁLOMSORSOLÁS! :D

"A fiatal dingó nagyon kedves jószág, ám felnőve bizalmatlanná, harapóssá, rendkívül önállóvá válik, ragadozó természete minduntalan kitör belőle, ezért háziállatként tartása semmiképpen nem ajánlott."

Mech
Aranylabdás
Hozzászólások: 21348
Csatlakozott: 2009.07.21. 15:39
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Mech » 2022.08.05. 08:19

hát ez no comment kategória
szegény kispestiek kapják a nyáron a pofonokat, Holender a Vasashoz, Batik csk-ként Felcsútra

Kép

Mech
Aranylabdás
Hozzászólások: 21348
Csatlakozott: 2009.07.21. 15:39
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Mech » 2022.08.05. 08:35

Kurva jó, hogy az MLSZ megszüntette az egyetlen értelmes szolgáltatását a meccsjegy.hu-t.
Most vadászhatod, hogy milyen felületen árulják a jegyeket a csapatok. (jegy.hu, jegymester.hu, kutyafasza.hu)
Arról nem is beszélve, hogy a mai Vasas-Paksra sikerült 3 jegyet a 7.500 forintos teljes ár helyett 8.750-ért megvenni a "kényelmi szolgáltatás/e-jegy" miatt. 2022 bazmeg.

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96289
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2022.08.05. 09:26

nyúl írta:
Savaria1919 írta:Zajlik az élet két forduló között is:
A Loki leigazolta kommunikációs és PR-vezetőnek Szebeni Istvánt. Ha emlékeim nem csalnak, valami hasonló pozíciót betöltött ő már az MTK-nál is.
Újpestről távozott Koné, Csoboth és egy olasz kettes srác is odatart.
Hornyák nem tett le az alumni-projektről, visszahozná Kleinheislert és Gyurcsót is. Előbbiért csak az egyik zsebből kéne átteni némi zsét a másikba, nemzetközi kupában úgyse érdekelt már egyik csapat sem.

Szebeni Pista, azt hiszem, debreceni, de vele annyival vagyunk "beljebb", mint egy pulykakakas mascottal.

Anno még szimpatikus is volt, aztán felvett egy műmájer stílust, és csúszott lefelé. Az alja a TV2-s választási hitvallásban való szereplése.
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

Avatar
nyúl
Kincstári Főegerész
Hozzászólások: 46281
Csatlakozott: 2005.09.14. 13:36

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: nyúl » 2022.08.05. 11:40

Cselszky írta:
nyúl írta:
Savaria1919 írta:Zajlik az élet két forduló között is:
A Loki leigazolta kommunikációs és PR-vezetőnek Szebeni Istvánt. Ha emlékeim nem csalnak, valami hasonló pozíciót betöltött ő már az MTK-nál is.
Újpestről távozott Koné, Csoboth és egy olasz kettes srác is odatart.
Hornyák nem tett le az alumni-projektről, visszahozná Kleinheislert és Gyurcsót is. Előbbiért csak az egyik zsebből kéne átteni némi zsét a másikba, nemzetközi kupában úgyse érdekelt már egyik csapat sem.

Szebeni Pista, azt hiszem, debreceni, de vele annyival vagyunk "beljebb", mint egy pulykakakas mascottal.

Anno még szimpatikus is volt, aztán felvett egy műmájer stílust, és csúszott lefelé. Az alja a TV2-s választási hitvallásban való szereplése.
Emlékszem.
Közben megnéztem, nem debreceni, hanem balassagyarmati, de a Refiben diplomázott, majd a helyi tévénél kezdte a pályáját.

ZotyeszKB
Serdülõ
Hozzászólások: 487
Csatlakozott: 2005.07.09. 21:00
Tartózkodási hely: Kazincbarcelona
Kapcsolat:

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: ZotyeszKB » 2022.08.05. 12:35

Mech írta:Kurva jó, hogy az MLSZ megszüntette az egyetlen értelmes szolgáltatását a meccsjegy.hu-t.
Most vadászhatod, hogy milyen felületen árulják a jegyeket a csapatok. (jegy.hu, jegymester.hu, kutyafasza.hu)
Arról nem is beszélve, hogy a mai Vasas-Paksra sikerült 3 jegyet a 7.500 forintos teljes ár helyett 8.750-ért megvenni a "kényelmi szolgáltatás/e-jegy" miatt. 2022 bazmeg.


Igen amúgy...a 3000-s jegy online 2500, de ráraknak annyi kényelmi díjat, hogy már majdnem újra 3000 :D
Hajrá Vegyész!!

Avatar
MindigÚjpest
fanatikus
Hozzászólások: 14806
Csatlakozott: 2009.04.17. 09:30
Tartózkodási hely: otthon,munkahely

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: MindigÚjpest » 2022.08.05. 16:59

ZotyeszKB írta:
Mech írta:Kurva jó, hogy az MLSZ megszüntette az egyetlen értelmes szolgáltatását a meccsjegy.hu-t.
Most vadászhatod, hogy milyen felületen árulják a jegyeket a csapatok. (jegy.hu, jegymester.hu, kutyafasza.hu)
Arról nem is beszélve, hogy a mai Vasas-Paksra sikerült 3 jegyet a 7.500 forintos teljes ár helyett 8.750-ért megvenni a "kényelmi szolgáltatás/e-jegy" miatt. 2022 bazmeg.


Igen amúgy...a 3000-s jegy online 2500, de ráraknak annyi kényelmi díjat, hogy már majdnem újra 3000 :D
Ránéztem itt a dolgokra,hogy a jegyekről témázgattok. Újpesten B terasz 3600ft :O:, felcsúton ugyanez,mert,hogy legközelebb ott játszunk 1000ft :O: Há bannyeg leszophatnak az illetékesek!
Sosem felejtem el, volt hogy fociról mentünk át a Komjádiba, ott voltunk a BEK meneteléskor, világsztár csapatunk volt, aminek az egyik legfényesebben ragyogó csillaga Benedek Tibi volt. Nyugodj Békében bajnok!

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96289
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2022.08.06. 19:35

nyúl írta:
Cselszky írta:
nyúl írta:Szebeni Pista, azt hiszem, debreceni, de vele annyival vagyunk "beljebb", mint egy pulykakakas mascottal.

Anno még szimpatikus is volt, aztán felvett egy műmájer stílust, és csúszott lefelé. Az alja a TV2-s választási hitvallásban való szereplése.
Emlékszem.
Közben megnéztem, nem debreceni, hanem balassagyarmati, de a Refiben diplomázott, majd a helyi tévénél kezdte a pályáját.

Még a Napszemléből emlékszem rá úgy 20 évvel ezelőttről.
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96289
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2022.08.06. 19:36

Megyeri - Kusnyír, Romancsuk, Deslandes, Gomes - Baráth, Dzsudzsák - Szécsi, Bódi, Sós - Bárány

pad: Hrabina, Baranyai, Charleston, Manrique, Ferenczi, Lagator, Varga, Neofytidis, Bévárdi, Kundrák, Loukili, Dorian Babunski
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96289
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2022.08.06. 21:13

Borzalmasan gyengék vagyunk.
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

Avatar
banok
Aranylabdás
Hozzászólások: 29039
Csatlakozott: 2005.03.20. 03:08
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: banok » 2022.08.06. 21:28

Cselszky írta:Borzalmasan gyengék vagyunk.


Imádom, hogy a Loki szurkolók mindig akkor rinyálnak itt leginkább amikor vezetnek/nyernek.


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 145 vendég