Szombati foci: Fradi-Vidi!

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16517
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2023.01.16. 19:22

Mech írta:
Savaria1919 írta:
Mech írta:A Hali nem akkora hátterű, bázisú, történelmű klub, mint a Diósgyőr, minket sosem fognak úgy felkarolni, mint őket. Mindig az nb1-nb2 között vegetáltunk, senkit sem zavar, ha most 5-10 évig lent vagyunk a purgatóriumban. Persze nem is baj, akarna a halál ehhez a NER ligához asszisztálni, hogy évente a Fradi jól elverjen háromszor, 11 fekával meg iccsel és a szurkolóik egy jót cigányozhassanak nekünk.

Több NB I-es szezonunk van, mint a diósgyőrieknek, meg mi másodosztálynál alacsonyabb szinten sosem játszottunk, olyan meg összesen kétszer fordult elő, hogy 2 szezonnál többet töltsünk egyhuzamban a második vonalban (amióta nemzeti bajnokságról beszélünk és mehettek amatőrök is). De abban igazad van, hogy a DVTK mint brand erősebb, mint a Haladás.

az a baj nálunk már gyakorlatilag felnőtt úgy egy generáció, hogy nem látott sikeres Haladást, a 2009-es bronzérem óta 14 év telt el
ha egy fiatal szombathelyi kölöknek azt mondod Hali, azt mondja ja éppen kiesők az nb1-ben vagy éppen középcsapat az nb2-ben
el is fogytunk a lelátóról valljuk be, ez az nb2 teljesen kicsinált minket, az oldallelátót, a B-közép utánpótlását, mindenkit
már egy ZTE-Hali se volt lassan 15 éve amire "felhúzná magát" az ember (pont egymást váltottuk nb1 kiesésnél)
inkább megy mindenki Körmend meg Kispest meccsre bratyizni, amivel nincs baj persze
én tartós nb2-es szerepléssel számolok, szerintem 5-10 éven belül biztos nem jutunk vissza

Volt közte két hatodik, meg egy ötödik hely, az nálunk már sikernek számít, de abból kettő pont a soproni időszakra esett. Az elfogyással kapcsolatban egyetértek, de talán csak "szunnyad" az érdeklődés, ami mondjuk egy sikeresebb időszakban (tartós NB I) szerintem 3-4 ezer körüli átlagunk csak lenne, az meg már itthon nem rossz.
De ahhoz olyan csapat is kellene, meg marketingtevékenység. Meg itt mindig is jellemző volt a speciális kötődés, a Hali a város és a megye csapata volt, helybéli srácokkal. Most meg nagyítóval kell keresni a szombathelyieket, és persze azok is mennének 1-2 jobb szezon után. Rózsa, Schimi legalább hű maradt hozzánk.
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51420
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2023.01.16. 19:25

Savaria1919 írta:
Mech írta:
Maradonapoli írta:lehet csak szimpla rossz após-vő viszony... :D
vagy Homlok simán lesz*rja az egész focit és csak lélegeztetőgép szintjén száll be...?
no, de az optimista megközelítés: előbb a DVTK-t segítik vissza, jövőre meg feltankolják a Halit a feljutásra? Feleslegesen nem akarnak jó spílereket fizetni, tudván, hogy egyszerre max 2 jut fel és csapaterősségben a frissen kiesettek - a Gyirmót, MTK, Dió trió - az esélyesebbek első körben visszakerülni?

A Hali nem akkora hátterű, bázisú, történelmű klub, mint a Diósgyőr, minket sosem fognak úgy felkarolni, mint őket. Mindig az nb1-nb2 között vegetáltunk, senkit sem zavar, ha most 5-10 évig lent vagyunk a purgatóriumban. Persze nem is baj, akarna a halál ehhez a NER ligához asszisztálni, hogy évente a Fradi jól elverjen háromszor, 11 fekával meg iccsel és a szurkolóik egy jót cigányozhassanak nekünk.

Több NB I-es szezonunk van, mint a diósgyőrieknek, meg mi másodosztálynál alacsonyabb szinten sosem játszottunk, olyan meg összesen kétszer fordult elő, hogy 2 szezonnál többet töltsünk egyhuzamban a második vonalban (amióta nemzeti bajnokságról beszélünk és mehettek amatőrök is). De abban igazad van, hogy a DVTK mint brand erősebb, mint a Haladás.

Na, de a DVTK is jobbára csak a nagyobb tábor miatt nagyobb brand egy minimállal, ami azzal is összefügg, hogy arányaiban több mint 2-szer akkor népességű város Miskolc, mint Szombathely. Arányaiban nincsenek kevesebben Bathelyen, főleg ha a két klub sz*rabb időszakait vesszük figyelembe. Jobb meg ahogy írtátok nem nagyon volt egyik helyen sem. Max 1-2 fellángolás.

SuperDepor
Moderátor
Hozzászólások: 40741
Csatlakozott: 2006.03.07. 23:03
Tartózkodási hely: Magyar-Osztrák Monarchia

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: SuperDepor » 2023.01.16. 19:38

Megértük, hogy Felcsúton többet fizetnek mint egy svéd elsőosztályú csapatnál.
Ne aggódjatok hát a holnapért mert a holnap majd aggódik magáért. Elég minden napnak a maga baja.

Avatar
dingo
Sztár
Hozzászólások: 4149
Csatlakozott: 2008.10.05. 04:18
Tartózkodási hely: Kecskemét

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: dingo » 2023.01.16. 19:39

Savaria1919 írta:
Mech írta:
Savaria1919 írta:Több NB I-es szezonunk van, mint a diósgyőrieknek, meg mi másodosztálynál alacsonyabb szinten sosem játszottunk, olyan meg összesen kétszer fordult elő, hogy 2 szezonnál többet töltsünk egyhuzamban a második vonalban (amióta nemzeti bajnokságról beszélünk és mehettek amatőrök is). De abban igazad van, hogy a DVTK mint brand erősebb, mint a Haladás.

az a baj nálunk már gyakorlatilag felnőtt úgy egy generáció, hogy nem látott sikeres Haladást, a 2009-es bronzérem óta 14 év telt el
ha egy fiatal szombathelyi kölöknek azt mondod Hali, azt mondja ja éppen kiesők az nb1-ben vagy éppen középcsapat az nb2-ben
el is fogytunk a lelátóról valljuk be, ez az nb2 teljesen kicsinált minket, az oldallelátót, a B-közép utánpótlását, mindenkit
már egy ZTE-Hali se volt lassan 15 éve amire "felhúzná magát" az ember (pont egymást váltottuk nb1 kiesésnél)
inkább megy mindenki Körmend meg Kispest meccsre bratyizni, amivel nincs baj persze
én tartós nb2-es szerepléssel számolok, szerintem 5-10 éven belül biztos nem jutunk vissza

Volt közte két hatodik, meg egy ötödik hely, az nálunk már sikernek számít, de abból kettő pont a soproni időszakra esett. Az elfogyással kapcsolatban egyetértek, de talán csak "szunnyad" az érdeklődés, ami mondjuk egy sikeresebb időszakban (tartós NB I) szerintem 3-4 ezer körüli átlagunk csak lenne, az meg már itthon nem rossz.
De ahhoz olyan csapat is kellene, meg marketingtevékenység. Meg itt mindig is jellemző volt a speciális kötődés, a Hali a város és a megye csapata volt, helybéli srácokkal. Most meg nagyítóval kell keresni a szombathelyieket, és persze azok is mennének 1-2 jobb szezon után. Rózsa, Schimi legalább hű maradt hozzánk.

A szurkolók mindenhol elfogytak, ahol picit többen is vannak ott maga a település is nagyobb, nagyobb bázisból fogytak, de nincs kivétel az egész országban
ÁLOMSORSOLÁS!ÁLOMSORSOLÁS!ÁLOMSORSOLÁS! :D

"A fiatal dingó nagyon kedves jószág, ám felnőve bizalmatlanná, harapóssá, rendkívül önállóvá válik, ragadozó természete minduntalan kitör belőle, ezért háziállatként tartása semmiképpen nem ajánlott."

Avatar
nyúl
Kincstári Főegerész
Hozzászólások: 46285
Csatlakozott: 2005.09.14. 13:36

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: nyúl » 2023.01.16. 20:27

Mech írta:
Savaria1919 írta:
Mech írta:A Hali nem akkora hátterű, bázisú, történelmű klub, mint a Diósgyőr, minket sosem fognak úgy felkarolni, mint őket. Mindig az nb1-nb2 között vegetáltunk, senkit sem zavar, ha most 5-10 évig lent vagyunk a purgatóriumban. Persze nem is baj, akarna a halál ehhez a NER ligához asszisztálni, hogy évente a Fradi jól elverjen háromszor, 11 fekával meg iccsel és a szurkolóik egy jót cigányozhassanak nekünk.

Több NB I-es szezonunk van, mint a diósgyőrieknek, meg mi másodosztálynál alacsonyabb szinten sosem játszottunk, olyan meg összesen kétszer fordult elő, hogy 2 szezonnál többet töltsünk egyhuzamban a második vonalban (amióta nemzeti bajnokságról beszélünk és mehettek amatőrök is). De abban igazad van, hogy a DVTK mint brand erősebb, mint a Haladás.

az a baj nálunk már gyakorlatilag felnőtt úgy egy generáció, hogy nem látott sikeres Haladást, a 2009-es bronzérem óta 14 év telt el
ha egy fiatal szombathelyi kölöknek azt mondod Hali, azt mondja ja éppen kiesők az nb1-ben vagy éppen középcsapat az nb2-ben
el is fogytunk a lelátóról valljuk be, ez az nb2 teljesen kicsinált minket, az oldallelátót, a B-közép utánpótlását, mindenkit
már egy ZTE-Hali se volt lassan 15 éve amire "felhúzná magát" az ember (pont egymást váltottuk nb1 kiesésnél)
inkább megy mindenki Körmend meg Kispest meccsre bratyizni, amivel nincs baj persze
én tartós nb2-es szerepléssel számolok, szerintem 5-10 éven belül biztos nem jutunk vissza
Nekem hiányzik a Hali. Mindig csíptem a vasutas testvért.
Adott a magyar focinak világbajnokságon csékát is Kereki személyében.
A kupadöntőkkel balszerencsés volt.

Avatar
banok
Aranylabdás
Hozzászólások: 29067
Csatlakozott: 2005.03.20. 03:08
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: banok » 2023.01.18. 01:33

A lilák szerződtettek egy gólkirályt
https://www.nemzetisport.hu/labdarugo_n ... at-2934885

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16517
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2023.01.18. 10:41

nyúl írta:
Mech írta:
Savaria1919 írta:Több NB I-es szezonunk van, mint a diósgyőrieknek, meg mi másodosztálynál alacsonyabb szinten sosem játszottunk, olyan meg összesen kétszer fordult elő, hogy 2 szezonnál többet töltsünk egyhuzamban a második vonalban (amióta nemzeti bajnokságról beszélünk és mehettek amatőrök is). De abban igazad van, hogy a DVTK mint brand erősebb, mint a Haladás.

az a baj nálunk már gyakorlatilag felnőtt úgy egy generáció, hogy nem látott sikeres Haladást, a 2009-es bronzérem óta 14 év telt el
ha egy fiatal szombathelyi kölöknek azt mondod Hali, azt mondja ja éppen kiesők az nb1-ben vagy éppen középcsapat az nb2-ben
el is fogytunk a lelátóról valljuk be, ez az nb2 teljesen kicsinált minket, az oldallelátót, a B-közép utánpótlását, mindenkit
már egy ZTE-Hali se volt lassan 15 éve amire "felhúzná magát" az ember (pont egymást váltottuk nb1 kiesésnél)
inkább megy mindenki Körmend meg Kispest meccsre bratyizni, amivel nincs baj persze
én tartós nb2-es szerepléssel számolok, szerintem 5-10 éven belül biztos nem jutunk vissza
Nekem hiányzik a Hali. Mindig csíptem a vasutas testvért.
Adott a magyar focinak világbajnokságon csékát is Kereki személyében.
A kupadöntőkkel balszerencsés volt.

A Lokinál most jobban őrzik ezt a vasutas identitást, nálunk az valahogy kikopott. Pedig ugyanannyira van köze a MÁV-nak mindkét csapathoz.
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16517
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2023.01.18. 10:44

banok írta:A lilák szerződtettek egy gólkirályt
https://www.nemzetisport.hu/labdarugo_n ... at-2934885

Meg egy luxemburgi válogatott védőt.

Nagy Dominikot a kövesdiek szerződtették, akik hoztak egy Comore-szigeteki válogatott védőt, aki legutóbb a francia harmadosztályban játszott, nyár óta nem volt csapata.
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 75002
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Adamek » 2023.01.18. 11:03

Savaria1919 írta:
banok írta:A lilák szerződtettek egy gólkirályt
https://www.nemzetisport.hu/labdarugo_n ... at-2934885

Meg egy luxemburgi válogatott védőt.

Nagy Dominikot a kövesdiek szerződtették, akik hoztak egy Comore-szigeteki válogatott védőt, aki legutóbb a francia harmadosztályban játszott, nyár óta nem volt csapata.

a Kövi úgy néz ki teljesen megvadult, ész nélkül lecsapnak mindenkire, ez jó jel, ilyenkor szokott totál összeomlani egy csapat
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 75002
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Adamek » 2023.01.18. 11:13

Savaria1919 írta:
nyúl írta:
Mech írta:az a baj nálunk már gyakorlatilag felnőtt úgy egy generáció, hogy nem látott sikeres Haladást, a 2009-es bronzérem óta 14 év telt el
ha egy fiatal szombathelyi kölöknek azt mondod Hali, azt mondja ja éppen kiesők az nb1-ben vagy éppen középcsapat az nb2-ben
el is fogytunk a lelátóról valljuk be, ez az nb2 teljesen kicsinált minket, az oldallelátót, a B-közép utánpótlását, mindenkit
már egy ZTE-Hali se volt lassan 15 éve amire "felhúzná magát" az ember (pont egymást váltottuk nb1 kiesésnél)
inkább megy mindenki Körmend meg Kispest meccsre bratyizni, amivel nincs baj persze
én tartós nb2-es szerepléssel számolok, szerintem 5-10 éven belül biztos nem jutunk vissza
Nekem hiányzik a Hali. Mindig csíptem a vasutas testvért.
Adott a magyar focinak világbajnokságon csékát is Kereki személyében.
A kupadöntőkkel balszerencsés volt.

A Lokinál most jobban őrzik ezt a vasutas identitást, nálunk az valahogy kikopott. Pedig ugyanannyira van köze a MÁV-nak mindkét csapathoz.

az a baj, hogy az épült le amitől a HVSE Hali volt, a megyei gyökérzetű játékosbázis és utánpótlás
és akik ehhez asszisztálnak azok elvileg lokális hősök, akiknek ezt nagyon is tudniuk kellene, beálltak az akadémiás pénzzuhany alá és szarnak a halista dolgokra
remélem lesz a helyiekben annyi tartás, hogy a következő önkoris választásokon a szarba tapossák Profivagyokelőrenézek polgármesterjelölt urat
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16517
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2023.01.18. 11:35

Adamek írta:
Savaria1919 írta:
nyúl írta:Nekem hiányzik a Hali. Mindig csíptem a vasutas testvért.
Adott a magyar focinak világbajnokságon csékát is Kereki személyében.
A kupadöntőkkel balszerencsés volt.

A Lokinál most jobban őrzik ezt a vasutas identitást, nálunk az valahogy kikopott. Pedig ugyanannyira van köze a MÁV-nak mindkét csapathoz.

az a baj, hogy az épült le amitől a HVSE Hali volt, a megyei gyökérzetű játékosbázis és utánpótlás
és akik ehhez asszisztálnak azok elvileg lokális hősök, akiknek ezt nagyon is tudniuk kellene, beálltak az akadémiás pénzzuhany alá és szarnak a halista dolgokra
remélem lesz a helyiekben annyi tartás, hogy a következő önkoris választásokon a szarba tapossák Profivagyokelőrenézek polgármesterjelölt urat

A HVSE-nek köszönhetjük a 2009-es bronzot és azt, hogy utána évekig stabil középcsapat tudtunk lenni. Utána kezdte éreztetni magát az Illés-faktor és az ő áldásos tevékenységük. Annyiból talán már jobb a mostani szitu, hogy a HVSE-vel vezetői szinten szorosabb lett a kapcsolat, Illés csak a nevét adja az akadémiához, Kóbor meg már nem kuratóriumi elnök.
Ami érdekes, hogy most a helyi vármegye I-ben előzi a HVSE Gabi brigádját.
Az meglepne, ha Király indulna az önkormányzati választáson. A két nagy tömbnek megvan a maga jelöltje, bár én nem vagyok helyi, esélyesebbnek érzem, hogy marad a mostani. (Újpest ebből a szempontból izgalmasabb lesz, igazi roncsderbi várható).
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

SuperDepor
Moderátor
Hozzászólások: 40741
Csatlakozott: 2006.03.07. 23:03
Tartózkodási hely: Magyar-Osztrák Monarchia

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: SuperDepor » 2023.01.18. 11:46

a nagymester 50 évesen vissza akar vonulni
https://www.csakfoci.hu/kulfoldi-foci/d ... n-mozdulok
Ne aggódjatok hát a holnapért mert a holnap majd aggódik magáért. Elég minden napnak a maga baja.

Mech
Aranylabdás
Hozzászólások: 21421
Csatlakozott: 2009.07.21. 15:39
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Mech » 2023.01.18. 12:29

SuperDepor írta:a nagymester 50 évesen vissza akar vonulni
https://www.csakfoci.hu/kulfoldi-foci/d ... n-mozdulok

2021-ben megtette ezt 45 évesen amikor elküldték megint a Herthától
azóta ugye nem vállalt semmit
jó neki, hogy megteheti

mi lett ezzel az emberrel amúgy? nagyon nem ilyennek ismertük meg 5-10 éve, sajnálom, hogy ennyit változott negatív irányba, szimpatikus csávónak tűnt amikor a válogatott edzője volt pár meccs erejéig

Avatar
Szarka
Aranylabdás
Hozzászólások: 35099
Csatlakozott: 2005.03.21. 17:25

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Szarka » 2023.01.18. 13:21

Mech írta:
SuperDepor írta:a nagymester 50 évesen vissza akar vonulni
https://www.csakfoci.hu/kulfoldi-foci/d ... n-mozdulok

2021-ben megtette ezt 45 évesen amikor elküldték megint a Herthától
azóta ugye nem vállalt semmit
jó neki, hogy megteheti

mi lett ezzel az emberrel amúgy? nagyon nem ilyennek ismertük meg 5-10 éve, sajnálom, hogy ennyit változott negatív irányba, szimpatikus csávónak tűnt amikor a válogatott edzője volt pár meccs erejéig

Kiégettnek tűnik, akit már nem érdekel az edzőség. Nekem olyannak tűnik, mint aki valami képzeletbeli csodamelót még talán elvállalna, ami motiválná, de valójában ő is tudja, hogy nincs ilyen a világon.

Anyagi biztonsága megvan , innentől nem szorul rá. Kár érte.
Magyarország - Newcastle - Real Madrid , ebben a sorrendben.
"Intensity is our Identity"

Móni, Boston United, baldj: Nyugodjanak békében

Mech
Aranylabdás
Hozzászólások: 21421
Csatlakozott: 2009.07.21. 15:39
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Mech » 2023.01.20. 17:42

https://www.blikk.hu/aktualis/krimi/bel ... te/vy6c0tw

"Hatalmas csalás lehetősége merült fel, amely a magyar foci világát is érinti, s amelynek a középpontjában az Ausztráliában élő Bélteky Róbert áll. A korábban általa irányított cég tulajdonosai jelentették fel Béltekyt, aki a vádak szerint tíz éven át sikkasztott a cég kasszájából, és részben ebből a pénzből fizette Magyarországon játszó labdarúgók fizetését. A Care Park tényleges tulajdonosai nem is tudtak arról, hogy lenne egy focicsapatuk, amelynek a mezén ráadásul a cég logója is szerepel. "

haha

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16517
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2023.01.20. 17:47

Mech írta:https://www.blikk.hu/aktualis/krimi/belteky-robert-foci-ausztralia-sikkasztas-buncselekmeny-feljelentes-budafoki-mte/vy6c0tw

"Hatalmas csalás lehetősége merült fel, amely a magyar foci világát is érinti, s amelynek a középpontjában az Ausztráliában élő Bélteky Róbert áll. A korábban általa irányított cég tulajdonosai jelentették fel Béltekyt, aki a vádak szerint tíz éven át sikkasztott a cég kasszájából, és részben ebből a pénzből fizette Magyarországon játszó labdarúgók fizetését. A Care Park tényleges tulajdonosai nem is tudtak arról, hogy lenne egy focicsapatuk, amelynek a mezén ráadásul a cég logója is szerepel. "

haha

Az nb1.hu-nak is tulaja volt Bélteky, de már túladott rajta, szóval a fórum nincs veszélyben.
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 75002
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Adamek » 2023.01.20. 19:11

Mech írta:https://www.blikk.hu/aktualis/krimi/belteky-robert-foci-ausztralia-sikkasztas-buncselekmeny-feljelentes-budafoki-mte/vy6c0tw

"Hatalmas csalás lehetősége merült fel, amely a magyar foci világát is érinti, s amelynek a középpontjában az Ausztráliában élő Bélteky Róbert áll. A korábban általa irányított cég tulajdonosai jelentették fel Béltekyt, aki a vádak szerint tíz éven át sikkasztott a cég kasszájából, és részben ebből a pénzből fizette Magyarországon játszó labdarúgók fizetését. A Care Park tényleges tulajdonosai nem is tudtak arról, hogy lenne egy focicsapatuk, amelynek a mezén ráadásul a cég logója is szerepel. "

haha


minden sikersztorinak akad egy B-oldala kis hazánk futballvilágában
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Javier Arizmendi
Kulcsjátékos
Hozzászólások: 2837
Csatlakozott: 2006.01.18. 17:32

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Javier Arizmendi » 2023.01.20. 19:25

Sanyeey írta:
Maradonapoli írta:Látlelet Nerniáról - azaz magyar fodball - Kr. u. 2023:

https://444.hu/foci/2023/01/16/meszaros ... marbellara

Ott figyel a DVTK stróman is, ha valakinek kétsége lett volna róla, hogy ki az igazi tulaj. :)

Pufi mellény, fehér cipő, leélt fejek. Sortűz

haha, én mindig asszem, hogy valami radikális Viktor ellenes vagyok, de aztán mindig meglepetések érnek.

bennem megint csak felmerül azért a bundagyanú az ilyen közös repcsizések kapcsán. Adamek Úr szerint nem Viktorunk irányítja a ligát, de lássuk be elég elképzelhetetlen lenne bárhol máshol, hogy 4-5 klub vezetője együtt partizzon.
ETO

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51420
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2023.01.20. 19:26

Adamek írta:
Mech írta:https://www.blikk.hu/aktualis/krimi/belteky-robert-foci-ausztralia-sikkasztas-buncselekmeny-feljelentes-budafoki-mte/vy6c0tw

"Hatalmas csalás lehetősége merült fel, amely a magyar foci világát is érinti, s amelynek a középpontjában az Ausztráliában élő Bélteky Róbert áll. A korábban általa irányított cég tulajdonosai jelentették fel Béltekyt, aki a vádak szerint tíz éven át sikkasztott a cég kasszájából, és részben ebből a pénzből fizette Magyarországon játszó labdarúgók fizetését. A Care Park tényleges tulajdonosai nem is tudtak arról, hogy lenne egy focicsapatuk, amelynek a mezén ráadásul a cég logója is szerepel. "

haha


minden sikersztorinak akad egy B-oldala kis hazánk futballvilágában

Fogadjunk eredeti neve: Hufnagel Steve, azaz Hufnágel István, a cége pedig a Hufi Lufi Ltd.
Tökéletes orbán haver és fidesz-jelölt a tag, Endi Vajna után importálni fogják,főleg hogy forró lett a lába alatt a talaj ószráliában. Majd itt kap pár kaszinót.

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51420
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2023.01.20. 20:29

A kézi válogatott megtett egy lépcsőfokot a brazilizátorok legyőzésével a Nemzethy Sport szerint, akkor ezt a szerény dalocskát a válogatottnak küldöm, további kitartásra buzdítva őket:

https://www.youtube.com/watch?v=iwNvT_x ... mble-Topic


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Lord Percy valamint 237 vendég