Szombati foci: Fradi-Vidi!

SuperDepor
Moderátor
Hozzászólások: 40699
Csatlakozott: 2006.03.07. 23:03
Tartózkodási hely: Magyar-Osztrák Monarchia

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: SuperDepor » 2023.03.26. 16:32

Adamek írta:
SuperDepor írta:
nyúl írta:Az ilyen bohózatot érdemes lenne elkerülni előre.
Nem fér a fejembe, hogyan állhatnak profi játékosok ezen a szellemi szinten. Megye II-ben a kazánfűtőre és a marósra bikacsökkel mennek rá a kertek alján egy ilyen mutatvány után.

Még rátett egy lapáttal a nyilatkozatával Szoboszlai, miszerint csapatkapitanyként nem akarta eldönteni, hogy ki lője kettejük közül. Pedig pont ezért csapatkapitany, hogy ilyen helyzetekben döntsön.

nem véletlen szokták a csk-t általában az öregebbek közül kijelölni, szerintem ez a Szoboszlai csk dolog nagyon el volt sietve, mondjuk Gulyási kidőlése nem segített a választáson, de talán egy Wilmos jobb döntés lehetett volna

Pontosan. Vagy például Dibusz. Igaz, hogy a második számú kapus (bár kérdéses Gulácsi, hogy tér vissza, előszöris a Lipcse kapujába, mert ott se fog automatikusan védeni), de a kora, rutinja és ebből kifolyólag a személyét övező tisztelet is alkalmassá tenné. Szoboszlai nem csk típus, nagyon jó játékos, jópofa kölyök, így szeretjük, de nem az a vezéralkat.
Ne aggódjatok hát a holnapért mert a holnap majd aggódik magáért. Elég minden napnak a maga baja.

SuperDepor
Moderátor
Hozzászólások: 40699
Csatlakozott: 2006.03.07. 23:03
Tartózkodási hely: Magyar-Osztrák Monarchia

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: SuperDepor » 2023.03.26. 16:37

Maradonapoli írta:
nyúl írta:
Maradonapoli írta:Talán még Mracskó Misi is nyomja Mezőkovácsházán. Ha ReyesPisti még aktív lenne, biztos tudná a választ.
Mracskó nem tudja abbahagyni, pedig el se kellett volna kezdenie.
Azt a mozgást, a farnehéz, alul szélhedt, felül vállban csapott test enyhén csípőficamos poroszkálását aki látta, nem felejti. Mindehhez a nyúlszájra növesztett jobbágybajusz és a szavakat kőzúzalékká őrlő hangképzés.

:DDDDDD

Egy Móricz veszett meg benned, Nyúl uram! :)

Van szelvényed estére Imre?
Ne aggódjatok hát a holnapért mert a holnap majd aggódik magáért. Elég minden napnak a maga baja.

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51351
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2023.03.26. 16:41

SuperDepor írta:
Maradonapoli írta:
nyúl írta:Mracskó nem tudja abbahagyni, pedig el se kellett volna kezdenie.
Azt a mozgást, a farnehéz, alul szélhedt, felül vállban csapott test enyhén csípőficamos poroszkálását aki látta, nem felejti. Mindehhez a nyúlszájra növesztett jobbágybajusz és a szavakat kőzúzalékká őrlő hangképzés.

:DDDDDD

Egy Móricz veszett meg benned, Nyúl uram! :)

Van szelvényed estére Imre?

egy hete tiszta vagyok

SuperDepor
Moderátor
Hozzászólások: 40699
Csatlakozott: 2006.03.07. 23:03
Tartózkodási hely: Magyar-Osztrák Monarchia

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: SuperDepor » 2023.03.26. 16:44

Maradonapoli írta:
SuperDepor írta:
Maradonapoli írta::DDDDDD

Egy Móricz veszett meg benned, Nyúl uram! :)

Van szelvényed estére Imre?

egy hete tiszta vagyok

Akkor megvan a hétnapos érméd.
Ne aggódjatok hát a holnapért mert a holnap majd aggódik magáért. Elég minden napnak a maga baja.

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51351
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2023.03.26. 16:45

SuperDepor írta:
Maradonapoli írta:
SuperDepor írta:Van szelvényed estére Imre?

egy hete tiszta vagyok

Akkor megvan a hétnapos érméd.

Az nem tom mi.

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74924
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Adamek » 2023.03.26. 17:05

SuperDepor írta:
Adamek írta:
SuperDepor írta:Még rátett egy lapáttal a nyilatkozatával Szoboszlai, miszerint csapatkapitanyként nem akarta eldönteni, hogy ki lője kettejük közül. Pedig pont ezért csapatkapitany, hogy ilyen helyzetekben döntsön.

nem véletlen szokták a csk-t általában az öregebbek közül kijelölni, szerintem ez a Szoboszlai csk dolog nagyon el volt sietve, mondjuk Gulyási kidőlése nem segített a választáson, de talán egy Wilmos jobb döntés lehetett volna

Pontosan. Vagy például Dibusz. Igaz, hogy a második számú kapus (bár kérdéses Gulácsi, hogy tér vissza, előszöris a Lipcse kapujába, mert ott se fog automatikusan védeni), de a kora, rutinja és ebből kifolyólag a személyét övező tisztelet is alkalmassá tenné. Szoboszlai nem csk típus, nagyon jó játékos, jópofa kölyök, így szeretjük, de nem az a vezéralkat.

mindig rosszul választunk csk-t, a 16-s EB-n is csak a karszalagot viselte Rekorderúr, az igazi vezér a Király-Juhász-Gera hármas volt
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16491
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2023.03.26. 18:46

Adamek írta:
SuperDepor írta:
nyúl írta:Az ilyen bohózatot érdemes lenne elkerülni előre.
Nem fér a fejembe, hogyan állhatnak profi játékosok ezen a szellemi szinten. Megye II-ben a kazánfűtőre és a marósra bikacsökkel mennek rá a kertek alján egy ilyen mutatvány után.

Még rátett egy lapáttal a nyilatkozatával Szoboszlai, miszerint csapatkapitanyként nem akarta eldönteni, hogy ki lője kettejük közül. Pedig pont ezért csapatkapitany, hogy ilyen helyzetekben döntsön.

nem véletlen szokták a csk-t általában az öregebbek közül kijelölni, szerintem ez a Szoboszlai csk dolog nagyon el volt sietve, mondjuk Gulyási kidőlése nem segített a választáson, de talán egy Wilmos jobb döntés lehetett volna

Vilmos abból a szempontból lett volna fura döntés, hogy nem beszél magyarul
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74924
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Adamek » 2023.03.26. 19:00

Savaria1919 írta:
Adamek írta:
SuperDepor írta:Még rátett egy lapáttal a nyilatkozatával Szoboszlai, miszerint csapatkapitanyként nem akarta eldönteni, hogy ki lője kettejük közül. Pedig pont ezért csapatkapitany, hogy ilyen helyzetekben döntsön.

nem véletlen szokták a csk-t általában az öregebbek közül kijelölni, szerintem ez a Szoboszlai csk dolog nagyon el volt sietve, mondjuk Gulyási kidőlése nem segített a választáson, de talán egy Wilmos jobb döntés lehetett volna

Vilmos abból a szempontból lett volna fura döntés, hogy nem beszél magyarul

ez igaz, hülyén hangzott volna a stein-papier-schere
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51351
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2023.03.26. 19:27

Az izlandiak nagyon ki akarnak jutni az EB-re, nem tudják, hogy már ott van.

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16491
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2023.03.26. 19:38

Adamek írta:
Savaria1919 írta:
Adamek írta:nem véletlen szokták a csk-t általában az öregebbek közül kijelölni, szerintem ez a Szoboszlai csk dolog nagyon el volt sietve, mondjuk Gulyási kidőlése nem segített a választáson, de talán egy Wilmos jobb döntés lehetett volna

Vilmos abból a szempontból lett volna fura döntés, hogy nem beszél magyarul

ez igaz, hülyén hangzott volna a stein-papier-schere

Kép
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

Avatar
Szarka
Aranylabdás
Hozzászólások: 35050
Csatlakozott: 2005.03.21. 17:25

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Szarka » 2023.03.26. 19:40

A dánok hogy tudnak ennyire visszaesni egy éven belül? Komolyan Kazahoktól ki tudnak kapni, 0-2 után?
Magyarország - Newcastle - Real Madrid , ebben a sorrendben.
"Intensity is our Identity"

Móni, Boston United, baldj: Nyugodjanak békében

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16491
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2023.03.26. 19:41

Szarka írta:A dánok hogy tudnak ennyire visszaesni egy éven belül? Komolyan Kazahoktól ki tudnak kapni, 0-2 után?

https://youtu.be/iXn1mg_FOo0
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

Mech
Aranylabdás
Hozzászólások: 21400
Csatlakozott: 2009.07.21. 15:39
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Mech » 2023.03.27. 12:27

Kruscsics --> Kisvárda (sportal szerint)

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51351
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2023.03.27. 12:37

Savaria1919 írta:
Szarka írta:A dánok hogy tudnak ennyire visszaesni egy éven belül? Komolyan Kazahoktól ki tudnak kapni, 0-2 után?

https://youtu.be/iXn1mg_FOo0

Amúgy ez egy olyan ország, ahová régen kurvára szerettem volna eljutni. Gyönyörű tájai vannak.

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16491
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2023.03.27. 14:20

Mech írta:Kruscsics --> Kisvárda (sportal szerint)

Hivatalos. Nem sokáig volt meló nélkül.
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16491
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2023.03.27. 14:21

Maradonapoli írta:
Savaria1919 írta:
Szarka írta:A dánok hogy tudnak ennyire visszaesni egy éven belül? Komolyan Kazahoktól ki tudnak kapni, 0-2 után?

https://youtu.be/iXn1mg_FOo0

Amúgy ez egy olyan ország, ahová régen kurvára szerettem volna eljutni. Gyönyörű tájai vannak.

Egyik ismerősöm járt ott egy jégkorong-torna idején, csupa jót mondott
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96327
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2023.03.27. 16:18

Savaria1919 írta:
Mech írta:Kruscsics --> Kisvárda (sportal szerint)

Hivatalos. Nem sokáig volt meló nélkül.

Kisvárdán már érett a váltás, 1 bajnokit nyertek idén, az MK-ból kizúgtak Budafokon, szóval azt sem lehet mondani, hogy Révész ezt elhamarkodta. Kruscsics jó választásnak tűnik. Várdán talán meg annál is több exjugó van, mint Újpesten, normális fazonnak is látszott, szerintem nem lesz gondja azzal, hogy respektálják.
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

Javier Arizmendi
Kulcsjátékos
Hozzászólások: 2820
Csatlakozott: 2006.01.18. 17:32

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Javier Arizmendi » 2023.03.27. 16:45

nyúl írta:
Adamek írta:
nyúl írta:Mracskó nem tudja abbahagyni, pedig el se kellett volna kezdenie.
Azt a mozgást, a farnehéz, alul szélhedt, felül vállban csapott test enyhén csípőficamos poroszkálását aki látta, nem felejti. Mindehhez a nyúlszájra növesztett jobbágybajusz és a szavakat kőzúzalékká őrlő hangképzés.

és a legdurvább az, hogy a kilencvenes években (talán a Mágus kapitánykodása alatt volt) még létezett valamiféle központi mérés a válogatott kerettagoknak és Mracskó volt ezzel az alkattal a leggyorsabb NB1-s spíler egy ideig
mondjuk a mindenki által kiröhögött alkatú Böde nálunk 2013 körül a keret harmadik leggyorsabbja volt Somalia és Besic mögött
A Mágusnál "érdekes" figurák voltak akkoriban. Hollandiában 7-et kaptunk (bár Bőregér bá' ezt is megdöntötte Guzmóékkal).
Mracskóba a Kínai Fővadász is szerelmes volt.

Mracskó 25-ször volt válogatott. én bírtam, le-föl rohangált a jobboldalon az ETO-ban. kit érdekel, hogy beszél, és milyen az alkata.

https://www.youtube.com/watch?v=UgAQRtQJiNM

a 90-esben egyszer az épp eltiltott eredetileg újpesti rocker Molnár Zoltánnal beszélgettem egy pesti meccsünkön (BVSC pályán talán?), kérdeztem, hogy hogy nem ő a válogatott jobb-bekk. asszonta fizikálisan a közelében sincs MM-nek.
ETO

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74924
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Adamek » 2023.03.27. 17:43

nyúl írta:
Adamek írta:
nyúl írta:Mracskó nem tudja abbahagyni, pedig el se kellett volna kezdenie.
Azt a mozgást, a farnehéz, alul szélhedt, felül vállban csapott test enyhén csípőficamos poroszkálását aki látta, nem felejti. Mindehhez a nyúlszájra növesztett jobbágybajusz és a szavakat kőzúzalékká őrlő hangképzés.

és a legdurvább az, hogy a kilencvenes években (talán a Mágus kapitánykodása alatt volt) még létezett valamiféle központi mérés a válogatott kerettagoknak és Mracskó volt ezzel az alkattal a leggyorsabb NB1-s spíler egy ideig
mondjuk a mindenki által kiröhögött alkatú Böde nálunk 2013 körül a keret harmadik leggyorsabbja volt Somalia és Besic mögött
A Mágusnál "érdekes" figurák voltak akkoriban. Hollandiában 7-et kaptunk (bár Bőregér bá' ezt is megdöntötte Guzmóékkal).
Mracskóba a Kínai Fővadász is szerelmes volt.

Ózdi Bronson betegesen vonzódott a labdaügyetlen tüdőkhöz, ezzel párhuzamosan félt az igazi futballistáktól
Gerát például folyamatosan jegelte a padon, aztán egy riporter rákérdezett a mesterterv hátterére, erre annyit tudott mondani, hogy nem bonthatja meg a kedvéért a Horváth Péter Tóth Mihály duót
minden tiszteletem az övék mert egy gyalázatos időszakban segítettek minket viszonylag sok góllal, de a lelátó egyik fele gyorsabb volt Petyánál a másik fele meg jobban kezelta labdát mint Misi
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74924
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Adamek » 2023.03.27. 18:13

Javier Arizmendi írta:
nyúl írta:
Adamek írta:és a legdurvább az, hogy a kilencvenes években (talán a Mágus kapitánykodása alatt volt) még létezett valamiféle központi mérés a válogatott kerettagoknak és Mracskó volt ezzel az alkattal a leggyorsabb NB1-s spíler egy ideig
mondjuk a mindenki által kiröhögött alkatú Böde nálunk 2013 körül a keret harmadik leggyorsabbja volt Somalia és Besic mögött
A Mágusnál "érdekes" figurák voltak akkoriban. Hollandiában 7-et kaptunk (bár Bőregér bá' ezt is megdöntötte Guzmóékkal).
Mracskóba a Kínai Fővadász is szerelmes volt.

Mracskó 25-ször volt válogatott. én bírtam, le-föl rohangált a jobboldalon az ETO-ban. kit érdekel, hogy beszél, és milyen az alkata.

https://www.youtube.com/watch?v=UgAQRtQJiNM

a 90-esben egyszer az épp eltiltott eredetileg újpesti rocker Molnár Zoltánnal beszélgettem egy pesti meccsünkön (BVSC pályán talán?), kérdeztem, hogy hogy nem ő a válogatott jobb-bekk. asszonta fizikálisan a közelében sincs MM-nek.

ilyet még olyan falábúak is lőttek néha mint Jagodics vagy Strausz Laci, nem a véletlen elsülő kapanyél a futball finomsága
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 131 vendég