Szombati foci: Fradi-Vidi!

Javier Arizmendi
Kulcsjátékos
Hozzászólások: 2801
Csatlakozott: 2006.01.18. 17:32

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Javier Arizmendi » 2022.01.21. 20:28

ManBat írta:
Javier Arizmendi írta:az orosz már bizonyított, hogy jobb mint Stöger. Vitális játszott a Dunaszerdahelyben pár percet

mondjuk a fél Fradi most jött vissza Covidból Laidounitól Boliig bezárólag, azt is számold hozzá

tudom persze, hogy az arabok afrikában vannak, csak trollkodtam. amúgy nekem semmi bajom nem volt Stögerrel, mondjuk nem is az én csapatomnál volt edző. viszont nagyon ellene vagyok a fél év utáni ezdő kirúgásoknak, ekörül pörgök ebben a témában.
ETO

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: ManBat » 2022.01.21. 20:40

Javier Arizmendi írta:
ManBat írta:
Javier Arizmendi írta:az orosz már bizonyított, hogy jobb mint Stöger. Vitális játszott a Dunaszerdahelyben pár percet

mondjuk a fél Fradi most jött vissza Covidból Laidounitól Boliig bezárólag, azt is számold hozzá

tudom persze, hogy az arabok afrikában vannak, csak trollkodtam. amúgy nekem semmi bajom nem volt Stögerrel, mondjuk nem is az én csapatomnál volt edző. viszont nagyon ellene vagyok a fél év utáni ezdő kirúgásoknak, ekörül pörgök ebben a témában.

a mi kis közegünkben a fél év egy nagyon hosszú idő, én már annak örülnék, ha nem jönne már szeptemberben meg minden évben az első fecske
igazából az sem volna egy ördögtől való ötlet, ha csak átigazolási időszakban lehetne edzőt váltani, néhol talán pár bomlasztó játékos arca visszavágódna
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16417
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2022.01.23. 12:57

Érdekes lesz ez a jövő heti szezonrajt, a covid alaposan átszabta jópár csapat felkészülését. "Roncsderbi" lehet a Honvéd-Gyirmi és az Újpest - Fradi is, főleg hogy utóbbiakra vár még előtte egy felcsúti túra.
Supkáék, Aurélék és az MTK igazolt eddig jelentős mennyiségben, többségében légiósokat. Fehérvárra is jött két külföldi, kölcsönben. A ZTE fiatal magyarokat hozott, bár szerintem a Zsóri-Halmai-Mocsi trióból csak utóbbi lesz alapember az első csapatnál.
A bajnoki címre a Fradit érzem esélyesnek, ám talán most nem lesz annyira sima, mint a korábbi években. Főleg, ha a várdai lufi nem durran ki, vagy Hornyákék tudják velük tartani a lépést.
Feriék alaposan beragadhatnak a startnál, a három pesti brigád közül egy legalább kiesik, kérdés, hogy a légióstuning mennyire válik be a Gyirminél és az MTK-nál, illetve feljavul-e az Újpest az új trénerrel. Ha Beridze lelép Felcsútra, még nagyobb bajban lesznek.

Szóval tippelek egy végő sorrendet:
1. Ferencvárosi TC
2. Felcsút
3. MOL Fehérvár
4. Kisvárda FC
5. Mezőkövesd-Zsóry
6. Paksi FC
7. Zalaegerszegi TE
8. Debreceni VSC
9. Újpest FC
10. MTK Budapest
11. Honvéd FC
12. Gyirmót FC
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: ManBat » 2022.01.23. 13:22

Savaria1919 írta:Érdekes lesz ez a jövő heti szezonrajt, a covid alaposan átszabta jópár csapat felkészülését. "Roncsderbi" lehet a Honvéd-Gyirmi és az Újpest - Fradi is, főleg hogy utóbbiakra vár még előtte egy felcsúti túra.
Supkáék, Aurélék és az MTK igazolt eddig jelentős mennyiségben, többségében légiósokat. Fehérvárra is jött két külföldi, kölcsönben. A ZTE fiatal magyarokat hozott, bár szerintem a Zsóri-Halmai-Mocsi trióból csak utóbbi lesz alapember az első csapatnál.
A bajnoki címre a Fradit érzem esélyesnek, ám talán most nem lesz annyira sima, mint a korábbi években. Főleg, ha a várdai lufi nem durran ki, vagy Hornyákék tudják velük tartani a lépést.
Feriék alaposan beragadhatnak a startnál, a három pesti brigád közül egy legalább kiesik, kérdés, hogy a légióstuning mennyire válik be a Gyirminél és az MTK-nál, illetve feljavul-e az Újpest az új trénerrel. Ha Beridze lelép Felcsútra, még nagyobb bajban lesznek.

Szóval tippelek egy végő sorrendet:
1. Ferencvárosi TC
2. Felcsút
3. MOL Fehérvár
4. Kisvárda FC
5. Mezőkövesd-Zsóry
6. Paksi FC
7. Zalaegerszegi TE
8. Debreceni VSC
9. Újpest FC
10. MTK Budapest
11. Honvéd FC
12. Gyirmót FC

Csercseszov egyre gyanúsabb, hogy nem volt jó vétel, a covid miatt pedig a Felcsútot érzem a csütörtöki meccs esélyesének

nálam így néz ki a tippem tavaszra, bár nyilván kissé vágyvezérelt is:

1. Felcsút
2. FTC
3. Kisvárda
4. Mezőkövesd
5. Videoton
6. ZTE
7. Debrecen
8. Honvéd
9. Paks
10. Gyirmót
11. MTK
12. Újpest
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74817
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Adamek » 2022.01.23. 18:21

Savaria1919 írta:Érdekes lesz ez a jövő heti szezonrajt, a covid alaposan átszabta jópár csapat felkészülését. "Roncsderbi" lehet a Honvéd-Gyirmi és az Újpest - Fradi is, főleg hogy utóbbiakra vár még előtte egy felcsúti túra.
Supkáék, Aurélék és az MTK igazolt eddig jelentős mennyiségben, többségében légiósokat. Fehérvárra is jött két külföldi, kölcsönben. A ZTE fiatal magyarokat hozott, bár szerintem a Zsóri-Halmai-Mocsi trióból csak utóbbi lesz alapember az első csapatnál.
A bajnoki címre a Fradit érzem esélyesnek, ám talán most nem lesz annyira sima, mint a korábbi években. Főleg, ha a várdai lufi nem durran ki, vagy Hornyákék tudják velük tartani a lépést.
Feriék alaposan beragadhatnak a startnál, a három pesti brigád közül egy legalább kiesik, kérdés, hogy a légióstuning mennyire válik be a Gyirminél és az MTK-nál, illetve feljavul-e az Újpest az új trénerrel. Ha Beridze lelép Felcsútra, még nagyobb bajban lesznek.

Szóval tippelek egy végő sorrendet:
1. Ferencvárosi TC
2. Felcsút
3. MOL Fehérvár
4. Kisvárda FC
5. Mezőkövesd-Zsóry
6. Paksi FC
7. Zalaegerszegi TE
8. Debreceni VSC
9. Újpest FC
10. MTK Budapest
11. Honvéd FC
12. Gyirmót FC

szerintem a Vidi feljön a második helyre, a Csút a negyedikre le és a Várda lesz a brunzos, Zeg, Kövi, Paks lesz a közepén a sorrend
a DVSC, Honvéd lesz a kiesőzónából a 8-9, helyen, a másik három meg izgulhat az utolsó körig talán (ott az MTK-nak lesz papíron a legkönnyebb meccse, de mind3 meccsen már tét nélkül adakozhat az ellenfél)
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: ManBat » 2022.01.23. 18:52

Adamek írta:
Savaria1919 írta:Érdekes lesz ez a jövő heti szezonrajt, a covid alaposan átszabta jópár csapat felkészülését. "Roncsderbi" lehet a Honvéd-Gyirmi és az Újpest - Fradi is, főleg hogy utóbbiakra vár még előtte egy felcsúti túra.
Supkáék, Aurélék és az MTK igazolt eddig jelentős mennyiségben, többségében légiósokat. Fehérvárra is jött két külföldi, kölcsönben. A ZTE fiatal magyarokat hozott, bár szerintem a Zsóri-Halmai-Mocsi trióból csak utóbbi lesz alapember az első csapatnál.
A bajnoki címre a Fradit érzem esélyesnek, ám talán most nem lesz annyira sima, mint a korábbi években. Főleg, ha a várdai lufi nem durran ki, vagy Hornyákék tudják velük tartani a lépést.
Feriék alaposan beragadhatnak a startnál, a három pesti brigád közül egy legalább kiesik, kérdés, hogy a légióstuning mennyire válik be a Gyirminél és az MTK-nál, illetve feljavul-e az Újpest az új trénerrel. Ha Beridze lelép Felcsútra, még nagyobb bajban lesznek.

Szóval tippelek egy végő sorrendet:
1. Ferencvárosi TC
2. Felcsút
3. MOL Fehérvár
4. Kisvárda FC
5. Mezőkövesd-Zsóry
6. Paksi FC
7. Zalaegerszegi TE
8. Debreceni VSC
9. Újpest FC
10. MTK Budapest
11. Honvéd FC
12. Gyirmót FC

szerintem a Vidi feljön a második helyre, a Csút a negyedikre le és a Várda lesz a brunzos, Zeg, Kövi, Paks lesz a közepén a sorrend
a DVSC, Honvéd lesz a kiesőzónából a 8-9, helyen, a másik három meg izgulhat az utolsó körig talán (ott az MTK-nak lesz papíron a legkönnyebb meccse, de mind3 meccsen már tét nélkül adakozhat az ellenfél)

Sallóinak nem engedik, hogy kibassza Szabicsot és a két jómadarat, velük pedig reménytelennek tetszik a Vidi projekt
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Avatar
banok
Aranylabdás
Hozzászólások: 29037
Csatlakozott: 2005.03.20. 03:08
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: banok » 2022.01.23. 22:45

ManBat írta:1. Felcsút
2. FTC


Na, ez bebaszna...

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74817
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Adamek » 2022.01.24. 06:37

banok írta:
ManBat írta:1. Felcsút
2. FTC


Na, ez bebaszna...

a kedvencem az indoklás, a ruszki egyre gyanúsabb, hogy nem volt jó választás
itt valaki monitorozza az edzéseinket
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Javier Arizmendi
Kulcsjátékos
Hozzászólások: 2801
Csatlakozott: 2006.01.18. 17:32

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Javier Arizmendi » 2022.01.24. 22:16

banok írta:
ManBat írta:1. Felcsút
2. FTC


Na, ez bebaszna...

ja én is néztem ezt... már mondtam többször, adott esetben kénytelen lennék a ződeknek szurkolni. még mindig inkább ők/ti, mint közvetlenül a Hatalom emberei.
ETO

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16417
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2022.01.25. 12:07

Stieber Zoli Pesten belül válthat csapatot, több játéklehetőség reményében az MTK-hoz kerülhet, írja mindezt a Nemzeti Sport.
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

Mech
Aranylabdás
Hozzászólások: 21348
Csatlakozott: 2009.07.21. 15:39
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Mech » 2022.01.25. 12:13

Savaria1919 írta:Stieber Zoli Pesten belül válthat csapatot, több játéklehetőség reményében az MTK-hoz kerülhet, írja mindezt a Nemzeti Sport.

Vele is mi lett..
Én bírtam amíg Németországban játszott, talán még úgy is tekinthetjük, hogy megállta a helyét ott.
Az egyik kedvencem volt a 16-os Eb-csapatban, a finneknek, vagy az osztrákoknak lőtt gólja különösen szépre sikeredtek.
Sajnálom, hogy kb. 4-5 év volt a pályafutásának az érdemi része.

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: ManBat » 2022.01.25. 12:19

Savaria1919 írta:Stieber Zoli Pesten belül válthat csapatot, több játéklehetőség reményében az MTK-hoz kerülhet, írja mindezt a Nemzeti Sport.

szépen épül ott is a gerontoválogatott, Szakály Dinivel jól ellesznek tolószékben
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16417
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2022.01.25. 14:14

Mech írta:
Savaria1919 írta:Stieber Zoli Pesten belül válthat csapatot, több játéklehetőség reményében az MTK-hoz kerülhet, írja mindezt a Nemzeti Sport.

Vele is mi lett..
Én bírtam amíg Németországban játszott, talán még úgy is tekinthetjük, hogy megállta a helyét ott.
Az egyik kedvencem volt a 16-os Eb-csapatban, a finneknek, vagy az osztrákoknak lőtt gólja különösen szépre sikeredtek.
Sajnálom, hogy kb. 4-5 év volt a pályafutásának az érdemi része.

Volt egy jól sikerült időszaka Hamburgban, szép számmal rúgta a gólokat. Az EB után gondoltam, hogy kap lehetőséget a bizonyításra egy komolyabb csapatnál, de ez nem történt meg.
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16417
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2022.01.25. 19:05

Hivatalos a Stieber-transzfer. Az újpestiek észt válogatott védőt igazoltak a Flóra Tallin csapatából.
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16417
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2022.01.25. 20:39

"A szakemberek azt mutatták ki, hogy nem a 12 csapatos bajnokság az, ami a gátja a fiatalok beépítésének, hanem az edzők, a sportigazgatók, a tulajdonosok gondolkodása. Azt gondolom, nem igazán jó a klubok vezetési struktúrája jelenleg, mert van tulajdonos, van edző, néhány esetben van jobban, vagy kevésbé jól felkészült sportigazgató közöttük, de összességében az edzők az adott bajnokságot, az adott meccset akarják túlélni és nem hosszú távú építkezést folytatnak. A klubok többségénél – ezt hozzá kell tenni, mert van, akire ez nem igaz" - mondja Csányi Sándor.

Kik lehetnek ezek a szakemberek?
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: ManBat » 2022.01.25. 20:55

Savaria1919 írta:"A szakemberek azt mutatták ki, hogy nem a 12 csapatos bajnokság az, ami a gátja a fiatalok beépítésének, hanem az edzők, a sportigazgatók, a tulajdonosok gondolkodása. Azt gondolom, nem igazán jó a klubok vezetési struktúrája jelenleg, mert van tulajdonos, van edző, néhány esetben van jobban, vagy kevésbé jól felkészült sportigazgató közöttük, de összességében az edzők az adott bajnokságot, az adott meccset akarják túlélni és nem hosszú távú építkezést folytatnak. A klubok többségénél – ezt hozzá kell tenni, mert van, akire ez nem igaz" - mondja Csányi Sándor.

Kik lehetnek ezek a szakemberek?

húbazmeg
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74817
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Adamek » 2022.01.25. 21:09

Savaria1919 írta:"A szakemberek azt mutatták ki, hogy nem a 12 csapatos bajnokság az, ami a gátja a fiatalok beépítésének, hanem az edzők, a sportigazgatók, a tulajdonosok gondolkodása. Azt gondolom, nem igazán jó a klubok vezetési struktúrája jelenleg, mert van tulajdonos, van edző, néhány esetben van jobban, vagy kevésbé jól felkészült sportigazgató közöttük, de összességében az edzők az adott bajnokságot, az adott meccset akarják túlélni és nem hosszú távú építkezést folytatnak. A klubok többségénél – ezt hozzá kell tenni, mert van, akire ez nem igaz" - mondja Csányi Sándor.

Kik lehetnek ezek a szakemberek?

és kire kacsintott a bankár amikor a kivételről beszélt?
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
Walek
Tartalék
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2012.03.06. 16:53
Tartózkodási hely: IV. Ker.

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Walek » 2022.01.26. 12:06

A Kúria döntése értelmében a belgának nyolc napon belül vissza kell állítania az eredeti címert!!!
Remélem rug akkorát ez bele, hogy végre eltakarodik a büdös picsába!
DUCHATELET TAKARODJ!!!
Újpest FC
Arsenal
Fiorentina

Ferrari
Raikonnen
Leclerc

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16417
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2022.01.26. 17:37

Lanzafame visszatérhet Kispestre, immáron negyedik alkalommal. Érkezhet Szilágyi Vladimir, Lukiccsal elég jó párost alkottak Topolyán. Balogh Norbertet a DAC vinné.
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

Avatar
RC
Moderátor
Hozzászólások: 36775
Csatlakozott: 2005.07.28. 00:16
Tartózkodási hely: Savaria

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: RC » 2022.01.26. 17:44

Walek írta:A Kúria döntése értelmében a belgának nyolc napon belül vissza kell állítania az eredeti címert!!!
Remélem rug akkorát ez bele, hogy végre eltakarodik a büdös picsába!

Aztán jön Narancsi :)...
SABARIA 1926


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 165 vendég