Szombati foci: Fradi-Vidi!

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74819
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Adamek » 2021.05.10. 16:10

Savaria1919 írta:Lovrencsiccsel nem hosszabbított a Fradi, Isael is távozik.

Lovrencsics nem egy nagy ász, de a helyére igazolt Bingó szerintem egy repedt fingot nem ér
Isaelnek nagyon örülök, remélem követi őt Baturina, a két szlovák, a két grúz, Zsubkov, a betegácsin egy évet lehúzó Kovacevic és Vécsei is
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: ManBat » 2021.05.10. 16:14

Savaria1919 írta:Lovrencsiccsel nem hosszabbított a Fradi, Isael is távozik.

ebbű Vasas lesz
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: ManBat » 2021.05.10. 16:16

Sanyeey írta:
ManBat írta:most olvasom, hogy Márkvárt szerint tavasszal, a 23 pontot szerző csapatban nem volt elég csapatszellem, és azon ment el a kiesés
drágaságom, értem én hogy Feczkó ahogy anno a tanítványaival, úgy most a játékosaival is bratyizott, de a szezon végeredményét a tavaszra fogni megmosolyogtató a 10(7) pontos ősz után

Egyik legnagyobb alibi az a gyerek. Tipikus NB1-es menő, örök ígéret, mint Kanta, csak szarabb.

Kanta inkább illésbélásan volt alibis, nagyobb kihívást soha meg nem próbált volna, de helyben kiadta a pff máximumot
Márkvártot nehéz lenne így hirtelen kihez hasonlítani, ő inkább az, aki az edzésekbe való beleszarást, és az ebből következő bántó képzetlenséget a szurkolókkal való brahizással próbálta feledtetni, Pécsett és Miskolcon is
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16417
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2021.05.10. 16:54

Adamek írta:
Savaria1919 írta:Lovrencsiccsel nem hosszabbított a Fradi, Isael is távozik.

Lovrencsics nem egy nagy ász, de a helyére igazolt Bingó szerintem egy repedt fingot nem ér
Isaelnek nagyon örülök, remélem követi őt Baturina, a két szlovák, a két grúz, Zsubkov, a betegácsin egy évet lehúzó Kovacevic és Vécsei is

Heister és Skvarka is távozik. Előbbit elvileg a Legia is vinné.
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16417
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2021.05.10. 17:09

ManBat írta:
Savaria1919 írta:Lovrencsiccsel nem hosszabbított a Fradi, Isael is távozik.

ebbű Vasas lesz

Ha van humora, akkor Paksra igazol
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

John McClane
Aranylabdás
Hozzászólások: 60308
Csatlakozott: 2009.04.02. 18:29
Tartózkodási hely: Szombat

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: John McClane » 2021.05.10. 17:14

https://index.hu/sport/futball/2021/05/ ... -fradihoz/
Huberék után az index is csatlakozott a Rebrov távozását előkészítő agitprop tevékenységhez.
Cech-Ivanovic,Terry,Dragoner,Szkukalek-Lampard,Wedgbury-Kriston,Gera,Hazard-Drogba
Edzo:Jose Mourinho
Dibusz-Stockley,Gyepes,Carvalho,Ashley Cole-Essien,Lipcsei-Seydi,Lisztes,Podolski-Elding
Edzo:Kondas Elemer

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96289
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2021.05.10. 17:38

John McClane írta:Kondás is képben van a Diósgyőrnél.

Végre hazatér. :cool:
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51166
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2021.05.10. 17:39

Mai nappal véget értek a szezonbeli Serie B küzdelmei is. Ha még a "régi" világ lenne, most sokan nagy szimpátiával kezelnék ultraügyileg az egyik tag visszatérését. Huszonkét esztendő után újra elsőosztályú szezonjára készülhet az egyik déli kiscsapat, a Salernitana. Az utóbbi bő két évtizedben többször megjárták a C-ligát, de még a D-t is pár szezonra. Kétszer meg is szűntek, de egy szezonra minimum ismét lesz Campania derby a Napolival. :) Nem mellesleg 50 %-ban a laziós Lotito a tulaj, ez a kereten is meglátszik, afféle Lazio B-ként funkcionált az utóbbi évtizedben és annyira nem törte magát ennek megfelelően az ipse, hogy ez a csapat is feljusson, ez most is kisebb fajta csoda. Annyi mindenesetre a fickó javára írandó, hogy az 5. liga óta nem ment csődbe a klub, minimál befeketetéssel stabilan a B-ig tudta őket juttatni és ott megtartani afféle hulladéklerakóként. Ha valami botlábú rómába került, egyenes útja volt Salernóba. Jelen pillanatban 9 kölcsön laziale is a csapat tagja, de az egyik legnagyobb ászuk - Tutino -nápolyi kölcsöncsatár. :) Igazi low-cost keret 17 kölcsönspílerrel, de saját tulajdonként itt játszik az ex romás Gyömbér Norbert is a Felvidékről. :cool:

Ja Lottinak 30 napja lesz eladni vagy a kutyájára iratni a tulajdonrészét, mert kettő érdekeltség itt sem lehet.

A harmadik feljutó hely play-offban dől el: első számú kiemelt Berlu papa Monzája, második számú pedig a visszajutni kívánó Lecce.
Mindezek előtt afféle csonka negyeddöntőben érdekelt még:
- a nagy visszatérő velencei csapat
- olaszország gyírmótja a Cittadella
- jó hajrával a Bresciai hiénák
- és a sokak számára szimpi Chievo

Paraszthajszállal maradt le a rájátszásról a Spal Ferrara pedig kurva sok pénzt öltek a szezonba ottani szinten.

Kiesett: a déli csóringer Cosenza, az újonc Reggiana, az adria parti Pescara és a "falusi" Entella.

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: ManBat » 2021.05.10. 17:49

Maradonapoli írta:Mai nappal véget értek a szezonbeli Serie B küzdelmei is. Ha még a "régi" világ lenne, most sokan nagy szimpátiával kezelnék ultraügyileg az egyik tag visszatérését. Huszonkét esztendő után újra elsőosztályú szezonjára készülhet az egyik déli kiscsapat, a Salernitana. Az utóbbi bő két évtizedben többször megjárták a C-ligát, de még a D-t is pár szezonra. Kétszer meg is szűntek, de egy szezonra minimum ismét lesz Campania derby a Napolival. :) Nem mellesleg 50 %-ban a laziós Lotito a tulaj, ez a kereten is meglátszik, afféle Lazio B-ként funkcionált az utóbbi évtizedben és annyira nem törte magát ennek megfelelően az ipse, hogy ez a csapat is feljusson, ez most is kisebb fajta csoda. Annyi mindenesetre a fickó javára írandó, hogy az 5. liga óta nem ment csődbe a klub, minimál befeketetéssel stabilan a B-ig tudta őket juttatni és ott megtartani afféle hulladéklerakóként. Ha valami botlábú rómába került, egyenes útja volt Salernóba. Jelen pillanatban 9 kölcsön laziale is a csapat tagja, de az egyik legnagyobb ászuk - Tutino -nápolyi kölcsöncsatár. :) Igazi low-cost keret 17 kölcsönspílerrel, de saját tulajdonként itt játszik az ex romás Gyömbér Norbert is a Felvidékről. :cool:

Ja Lottinak 30 napja lesz eladni vagy a kutyájára iratni a tulajdonrészét, mert kettő érdekeltség itt sem lehet.

A harmadik feljutó hely play-offban dől el: első számú kiemelt Berlu papa Monzája, második számú pedig a visszajutni kívánó Lecce.
Mindezek előtt afféle csonka negyeddöntőben érdekelt még:
- a nagy visszatérő velencei csapat
- olaszország gyírmótja a Cittadella
- jó hajrával a Bresciai hiénák
- és a sokak számára szimpi Chievo

Paraszthajszállal maradt le a rájátszásról a Spal Ferrara pedig kurva sok pénzt öltek a szezonba ottani szinten.

Kiesett: a déli csóringer Cosenza, az újonc Reggiana, az adria parti Pescara és a "falusi" Entella.

a Pescara nem is olyan rég még szériaás volt, az ő aláhullásuk meglepő
ebből a rájátszásból a Chievo lenne talán a legjobb, a veronai korzónak egyértelműen ők a szimpatikusabb tulajdonosai - ha a Monzánál a két dísznéger a legjobbkor csapja ki a hisztit, és bassza el a playoffot, még lehet is keresnivalójuk
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51166
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2021.05.10. 17:54

ManBat írta:
Maradonapoli írta:Mai nappal véget értek a szezonbeli Serie B küzdelmei is. Ha még a "régi" világ lenne, most sokan nagy szimpátiával kezelnék ultraügyileg az egyik tag visszatérését. Huszonkét esztendő után újra elsőosztályú szezonjára készülhet az egyik déli kiscsapat, a Salernitana. Az utóbbi bő két évtizedben többször megjárták a C-ligát, de még a D-t is pár szezonra. Kétszer meg is szűntek, de egy szezonra minimum ismét lesz Campania derby a Napolival. :) Nem mellesleg 50 %-ban a laziós Lotito a tulaj, ez a kereten is meglátszik, afféle Lazio B-ként funkcionált az utóbbi évtizedben és annyira nem törte magát ennek megfelelően az ipse, hogy ez a csapat is feljusson, ez most is kisebb fajta csoda. Annyi mindenesetre a fickó javára írandó, hogy az 5. liga óta nem ment csődbe a klub, minimál befeketetéssel stabilan a B-ig tudta őket juttatni és ott megtartani afféle hulladéklerakóként. Ha valami botlábú rómába került, egyenes útja volt Salernóba. Jelen pillanatban 9 kölcsön laziale is a csapat tagja, de az egyik legnagyobb ászuk - Tutino -nápolyi kölcsöncsatár. :) Igazi low-cost keret 17 kölcsönspílerrel, de saját tulajdonként itt játszik az ex romás Gyömbér Norbert is a Felvidékről. :cool:

Ja Lottinak 30 napja lesz eladni vagy a kutyájára iratni a tulajdonrészét, mert kettő érdekeltség itt sem lehet.

A harmadik feljutó hely play-offban dől el: első számú kiemelt Berlu papa Monzája, második számú pedig a visszajutni kívánó Lecce.
Mindezek előtt afféle csonka negyeddöntőben érdekelt még:
- a nagy visszatérő velencei csapat
- olaszország gyírmótja a Cittadella
- jó hajrával a Bresciai hiénák
- és a sokak számára szimpi Chievo

Paraszthajszállal maradt le a rájátszásról a Spal Ferrara pedig kurva sok pénzt öltek a szezonba ottani szinten.

Kiesett: a déli csóringer Cosenza, az újonc Reggiana, az adria parti Pescara és a "falusi" Entella.

a Pescara nem is olyan rég még szériaás volt, az ő aláhullásuk meglepő
ebből a rájátszásból a Chievo lenne talán a legjobb, a veronai korzónak egyértelműen ők a szimpatikusabb tulajdonosai - ha a Monzánál a két dísznéger a legjobbkor csapja ki a hisztit, és bassza el a playoffot, még lehet is keresnivalójuk

Annyira nem, már tavaly is csak horror osztályozón, tizikkel maradtak benn a Perugia ellen. Ők egyébként most térnek vissza a C-ből - a Pescaránál pedig beérett a "szakmai munka" gyümölcse, mint Miskolcon.

Avatar
nyúl
Kincstári Főegerész
Hozzászólások: 46280
Csatlakozott: 2005.09.14. 13:36

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: nyúl » 2021.05.10. 18:15

Cselszky írta:
nyúl írta:Köszönöm.
Ellenetek sem engedhetünk ki.

Tényszerűen: 1 pont kell még. Persze Kinyik csinálhat tizit, lőhet öngólt, talán nem lesz kedve felugrani egy beadásnál, Pávkovics az ötösön senkitől sem zavartatva odapasszolhatja az ellen csatárának, vagy épp kiállíttathatja magát, Ferenczi elfelejthet visszafutni, vagy agyonrúghat valakit 40 méterre a kapunktól, hogy csak néhány esetet említsek az utóbbi 3 hónapból. Erre csak az a megoldás, ha annyit lövünk, amennyi a csövön kifér. Mint Csabán tapasztaltuk, ezzel a balfék védelemmel a 4 rúgott gól sem mindig elég.
Így van. Sajnos.

Avatar
nyúl
Kincstári Főegerész
Hozzászólások: 46280
Csatlakozott: 2005.09.14. 13:36

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: nyúl » 2021.05.10. 18:22

ManBat írta:
Sanyeey írta:
ManBat írta:most olvasom, hogy Márkvárt szerint tavasszal, a 23 pontot szerző csapatban nem volt elég csapatszellem, és azon ment el a kiesés
drágaságom, értem én hogy Feczkó ahogy anno a tanítványaival, úgy most a játékosaival is bratyizott, de a szezon végeredményét a tavaszra fogni megmosolyogtató a 10(7) pontos ősz után

Egyik legnagyobb alibi az a gyerek. Tipikus NB1-es menő, örök ígéret, mint Kanta, csak szarabb.

Kanta inkább illésbélásan volt alibis, nagyobb kihívást soha meg nem próbált volna, de helyben kiadta a pff máximumot
Márkvártot nehéz lenne így hirtelen kihez hasonlítani, ő inkább az, aki az edzésekbe való beleszarást, és az ebből következő bántó képzetlenséget a szurkolókkal való brahizással próbálta feledtetni, Pécsett és Miskolcon is
Bélát valamiért sikk leszólni. Tény, hogy nem ment külföldre és úgy nézett ki, mint akit tornából felmentettek, de 200-nál több gólt nem a szél fúj össze. A válogatottban is lőtt 15-öt.
Tök sportszerű játékos volt emellett. Nemcsak nem faragott senkit, nem is ugatott. Én kedveltem.

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51166
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2021.05.10. 19:06

nyúl írta:
ManBat írta:
Sanyeey írta:Egyik legnagyobb alibi az a gyerek. Tipikus NB1-es menő, örök ígéret, mint Kanta, csak szarabb.

Kanta inkább illésbélásan volt alibis, nagyobb kihívást soha meg nem próbált volna, de helyben kiadta a pff máximumot
Márkvártot nehéz lenne így hirtelen kihez hasonlítani, ő inkább az, aki az edzésekbe való beleszarást, és az ebből következő bántó képzetlenséget a szurkolókkal való brahizással próbálta feledtetni, Pécsett és Miskolcon is
Bélát valamiért sikk leszólni. Tény, hogy nem ment külföldre és úgy nézett ki, mint akit tornából felmentettek, de 200-nál több gólt nem a szél fúj össze. A válogatottban is lőtt 15-öt.
Tök sportszerű játékos volt emellett. Nemcsak nem faragott senkit, nem is ugatott. Én kedveltem.

Béla tök neutrális volt számomra - főleg mert hetero vagyok - de amúgy jó arcnak tűnt. Megnéztem volna '97 környékén egy 1. FC Kölnben, akkoriban talán ők is hívták a bundásba. Annyi becsülendő benne, hogy nem csinált bohócot magából külföldön, gondolom elsősorban nyelvtudás hiánya miatt. Hallani lehetett, hogy Lisztesnek is erősen voltak ezzel gondjai legalábbis az elején, de Simon Krisz is emlékezetesen égette magát. Dombi ellen is ez volt az egyik kifogás talán Magath részéről? Nem mindenkinek megy könnyen a nyelvtanulás, sajnálatos, ha egy jó játékos emiatt nem tud fentebb lépni. Én így kívülről erre tippelnék Illés esetében. Tőle tizedakkora tudású spílerek özönlöttek ki a szélrózsa minden irányába akkor kis hazánkból.

Avatar
nyúl
Kincstári Főegerész
Hozzászólások: 46280
Csatlakozott: 2005.09.14. 13:36

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: nyúl » 2021.05.10. 19:51

Maradonapoli írta:
nyúl írta:
ManBat írta:Kanta inkább illésbélásan volt alibis, nagyobb kihívást soha meg nem próbált volna, de helyben kiadta a pff máximumot
Márkvártot nehéz lenne így hirtelen kihez hasonlítani, ő inkább az, aki az edzésekbe való beleszarást, és az ebből következő bántó képzetlenséget a szurkolókkal való brahizással próbálta feledtetni, Pécsett és Miskolcon is
Bélát valamiért sikk leszólni. Tény, hogy nem ment külföldre és úgy nézett ki, mint akit tornából felmentettek, de 200-nál több gólt nem a szél fúj össze. A válogatottban is lőtt 15-öt.
Tök sportszerű játékos volt emellett. Nemcsak nem faragott senkit, nem is ugatott. Én kedveltem.

Béla tök neutrális volt számomra - főleg mert hetero vagyok - de amúgy jó arcnak tűnt. Megnéztem volna '97 környékén egy 1. FC Kölnben, akkoriban talán ők is hívták a bundásba. Annyi becsülendő benne, hogy nem csinált bohócot magából külföldön, gondolom elsősorban nyelvtudás hiánya miatt. Hallani lehetett, hogy Lisztesnek is erősen voltak ezzel gondjai legalábbis az elején, de Simon Krisz is emlékezetesen égette magát. Dombi ellen is ez volt az egyik kifogás talán Magath részéről? Nem mindenkinek megy könnyen a nyelvtanulás, sajnálatos, ha egy jó játékos emiatt nem tud fentebb lépni. Én így kívülről erre tippelnék Illés esetében. Tőle tizedakkora tudású spílerek özönlöttek ki a szélrózsa minden irányába akkor kis hazánkból.
Nem tudom.
Szerintem Béla az értelmesebbek közül való volt, megtanulta volna a nyelvet. Inkább azért maradt itthon, mert a Fotexes Várszegitől nagyon jó pénzt kapott, tudta, hogy élesebb verseny nélkül meglövi az évi 15-18 gólt és így is standard válogatott.
Szerintem Dombi ellen az volt a kifogás, hogy "zavarta az edzést". Rendes srác, de képességben ki volt számolva.
De ő kb. kihozta magából azt, amire alkalmas volt. S az ügyetlenkedéseit is öniróniával kezelte.

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: ManBat » 2021.05.10. 20:11

nyúl írta:
ManBat írta:
Sanyeey írta:Egyik legnagyobb alibi az a gyerek. Tipikus NB1-es menő, örök ígéret, mint Kanta, csak szarabb.

Kanta inkább illésbélásan volt alibis, nagyobb kihívást soha meg nem próbált volna, de helyben kiadta a pff máximumot
Márkvártot nehéz lenne így hirtelen kihez hasonlítani, ő inkább az, aki az edzésekbe való beleszarást, és az ebből következő bántó képzetlenséget a szurkolókkal való brahizással próbálta feledtetni, Pécsett és Miskolcon is
Bélát valamiért sikk leszólni. Tény, hogy nem ment külföldre és úgy nézett ki, mint akit tornából felmentettek, de 200-nál több gólt nem a szél fúj össze. A válogatottban is lőtt 15-öt.
Tök sportszerű játékos volt emellett. Nemcsak nem faragott senkit, nem is ugatott. Én kedveltem.

ezért írtam én is azt, amit írtam
ahogy ő, úgy Kanta is kihozta a maximumot abból, amit a VIII. kerületből ki lehetett - a 2008-as csikócsapat bajnoki címénél, aminek ő volt a vezére, kevés nagyobb mesebeli sztori van a huszonegyedik század magyar futballjában, más kérdés, hogy pont azok érték el, akiket ezért az ismert okokból kifolyólag soha nem dícsértek meg ehhez méltó módon
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: ManBat » 2021.05.10. 20:21

Kispest állítólag vinné Lovrét és Molnár Gabit is
a tízessel kezdődő pesti kerületekben valahogy nagyon gyökeret vert a többet erővel, mint ésszel c. csapatépítési politika
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16417
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2021.05.10. 20:21

ManBat írta:
nyúl írta:
ManBat írta:Kanta inkább illésbélásan volt alibis, nagyobb kihívást soha meg nem próbált volna, de helyben kiadta a pff máximumot
Márkvártot nehéz lenne így hirtelen kihez hasonlítani, ő inkább az, aki az edzésekbe való beleszarást, és az ebből következő bántó képzetlenséget a szurkolókkal való brahizással próbálta feledtetni, Pécsett és Miskolcon is
Bélát valamiért sikk leszólni. Tény, hogy nem ment külföldre és úgy nézett ki, mint akit tornából felmentettek, de 200-nál több gólt nem a szél fúj össze. A válogatottban is lőtt 15-öt.
Tök sportszerű játékos volt emellett. Nemcsak nem faragott senkit, nem is ugatott. Én kedveltem.

ezért írtam én is azt, amit írtam
ahogy ő, úgy Kanta is kihozta a maximumot abból, amit a VIII. kerületből ki lehetett - a 2008-as csikócsapat bajnoki címénél, aminek ő volt a vezére, kevés nagyobb mesebeli sztori van a huszonegyedik század magyar futballjában, más kérdés, hogy pont azok érték el, akiket ezért az ismert okokból kifolyólag soha nem dícsértek meg ehhez méltó módon

talán a Kispesté 2017-ben.
Kanta hű maradt a klubjához, ritka és becsülendő dolog. Illést én már nem láttam játszani (fénykorábanak idején születtem), sportvezetőként pedig a megszűnés szélére sodorta a Haladást a haveri körével.
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51166
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2021.05.10. 21:20

nyúl írta:
Maradonapoli írta:
nyúl írta:Bélát valamiért sikk leszólni. Tény, hogy nem ment külföldre és úgy nézett ki, mint akit tornából felmentettek, de 200-nál több gólt nem a szél fúj össze. A válogatottban is lőtt 15-öt.
Tök sportszerű játékos volt emellett. Nemcsak nem faragott senkit, nem is ugatott. Én kedveltem.

Béla tök neutrális volt számomra - főleg mert hetero vagyok - de amúgy jó arcnak tűnt. Megnéztem volna '97 környékén egy 1. FC Kölnben, akkoriban talán ők is hívták a bundásba. Annyi becsülendő benne, hogy nem csinált bohócot magából külföldön, gondolom elsősorban nyelvtudás hiánya miatt. Hallani lehetett, hogy Lisztesnek is erősen voltak ezzel gondjai legalábbis az elején, de Simon Krisz is emlékezetesen égette magát. Dombi ellen is ez volt az egyik kifogás talán Magath részéről? Nem mindenkinek megy könnyen a nyelvtanulás, sajnálatos, ha egy jó játékos emiatt nem tud fentebb lépni. Én így kívülről erre tippelnék Illés esetében. Tőle tizedakkora tudású spílerek özönlöttek ki a szélrózsa minden irányába akkor kis hazánkból.
Nem tudom.
Szerintem Béla az értelmesebbek közül való volt, megtanulta volna a nyelvet. Inkább azért maradt itthon, mert a Fotexes Várszegitől nagyon jó pénzt kapott, tudta, hogy élesebb verseny nélkül meglövi az évi 15-18 gólt és így is standard válogatott.
Szerintem Dombi ellen az volt a kifogás, hogy "zavarta az edzést". Rendes srác, de képességben ki volt számolva.
De ő kb. kihozta magából azt, amire alkalmas volt. S az ügyetlenkedéseit is öniróniával kezelte.

ja, lehet tévedek és alábecsülöm Béla tudását akkor mea culpa Béla! remélem olvasod! :)

Avatar
banok
Aranylabdás
Hozzászólások: 29039
Csatlakozott: 2005.03.20. 03:08
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: banok » 2021.05.10. 21:33

RC írta:A Budafok helyett szívesebben láttam volna egy másik kiesőt, de ez van, már csak a Lokit kéne valahogy elütni a feljutástól, kár, hogy a Hali erre alkalmatlannak tűnik.


Én Debrecen-Vasas feljutást szeretnék.

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74819
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Adamek » 2021.05.10. 22:16

Maradonapoli írta:
nyúl írta:
ManBat írta:Kanta inkább illésbélásan volt alibis, nagyobb kihívást soha meg nem próbált volna, de helyben kiadta a pff máximumot
Márkvártot nehéz lenne így hirtelen kihez hasonlítani, ő inkább az, aki az edzésekbe való beleszarást, és az ebből következő bántó képzetlenséget a szurkolókkal való brahizással próbálta feledtetni, Pécsett és Miskolcon is
Bélát valamiért sikk leszólni. Tény, hogy nem ment külföldre és úgy nézett ki, mint akit tornából felmentettek, de 200-nál több gólt nem a szél fúj össze. A válogatottban is lőtt 15-öt.
Tök sportszerű játékos volt emellett. Nemcsak nem faragott senkit, nem is ugatott. Én kedveltem.

Béla tök neutrális volt számomra - főleg mert hetero vagyok - de amúgy jó arcnak tűnt. Megnéztem volna '97 környékén egy 1. FC Kölnben, akkoriban talán ők is hívták a bundásba. Annyi becsülendő benne, hogy nem csinált bohócot magából külföldön, gondolom elsősorban nyelvtudás hiánya miatt. Hallani lehetett, hogy Lisztesnek is erősen voltak ezzel gondjai legalábbis az elején, de Simon Krisz is emlékezetesen égette magát. Dombi ellen is ez volt az egyik kifogás talán Magath részéről? Nem mindenkinek megy könnyen a nyelvtanulás, sajnálatos, ha egy jó játékos emiatt nem tud fentebb lépni. Én így kívülről erre tippelnék Illés esetében. Tőle tizedakkora tudású spílerek özönlöttek ki a szélrózsa minden irányába akkor kis hazánkból.

azzal az alkattal és sebességgel durván leégett volna a bundásban, oda nagyon kevés az ha az valaki jól húzogat, abban az évtizedben szerintem a világ egyik leglassabb bajnoksága volt a miénk
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 122 vendég