Szombati foci: Fradi-Vidi!

SuperDepor
Moderátor
Hozzászólások: 40773
Csatlakozott: 2006.03.07. 23:03
Tartózkodási hely: Magyar-Osztrák Monarchia

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: SuperDepor » 2021.04.30. 11:11

ManBat írta:
SuperDepor írta:
ManBat írta:én azt tudom, hogy a sport ismérve az eredménysor és a szint
igazából színtiszta matek az egész, minden amit a történelem megjegyez, az a tabellák és a pontszámok, amit és akit nem jegyez meg a történelem, annak pedig a létezése is felesleges volt
nem én fordítottam hátat a csapatomnak, hanem a csapat fordított hátat a sportnak

Várjál, mert itt van egy pár hiba. Eredmények, sikerek, történelemkönyv..... ezen prioritások mentén a Mezőkövesd nagyon rossz választás, mert évtizedek kellenek ahhoz, hogy a felsoroltakban utolérjék a DVTK - t. Sőt valószínű, hogy megközelíteni sem fogják soha. Ott van inkább a Debrecen, csak 50 kilométerrel van messzebb Miskolctól, mint Kövesd. Többszörös bajnokcsapat, BL csoportkoros, én őket választanám a helyedben.

ehe, biztos jó sokan vannak még ott miskolci születési hellyel
sajnos az embernek minden leíró jellemzője predesztinálódik a születésével, a nemzetisége, az etnikuma, a születési territóriuma, a vallása - ha ezeken kívülre kerülsz, akkor nem vagy más, mint egy betolakodó - nagyon szívesen születtem volna a 9. kerületbe, hogy évente ünnepelhessek bajnoki címet, de erről önhibámon kívül lecsúsztam
Kövesden még meg lehet magyarázni, hogy bevittek a megyeibe megszületni, Debrecenben nem

Ha az eredményesseget és a történelmet nézed - ahogy írtad - a Kövesd akkor is rossz választás, mert soha nem fogják utolérni a DVTK - t. Ha ők is kiesnek akkor tágítod a megyehatart pl Dunántúl, Dunaninnen orszagreszekre, vagy visszavonulsz?
Ne aggódjatok hát a holnapért mert a holnap majd aggódik magáért. Elég minden napnak a maga baja.

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: ManBat » 2021.04.30. 11:19

SuperDepor írta:
ManBat írta:
SuperDepor írta:Várjál, mert itt van egy pár hiba. Eredmények, sikerek, történelemkönyv..... ezen prioritások mentén a Mezőkövesd nagyon rossz választás, mert évtizedek kellenek ahhoz, hogy a felsoroltakban utolérjék a DVTK - t. Sőt valószínű, hogy megközelíteni sem fogják soha. Ott van inkább a Debrecen, csak 50 kilométerrel van messzebb Miskolctól, mint Kövesd. Többszörös bajnokcsapat, BL csoportkoros, én őket választanám a helyedben.

ehe, biztos jó sokan vannak még ott miskolci születési hellyel
sajnos az embernek minden leíró jellemzője predesztinálódik a születésével, a nemzetisége, az etnikuma, a születési territóriuma, a vallása - ha ezeken kívülre kerülsz, akkor nem vagy más, mint egy betolakodó - nagyon szívesen születtem volna a 9. kerületbe, hogy évente ünnepelhessek bajnoki címet, de erről önhibámon kívül lecsúsztam
Kövesden még meg lehet magyarázni, hogy bevittek a megyeibe megszületni, Debrecenben nem

Ha az eredményesseget és a történelmet nézed - ahogy írtad - a Kövesd akkor is rossz választás, mert soha nem fogják utolérni a DVTK - t. Ha ők is kiesnek akkor tágítod a megyehatart pl Dunántúl, Dunaninnen orszagreszekre, vagy visszavonulsz?

lentebb írtam, hogy ha itt nem lesz semmi, akkor én se leszek
egyébként a tavalyi évben csak az utolsó egy hónapban baszták el, hogy beállítsák a DVTK bajnoki sikereit, és kupasikereinek felét
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16535
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2021.04.30. 11:36

NSO azt írja, hogy ha kiesik a Diósgyőr, akkor Márkvárt, Iszlai és Molnár is csapatot válthat. Vasas, Debrecen csemegézhet.
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

Avatar
MindigÚjpest
fanatikus
Hozzászólások: 14806
Csatlakozott: 2009.04.17. 09:30
Tartózkodási hely: otthon,munkahely

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: MindigÚjpest » 2021.04.30. 11:57

ManBat írta:
Szarka írta:
ManBat írta:én azt tudom, hogy a sport ismérve az eredménysor és a szint
igazából színtiszta matek az egész, minden amit a történelem megjegyez, az a tabellák és a pontszámok, amit és akit nem jegyez meg a történelem, annak pedig a létezése is felesleges volt
nem én fordítottam hátat a csapatomnak, hanem a csapat fordított hátat a sportnak

A tortenelem megjegyzi a tobbi osztalyt is, az kerdes, kinek mi a tortenelem. Ha a nagyfiuk jateka, aki egy magyar csapat se erdekes, sulytalan, ha a jelenkkr akkor lassan az Aranycsapatot is lehet elfelejteni.
Az egesz arrol szol, hogy te onkentesen belottel egy szintet, az elso osztalyt, es ennek megfeleloen tamogatsz egy csapatot. Jo ha helyi, de a lenyeg az nb1es tagsag. De ez a te egyeni kivanalmad, nem a homalyos "tortenelem" kriteriuma. Utobbi sokmindent vezet, es ha 10.000eket erdekel az nb2, akkor az nem lenyegtelen. Ha pedig a hatar a 9 milliard ember, nos akkor a magyar (foci) tortenelem ugy ahogy van lenyegtelen szint.

hol jegyzi meg? ki fog emlékezni rájuk? a kollektív tudatba hol kerülnek be? a Fradinál a 32-es számot mindenki kívülről fütyörészi, holott senkit és semmit nem tudnak felidézni mondjuk a harmincas évek bajnokcsapataiból; a Diósgyőrrel kapcsolatban ugyanilyen asszociációja senkinek nincs, az egyetlen dolog amire emlékeznek rólunk, hogy süss fel nap, mert a cigányok megfagynak Diósgyőrben
SD mondta, hogy szerinte a foci lényege a fanatizmus, és az eredmények nem számítanak - hány fanatikusra emlékszünk? Hypóson kívül még a szubkultúra is elfeledte őket, ma meg már Hamburger Ádámkán kívül egyetlenegy szurkolót nem ismer az aktuális közélet sem, őt is csak a politikai megnyilvánulásai tartják a felszínen
Nem,a fanatizmus az,hogy egy csapatnak szurkolsz a bölcsőtől a sírig. Kocsit,nőt,házat cserélhetsz,csapatot soha...
Sosem felejtem el, volt hogy fociról mentünk át a Komjádiba, ott voltunk a BEK meneteléskor, világsztár csapatunk volt, aminek az egyik legfényesebben ragyogó csillaga Benedek Tibi volt. Nyugodj Békében bajnok!

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96380
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2021.04.30. 12:09

MindigÚjpest írta:Nem,a fanatizmus az,hogy egy csapatnak szurkolsz a bölcsőtől a sírig. Kocsit,nőt,házat cserélhetsz,csapatot soha...

Ez a kudarcra ítélt alacsonyabb rangúak gondolkodásmódja. :cool:
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

Avatar
MindigÚjpest
fanatikus
Hozzászólások: 14806
Csatlakozott: 2009.04.17. 09:30
Tartózkodási hely: otthon,munkahely

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: MindigÚjpest » 2021.04.30. 12:18

Cselszky írta:
MindigÚjpest írta:Nem,a fanatizmus az,hogy egy csapatnak szurkolsz a bölcsőtől a sírig. Kocsit,nőt,házat cserélhetsz,csapatot soha...

Ez a kudarcra ítélt alacsonyabb rangúak gondolkodásmódja. :cool:
:lol: emberdenevér szerint mindenképp!
Sosem felejtem el, volt hogy fociról mentünk át a Komjádiba, ott voltunk a BEK meneteléskor, világsztár csapatunk volt, aminek az egyik legfényesebben ragyogó csillaga Benedek Tibi volt. Nyugodj Békében bajnok!

Avatar
Szarka
Aranylabdás
Hozzászólások: 35153
Csatlakozott: 2005.03.21. 17:25

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Szarka » 2021.04.30. 12:21

ManBat írta:
Szarka írta:
ManBat írta:én azt tudom, hogy a sport ismérve az eredménysor és a szint
igazából színtiszta matek az egész, minden amit a történelem megjegyez, az a tabellák és a pontszámok, amit és akit nem jegyez meg a történelem, annak pedig a létezése is felesleges volt
nem én fordítottam hátat a csapatomnak, hanem a csapat fordított hátat a sportnak

A tortenelem megjegyzi a tobbi osztalyt is, az kerdes, kinek mi a tortenelem. Ha a nagyfiuk jateka, aki egy magyar csapat se erdekes, sulytalan, ha a jelenkkr akkor lassan az Aranycsapatot is lehet elfelejteni.
Az egesz arrol szol, hogy te onkentesen belottel egy szintet, az elso osztalyt, es ennek megfeleloen tamogatsz egy csapatot. Jo ha helyi, de a lenyeg az nb1es tagsag. De ez a te egyeni kivanalmad, nem a homalyos "tortenelem" kriteriuma. Utobbi sokmindent vezet, es ha 10.000eket erdekel az nb2, akkor az nem lenyegtelen. Ha pedig a hatar a 9 milliard ember, nos akkor a magyar (foci) tortenelem ugy ahogy van lenyegtelen szint.

hol jegyzi meg? ki fog emlékezni rájuk? a kollektív tudatba hol kerülnek be? a Fradinál a 32-es számot mindenki kívülről fütyörészi, holott senkit és semmit nem tudnak felidézni mondjuk a harmincas évek bajnokcsapataiból; a Diósgyőrrel kapcsolatban ugyanilyen asszociációja senkinek nincs, az egyetlen dolog amire emlékeznek rólunk, hogy süss fel nap, mert a cigányok megfagynak Diósgyőrben
SD mondta, hogy szerinte a foci lényege a fanatizmus, és az eredmények nem számítanak - hány fanatikusra emlékszünk? Hypóson kívül még a szubkultúra is elfeledte őket, ma meg már Hamburger Ádámkán kívül egyetlenegy szurkolót nem ismer az aktuális közélet sem, őt is csak a politikai megnyilvánulásai tartják a felszínen

A Fradi 32eset is csak a Fradistak jegyzik meg. Marika neni Papeszemesalson csak azt tudja, hogy letezik ilyen klub, a Karpatokon tul meg csak a focifanatikusok. Minden viszonyitas kerdese.
Magyarország - Newcastle - Real Madrid , ebben a sorrendben.
"Intensity is our Identity"

Móni, Boston United, baldj: Nyugodjanak békében

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: ManBat » 2021.04.30. 12:30

Szarka írta:
ManBat írta:
Szarka írta:A tortenelem megjegyzi a tobbi osztalyt is, az kerdes, kinek mi a tortenelem. Ha a nagyfiuk jateka, aki egy magyar csapat se erdekes, sulytalan, ha a jelenkkr akkor lassan az Aranycsapatot is lehet elfelejteni.
Az egesz arrol szol, hogy te onkentesen belottel egy szintet, az elso osztalyt, es ennek megfeleloen tamogatsz egy csapatot. Jo ha helyi, de a lenyeg az nb1es tagsag. De ez a te egyeni kivanalmad, nem a homalyos "tortenelem" kriteriuma. Utobbi sokmindent vezet, es ha 10.000eket erdekel az nb2, akkor az nem lenyegtelen. Ha pedig a hatar a 9 milliard ember, nos akkor a magyar (foci) tortenelem ugy ahogy van lenyegtelen szint.

hol jegyzi meg? ki fog emlékezni rájuk? a kollektív tudatba hol kerülnek be? a Fradinál a 32-es számot mindenki kívülről fütyörészi, holott senkit és semmit nem tudnak felidézni mondjuk a harmincas évek bajnokcsapataiból; a Diósgyőrrel kapcsolatban ugyanilyen asszociációja senkinek nincs, az egyetlen dolog amire emlékeznek rólunk, hogy süss fel nap, mert a cigányok megfagynak Diósgyőrben
SD mondta, hogy szerinte a foci lényege a fanatizmus, és az eredmények nem számítanak - hány fanatikusra emlékszünk? Hypóson kívül még a szubkultúra is elfeledte őket, ma meg már Hamburger Ádámkán kívül egyetlenegy szurkolót nem ismer az aktuális közélet sem, őt is csak a politikai megnyilvánulásai tartják a felszínen

A Fradi 32eset is csak a Fradistak jegyzik meg. Marika neni Papeszemesalson csak azt tudja, hogy letezik ilyen klub, a Karpatokon tul meg csak a focifanatikusok. Minden viszonyitas kerdese.

Marika néni minden nap megveszi a megyei újságot, amiben a helyi csapat(ok) helyett is a Fradival foglalkoznak
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: ManBat » 2021.04.30. 12:34

MindigÚjpest írta:
ManBat írta:
Szarka írta:A tortenelem megjegyzi a tobbi osztalyt is, az kerdes, kinek mi a tortenelem. Ha a nagyfiuk jateka, aki egy magyar csapat se erdekes, sulytalan, ha a jelenkkr akkor lassan az Aranycsapatot is lehet elfelejteni.
Az egesz arrol szol, hogy te onkentesen belottel egy szintet, az elso osztalyt, es ennek megfeleloen tamogatsz egy csapatot. Jo ha helyi, de a lenyeg az nb1es tagsag. De ez a te egyeni kivanalmad, nem a homalyos "tortenelem" kriteriuma. Utobbi sokmindent vezet, es ha 10.000eket erdekel az nb2, akkor az nem lenyegtelen. Ha pedig a hatar a 9 milliard ember, nos akkor a magyar (foci) tortenelem ugy ahogy van lenyegtelen szint.

hol jegyzi meg? ki fog emlékezni rájuk? a kollektív tudatba hol kerülnek be? a Fradinál a 32-es számot mindenki kívülről fütyörészi, holott senkit és semmit nem tudnak felidézni mondjuk a harmincas évek bajnokcsapataiból; a Diósgyőrrel kapcsolatban ugyanilyen asszociációja senkinek nincs, az egyetlen dolog amire emlékeznek rólunk, hogy süss fel nap, mert a cigányok megfagynak Diósgyőrben
SD mondta, hogy szerinte a foci lényege a fanatizmus, és az eredmények nem számítanak - hány fanatikusra emlékszünk? Hypóson kívül még a szubkultúra is elfeledte őket, ma meg már Hamburger Ádámkán kívül egyetlenegy szurkolót nem ismer az aktuális közélet sem, őt is csak a politikai megnyilvánulásai tartják a felszínen
Nem,a fanatizmus az,hogy egy csapatnak szurkolsz a bölcsőtől a sírig. Kocsit,nőt,házat cserélhetsz,csapatot soha...

nem én cseréltem le, a csapatom tűnt el
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Avatar
MindigÚjpest
fanatikus
Hozzászólások: 14806
Csatlakozott: 2009.04.17. 09:30
Tartózkodási hely: otthon,munkahely

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: MindigÚjpest » 2021.04.30. 12:38

ManBat írta:
MindigÚjpest írta:
ManBat írta:hol jegyzi meg? ki fog emlékezni rájuk? a kollektív tudatba hol kerülnek be? a Fradinál a 32-es számot mindenki kívülről fütyörészi, holott senkit és semmit nem tudnak felidézni mondjuk a harmincas évek bajnokcsapataiból; a Diósgyőrrel kapcsolatban ugyanilyen asszociációja senkinek nincs, az egyetlen dolog amire emlékeznek rólunk, hogy süss fel nap, mert a cigányok megfagynak Diósgyőrben
SD mondta, hogy szerinte a foci lényege a fanatizmus, és az eredmények nem számítanak - hány fanatikusra emlékszünk? Hypóson kívül még a szubkultúra is elfeledte őket, ma meg már Hamburger Ádámkán kívül egyetlenegy szurkolót nem ismer az aktuális közélet sem, őt is csak a politikai megnyilvánulásai tartják a felszínen
Nem,a fanatizmus az,hogy egy csapatnak szurkolsz a bölcsőtől a sírig. Kocsit,nőt,házat cserélhetsz,csapatot soha...

nem én cseréltem le, a csapatom tűnt el
Nem tűnt el,csak osztályt váltott,de még az sem 100%
Sosem felejtem el, volt hogy fociról mentünk át a Komjádiba, ott voltunk a BEK meneteléskor, világsztár csapatunk volt, aminek az egyik legfényesebben ragyogó csillaga Benedek Tibi volt. Nyugodj Békében bajnok!

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: ManBat » 2021.04.30. 12:39

Szarka írta:
ManBat írta:
Szarka írta:Egy kinai divatdrukker gondolkodhat igy.
Akkor mar tisztabb lenne, hogy elengeded az NB1et, es csak a valogatottnak drukkolsz.

ja, az évi két-három hazai meccsel, tökre kielégít

Hat akkor nezzel Barca/Bayern/Psg meccset, ok ugy se esnek ki, a foci szinvonala is jobb, ha csak az eredmenyesseg szamit ajanlom a borgatyasokat, tuti elsohely minden evben. :)

nyilván, oda aztán rettenet könnyű Miskolcról meccsre járni
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: ManBat » 2021.04.30. 12:39

MindigÚjpest írta:
ManBat írta:
MindigÚjpest írta: Nem,a fanatizmus az,hogy egy csapatnak szurkolsz a bölcsőtől a sírig. Kocsit,nőt,házat cserélhetsz,csapatot soha...

nem én cseréltem le, a csapatom tűnt el
Nem tűnt el,csak osztályt váltott,de még az sem 100%

tehát effektíve megszűnt
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 75063
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Adamek » 2021.04.30. 12:41

Savaria1919 írta:NSO azt írja, hogy ha kiesik a Diósgyőr, akkor Márkvárt, Iszlai és Molnár is csapatot válthat. Vasas, Debrecen csemegézhet.

ebből a trióból csak Molnár az aki haverja a labdának, sajnos ő meg lustának tűnik
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
MindigÚjpest
fanatikus
Hozzászólások: 14806
Csatlakozott: 2009.04.17. 09:30
Tartózkodási hely: otthon,munkahely

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: MindigÚjpest » 2021.04.30. 12:41

ManBat írta:
MindigÚjpest írta:
ManBat írta:nem én cseréltem le, a csapatom tűnt el
Nem tűnt el,csak osztályt váltott,de még az sem 100%

tehát effektíve megszűnt
Írtam már,hogy van baj a toronyban?
Sosem felejtem el, volt hogy fociról mentünk át a Komjádiba, ott voltunk a BEK meneteléskor, világsztár csapatunk volt, aminek az egyik legfényesebben ragyogó csillaga Benedek Tibi volt. Nyugodj Békében bajnok!

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16535
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2021.04.30. 12:47

ManBat írta:
MindigÚjpest írta:
ManBat írta:nem én cseréltem le, a csapatom tűnt el
Nem tűnt el,csak osztályt váltott,de még az sem 100%

tehát effektíve megszűnt

Azt inkább a Halira mondanám, nálunk komolyan fennállt a veszélye annak, hogy megszűnik a futballklub.
Diósgyőrben a tulajdonosi háttér másabb, nem lehetetlen az azonnali visszajutás. Ez múlik azon, hogy milyen gárdát sikerül összehozni, illetve melyik csapatok szeretnének feljutni.
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: ManBat » 2021.04.30. 12:53

MindigÚjpest írta:
ManBat írta:
MindigÚjpest írta: Nem tűnt el,csak osztályt váltott,de még az sem 100%

tehát effektíve megszűnt
Írtam már,hogy van baj a toronyban?

ja, van baj az Andrássy 51. alatt a csapatnál rendesen
minden csapat mércéje a bajnok teljesítménye, így aki nem méretteti meg magát a bajnokcsapattal szemben, annak a teljesítménye értékelhetetlen, és felesleges volt bármit is csinálnia - továbbra is tartom, egyedül a legmagasabb osztályra van szükség nemzeti szinten, ahogy a Szuperligát is támogatnám egy teljesen külön ligaként
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: ManBat » 2021.04.30. 12:54

Savaria1919 írta:
ManBat írta:
MindigÚjpest írta: Nem tűnt el,csak osztályt váltott,de még az sem 100%

tehát effektíve megszűnt

Azt inkább a Halira mondanám, nálunk komolyan fennállt a veszélye annak, hogy megszűnik a futballklub.
Diósgyőrben a tulajdonosi háttér másabb, nem lehetetlen az azonnali visszajutás. Ez múlik azon, hogy milyen gárdát sikerül összehozni, illetve melyik csapatok szeretnének feljutni.

aki nem játszik az nb1-ben, az nem létezik, tehát megszűnt
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16535
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2021.04.30. 13:03

ManBat írta:
Savaria1919 írta:
ManBat írta:tehát effektíve megszűnt

Azt inkább a Halira mondanám, nálunk komolyan fennállt a veszélye annak, hogy megszűnik a futballklub.
Diósgyőrben a tulajdonosi háttér másabb, nem lehetetlen az azonnali visszajutás. Ez múlik azon, hogy milyen gárdát sikerül összehozni, illetve melyik csapatok szeretnének feljutni.

aki nem játszik az nb1-ben, az nem létezik, tehát megszűnt

nem neked szántam, hanem csak úgy nagy általánosságban említettem, a témához kapcsolódóan. Eltérően értelmezzük a megszűnés szót, de nincs ezzel semmi gond
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

Avatar
Szarka
Aranylabdás
Hozzászólások: 35153
Csatlakozott: 2005.03.21. 17:25

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Szarka » 2021.04.30. 13:09

ManBat írta:
Szarka írta:
ManBat írta:ja, az évi két-három hazai meccsel, tökre kielégít

Hat akkor nezzel Barca/Bayern/Psg meccset, ok ugy se esnek ki, a foci szinvonala is jobb, ha csak az eredmenyesseg szamit ajanlom a borgatyasokat, tuti elsohely minden evben. :)

nyilván, oda aztán rettenet könnyű Miskolcról meccsre járni

Miert, Mezokovesdre le fogsz jarni? :)
En a helyedben elengednem az NB1et, ciki a klubvaltas, mert csak erdekbol teszed semmi erzelem nincs benne. Ha a siker szamit, akkor biza fel kell utazni Pestre legalabb. De en inkabb lennek hu egy klubhoz, mint egy ligahoz. Foleg egy gazabb muklubra cserelni, akinek jovoje sincs, ket ev es ugyanezen dilemmaba utkozol.
Magyarország - Newcastle - Real Madrid , ebben a sorrendben.
"Intensity is our Identity"

Móni, Boston United, baldj: Nyugodjanak békében

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: ManBat » 2021.04.30. 13:10

Szarka írta:
ManBat írta:
Szarka írta:Hat akkor nezzel Barca/Bayern/Psg meccset, ok ugy se esnek ki, a foci szinvonala is jobb, ha csak az eredmenyesseg szamit ajanlom a borgatyasokat, tuti elsohely minden evben. :)

nyilván, oda aztán rettenet könnyű Miskolcról meccsre járni

Miert, Mezokovesdre le fogsz jarni? :)
En a helyedben elengednem az NB1et, ciki a klubvaltas, mert csak erdekbol teszed semmi erzelem nincs benne. Ha a siker szamit, akkor biza fel kell utazni Pestre legalabb. De en inkabb lennek hu egy klubhoz, mint egy ligahoz. Foleg egy gazabb muklubra cserelni, akinek jovoje sincs, ket ev es ugyanezen dilemmaba utkozol.

abszolúte, nekem az egyik legjobban hiányzó tevékenység a vírusidőszakban a meccsrejárás, viszont nem fogok lesüllyedni egy olyan közegbe, aminél magasabban állónak tekintem magam
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 41 vendég