Szombati foci: Fradi-Vidi!

Deep Purple
Aranylabdás
Hozzászólások: 35811
Csatlakozott: 2007.01.30. 16:10
Kapcsolat:

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Deep Purple » 2024.04.26. 17:29

SuperDepor írta:
Maradonapoli írta:
SuperDepor írta:Ez jó volt

Diósgyőrben ugyanezt csinálja kicsiben a narancsosgeci vezetés, szívesebben látnám a klubot a járási 3-ban, szőrösmellű papák, meg suliból elkéredzkedett diákok általi kezdőcsapattal a Bükkszentlászló ellen a 15. helyért küzdeni. Az diósgyőribb lenne, mint ez a politikai játszótérre vált, nersevik maffiózók által irányított emberkereskedő klub.

Ez a struktúra az egész magyar profifuball irányvonala, emiatt én nem tudok elfordulni attól a klubtól amelyért évtizedek óta rajongok. A klubhoz való hűség túlnő a rendszer elutasításán. Nem fogom komfortosabban érezni magam egy kellemetlen rendszerben ha gyűlölni kezdem azt a klubot ami a rendszer egyik játékava vált

Személy szerint nem vagyok oda sem a Fideszért, sem légióshordákért, de jelenleg ezek a körülmények, ebben a rendszerben zajlik a verseny. Korábban sem volt fair, meg most sem az. Nem is lesz az soha.

A sportszerűséget legfeljebb a pályán lehet megtalálni, és ott is meg kell becsülni.

Avatar
zaggar
Tartalék
Hozzászólások: 1777
Csatlakozott: 2015.04.09. 16:10
Tartózkodási hely: Ország gyöngye-aranya

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: zaggar » 2024.04.26. 21:31

Adamek írta:
Javier Arizmendi írta:A Ferencváros a Gazprommal kidobja a saját 1948 és az 1980as évek közti történetét, de már Tokmagekkal is új történelem írásába kezdett a bolgár.

A legtöbb női csapatsportra igaz, amit írtok, a női kézi válogatott is junior fiúkkal edz. Mivel gyengébbek a nők, ezért indulnak külön. Annyi, hogy fociban tudjuk legjobban elképzelni, hogy ezt mi is tudnánk, a 11 mpes 100 méter vagy 160as tenisz szerva nem alap senkinek. Az, hogy a magyar női foci miért ilyen gyenge, az jó kérdés, a többi labdajátékban azért ott vagyunk.

kézügyességben nincsenek annyira lemaradva a csajok a pasiktól, de a lábbal való zsonglőrködés az lényegesen bonyolultabb mint kézzel, de egy labdát elkapni és eldobni egy nem kézis/kosaras/pólós pasi is sokkal jobban képes mint ugyanezt lábbal, a focisták és civilek közt lényegesen durvább a difi mint mondjuk a kosarasok és civilek közt
a sebesség az megint más, ott ordas is lehet a különbség meg közelíteni is lehet valamennyire főleg finom szerekkel, de a sebesség-ügyesség kombinálva megint óriási ugrás a difiben, taktikai dolgokra meg jobb nem is gondolni, az egyszerűen agyzsibbasztó, hogy profi sportolónők mennyire nem képesek sportjátékok stratégiáit millimásodpercek alatt felmérni és megcsinálni az ahhoz szükséges dolgokat


Lehet, h én nagyon ósdi vagyok, de szerintem vannak kifejezetten nőknek, illetve férfiaknak való sportágak. Pl a nőké a röplabda vagy a tollaslabda (sztem kevesebb röhejesebb látvány van egy felnőtt röplabdázó férfitól), de a futball vagy a jégkorong egyértelműen férfi sport. Legalábbis profi szinten.
Újpest-Munkás
Serie A iránt érdekl?d? (Milan és a többiek)

"Az ön parancsa nekem nem parancs. Az én látható f?hatóságom az árkodi püspök meg a vallás- és közoktatásügyi miniszter, a láthatatlan meg, aki ígéreteimet számon tartja, maga a megváltó Krisztus."

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 75126
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Adamek » 2024.04.26. 22:07

zaggar írta:
Adamek írta:
Javier Arizmendi írta:A Ferencváros a Gazprommal kidobja a saját 1948 és az 1980as évek közti történetét, de már Tokmagekkal is új történelem írásába kezdett a bolgár.

A legtöbb női csapatsportra igaz, amit írtok, a női kézi válogatott is junior fiúkkal edz. Mivel gyengébbek a nők, ezért indulnak külön. Annyi, hogy fociban tudjuk legjobban elképzelni, hogy ezt mi is tudnánk, a 11 mpes 100 méter vagy 160as tenisz szerva nem alap senkinek. Az, hogy a magyar női foci miért ilyen gyenge, az jó kérdés, a többi labdajátékban azért ott vagyunk.

kézügyességben nincsenek annyira lemaradva a csajok a pasiktól, de a lábbal való zsonglőrködés az lényegesen bonyolultabb mint kézzel, de egy labdát elkapni és eldobni egy nem kézis/kosaras/pólós pasi is sokkal jobban képes mint ugyanezt lábbal, a focisták és civilek közt lényegesen durvább a difi mint mondjuk a kosarasok és civilek közt
a sebesség az megint más, ott ordas is lehet a különbség meg közelíteni is lehet valamennyire főleg finom szerekkel, de a sebesség-ügyesség kombinálva megint óriási ugrás a difiben, taktikai dolgokra meg jobb nem is gondolni, az egyszerűen agyzsibbasztó, hogy profi sportolónők mennyire nem képesek sportjátékok stratégiáit millimásodpercek alatt felmérni és megcsinálni az ahhoz szükséges dolgokat


Lehet, h én nagyon ósdi vagyok, de szerintem vannak kifejezetten nőknek, illetve férfiaknak való sportágak. Pl a nőké a röplabda vagy a tollaslabda (sztem kevesebb röhejesebb látvány van egy felnőtt röplabdázó férfitól), de a futball vagy a jégkorong egyértelműen férfi sport. Legalábbis profi szinten.

úgy olvastam. hogy ózdi vagy, nem akartam hinni a szememnek
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
zaggar
Tartalék
Hozzászólások: 1777
Csatlakozott: 2015.04.09. 16:10
Tartózkodási hely: Ország gyöngye-aranya

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: zaggar » 2024.04.26. 22:31

Adamek írta:
zaggar írta:
Adamek írta:kézügyességben nincsenek annyira lemaradva a csajok a pasiktól, de a lábbal való zsonglőrködés az lényegesen bonyolultabb mint kézzel, de egy labdát elkapni és eldobni egy nem kézis/kosaras/pólós pasi is sokkal jobban képes mint ugyanezt lábbal, a focisták és civilek közt lényegesen durvább a difi mint mondjuk a kosarasok és civilek közt
a sebesség az megint más, ott ordas is lehet a különbség meg közelíteni is lehet valamennyire főleg finom szerekkel, de a sebesség-ügyesség kombinálva megint óriási ugrás a difiben, taktikai dolgokra meg jobb nem is gondolni, az egyszerűen agyzsibbasztó, hogy profi sportolónők mennyire nem képesek sportjátékok stratégiáit millimásodpercek alatt felmérni és megcsinálni az ahhoz szükséges dolgokat


Lehet, h én nagyon ósdi vagyok, de szerintem vannak kifejezetten nőknek, illetve férfiaknak való sportágak. Pl a nőké a röplabda vagy a tollaslabda (sztem kevesebb röhejesebb látvány van egy felnőtt röplabdázó férfitól), de a futball vagy a jégkorong egyértelműen férfi sport. Legalábbis profi szinten.

úgy olvastam. hogy ózdi vagy, nem akartam hinni a szememnek


amilyen ütemben sötétedik a vidék, akár azt is írhatnám lassan..
Újpest-Munkás
Serie A iránt érdekl?d? (Milan és a többiek)

"Az ön parancsa nekem nem parancs. Az én látható f?hatóságom az árkodi püspök meg a vallás- és közoktatásügyi miniszter, a láthatatlan meg, aki ígéreteimet számon tartja, maga a megváltó Krisztus."

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16573
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2024.04.26. 23:22

A listavezető (!) jagellók 30 mérkőzésen szereztek 56 pontot.
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 75126
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Adamek » 2024.04.27. 08:31

a ZTE-nek ezer hála, valszeg végleg lekapták a dobogóról a gyökereket, most van 2-3 csapat a nyakukon, egyikük csak szeretne negyedik helyen befutni
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51563
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2024.04.27. 09:09

Adamek írta:a ZTE-nek ezer hála, valszeg végleg lekapták a dobogóról a gyökereket, most van 2-3 csapat a nyakukon, egyikük csak szeretne negyedik helyen befutni

Pedig meccs előtt a nersevik srácok felkeresték Pharos95 hajtóját, de csak a gyereket találták otthon.

Kép
"Gyémánt alakzatban kezdtünk, ahogy eddig is játszottunk. Nehéz most ezt mondani, de jól játszottunk ebben a rendszerben...' - Vladimir Radenkovics az Újpest elleni 7:0-ás vereség után. :DDDDDDDDDDDDDD

Nersevik bűnözők, takarodjatok Diósgyőrből!!!

SuperDepor
Moderátor
Hozzászólások: 40781
Csatlakozott: 2006.03.07. 23:03
Tartózkodási hely: Magyar-Osztrák Monarchia

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: SuperDepor » 2024.04.27. 09:26

Maradonapoli írta:
Adamek írta:a ZTE-nek ezer hála, valszeg végleg lekapták a dobogóról a gyökereket, most van 2-3 csapat a nyakukon, egyikük csak szeretne negyedik helyen befutni

Pedig meccs előtt a nersevik srácok felkeresték Pharos95 hajtóját, de csak a gyereket találták otthon.

Kép

Kérném a szombati tippeket, nyeroszeriaban vagyok
Ne aggódjatok hát a holnapért mert a holnap majd aggódik magáért. Elég minden napnak a maga baja.

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51563
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2024.04.27. 10:07

SuperDepor írta:
Maradonapoli írta:
Adamek írta:a ZTE-nek ezer hála, valszeg végleg lekapták a dobogóról a gyökereket, most van 2-3 csapat a nyakukon, egyikük csak szeretne negyedik helyen befutni

Pedig meccs előtt a nersevik srácok felkeresték Pharos95 hajtóját, de csak a gyereket találták otthon.

Kép

Kérném a szombati tippeket, nyeroszeriaban vagyok

És el akarod rontani? :)
"Gyémánt alakzatban kezdtünk, ahogy eddig is játszottunk. Nehéz most ezt mondani, de jól játszottunk ebben a rendszerben...' - Vladimir Radenkovics az Újpest elleni 7:0-ás vereség után. :DDDDDDDDDDDDDD

Nersevik bűnözők, takarodjatok Diósgyőrből!!!

SuperDepor
Moderátor
Hozzászólások: 40781
Csatlakozott: 2006.03.07. 23:03
Tartózkodási hely: Magyar-Osztrák Monarchia

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: SuperDepor » 2024.04.27. 12:50

Maradonapoli írta:
SuperDepor írta:
Maradonapoli írta:Pedig meccs előtt a nersevik srácok felkeresték Pharos95 hajtóját, de csak a gyereket találták otthon.

Kép

Kérném a szombati tippeket, nyeroszeriaban vagyok

És el akarod rontani? :)

Á... arra egyedül is képes vagyok
Ne aggódjatok hát a holnapért mert a holnap majd aggódik magáért. Elég minden napnak a maga baja.

Avatar
zaggar
Tartalék
Hozzászólások: 1777
Csatlakozott: 2015.04.09. 16:10
Tartózkodási hely: Ország gyöngye-aranya

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: zaggar » 2024.04.27. 20:22

Remélem Deep Purple nézi a meccset és tud valami pozitívumot írni, mert én megint nem látom, h ez a társaság hogyan emelkedett volna ki a néhai Czibulka-csoportból.. A Loki kicsit jobban koncentrálna már 3 fa lehetne oda.
Újpest-Munkás
Serie A iránt érdekl?d? (Milan és a többiek)

"Az ön parancsa nekem nem parancs. Az én látható f?hatóságom az árkodi püspök meg a vallás- és közoktatásügyi miniszter, a láthatatlan meg, aki ígéreteimet számon tartja, maga a megváltó Krisztus."

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 75126
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Adamek » 2024.04.27. 20:57

jó közönségszórakoztató meccseket tolnak legjobbjaink ma hálókímélő üzemmódban
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 75126
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Adamek » 2024.04.27. 21:13

zaggar írta:Remélem Deep Purple nézi a meccset és tud valami pozitívumot írni, mert én megint nem látom, h ez a társaság hogyan emelkedett volna ki a néhai Czibulka-csoportból.. A Loki kicsit jobban koncentrálna már 3 fa lehetne oda.

koncentrálnak ők nagyon is
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96387
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2024.04.27. 21:15

Adamek írta:
zaggar írta:Remélem Deep Purple nézi a meccset és tud valami pozitívumot írni, mert én megint nem látom, h ez a társaság hogyan emelkedett volna ki a néhai Czibulka-csoportból.. A Loki kicsit jobban koncentrálna már 3 fa lehetne oda.

koncentrálnak ők nagyon is

Ezt lehet szándékosan csinálni?
Koronázzuk meg, nyeljünk be egyet a végén.
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96387
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2024.04.27. 21:18

Na, végre már bazdmeg.
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

Avatar
zaggar
Tartalék
Hozzászólások: 1777
Csatlakozott: 2015.04.09. 16:10
Tartózkodási hely: Ország gyöngye-aranya

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: zaggar » 2024.04.27. 21:27

Bravó.
(még vissza van 6 sor málna, jöhettek kapálni bmeg..)
Újpest-Munkás
Serie A iránt érdekl?d? (Milan és a többiek)

"Az ön parancsa nekem nem parancs. Az én látható f?hatóságom az árkodi püspök meg a vallás- és közoktatásügyi miniszter, a láthatatlan meg, aki ígéreteimet számon tartja, maga a megváltó Krisztus."

Deep Purple
Aranylabdás
Hozzászólások: 35811
Csatlakozott: 2007.01.30. 16:10
Kapcsolat:

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Deep Purple » 2024.04.27. 21:41

zaggar írta:Bravó.
(még vissza van 6 sor málna, jöhettek kapálni bmeg..)

Teljesen reménytelen, baszki. Jobb jelzőt nem tudok. Lehet tovább spekulálni, hogy a többi csapat kihozza-e a bentmaradást, mert egy agyilag ennyire szétesett bandával sportértékkel bíró pontokat aligha fogunk szerezni.

Avatar
zaggar
Tartalék
Hozzászólások: 1777
Csatlakozott: 2015.04.09. 16:10
Tartózkodási hely: Ország gyöngye-aranya

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: zaggar » 2024.04.27. 21:59

Deep Purple írta:
zaggar írta:Bravó.
(még vissza van 6 sor málna, jöhettek kapálni bmeg..)

Teljesen reménytelen, baszki. Jobb jelzőt nem tudok. Lehet tovább spekulálni, hogy a többi csapat kihozza-e a bentmaradást, mert egy agyilag ennyire szétesett bandával sportértékkel bíró pontokat aligha fogunk szerezni.


Hetek óta az az érzésem, h teljesen mindegy, h Géza milyen összeállításban vagy milyen elképzelt taktikával küldi fel a csapatot a pályára, ha az aktuális ellenfél nyerni akar, akkor nincs az az Isten, h ezek a kretének meg tudjanak bárkit is állítani. Egy rakás szerencsétlen, tehetségtelen balfék. Pontszerzési lehetőséget maximum abban látok, h esetleg a diók vagy a kecskemétiek lezártnak tekintik a szezont és egy kapuralövés nélküli 0-0-t összehoznak ellenük.
Újpest-Munkás
Serie A iránt érdekl?d? (Milan és a többiek)

"Az ön parancsa nekem nem parancs. Az én látható f?hatóságom az árkodi püspök meg a vallás- és közoktatásügyi miniszter, a láthatatlan meg, aki ígéreteimet számon tartja, maga a megváltó Krisztus."

Deep Purple
Aranylabdás
Hozzászólások: 35811
Csatlakozott: 2007.01.30. 16:10
Kapcsolat:

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Deep Purple » 2024.04.27. 22:26

zaggar írta:
Deep Purple írta:
zaggar írta:Bravó.
(még vissza van 6 sor málna, jöhettek kapálni bmeg..)

Teljesen reménytelen, baszki. Jobb jelzőt nem tudok. Lehet tovább spekulálni, hogy a többi csapat kihozza-e a bentmaradást, mert egy agyilag ennyire szétesett bandával sportértékkel bíró pontokat aligha fogunk szerezni.


Hetek óta az az érzésem, h teljesen mindegy, h Géza milyen összeállításban vagy milyen elképzelt taktikával küldi fel a csapatot a pályára, ha az aktuális ellenfél nyerni akar, akkor nincs az az Isten, h ezek a kretének meg tudjanak bárkit is állítani. Egy rakás szerencsétlen, tehetségtelen balfék. Pontszerzési lehetőséget maximum abban látok, h esetleg a diók vagy a kecskemétiek lezártnak tekintik a szezont és egy kapuralövés nélküli 0-0-t összehoznak ellenük.

A szezonzáró igazi ínyencfalatnak ígérkezik.

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96387
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2024.04.27. 23:27

Mi is szarok vagyunk, de ez az Újpest szerintem gyengébb volt, mint legutóbb, mikor velük játszottunk (Vignjevics utolsó meccsén). Talán az magyarázza, hogy a pályára lépők zöme sejti, nyáron új csapatot kell keresnie. 29-2, 6-0, 3,5-0,04 xg, valószínűleg az utolsó hasonló adatsor egy Loki-Újpesten, mert nyáron felturbózzák őket.
Azt még értem is valamennyire, hogy Géza szerint Szécsit ki kellett volna szórni, na de hogy közben Tamás kiállítását véleményesnek nevezi, már nem kerek. Talán neki is kijárna a pihenő, hogy tisztuljon a feje.
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Lord Percy valamint 21 vendég