Szombati foci: Fradi-Vidi!

Avatar
dingo
Sztár
Hozzászólások: 4150
Csatlakozott: 2008.10.05. 04:18
Tartózkodási hely: Kecskemét

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: dingo » 2023.12.12. 22:41

Savaria1919 írta:
SuperDepor írta:Ha hétvégén megverjuk az MTK t otthon - amire van esély -, ezzel egyidőben a Debrecen nem nyer Kecskeméten - amire szintén van esély - akkor az ötödik helyen telelünk, és a kupában is állunk. Voltak hektikus időszakok, de nem emlékszem, hogy mikor produkáltunk ilyen őszt. Főleg újoncként.

2011 őszén, szintén újoncként jól szerepelt a DVTK, Benczés Miklóssal, Luque-vel meg a többi spanyollal. Ha jól emlékszem, november végén dobogón is álltatok.

Tornyival is dobogón teleltek. 98 talán?
ÁLOMSORSOLÁS!ÁLOMSORSOLÁS!ÁLOMSORSOLÁS! :D

"A fiatal dingó nagyon kedves jószág, ám felnőve bizalmatlanná, harapóssá, rendkívül önállóvá válik, ragadozó természete minduntalan kitör belőle, ezért háziállatként tartása semmiképpen nem ajánlott."

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 75088
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Adamek » 2023.12.16. 12:44

na Zsugabubus, erre a negyven másodpercre is valami vicceset pls.
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51539
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2023.12.16. 12:58

dingo írta:
Savaria1919 írta:
SuperDepor írta:Ha hétvégén megverjuk az MTK t otthon - amire van esély -, ezzel egyidőben a Debrecen nem nyer Kecskeméten - amire szintén van esély - akkor az ötödik helyen telelünk, és a kupában is állunk. Voltak hektikus időszakok, de nem emlékszem, hogy mikor produkáltunk ilyen őszt. Főleg újoncként.

2011 őszén, szintén újoncként jól szerepelt a DVTK, Benczés Miklóssal, Luque-vel meg a többi spanyollal. Ha jól emlékszem, november végén dobogón is álltatok.

Tornyival is dobogón teleltek. 98 talán?

jaja, akkor baszták szét a csapatot, voltam is tüntetni a Városház Téren Barnáért :cool:
egy gombostűt nem lehetett leejteni az egész téren kb.
"Gyémánt alakzatban kezdtünk, ahogy eddig is játszottunk. Nehéz most ezt mondani, de jól játszottunk ebben a rendszerben...' - Vladimir Radenkovics az Újpest elleni 7:0-ás vereség után. :DDDDDDDDDDDDDD

Nersevik bűnözők, takarodjatok Diósgyőrből!!!

Avatar
banok
Aranylabdás
Hozzászólások: 29069
Csatlakozott: 2005.03.20. 03:08
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: banok » 2023.12.16. 22:45

A Várda nagyon csúnyán kifújta a lilák orrát. XD
A Paksot is szétszopatták. Jön föl a Fehérvár.

Mi lesz itt??!!! XD

Avatar
RC
Moderátor
Hozzászólások: 36804
Csatlakozott: 2005.07.28. 00:16
Tartózkodási hely: Savaria

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: RC » 2023.12.17. 11:14

Úgy tűnik, a Paksot befékeztetik, erre a Kaszinós nyilatkozata is ráerősít, az MVM pénze inkább a Fradinál landol amúgy is. A dobogón ott lesznek azért, kell egy 100% magyar csapat, amire lehet mutogatni, igenis sok tehetséges honi játékos van, akik megállják a helyüket. A Videoton nagyon jön felfele, de hosszú távon úgyis a Felcsút lesz az erőnyerő, legfeljebb a választási évre néz ki nekik egy dobogós helyezés. Igaz lehet ez Újpestre is, azt hittem, idén a lilák kedvére is tesznek, ám ez halasztódik, ha fideszes polgármester lesz, talán jó kapocs lesz a csapat és a hatalom között. Az MTK örök rejtély, de eddig úgy tűnik Deutsch nem tud nagy pénzt lehívni Orbántól, ezért kényszerültek/nek rá a bundára. A Lokinak múltkor megvolt a harmadik hely (ezért lesz fontos a bizalmi ember az újpesti városházán), most viszont szerintem a középmezőny vár a bajnokság végén a debreceniekre. DVTK-ra dettó. A KTE és a ZTE is megélhette a fiesztát nyáron, kérdés, mennyire erősítik meg a 'Várdát és a 'Kövesdet télen, sajnálnám, ha a két előbbi esne ki.
SABARIA 1926

Avatar
RC
Moderátor
Hozzászólások: 36804
Csatlakozott: 2005.07.28. 00:16
Tartózkodási hely: Savaria

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: RC » 2023.12.17. 11:17

Maradonapoli írta:
dingo írta:
Savaria1919 írta:2011 őszén, szintén újoncként jól szerepelt a DVTK, Benczés Miklóssal, Luque-vel meg a többi spanyollal. Ha jól emlékszem, november végén dobogón is álltatok.

Tornyival is dobogón teleltek. 98 talán?

jaja, akkor baszták szét a csapatot, voltam is tüntetni a Városház Téren Barnáért :cool:
egy gombostűt nem lehetett leejteni az egész téren kb.

Itt is volt hasonló, amikor a trombitarezes elment, és vitte az nb1-es indulási jogot Pápára.
SABARIA 1926

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 75088
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Adamek » 2023.12.17. 15:42

összesen 6 mezőnyjátékos csere a jegyzőkönyvben, se Katona se Varga nincs a meccskeretben, érthetetlen az egész
ez a titkolózás a sérültekkel alapból gáz, az is, hogy ennyien dőlnek ki hétről hétre, ha Varga visszasérült az nagyon komoly szakmai blama
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 75088
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Adamek » 2023.12.17. 16:43

na ez most vajh milyen ürüggyel nem volt kezezés
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 75088
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Adamek » 2023.12.17. 16:50

Adamek írta:na ez most vajh milyen ürüggyel nem volt kezezés

na még 1
jó ez az ezerszemű technika
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Sanyeey
Világsztár
Hozzászólások: 10382
Csatlakozott: 2009.03.01. 18:16
Tartózkodási hely: Magyarország
Kapcsolat:

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Sanyeey » 2023.12.17. 18:10

Adamek írta:összesen 6 mezőnyjátékos csere a jegyzőkönyvben, se Katona se Varga nincs a meccskeretben, érthetetlen az egész
ez a titkolózás a sérültekkel alapból gáz, az is, hogy ennyien dőlnek ki hétről hétre, ha Varga visszasérült az nagyon komoly szakmai blama

Nem az volt a mondás Kubatovtól, hogy azért nem kommunikálják a sérülteket, mert meg akarják zavarni az ellenfeleket? Nem tudom van-e még ilyen klub a világon, aki ezt az óriási cselt alkalmazza.
DEBRECENI VSC

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 75088
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Adamek » 2023.12.17. 19:44

szép meccsel zárja az évet az NB1, ez a kövesdi kreatív játék úgy kell ide mint egy falat szar
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Javier Arizmendi
Kulcsjátékos
Hozzászólások: 2850
Csatlakozott: 2006.01.18. 17:32

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Javier Arizmendi » 2023.12.17. 21:00

csak én látom úgy, hogy Abu Fani és Marquinhos is túlsúlyos?
ETO

Avatar
banok
Aranylabdás
Hozzászólások: 29069
Csatlakozott: 2005.03.20. 03:08
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: banok » 2023.12.17. 23:42

Javier Arizmendi írta:csak én látom úgy, hogy Abu Fani és Marquinhos is túlsúlyos?


És ezzel együtt vagy ennek ellenére a liga legjobbjai közé tartozik.

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 75088
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Adamek » 2023.12.18. 06:38

Javier Arizmendi írta:csak én látom úgy, hogy Abu Fani és Marquinhos is túlsúlyos?

szerintem csak előbbi
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
Szarka
Aranylabdás
Hozzászólások: 35164
Csatlakozott: 2005.03.21. 17:25

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Szarka » 2023.12.19. 09:47

Most vettem észre, a magyar wikin meg mindig Csercseszov a Fradi edzője :)
Magyarország - Newcastle - Real Madrid , ebben a sorrendben.
"Intensity is our Identity"

Móni, Boston United, baldj: Nyugodjanak békében

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 75088
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Adamek » 2023.12.19. 10:28

Szarka írta:Most vettem észre, a magyar wikin meg mindig Csercseszov a Fradi edzője :)

2 magyar fut párhuzamosan, a hivatalosabbon, ami 53 nyelven fut Dezső van, a zárójeles labdarúgásos verzión, ami csak magyar és valami nagyon lelkes akárki kezeli még a ruszki
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

SuperDepor
Moderátor
Hozzászólások: 40773
Csatlakozott: 2006.03.07. 23:03
Tartózkodási hely: Magyar-Osztrák Monarchia

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: SuperDepor » 2024.01.01. 14:16

Elképzelhető, hogy Langot elhozzak Kuznyecovék kölcsönbe Ciprusrol. Ha játszani akar az EBn akkor lépnie kell.
Ne aggódjatok hát a holnapért mert a holnap majd aggódik magáért. Elég minden napnak a maga baja.

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51539
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2024.01.01. 14:19

SuperDepor írta:Elképzelhető, hogy Langot elhozzak Kuznyecovék kölcsönbe Ciprusrol. Ha játszani akar az EBn akkor lépnie kell.

Lipták Zolit kellene inkább, kár hogy hogy visszavonult...
"Gyémánt alakzatban kezdtünk, ahogy eddig is játszottunk. Nehéz most ezt mondani, de jól játszottunk ebben a rendszerben...' - Vladimir Radenkovics az Újpest elleni 7:0-ás vereség után. :DDDDDDDDDDDDDD

Nersevik bűnözők, takarodjatok Diósgyőrből!!!

SuperDepor
Moderátor
Hozzászólások: 40773
Csatlakozott: 2006.03.07. 23:03
Tartózkodási hely: Magyar-Osztrák Monarchia

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: SuperDepor » 2024.01.01. 14:28

Maradonapoli írta:
SuperDepor írta:Elképzelhető, hogy Langot elhozzak Kuznyecovék kölcsönbe Ciprusrol. Ha játszani akar az EBn akkor lépnie kell.

Lipták Zolit kellene inkább, kár hogy hogy visszavonult...

Még talán ő is beferne ebbe a védelembe igaz ő nem védő
Ne aggódjatok hát a holnapért mert a holnap majd aggódik magáért. Elég minden napnak a maga baja.

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 75088
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Adamek » 2024.01.01. 16:19

Maradonapoli írta:
SuperDepor írta:Elképzelhető, hogy Langot elhozzak Kuznyecovék kölcsönbe Ciprusrol. Ha játszani akar az EBn akkor lépnie kell.

Lipták Zolit kellene inkább, kár hogy hogy visszavonult...

és Jeremiás Buz?
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 12 vendég