Szombati foci: Fradi-Vidi!

John McClane
Aranylabdás
Hozzászólások: 60308
Csatlakozott: 2009.04.02. 18:29
Tartózkodási hely: Szombat

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: John McClane » 2023.06.03. 09:02

Szerintem amúgy majd Győrbe megy a MOL
Cech-Ivanovic,Terry,Dragoner,Szkukalek-Lampard,Wedgbury-Kriston,Gera,Hazard-Drogba
Edzo:Jose Mourinho
Dibusz-Stockley,Gyepes,Carvalho,Ashley Cole-Essien,Lipcsei-Seydi,Lisztes,Podolski-Elding
Edzo:Kondas Elemer

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51359
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2023.06.03. 10:36

John McClane írta:Szerintem amúgy majd Győrbe megy a MOL

sztem meg sehova

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51359
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2023.06.03. 10:37

John McClane írta:
SuperDepor írta:
Adamek írta:mondjuk ezt nem vágom miért lenne eleve elrendelt bukta, kiegyensúlyozott teljesítményt egyik centerünk se hozott évek óta, valszeg egy távozni is fog még idén, szóval helye lenne és a képességei se fostaligák, nálunk meg végre összejöhet egy egészséges 7/4 hazai/légiós arány a kezdőben lassan

Arra gondoltam, hogy ráigazolnak még két légióscentert - ami nem lenne csoda nálatok - és a versenyhelyzet nem azt fogja kihozni belőle amit Pakson mutatott.

És akkor mi van?utána bármelyik nb1-es csapat szívesen várja,megpróbálja,ha nem sikerül ugyanott lesz,mint előtte,viszont ha sikerül,akkor meg sokat nyer vele...

Tőletek szerintem Ciprusra vagy Izraelbe fog vezetni az útja. Utána megy majd vissza Paksra.

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51359
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2023.06.03. 10:38

SuperDepor írta:Könyves szintén lapát

Azért őt köcsögség volt leépíteni és egy Eppelre pazarolni a játékperceket.

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16494
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2023.06.03. 11:29

FC Fehérvár néven mennek tovább, mint 2004 és 2009 között. A stadion kapcsán nem olvastam semmit az esetleges névváltásról.

https://www.nemzetisport.hu/labdarugo_n ... te-2960397
Gyuri jegyzete viszont szórakoztató, ahogy nagyon finoman, de mintha a városvezetésnek is üzenne.

Azt írja: "az elmúlt 13 évben, amíg a Mol egyre növekvő mértékben állt a – város által minimális mértékben támogatott – csapat mellé, olyan sikerkorszakot élt át a klub, amely csak az UEFA-kupa-döntős Videoton időszakához hasonlítható, sőt bizonyos eredményeket tekintve túl is szárnyalta azt (háromszor is magyar bajnok lett a fehérvári egyesület, ami azelőtt egyszer sem sikerült). Mindez ráadásul a magyar futballnak olyan átmeneti, nehéz periódusában történt, amikor különösen sokan irigykedtek a Vidinél kialakult pénzügyi stabilitásra, szakmai, infrastrukturális fejlődésre."
Átmeneti, nehéz periódusról nálam a 2010 előtti időszak szólt, a fehérváriak 2006-ban bronzérmesek lettek, meg kupát nyertek. Simán lehettek volna bajnokok korábban is, az egyik azon a tizenegyesrúgós bajnokságon ment el, a '76-os meg bevallottan bunda volt.
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16494
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2023.06.03. 11:30

Maradonapoli írta:
John McClane írta:
SuperDepor írta:Arra gondoltam, hogy ráigazolnak még két légióscentert - ami nem lenne csoda nálatok - és a versenyhelyzet nem azt fogja kihozni belőle amit Pakson mutatott.

És akkor mi van?utána bármelyik nb1-es csapat szívesen várja,megpróbálja,ha nem sikerül ugyanott lesz,mint előtte,viszont ha sikerül,akkor meg sokat nyer vele...

Tőletek szerintem Ciprusra vagy Izraelbe fog vezetni az útja. Utána megy majd vissza Paksra.

Esetleg egy dunaszerdahelyi kitérővel.
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

SuperDepor
Moderátor
Hozzászólások: 40699
Csatlakozott: 2006.03.07. 23:03
Tartózkodási hely: Magyar-Osztrák Monarchia

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: SuperDepor » 2023.06.03. 12:04

Maradonapoli írta:
John McClane írta:
SuperDepor írta:Arra gondoltam, hogy ráigazolnak még két légióscentert - ami nem lenne csoda nálatok - és a versenyhelyzet nem azt fogja kihozni belőle amit Pakson mutatott.

És akkor mi van?utána bármelyik nb1-es csapat szívesen várja,megpróbálja,ha nem sikerül ugyanott lesz,mint előtte,viszont ha sikerül,akkor meg sokat nyer vele...

Tőletek szerintem Ciprusra vagy Izraelbe fog vezetni az útja. Utána megy majd vissza Paksra.

Nem volt kedvem leírni, köszi. Lehet, hogy Paks előtt lesz még év egy Dunaszerdahelyen is.
Ne aggódjatok hát a holnapért mert a holnap majd aggódik magáért. Elég minden napnak a maga baja.

SuperDepor
Moderátor
Hozzászólások: 40699
Csatlakozott: 2006.03.07. 23:03
Tartózkodási hely: Magyar-Osztrák Monarchia

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: SuperDepor » 2023.06.03. 12:04

Savaria1919 írta:
Maradonapoli írta:
John McClane írta:És akkor mi van?utána bármelyik nb1-es csapat szívesen várja,megpróbálja,ha nem sikerül ugyanott lesz,mint előtte,viszont ha sikerül,akkor meg sokat nyer vele...

Tőletek szerintem Ciprusra vagy Izraelbe fog vezetni az útja. Utána megy majd vissza Paksra.

Esetleg egy dunaszerdahelyi kitérővel.

Bocsánat, nem láttam
Ne aggódjatok hát a holnapért mert a holnap majd aggódik magáért. Elég minden napnak a maga baja.

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96332
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2023.06.03. 12:07

Savaria1919 írta:FC Fehérvár néven mennek tovább, mint 2004 és 2009 között. A stadion kapcsán nem olvastam semmit az esetleges névváltásról.

https://www.nemzetisport.hu/labdarugo_n ... te-2960397
Gyuri jegyzete viszont szórakoztató, ahogy nagyon finoman, de mintha a városvezetésnek is üzenne.

Azt írja: "az elmúlt 13 évben, amíg a Mol egyre növekvő mértékben állt a – város által minimális mértékben támogatott – csapat mellé, olyan sikerkorszakot élt át a klub, amely csak az UEFA-kupa-döntős Videoton időszakához hasonlítható, sőt bizonyos eredményeket tekintve túl is szárnyalta azt (háromszor is magyar bajnok lett a fehérvári egyesület, ami azelőtt egyszer sem sikerült). Mindez ráadásul a magyar futballnak olyan átmeneti, nehéz periódusában történt, amikor különösen sokan irigykedtek a Vidinél kialakult pénzügyi stabilitásra, szakmai, infrastrukturális fejlődésre."
Átmeneti, nehéz periódusról nálam a 2010 előtti időszak szólt, a fehérváriak 2006-ban bronzérmesek lettek, meg kupát nyertek. Simán lehettek volna bajnokok korábban is, az egyik azon a tizenegyesrúgós bajnokságon ment el, a '76-os meg bevallottan bunda volt.

A teljes MOL-közleményt nem láttam, nem tudom, mit üzentek finoman a polginak, de Gyuri (mint a Karmelita hangja) üzenete nem finom, hanem egyértelmű. Garancsit és Hernádiékat megvédi, Cser-Palkót befikázza.
Így legalább tudjuk, mi a hivatalos megítélés. Persze semmi váratlan nem történt, Garancsi és Hernádi cimbi, a polgi meg eddig is különutas volt, csak hát ugye a párt logója alatt stabilan hozza a várost, így nem akarnak hozzányúlni.
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51359
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2023.06.03. 12:10

SuperDepor írta:
Savaria1919 írta:
Maradonapoli írta:Tőletek szerintem Ciprusra vagy Izraelbe fog vezetni az útja. Utána megy majd vissza Paksra.

Esetleg egy dunaszerdahelyi kitérővel.

Bocsánat, nem láttam

egy rugóra jár az agyunk gyerkőcök

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16494
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2023.06.03. 12:15

Cselszky írta:
Savaria1919 írta:FC Fehérvár néven mennek tovább, mint 2004 és 2009 között. A stadion kapcsán nem olvastam semmit az esetleges névváltásról.

https://www.nemzetisport.hu/labdarugo_n ... te-2960397
Gyuri jegyzete viszont szórakoztató, ahogy nagyon finoman, de mintha a városvezetésnek is üzenne.

Azt írja: "az elmúlt 13 évben, amíg a Mol egyre növekvő mértékben állt a – város által minimális mértékben támogatott – csapat mellé, olyan sikerkorszakot élt át a klub, amely csak az UEFA-kupa-döntős Videoton időszakához hasonlítható, sőt bizonyos eredményeket tekintve túl is szárnyalta azt (háromszor is magyar bajnok lett a fehérvári egyesület, ami azelőtt egyszer sem sikerült). Mindez ráadásul a magyar futballnak olyan átmeneti, nehéz periódusában történt, amikor különösen sokan irigykedtek a Vidinél kialakult pénzügyi stabilitásra, szakmai, infrastrukturális fejlődésre."
Átmeneti, nehéz periódusról nálam a 2010 előtti időszak szólt, a fehérváriak 2006-ban bronzérmesek lettek, meg kupát nyertek. Simán lehettek volna bajnokok korábban is, az egyik azon a tizenegyesrúgós bajnokságon ment el, a '76-os meg bevallottan bunda volt.

A teljes MOL-közleményt nem láttam, nem tudom, mit üzentek finoman a polginak, de Gyuri (mint a Karmelita hangja) üzenete nem finom, hanem egyértelmű. Garancsit és Hernádiékat megvédi, Cser-Palkót befikázza.
Így legalább tudjuk, mi a hivatalos megítélés. Persze semmi váratlan nem történt, Garancsi és Hernádi cimbi, a polgi meg eddig is különutas volt, csak hát ugye a párt logója alatt stabilan hozza a várost, így nem akarnak hozzányúlni.

Gyuritól vettem át az idézetet, egyértelműnek látom én is, hogy Cserpának megy az üzenet, hogy ha alig támogat, legalább ne szóljon be.
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

SuperDepor
Moderátor
Hozzászólások: 40699
Csatlakozott: 2006.03.07. 23:03
Tartózkodási hely: Magyar-Osztrák Monarchia

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: SuperDepor » 2023.06.03. 12:18

Maradonapoli írta:
SuperDepor írta:Könyves szintén lapát

Azért őt köcsögség volt leépíteni és egy Eppelre pazarolni a játékperceket.

34 éves, tele van sérülésekkel, ráadásul a közelmúltban volt egy hasi műtéte is, nem csodálkoznék, ha befejezné.
Ne aggódjatok hát a holnapért mert a holnap majd aggódik magáért. Elég minden napnak a maga baja.

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51359
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2023.06.03. 12:21

SuperDepor írta:
Maradonapoli írta:
SuperDepor írta:Könyves szintén lapát

Azért őt köcsögség volt leépíteni és egy Eppelre pazarolni a játékperceket.

34 éves, tele van sérülésekkel, ráadásul a közelmúltban volt egy hasi műtéte is, nem csodálkoznék, ha befejezné.

ja, ezt nem tudtam, csak a látványos mellőzése tűnt fel, meg hogy azt a botlábút nyomják helyette, ha kell, ha nem, pedig még Könyvesen kívül is lett volna kereten belül is tőle jobb, akár ifiből is

amúgy gáláns lehetett anyagilag az elválás, hogy ennyire érzelmesen búcsúzkodnak a srácok :D

SuperDepor
Moderátor
Hozzászólások: 40699
Csatlakozott: 2006.03.07. 23:03
Tartózkodási hely: Magyar-Osztrák Monarchia

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: SuperDepor » 2023.06.03. 12:55

Maradonapoli írta:
SuperDepor írta:
Maradonapoli írta:Azért őt köcsögség volt leépíteni és egy Eppelre pazarolni a játékperceket.

34 éves, tele van sérülésekkel, ráadásul a közelmúltban volt egy hasi műtéte is, nem csodálkoznék, ha befejezné.

ja, ezt nem tudtam, csak a látványos mellőzése tűnt fel, meg hogy azt a botlábút nyomják helyette, ha kell, ha nem, pedig még Könyvesen kívül is lett volna kereten belül is tőle jobb, akár ifiből is

amúgy gáláns lehetett anyagilag az elválás, hogy ennyire érzelmesen búcsúzkodnak a srácok :D

Ő nem azért nem játszott mert Szergejevicsnek gondja volt vele
Ne aggódjatok hát a holnapért mert a holnap majd aggódik magáért. Elég minden napnak a maga baja.

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51359
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2023.06.03. 14:02

SuperDepor írta:
Maradonapoli írta:
SuperDepor írta:34 éves, tele van sérülésekkel, ráadásul a közelmúltban volt egy hasi műtéte is, nem csodálkoznék, ha befejezné.

ja, ezt nem tudtam, csak a látványos mellőzése tűnt fel, meg hogy azt a botlábút nyomják helyette, ha kell, ha nem, pedig még Könyvesen kívül is lett volna kereten belül is tőle jobb, akár ifiből is

amúgy gáláns lehetett anyagilag az elválás, hogy ennyire érzelmesen búcsúzkodnak a srácok :D

Ő nem azért nem játszott mert Szergejevicsnek gondja volt vele

Őt is szembeköpte jól a vezetőség tavaly, amikor elkúrták a feljutást a gerinctelen edzőváltásaikkal. Egyénileg kurva jó szezont ment, ha feljutás van, kb. hősként éltették volna a népek.

John McClane
Aranylabdás
Hozzászólások: 60308
Csatlakozott: 2009.04.02. 18:29
Tartózkodási hely: Szombat

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: John McClane » 2023.06.04. 21:40

https://twitter.com/HunFootballXtra/sta ... 0096241664
Szoboszlai és a Frankfurt szurkoló esete :D :D :D
Cech-Ivanovic,Terry,Dragoner,Szkukalek-Lampard,Wedgbury-Kriston,Gera,Hazard-Drogba
Edzo:Jose Mourinho
Dibusz-Stockley,Gyepes,Carvalho,Ashley Cole-Essien,Lipcsei-Seydi,Lisztes,Podolski-Elding
Edzo:Kondas Elemer

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51359
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2023.06.07. 11:41

Fiorentina-WHU 1,5 over
Besiktas-Konyaspor 1,5 over
Istanbulspor-Ümraniyespor 1X
CSZKA1948-Lokomotív Plovdiv 1X
Levante-Albacete 1X

Avatar
zaggar
Tartalék
Hozzászólások: 1690
Csatlakozott: 2015.04.09. 16:10
Tartózkodási hely: Ország gyöngye-aranya

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: zaggar » 2023.06.07. 22:34

Maradonapoli írta:Fiorentina-WHU 1,5 over
Besiktas-Konyaspor 1,5 over
Istanbulspor-Ümraniyespor 1X
CSZKA1948-Lokomotív Plovdiv 1X
Levante-Albacete 1X


Grt :)
Újpest-Munkás
Serie A iránt érdekl?d? (Milan és a többiek)

"Az ön parancsa nekem nem parancs. Az én látható f?hatóságom az árkodi püspök meg a vallás- és közoktatásügyi miniszter, a láthatatlan meg, aki ígéreteimet számon tartja, maga a megváltó Krisztus."

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51359
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2023.06.07. 22:48

zaggar írta:
Maradonapoli írta:Fiorentina-WHU 1,5 over
Besiktas-Konyaspor 1,5 over
Istanbulspor-Ümraniyespor 1X
CSZKA1948-Lokomotív Plovdiv 1X
Levante-Albacete 1X


Grt :)

Köfi! :)

SuperDepor
Moderátor
Hozzászólások: 40699
Csatlakozott: 2006.03.07. 23:03
Tartózkodási hely: Magyar-Osztrák Monarchia

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: SuperDepor » 2023.06.08. 19:21

A gaboni szőkített hajú csillagunkat - Obounet - meghívták hazája U23 válogatottjába. A 23 évesek generációjának minek válogatott, azoknak már az A csapatban kéne játszani. Nem ismerem a statisztikát, de szerintem nagyon kevés U23 válogatott játékosból lesz A válogatott.
Ne aggódjatok hát a holnapért mert a holnap majd aggódik magáért. Elég minden napnak a maga baja.


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 158 vendég