Szombati foci: Fradi-Vidi!

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51349
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2023.01.27. 10:36

Adamek írta:
Maradonapoli írta:
SuperDepor írta:Ez szerintem csak erősíti azt, hogy hazai lesz, az Ajax nem fog öt iksz után otthon pontot veszíteni egy kiesőjelölttel szemben, főleg, ha azt is hozzatesszuk, hogy hazai pályán az utóbbi 3 meccsen nem nyert. A baj az, h 1,20 körül lehet a tippedre az oddsz

lol a szerencsétlenek

Ajax-Volendam - természetesen 1:1 :DDDD

83 %-os labdabirtoklás az Ajaxnak

Ajax kapuralövés: 31, kaput eltaláló: 7
Volendam kapuralövés: 2, kaput eltaláló: 1

Vicc pasztmek.

néha az Úr próbára teszi a választott népét

jó ez, talán 110 év után végre újra bajnok lehet a Fejenorr vagy az IT

szarok reájuk Mester, de az én zsebemből húzták ki a sékelt!

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51349
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2023.01.27. 10:39

SuperDepor írta:
Maradonapoli írta:
SuperDepor írta:Ez szerintem csak erősíti azt, hogy hazai lesz, az Ajax nem fog öt iksz után otthon pontot veszíteni egy kiesőjelölttel szemben, főleg, ha azt is hozzatesszuk, hogy hazai pályán az utóbbi 3 meccsen nem nyert. A baj az, h 1,20 körül lehet a tippedre az oddsz

lol a szerencsétlenek

Ajax-Volendam - természetesen 1:1 :DDDD

83 %-os labdabirtoklás az Ajaxnak

Ajax kapuralövés: 31, kaput eltaláló: 7
Volendam kapuralövés: 2, kaput eltaláló: 1

Vicc pasztmek.

Hú basszus, most nézem :)
Többek között ezért nem tippelek 1,50 alatti opcióra. Az ajaxnak egy egész bajnokságban nem szokott hat döntetlene lenni, nem egyhuzamban.

Bajnokságban...? Sztem a világon nincs ilyen, legalábbis jegyzett bajnokságban egymásután 6 dönci.. talán pár elfajzott arab bajnokságban...

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51349
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2023.01.27. 10:44

Mai menü fijaim:

R&B Lájpcig - Stuttgart 2,5 over
Cici-Szarzenál 2,5 over
Norvéghia- Mo. - Norvéghia

Minden pénzem visszanyerem és még pluszban leszek ugyanannyival! :cool:

SuperDepor
Moderátor
Hozzászólások: 40699
Csatlakozott: 2006.03.07. 23:03
Tartózkodási hely: Magyar-Osztrák Monarchia

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: SuperDepor » 2023.01.27. 12:58

Maradonapoli írta:Mai menü fijaim:

R&B Lájpcig - Stuttgart 2,5 over
Cici-Szarzenál 2,5 over
Norvéghia- Mo. - Norvéghia

Minden pénzem visszanyerem és még pluszban leszek ugyanannyival! :cool:

Sokat nem reszkírozol.
Norvégia Magyarország H - 2,5
Lecce Salernitana H
Soroksár Diósgyőr V
@4,5
Ne aggódjatok hát a holnapért mert a holnap majd aggódik magáért. Elég minden napnak a maga baja.

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51349
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2023.01.27. 13:13

SuperDepor írta:
Maradonapoli írta:Mai menü fijaim:

R&B Lájpcig - Stuttgart 2,5 over
Cici-Szarzenál 2,5 over
Norvéghia- Mo. - Norvéghia

Minden pénzem visszanyerem és még pluszban leszek ugyanannyival! :cool:

Sokat nem reszkírozol.
Norvégia Magyarország H - 2,5
Lecce Salernitana H
Soroksár Diósgyőr V
@4,5

No! Már kezdődik az mb2?
Szereted az izgalmakat Isti! De van realitása a szelódnak! Ha nyersz, akkor fogadjunk egymással is! Ha fej, akkor enyém a nyereményed, ha írás, akkor megfelezzük!

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16491
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2023.01.27. 13:18

Holnap folytatódik az NB I, tippelek egyet a végső sorrendre.

1. Ferencvárosi TC
Tetemes előny, ráadásul érdemi kihívó sincs a láthatáron. Az EL-ben pedig adott a lehetőség valami igazán különleges eredmény produkálására.

2. Felcsút
Hornyák már a nemzetközi porondra készül, ott akar nagyot alakítani. Azt sajnálja, hogy egyetlen volt hallgatót sem sikerült hazacsábítani, majd a nyáron megteheti mindezt Zsótérral, Gyurcsó és Lacika valószínűleg (még) nem tér vissza. Horvát válogatottat, a svéd liga egyik legjobbjának tartott spílerével bővült a keretük, ciki lenne, ha nem akasztanának érmet a nyakukba. A Fradi megközelíthetetlen számukra, a többi gárdához képest meg ők vannak jelentős helyzeti előnyben.

3. Kecskeméti TE
Nem szedték szét a keretet, sőt szerintem Horváth magára fog találni. Csak aztán a következő szezonban ne járjanak úgy, mint az MTK, a Vasas vagy a DVSC (bronz után egyből kiesés).

4. Kisvárda FC
Révész idény közben edzőt vált (visszahozza Bódog Tamást), hullámzó teljesítményt nyújtanak, de így is befutnak a negyedik helyre.

5. Paksi FC
Varga Barnabás gólkirály lesz, Hahn összeszedi magát, Waltner pedig boldog lehet, mert előzik a zalaiakat.

6. MOL Fehérvár
Huszti Xavi-féle focit ígért, Juhász új igazolásokat. A nyáron kereshetnek új edzőt, mert én nem érzem azt velük kapcsolatban, hogy meglesz a nemzetközi kupaindulás.

7. Zalaegerszegi TE
Monizt megint eltiltják, de a vezetés kitart mellette, a játékosoknak viszont nem tesz jót ez az állandó feszült légkör, ráadásul Végh még idény közben eladja Mocsit valami sokat ígérő keleti ligába.

8. Debreceni VSC
A kieséstől nem kell tartania a Lokinak, de ennél többet nem érzek velük kapcsolatban.

9. Újpest FC
A tavaszuk jobb lesz, mint amilyen az ősz volt. Croizet végre visszatérhet, hátha beválik a szlovén gólkirály is.

10. Vasas FC
Az utcsó három gárda közül minimális különbséggel, de őket érzem a leginkább képesnek arra, hogy bemákolják a bennmaradást.

11. Mezőkövesd Zsóry
A nemzetközi helyzet egyre fokozódik, a közös nyelvet nem találják meg Kuttorral, nyáron a nulláról építhetnek új csapatot.

12. Honvéd FC
Nincs új igazolás, vannak sérültek, a kassza kiürült, a sportigazgató és az ügyvezető is nehéz helyzetről beszél és a játék sem néz ki jól.
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

SuperDepor
Moderátor
Hozzászólások: 40699
Csatlakozott: 2006.03.07. 23:03
Tartózkodási hely: Magyar-Osztrák Monarchia

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: SuperDepor » 2023.01.27. 13:31

Maradonapoli írta:
SuperDepor írta:
Maradonapoli írta:Mai menü fijaim:

R&B Lájpcig - Stuttgart 2,5 over
Cici-Szarzenál 2,5 over
Norvéghia- Mo. - Norvéghia

Minden pénzem visszanyerem és még pluszban leszek ugyanannyival! :cool:

Sokat nem reszkírozol.
Norvégia Magyarország H - 2,5
Lecce Salernitana H
Soroksár Diósgyőr V
@4,5

No! Már kezdődik az mb2?
Szereted az izgalmakat Isti! De van realitása a szelódnak! Ha nyersz, akkor fogadjunk egymással is! Ha fej, akkor enyém a nyereményed, ha írás, akkor megfelezzük!

Ez így jó lesz, csak utalj légyszíves 20 ezer forintot, amit felteszek rá.
Ne aggódjatok hát a holnapért mert a holnap majd aggódik magáért. Elég minden napnak a maga baja.

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51349
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2023.01.27. 13:37

SuperDepor írta:
Maradonapoli írta:
SuperDepor írta:Sokat nem reszkírozol.
Norvégia Magyarország H - 2,5
Lecce Salernitana H
Soroksár Diósgyőr V
@4,5

No! Már kezdődik az mb2?
Szereted az izgalmakat Isti! De van realitása a szelódnak! Ha nyersz, akkor fogadjunk egymással is! Ha fej, akkor enyém a nyereményed, ha írás, akkor megfelezzük!

Ez így jó lesz, csak utalj légyszíves 20 ezer forintot, amit felteszek rá.

az így nem pojén, legalábbis nekem

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51349
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2023.01.27. 14:22

Lassan ebédelni kellene.

Kép

Avatar
dingo
Sztár
Hozzászólások: 4146
Csatlakozott: 2008.10.05. 04:18
Tartózkodási hely: Kecskemét

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: dingo » 2023.01.27. 14:28

Javier Arizmendi írta:
dingo írta:Amúgy a vita tárgya nem is az, hogy egy Magyarországos molinó hordoz e politikai üzenetet. A felháborító az , hogy ez az indok, merthogy azt nem lehet. Ja de. Másoknak

mindannyian tudjuk, hogy szimpla provokáció a Nagy-Magyarország molinó kihelyezése a stadiban. ha nem erre ugranának a fifa, a zuefa, a nyugatiak, akkor mást raknátok ki. pl. egy stadi méretű fotót, ahogy Putyko és Vityko pacsiznak. ami engem fáraszt, az ez a szegény kicsi minket és csak minket folyton büntiznek. a Lajtatól keletre mindenkit folyton büntiznek, mindenért. a számomra elfogadható hozzáállás az lenne, hogy oké kiraktuk a provokáló molinót, jól felkúrták rajta magukat, mi meg jót röhögünk a mocskos állatokon. legközelebb is kirakjuk.
ha annyira aggasztana bárkit ez a helyzet, egyszer kipróbálhatnánk, hogy nem huhogunk, nem énekeljük, hogy a nálunk nagyobb területű Erdély a miénk lesz (ami ugye szembe megy az 1848-as uniós gondolattal), a tótokat, zsidókat, cigányokat, buzikat is békén hagyjuk egy meccs erejéig, nem rakunk ki molinokat, nem lövünk be rakétét, nem rohanunk be a pályára, hanem 90 percen át a saját csapatunknak szurkolunk. hogy vajon ekkor is megbüntetnek-e. de ha nem műkszik a fentiek nélkül a meccs, mi csak így tudunk meccsen viselkedni, és ezt már többször mondtam Depor kollágának, akkor lépjünk ki a picsába, menjünk át az ázsiai szövibe, vagy hozzunk létre valami újat, ahol ez lesz elfogadott viselkedés, és azokat büntizik, akik ezeket nem csinálják. sajnos itt ezek a szabályok, ha elfogadjunk versenyezhetünk itt, ha nem, valami mást kell kitalálni.

soha életemben nem hallottam baranyai vendekről, ettől persze még lehetnek. lehet a térképkészítő sem hallott róluk. a nagy-szlovénia térképpel azért jöttem, mert tisztában vagyok vele, hogy más szomszédos országok megnövelt területű térképeinek látványa FIFA/UEFAs reakciókat váltani ki itt egyesekből. azért ha bárkinak van kedve hozzá, beszélhetünk azok elfogadottságáról is. vagy az 1683-ik évi oszmán birodalom esetleges területi ábrázolásáról egy futball mérközés során.

Az eszmefuttatásodban eleve ott van hiba, hogy sosem büntettek minket Nagymagyarországos molinó miatt. Soha. Pedig évtizedek óta jelen vannak. A huhogás, zsidózás egész más tészta, nekem sem tetszik
ÁLOMSORSOLÁS!ÁLOMSORSOLÁS!ÁLOMSORSOLÁS! :D

"A fiatal dingó nagyon kedves jószág, ám felnőve bizalmatlanná, harapóssá, rendkívül önállóvá válik, ragadozó természete minduntalan kitör belőle, ezért háziállatként tartása semmiképpen nem ajánlott."

Avatar
dingo
Sztár
Hozzászólások: 4146
Csatlakozott: 2008.10.05. 04:18
Tartózkodási hely: Kecskemét

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: dingo » 2023.01.27. 14:33

Savaria1919 írta:Holnap folytatódik az NB I, tippelek egyet a végső sorrendre.

1. Ferencvárosi TC
Tetemes előny, ráadásul érdemi kihívó sincs a láthatáron. Az EL-ben pedig adott a lehetőség valami igazán különleges eredmény produkálására.

2. Felcsút
Hornyák már a nemzetközi porondra készül, ott akar nagyot alakítani. Azt sajnálja, hogy egyetlen volt hallgatót sem sikerült hazacsábítani, majd a nyáron megteheti mindezt Zsótérral, Gyurcsó és Lacika valószínűleg (még) nem tér vissza. Horvát válogatottat, a svéd liga egyik legjobbjának tartott spílerével bővült a keretük, ciki lenne, ha nem akasztanának érmet a nyakukba. A Fradi megközelíthetetlen számukra, a többi gárdához képest meg ők vannak jelentős helyzeti előnyben.

3. Kecskeméti TE
Nem szedték szét a keretet, sőt szerintem Horváth magára fog találni. Csak aztán a következő szezonban ne járjanak úgy, mint az MTK, a Vasas vagy a DVSC (bronz után egyből kiesés).

4. Kisvárda FC
Révész idény közben edzőt vált (visszahozza Bódog Tamást), hullámzó teljesítményt nyújtanak, de így is befutnak a negyedik helyre.

5. Paksi FC
Varga Barnabás gólkirály lesz, Hahn összeszedi magát, Waltner pedig boldog lehet, mert előzik a zalaiakat.

6. MOL Fehérvár
Huszti Xavi-féle focit ígért, Juhász új igazolásokat. A nyáron kereshetnek új edzőt, mert én nem érzem azt velük kapcsolatban, hogy meglesz a nemzetközi kupaindulás.

7. Zalaegerszegi TE
Monizt megint eltiltják, de a vezetés kitart mellette, a játékosoknak viszont nem tesz jót ez az állandó feszült légkör, ráadásul Végh még idény közben eladja Mocsit valami sokat ígérő keleti ligába.

8. Debreceni VSC
A kieséstől nem kell tartania a Lokinak, de ennél többet nem érzek velük kapcsolatban.

9. Újpest FC
A tavaszuk jobb lesz, mint amilyen az ősz volt. Croizet végre visszatérhet, hátha beválik a szlovén gólkirály is.

10. Vasas FC
Az utcsó három gárda közül minimális különbséggel, de őket érzem a leginkább képesnek arra, hogy bemákolják a bennmaradást.

11. Mezőkövesd Zsóry
A nemzetközi helyzet egyre fokozódik, a közös nyelvet nem találják meg Kuttorral, nyáron a nulláról építhetnek új csapatot.

12. Honvéd FC
Nincs új igazolás, vannak sérültek, a kassza kiürült, a sportigazgató és az ügyvezető is nehéz helyzetről beszél és a játék sem néz ki jól.

Alàírnám:)
ÁLOMSORSOLÁS!ÁLOMSORSOLÁS!ÁLOMSORSOLÁS! :D

"A fiatal dingó nagyon kedves jószág, ám felnőve bizalmatlanná, harapóssá, rendkívül önállóvá válik, ragadozó természete minduntalan kitör belőle, ezért háziállatként tartása semmiképpen nem ajánlott."

Sanyeey
Világsztár
Hozzászólások: 10379
Csatlakozott: 2009.03.01. 18:16
Tartózkodási hely: Magyarország
Kapcsolat:

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Sanyeey » 2023.01.27. 17:45

Laidouni az Unionhoz igazolt. Bírtam a tagot, megérdemli ezt a szerződést.
DEBRECENI VSC

SuperDepor
Moderátor
Hozzászólások: 40699
Csatlakozott: 2006.03.07. 23:03
Tartózkodási hely: Magyar-Osztrák Monarchia

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: SuperDepor » 2023.01.27. 17:46

Maradonapoli írta:
SuperDepor írta:
Maradonapoli írta:No! Már kezdődik az mb2?
Szereted az izgalmakat Isti! De van realitása a szelódnak! Ha nyersz, akkor fogadjunk egymással is! Ha fej, akkor enyém a nyereményed, ha írás, akkor megfelezzük!

Ez így jó lesz, csak utalj légyszíves 20 ezer forintot, amit felteszek rá.

az így nem pojén, legalábbis nekem

Várjuk meg mi lesz a vége :)
Ne aggódjatok hát a holnapért mert a holnap majd aggódik magáért. Elég minden napnak a maga baja.

Mech
Aranylabdás
Hozzászólások: 21399
Csatlakozott: 2009.07.21. 15:39
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Mech » 2023.01.27. 18:08

Sanyeey írta:Laidouni az Unionhoz igazolt. Bírtam a tagot, megérdemli ezt a szerződést.

nso hogy örömködik aztán lesz majd sírás ha Schafer miatta nem játszik

Sanyeey
Világsztár
Hozzászólások: 10379
Csatlakozott: 2009.03.01. 18:16
Tartózkodási hely: Magyarország
Kapcsolat:

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Sanyeey » 2023.01.27. 18:31

Mech írta:
Sanyeey írta:Laidouni az Unionhoz igazolt. Bírtam a tagot, megérdemli ezt a szerződést.

nso hogy örömködik aztán lesz majd sírás ha Schafer miatta nem játszik

Hát ja, ez valós veszély.
DEBRECENI VSC

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51349
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2023.01.27. 19:18

Sanyeey írta:Laidouni az Unionhoz igazolt. Bírtam a tagot, megérdemli ezt a szerződést.

Kár érte, kiváló ügynök volt!

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51349
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2023.01.27. 19:45

Mech írta:
Maradonapoli írta:
SuperDepor írta:Ez szerintem csak erősíti azt, hogy hazai lesz, az Ajax nem fog öt iksz után otthon pontot veszíteni egy kiesőjelölttel szemben, főleg, ha azt is hozzatesszuk, hogy hazai pályán az utóbbi 3 meccsen nem nyert. A baj az, h 1,20 körül lehet a tippedre az oddsz

lol a szerencsétlenek

Ajax-Volendam - természetesen 1:1 :DDDD

83 %-os labdabirtoklás az Ajaxnak

Ajax kapuralövés: 31, kaput eltaláló: 7
Volendam kapuralövés: 2, kaput eltaláló: 1

Vicc pasztmek.

ki is b.szták edzőt meccs után
Ten Hag távozása totál taccsra vágta ezt az Ajaxot

https://www.youtube.com/watch?v=a8oN2O9 ... %C3%B3bert

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51349
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2023.01.27. 20:59

Sow Boss Lai a távol-keleti vendégmunkás megtalálta a góllövő cipőjét.

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51349
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2023.01.27. 21:30

SuperDepor írta:
Maradonapoli írta:
SuperDepor írta:Ez így jó lesz, csak utalj légyszíves 20 ezer forintot, amit felteszek rá.

az így nem pojén, legalábbis nekem

Várjuk meg mi lesz a vége :)

Isti! Eddig elég szarul állunk!

Vezet a Salerno nálad, nálam meg csesznek kinyitni a felek a gólcsapot...

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51349
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2023.01.27. 21:38

Maradonapoli írta:Sow Boss Lai a távol-keleti vendégmunkás megtalálta a góllövő cipőjét.

és ott a dupla!


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 105 vendég