Szombati foci: Fradi-Vidi!

tomi

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: tomi » 2022.08.07. 18:48

hat elnezve ennek a csapatnak a “minoseget”, ha ujpesten mar a 2. forduloban kapott golnal dobaloznak a palyara, akkor ez hosszu szezon lesz…

(tudom hogy a csavo kimutatott, de hat na, ennyire frusztraltan mar most..)

tomi

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: tomi » 2022.08.07. 18:49

nyúl írta:
dingo írta:
nyúl írta:Kit fogunk legyőzni, ha a KTE ellen nem megy otthon?
Egy újabb idény a 10. helyért. Remeknek ígérkezik.

Ne haragudj nyuszi, de kicsit nagy az arc, amit semmi nem indokol. Ha egy Fradi vagy vidi meccs után írja ezt egy szurkoló az jólvan. De egy olyan csapattól akit kivertünk szinte ugyanilyen kerettel a kupából, hát attól önértékelési problémára utal.
Nem haragszom.
Nem szántam lenézésnek, nincs mire, miért. Reálisan értékeltem. A bennmaradáshoz buktunk egy nyerhető meccset. Minden várakozás szerint együtt fogunk kapaszkodni azért a 10. helyért.

szerintem a ket lila csapat lecsozik

ez az ujpest botrany gyenge, foleg a vedelmuk, hacsak nem mentik meg oket (jelen politikai helyzetben eselytelennek erzem) vagy lesz a belganak latomasa, ez egy kieso jelolt csapat

SuperDepor
Moderátor
Hozzászólások: 40699
Csatlakozott: 2006.03.07. 23:03
Tartózkodási hely: Magyar-Osztrák Monarchia

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: SuperDepor » 2022.08.07. 19:11

A csángó fiú egész ügyes a Felcsútban.
Ne aggódjatok hát a holnapért mert a holnap majd aggódik magáért. Elég minden napnak a maga baja.

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16491
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2022.08.07. 20:05

tomi írta:hat elnezve ennek a csapatnak a “minoseget”, ha ujpesten mar a 2. forduloban kapott golnal dobaloznak a palyara, akkor ez hosszu szezon lesz…

(tudom hogy a csavo kimutatott, de hat na, ennyire frusztraltan mar most..)

Ennyire. Évek óta át vannak baszva a drukkerek, ígérgetik a tulajváltást, sorra lépnek le az aktuálisan kiemelkedő szezont futó játékosok, most nyáron Beridze és Zivzivadze is távozott, érdemi erősítés meg nem érkezett.
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

Avatar
zaggar
Tartalék
Hozzászólások: 1681
Csatlakozott: 2015.04.09. 16:10
Tartózkodási hely: Ország gyöngye-aranya

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: zaggar » 2022.08.07. 20:06

Régen néztem végig egy teljes nb1-es meccset, de ezt most sikerült. Tragédia.
1. Ki az a csekélyértelmű medvebocs, aki egy knézyjencit küld Újpest meccsre kommentátornak?
2. Ha a másodikban lapot ér a talpalás, akkor az elsőben miért nem? A VAR visszanézi (állítólag), vagy rámondja a bíró fülére, ha magától nem veszi észre a szabálytalanságot, h taposás történt, de itt a Boumal biztos magának tépte fel a sportszárat--normál esetben van Nieff mehetett is volna lefelé.
3. Mióta les az, ha a védőről kerül a labda a támadó elé? Van még olyan csökkent látású ember, akinek nem tűnt fel, h megváltozott a labda íve, mielőtt Diaby beleért? Sebaj, van VAR. Megnézi a feketerigó--és akkor sem látja :D (lehet, h rosszul emlékszem, de ha mégsem, akkor az csak a hab a tortán, h ez pont a van Nieff gyerek volt.)
4. Kimegy a fajcsúti kölökről a labda, de ez nem kapuskirúgást jelent, hanem hazai szögletet. Kétszer 3 perc alatt. De VAR az van.
5. Amit viszont végképp nem értek: két gólos hátrányban, emberelőnyben mi a náthának kell hátul, meg a kezdőkörben passzolgatni perceken keresztül. Tényleg van olyan edző, kapitány mittoménmégmi, aki ilyen helyzetben ezt az utasítást adja?

A rivális csapat szurkolótáborát hergelni egy gólszerzőnek nem értelmes dolog. Sehol sem.

Elnézve ezt a brigádot a két grúz meg a francia nélkül, nem kell aggódni se Debrecenben, se Kecskeméten, ez egy jól ellavírozgató középcsapat az nb3-ban..sztem kb a Honvéddal együtt.
Újpest-Munkás
Serie A iránt érdekl?d? (Milan és a többiek)

"Az ön parancsa nekem nem parancs. Az én látható f?hatóságom az árkodi püspök meg a vallás- és közoktatásügyi miniszter, a láthatatlan meg, aki ígéreteimet számon tartja, maga a megváltó Krisztus."

sznot
Admin
Hozzászólások: 43792
Csatlakozott: 2005.04.17. 02:49
Tartózkodási hely: Kecskemét

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: sznot » 2022.08.07. 20:50

4,3 millió euró a KTE kerete a transfermarkt szerint, és ebből 700.000 a montenegrói csatár srác. Nincsenek oligarchák, politikai erős emberek ide irányítva. A stadion katasztrófa, a legcsóróbb csapat vagyunk az NB1-ben. Én már a feljutásnak sem örültem, ha kiesünk hát kiesünk, de remélem egy kis borsot törünk a többi csapat orra alá.
Ami nincs fent YouTube-on, az meg sem történt, amit nem talál a Google, az nem is létezik, aki nincs regisztrálva Facebook-on, az nem is ember!

¡ɐssɐʌlolǝ ıʞɐ ǝʎlnɥ

Avatar
dingo
Sztár
Hozzászólások: 4146
Csatlakozott: 2008.10.05. 04:18
Tartózkodási hely: Kecskemét

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: dingo » 2022.08.07. 23:23

sznot írta:4,3 millió euró a KTE kerete a transfermarkt szerint, és ebből 700.000 a montenegrói csatár srác. Nincsenek oligarchák, politikai erős emberek ide irányítva. A stadion katasztrófa, a legcsóróbb csapat vagyunk az NB1-ben. Én már a feljutásnak sem örültem, ha kiesünk hát kiesünk, de remélem egy kis borsot törünk a többi csapat orra alá.

Ha kiesünk hát kiesünk nálunk ez nem tragédia. Szerintem sem. De miért nem örültél a feljutásának?
ÁLOMSORSOLÁS!ÁLOMSORSOLÁS!ÁLOMSORSOLÁS! :D

"A fiatal dingó nagyon kedves jószág, ám felnőve bizalmatlanná, harapóssá, rendkívül önállóvá válik, ragadozó természete minduntalan kitör belőle, ezért háziállatként tartása semmiképpen nem ajánlott."

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96327
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2022.08.09. 17:47

A pletykák szerint Horváth Krisztofernél jelentős fejlődést detektáltak a torinóiak, ezért egyfelől 2024-ig hosszabbítottak vele, másfelől viszont egyelőre kölcsönadják, a tavalyi NB2 után ezúttal az NB1-be: 1 évre a DVSC-hez érkezhet.
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

Avatar
MindigÚjpest
fanatikus
Hozzászólások: 14806
Csatlakozott: 2009.04.17. 09:30
Tartózkodási hely: otthon,munkahely

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: MindigÚjpest » 2022.08.09. 18:13

zaggar írta:Régen néztem végig egy teljes nb1-es meccset, de ezt most sikerült. Tragédia.
1. Ki az a csekélyértelmű medvebocs, aki egy knézyjencit küld Újpest meccsre kommentátornak?
2. Ha a másodikban lapot ér a talpalás, akkor az elsőben miért nem? A VAR visszanézi (állítólag), vagy rámondja a bíró fülére, ha magától nem veszi észre a szabálytalanságot, h taposás történt, de itt a Boumal biztos magának tépte fel a sportszárat--normál esetben van Nieff mehetett is volna lefelé.
3. Mióta les az, ha a védőről kerül a labda a támadó elé? Van még olyan csökkent látású ember, akinek nem tűnt fel, h megváltozott a labda íve, mielőtt Diaby beleért? Sebaj, van VAR. Megnézi a feketerigó--és akkor sem látja :D (lehet, h rosszul emlékszem, de ha mégsem, akkor az csak a hab a tortán, h ez pont a van Nieff gyerek volt.)
4. Kimegy a fajcsúti kölökről a labda, de ez nem kapuskirúgást jelent, hanem hazai szögletet. Kétszer 3 perc alatt. De VAR az van.
5. Amit viszont végképp nem értek: két gólos hátrányban, emberelőnyben mi a náthának kell hátul, meg a kezdőkörben passzolgatni perceken keresztül. Tényleg van olyan edző, kapitány mittoménmégmi, aki ilyen helyzetben ezt az utasítást adja?

A rivális csapat szurkolótáborát hergelni egy gólszerzőnek nem értelmes dolog. Sehol sem.

Elnézve ezt a brigádot a két grúz meg a francia nélkül, nem kell aggódni se Debrecenben, se Kecskeméten, ez egy jól ellavírozgató középcsapat az nb3-ban..sztem kb a Honvéddal együtt.
Minden idényünknek így vágunk neki a buzibelga érában,hogy nem vagyunk meg. Aztán mikor már év végén elég nagy a baj,akkor mindig jönnek valakik és valahogy meg menekülünk a kieséstől. Legalább is eddig így volt.
Sosem felejtem el, volt hogy fociról mentünk át a Komjádiba, ott voltunk a BEK meneteléskor, világsztár csapatunk volt, aminek az egyik legfényesebben ragyogó csillaga Benedek Tibi volt. Nyugodj Békében bajnok!

Avatar
MindigÚjpest
fanatikus
Hozzászólások: 14806
Csatlakozott: 2009.04.17. 09:30
Tartózkodási hely: otthon,munkahely

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: MindigÚjpest » 2022.08.09. 18:18

Savaria1919 írta:
tomi írta:hat elnezve ennek a csapatnak a “minoseget”, ha ujpesten mar a 2. forduloban kapott golnal dobaloznak a palyara, akkor ez hosszu szezon lesz…

(tudom hogy a csavo kimutatott, de hat na, ennyire frusztraltan mar most..)

Ennyire. Évek óta át vannak baszva a drukkerek, ígérgetik a tulajváltást, sorra lépnek le az aktuálisan kiemelkedő szezont futó játékosok, most nyáron Beridze és Zivzivadze is távozott, érdemi erősítés meg nem érkezett.
Az ő helyzetében ez érthetetlen,hiszen alájuk van tolva minden.
Sosem felejtem el, volt hogy fociról mentünk át a Komjádiba, ott voltunk a BEK meneteléskor, világsztár csapatunk volt, aminek az egyik legfényesebben ragyogó csillaga Benedek Tibi volt. Nyugodj Békében bajnok!

Avatar
MindigÚjpest
fanatikus
Hozzászólások: 14806
Csatlakozott: 2009.04.17. 09:30
Tartózkodási hely: otthon,munkahely

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: MindigÚjpest » 2022.08.09. 18:26

dingo írta:
Sanyeey írta:
dingo írta:Ne haragudj nyuszi, de kicsit nagy az arc, amit semmi nem indokol. Ha egy Fradi vagy vidi meccs után írja ezt egy szurkoló az jólvan. De egy olyan csapattól akit kivertünk szinte ugyanilyen kerettel a kupából, hát attól önértékelési problémára utal.

Szerintem itt nem arcoskodásról van szó. Két csapatot kell megelőzni, ha bent akarunk maradni (ez nagyon zomborisra sikeredett). Ebben pedig a Kecskemét valószínűleg benne van. Hidd el, ha valaki, akkor mi tudjuk mekkora kínlódás lesz ez a szezon.

Hidd el , én is tudom mekkora kínlódás lesz ez a szezon. :) De mi egy tizedik helyes bennmaradást sikerként élnénk meg - okkal. Viszont nyuszi ezt tőlük kudarcnak veszi- pedig nekik is siker lenne
Ahhoz a kínlódásos szezonhoz mi is csatlakoznánk,bár ez nálunk egy évtizede megszokott dolog.
Sosem felejtem el, volt hogy fociról mentünk át a Komjádiba, ott voltunk a BEK meneteléskor, világsztár csapatunk volt, aminek az egyik legfényesebben ragyogó csillaga Benedek Tibi volt. Nyugodj Békében bajnok!

Avatar
MindigÚjpest
fanatikus
Hozzászólások: 14806
Csatlakozott: 2009.04.17. 09:30
Tartózkodási hely: otthon,munkahely

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: MindigÚjpest » 2022.08.09. 18:34

SuperDepor írta:Érdekes jelenet volt amikor Ferenczi belerúgott a földön szenvedő kecskeméti játékosba. Ezért vezetném be, hogy akit ápolni kell, az 5 percig a pályán kívül marad.
Volt egy időszak mikor a pályán kívül történt az ápolás,közben a játék mehetett tovább.Én csak annyit szeretnék,hogy ez újra így legyen!
Sosem felejtem el, volt hogy fociról mentünk át a Komjádiba, ott voltunk a BEK meneteléskor, világsztár csapatunk volt, aminek az egyik legfényesebben ragyogó csillaga Benedek Tibi volt. Nyugodj Békében bajnok!

tomi

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: tomi » 2022.08.09. 18:58

MindigÚjpest írta:
Savaria1919 írta:
tomi írta:hat elnezve ennek a csapatnak a “minoseget”, ha ujpesten mar a 2. forduloban kapott golnal dobaloznak a palyara, akkor ez hosszu szezon lesz…

(tudom hogy a csavo kimutatott, de hat na, ennyire frusztraltan mar most..)

Ennyire. Évek óta át vannak baszva a drukkerek, ígérgetik a tulajváltást, sorra lépnek le az aktuálisan kiemelkedő szezont futó játékosok, most nyáron Beridze és Zivzivadze is távozott, érdemi erősítés meg nem érkezett.
Az ő helyzetében ez érthetetlen,hiszen alájuk van tolva minden.

meg mielott infarktust kapsz azert olvasd mar el, amit irtam

nem orvendeztem, nem gunyolodtam, szimplan annyit irtam, hogy hosszu szezonotok lesz.

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16491
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2022.08.09. 19:01

Cselszky írta:A pletykák szerint Horváth Krisztofernél jelentős fejlődést detektáltak a torinóiak, ezért egyfelől 2024-ig hosszabbítottak vele, másfelől viszont egyelőre kölcsönadják, a tavalyi NB2 után ezúttal az NB1-be: 1 évre a DVSC-hez érkezhet.

Vele szerintem jól jártok, az NB2-ben tavaly remek szezont futott Szegeden.
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16491
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2022.08.09. 19:02

Vida Kristopher Kisvárdára igazolt.
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

Avatar
MindigÚjpest
fanatikus
Hozzászólások: 14806
Csatlakozott: 2009.04.17. 09:30
Tartózkodási hely: otthon,munkahely

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: MindigÚjpest » 2022.08.09. 19:14

tomi írta:
MindigÚjpest írta:
Savaria1919 írta:Ennyire. Évek óta át vannak baszva a drukkerek, ígérgetik a tulajváltást, sorra lépnek le az aktuálisan kiemelkedő szezont futó játékosok, most nyáron Beridze és Zivzivadze is távozott, érdemi erősítés meg nem érkezett.
Az ő helyzetében ez érthetetlen,hiszen alájuk van tolva minden.

meg mielott infarktust kapsz azert olvasd mar el, amit irtam

nem orvendeztem, nem gunyolodtam, szimplan annyit irtam, hogy hosszu szezonotok lesz.
Csodálkoztál,hogy már most ennyire frusztráltak,erre írtam,hogy nem értheted. Ha infarktust kapok,az nem emiatt lesz.
Sosem felejtem el, volt hogy fociról mentünk át a Komjádiba, ott voltunk a BEK meneteléskor, világsztár csapatunk volt, aminek az egyik legfényesebben ragyogó csillaga Benedek Tibi volt. Nyugodj Békében bajnok!

Avatar
Szarka
Aranylabdás
Hozzászólások: 35050
Csatlakozott: 2005.03.21. 17:25

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Szarka » 2022.08.09. 20:10

Mit csinál a Fradi, úristen. Először Kovacevic mintha bundázna, összehoz egy gólt, majd Boli 10 méterről nem tudja berúgni...
Magyarország - Newcastle - Real Madrid , ebben a sorrendben.
"Intensity is our Identity"

Móni, Boston United, baldj: Nyugodjanak békében

Kegyetlen
Világsztár
Hozzászólások: 11326
Csatlakozott: 2005.08.17. 06:48

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Kegyetlen » 2022.08.09. 20:16

Ritka buta játékos Civic. Már a focihoz.és ugyetlen

Avatar
Szarka
Aranylabdás
Hozzászólások: 35050
Csatlakozott: 2005.03.21. 17:25

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Szarka » 2022.08.09. 21:41

A Fradinak is meglennének a helyzetei, ők is rúghattak volna 3-at, de nem bírtak beszenvedni egyet se. Hátul pedig olyan katasztrófát hoztak össze, amit talán még nem láttam tőlük. Dibuszt megmentik a bravúrjai, a védelem teljesen cserben hagyta őt.
Magyarország - Newcastle - Real Madrid , ebben a sorrendben.
"Intensity is our Identity"

Móni, Boston United, baldj: Nyugodjanak békében

tomi

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: tomi » 2022.08.09. 21:59

teljesen megerdemelten jutott tovabb a jobb csapat

igazan csak az vigasztal, hogy ezt a nyomorult thelandert nezhetjuk egesz szezonban, nincs ver a vezetoseg faszaban holnap reggel kirakni, nb3-ban kulonb vedot kukazni

kovacevic ugyanez

markinnyosszal megeri faszt meregetni es “megnevelni”, amikor kb. a legjobbunk lehetne

el van ez a csapat baszva minden szinten, edzostul, koncepciotlanul es “””””””szakmai igazgatostul”””””””, kivancsi lennek, Hajnal mennyit oszt vissza, hogy Rebrov eluldozese utan meg ezt is elnezik neki


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 120 vendég