Szombati foci: Fradi-Vidi!

Avatar
MindigÚjpest
fanatikus
Hozzászólások: 14806
Csatlakozott: 2009.04.17. 09:30
Tartózkodási hely: otthon,munkahely

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: MindigÚjpest » 2022.03.07. 01:29

Adamek írta:
nyúl írta:
Adamek írta:aztán mintha elvágták vol

módosítom az álláspontomat, jogos volt a rinya

Ja. Most megkaptuk egyben, amit meccsek óta megúszott a védelem.

egálnál meg lehetett és kellett volna roppantani a Honvédot, nem értem ott miért nem kapcsolt rá a támadószekció
így talán jobban haraptok majd a lilák torkára a következő körben, az a meccs elég sok dolgot eldönthet
Fontos meccs lesz,de szerintem nem dönt el semmit. Az esetleges győztesnek lesz egy lélegzetvételnyi előnye. Lesz még hátra kilenc forduló utána,lehet még javítani meg rontani is.
Sosem felejtem el, volt hogy fociról mentünk át a Komjádiba, ott voltunk a BEK meneteléskor, világsztár csapatunk volt, aminek az egyik legfényesebben ragyogó csillaga Benedek Tibi volt. Nyugodj Békében bajnok!

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 75000
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Adamek » 2022.03.07. 06:44

MindigÚjpest írta:
Adamek írta:
nyúl írta:Ja. Most megkaptuk egyben, amit meccsek óta megúszott a védelem.

egálnál meg lehetett és kellett volna roppantani a Honvédot, nem értem ott miért nem kapcsolt rá a támadószekció
így talán jobban haraptok majd a lilák torkára a következő körben, az a meccs elég sok dolgot eldönthet
Fontos meccs lesz,de szerintem nem dönt el semmit. Az esetleges győztesnek lesz egy lélegzetvételnyi előnye. Lesz még hátra kilenc forduló utána,lehet még javítani meg rontani is.

aki ott nyer annak a Gyirmi már két telitalálatos lövésnyire lesz, az azért már elég nagy lélektani előny/hátrány így a végére, nekik mindenképpen a döntetlen lenne a jó
a győztesnek 9 meccsen elég lenne 3 győzelem, (vagy a többi rivális ellen elég lenne ikszelgetni) ez nem egy teljesíthetetlen feladat, a vesztesnek már kell valami bravúrgyőzelem is (mondjuk ebben most minden alsóházi elég jó)
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 75000
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Adamek » 2022.03.07. 08:53

Cselszky írta:
Adamek írta:egy félidő foci volt már végre, ez is valami az előző hetekhez képest
érdekes volt a VAR, gyakorlatilag két halál ugyanolyan szitut tudott ellentétesen megítélni, de azt már tényleg valaki magyarázza el miért automatikus lap idehaza minden egyes tizenegyes, akár volt gólhelyzet akár nem, akár szándékos a szabálytalanság akár tök véletlen, szórják ezek a félkegyelműek reflexszerűen

Úgy vettem észre, hogy szinte minden VAR-os tizinél villan a lap, főleg a kezezéseknél. Én sem értem, miért, de ez a nemzetközi trend, pedig szerintem a szabálykönyvből nem következne.

pont azt néztem, hogy a nemzetköziben jóval ritkább a lap a tizik mellé, mármint a nem magyar bajnokságokban, mert a nemzetközi kupákban is elég sokszor automatán adják a zombik
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
banok
Aranylabdás
Hozzászólások: 29067
Csatlakozott: 2005.03.20. 03:08
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: banok » 2022.03.07. 21:48

MindigÚjpest írta:
ManBat írta:borzalmas, undorító, szánalmas, minősíthetetlen
Nem probléma,ha kiesik a kövesd,diók visszajutnak. Nem kell alább adnod az első osztálynál.


XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: ManBat » 2022.03.07. 23:14

MindigÚjpest írta:
ManBat írta:borzalmas, undorító, szánalmas, minősíthetetlen
Nem probléma,ha kiesik a kövesd,diók visszajutnak. Nem kell alább adnod az első osztálynál.

és mi a rákot kezdjek azokkal az utolsó kommunista szennyekkel?
valószínűleg ha a Kövesd is búcsúzik, én ott hagyom abba ezt az egész magyar foci nevű dolgot, amúgyis a DEAC hokisaiban volt csak némi élvezetem mostanában a sportpályák mellett állva
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Avatar
MindigÚjpest
fanatikus
Hozzászólások: 14806
Csatlakozott: 2009.04.17. 09:30
Tartózkodási hely: otthon,munkahely

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: MindigÚjpest » 2022.03.08. 13:34

ManBat írta:
MindigÚjpest írta:
ManBat írta:borzalmas, undorító, szánalmas, minősíthetetlen
Nem probléma,ha kiesik a kövesd,diók visszajutnak. Nem kell alább adnod az első osztálynál.

és mi a rákot kezdjek azokkal az utolsó kommunista szennyekkel?
valószínűleg ha a Kövesd is búcsúzik, én ott hagyom abba ezt az egész magyar foci nevű dolgot, amúgyis a DEAC hokisaiban volt csak némi élvezetem mostanában a sportpályák mellett állva
És mielőtt kövesd szurkoló lettél diósgyőriből,nem voltak ott az utolsó kommunista szennyek?
Sosem felejtem el, volt hogy fociról mentünk át a Komjádiba, ott voltunk a BEK meneteléskor, világsztár csapatunk volt, aminek az egyik legfényesebben ragyogó csillaga Benedek Tibi volt. Nyugodj Békében bajnok!

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: ManBat » 2022.03.08. 13:40

MindigÚjpest írta:
ManBat írta:
MindigÚjpest írta: Nem probléma,ha kiesik a kövesd,diók visszajutnak. Nem kell alább adnod az első osztálynál.

és mi a rákot kezdjek azokkal az utolsó kommunista szennyekkel?
valószínűleg ha a Kövesd is búcsúzik, én ott hagyom abba ezt az egész magyar foci nevű dolgot, amúgyis a DEAC hokisaiban volt csak némi élvezetem mostanában a sportpályák mellett állva
És mielőtt kövesd szurkoló lettél diósgyőriből,nem voltak ott az utolsó kommunista szennyek?

de igen, kimondottan szégyelltem is amikor hajrá Pécseztek, vagy a város leninista polgármesterével tárgyalóasztalhoz ültek
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Avatar
MindigÚjpest
fanatikus
Hozzászólások: 14806
Csatlakozott: 2009.04.17. 09:30
Tartózkodási hely: otthon,munkahely

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: MindigÚjpest » 2022.03.08. 15:01

ManBat írta:
MindigÚjpest írta:
ManBat írta:és mi a rákot kezdjek azokkal az utolsó kommunista szennyekkel?
valószínűleg ha a Kövesd is búcsúzik, én ott hagyom abba ezt az egész magyar foci nevű dolgot, amúgyis a DEAC hokisaiban volt csak némi élvezetem mostanában a sportpályák mellett állva
És mielőtt kövesd szurkoló lettél diósgyőriből,nem voltak ott az utolsó kommunista szennyek?

de igen, kimondottan szégyelltem is amikor hajrá Pécseztek, vagy a város leninista polgármesterével tárgyalóasztalhoz ültek
Mondjuk nem feltétlen jó dolog belekeverni a politikát a sportba,gondolok itt most arra is,hogy milyen keresztes hadjárat folyik az orosz,fehérorosz sportolók ellen. Persze nyilvan létezik az a szint amit nem lehet tolerálni. Ez a szint persze egyén függő.
Sosem felejtem el, volt hogy fociról mentünk át a Komjádiba, ott voltunk a BEK meneteléskor, világsztár csapatunk volt, aminek az egyik legfényesebben ragyogó csillaga Benedek Tibi volt. Nyugodj Békében bajnok!

Avatar
MindigÚjpest
fanatikus
Hozzászólások: 14806
Csatlakozott: 2009.04.17. 09:30
Tartózkodási hely: otthon,munkahely

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: MindigÚjpest » 2022.03.08. 15:33

Adamek írta:
MindigÚjpest írta:
Adamek írta:egálnál meg lehetett és kellett volna roppantani a Honvédot, nem értem ott miért nem kapcsolt rá a támadószekció
így talán jobban haraptok majd a lilák torkára a következő körben, az a meccs elég sok dolgot eldönthet
Fontos meccs lesz,de szerintem nem dönt el semmit. Az esetleges győztesnek lesz egy lélegzetvételnyi előnye. Lesz még hátra kilenc forduló utána,lehet még javítani meg rontani is.

aki ott nyer annak a Gyirmi már két telitalálatos lövésnyire lesz, az azért már elég nagy lélektani előny/hátrány így a végére, nekik mindenképpen a döntetlen lenne a jó
a győztesnek 9 meccsen elég lenne 3 győzelem, (vagy a többi rivális ellen elég lenne ikszelgetni) ez nem egy teljesíthetetlen feladat, a vesztesnek már kell valami bravúrgyőzelem is (mondjuk ebben most minden alsóházi elég jó)
Igen én erre gondoltam,hogy mindenkitől jönnek a bravúrok az alsóházban,mikor azt írtam,hogy semmi nem fog eldőlni a Debrecen-Újpest meccsen,meg ugye még a kilenc forduló sem kevés utána.
Sosem felejtem el, volt hogy fociról mentünk át a Komjádiba, ott voltunk a BEK meneteléskor, világsztár csapatunk volt, aminek az egyik legfényesebben ragyogó csillaga Benedek Tibi volt. Nyugodj Békében bajnok!

Javier Arizmendi
Kulcsjátékos
Hozzászólások: 2837
Csatlakozott: 2006.01.18. 17:32

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Javier Arizmendi » 2022.03.08. 20:26

MindigÚjpest írta:
Javier Arizmendi írta:
Adamek írta:amikor Sánta Klausz abbahagyta a focit nem azt ígérte, hogy sose tér vissza a szakmába és inkább pizzaszakács lesz?

nem rémlik. valszeg olyen ez, mint az egyszeri szurkoló, aki kiakadva üvölt egy vesztes meccs után, hogy ott dögöljön meg, ha még egy meccsre kimegy. és két hét múlva újra ott van a lelátón. van egy régi Képes Sportom a 80-as évekből. Nyíl magyarázza benne, hogy pályáfutása után tuti nem lesz TV-s megmondó ember. :)
Miért két hét,nem egy?

idegenbe azért csak nem utazik el már a kifakadása után
ETO

Javier Arizmendi
Kulcsjátékos
Hozzászólások: 2837
Csatlakozott: 2006.01.18. 17:32

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Javier Arizmendi » 2022.03.08. 22:23

MindigÚjpest írta:Mondjuk nem feltétlen jó dolog belekeverni a politikát a sportba,gondolok itt most arra is,hogy milyen keresztes hadjárat folyik az orosz,fehérorosz sportolók ellen. Persze nyilvan létezik az a szint amit nem lehet tolerálni. Ez a szint persze egyén függő.

eközben azért a 40-50 NHL-es oroszt, élen a Washington kapitányával (Ove), nem tiltották el semmitől, sőt.
ETO

Avatar
banok
Aranylabdás
Hozzászólások: 29067
Csatlakozott: 2005.03.20. 03:08
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: banok » 2022.03.08. 22:38

Javier Arizmendi írta:
MindigÚjpest írta:Mondjuk nem feltétlen jó dolog belekeverni a politikát a sportba,gondolok itt most arra is,hogy milyen keresztes hadjárat folyik az orosz,fehérorosz sportolók ellen. Persze nyilvan létezik az a szint amit nem lehet tolerálni. Ez a szint persze egyén függő.

eközben azért a 40-50 NHL-es oroszt, élen a Washington kapitányával (Ove), nem tiltották el semmitől, sőt.


Szerintem csak idő kérdése.

Avatar
MindigÚjpest
fanatikus
Hozzászólások: 14806
Csatlakozott: 2009.04.17. 09:30
Tartózkodási hely: otthon,munkahely

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: MindigÚjpest » 2022.03.09. 14:02

Javier Arizmendi írta:
MindigÚjpest írta:
Javier Arizmendi írta:nem rémlik. valszeg olyen ez, mint az egyszeri szurkoló, aki kiakadva üvölt egy vesztes meccs után, hogy ott dögöljön meg, ha még egy meccsre kimegy. és két hét múlva újra ott van a lelátón. van egy régi Képes Sportom a 80-as évekből. Nyíl magyarázza benne, hogy pályáfutása után tuti nem lesz TV-s megmondó ember. :)
Miért két hét,nem egy?

idegenbe azért csak nem utazik el már a kifakadása után

Dehogynem. :cool:
Sosem felejtem el, volt hogy fociról mentünk át a Komjádiba, ott voltunk a BEK meneteléskor, világsztár csapatunk volt, aminek az egyik legfényesebben ragyogó csillaga Benedek Tibi volt. Nyugodj Békében bajnok!

Avatar
RC
Moderátor
Hozzászólások: 36795
Csatlakozott: 2005.07.28. 00:16
Tartózkodási hely: Savaria

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: RC » 2022.03.12. 14:32

Jó ez a retro DVSC mez.
SABARIA 1926

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16516
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2022.03.12. 16:59

Újpestieknek valószínűleg nem lesznek kiesési gondjaik, Croizet jó spíler, Budu termeli a gólokat.
A Loki szeret hátrányba kerülni, megint adtak egy félidő előnyt az ellenfélnek. Így is lehetett volna iksz a vége, ha Nikolics pontosabb.
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

Avatar
nyúl
Kincstári Főegerész
Hozzászólások: 46285
Csatlakozott: 2005.09.14. 13:36

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: nyúl » 2022.03.12. 17:33

Borítékolható volt.

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96365
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2022.03.12. 18:02

Nem láttam, de vereséget vártam. Ahogy olvasom, borzalmasan játszottunk.
Az erősítések és edzőváltások után a Honvéd és főleg az Újpest már inkább top6-os csapatok, még ha papíron egyelőre közvetlen riválisok is. Nekünk egy reményünk marad, valahogy az MTK és a Gyirmót előtt maradni, bizakodni abban, hogy nem szereznek pontot, pontokat. Esetleg még a Kövesdben bízhatunk, ha folytatják a gyengélkedést.
Ezzel együtt az MTK legyőzése utáni relatíve jó helyzet kezd újra kritikussá válni.
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

Avatar
MindigÚjpest
fanatikus
Hozzászólások: 14806
Csatlakozott: 2009.04.17. 09:30
Tartózkodási hely: otthon,munkahely

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: MindigÚjpest » 2022.03.12. 18:54

Akkor szó nem érheti a ház elejét,megkaptátok! :cool:
Sosem felejtem el, volt hogy fociról mentünk át a Komjádiba, ott voltunk a BEK meneteléskor, világsztár csapatunk volt, aminek az egyik legfényesebben ragyogó csillaga Benedek Tibi volt. Nyugodj Békében bajnok!

Avatar
nyúl
Kincstári Főegerész
Hozzászólások: 46285
Csatlakozott: 2005.09.14. 13:36

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: nyúl » 2022.03.12. 19:04

MindigÚjpest írta:Akkor szó nem érheti a ház elejét,megkaptátok! :cool:

Valóban nem érheti. Ahogy Cselszky írta, a jelenlegi Újpest tudásszintjét tekintve élcsapat. Szerintem most a 2. legerősebb a bajnokságban.

Ettől függetlenül Nikolicsot nem értem. Én sose voltam tehetséges a fociban, de ha 4 méterről ajtó-ablak helyzetben úgy érnék labdához, ahogy ő tette, önként ajánlanám fel a lábamat orvosi célokra, kérve a csontfűrészt.

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 75000
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Adamek » 2022.03.12. 19:28

kb. hatszor mondta el a szpíker Csongvairól, hogy újpesti saját nevelésű fickó, kb. két kattintással utána is nézhetett volna
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Adamek 2022.03.12. 19:33-kor.
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 235 vendég