Szombati foci: Fradi-Vidi!

Javier Arizmendi
Kulcsjátékos
Hozzászólások: 2826
Csatlakozott: 2006.01.18. 17:32

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Javier Arizmendi » 2021.08.24. 23:14

Javier Arizmendi írta:
Ferencváros // Man Utd írta:Hát, látszik, hogy nem dominálásra készülünk a nemzetközi meccseinken :)
Gondolom egy prágaihoz hasonló atombunker volt a terv, és erről akkor se akaródott váltani, amikor ajándékba kaptuk az ennek fekvő meccshelyzetet. Ez sima rutinhiány, amivel mást nem lehet kezdeni, mint minél többet játszani ilyen szintű ellenfelekkel, és tanulni belőle. Meg kitalálni valamit a műfüves helyzetekre, ennyi labdakezelési hiba és perecelés nem fér bele.
Harmadik góljuk abszolút amatőrizmus, öten nézték végig, ahogy lövőhelyzetig gyalogol a szélsőjük, ez még teljes létszámnál is megengedhetetlen. Ha ezeket sikerül korrigálni, húszezren csak beüvöltjük a srácokat a BL-be kedden :)

a 2016-os magyar - svájc kopirozását várom, egy rakás helyzettel és góllal mindkét oldalon. sajnos a védelmetek marha lassú ezen a szinten, az odaáti futball analfabéta sprinterekhez képest is. ha jól értem a továbbjutáshoz a fradinak két góllal kell nyerni, az 1-0 v. 2-1 hosszabbítást ér?
a lehetőségekhez képest egész jól szólt néha a ria, ria, Hungária tegnap, csak nem tudom kinek? :) a székelyek és felvidékiek maguknak tolták gondolom.

nos, ez egy ritka eset, amikor az történt, amit vártam.
ETO

Javier Arizmendi
Kulcsjátékos
Hozzászólások: 2826
Csatlakozott: 2006.01.18. 17:32

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Javier Arizmendi » 2021.08.24. 23:21

azért várjuk ki, hogy kik lesznek az ellenfelek, lehet, valami hajtós brigádok jönnek.

amúgy az tény, hogy ez a young boys sem egy túl nagy szám, a 4 fradi gólból, kettőt botrányos elemi hiba okozott. a tizit ők is szarul rúgják, nem tűnik egy nyerő tipusú bandának, pedig néhány spilerben motoszkál valami.
ETO

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74933
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Adamek » 2021.08.24. 23:40

nem tudhatom mivel nyugtatta így le a légiónkat Zsebibaba a szünetben de nagyon jó munkát végzett
Zakariás egy NB2-s futballista, főleg sebességben lóg ki még innen is, Klicskóarc Szutykov meg úgy ad be mint a nagyanyám, aki szegény már lassan 20 éve nem él
a két középső bekk sebessége agyfasz kategória ezek ellen a szerecsen gólyalábúak ellen, Bingó sporttárs lábra csúszásánál a tizi előtt talán csak a Lajcsi kiállítása előtti szitu volt érthetetlenebb és butább
egyetlen zsugás volt ma a bandában, a Szahara Elkószált Ékköve, Ryan közlegény, ő sebességben és dinamikában is állta a versenyt, elég szépen felfűzte a védelmet amikor területet nyitottak neki, ő maradhatna akár de túl jó ide
Dibusznak jár egy fél pacsi a tiziért, a himnusz neki és persze Lipcsei Gabesznek is
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74933
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Adamek » 2021.08.24. 23:43

Javier Arizmendi írta:azért várjuk ki, hogy kik lesznek az ellenfelek, lehet, valami hajtós brigádok jönnek.

amúgy az tény, hogy ez a young boys sem egy túl nagy szám, a 4 fradi gólból, kettőt botrányos elemi hiba okozott. a tizit ők is szarul rúgják, nem tűnik egy nyerő tipusú bandának, pedig néhány spilerben motoszkál valami.

olyan védelmük van, amire bátran lehet tolni az 5+ gólos fogadásokat majd egy komolyabb csoportban
és ma a jobbik kapusuk védett, nem is tudom mi lett volna ha megint a sisakos jön
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74933
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Adamek » 2021.08.24. 23:47

Szarka írta:Arra várhattok, hogy Kubatovot valaki félretegye párton belül, betonbiztos a helye szerintem, a Fradi sikereitől független ez. Eredménykényszer van, de ha nincs eredmény, akkor az edző fog repülni, nem a listagyáros.

így van
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74933
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Adamek » 2021.08.24. 23:51

zaggar írta:
Adamek írta:
zaggar írta:
Sztem bármelyik párttársa átvenné a tisztséget, ha látna rá lehetőséget. Az ilyen népfrontos szervezetek nem szívbajoskodnak, ha kicsinálhatják egymást. Ha 3-4 évig nem jutnátok be nk csoportkörbe és a jelenlegi politikai miliő maradna, neki is elkezdene lefőni a zacc.

szerintem kizárt
egyrészt kurvára nem számítanak az eredmények, lásd a többi klubot, másrészt ez egy fanatikus hülye aki tényleg elhiszi, hogy ő nélkülözhetetlen, a politikai miliő igazából szarna ránk de ezt a fasztojást hajtja az idióta kényszere


Lehetséges, h igazad van, bár ha valahol számít az eredmény, az pont ti vagytok.
ETO, Pécs, Diósgyőr stb ahol valaha volt valami sikerélmény, aztán jött a lecsúszás--sehol sem verte ki a biztosítékot, pár nap hőbörgés, duzzogás mindenhol, aztán megy minden tovább. Ugyanez volt az MTK, Vasas, Honvéd hármasnál is, az FTC esetében nem hiszem, h ne lenne társadalmi nyomás, ha nagyot bukna a kitűzött céljaihoz képest a csapat. És mivel sztem túldimenzionálják a politikusok a futballcsapatok - és megint csak főleg titeket lehet kiemelni - környékén szavazatokra váltható népszerűségi hullámot, baj esetén lecserélnék. Egy másik nemzeti népfrontosra, amivel nem biztos, h előrébb lennétek. ( A szivárványos népfront nem hiszem, h nagyon kapkodna a focicsapatok elnöksége után, nem is tudnának/akarnának mit kezdeni velük.)
Mindegy.
Sok sikert estére.


az egész elmélet ott hal el, hogy a bolgárnak nincs főnöke
azt és úgy csinál velünk ahogy és amit akar, nincs aki helyrerakja egy stricimaflással, az eredményt ő dönti el, hogy jött e vagy sem, ő nem egy elszámoltatható fazon
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96335
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2021.08.25. 00:35

ManBat írta:
PTi írta:
banok írta:Szépen csillog az Európa Liga csoportkör is...
:közhelyszmájli:

Lehet pontokat szerezni, meg akár a tavasz is meglehet, akár ott akár a konfettiben

igen, talán az ennek az egyetlen előnye, hogy reális esély nyílhat arra, hogy csoportkör-kieséses rendszerben is legyen végre tavaszi csapatunk (ugye a sokszor recitált Loki-Bordeaux még a régi formátumú UEFA-kupa áldása volt, ahová sokkal könnyebb volt eljutni)
na meg mégiscsak perverz valahol, hogy az egyetlen olyan sorozatba adunk csapatot, ahová nem indulhattunk selejtezőn - egyébként ezen érdemes volna dolgozni, picivel 13000 alatti koefficiensünk van, az utolsó EL-selejtezős helyet adó Ciprusnak 27000 alatt, ha a Vidit, vagy a Felcsútot sikerülne végre egyenesbe állítani, talán nem elérhetetlen 5-6 éven belül

Bruges volt az.
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96335
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2021.08.25. 00:41

ManBat írta:
PTi írta:
banok írta:Szépen csillog az Európa Liga csoportkör is...
:közhelyszmájli:

Lehet pontokat szerezni, meg akár a tavasz is meglehet, akár ott akár a konfettiben

igen, talán az ennek az egyetlen előnye, hogy reális esély nyílhat arra, hogy csoportkör-kieséses rendszerben is legyen végre tavaszi csapatunk (ugye a sokszor recitált Loki-Bordeaux még a régi formátumú UEFA-kupa áldása volt, ahová sokkal könnyebb volt eljutni)
na meg mégiscsak perverz valahol, hogy az egyetlen olyan sorozatba adunk csapatot, ahová nem indulhattunk selejtezőn - egyébként ezen érdemes volna dolgozni, picivel 13000 alatti koefficiensünk van, az utolsó EL-selejtezős helyet adó Ciprusnak 27000 alatt, ha a Vidit, vagy a Felcsútot sikerülne végre egyenesbe állítani, talán nem elérhetetlen 5-6 éven belül

Ha a Felcsút csoportköre kell hozzá, akkor a magam részéről nem igénylem.
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96335
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2021.08.25. 00:44

Javier Arizmendi írta:azért várjuk ki, hogy kik lesznek az ellenfelek, lehet, valami hajtós brigádok jönnek.

amúgy az tény, hogy ez a young boys sem egy túl nagy szám, a 4 fradi gólból, kettőt botrányos elemi hiba okozott. a tizit ők is szarul rúgják, nem tűnik egy nyerő tipusú bandának, pedig néhány spilerben motoszkál valami.

Gyengébbek, mint anno volt a Basel, de összességében szerintem valamivel jobbak voltak a Fradinál.
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74933
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Adamek » 2021.08.25. 06:49

Cselszky írta:
Javier Arizmendi írta:azért várjuk ki, hogy kik lesznek az ellenfelek, lehet, valami hajtós brigádok jönnek.

amúgy az tény, hogy ez a young boys sem egy túl nagy szám, a 4 fradi gólból, kettőt botrányos elemi hiba okozott. a tizit ők is szarul rúgják, nem tűnik egy nyerő tipusú bandának, pedig néhány spilerben motoszkál valami.

Gyengébbek, mint anno volt a Basel, de összességében szerintem valamivel jobbak voltak a Fradinál.

gyorsabbak, erősebbek és volt pár olyan labdakihozatali sablonjátékuk ami egységesebb csapatra vall, a mi zsoldosaink ha labdát szereztek rögtön felnéztek és úgy indították a másikat, eskü még látszott is néha a belső középpályásokon, hogy hezitálnak, ez ezen a szinten luxus időveszteség
szerintem nem ezen a meccsen kellett volna a jelenlegi keret életében először élesben tesztelni a kétcenteres játékot, gyorsabban járatott akciók kellettek volna, a kismókus itt nagyot hibázott a taktikájával
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
RC
Moderátor
Hozzászólások: 36786
Csatlakozott: 2005.07.28. 00:16
Tartózkodási hely: Savaria

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: RC » 2021.08.25. 09:33

Nagyobb koncentrációval, összeszedettséggel be lehetett volna jutni a BL-be, de vegyük úgy, hogy a sors visszavette azt, amit a Slavia ellen adott.
SABARIA 1926

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16494
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2021.08.25. 09:45

RC írta:Nagyobb koncentrációval, összeszedettséggel be lehetett volna jutni a BL-be, de vegyük úgy, hogy a sors visszavette azt, amit a Slavia ellen adott.

Bezzeg a Hali: futsalcsapatunk főtáblás a BL-ben, és még a Young Boyst is megvertük anno 3:1-re.
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96335
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2021.08.25. 11:19

Adamek írta:
Cselszky írta:
Javier Arizmendi írta:azért várjuk ki, hogy kik lesznek az ellenfelek, lehet, valami hajtós brigádok jönnek.

amúgy az tény, hogy ez a young boys sem egy túl nagy szám, a 4 fradi gólból, kettőt botrányos elemi hiba okozott. a tizit ők is szarul rúgják, nem tűnik egy nyerő tipusú bandának, pedig néhány spilerben motoszkál valami.

Gyengébbek, mint anno volt a Basel, de összességében szerintem valamivel jobbak voltak a Fradinál.

gyorsabbak, erősebbek és volt pár olyan labdakihozatali sablonjátékuk ami egységesebb csapatra vall, a mi zsoldosaink ha labdát szereztek rögtön felnéztek és úgy indították a másikat, eskü még látszott is néha a belső középpályásokon, hogy hezitálnak, ez ezen a szinten luxus időveszteség
szerintem nem ezen a meccsen kellett volna a jelenlegi keret életében először élesben tesztelni a kétcenteres játékot, gyorsabban járatott akciók kellettek volna, a kismókus itt nagyot hibázott a taktikájával

és így csalódást okozott a főninek, aki kudarcként éli meg az EL-csoportkört, de ezt még talán megússza a tréner, pedig jobb az edzőközpont, mint a Slaviáé, faszább a stadi, mint a Dinamóé, a Ludo meg a fasorban sincs, ehh.
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74933
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Adamek » 2021.08.25. 12:03

Cselszky írta:
Adamek írta:
Cselszky írta:Gyengébbek, mint anno volt a Basel, de összességében szerintem valamivel jobbak voltak a Fradinál.

gyorsabbak, erősebbek és volt pár olyan labdakihozatali sablonjátékuk ami egységesebb csapatra vall, a mi zsoldosaink ha labdát szereztek rögtön felnéztek és úgy indították a másikat, eskü még látszott is néha a belső középpályásokon, hogy hezitálnak, ez ezen a szinten luxus időveszteség
szerintem nem ezen a meccsen kellett volna a jelenlegi keret életében először élesben tesztelni a kétcenteres játékot, gyorsabban járatott akciók kellettek volna, a kismókus itt nagyot hibázott a taktikájával

és így csalódást okozott a főninek, aki kudarcként éli meg az EL-csoportkört, de ezt még talán megússza a tréner, pedig jobb az edzőközpont, mint a Slaviáé, faszább a stadi, mint a Dinamóé, a Ludo meg a fasorban sincs, ehh.


a bolgi még az odavágó előtt arcoskodott, hogy csalódás lesz neki ha így lesz, gondolom mára letagadja azt is, hogy valaha kiejtette a BL betűkombót együtt
aztán lehet, hogy 4 megnyert bajnoki után egy Paks elleni iksz megpecsételi a szemüveges hörcsög sorsát, de az is lehet, hogy már rég felmondott még Szerjózsa előtt januárban írásban a menedzserén keresztül
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

SuperDepor
Moderátor
Hozzászólások: 40699
Csatlakozott: 2006.03.07. 23:03
Tartózkodási hely: Magyar-Osztrák Monarchia

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: SuperDepor » 2021.08.25. 12:05

Sok BL és EL mérkőzést nem szoktam nézni, de ha az én csapatomról lenne szó, jobban örülnék egy pl Braga, Antwerpen, Rapid alkotta EL csoportnak, mint egy Juventus, Real Madrid, Manchester United BL csoportnak.
Ne aggódjatok hát a holnapért mert a holnap majd aggódik magáért. Elég minden napnak a maga baja.

SuperDepor
Moderátor
Hozzászólások: 40699
Csatlakozott: 2006.03.07. 23:03
Tartózkodási hely: Magyar-Osztrák Monarchia

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: SuperDepor » 2021.08.25. 12:08

Húha, Tamás Márkot bevalogatta Rossi.
Ne aggódjatok hát a holnapért mert a holnap majd aggódik magáért. Elég minden napnak a maga baja.

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16494
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2021.08.25. 12:12

SuperDepor írta:Húha, Tamás Márkot bevalogatta Rossi.

Kép
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: ManBat » 2021.08.25. 12:19

Savaria1919 írta:
SuperDepor írta:Húha, Tamás Márkot bevalogatta Rossi.

Kép

Gazdag helyett Cseri, Bogdán helyett Tóth kéne
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: ManBat » 2021.08.25. 12:21

Adamek írta:
Cselszky írta:
Javier Arizmendi írta:azért várjuk ki, hogy kik lesznek az ellenfelek, lehet, valami hajtós brigádok jönnek.

amúgy az tény, hogy ez a young boys sem egy túl nagy szám, a 4 fradi gólból, kettőt botrányos elemi hiba okozott. a tizit ők is szarul rúgják, nem tűnik egy nyerő tipusú bandának, pedig néhány spilerben motoszkál valami.

Gyengébbek, mint anno volt a Basel, de összességében szerintem valamivel jobbak voltak a Fradinál.

gyorsabbak, erősebbek és volt pár olyan labdakihozatali sablonjátékuk ami egységesebb csapatra vall, a mi zsoldosaink ha labdát szereztek rögtön felnéztek és úgy indították a másikat, eskü még látszott is néha a belső középpályásokon, hogy hezitálnak, ez ezen a szinten luxus időveszteség
szerintem nem ezen a meccsen kellett volna a jelenlegi keret életében először élesben tesztelni a kétcenteres játékot, gyorsabban járatott akciók kellettek volna, a kismókus itt nagyot hibázott a taktikájával

itt üt vissza, hogy az új edző alól is halasztgatják a hazai bajnokikat, így a BL-ben kell kitalálnia a játékhelyzeteket
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Avatar
Szarka
Aranylabdás
Hozzászólások: 35068
Csatlakozott: 2005.03.21. 17:25

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Szarka » 2021.08.25. 12:40

SuperDepor írta:Sok BL és EL mérkőzést nem szoktam nézni, de ha az én csapatomról lenne szó, jobban örülnék egy pl Braga, Antwerpen, Rapid alkotta EL csoportnak, mint egy Juventus, Real Madrid, Manchester United BL csoportnak.

És pont ezért nem is számítasz a klub számára :D már bocs :)
Magyarország - Newcastle - Real Madrid , ebben a sorrendben.
"Intensity is our Identity"

Móni, Boston United, baldj: Nyugodjanak békében


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 108 vendég