Szombati foci: Fradi-Vidi!

SuperDepor
Moderátor
Hozzászólások: 40721
Csatlakozott: 2006.03.07. 23:03
Tartózkodási hely: Magyar-Osztrák Monarchia

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: SuperDepor » 2021.08.23. 16:32

Savaria1919 írta:
SuperDepor írta:
Cselszky írta:Annyira nincs bivaly keretetek, hogy masírozást várjatok el. Nincsenek Dzsudzsákok, Bódik, Korhutok, Varga Józsik, Bárányok a csapatban (és még így is majdnem elbasztuk). Ki ott akkora ász? Könyves még jó lehet, de már leszálló ág, Molnár teljesen indiszponált jó ideje, a többieket nem érzem extrának. Az ifjú, berobbanó tehetségeket sem látom, még a Jurek srácot éreztem ügyesnek, nálunk Bárány mellett ott volt pl. a 17-19 év közötti Baráth, Bényei, Pintér, és nem csak töltelékek voltak, hanem érdemben segítettek a feljutásban; ezt a vonalat nálatok vékonynak látom.

Kondástól meg egyébként sem várható a jó játék. Az idei mezőny is sűrűbbnek tűnik a tavalyitól, egyébként meg ősszel az lenne a lényeg, hogy hozzatok egy stabil eredménysort, egyelőre azt illúziónak érzem, hogy majd 8-10 pont előnyötök legyen télre a 3. helyezetthez képest. Szenvedés, kurva szar meccsek várhatók, ha ez kikínlódott győzelmekkel párosul, már rendben van. De én azt látom eddig, hogy pl. a Vasas is szenved megint, hiába van Radó, Berecz, Pekár, ritka a sima meccs.
(Amúgy még mindig a szomszéd topik lenne a konszenzusosnak tűnő nb2-es, na de mindegy, ti elitisták nem adjátok alább. Az egyik az élvonalhoz, a másik a topikhoz ragaszkodik, már feladtam. :))

Én mindig abba a topikba írok, ahol válaszoltak nekem, mert a többi kurva lassan jön be, hónapok óta nem nézem, hogy mi a topik címe :)

Ebbe szoktuk az NB2-es/alsóbb osztályú dolgokat írogatni: http://forum.nb1.hu/viewtopic.php?f=20&t=16079

Ja, megvan, gondoltam, hogy az, ha ez nem, a többi meg haldoklik.
Ne aggódjatok hát a holnapért mert a holnap majd aggódik magáért. Elég minden napnak a maga baja.

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16507
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2021.08.23. 16:34

SuperDepor írta:
Savaria1919 írta:
SuperDepor írta:Én mindig abba a topikba írok, ahol válaszoltak nekem, mert a többi kurva lassan jön be, hónapok óta nem nézem, hogy mi a topik címe :)

Ebbe szoktuk az NB2-es/alsóbb osztályú dolgokat írogatni: viewtopic.php?f=20&t=16079

Ja, megvan, gondoltam, hogy az, ha ez nem, a többi meg haldoklik.

lassú, döglődik, de legalább van
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

SuperDepor
Moderátor
Hozzászólások: 40721
Csatlakozott: 2006.03.07. 23:03
Tartózkodási hely: Magyar-Osztrák Monarchia

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: SuperDepor » 2021.08.23. 16:46

Savaria1919 írta:
SuperDepor írta:
Savaria1919 írta:Ebbe szoktuk az NB2-es/alsóbb osztályú dolgokat írogatni: http://forum.nb1.hu/viewtopic.php?f=20&t=16079

Ja, megvan, gondoltam, hogy az, ha ez nem, a többi meg haldoklik.

lassú, döglődik, de legalább van

Oda fogom írni, hogy este szétverjük a Szolnokot.
Ne aggódjatok hát a holnapért mert a holnap majd aggódik magáért. Elég minden napnak a maga baja.

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96354
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2021.08.23. 17:17

SuperDepor írta:Én mindig abba a topikba írok, ahol válaszoltak nekem, mert a többi kurva lassan jön be, hónapok óta nem nézem, hogy mi a topik címe :)

Rendben, értem. Csak annyi, hogy ott kifejezetten az nb2 a téma, van, aki szinte csak oda ír a témában, folyik egy rendszeres diskurzus, amiből kár, hogy kimaradsz, esetleg pár dologra reflektálnál, míg itt kevésbé ez a fókusz, de oké.
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

Avatar
nyúl
Kincstári Főegerész
Hozzászólások: 46285
Csatlakozott: 2005.09.14. 13:36

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: nyúl » 2021.08.23. 17:23

Adamek írta:
Sanyeey írta:
Adamek írta:elvileg meg is van a biznisz
hát nem nevezném előrelépésnek ezt sem, max. szebb környezetbe kerül

Ez szerintem szar igazolás. Ennyire nem tudták sehová elsózni Serie A múlttal, két EB-szerepléssel?

27 évesen már nem olyan egyszerű egy másodosztályú játékost elsütni pár darab az átlagosnál jobb válogatott meccsel
Elég egydimenziós futballista. A játék kreatív részéhez nincs sok képessége, nem tud mélységből irányítani. Megy, mint a konflisló, megelőző szereléseket tud, meg 5-8 méterre passzolni főleg oldalra és hátra. Fizikailag nem erős, így keretlegénykedéssel sem tud kompenzálni. A kapu előtt veszélytelen. Aláírom, hogy labdabiztos.
Kifejezetten rokonszenves, az átlagnál jóval intelligensebb, de inkább volna kőbunkó és a pályán sokoldalú.
Pont a neki megfelelő szinten játszik szerintem.

SuperDepor
Moderátor
Hozzászólások: 40721
Csatlakozott: 2006.03.07. 23:03
Tartózkodási hely: Magyar-Osztrák Monarchia

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: SuperDepor » 2021.08.23. 17:24

Cselszky írta:
SuperDepor írta:Én mindig abba a topikba írok, ahol válaszoltak nekem, mert a többi kurva lassan jön be, hónapok óta nem nézem, hogy mi a topik címe :)

Rendben, értem. Csak annyi, hogy ott kifejezetten az nb2 a téma, van, aki szinte csak oda ír a témában, folyik egy rendszeres diskurzus, amiből kár, hogy kimaradsz, esetleg pár dologra reflektálnál, míg itt kevésbé ez a fókusz, de oké.

Igazad van. (Nem igazán tűnt fel, mert nem sokat olvasok mostanában.)
Ne aggódjatok hát a holnapért mert a holnap majd aggódik magáért. Elég minden napnak a maga baja.

SuperDepor
Moderátor
Hozzászólások: 40721
Csatlakozott: 2006.03.07. 23:03
Tartózkodási hely: Magyar-Osztrák Monarchia

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: SuperDepor » 2021.08.23. 17:30

nyúl írta:
Adamek írta:
Sanyeey írta:Ez szerintem szar igazolás. Ennyire nem tudták sehová elsózni Serie A múlttal, két EB-szerepléssel?

27 évesen már nem olyan egyszerű egy másodosztályú játékost elsütni pár darab az átlagosnál jobb válogatott meccsel
Elég egydimenziós futballista. A játék kreatív részéhez nincs sok képessége, nem tud mélységből irányítani. Megy, mint a konflisló, megelőző szereléseket tud, meg 5-8 méterre passzolni főleg oldalra és hátra. Fizikailag nem erős, így keretlegénykedéssel sem tud kompenzálni. A kapu előtt veszélytelen. Aláírom, hogy labdabiztos.
Kifejezetten rokonszenves, az átlagnál jóval intelligensebb, de inkább volna kőbunkó és a pályán sokoldalú.
Pont a neki megfelelő szinten játszik szerintem.

Ő az a játékos, aki nem fér be minden csapatba még a saját szintjén sem, ha az a csapat nem azt a játékot játssza amibe illik az ő karaktere. Ebből viszont adódhat az is, hogy egy olyan együttesbe is bekerülhetne ami valamelyik topbajnoksag hátsó részén szerepel, erőfutballt játszva, kevés improvizációval. Talán a Bundesliga, vagy a francia liga. Persze az ő karrierjében már kicsi a valószínűsége ennek.
Ne aggódjatok hát a holnapért mert a holnap majd aggódik magáért. Elég minden napnak a maga baja.

Avatar
dingo
Sztár
Hozzászólások: 4149
Csatlakozott: 2008.10.05. 04:18
Tartózkodási hely: Kecskemét

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: dingo » 2021.08.23. 17:32

SuperDepor írta:Bumba szívesen lenne magyar válogatott, ha a románoknak végképp nem kell :)

Na azért mindennek van határa, még ha nem is mindig jó helyen.
ÁLOMSORSOLÁS!ÁLOMSORSOLÁS!ÁLOMSORSOLÁS! :D

"A fiatal dingó nagyon kedves jószág, ám felnőve bizalmatlanná, harapóssá, rendkívül önállóvá válik, ragadozó természete minduntalan kitör belőle, ezért háziállatként tartása semmiképpen nem ajánlott."

Avatar
beroka
Aranylabdás
Hozzászólások: 20769
Csatlakozott: 2005.08.02. 20:46
Tartózkodási hely: Tatabánya

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: beroka » 2021.08.23. 19:28

Javier Arizmendi írta:
Maradonapoli írta:Lisztes első számú kérője állítólag a Betis volt a brémai bajnoki címes idény során.

jó hát akkor már 28 éves volt. az egy kicsit későn volt országot váltani szerintem.

Berokának: szerintem Nagy Ádi tipikus spanyolos futsalos futballt mutat be, két érintőben lepasszolja a legközelebb álló embernek kicsiben, az se baj, ha oldalt vagy hátra, a fő cél a labdatartás, majd elrohan üresbe, és kéri vissza. már mikor a Bolognába ment, akkor portugálba kellett volna mennie, vagy egy kiesés ellen küzdő spanci csapatba. talán még most sem késő, de Ádika számára, a nem létező fizikumával a rögbi ligánál még az is jobb, ha felhagy a futballal. volt egy-két David Silva az elmúlt 10 évben Albionban, de ők a kivételek.

mi van a Dacnál?

Azért az sokat elmondd hogy olasz és angol kettő az ahol megfordul. Nem hiszem hogy a spanyol vagy portugál menegerek kapdosnának érte amint látjuk.
Szerintem ezzel az olasz kalanddal nagyon befog fürödni. Így azt mondom jobb lett volna ha marad a seggén.
Szükség lenne a válogatottnál arra hogy játékban legyen, szurkolok neki hogy rám cáfoljon.

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: ManBat » 2021.08.23. 19:35

SuperDepor írta:Bumba szívesen lenne magyar válogatott, ha a románoknak végképp nem kell :)

ha van magyar ős, akkor jöjjön - Rusért nemes bosszú lenne -, ellenkező esetben tipli
bár ahogy nézem, van 3 felnőttmeccse az oláhokkal, szóval nem hiszem, hogy kivitelezhető lenne, ő nem koszovói siptár, akiért minden szabály meghajlik
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Avatar
beroka
Aranylabdás
Hozzászólások: 20769
Csatlakozott: 2005.08.02. 20:46
Tartózkodási hely: Tatabánya

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: beroka » 2021.08.23. 19:39

SuperDepor írta:Remélem tévedek, de úgy hiszem, hogy ma Szolnokon meglesz az első veresegünk. Titkon bíztam benne, hogy végig dominálva fogunk feljutni - mindegy, hogy 1 vagy 2 helyen -, de ettől nagyon messze vagyunk.
Sikerült borzasztó meccsen 1:0-ra legyőzni a másodosztály legkisebb értékű csapatát a Csákvárt, úgy, hogy simán egyenlítettek volna. Értékelhetetlen játék volt.
A Vasas meccs már eseménydúsabblnak tűnt, annak ellenére, hogy nem forogtak folyamatosan veszélybe a kapuk lehetett volna 3:3, 1:4, 3:0 stb. Olyan büntetőt kaptunk amilyet nagyon régen adtak meg nekünk. Nem tudtam hova tenni azt a mérkőzést. Majd a Kecskemét meccs után sikerült elhelyeznem a Vasas ellenit is, egyszerűen gyengék vagyunk és rossz nézni a játékunkat. A Kecskemét tavaly nb3-as volt.
Feljuthatunk persze, nincs kizárva, de egy lettünk abból a 7-8 csapatból amelyik a Vasas mellett feljuthat. Nem tudom, hogy mi kell egyébként a feljutáshoz azon kívül ami rendelkezésre áll. Nyugat európai körülmények, kiváló fizetések, és játékosokat is igazolhattunk.
Ha feljutunk, akkor ugyanolyan lesz a feljutásunk, mint az elmúlt években a bent maradásunk volt. Az utolsó fordulóban több eseménynek kell jól alakulnia.

Még nem igazából lehet látni az erőviszonyokat.
Nyíregy tavaly is így kezdett aztán sima középmezőny.
Győrben nem hiszem hogy cél az nb1.
Kecskemét a tavalyi Pécsre kezd hasonlítani.
Budafok gyengült, ráadásul nincs most egy olyan edző náluk aki azt a plusz erőt adná.
Szolnok,Szeged,Pécs el van ott középen.
Sima feljutás néz ki nektek és a Vasasnak is nagyon hosszú még, meg lesz az.
Kondást nem szeretem de összerakja majd úgy a csapatot hogy sok kínlódással feljuthassatok. Erre jó, semmi több.
Inkább az a furcsa hogy azonnal várjátok az eredményeket pedig teljesen új a csapat, a tavalyi kezdőből szinte senki nem maradt.
Tavaly nekünk az volt az előnyünk hogy együtt maradt a csapat plusz jöttek az előttem említett játékosok.
Lendületből szereztünk annyi előnyt hogy ősszel már elég volt mire kiismertek minket.

Ti másik utat választottatok, az ősz kínlódás lesz de tavaszra kijön majd az hogy Ti akarjátok az első osztályt, vissza is jöttök.
Nem vagytok olyan szerencsétlenek mint a Vasas :)

Avatar
beroka
Aranylabdás
Hozzászólások: 20769
Csatlakozott: 2005.08.02. 20:46
Tartózkodási hely: Tatabánya

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: beroka » 2021.08.23. 19:43

SuperDepor írta:Bumba szívesen lenne magyar válogatott, ha a románoknak végképp nem kell :)

Milyen poszton játszik egyébként. Ismerős a neve meg tudom hogy várdán játszik de kb ennyi.
Egyébként ha hiányposztra jönne és jobb is a mostaninál akkor szerintem jöhet.
Orbán, Nego,Nikolics közül egyik sem okozott Rossinál csalódást. Ha azt látja az olasz hogy kell a csapatba akkor azt hiszem nincs min vitatkoznunk.

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: ManBat » 2021.08.23. 19:49

beroka írta:
SuperDepor írta:Bumba szívesen lenne magyar válogatott, ha a románoknak végképp nem kell :)

Milyen poszton játszik egyébként. Ismerős a neve meg tudom hogy várdán játszik de kb ennyi.
Egyébként ha hiányposztra jönne és jobb is a mostaninál akkor szerintem jöhet.
Orbán, Nego,Nikolics közül egyik sem okozott Rossinál csalódást. Ha azt látja az olasz hogy kell a csapatba akkor azt hiszem nincs min vitatkoznunk.

wiki szerint szélső/támadó középpályás, szóval hiányposzt
viszont lentebb is írtam, 2012-ben elvesztette a válogatott-szüzességét, a nemzetváltás pedig itt nem úgy működik, mint a kéziben, csak a koszovároknak volt felajánlva, hogy az új válogatottba bárki átmehet
Hudson-Odoi akart hirtelen felindulásból ghánai lenni brit helyett, de az is elcsendesedett - viszont az színtisztán FIFA-ügy lenne, míg itt UEFA kérdés lenne a váltásból, akik szigorúak ebben
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Avatar
beroka
Aranylabdás
Hozzászólások: 20769
Csatlakozott: 2005.08.02. 20:46
Tartózkodási hely: Tatabánya

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: beroka » 2021.08.23. 20:01

ManBat írta:
beroka írta:
SuperDepor írta:Bumba szívesen lenne magyar válogatott, ha a románoknak végképp nem kell :)

Milyen poszton játszik egyébként. Ismerős a neve meg tudom hogy várdán játszik de kb ennyi.
Egyébként ha hiányposztra jönne és jobb is a mostaninál akkor szerintem jöhet.
Orbán, Nego,Nikolics közül egyik sem okozott Rossinál csalódást. Ha azt látja az olasz hogy kell a csapatba akkor azt hiszem nincs min vitatkoznunk.

wiki szerint szélső/támadó középpályás, szóval hiányposzt
viszont lentebb is írtam, 2012-ben elvesztette a válogatott-szüzességét, a nemzetváltás pedig itt nem úgy működik, mint a kéziben, csak a koszovároknak volt felajánlva, hogy az új válogatottba bárki átmehet
Hudson-Odoi akart hirtelen felindulásból ghánai lenni brit helyett, de az is elcsendesedett - viszont az színtisztán FIFA-ügy lenne, míg itt UEFA kérdés lenne a váltásból, akik szigorúak ebben

Ns:

A két éve az NB I-ben futballozó 27 esztendős középpályás eddig kizárólag felkészülési mérkőzéseken lépett pályára a román felnőttválogatottban, 2012-ben Türkmenisztán, 2015-ben pedig Bulgária és Moldova ellen, így lehetősége van az országváltásra

Egyébként elolvasva a teljes cikket inkább ez figyelemfelhívásra vajaz a román vezetőknek.

Javier Arizmendi
Kulcsjátékos
Hozzászólások: 2832
Csatlakozott: 2006.01.18. 17:32

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Javier Arizmendi » 2021.08.23. 20:55

beroka írta:
ManBat írta:
beroka írta:Milyen poszton játszik egyébként. Ismerős a neve meg tudom hogy várdán játszik de kb ennyi.
Egyébként ha hiányposztra jönne és jobb is a mostaninál akkor szerintem jöhet.
Orbán, Nego,Nikolics közül egyik sem okozott Rossinál csalódást. Ha azt látja az olasz hogy kell a csapatba akkor azt hiszem nincs min vitatkoznunk.

wiki szerint szélső/támadó középpályás, szóval hiányposzt
viszont lentebb is írtam, 2012-ben elvesztette a válogatott-szüzességét, a nemzetváltás pedig itt nem úgy működik, mint a kéziben, csak a koszovároknak volt felajánlva, hogy az új válogatottba bárki átmehet
Hudson-Odoi akart hirtelen felindulásból ghánai lenni brit helyett, de az is elcsendesedett - viszont az színtisztán FIFA-ügy lenne, míg itt UEFA kérdés lenne a váltásból, akik szigorúak ebben

Ns:

A két éve az NB I-ben futballozó 27 esztendős középpályás eddig kizárólag felkészülési mérkőzéseken lépett pályára a román felnőttválogatottban, 2012-ben Türkmenisztán, 2015-ben pedig Bulgária és Moldova ellen, így lehetősége van az országváltásra

Egyébként elolvasva a teljes cikket inkább ez figyelemfelhívásra vajaz a román vezetőknek.

mindkét ország futballjáról elmond mindent, hogy egy kisvárdai játékosért küzdünk... amúgy a 8 dédszülője között volt egy magyar. nem tudom mikor volt utoljára ilyen ocsmány szar a román futball, de talán a 60-as években. bár most némi mozgás látszik arrafelé (olimpiai kijutás, Morutan épp a galataba igagzolt, Mihaila jónak tűnt a Parmaban)
ETO

Avatar
banok
Aranylabdás
Hozzászólások: 29061
Csatlakozott: 2005.03.20. 03:08
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: banok » 2021.08.23. 21:03

Javier Arizmendi írta:
beroka írta:
ManBat írta:wiki szerint szélső/támadó középpályás, szóval hiányposzt
viszont lentebb is írtam, 2012-ben elvesztette a válogatott-szüzességét, a nemzetváltás pedig itt nem úgy működik, mint a kéziben, csak a koszovároknak volt felajánlva, hogy az új válogatottba bárki átmehet
Hudson-Odoi akart hirtelen felindulásból ghánai lenni brit helyett, de az is elcsendesedett - viszont az színtisztán FIFA-ügy lenne, míg itt UEFA kérdés lenne a váltásból, akik szigorúak ebben

Ns:

A két éve az NB I-ben futballozó 27 esztendős középpályás eddig kizárólag felkészülési mérkőzéseken lépett pályára a román felnőttválogatottban, 2012-ben Türkmenisztán, 2015-ben pedig Bulgária és Moldova ellen, így lehetősége van az országváltásra

Egyébként elolvasva a teljes cikket inkább ez figyelemfelhívásra vajaz a román vezetőknek.

mindkét ország futballjáról elmond mindent, hogy egy kisvárdai játékosért küzdünk... amúgy a 8 dédszülője között volt egy magyar. nem tudom mikor volt utoljára ilyen ocsmány szar a román futball, de talán a 60-as években. bár most némi mozgás látszik arrafelé (olimpiai kijutás, Morutan épp a galataba igagzolt, Mihaila jónak tűnt a Parmaban)


És fáj neked, hogy a szar román foci? :)

Javier Arizmendi
Kulcsjátékos
Hozzászólások: 2832
Csatlakozott: 2006.01.18. 17:32

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Javier Arizmendi » 2021.08.23. 21:04

amúgy azért durva, hogy az eb-n sem járt románért 5 milla felett fizetnek, a mi kétszeres eb résztvevő futsalosunk meg a Pisaba megy. az okos Becali dobta a törökök 8 millás ajánlatát júliusban, majd a kölök párszor direkt pocsékul játszott, mire Becali asszonta, vihetik felőle 3-ért is olyan szar. végül a törökök kegyesen 5-ért viszik, plusz jövőben pénzekért. Becali még így is is jobban csinálja azért, mint ami nálunk történik.
ETO

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: ManBat » 2021.08.23. 21:06

Javier Arizmendi írta:
beroka írta:
ManBat írta:wiki szerint szélső/támadó középpályás, szóval hiányposzt
viszont lentebb is írtam, 2012-ben elvesztette a válogatott-szüzességét, a nemzetváltás pedig itt nem úgy működik, mint a kéziben, csak a koszovároknak volt felajánlva, hogy az új válogatottba bárki átmehet
Hudson-Odoi akart hirtelen felindulásból ghánai lenni brit helyett, de az is elcsendesedett - viszont az színtisztán FIFA-ügy lenne, míg itt UEFA kérdés lenne a váltásból, akik szigorúak ebben

Ns:

A két éve az NB I-ben futballozó 27 esztendős középpályás eddig kizárólag felkészülési mérkőzéseken lépett pályára a román felnőttválogatottban, 2012-ben Türkmenisztán, 2015-ben pedig Bulgária és Moldova ellen, így lehetősége van az országváltásra

Egyébként elolvasva a teljes cikket inkább ez figyelemfelhívásra vajaz a román vezetőknek.

mindkét ország futballjáról elmond mindent, hogy egy kisvárdai játékosért küzdünk... amúgy a 8 dédszülője között volt egy magyar. nem tudom mikor volt utoljára ilyen ocsmány szar a román futball, de talán a 60-as években. bár most némi mozgás látszik arrafelé (olimpiai kijutás, Morutan épp a galataba igagzolt, Mihaila jónak tűnt a Parmaban)

az ilyen up sikerekből (talán U21 EB-ről jutottak ki, ami korosztály szerintem már richtig felesleges) nem nagyon marad felnőttkorra átmenthető anyag, lásd a VB-bronzunk
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Javier Arizmendi
Kulcsjátékos
Hozzászólások: 2832
Csatlakozott: 2006.01.18. 17:32

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Javier Arizmendi » 2021.08.23. 21:15

banok írta:
Javier Arizmendi írta:
beroka írta:Ns:

A két éve az NB I-ben futballozó 27 esztendős középpályás eddig kizárólag felkészülési mérkőzéseken lépett pályára a román felnőttválogatottban, 2012-ben Türkmenisztán, 2015-ben pedig Bulgária és Moldova ellen, így lehetősége van az országváltásra

Egyébként elolvasva a teljes cikket inkább ez figyelemfelhívásra vajaz a román vezetőknek.

mindkét ország futballjáról elmond mindent, hogy egy kisvárdai játékosért küzdünk... amúgy a 8 dédszülője között volt egy magyar. nem tudom mikor volt utoljára ilyen ocsmány szar a román futball, de talán a 60-as években. bár most némi mozgás látszik arrafelé (olimpiai kijutás, Morutan épp a galataba igagzolt, Mihaila jónak tűnt a Parmaban)


És fáj neked, hogy a szar román foci? :)

őszintén szólva jobban örülnék, ha az angol vagy a német lenne szar.
ETO

Avatar
banok
Aranylabdás
Hozzászólások: 29061
Csatlakozott: 2005.03.20. 03:08
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: banok » 2021.08.23. 21:21

Javier Arizmendi írta:
banok írta:
Javier Arizmendi írta:mindkét ország futballjáról elmond mindent, hogy egy kisvárdai játékosért küzdünk... amúgy a 8 dédszülője között volt egy magyar. nem tudom mikor volt utoljára ilyen ocsmány szar a román futball, de talán a 60-as években. bár most némi mozgás látszik arrafelé (olimpiai kijutás, Morutan épp a galataba igagzolt, Mihaila jónak tűnt a Parmaban)


És fáj neked, hogy a szar román foci? :)

őszintén szólva jobban örülnék, ha az angol vagy a német lenne szar.


Te egy... egy szörnyeteg vagy. :C


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 126 vendég