Szombati foci: Fradi-Vidi!

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16494
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2021.08.20. 21:59

Maradonapoli írta:
SuperDepor írta:
Adamek írta:Foxi volt az aki lebukott, hogy svarcban a blaszos Inter CDF-ben is játszott vagy valamelyik másik tréfás srác abból a garniturhából?

Azt nem tudom, de az biztos hogy Miskolcon voltam érte mentővel amikor a villamos elé kanyarodott a haverjával.

Volt talán fotó is az esetről a boon-on. "Régi" swifttel tolták a srácok, ha jól emlékszem. A vilinger führer, hogy meglehetett lepődve, amikor benézett, hogy egy rakás néger nézett ki rá a suzukiból. :)

https://www.youtube.com/watch?v=Sex7IidSGz0
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

Javier Arizmendi
Kulcsjátékos
Hozzászólások: 2825
Csatlakozott: 2006.01.18. 17:32

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Javier Arizmendi » 2021.08.20. 22:10

dingo írta:
Adamek írta:
Maradonapoli írta:Ha a szívünkre tesszük a kezünket, be kell vallani, hogy csak Foxi volt kiemelkedő közülük. A többiek max helyi részsikerekre voltak kalibrálva, ezért is játszottak itt és nem a hanyatló nyugaton, hiába volt párszoros válogatott mondjuk Sadjo is. Douva Halidou a legenda pedig olyan volt, mint a rakéta, de azon kívül másban nem nagyon jeleskedett.
Foxi viszont itt is megér egy másik bekezdést: az Astanával alapjátékosként BL-csoportkörig vitte. Lusta vagyok kikeresni, de felületes emlékeim szerint még talán a bejutásban is fontos gólokkal segítette őket. Mindenesetre kezdőként olyan csapatok ellen léphetett pályára, mint a Benfica, a Galatasaray és az Atletico Madrid. A góllövő örökranglistájukon pedig még mindig Top 5-ös. :D

Foxi volt az aki lebukott, hogy svarcban a blaszos Inter CDF-ben is játszott vagy valamelyik másik tréfás srác abból a garniturhából?

Szerintem Ebala volt az

Adamek kolléga lehet, hogy másról beszél, mert ezek az urak hivatalosan tolták az Interben:

https://www.nemzetisport.hu/labdarugo_n ... e-2397225#

Amúgy igen szórakoztató focit nyomtak miközben közutálatnak örvendtek.
ETO

SuperDepor
Moderátor
Hozzászólások: 40699
Csatlakozott: 2006.03.07. 23:03
Tartózkodási hely: Magyar-Osztrák Monarchia

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: SuperDepor » 2021.08.21. 07:34

Maradonapoli írta:
SuperDepor írta:
Adamek írta:Foxi volt az aki lebukott, hogy svarcban a blaszos Inter CDF-ben is játszott vagy valamelyik másik tréfás srác abból a garniturhából?

Azt nem tudom, de az biztos hogy Miskolcon voltam érte mentővel amikor a villamos elé kanyarodott a haverjával.

Volt talán fotó is az esetről a boon-on. "Régi" swifttel tolták a srácok, ha jól emlékszem. A vilinger führer, hogy meglehetett lepődve, amikor benézett, hogy egy rakás néger nézett ki rá a suzukiból. :)

Annyira nem, mert pont a lyukóbányai kereszteződésnél próbaltak visszafordulni, ott meg előfordulnak, igaz kicsit halványabbak.
Ne aggódjatok hát a holnapért mert a holnap majd aggódik magáért. Elég minden napnak a maga baja.

SuperDepor
Moderátor
Hozzászólások: 40699
Csatlakozott: 2006.03.07. 23:03
Tartózkodási hely: Magyar-Osztrák Monarchia

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: SuperDepor » 2021.08.21. 07:35

Szoboszlai miért fekete karszalaggal játszott....
Ne aggódjatok hát a holnapért mert a holnap majd aggódik magáért. Elég minden napnak a maga baja.

Avatar
PTi
Tartalék
Hozzászólások: 1053
Csatlakozott: 2016.10.28. 16:08

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: PTi » 2021.08.21. 08:09

SuperDepor írta:Szoboszlai miért fekete karszalaggal játszott....

Mindenki abban volt, Müller miatt talán?

Ferencváros // Man Utd
BL-menõ
Hozzászólások: 7740
Csatlakozott: 2008.10.22. 13:20
Tartózkodási hely: IX - Bajnokok helye

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Ferencváros // Man Utd » 2021.08.21. 11:57

Javier Arizmendi írta:
Ferencváros // Man Utd írta:Hát, látszik, hogy nem dominálásra készülünk a nemzetközi meccseinken :)
Gondolom egy prágaihoz hasonló atombunker volt a terv, és erről akkor se akaródott váltani, amikor ajándékba kaptuk az ennek fekvő meccshelyzetet. Ez sima rutinhiány, amivel mást nem lehet kezdeni, mint minél többet játszani ilyen szintű ellenfelekkel, és tanulni belőle. Meg kitalálni valamit a műfüves helyzetekre, ennyi labdakezelési hiba és perecelés nem fér bele.
Harmadik góljuk abszolút amatőrizmus, öten nézték végig, ahogy lövőhelyzetig gyalogol a szélsőjük, ez még teljes létszámnál is megengedhetetlen. Ha ezeket sikerül korrigálni, húszezren csak beüvöltjük a srácokat a BL-be kedden :)

a 2016-os magyar - svájc kopirozását várom, egy rakás helyzettel és góllal mindkét oldalon. sajnos a védelmetek marha lassú ezen a szinten, az odaáti futball analfabéta sprinterekhez képest is. ha jól értem a továbbjutáshoz a fradinak két góllal kell nyerni, az 1-0 v. 2-1 hosszabbítást ér?
a lehetőségekhez képest egész jól szólt néha a ria, ria, Hungária tegnap, csak nem tudom kinek? :) a székelyek és felvidékiek maguknak tolták gondolom.

Igen, továbbjutáshoz két góllal kell nyerni.
Csak arra kell ügyelnünk, nehogy emberelőnybe kerüljünk, mert az csak összezavar, 11 vs. 11-ben jobban ment :)
29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74929
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Adamek » 2021.08.21. 12:13

Javier Arizmendi írta:
Ferencváros // Man Utd írta:Hát, látszik, hogy nem dominálásra készülünk a nemzetközi meccseinken :)
Gondolom egy prágaihoz hasonló atombunker volt a terv, és erről akkor se akaródott váltani, amikor ajándékba kaptuk az ennek fekvő meccshelyzetet. Ez sima rutinhiány, amivel mást nem lehet kezdeni, mint minél többet játszani ilyen szintű ellenfelekkel, és tanulni belőle. Meg kitalálni valamit a műfüves helyzetekre, ennyi labdakezelési hiba és perecelés nem fér bele.
Harmadik góljuk abszolút amatőrizmus, öten nézték végig, ahogy lövőhelyzetig gyalogol a szélsőjük, ez még teljes létszámnál is megengedhetetlen. Ha ezeket sikerül korrigálni, húszezren csak beüvöltjük a srácokat a BL-be kedden :)

a 2016-os magyar - svájc kopirozását várom, egy rakás helyzettel és góllal mindkét oldalon. sajnos a védelmetek marha lassú ezen a szinten, az odaáti futball analfabéta sprinterekhez képest is. ha jól értem a továbbjutáshoz a fradinak két góllal kell nyerni, az 1-0 v. 2-1 hosszabbítást ér?
a lehetőségekhez képest egész jól szólt néha a ria, ria, Hungária tegnap, csak nem tudom kinek? :) a székelyek és felvidékiek maguknak tolták gondolom.

a győzelem összejöhet, a kétgólos sok minden függvényében csak, például védjen ugyanez a sisakos műkedvelő, kerüljön be középre olyan bekk aki alkalmas futás alapú sportágra, rakja ki a szemüveges öleb az ukrán traktorost, ne rúgjon az albán dinnyecsősz tizit stb.
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
beroka
Aranylabdás
Hozzászólások: 20769
Csatlakozott: 2005.08.02. 20:46
Tartózkodási hely: Tatabánya

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: beroka » 2021.08.21. 16:49

Sallai gól :)

Szoboszlai,Sallai,Sallói.....
Alakul a forma.

ZotyeszKB
Ifista
Hozzászólások: 510
Csatlakozott: 2005.07.09. 21:00
Tartózkodási hely: Kazincbarcelona
Kapcsolat:

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: ZotyeszKB » 2021.08.21. 16:52

Javier Arizmendi írta:
dingo írta:
Adamek írta:Foxi volt az aki lebukott, hogy svarcban a blaszos Inter CDF-ben is játszott vagy valamelyik másik tréfás srác abból a garniturhából?

Szerintem Ebala volt az

Adamek kolléga lehet, hogy másról beszél, mert ezek az urak hivatalosan tolták az Interben:

https://www.nemzetisport.hu/labdarugo_n ... e-2397225#

Amúgy igen szórakoztató focit nyomtak miközben közutálatnak örvendtek.


Ebala jó srác volt... Mikor Barcikán volt rendre lejött hozzánk a térre ping pongozni :D esélyünk nem volt ellene
Hajrá Vegyész!!

Avatar
beroka
Aranylabdás
Hozzászólások: 20769
Csatlakozott: 2005.08.02. 20:46
Tartózkodási hely: Tatabánya

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: beroka » 2021.08.21. 16:53

A mi meccsünk csak a szokásos.
Hátrány ismét.
Igazából két gyenge csapat közül az vezet akinél néha előfordul egy kis elképzelés.
Kíváncsi leszek a második félidőben elkezdünk e focizni.
Ez a Babinski gyerek 10 évig a barca utánpótlásában volt, nem csodálom hogy semmire nem vitte ott :)

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: ManBat » 2021.08.21. 17:45

ezt jól elbaszta a Loki
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Avatar
beroka
Aranylabdás
Hozzászólások: 20769
Csatlakozott: 2005.08.02. 20:46
Tartózkodási hely: Tatabánya

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: beroka » 2021.08.21. 17:53

Megérdemelte a Zete, jobb volt ma a Lokinál.
Na ez a vereség fájdalmas hiszen egy olyan csapattól kaptunk ki akik az ellenlábasunk lesz a kiesés ellen.
Gyengék voltunk ma, hamarabb eldönthette volna a meccset a vendégcsapat., balfaszkodásukon múlott hogy izgulniuk kellett.

Kiemelni sajnos nem tudok ma senkit, úgy egészében csalódás volt az egész meccs.

Avatar
banok
Aranylabdás
Hozzászólások: 29048
Csatlakozott: 2005.03.20. 03:08
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: banok » 2021.08.21. 17:56

PTi írta:
SuperDepor írta:Szoboszlai miért fekete karszalaggal játszott....

Mindenki abban volt, Müller miatt talán?


Igen

Avatar
banok
Aranylabdás
Hozzászólások: 29048
Csatlakozott: 2005.03.20. 03:08
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: banok » 2021.08.21. 17:57

A végén az a Korhut(?) ziccer. Ahhoz láb se kellett volna...

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51352
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2021.08.21. 20:38

SuperDepor írta:
Maradonapoli írta:
SuperDepor írta:Azt nem tudom, de az biztos hogy Miskolcon voltam érte mentővel amikor a villamos elé kanyarodott a haverjával.

Volt talán fotó is az esetről a boon-on. "Régi" swifttel tolták a srácok, ha jól emlékszem. A vilinger führer, hogy meglehetett lepődve, amikor benézett, hogy egy rakás néger nézett ki rá a suzukiból. :)

Annyira nem, mert pont a lyukóbányai kereszteződésnél próbaltak visszafordulni, ott meg előfordulnak, igaz kicsit halványabbak.

Boldog Névnapot Isti! :)

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74929
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Adamek » 2021.08.21. 21:14

beroka írta:Sallai gól :)

Szoboszlai,Sallai,Sallói.....
Alakul a forma.

Nagyról nem tudja valaki mitől hülyült meg a szezonkezdetre? volt valami kétes ajánlata a menágerétől és ő meg megkajálta? nem igazán vallana a kölyökre az észvesztés
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96330
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2021.08.21. 21:58

Adamek írta:
beroka írta:Sallai gól :)

Szoboszlai,Sallai,Sallói.....
Alakul a forma.

Nagyról nem tudja valaki mitől hülyült meg a szezonkezdetre? volt valami kétes ajánlata a menágerétől és ő meg megkajálta? nem igazán vallana a kölyökre az észvesztés

Azt olvastam, hogy egyrészt ráigazoltak 2 formát, és vélhetően hátrébb szorulna, másrészt 10 hónap múlva lejár a szerződése, és a klub sem lenne szomorú, ha valamennyi zsét kapna érte. Kérdés, van-e konkrét ajánlat, vagy hoppon marad. Nem úgy tűnik, hogy kapkodnak érte.
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96330
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2021.08.21. 22:00

beroka írta:Megérdemelte a Zete, jobb volt ma a Lokinál.
Na ez a vereség fájdalmas hiszen egy olyan csapattól kaptunk ki akik az ellenlábasunk lesz a kiesés ellen.
Gyengék voltunk ma, hamarabb eldönthette volna a meccset a vendégcsapat., balfaszkodásukon múlott hogy izgulniuk kellett.

Kiemelni sajnos nem tudok ma senkit, úgy egészében csalódás volt az egész meccs.

Nem láttam, mondhatni szerencsére, de amúgy érdekel, mennyire is volt ez lehangoló, csak így már nincs sok kedvem visszanézni. Talán ráveszem magam valamelyik nap.
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

Avatar
beroka
Aranylabdás
Hozzászólások: 20769
Csatlakozott: 2005.08.02. 20:46
Tartózkodási hely: Tatabánya

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: beroka » 2021.08.21. 22:02

Cselszky írta:
Adamek írta:
beroka írta:Sallai gól :)

Szoboszlai,Sallai,Sallói.....
Alakul a forma.

Nagyról nem tudja valaki mitől hülyült meg a szezonkezdetre? volt valami kétes ajánlata a menágerétől és ő meg megkajálta? nem igazán vallana a kölyökre az észvesztés

Azt olvastam, hogy egyrészt ráigazoltak 2 formát, és vélhetően hátrébb szorulna, másrészt 10 hónap múlva lejár a szerződése, és a klub sem lenne szomorú, ha valamennyi zsét kapna érte. Kérdés, van-e konkrét ajánlat, vagy hoppon marad. Nem úgy tűnik, hogy kapkodnak érte.

Fradiba Sigér helyett a padra legrosszabb esetben.
Szerintem neki az angol ligabajnokság a csúcs ott jön ki az amit tud. Valahogy egy német, spanyol vagy olasz bajnokságban nem tudnám elképzelni.

Avatar
beroka
Aranylabdás
Hozzászólások: 20769
Csatlakozott: 2005.08.02. 20:46
Tartózkodási hely: Tatabánya

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: beroka » 2021.08.21. 22:06

Felkaptam a fejem a Kispest meccsen arra hogy Nagy passzol Nagynak aki elmegy Nagy mellett majd Nagy kirugás.
Hány Nagy játszik?? :)


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 105 vendég