Szombati foci: Fradi-Vidi!

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96335
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2021.07.10. 17:08

Maradonapoli írta:f*ck szombat

és máma semmilyen komoly sportesemény

legalább marmonkanna kerülgetés lenne, mint Felsőgagyon

6-tól Újpest-Dió, éjjel (igaz, már holnap) CA-döntő.
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51360
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2021.07.10. 17:12

Cselszky írta:
Maradonapoli írta:f*ck szombat

és máma semmilyen komoly sportesemény

legalább marmonkanna kerülgetés lenne, mint Felsőgagyon

6-tól Újpest-Dió, éjjel (igaz, már holnap) CA-döntő.

bari meccseket nem csipom, az meg hónap ahogy írtad

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74933
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Adamek » 2021.07.10. 17:23

Maradonapoli írta:
Cselszky írta:
Maradonapoli írta:f*ck szombat

és máma semmilyen komoly sportesemény

legalább marmonkanna kerülgetés lenne, mint Felsőgagyon

6-tól Újpest-Dió, éjjel (igaz, már holnap) CA-döntő.

bari meccseket nem csipom, az meg hónap ahogy írtad

mik a megérzéseid az óhazánkból, behúzzák keselylábú fiaink a döntőt?
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

SuperDepor
Moderátor
Hozzászólások: 40699
Csatlakozott: 2006.03.07. 23:03
Tartózkodási hely: Magyar-Osztrák Monarchia

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: SuperDepor » 2021.07.10. 17:58

Cselszky írta:
SuperDepor írta:
Maradonapoli írta:
Az egész volt keleti blokkot nevelik. A nyugati pc liberál véleménydiktatúra tényleg létezik, csak a fityesz haza propagandája miatt nevetségessé degradálódtak ezek a kifejezések. Érdekes a kínaiakkal, arab államokkal szemben nem finnyásak ennyire.

Jó reggelt kívánok, erről beszélek, hogy az eszmét felülírja a pénz. Nemcsak a komenistáknál, hanem ezeknél is. Az EBn a Gazprom és a Qatar Airways reklámtáblái nem színesedtek be. Nem értem, hogy az UEFA miért nem bontott velük szerződést, hisz szembe mentek a szövetség által képviselt értékekkel. Költői volt az összetett mondat kérdő része. Ahogy Katarban sem lesz fontos az eszme, hisz tudjuk, hogy az arab világban jó életük van az lmbtq embereknek, csak a nyugati, jóléti államokban szenvednek.
Az egész történetben az a visszataszító, hogy ilyen szellemiség ellenére tolják a cukikampányt. Ahogy a multiknál úgy az UEFAnal se az a lényeg, hogy igazságos, a kisebbségeket tisztelő, antirasszista - nem tudom van e ilyen szó - légy, hanem az, hogy annak látszódj. És ha annak látszódsz akkor mindent megtehetsz.

Én ezekkel lényegileg egyetértek, álságosnak tartom, amit az UEFA művel, de azért hiányolom a sztori másik részletét (ami már inkább a poltopikba való), nevezetesen a magyar kormány eljárását, hogy a pedofil sztoriba teljesen feleslegesen (valójában persze abszolút tudatosan és céllal) keverték bele a homokos témát, amiről (gondoljunk róla bármit is) tudni lehetett, hogy nyugaton ugranak majd rá, mint gyöngytyúk a takonyra, ezzel igazából szívességet téve OV-nak, hogy az újabb frontra kiterjesztett identitáspolitikája révén több százalékponttal javíthasson a hazai támogatottságán.

A törvényről az idézett SA is elmondta, hogy súlyosan problémás, az időzítés (az Eb küszöbén) pedig nem is lehetett volna szerencsésebb, már amennyiben azonnali és jelentős nemzetközi hisztéria keltése volt a cél, amin majd idehaza persze jól felháborodhatunk vagy értetlenkedhetünk, a játékosainkat provokációknak tehetjük ki, triggerelhetjük a potenciális feljelentőket, hogy aztán majd jól megbaszathassanak minket (be is következett), amiből persze megint politikai tőkét lehet kovácsolni 8-10 hónappal a választás előtt. Alapítványi kiszervezések, a védhetetlen Fudan-ügy és egyéb botrányok után kurva jól jött ez a Fidesznek. A külföldi idióták pedig mindig besegítenek a magyar kormánynak (amivel gazdasági értelemben amúgy baromi jól elvannak), ha kicsit is rezeg a léc.

Ezt átlátom én is, nincs gond. Nem gondolom, hogy tovább kellett volna fűzni a gondolataimat itt és most. Egyébként ha Németország vagy akár az EU nyomást akar gyakorolni a magyar kormányra, akkor tegyék meg ott és úgy, ahol célt érnek vele. De ne egy sportszövetségen keresztül. Ezzel semmit nem érnek el. Politikai haszon terén kontraproduktív. Ha a németek meg akarnák büntetni Magyarországot akár EU-s források elvonásával, akár más módon már ezerszer megtehették volna. Mégse tették. A látszatot azonban fenn kell tartani. Soha nem látott módon hergelték ellenünk a német és holland játékosokat és a közvéleményt. Ilyen a háborúk és a hidegháborúk idején volt utoljára. Fideszt megszégyenítő tempóban. Ugyanazt a módszert alkalmazzák ami ellen állítólag küzdenek. Ellenfélből ellenséget kreáltak. Meggyőződésem, hogy pl a holland cséká úgy gondolja, hogy Magyarországon börtön jár a homoszexualitásért. Ilyet még nem láttam, hogy külön karszalagot készítettett valaki politikai üzenet gyanánt (közben azt se tudja, hogy Bukarest vagy Budapest Magyarország fővárosa). Goretzka gól öröme - szívet formált a kezével - szintén egy üzenet volt a magyar tábornak, illetve rajtuk keresztül az országunknak. Lenyilatkozta a meccs után. Komédia, mert egy holland és német válogatott játékosnak nem ezzel kéne foglalkoznia és normális háttér mellett eszébe se jutna.
Nem a törvényről beszélek, el se olvastam. Ellenben úgy érzem, hogy egy adott ország kormányának a politikájára nem lehet válasz az amit láttunk és látunk most az UEFA büntetés kapcsán. Aki erre vetemedik az semmivel sem különb attól, mint az ellenfele.
Ne aggódjatok hát a holnapért mert a holnap majd aggódik magáért. Elég minden napnak a maga baja.

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51360
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2021.07.10. 18:15

Adamek írta:
Maradonapoli írta:
Cselszky írta:6-tól Újpest-Dió, éjjel (igaz, már holnap) CA-döntő.

bari meccseket nem csipom, az meg hónap ahogy írtad

mik a megérzéseid az óhazánkból, behúzzák keselylábú fiaink a döntőt?

Messi ász megdicsőülésének lehetünk majd Jehova tanúi, hisz nem lehet az, hogy a madeirai piperkőc is behúzott egy nyamvadék kontinensbajnoki címet, míg Lio nem! Aztán egy utolsó csúcstámadásra még magunkkal visszük jövőre is, úgy lesz kerek a történet, ahogy a VB trófeát is felemeli! Csak így lehet méltó Diego örökségéhez!

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74933
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Adamek » 2021.07.10. 19:03

Maradonapoli írta:
Adamek írta:
Maradonapoli írta:bari meccseket nem csipom, az meg hónap ahogy írtad

mik a megérzéseid az óhazánkból, behúzzák keselylábú fiaink a döntőt?

Messi ász megdicsőülésének lehetünk majd Jehova tanúi, hisz nem lehet az, hogy a madeirai piperkőc is behúzott egy nyamvadék kontinensbajnoki címet, míg Lio nem! Aztán egy utolsó csúcstámadásra még magunkkal visszük jövőre is, úgy lesz kerek a történet, ahogy a VB trófeát is felemeli! Csak így lehet méltó Diego örökségéhez!

úgy úgy
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51360
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2021.07.10. 19:38

Adamek írta:
Maradonapoli írta:
Adamek írta:mik a megérzéseid az óhazánkból, behúzzák keselylábú fiaink a döntőt?

Messi ász megdicsőülésének lehetünk majd Jehova tanúi, hisz nem lehet az, hogy a madeirai piperkőc is behúzott egy nyamvadék kontinensbajnoki címet, míg Lio nem! Aztán egy utolsó csúcstámadásra még magunkkal visszük jövőre is, úgy lesz kerek a történet, ahogy a VB trófeát is felemeli! Csak így lehet méltó Diego örökségéhez!

úgy úgy

Azért remélem a srácok nem tankolják tele magukat valami brazil serrel meccs előtt, nehogy úgy járjanak, mint egyszer Diego!

https://www.youtube.com/watch?v=binU5K-25cQ

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74933
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Adamek » 2021.07.10. 21:04

Maradonapoli írta:
Adamek írta:
Maradonapoli írta:Messi ász megdicsőülésének lehetünk majd Jehova tanúi, hisz nem lehet az, hogy a madeirai piperkőc is behúzott egy nyamvadék kontinensbajnoki címet, míg Lio nem! Aztán egy utolsó csúcstámadásra még magunkkal visszük jövőre is, úgy lesz kerek a történet, ahogy a VB trófeát is felemeli! Csak így lehet méltó Diego örökségéhez!

úgy úgy

Azért remélem a srácok nem tankolják tele magukat valami brazil serrel meccs előtt, nehogy úgy járjanak, mint egyszer Diego!

https://www.youtube.com/watch?v=binU5K-25cQ

spanglit rá, a lónak is négy heréje van
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

SuperDepor
Moderátor
Hozzászólások: 40699
Csatlakozott: 2006.03.07. 23:03
Tartózkodási hely: Magyar-Osztrák Monarchia

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: SuperDepor » 2021.07.10. 21:06

Kondás Elemér a legnagyobb király.
Ne aggódjatok hát a holnapért mert a holnap majd aggódik magáért. Elég minden napnak a maga baja.

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16494
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2021.07.10. 21:24

Adamek írta:
Savaria1919 írta:
Adamek írta:az okát már valszeg senki nem tudja, de nem is lényeges szerintem
a lényeg, hogy nem igazán értem miért ragaszkodunk még mindig egy olyan tömörüléshez ahol mi vagyunk a leprások, szerintem simán átléphetnénk egy másik szervezetbe tiszta lappal vagy legalábbis tisztábbal, jobb lenne mint a sorozatos seggbe rúgások és őszintén szólva azt se tartanám jónak ha a csontig benyalást választanánk a megfelelés végett
ahol nem látnak minket szívesen ott nincs miért maradni

Elnézve ezt a szuperligás próbálkozást, nem látok nagy esélyt egy sikeres és eredményes kiugrási kísérletre.

Várható volt sajnos, hogy az UEFA megint jól megbüntet minket, így nyugodt a nyugati világ Orbánutáló része, lám a rasszista, homofób magyarok megint nem tudtak viselkedni, sikerült nekik odacsapni egy alaposat. Engem az zavar leginkább - a túlzó, kettős mércén alapuló ítélethozatal mellett - hogy a futballból politikát csináltak. Térdelned kell, különben rasszista vagy, szivárványos zászlót kell lobogtatnod, különben homofób vagy. Holott szerintem a magyar meccsekre kilátogató 55 ezer szurkoló nagy részének semmi problémája a melegekkel vagy a más bőrszínűekkel, ők csupán csak szerettek volna kimenni az EB-re és örülni a válogatott sikereinek.

Csányi Sándor UEFA- meg FIFA-beli pozícióinak én látom némi hasznát, időnként sikerül egy-egy ötletét elfogadtatni. Nego gólja nélkül aligha jutunk ki az EB-re, és most már a zártkapu sem jelenti azt, hogy egyáltalán nem lehetnek nézők, erre jó példa az azeriek elleni meccs, amire kivittek jópárezer gyereket.

nekem ez az egész szuperligás dolog bűzös, nem vagyok biztos benne, hogy nem uefás belsős meló volt, csak arra kellett a műsor, hogy bizonyítsa az erejét a szervezet, látjátok parasztok a legnagyobbakat is betörjük
főleg ha mi vagyunk a bohózat szervezői, rendezői
szerintem ha tényleg összefognának a nagyok akkor végigvernék, hiába a lokális ligákból való kiutáltatás, nem hiszem, hogy nem a ligák nyögnének hangosabban és azt se, hogy egy EB vagy Copa ugyanaz lenne Cr7, Messi és a többi lóvémágnes nélkül
szóval úgy vagyok ezekkel a G-sokakkal, hogy az ellenségem ellenségei ha nem is a barátaim, de olyan harcot vívnak a szövetséggel amiben minden pofon számomra kedves bármelyik oldal is kapja
a komplett keleti blokk ha elvándorolna az nem hiszem, hogy sebek nélkül hagyná a gazdatestet, más kérdés, hogy a keleti blokk tagjai egyesével úgy vásárolhatók fel mint a mézédes kopasz barack

Igen, elég bénán volt megkoreografálva a kiugrás, és attól tartok, hogy ezzel a közeljövőben nem igazán próbálkoznak majd a gigászok.

Egy ilyen keleti-nyugati egyházszakadás nem lenne ellenemre (feltéve, ha az egykori NDK-s klubok is jönnének, kivéve természetesen a Lipcsei Vörös Bikák SE-t, azok maradhatnak nyugaton, plusz odaadjuk nekik a Felcsútot ajándékba, cserébe nyaranta meg jöhetnek Siófokra barátságos meccseket vívni), de ezt még akkor se lépték meg, amikor lett volna ok meg lehetőség, hanem maradtak/alapítóként vettek részt az európai kupasorozatokban.
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16494
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2021.07.10. 21:32

Dunaszerdahelyen új címere lesz a klubnak, öt nap múlva mutatják be. Remélem ez jobban sikerül, mint a Manga Lacis történet.
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96335
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2021.07.10. 21:39

SuperDepor írta:Kondás Elemér a legnagyobb király.

Eddig jól tolja Ellie. Nem szabad, hogy gondot okozzon a feljutás.
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51360
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2021.07.10. 21:42

Savaria1919 írta:Dunaszerdahelyen új címere lesz a klubnak, öt nap múlva mutatják be. Remélem ez jobban sikerül, mint a Manga Lacis történet.

Már szivárogtak ki részletek az új címerről:

Kép

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16494
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2021.07.10. 21:54

Maradonapoli írta:
Savaria1919 írta:Dunaszerdahelyen új címere lesz a klubnak, öt nap múlva mutatják be. Remélem ez jobban sikerül, mint a Manga Lacis történet.

Már szivárogtak ki részletek az új címerről:

Kép

Gyönyörű példány, megdobogtatja az igaz magyar szívet!

Ezek közül az első volt a legmenőbb:
Kép
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51360
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2021.07.10. 22:02

Savaria1919 írta:
Maradonapoli írta:
Savaria1919 írta:Dunaszerdahelyen új címere lesz a klubnak, öt nap múlva mutatják be. Remélem ez jobban sikerül, mint a Manga Lacis történet.

Már szivárogtak ki részletek az új címerről:

Kép

Gyönyörű példány, megdobogtatja az igaz magyar szívet!

Ezek közül az első volt a legmenőbb:
Kép

Az első nagyon adja! :cool:

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16494
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2021.07.10. 23:31

Maradonapoli írta:
Savaria1919 írta:
Maradonapoli írta:Már szivárogtak ki részletek az új címerről:

Kép

Gyönyörű példány, megdobogtatja az igaz magyar szívet!

Ezek közül az első volt a legmenőbb:
Kép

Az első nagyon adja! :cool:

Ráadásul 1941 és 1944 között Dunaszerdahelyi Levente Egyesület volt a nevük!
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74933
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Adamek » 2021.07.11. 09:11

szép gólt vert Mariska, ezzel nem lesz válogatott trófeamentes a kisebbik Aranygyermek sem, megérdemli
mint ahogy a szorgos népünk is, ugye jó most a babérokon ülni, Tábornokom
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51360
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2021.07.11. 09:47

Adamek írta:szép gólt vert Mariska, ezzel nem lesz válogatott trófeamentes a kisebbik Aranygyermek sem, megérdemli
mint ahogy a szorgos népünk is, ugye jó most a babérokon ülni, Tábornokom


Jó biza! Örökké rajta ülnék, ha lehetne!

Mindenesetre most Leónak is jár a jaj Ceeca, remélem ma mindenki erre tangózik arhentínában:

https://www.youtube.com/watch?v=Rc30cwzh_ew&t=2s

Javier Arizmendi
Kulcsjátékos
Hozzászólások: 2826
Csatlakozott: 2006.01.18. 17:32

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Javier Arizmendi » 2021.07.11. 12:01

SuperDepor írta:Jó reggelt kívánok, erről beszélek, hogy az eszmét felülírja a pénz. Nemcsak a komenistáknál, hanem ezeknél is. Az EBn a Gazprom és a Qatar Airways reklámtáblái nem színesedtek be. Nem értem, hogy az UEFA miért nem bontott velük szerződést, hisz szembe mentek a szövetség által képviselt értékekkel.

jó reggelt kivánok, Viktorka eszméit is felülírja a pénz. vagy mi a francért vagyunk még mindig az EU tagja, ha annyira szar ott minden? úgy olvastam a plakáton ők csak feldühítenek minket és mint totál ártatlanokat folyton csak büntetnek.
Magyarország UEFA tagsága kapcsán az itteni jelenlétemmel komoly párhuzamot látok. tudom, hogy nem itt van a helyem, ha óránként tolnám a mantrát, amit gondolok, (pl. hogy az összes Atletico szurkoló ócska kis falangista, egy részük gond és következmények nélkül gyilkolhat baszk (Sociedad) és gallego (Depor/Jimmy) szélsőbalos szurkolókat, az itt lévők 90%-a az UEFA módjára próbálna folyamatosan és különféle módon büntetni engem. ezért megtanultam viselkedni, az itt elfogadott normákat betartva. nyilván Manbat kolléga zsidó házmesteres analógiája erős volt nekem, a magyar házmesterek valós tevékenységének figyelembe vételével az 1940-es évek első feléből. a sajnos győri külügyér Munkásőrös koncepcióját el tudom fogadni, hogyha ezt ő így látja, legalább történelmileg van benne valami.
mivel engem érdekelnek a bennfentes infok a magyar futball kapcsán, és ez egy olyan hely, ahol be tudom szerezni, próbálok nem az asztalra szarni, és viselkedni. nem idézek naponta a Commandantetől vagy Lenintől. van hasznom a tagságomból, és nem tolom mindenhol, hogy úristen az NB1.hu fórum az aztán mekkor szar.ahogy írtam, számomra semmi új nincs abban, hogy a nyugat bünteti a keletet, vagy a neki nem tetsző politikát, az USA 1962 óta fingatja Kubát. légy szíves ne nekem magyarázz erről, a nyugatot mi előbb szidtuk, mint ti :)

még két gondolat:
1. a Katari VB nem UEFA rendezvény, ne rajtuk kérd számon.
2. ahogy Adamek kolléga és én is felvetettem, az UEFA-ból ki lehet lépni. nem olyan könnyen, ahogy nekem innen, de minden megoldható. ha annyira nem tetszik, ha annyira azt érezzük, hogy szegény kicsi ártatlan minket a semmiért büntetnek, lépjünk ki. azért még én is elismerem, hogy valamelyest biztos ütne, hogyha korábbi Európa-bajnoki bronzérmesként, Puskás és Albert szülőhazájaként szüneteltetnénk a tagságunkat, amig nem változik a helyzet a szervezetnél (értsd bárki gond nélkül kirakhat anti-Lmbtq molinót, lehet szar romániázni/slotákiázni és CRoncit/Németországot buzizni egész meccsen). akár a FIFA-ból is kiléphetünk 2-szeres vb ezüstösként. de ahogy másokra írtad, ugyebár kell a pénz, főleg most, hogy Nemzetvezető Testvérünk épített egy kurva nagy stadit 500 millió dollárért. hülyén nézne ki, minden évben csak egy falu-fehér/ferencváros kupa döntő 10-20 ezer nézővel abban a hodályban. inkább mocskos munkásőrös UEFA, de azért adjátok nekünk a 2023-as európa liga döntőt. csak lehetőleg ne a Sevilla, vagy az OM jusson be.

végezetül két kérdés azokhoz akiket érdekel:
1. ha és amennyiben tényleg kinn voltak az anti-lmbtq molinók, nektek most mi a véleményetek azokról, akik bevitték és felmutatták?
2. mi a véleményetek azokról a szurkolótársakról, akik állítólagos magyar létükre SS Rúnákat tetoválnak magukra, majd Deutschland, Deutschland homosexual-t énekelnek?
ETO

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96335
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2021.07.11. 12:28

GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 154 vendég