Szombati foci: Fradi-Vidi!

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: ManBat » 2021.07.08. 22:17

Cselszky írta:Hulla gyenge volt a Videoton is az 1. félidőben. Fel kell pörögniük, mert ez így kevés lesz.

ha a Fradi szenvedése ciki volt, akkor ez a mai konfrontáció ligás menet egyszerűen szégyenteljes
mákja van a Vidinek, hogy nincs már idegenbeli gól
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Avatar
Reggie
Kulcsjátékos
Hozzászólások: 2909
Csatlakozott: 2012.01.14. 18:20

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Reggie » 2021.07.08. 22:27

Cselszky írta:Hulla gyenge volt a Videoton is az 1. félidőben. Fel kell pörögniük, mert ez így kevés lesz.

Tudom, nem illik így egy meccs után leírni, de szerintem kurvára mellényúltak Szabiccsal. A nyilatkozata alapján egy ízig-vérig magyar sztáredző. De a cserék is... nálam az a mérce, hogy ha valaki úgy csinálja az edzői munkáját, ahogy én csinálnám valami menedzserprogramban, akkor az nagy valószínűséggel nem ért eléggé a munkájához. Amúgy meg lehet, hogy remek másodedző, ahogy Lőw. Bár Lőwöt azért még nem írnám le vezetőedzőként.
RMCFRZ

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: ManBat » 2021.07.08. 22:45

amúgy az örmény csapatokkal nincs szerencsénk, Bp. biboldó felén a Mika Astarak nevétől szerintem ma is összerezzennek még
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Avatar
MindigÚjpest
fanatikus
Hozzászólások: 14806
Csatlakozott: 2009.04.17. 09:30
Tartózkodási hely: otthon,munkahely

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: MindigÚjpest » 2021.07.09. 00:55

Javier Arizmendi írta:
MindigÚjpest írta: Amúgy melyik kapusiskola embereivel vannak tele az élcsapatok?

a szlovén nem gyenge Oblakkal és Handanoviccsal. de a nyerő a lengyel, Dudek, Boruc, Kuszczak, Fabianski, Szczesny, Skorupski, Dragowski, Gikiewicz mind európai topbajnokságban véd vagy védett komolyabb karriert, Majecki nem rég igazolt Monacoba. ja és akkor még ott volt Tyton, aki kiejtette a Stuttgartot és a Deport. ezen az EB-n is fura volt, hogy az udinesében játszó dánról kiderül, hogy focista, a sampdoriás polák mezőnyjátékos meg kutyaütő. állítólagos barátaink, csak kapust tudnak képezni, meg véletlenül lett egy csodacsatáruk.
Valós,köszi!
Sosem felejtem el, volt hogy fociról mentünk át a Komjádiba, ott voltunk a BEK meneteléskor, világsztár csapatunk volt, aminek az egyik legfényesebben ragyogó csillaga Benedek Tibi volt. Nyugodj Békében bajnok!

Avatar
MindigÚjpest
fanatikus
Hozzászólások: 14806
Csatlakozott: 2009.04.17. 09:30
Tartózkodási hely: otthon,munkahely

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: MindigÚjpest » 2021.07.09. 02:16

Adamek írta:
Cselszky írta:
ManBat írta:a felcsúti ifjak nem nagyon csipkedik eddig maguk

Kritikán aluli volt az egész, kíváncsian várom Hornyák értékelését. Ez NB2-es színvonal volt, a Felcsút egy lélektelen zsoldoscsapat benyomását keltette.

jó lenne ha így maradnának májusig
10/10
Sosem felejtem el, volt hogy fociról mentünk át a Komjádiba, ott voltunk a BEK meneteléskor, világsztár csapatunk volt, aminek az egyik legfényesebben ragyogó csillaga Benedek Tibi volt. Nyugodj Békében bajnok!

SuperDepor
Moderátor
Hozzászólások: 40699
Csatlakozott: 2006.03.07. 23:03
Tartózkodási hely: Magyar-Osztrák Monarchia

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: SuperDepor » 2021.07.09. 14:02

Adamek írta:
SuperDepor írta:
Adamek írta:
ezért nem szabad senkit felsegíteni műesés után, mert a var azt is kontaktusnak nézheti
tetű dolgok ezek az eleve elrendelt tornagyőzelmek

Ha a támadó jó ütembe lép be a védő lábai közé, akkor nincs az a számítógép és/vagy ember aki megállapítja, hogy szabálytalan volt a védő vagy sem. Ezeket a szituációkat keresik a csatárok, véleményem szerint ekkor nem a védők szabálytalankodnak, mivel a kontaktust a támadó erőszakolta ki, és célja nem a védőn való túljutás - normális esetben ez lenne -, hanem a védővel való kontaktus létrejötte volt. Ezért helytelen az, hogy megvolt a kontakt ezért befújható.

én is erre utaltam egy direkt eltúlzott tréfás szituációs helyzettel
ha a mi kezünkben lenne a popszakma szebb lenne a világ
ez a technika így egy kalap fos, az angolok szekerének a tolása meg hányinger, erről kár lenne vitát nyitni

Én először kötelezővé tenném a sepregető és a beállós posztot. Minden más csak ezután jönne.
Ne aggódjatok hát a holnapért mert a holnap majd aggódik magáért. Elég minden napnak a maga baja.

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74918
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Adamek » 2021.07.09. 14:07

SuperDepor írta:
Adamek írta:
SuperDepor írta:Ha a támadó jó ütembe lép be a védő lábai közé, akkor nincs az a számítógép és/vagy ember aki megállapítja, hogy szabálytalan volt a védő vagy sem. Ezeket a szituációkat keresik a csatárok, véleményem szerint ekkor nem a védők szabálytalankodnak, mivel a kontaktust a támadó erőszakolta ki, és célja nem a védőn való túljutás - normális esetben ez lenne -, hanem a védővel való kontaktus létrejötte volt. Ezért helytelen az, hogy megvolt a kontakt ezért befújható.

én is erre utaltam egy direkt eltúlzott tréfás szituációs helyzettel
ha a mi kezünkben lenne a popszakma szebb lenne a világ
ez a technika így egy kalap fos, az angolok szekerének a tolása meg hányinger, erről kár lenne vitát nyitni

Én először kötelezővé tenném a sepregető és a beállós posztot. Minden más csak ezután jönne.

gyúró, szertáros és irányító
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: ManBat » 2021.07.09. 20:07

ej, de agyon kéne már szépen verni az összes biboldó házmestert, akik névtelenül, géppel írva bemószerolják a saját hazájuk(?)
a himnusz alatt berohanásért meg persze semmi a fritzeknek
uefa maffia
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Kegyetlen
Világsztár
Hozzászólások: 11326
Csatlakozott: 2005.08.17. 06:48

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Kegyetlen » 2021.07.09. 20:50

ManBat írta:ej, de agyon kéne már szépen verni az összes biboldó házmestert, akik névtelenül, géppel írva bemószerolják a saját hazájuk(?)
a himnusz alatt berohanásért meg persze semmi a fritzeknek
uefa maffia

pfejj. köpni sem érdemes már

SuperDepor
Moderátor
Hozzászólások: 40699
Csatlakozott: 2006.03.07. 23:03
Tartózkodási hely: Magyar-Osztrák Monarchia

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: SuperDepor » 2021.07.09. 20:55

ManBat írta:ej, de agyon kéne már szépen verni az összes biboldó házmestert, akik névtelenül, géppel írva bemószerolják a saját hazájuk(?)
a himnusz alatt berohanásért meg persze semmi a fritzeknek
uefa maffia

Ők jelentik a kisebbik bajt. A nagyobbik az, hogy az UEFA - a többihez hasonlóan hazug, álszent, képmutató szövetség.
Ne aggódjatok hát a holnapért mert a holnap majd aggódik magáért. Elég minden napnak a maga baja.

SuperDepor
Moderátor
Hozzászólások: 40699
Csatlakozott: 2006.03.07. 23:03
Tartózkodási hely: Magyar-Osztrák Monarchia

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: SuperDepor » 2021.07.09. 21:01

"Az UEFA drasztikusan bünteti a teljes magyar futballtársadalmat, mondván: "számos magyar szurkoló huhogással és rasszista bekiabálásokkal reagált" Így: számos. Az ötvenvalahányezerből. Nem az összes, nem a szervezett szurkolói csoport, hanem a "számos". Arról még nincs hír, hogy milyen büntetést kapnak a németek az UEFA-meccsek politikai semlegességére vonatkozó tilalmak többrendbeli, szervezett megsértése miatt. Úgy tűnik, az UEFA ma egy eszköz a woke-kapitalizmus kezében."(SA)
Ne aggódjatok hát a holnapért mert a holnap majd aggódik magáért. Elég minden napnak a maga baja.

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96324
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2021.07.09. 21:59

SuperDepor írta:"Az UEFA drasztikusan bünteti a teljes magyar futballtársadalmat, mondván: "számos magyar szurkoló huhogással és rasszista bekiabálásokkal reagált" Így: számos. Az ötvenvalahányezerből. Nem az összes, nem a szervezett szurkolói csoport, hanem a "számos". Arról még nincs hír, hogy milyen büntetést kapnak a németek az UEFA-meccsek politikai semlegességére vonatkozó tilalmak többrendbeli, szervezett megsértése miatt. Úgy tűnik, az UEFA ma egy eszköz a woke-kapitalizmus kezében."(SA)

Kíváncsi lennék a részletes indoklásra. Ez így elfogadhatatlan.
Mindenesetre ennek a testületnek magyar az alelnöke. Nagyjából szarba se nézik, ez világos.
És igen, SA teljes joggal hiányolja a németekre vonatkozó szankciót…
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

Avatar
banok
Aranylabdás
Hozzászólások: 29048
Csatlakozott: 2005.03.20. 03:08
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: banok » 2021.07.09. 22:06

Cselszky írta:És igen, SA teljes joggal hiányolja a németekre vonatkozó szankciót


Berohanó néző miatt nem szoktak stadiont bezáratni. Az Atletico stadionja sem kapott ilyen büntit Kinsey Wolanski miatt.

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: ManBat » 2021.07.09. 22:12

banok írta:
Cselszky írta:És igen, SA teljes joggal hiányolja a németekre vonatkozó szankciót


Berohanó néző miatt nem szoktak stadiont bezáratni. Az Atletico stadionja sem kapott ilyen büntit Kinsey Wolanski miatt.

értem én, hogy jimmy jump egy generációnak volt fals ikonja, de ettől még mi a nagyobb biztonsági kockázat, pár huhogó, vagy valaki, aki befut a pályára?
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Javier Arizmendi
Kulcsjátékos
Hozzászólások: 2819
Csatlakozott: 2006.01.18. 17:32

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Javier Arizmendi » 2021.07.09. 22:13

ManBat írta:ej, de agyon kéne már szépen verni az összes biboldó házmestert, akik névtelenül, géppel írva bemószerolják a saját hazájuk(?)
a himnusz alatt berohanásért meg persze semmi a fritzeknek
uefa maffia

a házmestereket a biboldókhoz kötni, kb. olyan mint német partizánokról beszélni.
korábban a hóhér, ma meg mondjuk a smasszer, hekus, jegyellenőr stb. munka is olyan, hogy van aki elvégzi, sőt szereti. és nem csak a zsidók. az uefa biztos jól fizet, és van olyan derék keresztény, vagy vallástalan honfitársunk, aki örömmel írja le, 55-ik percben román cigányoztak, 73-ik percben szar szlotákoztak, 83-ik perc Cristiano pedofil.

nekem nem tetszenek ezek a szövegek, viszont be nem súgnám. igaz biboldó sem vagyok. de tippem szerint a besúgók sem mind azok. gondolom nehéz lenne leírni, hogy agyon kéne már verni az összes besúgó magyart.
minden esetre, ha nem lenne mit besúgni, valszeg nem tiltanának el minket. esetleg, ha úgy viselkednénk, ahogy nagyjából elvárják, akkor nem lenne bünti. amit itthon, egymás közt lehet, annak Európában folyton következménye van. lehet, hogy csak nekünk, meg a volt szoci blokknak, de folyton következménye van. semmi új nincs benne. huszoniksz éve ez van. vagy ne csináljuk, vagy ha csak így tudunk viselkedni, ne Európában induljunk, hanem a türk népek közt. ahogy a holland csóka mondta.

az EB kapcsán számomra a legviccesebb az volt, hogy a holland-csehen kötelező lett volna Beneséknek drukkolni. kurva gyorsan változik a politikai helyzet.

egyébként az angolok megérdemelnék, hogy zárt kapus legyen az EB döntő, vagy csak olaszok lehessenek benn.
ETO

Avatar
banok
Aranylabdás
Hozzászólások: 29048
Csatlakozott: 2005.03.20. 03:08
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: banok » 2021.07.09. 22:15

ManBat írta:
banok írta:
Cselszky írta:És igen, SA teljes joggal hiányolja a németekre vonatkozó szankciót


Berohanó néző miatt nem szoktak stadiont bezáratni. Az Atletico stadionja sem kapott ilyen büntit Kinsey Wolanski miatt.

értem én, hogy jimmy jump egy generációnak volt fals ikonja, de ettől még mi a nagyobb biztonsági kockázat, pár huhogó, vagy valaki, aki befut a pályára?


Erről tessék meggyőzni az UEFA-t. Amúgy meg nem kell berohanni a pályára ahhoz, hogy veszélyes legyél - Szeles Mónika esete...

Avatar
kristof98.haladas
BL-menõ
Hozzászólások: 8846
Csatlakozott: 2011.05.09. 18:17
Tartózkodási hely: Szombathely/Budapest

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: kristof98.haladas » 2021.07.09. 22:37

SuperDepor írta:"Az UEFA drasztikusan bünteti a teljes magyar futballtársadalmat, mondván: "számos magyar szurkoló huhogással és rasszista bekiabálásokkal reagált" Így: számos. Az ötvenvalahányezerből. Nem az összes, nem a szervezett szurkolói csoport, hanem a "számos". Arról még nincs hír, hogy milyen büntetést kapnak a németek az UEFA-meccsek politikai semlegességére vonatkozó tilalmak többrendbeli, szervezett megsértése miatt. Úgy tűnik, az UEFA ma egy eszköz a woke-kapitalizmus kezében."(SA)

Nekem ebben a történetben az a leggusztustalanabb, hogy bűnöző Benzema milyen szépen célt ért a rasszista kártya kijátszásával. Mert velük nem mer már senki szembeszállni ilyen kérdésekben.
HAJRÁ HALI!

Avatar
kristof98.haladas
BL-menõ
Hozzászólások: 8846
Csatlakozott: 2011.05.09. 18:17
Tartózkodási hely: Szombathely/Budapest

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: kristof98.haladas » 2021.07.09. 22:39

Arról a sokat emlegetett homofób transzperensről meg linkeljen már valami képet, mert sehol nem láttam...
HAJRÁ HALI!

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: ManBat » 2021.07.09. 22:44

Javier Arizmendi írta:
ManBat írta:ej, de agyon kéne már szépen verni az összes biboldó házmestert, akik névtelenül, géppel írva bemószerolják a saját hazájuk(?)
a himnusz alatt berohanásért meg persze semmi a fritzeknek
uefa maffia

a házmestereket a biboldókhoz kötni, kb. olyan mint német partizánokról beszélni.
korábban a hóhér, ma meg mondjuk a smasszer, hekus, jegyellenőr stb. munka is olyan, hogy van aki elvégzi, sőt szereti. és nem csak a zsidók. az uefa biztos jól fizet, és van olyan derék keresztény, vagy vallástalan honfitársunk, aki örömmel írja le, 55-ik percben román cigányoztak, 73-ik percben szar szlotákoztak, 83-ik perc Cristiano pedofil.

nekem nem tetszenek ezek a szövegek, viszont be nem súgnám. igaz biboldó sem vagyok. de tippem szerint a besúgók sem mind azok. gondolom nehéz lenne leírni, hogy agyon kéne már verni az összes besúgó magyart.
minden esetre, ha nem lenne mit besúgni, valszeg nem tiltanának el minket. esetleg, ha úgy viselkednénk, ahogy nagyjából elvárják, akkor nem lenne bünti. amit itthon, egymás közt lehet, annak Európában folyton következménye van. lehet, hogy csak nekünk, meg a volt szoci blokknak, de folyton következménye van. semmi új nincs benne. huszoniksz éve ez van. vagy ne csináljuk, vagy ha csak így tudunk viselkedni, ne Európában induljunk, hanem a türk népek közt. ahogy a holland csóka mondta.

az EB kapcsán számomra a legviccesebb az volt, hogy a holland-csehen kötelező lett volna Beneséknek drukkolni. kurva gyorsan változik a politikai helyzet.

egyébként az angolok megérdemelnék, hogy zárt kapus legyen az EB döntő, vagy csak olaszok lehessenek benn.

aki ezt az életformát űzi, támogatja, vagy akár csak minimálisan is egyetért az uefa büntivel, az mind mehetne tarkógolyóval tömegsírba, de legalábbis öt kopasz által meglátogatva otthon, családostól
itt az ideje, hogy visszatérjen a lelátói élet a Hypós-félék uralma alá
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

SuperDepor
Moderátor
Hozzászólások: 40699
Csatlakozott: 2006.03.07. 23:03
Tartózkodási hely: Magyar-Osztrák Monarchia

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: SuperDepor » 2021.07.09. 22:54

Javier Arizmendi írta:
ManBat írta:ej, de agyon kéne már szépen verni az összes biboldó házmestert, akik névtelenül, géppel írva bemószerolják a saját hazájuk(?)
a himnusz alatt berohanásért meg persze semmi a fritzeknek
uefa maffia

a házmestereket a biboldókhoz kötni, kb. olyan mint német partizánokról beszélni.
korábban a hóhér, ma meg mondjuk a smasszer, hekus, jegyellenőr stb. munka is olyan, hogy van aki elvégzi, sőt szereti. és nem csak a zsidók. az uefa biztos jól fizet, és van olyan derék keresztény, vagy vallástalan honfitársunk, aki örömmel írja le, 55-ik percben román cigányoztak, 73-ik percben szar szlotákoztak, 83-ik perc Cristiano pedofil.

nekem nem tetszenek ezek a szövegek, viszont be nem súgnám. igaz biboldó sem vagyok. de tippem szerint a besúgók sem mind azok. gondolom nehéz lenne leírni, hogy agyon kéne már verni az összes besúgó magyart.
minden esetre, ha nem lenne mit besúgni, valszeg nem tiltanának el minket. esetleg, ha úgy viselkednénk, ahogy nagyjából elvárják, akkor nem lenne bünti. amit itthon, egymás közt lehet, annak Európában folyton következménye van. lehet, hogy csak nekünk, meg a volt szoci blokknak, de folyton következménye van. semmi új nincs benne. huszoniksz éve ez van. vagy ne csináljuk, vagy ha csak így tudunk viselkedni, ne Európában induljunk, hanem a türk népek közt. ahogy a holland csóka mondta.

az EB kapcsán számomra a legviccesebb az volt, hogy a holland-csehen kötelező lett volna Beneséknek drukkolni. kurva gyorsan változik a politikai helyzet.

egyébként az angolok megérdemelnék, hogy zárt kapus legyen az EB döntő, vagy csak olaszok lehessenek benn.

Tényleg nem érted, hogy mi a probléma?
Segítek. Más nemzet szurkolói is nagyüzemben adják elő a magyar tábor bűneivel azonos súlyosságú produkciókat, a büntetés mégse éri el őket oly mértékben, mint minket. Ezt úgy hívják, hogy kettős mérce. És ezen nem változtatna az sem, ha - szavaiddal élve - "úgy viselkednénk ahogy elvárják".
Tényleg különleges a magyar, mert - újra téged idézve - "van olyan derék keresztény, vagy vallástalan honfitársunk, aki örömmel írja le, 55-ik percben román cigányoztak, 73-ik percben szar szlotákoztak, 83-ik perc Cristiano pedofil", ugyanúgy van olyan honfitársunk is, aki barmekkorát ütnek rajtunk, bármennyire is kilóg a lóláb és oldalaktól függetlenül egyetértés van az igazságtalanságot illetően, azért is az áldozathibáztatást erőlteti.
Ne aggódjatok hát a holnapért mert a holnap majd aggódik magáért. Elég minden napnak a maga baja.


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 72 vendég