Szombati foci: Fradi-Vidi!

ZotyeszKB
Ifista
Hozzászólások: 510
Csatlakozott: 2005.07.09. 21:00
Tartózkodási hely: Kazincbarcelona
Kapcsolat:

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: ZotyeszKB » 2021.06.24. 10:48

Szalai anti-fanoknak egy újabb fricska:

https://www.uefa.com/uefaeuro-2020/performancezone/#/

Nem teljesen olvastam végig, hogy mi alapján rangsorol, de a tegnapi meccsel szépen felhozta magát.
Hajrá Vegyész!!

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51351
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2021.06.24. 10:54

ManBat írta:
SuperDepor írta:
Cselszky írta:Na most ne kezdjék el a temetői hangulatot. Minden várakozást felülmúlt ez így is. Gratula!

Ez nagyot szólt. Tény, hogy nem jutottunk tovább, de sokkal többet ér, mintha egy ukrán, osztrák, walesi, svajci, svéd csapat fémjelezte csoportból három ponttal átcsúszunk és játszunk még egyet. A '16-os eb-től is nagyobb sikernek vélem. Tegnap este nem arról beszélt a futballvilág, hogy a németek tovabbjutottak, hanem a magyar csapatról. És nem úgy, mint egy szimpatikus kis csapat aki megszorította a nagyokat, az már elmúlt. Aki valamit ért a futballhoz az látja, hogy a Rossi csapat európai topválogatott szintjén tud játszani. Nemcsak küzdeni, harcolni, hanem játszani. Az utóbbi két világbajnok élet - halál tetmeccsen nem tudott legyozni. Nem árt észben tartani, hogy ezt két pótolhatatlannak vélt alapemberrel csináltuk meg. Úgy, hogy Szoboszlai és Kalmár kiszorult a csapatból. A vb selejtezőkön is ezzel a kezdővel kell felallni és ki kell jutni jutni. Az angoloktól erősebb a francia, portugál, német csapat, annak ellenére, hogy ilyen undorító német válogatottat még nem láttam. Bő évtizede még Brehme, Matthaus stb jelentette a német futballt, ma meg ezek a nyomorultak.
Semmi okunk szomorkodni.

én attól félek baromira, hogy mindezek ellenére se jutunk ki a vb-re
az egy baromi nagy csapás lenne, ha ennek a csapatnak, és ennek az országnak nem adatna meg egy második, kevésbé igazságtalan felvonás, 2024 pedig már túl messze

sajna erősen benne van, a lengyelek ellen nagyon el lett b*szva az a 3:3 - és még ha nem így lenne, akkor is csak pótselejtezős 2. helyre lennének reális esélyeink, az meg jobb esetben is csak 50-50

Norby
Világsztár
Hozzászólások: 10451
Csatlakozott: 2005.07.13. 00:37
Tartózkodási hely: Olad

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Norby » 2021.06.24. 11:18

Maradonapoli írta:
ManBat írta:
SuperDepor írta:Ez nagyot szólt. Tény, hogy nem jutottunk tovább, de sokkal többet ér, mintha egy ukrán, osztrák, walesi, svajci, svéd csapat fémjelezte csoportból három ponttal átcsúszunk és játszunk még egyet. A '16-os eb-től is nagyobb sikernek vélem. Tegnap este nem arról beszélt a futballvilág, hogy a németek tovabbjutottak, hanem a magyar csapatról. És nem úgy, mint egy szimpatikus kis csapat aki megszorította a nagyokat, az már elmúlt. Aki valamit ért a futballhoz az látja, hogy a Rossi csapat európai topválogatott szintjén tud játszani. Nemcsak küzdeni, harcolni, hanem játszani. Az utóbbi két világbajnok élet - halál tetmeccsen nem tudott legyozni. Nem árt észben tartani, hogy ezt két pótolhatatlannak vélt alapemberrel csináltuk meg. Úgy, hogy Szoboszlai és Kalmár kiszorult a csapatból. A vb selejtezőkön is ezzel a kezdővel kell felallni és ki kell jutni jutni. Az angoloktól erősebb a francia, portugál, német csapat, annak ellenére, hogy ilyen undorító német válogatottat még nem láttam. Bő évtizede még Brehme, Matthaus stb jelentette a német futballt, ma meg ezek a nyomorultak.
Semmi okunk szomorkodni.

én attól félek baromira, hogy mindezek ellenére se jutunk ki a vb-re
az egy baromi nagy csapás lenne, ha ennek a csapatnak, és ennek az országnak nem adatna meg egy második, kevésbé igazságtalan felvonás, 2024 pedig már túl messze

sajna erősen benne van, a lengyelek ellen nagyon el lett b*szva az a 3:3 - és még ha nem így lenne, akkor is csak pótselejtezős 2. helyre lennének reális esélyeink, az meg jobb esetben is csak 50-50


Pót selejtező a nemzetek ligája miatt jó eséllyel összejöhet. A kérdés, hogy azzal mire megyünk.

Avatar
MindigÚjpest
fanatikus
Hozzászólások: 14806
Csatlakozott: 2009.04.17. 09:30
Tartózkodási hely: otthon,munkahely

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: MindigÚjpest » 2021.06.24. 11:19

ManBat írta:
SuperDepor írta:
Cselszky írta:Na most ne kezdjék el a temetői hangulatot. Minden várakozást felülmúlt ez így is. Gratula!

Ez nagyot szólt. Tény, hogy nem jutottunk tovább, de sokkal többet ér, mintha egy ukrán, osztrák, walesi, svajci, svéd csapat fémjelezte csoportból három ponttal átcsúszunk és játszunk még egyet. A '16-os eb-től is nagyobb sikernek vélem. Tegnap este nem arról beszélt a futballvilág, hogy a németek tovabbjutottak, hanem a magyar csapatról. És nem úgy, mint egy szimpatikus kis csapat aki megszorította a nagyokat, az már elmúlt. Aki valamit ért a futballhoz az látja, hogy a Rossi csapat európai topválogatott szintjén tud játszani. Nemcsak küzdeni, harcolni, hanem játszani. Az utóbbi két világbajnok élet - halál tetmeccsen nem tudott legyozni. Nem árt észben tartani, hogy ezt két pótolhatatlannak vélt alapemberrel csináltuk meg. Úgy, hogy Szoboszlai és Kalmár kiszorult a csapatból. A vb selejtezőkön is ezzel a kezdővel kell felallni és ki kell jutni jutni. Az angoloktól erősebb a francia, portugál, német csapat, annak ellenére, hogy ilyen undorító német válogatottat még nem láttam. Bő évtizede még Brehme, Matthaus stb jelentette a német futballt, ma meg ezek a nyomorultak.
Semmi okunk szomorkodni.

én attól félek baromira, hogy mindezek ellenére se jutunk ki a vb-re
az egy baromi nagy csapás lenne, ha ennek a csapatnak, és ennek az országnak nem adatna meg egy második, kevésbé igazságtalan felvonás, 2024 pedig már túl messze
3 év,én nem látom olyan távolinak,ez a keret még letolhatja simán a vb selejtezőt,vb-t,eb selejtezőt eb-t. Talán csak Szalai Ádám nem.
Sosem felejtem el, volt hogy fociról mentünk át a Komjádiba, ott voltunk a BEK meneteléskor, világsztár csapatunk volt, aminek az egyik legfényesebben ragyogó csillaga Benedek Tibi volt. Nyugodj Békében bajnok!

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: ManBat » 2021.06.24. 11:22

Norby írta:
Maradonapoli írta:
ManBat írta:én attól félek baromira, hogy mindezek ellenére se jutunk ki a vb-re
az egy baromi nagy csapás lenne, ha ennek a csapatnak, és ennek az országnak nem adatna meg egy második, kevésbé igazságtalan felvonás, 2024 pedig már túl messze

sajna erősen benne van, a lengyelek ellen nagyon el lett b*szva az a 3:3 - és még ha nem így lenne, akkor is csak pótselejtezős 2. helyre lennének reális esélyeink, az meg jobb esetben is csak 50-50


Pót selejtező a nemzetek ligája miatt jó eséllyel összejöhet. A kérdés, hogy azzal mire megyünk.

ahhoz az osztrákoknak össze kéne kapniuk maguk
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: ManBat » 2021.06.24. 11:24

MindigÚjpest írta:
ManBat írta:
SuperDepor írta:Ez nagyot szólt. Tény, hogy nem jutottunk tovább, de sokkal többet ér, mintha egy ukrán, osztrák, walesi, svajci, svéd csapat fémjelezte csoportból három ponttal átcsúszunk és játszunk még egyet. A '16-os eb-től is nagyobb sikernek vélem. Tegnap este nem arról beszélt a futballvilág, hogy a németek tovabbjutottak, hanem a magyar csapatról. És nem úgy, mint egy szimpatikus kis csapat aki megszorította a nagyokat, az már elmúlt. Aki valamit ért a futballhoz az látja, hogy a Rossi csapat európai topválogatott szintjén tud játszani. Nemcsak küzdeni, harcolni, hanem játszani. Az utóbbi két világbajnok élet - halál tetmeccsen nem tudott legyozni. Nem árt észben tartani, hogy ezt két pótolhatatlannak vélt alapemberrel csináltuk meg. Úgy, hogy Szoboszlai és Kalmár kiszorult a csapatból. A vb selejtezőkön is ezzel a kezdővel kell felallni és ki kell jutni jutni. Az angoloktól erősebb a francia, portugál, német csapat, annak ellenére, hogy ilyen undorító német válogatottat még nem láttam. Bő évtizede még Brehme, Matthaus stb jelentette a német futballt, ma meg ezek a nyomorultak.
Semmi okunk szomorkodni.

én attól félek baromira, hogy mindezek ellenére se jutunk ki a vb-re
az egy baromi nagy csapás lenne, ha ennek a csapatnak, és ennek az országnak nem adatna meg egy második, kevésbé igazságtalan felvonás, 2024 pedig már túl messze
3 év,én nem látom olyan távolinak,ez a keret még letolhatja simán a vb selejtezőt,vb-t,eb selejtezőt eb-t. Talán csak Szalai Ádám nem.

ez a 4(ből lett 5) is alkalmas volt arra, hogy mindent kiöljön, amit szerettünk a Storck-tizenegyben, és a nulláról kelljen építkeznünk újra úgy, hogy a mostani sikerek felelősének is majdnem a fejét vették két tót szopás után
ne hagyjuk veszni a pillanatot még egyszer!
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Norby
Világsztár
Hozzászólások: 10451
Csatlakozott: 2005.07.13. 00:37
Tartózkodási hely: Olad

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Norby » 2021.06.24. 11:31

ManBat írta:
Norby írta:
Maradonapoli írta:sajna erősen benne van, a lengyelek ellen nagyon el lett b*szva az a 3:3 - és még ha nem így lenne, akkor is csak pótselejtezős 2. helyre lennének reális esélyeink, az meg jobb esetben is csak 50-50


Pót selejtező a nemzetek ligája miatt jó eséllyel összejöhet. A kérdés, hogy azzal mire megyünk.

ahhoz az osztrákoknak össze kéne kapniuk maguk


Dániától csúnyán kikaptak, de a 2. helyért legnagyobb rivális otthonából pontot hoztak. És az EB-n is többet mutattak a skótoknál.

Sanyeey
Világsztár
Hozzászólások: 10379
Csatlakozott: 2009.03.01. 18:16
Tartózkodási hely: Magyarország
Kapcsolat:

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Sanyeey » 2021.06.24. 11:34

ManBat írta:
MindigÚjpest írta:
ManBat írta:én attól félek baromira, hogy mindezek ellenére se jutunk ki a vb-re
az egy baromi nagy csapás lenne, ha ennek a csapatnak, és ennek az országnak nem adatna meg egy második, kevésbé igazságtalan felvonás, 2024 pedig már túl messze
3 év,én nem látom olyan távolinak,ez a keret még letolhatja simán a vb selejtezőt,vb-t,eb selejtezőt eb-t. Talán csak Szalai Ádám nem.

ez a 4(ből lett 5) is alkalmas volt arra, hogy mindent kiöljön, amit szerettünk a Storck-tizenegyben, és a nulláról kelljen építkeznünk újra úgy, hogy a mostani sikerek felelősének is majdnem a fejét vették két tót szopás után
ne hagyjuk veszni a pillanatot még egyszer!

Nem gondoltam volna, hogy lesz valaki, aki Storcknál is jobban összekapja a brigádot, de Rossi sok lapáttal rátett.
Nagyon penge volt minden, a lelátón és a pályán is, hatalmasat küzdött és játszott a csapat. Annyit hozzátennék azért, hogy buzi germánok, köcsög Goretzka.
DEBRECENI VSC

Avatar
MindigÚjpest
fanatikus
Hozzászólások: 14806
Csatlakozott: 2009.04.17. 09:30
Tartózkodási hely: otthon,munkahely

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: MindigÚjpest » 2021.06.24. 11:39

ManBat írta:
MindigÚjpest írta:
ManBat írta:én attól félek baromira, hogy mindezek ellenére se jutunk ki a vb-re
az egy baromi nagy csapás lenne, ha ennek a csapatnak, és ennek az országnak nem adatna meg egy második, kevésbé igazságtalan felvonás, 2024 pedig már túl messze
3 év,én nem látom olyan távolinak,ez a keret még letolhatja simán a vb selejtezőt,vb-t,eb selejtezőt eb-t. Talán csak Szalai Ádám nem.

ez a 4(ből lett 5) is alkalmas volt arra, hogy mindent kiöljön, amit szerettünk a Storck-tizenegyben, és a nulláról kelljen építkeznünk újra úgy, hogy a mostani sikerek felelősének is majdnem a fejét vették két tót szopás után
ne hagyjuk veszni a pillanatot még egyszer!
Ne hagyjuk! De a három még mindig kevesebb a 4-nél,az 5-nél pláne! Szóval a három év nem akkora idő,hogy hírmondó se maradjon a jelenlegi keretből.Én nagyon bízom a srácokban,hogy az EB-n látottakat képesek hosszabb távon is hozni,és az elég lehet arra,hogy ismét rendszeres részt vevői legyünk a nagy tornáknak.
Sosem felejtem el, volt hogy fociról mentünk át a Komjádiba, ott voltunk a BEK meneteléskor, világsztár csapatunk volt, aminek az egyik legfényesebben ragyogó csillaga Benedek Tibi volt. Nyugodj Békében bajnok!

Avatar
RC
Moderátor
Hozzászólások: 36786
Csatlakozott: 2005.07.28. 00:16
Tartózkodási hely: Savaria

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: RC » 2021.06.24. 11:41

Most jutott csak eszembe, hogy tegnap német tematikájú póló volt rajtam, de tuti nem azon múlt a kiesést eredményező döntetlen :)
Kalaplengetés a srácoknak, közel tökéletes teljesítmény volt ez a rendelkezésre álló "alapanyagból", higgadtan belegondolva nekem nem hiányzott még egy meccs a fáradtságból adódó esetleges komoly zakóval, az angolokkal úgyis nemsokára játszunk.
SABARIA 1926

Avatar
MindigÚjpest
fanatikus
Hozzászólások: 14806
Csatlakozott: 2009.04.17. 09:30
Tartózkodási hely: otthon,munkahely

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: MindigÚjpest » 2021.06.24. 11:45

Sanyeey írta:
ManBat írta:
MindigÚjpest írta: 3 év,én nem látom olyan távolinak,ez a keret még letolhatja simán a vb selejtezőt,vb-t,eb selejtezőt eb-t. Talán csak Szalai Ádám nem.

ez a 4(ből lett 5) is alkalmas volt arra, hogy mindent kiöljön, amit szerettünk a Storck-tizenegyben, és a nulláról kelljen építkeznünk újra úgy, hogy a mostani sikerek felelősének is majdnem a fejét vették két tót szopás után
ne hagyjuk veszni a pillanatot még egyszer!

Nem gondoltam volna, hogy lesz valaki, aki Storcknál is jobban összekapja a brigádot, de Rossi sok lapáttal rátett.
Nagyon penge volt minden, a lelátón és a pályán is, hatalmasat küzdött és játszott a csapat. Annyit hozzátennék azért, hogy buzi germánok, köcsög Goretzka.
Jó hsz,annyit tennék hozzá,hogy az előzőben azért benne volt Dárdai keze is,illetve Storck érában volt az Andorra elleni vereség is. Szóval én Storckot azért nem látom olyan nagy edző géniusznak.
Sosem felejtem el, volt hogy fociról mentünk át a Komjádiba, ott voltunk a BEK meneteléskor, világsztár csapatunk volt, aminek az egyik legfényesebben ragyogó csillaga Benedek Tibi volt. Nyugodj Békében bajnok!

Sanyeey
Világsztár
Hozzászólások: 10379
Csatlakozott: 2009.03.01. 18:16
Tartózkodási hely: Magyarország
Kapcsolat:

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Sanyeey » 2021.06.24. 12:13

MindigÚjpest írta:
Sanyeey írta:
ManBat írta:ez a 4(ből lett 5) is alkalmas volt arra, hogy mindent kiöljön, amit szerettünk a Storck-tizenegyben, és a nulláról kelljen építkeznünk újra úgy, hogy a mostani sikerek felelősének is majdnem a fejét vették két tót szopás után
ne hagyjuk veszni a pillanatot még egyszer!

Nem gondoltam volna, hogy lesz valaki, aki Storcknál is jobban összekapja a brigádot, de Rossi sok lapáttal rátett.
Nagyon penge volt minden, a lelátón és a pályán is, hatalmasat küzdött és játszott a csapat. Annyit hozzátennék azért, hogy buzi germánok, köcsög Goretzka.
Jó hsz,annyit tennék hozzá,hogy az előzőben azért benne volt Dárdai keze is,illetve Storck érában volt az Andorra elleni vereség is. Szóval én Storckot azért nem látom olyan nagy edző géniusznak.

Elsősorban én is az EB-szereplésre gondoltam vele kapcsán, aztán tényleg rendesen megborult, a korábbi jó döntéseit felváltották a faszságok.
DEBRECENI VSC

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: ManBat » 2021.06.24. 12:18

MindigÚjpest írta:
Sanyeey írta:
ManBat írta:ez a 4(ből lett 5) is alkalmas volt arra, hogy mindent kiöljön, amit szerettünk a Storck-tizenegyben, és a nulláról kelljen építkeznünk újra úgy, hogy a mostani sikerek felelősének is majdnem a fejét vették két tót szopás után
ne hagyjuk veszni a pillanatot még egyszer!

Nem gondoltam volna, hogy lesz valaki, aki Storcknál is jobban összekapja a brigádot, de Rossi sok lapáttal rátett.
Nagyon penge volt minden, a lelátón és a pályán is, hatalmasat küzdött és játszott a csapat. Annyit hozzátennék azért, hogy buzi germánok, köcsög Goretzka.
Jó hsz,annyit tennék hozzá,hogy az előzőben azért benne volt Dárdai keze is,illetve Storck érában volt az Andorra elleni vereség is. Szóval én Storckot azért nem látom olyan nagy edző géniusznak.

max. annyira, mint Pinyőnek
az idő sokmindent megszépít, de Dárdai alatt egy közepesen ötlettelen, az indokoltnál is defenzívebb focit játszottunk, ami a görögök, majd Storck nyitómeccsén a(z akkor még valóban Dárdai-taktikával lemeccselt) románok ellen is nulla-nullában végződött
Bernd fater jó sokat kísérletezgetett, emlékezetes pl. a görög visszavágó tűzijátéka, de az Eb-taktika már a saját agyszüleménye volt teljesen
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96330
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2021.06.24. 12:53

ManBat írta:
MindigÚjpest írta:
Sanyeey írta:Nem gondoltam volna, hogy lesz valaki, aki Storcknál is jobban összekapja a brigádot, de Rossi sok lapáttal rátett.
Nagyon penge volt minden, a lelátón és a pályán is, hatalmasat küzdött és játszott a csapat. Annyit hozzátennék azért, hogy buzi germánok, köcsög Goretzka.
Jó hsz,annyit tennék hozzá,hogy az előzőben azért benne volt Dárdai keze is,illetve Storck érában volt az Andorra elleni vereség is. Szóval én Storckot azért nem látom olyan nagy edző géniusznak.

max. annyira, mint Pinyőnek
az idő sokmindent megszépít, de Dárdai alatt egy közepesen ötlettelen, az indokoltnál is defenzívebb focit játszottunk, ami a görögök, majd Storck nyitómeccsén a(z akkor még valóban Dárdai-taktikával lemeccselt) románok ellen is nulla-nullában végződött
Bernd fater jó sokat kísérletezgetett, emlékezetes pl. a görög visszavágó tűzijátéka, de az Eb-taktika már a saját agyszüleménye volt teljesen

Méltányosabb vagyok Dárdaival, beugróként, kiélezett szituban érkezett, 8-9 hónapig volt itt összesen. Előtte Pinyő fél évig kísérletezgethetett barimeccseken, majd jött az észak-ír bukta, de Dárdainak ilyesmire nem volt lehetősége, azonnali eredménykényszer volt, a széthullott társaságot kellett villámgyorsan összeraknia, stabilizálni a védekezést, előrefelé egy minimálprogrammal tudta kombinálni, a tétmeccseit veretlenül lehozta, amivel versenyben maradtunk.
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

Avatar
RC
Moderátor
Hozzászólások: 36786
Csatlakozott: 2005.07.28. 00:16
Tartózkodási hely: Savaria

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: RC » 2021.06.24. 13:19

SABARIA 1926

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: ManBat » 2021.06.24. 13:20

Cselszky írta:
ManBat írta:
MindigÚjpest írta: Jó hsz,annyit tennék hozzá,hogy az előzőben azért benne volt Dárdai keze is,illetve Storck érában volt az Andorra elleni vereség is. Szóval én Storckot azért nem látom olyan nagy edző géniusznak.

max. annyira, mint Pinyőnek
az idő sokmindent megszépít, de Dárdai alatt egy közepesen ötlettelen, az indokoltnál is defenzívebb focit játszottunk, ami a görögök, majd Storck nyitómeccsén a(z akkor még valóban Dárdai-taktikával lemeccselt) románok ellen is nulla-nullában végződött
Bernd fater jó sokat kísérletezgetett, emlékezetes pl. a görög visszavágó tűzijátéka, de az Eb-taktika már a saját agyszüleménye volt teljesen

Méltányosabb vagyok Dárdaival, beugróként, kiélezett szituban érkezett, 8-9 hónapig volt itt összesen. Előtte Pinyő fél évig kísérletezgethetett barimeccseken, majd jött az észak-ír bukta, de Dárdainak ilyesmire nem volt lehetősége, azonnali eredménykényszer volt, a széthullott társaságot kellett villámgyorsan összeraknia, stabilizálni a védekezést, előrefelé egy minimálprogrammal tudta kombinálni, a tétmeccseit veretlenül lehozta, amivel versenyben maradtunk.

nem azt mondtam, hogy Dárdai nem űrkomp volt Pinyőhöz képest - ezt az eredmények is igazolják -, hanem, hogy neki sem volt sok köze az Eb-eredményekhez
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16494
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2021.06.24. 15:38

ManBat írta:
Cselszky írta:
ManBat írta:max. annyira, mint Pinyőnek
az idő sokmindent megszépít, de Dárdai alatt egy közepesen ötlettelen, az indokoltnál is defenzívebb focit játszottunk, ami a görögök, majd Storck nyitómeccsén a(z akkor még valóban Dárdai-taktikával lemeccselt) románok ellen is nulla-nullában végződött
Bernd fater jó sokat kísérletezgetett, emlékezetes pl. a görög visszavágó tűzijátéka, de az Eb-taktika már a saját agyszüleménye volt teljesen

Méltányosabb vagyok Dárdaival, beugróként, kiélezett szituban érkezett, 8-9 hónapig volt itt összesen. Előtte Pinyő fél évig kísérletezgethetett barimeccseken, majd jött az észak-ír bukta, de Dárdainak ilyesmire nem volt lehetősége, azonnali eredménykényszer volt, a széthullott társaságot kellett villámgyorsan összeraknia, stabilizálni a védekezést, előrefelé egy minimálprogrammal tudta kombinálni, a tétmeccseit veretlenül lehozta, amivel versenyben maradtunk.

nem azt mondtam, hogy Dárdai nem űrkomp volt Pinyőhöz képest - ezt az eredmények is igazolják -, hanem, hogy neki sem volt sok köze az Eb-eredményekhez

lerakta az alapokat, de kellettek a kijutáshoz és az ottani jó szerepléshez Storck húzásai. Valószínűleg nélküle Kleinheisler most a Budaörssel kezdené meg a felkészülést a következő évi NB2-es bajnokságra.
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51351
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2021.06.24. 16:38

Cefre azt mondja, kövi szezontól eltörlik az idegenbeli gól előnyt jelent szabályt.

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: ManBat » 2021.06.24. 17:42

Maradonapoli írta:Cefre azt mondja, kövi szezontól eltörlik az idegenbeli gól előnyt jelent szabályt.

a sport történelmében nem látott szintű egyszeri haváriában szarul adta ki magát, ezért eltörlik teljesen, hiszen mennyivel jobb lesz háromszor annyi tizenegyespárbajt látni, az sokkal igazságosabb
aranygólt esetleg nem akarja visszahozni ez a szerencsétlen?
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51351
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2021.06.24. 18:22

ManBat írta:
Maradonapoli írta:Cefre azt mondja, kövi szezontól eltörlik az idegenbeli gól előnyt jelent szabályt.

a sport történelmében nem látott szintű egyszeri haváriában szarul adta ki magát, ezért eltörlik teljesen, hiszen mennyivel jobb lesz háromszor annyi tizenegyespárbajt látni, az sokkal igazságosabb
aranygólt esetleg nem akarja visszahozni ez a szerencsétlen?

amúgy nekem sem tetszik, kifejezetten jó dolognak tartottam ezt a szabályt, érdekes taktikai csatákra adott alkalmat, én kifejezetten igazságosnak is tartottam illetve, látványosabb játékra sarkallt illetve nem kellett sz*rakodni hosszabbításokkal sem kifejezett pozitív érdekessége volt a fodballnak


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 87 vendég