Szombati foci: Fradi-Vidi!

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: ManBat » 2021.06.19. 20:53

azért arra kíváncsi lennék, miért tették a nap legkevésbé érdekes meccsét estére
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51359
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2021.06.19. 21:07

ManBat írta:azért arra kíváncsi lennék, miért tették a nap legkevésbé érdekes meccsét estére

Sevillában izzó máglyává alakultak volna korábbi kezdés okán a megpörkölődött foodballisták, mint a Szent Inkvizíció korában.

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: ManBat » 2021.06.19. 21:12

Maradonapoli írta:
ManBat írta:azért arra kíváncsi lennék, miért tették a nap legkevésbé érdekes meccsét estére

Sevillában izzó máglyává alakultak volna korábbi kezdés okán a megpörkölődött foodballisták, mint a Szent Inkvizíció korában.

nem mintha Pesten olyan hideg lett volna :)
simán ki lehetett volna húzni kicsit hosszabbra a csoportkört, aztán csak két meccs lett volna mindennap
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Avatar
Szarka
Aranylabdás
Hozzászólások: 35065
Csatlakozott: 2005.03.21. 17:25

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Szarka » 2021.06.19. 21:23

Adamek írta:
Maradonapoli írta:
Szarka írta:Akinel Fiola a legjobb, az csak a statokat nezte. Szegeny mar kidoglott a masodik felidore. Gula pedig osszesen ha egy hibat vetett, 9/10.

NS szavazáson is ő áll az élen. :)

a helyszínen az első félidőben Négust, Gúlát és Botkát láttam a legjobbaknak, a másodikra feljavult Sallai és Klein is, talán Gúla érdemelte volna a leginkább, nagyon ott volt fejben és reflexekben, Nagy is ügyesen hozta ki a labdákat, de sajnos a gólnál nagyon rosszul számolta ki a kirúgás ívét és így elég vastagon benne volt abban
külön kiemelném, hogy a francia táborhoz is kiment a csapatunk akikkel kölcsönösen megtapsolták egymást, a francia csapat akkor már 15 perce bent volt az öltözőben

Na igen, a franciak egybol bevonultak a lefujas utan, igazi zsoldosok, pedig jo sok francia kijott.
Magyarország - Newcastle - Real Madrid , ebben a sorrendben.
"Intensity is our Identity"

Móni, Boston United, baldj: Nyugodjanak békében

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: ManBat » 2021.06.19. 21:25

Szarka írta:
Adamek írta:
Maradonapoli írta:NS szavazáson is ő áll az élen. :)

a helyszínen az első félidőben Négust, Gúlát és Botkát láttam a legjobbaknak, a másodikra feljavult Sallai és Klein is, talán Gúla érdemelte volna a leginkább, nagyon ott volt fejben és reflexekben, Nagy is ügyesen hozta ki a labdákat, de sajnos a gólnál nagyon rosszul számolta ki a kirúgás ívét és így elég vastagon benne volt abban
külön kiemelném, hogy a francia táborhoz is kiment a csapatunk akikkel kölcsönösen megtapsolták egymást, a francia csapat akkor már 15 perce bent volt az öltözőben

Na igen, a franciak egybol bevonultak a lefujas utan, igazi zsoldosok, pedig jo sok francia kijott.

lentebb említettem a visszásságát már, de ismétlem magam, Griezmann gólörömében benne volt minden erről a francia válogatottról
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: ManBat » 2021.06.19. 21:26

ez a befújt les-nem fújt les VAR-gól is annyira kiherélt, amellett, hogy az ítélet szerintem elsőre volt jó, elképesztően mesterkéltnek hat a gólöröm is így
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51359
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2021.06.19. 21:45

ManBat írta:
Maradonapoli írta:
ManBat írta:azért arra kíváncsi lennék, miért tették a nap legkevésbé érdekes meccsét estére

Sevillában izzó máglyává alakultak volna korábbi kezdés okán a megpörkölődött foodballisták, mint a Szent Inkvizíció korában.

nem mintha Pesten olyan hideg lett volna :)
simán ki lehetett volna húzni kicsit hosszabbra a csoportkört, aztán csak két meccs lett volna mindennap

nem értek egyet
1 hónap bőven elég egy tornára
arról nem is beszélve, hogy a covid purparlé miatt eleve alig volt pihenő a focistáknak múlt nyáron - mint Erikssen esete bizonyítja, ők sem gépek - a kijutott válogatott spílerek főleg azóta is tolják...

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: ManBat » 2021.06.19. 21:51

Maradonapoli írta:
ManBat írta:
Maradonapoli írta:Sevillában izzó máglyává alakultak volna korábbi kezdés okán a megpörkölődött foodballisták, mint a Szent Inkvizíció korában.

nem mintha Pesten olyan hideg lett volna :)
simán ki lehetett volna húzni kicsit hosszabbra a csoportkört, aztán csak két meccs lett volna mindennap

nem értek egyet
1 hónap bőven elég egy tornára
arról nem is beszélve, hogy a covid purparlé miatt eleve alig volt pihenő a focistáknak múlt nyáron - mint Erikssen esete bizonyítja, ők sem gépek - a kijutott válogatott spílerek főleg azóta is tolják...

az se sokkal jobb, hogy miközben a polgári lakosságnak az van tanácsolva, hogy 20 percnél többet ne tartózkodjon napon, addig az aranylábúak 2x45 percet + edzést, bemelegítést, gyakorlást húznak le 30+ fokban, kirívó UV sugárzásban - ha valami, ez aztán melegágya a következő Eriksen-esetnek; eközben a naptár tele tökéletesen felesleges üres napokkal (24-25én mit csinálnak? herét vakarnak? ahogy a nyolcaddöntőket is lezavarják négy nap alatt, hogy aztán csak júliusban folytassák)
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51359
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2021.06.19. 22:06

A továbbjutás realitás szerint így is hiú ábránd - persze a szurkoló (én is) lefújásig reménykedik a csodában, de ezzel az 1 ponttal mégis kurva nagyot léptünk előre, mert a makkalsó csapatok közül valszeg tuti lesz 1-2, amelyet megelőzünk ennek a pontocskának köszönhetően.

No lássuk is, kik az esélyes 0 pontosok:

Törökország - még Svájc ellen játszik - helyzettől függ
Dánia - Oroszország ellen, itt esélyes a pontszerzés
Észak-Macedónia - Hollandia ellen - kurva nagy csalódás lenne, ha őket sem előznénk meg a végső tabellán
Lengyelország - folyamatban, ezentúl Svédország az ellenfél, itt is azért esélyes a pontszerzés

1 pontosak közül még elviekben a Skócia ellen is jók lehetnénk, de nekik jobb lesz a gólarányuk.

Szal a macedónokat + még valakit remélem, legalább 1 csapatot megelőzünk és nem mi leszünk az EB bohócai, még ha halálcsoport is jutott nekünk.

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: ManBat » 2021.06.19. 22:07

amúgy kemény hely ez a Sevilla, déli országrész gyanánt valószínűleg nem túl rózsás a környék gazdasága, viszont ez a hodály ez se nem a Sekanálé, se nem a Beteszé
kíváncsi lennék, hogy a tízévente kb. kétszer megjelenő válogatottért mennyire éri meg fenntartani egy ekkora létesítményt
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51359
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2021.06.19. 22:10

ManBat írta:amúgy kemény hely ez a Sevilla, déli országrész gyanánt valószínűleg nem túl rózsás a környék gazdasága, viszont ez a hodály ez se nem a Sekanálé, se nem a Beteszé
kíváncsi lennék, hogy a tízévente kb. kétszer megjelenő válogatottért mennyire éri meg fenntartani egy ekkora létesítményt

ezen má én is gondolkodtam, nagy nyúlások lehetnek arrafelé is

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: ManBat » 2021.06.19. 22:16

van igazság, egy ilyen nevetséges tizit csak kihagyni lehet egyenes gerinccel
az ilyen bíróknak kijárna a Sirokov-kezelésből
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Avatar
Szarka
Aranylabdás
Hozzászólások: 35065
Csatlakozott: 2005.03.21. 17:25

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Szarka » 2021.06.19. 22:22

Maradonapoli írta:A továbbjutás realitás szerint így is hiú ábránd - persze a szurkoló (én is) lefújásig reménykedik a csodában, de ezzel az 1 ponttal mégis kurva nagyot léptünk előre, mert a makkalsó csapatok közül valszeg tuti lesz 1-2, amelyet megelőzünk ennek a pontocskának köszönhetően.

No lássuk is, kik az esélyes 0 pontosok:

Törökország - még Svájc ellen játszik - helyzettől függ
Dánia - Oroszország ellen, itt esélyes a pontszerzés
Észak-Macedónia - Hollandia ellen - kurva nagy csalódás lenne, ha őket sem előznénk meg a végső tabellán
Lengyelország - folyamatban, ezentúl Svédország az ellenfél, itt is azért esélyes a pontszerzés

1 pontosak közül még elviekben a Skócia ellen is jók lehetnénk, de nekik jobb lesz a gólarányuk.

Szal a macedónokat + még valakit remélem, legalább 1 csapatot megelőzünk és nem mi leszünk az EB bohócai, még ha halálcsoport is jutott nekünk.

Már azzal, hogy pontot szereztünk elismerhető a teljesítményünk.
Török- macedón lesz szerintem 0 pontos, Dánia szerintem veri az oroszokat és ezzel még a második hely is összejöhet neki. A lengyelek majd kiderül 3 vagy 4 ponttal végeznek, meglepne, ha lenulláznák az EB-t.
Magyarország - Newcastle - Real Madrid , ebben a sorrendben.
"Intensity is our Identity"

Móni, Boston United, baldj: Nyugodjanak békében

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: ManBat » 2021.06.19. 22:33

Szarka írta:
Maradonapoli írta:A továbbjutás realitás szerint így is hiú ábránd - persze a szurkoló (én is) lefújásig reménykedik a csodában, de ezzel az 1 ponttal mégis kurva nagyot léptünk előre, mert a makkalsó csapatok közül valszeg tuti lesz 1-2, amelyet megelőzünk ennek a pontocskának köszönhetően.

No lássuk is, kik az esélyes 0 pontosok:

Törökország - még Svájc ellen játszik - helyzettől függ
Dánia - Oroszország ellen, itt esélyes a pontszerzés
Észak-Macedónia - Hollandia ellen - kurva nagy csalódás lenne, ha őket sem előznénk meg a végső tabellán
Lengyelország - folyamatban, ezentúl Svédország az ellenfél, itt is azért esélyes a pontszerzés

1 pontosak közül még elviekben a Skócia ellen is jók lehetnénk, de nekik jobb lesz a gólarányuk.

Szal a macedónokat + még valakit remélem, legalább 1 csapatot megelőzünk és nem mi leszünk az EB bohócai, még ha halálcsoport is jutott nekünk.

Már azzal, hogy pontot szereztünk elismerhető a teljesítményünk.
Török- macedón lesz szerintem 0 pontos, Dánia szerintem veri az oroszokat és ezzel még a második hely is összejöhet neki. A lengyelek majd kiderül 3 vagy 4 ponttal végeznek, meglepne, ha lenulláznák az EB-t.

amikor épp nincs fasírtban Dzjubával, akkor ez a Csercseszov-féle Szbornaja baromi nehezen fogható, szerintem a ruszkik behúzzák a második helyet a balgák mögött
a lengyelek szerezzenek pont annyi pontot, hogy ne rúgják ki Sousát, ő látványosan nem találja a csapat rendszerét, hátha meg tudnánk őket verni Varsóban
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: ManBat » 2021.06.19. 22:38

sok évnek kell még eltelnie, mire Ferran Torrest nem hiszem Fernando Torresnek
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74933
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Adamek » 2021.06.19. 23:08

élménybeszámoló Maradonapoli bácsi kérésére, onnantól kezdve, hogy átléptem a Budapest táblát odáig, hogy hazaértem

nos, a tábla a megszokott helyen állt, ahogy máskor is naponta kb. kétszer úgy most is a Szántóföld utcai kereszteződés előtt rozsdásodott (ami egyébként a REAC edzőközpontjának is az utcája), fehér alapon fekete betűkkel vékony piros keretben, fölötte a köszöntjük a XV. kerületben segédtábla
ja, de nem is arra mentünk, mert előtte lekanyarodtunk a M0-n az M3-ra és azon át támadtuk a fővárost, szóval akkor a Szentmihályi út előtti lehajtó táblája volt ami most köszöntött minket fiammal, apósommal, unokaöcsémmel és szombathelyi a rokonokkal
szóval M3, Nagy Laja, Róna, Egressy útvonalon érkeztünk, mielőtt elértük volna a körutat letettük a gépjárművet, ott összefutottunk másik unokaöcséimmel és nem hivatalos sógorommal, majd rövid smúzolás után mindenki elindult a szektora/bejárata felé
15-20 perc múlva már bent is voltunk, ment minden mint az ágyba szarás, a szektort és az ülőhelyeinket simán megtaláltuk, szerintem semmi hiba nem volt a számozással/kiírással
mivel volt még jó 90 perc a kezdésig, elindultunk felfedezni a stadion klozetjeit, azt kell, hogy mondjam minden igényt kielégítő a felhozatal, mennyiségi és minőségi kérdésekben is megállja a helyét
kurva idegesítő felvezető műsor, egy tehetségtől jól megkímélt DJ, dunsztos meleg, de kibebaszott szép látvány várt bent minket, nagyon jól néz ki belülről is a kolosszeum, gyakorlatilag minden helyről jól látni a játékteret
a sok hülyeség után jöttek melegíteni a sporttársak, hozzám hasonlóan hozzá nem értő szurkertársammal együtt hüledeztünk, hogy biza Szalai Á. kezdő lesz megint, szegény srác még a melegítés alatt se nagyon talált kaput
a hangulat leírhatatlan volt, a szervezés profinak mondható, a játék lassú de nekünk megfelelő
Szalacsi cseréje után eggyel nőtt a labdakezelésre képes játékosaink száma
nyomtak a csigások, de szerencsére betoltunk egy Gúlát a kapuba, mi a portugál meccsel ellentétben most passzoltunk párat előre is
a gólnál brutális hang és sörrobbanás volt, kicsit eláztunk pedig mi nem is ittunk
aztán szünet, addigra totál megsüketültünk és elment a hangunk
sajnos Nagy Á. kolléga a nevéhez hűen nagyot hibázott az egyenlítő gól előtt, úgy futott alá a kirúgásnak mintha a Napot akarta volna elfejelni
utána még szórványos helyzetek itt és ott, aztán ünneplés
mondtam is a fijjamnak, hogy most még szurkermezben hoztam ide, de 1-2 EB-vel később már a pályán legyen hasonló szerkóban és szituban
a kijutás még gyorsabb volt a bejutásnál, csak most jóval több volt a részeg a lépcsőkön
hazafelé dög meleg volt a kocsiban, jó volt nézni a tuja és buszmegállókban az információs táblákat, amik mind kiírták asz eredményt
este lementem futóedzésre a pinyóba, kell a kondi ha valaha még EB meccset szeretnék játszani
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96332
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2021.06.19. 23:11

Maradonapoli írta:A továbbjutás realitás szerint így is hiú ábránd - persze a szurkoló (én is) lefújásig reménykedik a csodában, de ezzel az 1 ponttal mégis kurva nagyot léptünk előre, mert a makkalsó csapatok közül valszeg tuti lesz 1-2, amelyet megelőzünk ennek a pontocskának köszönhetően.

No lássuk is, kik az esélyes 0 pontosok:

Törökország - még Svájc ellen játszik - helyzettől függ
Dánia - Oroszország ellen, itt esélyes a pontszerzés
Észak-Macedónia - Hollandia ellen - kurva nagy csalódás lenne, ha őket sem előznénk meg a végső tabellán
Lengyelország - folyamatban, ezentúl Svédország az ellenfél, itt is azért esélyes a pontszerzés

1 pontosak közül még elviekben a Skócia ellen is jók lehetnénk, de nekik jobb lesz a gólarányuk.

Szal a macedónokat + még valakit remélem, legalább 1 csapatot megelőzünk és nem mi leszünk az EB bohócai, még ha halálcsoport is jutott nekünk.

Azt nem igazán vágom, hogy az ilyen - kiesők közti - méricskéléseknek mi az értelme. Teszem azt, 0 ponttal zártunk volna ebben a csoportban bátor és szervezett játékkal, 2-3 gólos vereségekkel, de vállalható produkcióval, akkor mi van? Engem baromira nem érdekelne, ha így papíron utolsónak rangsoroltak volna.
Bohócok pedig már nem igazán tudunk lenni, ahhoz mondjuk három 0-5-ös meccs “kellett volna”.
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

Avatar
Szarka
Aranylabdás
Hozzászólások: 35065
Csatlakozott: 2005.03.21. 17:25

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Szarka » 2021.06.19. 23:59

ManBat írta:
Szarka írta:
Maradonapoli írta:A továbbjutás realitás szerint így is hiú ábránd - persze a szurkoló (én is) lefújásig reménykedik a csodában, de ezzel az 1 ponttal mégis kurva nagyot léptünk előre, mert a makkalsó csapatok közül valszeg tuti lesz 1-2, amelyet megelőzünk ennek a pontocskának köszönhetően.

No lássuk is, kik az esélyes 0 pontosok:

Törökország - még Svájc ellen játszik - helyzettől függ
Dánia - Oroszország ellen, itt esélyes a pontszerzés
Észak-Macedónia - Hollandia ellen - kurva nagy csalódás lenne, ha őket sem előznénk meg a végső tabellán
Lengyelország - folyamatban, ezentúl Svédország az ellenfél, itt is azért esélyes a pontszerzés

1 pontosak közül még elviekben a Skócia ellen is jók lehetnénk, de nekik jobb lesz a gólarányuk.

Szal a macedónokat + még valakit remélem, legalább 1 csapatot megelőzünk és nem mi leszünk az EB bohócai, még ha halálcsoport is jutott nekünk.

Már azzal, hogy pontot szereztünk elismerhető a teljesítményünk.
Török- macedón lesz szerintem 0 pontos, Dánia szerintem veri az oroszokat és ezzel még a második hely is összejöhet neki. A lengyelek majd kiderül 3 vagy 4 ponttal végeznek, meglepne, ha lenulláznák az EB-t.

amikor épp nincs fasírtban Dzjubával, akkor ez a Csercseszov-féle Szbornaja baromi nehezen fogható, szerintem a ruszkik behúzzák a második helyet a balgák mögött
a lengyelek szerezzenek pont annyi pontot, hogy ne rúgják ki Sousát, ő látványosan nem találja a csapat rendszerét, hátha meg tudnánk őket verni Varsóban

Mar mondtak hogy Sousa marad, barmi is az eredmeny.
Magyarország - Newcastle - Real Madrid , ebben a sorrendben.
"Intensity is our Identity"

Móni, Boston United, baldj: Nyugodjanak békében

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74933
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Adamek » 2021.06.20. 00:14

Cselszky írta:
Maradonapoli írta:A továbbjutás realitás szerint így is hiú ábránd - persze a szurkoló (én is) lefújásig reménykedik a csodában, de ezzel az 1 ponttal mégis kurva nagyot léptünk előre, mert a makkalsó csapatok közül valszeg tuti lesz 1-2, amelyet megelőzünk ennek a pontocskának köszönhetően.

No lássuk is, kik az esélyes 0 pontosok:

Törökország - még Svájc ellen játszik - helyzettől függ
Dánia - Oroszország ellen, itt esélyes a pontszerzés
Észak-Macedónia - Hollandia ellen - kurva nagy csalódás lenne, ha őket sem előznénk meg a végső tabellán
Lengyelország - folyamatban, ezentúl Svédország az ellenfél, itt is azért esélyes a pontszerzés

1 pontosak közül még elviekben a Skócia ellen is jók lehetnénk, de nekik jobb lesz a gólarányuk.

Szal a macedónokat + még valakit remélem, legalább 1 csapatot megelőzünk és nem mi leszünk az EB bohócai, még ha halálcsoport is jutott nekünk.

Azt nem igazán vágom, hogy az ilyen - kiesők közti - méricskéléseknek mi az értelme. Teszem azt, 0 ponttal zártunk volna ebben a csoportban bátor és szervezett játékkal, 2-3 gólos vereségekkel, de vállalható produkcióval, akkor mi van? Engem baromira nem érdekelne, ha így papíron utolsónak rangsoroltak volna.
Bohócok pedig már nem igazán tudunk lenni, ahhoz mondjuk három 0-5-ös meccs “kellett volna”.

ez csak egy játék amit a kuzinnal indítottunk a napokban
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96332
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2021.06.20. 01:07

Adamek írta:ez csak egy játék amit a kuzinnal indítottunk a napokban

OK.
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 148 vendég