Szombati foci: Fradi-Vidi!

Avatar
nyúl
Kincstári Főegerész
Hozzászólások: 46284
Csatlakozott: 2005.09.14. 13:36

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: nyúl » 2021.04.25. 10:37

Adamek írta:
Maradonapoli írta:
Adamek írta:vagy Ferkóék elkaphatnák a Kkövesdet, mi is jövőhéten (meg a Zeg a Várdát), MTK és a Dió a az Újpestet aztán utolsó fordulóban még Pinyőék és a lilák is cidrizhetnek

én arra vagyok igazából kíváncsi, hogy vitya meddig bírja ezt idegekkel és mikor basz oda az uzsorásnak, hogy mosmár létszámemelés bazmeg!
majdnem minden csapat ner kézbe van már, nem tudják már, hogy melyik ujjukba harapjanak

szerintem ilyenkor hétvégenként összejönnek a nagyok a csúti bunkerben, Orbinéni kertje alatt és onnan igazgatják az nb1-t
nem lehet ez másként
Nemrég azon nevettem, hogy a magyar gazdag top10-ben van egy hapi, akit Felcsuti Zsoltnak hívnak.
Felcsútnak olyan magnetikus ereje van, hogy ha csak a neved felcsúti, már feltörsz, mint a termálvíz.
Mintha Sean Connery rád lehelt volna egy étteremben és azóta puncimágnes lennél.

Előbb-utóbb az OTP-s Tokaszalonna megemeli a létszámot. Kezd kínos lenni egy 33 fordulós Szabad Föld Kupa.

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74926
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Adamek » 2021.04.25. 10:46

nyúl írta:
Adamek írta:
Maradonapoli írta:én arra vagyok igazából kíváncsi, hogy vitya meddig bírja ezt idegekkel és mikor basz oda az uzsorásnak, hogy mosmár létszámemelés bazmeg!
majdnem minden csapat ner kézbe van már, nem tudják már, hogy melyik ujjukba harapjanak

szerintem ilyenkor hétvégenként összejönnek a nagyok a csúti bunkerben, Orbinéni kertje alatt és onnan igazgatják az nb1-t
nem lehet ez másként
Nemrég azon nevettem, hogy a magyar gazdag top10-ben van egy hapi, akit Felcsuti Zsoltnak hívnak.
Felcsútnak olyan magnetikus ereje van, hogy ha csak a neved felcsúti, már feltörsz, mint a termálvíz.
Mintha Sean Connery rád lehelt volna egy étteremben és azóta puncimágnes lennél.

Előbb-utóbb az OTP-s Tokaszalonna megemeli a létszámot. Kezd kínos lenni egy 33 fordulós Szabad Föld Kupa.

nem akarok perverznek látszani, de szerintem egyszer rám lehelhetett Sean Connery egy étteremben, ördögien jól nézek ki
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51351
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2021.04.25. 10:59

nyúl írta:
Adamek írta:
Maradonapoli írta:én arra vagyok igazából kíváncsi, hogy vitya meddig bírja ezt idegekkel és mikor basz oda az uzsorásnak, hogy mosmár létszámemelés bazmeg!
majdnem minden csapat ner kézbe van már, nem tudják már, hogy melyik ujjukba harapjanak

szerintem ilyenkor hétvégenként összejönnek a nagyok a csúti bunkerben, Orbinéni kertje alatt és onnan igazgatják az nb1-t
nem lehet ez másként
Nemrég azon nevettem, hogy a magyar gazdag top10-ben van egy hapi, akit Felcsuti Zsoltnak hívnak.
Felcsútnak olyan magnetikus ereje van, hogy ha csak a neved felcsúti, már feltörsz, mint a termálvíz.
Mintha Sean Connery rád lehelt volna egy étteremben és azóta puncimágnes lennél.

Előbb-utóbb az OTP-s Tokaszalonna megemeli a létszámot. Kezd kínos lenni egy 33 fordulós Szabad Föld Kupa.

Az sem véletlen, hogy az első magyar óceánrepülők is Felcsút határában szálltak le inkább a Budapest helyett. :cool:

Tanulyatok fijaim:

"...a Mátyásföldre tervezett landolás, pedig ott már ezrek várták türelmetlenül a repülőgép feltűnését. Már magyar területen, Győr közelében az óceánrepülők észlelték, hogy az üzemanyag-ellátás akadozik, további hetven kilométer megtétele után benzinhiány miatt leállt a motor. Siklórepülésben közelítették meg a talajt, és 1931. július 16-án délután, Bicskétől nem messze, Felcsút határában, egy kukoricatáblában kényszerleszállást hajtottak végre. A Harbour Grace-től Felcsútig megtett 5770 km-es utat a két magyar óceánrepülő pontosan 25 óra 20 perc alatt teljesítette, gyorsabban, mint addig bárki, óránként csaknem 230 kilométeres átlagsebességgel. Továbbá a korábbi óceánrepülők közül senki sem hatolt ilyen mélységig az európai kontinens belsejébe, így három világrekord is megdőlt ezen a napon."
(by wiki)

Orbán Viktor dédnagyapja azért nagyon meglepődhetett - volna, ha ez eleve nem így lett volna lezsírozva a nemzethy-keresztény erők részéről.

Avatar
nyúl
Kincstári Főegerész
Hozzászólások: 46284
Csatlakozott: 2005.09.14. 13:36

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: nyúl » 2021.04.25. 11:14

Maradonapoli írta:
nyúl írta:
Adamek írta:szerintem ilyenkor hétvégenként összejönnek a nagyok a csúti bunkerben, Orbinéni kertje alatt és onnan igazgatják az nb1-t
nem lehet ez másként
Nemrég azon nevettem, hogy a magyar gazdag top10-ben van egy hapi, akit Felcsuti Zsoltnak hívnak.
Felcsútnak olyan magnetikus ereje van, hogy ha csak a neved felcsúti, már feltörsz, mint a termálvíz.
Mintha Sean Connery rád lehelt volna egy étteremben és azóta puncimágnes lennél.

Előbb-utóbb az OTP-s Tokaszalonna megemeli a létszámot. Kezd kínos lenni egy 33 fordulós Szabad Föld Kupa.

Az sem véletlen, hogy az első magyar óceánrepülők is Felcsút határában szálltak le inkább a Budapest helyett. :cool:

Tanulyatok fijaim:

"...a Mátyásföldre tervezett landolás, pedig ott már ezrek várták türelmetlenül a repülőgép feltűnését. Már magyar területen, Győr közelében az óceánrepülők észlelték, hogy az üzemanyag-ellátás akadozik, további hetven kilométer megtétele után benzinhiány miatt leállt a motor. Siklórepülésben közelítették meg a talajt, és 1931. július 16-án délután, Bicskétől nem messze, Felcsút határában, egy kukoricatáblában kényszerleszállást hajtottak végre. A Harbour Grace-től Felcsútig megtett 5770 km-es utat a két magyar óceánrepülő pontosan 25 óra 20 perc alatt teljesítette, gyorsabban, mint addig bárki, óránként csaknem 230 kilométeres átlagsebességgel. Továbbá a korábbi óceánrepülők közül senki sem hatolt ilyen mélységig az európai kontinens belsejébe, így három világrekord is megdőlt ezen a napon."
(by wiki)

Orbán Viktor dédnagyapja azért nagyon meglepődhetett - volna, ha ez eleve nem így lett volna lezsírozva a nemzethy-keresztény erők részéről.
:D

Avatar
nyúl
Kincstári Főegerész
Hozzászólások: 46284
Csatlakozott: 2005.09.14. 13:36

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: nyúl » 2021.04.25. 11:19

Adamek írta:
nyúl írta:
Adamek írta:szerintem ilyenkor hétvégenként összejönnek a nagyok a csúti bunkerben, Orbinéni kertje alatt és onnan igazgatják az nb1-t
nem lehet ez másként
Nemrég azon nevettem, hogy a magyar gazdag top10-ben van egy hapi, akit Felcsuti Zsoltnak hívnak.
Felcsútnak olyan magnetikus ereje van, hogy ha csak a neved felcsúti, már feltörsz, mint a termálvíz.
Mintha Sean Connery rád lehelt volna egy étteremben és azóta puncimágnes lennél.

Előbb-utóbb az OTP-s Tokaszalonna megemeli a létszámot. Kezd kínos lenni egy 33 fordulós Szabad Föld Kupa.

nem akarok perverznek látszani, de szerintem egyszer rám lehelhetett Sean Connery egy étteremben, ördögien jól nézek ki

Ha kiruccansz valamelyik nap Felcsútra, és csak megcsap a levegő, tiéd lesz a halálos kombináció. Felveheted a Krőzus Adamek Adonisz von Felcsút nevet.

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74926
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Adamek » 2021.04.25. 11:50

nyúl írta:
Adamek írta:
nyúl írta:Nemrég azon nevettem, hogy a magyar gazdag top10-ben van egy hapi, akit Felcsuti Zsoltnak hívnak.
Felcsútnak olyan magnetikus ereje van, hogy ha csak a neved felcsúti, már feltörsz, mint a termálvíz.
Mintha Sean Connery rád lehelt volna egy étteremben és azóta puncimágnes lennél.

Előbb-utóbb az OTP-s Tokaszalonna megemeli a létszámot. Kezd kínos lenni egy 33 fordulós Szabad Föld Kupa.

nem akarok perverznek látszani, de szerintem egyszer rám lehelhetett Sean Connery egy étteremben, ördögien jól nézek ki

Ha kiruccansz valamelyik nap Felcsútra, és csak megcsap a levegő, tiéd lesz a halálos kombináció. Felveheted a Krőzus Adamek Adonisz von Felcsút nevet.

nem véletlen nem jártam még ott, vigyáznom kell az Univerzum egyensúlyára
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16493
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2021.04.25. 11:54

Javier Arizmendi írta:
Adamek írta:
Maradonapoli írta:én arra vagyok igazából kíváncsi, hogy vitya meddig bírja ezt idegekkel és mikor basz oda az uzsorásnak, hogy mosmár létszámemelés bazmeg!
majdnem minden csapat ner kézbe van már, nem tudják már, hogy melyik ujjukba harapjanak

szerintem ilyenkor hétvégenként összejönnek a nagyok a csúti bunkerben, Orbinéni kertje alatt és onnan igazgatják az nb1-t
nem lehet ez másként

mondjuk az kicsit sem lepett meg, hogy átengedte a saját stadionépítőjének a 3 bajnoki pontot.

RC-nek: lehet Vik leszólt, hogy a Vidi vagy mi a nevük legyen a 2-ik a Purczeld helyett?

ezt általában: örülök, hogy a többségnek igaza volt, a 12 csapatos ligában a bajnoki címért az utolsó pillanatig roppant izgalmas kiéletezett harc folyik végig, és a létszámból adódóan a kiesés ellen harcoló csapatoknak senki sem adományozza ki tudja milyen ellentételezésért a 3 bajnoki pontot, mert nincsenek olyan csapatok, akik semmiért sem küzdenek....

A pontadományozgatások szerintem azóta jelen vannak a magyar fociban, mióta elindult az első bajnokság. Nem vagyok rá büszke, de maradt benn a Hali is a Fradi jóindulatának köszönhetően. (1967-ben, amikor bajnokként érkeztek a Rohonci útra, nekünk meg kellett a győzelem a bennmaradáshoz)
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

Javier Arizmendi
Kulcsjátékos
Hozzászólások: 2823
Csatlakozott: 2006.01.18. 17:32

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Javier Arizmendi » 2021.04.25. 12:03

Adamek írta:á, abszolút neked van igazad, a 16 csapatos bajnokságban össze se jöhetett volna a 32. aranyunk, ha itt van a Loki, a Vasas, a Pécsi Macsek a Budaörs, egy mindenre elszánt Hali és mindenek előtt ti a másodosztály huszonhetedik helyéről minden sokkal keményebb lett volna

sose mondtam ezt, és nem konkrétan neked írtam, hanem általában a 12 csapatos liga híveinek. ugyanakkor ennyi errővel az általad felsorolt vagy más fellegvár :) csapatok akár itt is lehettek volna, kutyát nem zavarták volna, kellő időben ők is bundáztak volna, ha kell kiesnek, de addig is a szurkolóik nem szenvedtek volna a Manbat által sokszor leírt másodvonalbeli depressziótól. már akit érint.
őszintén nem értem a vidék helyzetbe hozásáról papoló rezsim és a vidéki születésű bankár miért csinált az 1910-es, 20-as évek mintájára Budapest bajnokságot a mennyeiből ilyen kevés csapattal. furcsálom Nemzetvezető Testvérünk hozzánkállását, egyik kezével ad 10 milliárdos stadikat, a másik kezével meg száműz a harmadik vonalba vagy lejjebb (Nyíregy, Pécs, Kecsó, Pápa, ETO).
bátran kijelentem, hogy amig Vik a góré, függetlenül attól, hogy 6 vagy 18 csapatos a bajnokság, a Dinamo Kubatov lesz a bajnok. előre is gratulálok ehhez azon zöld-fehér szurkolóknak, akik ennek tudnak örülni és már repesve várják az egyenlő erők küzdelmét és pokoli izgalmakat igérő derbiket. mind a hármat évente. ahol az a kérdés, hogy végre a lilákok képesek-e gólt rúgni vagy pontot szerezni.
ETO

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74926
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Adamek » 2021.04.25. 15:11

milyen hét már ez, Szalai után Nagy Ádám is gólt szerzett
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

John McClane
Aranylabdás
Hozzászólások: 60308
Csatlakozott: 2009.04.02. 18:29
Tartózkodási hely: Szombat

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: John McClane » 2021.04.25. 15:24

A Paks azért komoly ezzel 66-57-es gólkülönbséggel.
Cech-Ivanovic,Terry,Dragoner,Szkukalek-Lampard,Wedgbury-Kriston,Gera,Hazard-Drogba
Edzo:Jose Mourinho
Dibusz-Stockley,Gyepes,Carvalho,Ashley Cole-Essien,Lipcsei-Seydi,Lisztes,Podolski-Elding
Edzo:Kondas Elemer

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16493
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2021.04.25. 15:44

Legalább lesz budai derbi az NB2-ben.
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

SuperDepor
Moderátor
Hozzászólások: 40699
Csatlakozott: 2006.03.07. 23:03
Tartózkodási hely: Magyar-Osztrák Monarchia

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: SuperDepor » 2021.04.25. 16:02

Budafok belefáradt az mb1be. A végén még tízet kapnak.
Ne aggódjatok hát a holnapért mert a holnap majd aggódik magáért. Elég minden napnak a maga baja.

John McClane
Aranylabdás
Hozzászólások: 60308
Csatlakozott: 2009.04.02. 18:29
Tartózkodási hely: Szombat

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: John McClane » 2021.04.25. 16:27

Mindenki tudja már,hogy Hahn Jancsika a gólkirály.
Cech-Ivanovic,Terry,Dragoner,Szkukalek-Lampard,Wedgbury-Kriston,Gera,Hazard-Drogba
Edzo:Jose Mourinho
Dibusz-Stockley,Gyepes,Carvalho,Ashley Cole-Essien,Lipcsei-Seydi,Lisztes,Podolski-Elding
Edzo:Kondas Elemer

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51351
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2021.04.25. 17:49

John McClane írta:A Paks azért komoly ezzel 66-57-es gólkülönbséggel.

Megint leverték a Szolnoki Olajt?

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51351
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2021.04.25. 17:52

Adamek írta:milyen hét már ez, Szalai után Nagy Ádám is gólt szerzett

lelécelhetne már a briton sivárságból, még egy tuti kieső Serie A-s csapat is nagyobb buli

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74926
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Adamek » 2021.04.25. 17:56

Maradonapoli írta:
Adamek írta:milyen hét már ez, Szalai után Nagy Ádám is gólt szerzett

lelécelhetne már a briton sivárságból, még egy tuti kieső Serie A-s csapat is nagyobb buli

kicsit korábban eresztenek le, még innen is kieshettek volna
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
beroka
Aranylabdás
Hozzászólások: 20769
Csatlakozott: 2005.08.02. 20:46
Tartózkodási hely: Tatabánya

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: beroka » 2021.04.25. 17:58

John McClane írta:A Paks azért komoly ezzel 66-57-es gólkülönbséggel.

71-57....
128 gól 31 forduló alatt a Paks meccsein.
4 gólos átlag :)
Kaszinós tud valamit.

Avatar
PTi
Tartalék
Hozzászólások: 1053
Csatlakozott: 2016.10.28. 16:08

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: PTi » 2021.04.25. 18:18

beroka írta:
John McClane írta:A Paks azért komoly ezzel 66-57-es gólkülönbséggel.

71-57....
128 gól 31 forduló alatt a Paks meccsein.
4 gólos átlag :)
Kaszinós tud valamit.

Szerinte a védekezést nem kell gyakorolni, azt minden hülye tud :)

Ferencváros // Man Utd
BL-menõ
Hozzászólások: 7740
Csatlakozott: 2008.10.22. 13:20
Tartózkodási hely: IX - Bajnokok helye

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Ferencváros // Man Utd » 2021.04.25. 18:18

Javier Arizmendi írta:
Adamek írta:
Maradonapoli írta:én arra vagyok igazából kíváncsi, hogy vitya meddig bírja ezt idegekkel és mikor basz oda az uzsorásnak, hogy mosmár létszámemelés bazmeg!
majdnem minden csapat ner kézbe van már, nem tudják már, hogy melyik ujjukba harapjanak

szerintem ilyenkor hétvégenként összejönnek a nagyok a csúti bunkerben, Orbinéni kertje alatt és onnan igazgatják az nb1-t
nem lehet ez másként

mondjuk az kicsit sem lepett meg, hogy átengedte a saját stadionépítőjének a 3 bajnoki pontot.

RC-nek: lehet Vik leszólt, hogy a Vidi vagy mi a nevük legyen a 2-ik a Purczeld helyett?

ezt általában: örülök, hogy a többségnek igaza volt, a 12 csapatos ligában a bajnoki címért az utolsó pillanatig roppant izgalmas kiéletezett harc folyik végig, és a létszámból adódóan a kiesés ellen harcoló csapatoknak senki sem adományozza ki tudja milyen ellentételezésért a 3 bajnoki pontot, mert nincsenek olyan csapatok, akik semmiért sem küzdenek....

Szerintem ezt még írd be mindenhova még vagy nyolcvanszor, és azzal varázsütésre az összes korábbi, nem 12 csapatos formátumban letolt magyar bajnoki kiírás erkölcsileg és morálisan feddhetetlenné, már-már "bezzeg"-mítosszá válik, minden bundázás, meccs le- el- feladás és hasonló nyalánkság hirtelen tovaszáll.
29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29

Avatar
banok
Aranylabdás
Hozzászólások: 29048
Csatlakozott: 2005.03.20. 03:08
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: banok » 2021.04.25. 18:33

Ferencváros // Man Utd írta:
Javier Arizmendi írta:
Adamek írta:szerintem ilyenkor hétvégenként összejönnek a nagyok a csúti bunkerben, Orbinéni kertje alatt és onnan igazgatják az nb1-t
nem lehet ez másként

mondjuk az kicsit sem lepett meg, hogy átengedte a saját stadionépítőjének a 3 bajnoki pontot.

RC-nek: lehet Vik leszólt, hogy a Vidi vagy mi a nevük legyen a 2-ik a Purczeld helyett?

ezt általában: örülök, hogy a többségnek igaza volt, a 12 csapatos ligában a bajnoki címért az utolsó pillanatig roppant izgalmas kiéletezett harc folyik végig, és a létszámból adódóan a kiesés ellen harcoló csapatoknak senki sem adományozza ki tudja milyen ellentételezésért a 3 bajnoki pontot, mert nincsenek olyan csapatok, akik semmiért sem küzdenek....

Szerintem ezt még írd be mindenhova még vagy nyolcvanszor, és azzal varázsütésre az összes korábbi, nem 12 csapatos formátumban letolt magyar bajnoki kiírás erkölcsileg és morálisan feddhetetlenné, már-már "bezzeg"-mítosszá válik, minden bundázás, meccs le- el- feladás és hasonló nyalánkság hirtelen tovaszáll.


Szerintem sem a 12 csapatos létszámmal van a a baj hanem azzal, hogy sok a Kisvárda meg Budafokhoz hasonló töltelékcsapat.


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Google Adsense [Bot], Javier Arizmendi valamint 108 vendég