Szombati foci: Fradi-Vidi!

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 75008
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Adamek » 2021.03.27. 20:30

Szarka írta:
Maradonapoli írta:
Adamek írta:ezt a Gulácsi hazarendelését hányszor játszhatják még el a RB-nál?
tök gáz, hogy minden harmadik meccsen védhet csak, ráadásul ezek nem barimeccsek amikről hazarángatják a semmire (oké, hogy tök mind1 ki véd most ezen a két meccsen, védhetnék akár én is de akkor is tétmeccsek ezek)
az EB-ről is kivehetik majd a keretünkből, mondjuk a németek ellen?

Saw Boss Laival is eljátszott vmi hasonlót kisebbik bikás csapat, gondolom a covid miatt lehetnek ezek a speckó - nem engedem el ha nem akarom meg visszahívom amikor akarom - szabályok, ezek a rühedékek meg élnek is vele. Nézzük a jó oldalát, ha 3. számú lepkevadász lenne, valszeg nem élnének ezzel a lehetőséggel. + Nagyon verte magát a a nemzeti ratyikális oldal, hogy takaroggyon oszt jöjjön a hetero Tibusz mer amúgy is százszor jobb kapus, no hát akkor lássuk!

Hát az elkövetkező két meccsen ( San marino és andorra ), ha egyáltalán komoly védést kell bemutatnia már az szégyen lenne.

ha ezt a hozzászólást még a hatvanas években írtad akkor oké, minden más esetben azt kell mondanom nagy szerencse, hogy a jelenlegi stáb nem így áll az ellenfeleinkhez mint te
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Sanyeey
Világsztár
Hozzászólások: 10381
Csatlakozott: 2009.03.01. 18:16
Tartózkodási hely: Magyarország
Kapcsolat:

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Sanyeey » 2021.03.27. 20:41

Cselszky írta:
Szarka írta:
Maradonapoli írta:Saw Boss Laival is eljátszott vmi hasonlót kisebbik bikás csapat, gondolom a covid miatt lehetnek ezek a speckó - nem engedem el ha nem akarom meg visszahívom amikor akarom - szabályok, ezek a rühedékek meg élnek is vele. Nézzük a jó oldalát, ha 3. számú lepkevadász lenne, valszeg nem élnének ezzel a lehetőséggel. + Nagyon verte magát a a nemzeti ratyikális oldal, hogy takaroggyon oszt jöjjön a hetero Tibusz mer amúgy is százszor jobb kapus, no hát akkor lássuk!

Hát az elkövetkező két meccsen ( San marino és andorra ), ha egyáltalán komoly védést kell bemutatnia már az szégyen lenne.

San Marino ellen még rendben is van (tökutolsó a világranglistán), Andorra ellen nincs 4 éve, hogy megégtünk, legyen önbizalmunk, oké, de arcoskodáshoz, kényelmeskedéshez semmi jogunk.

Ma néztem vissza a csütörtöki selejtezők összefoglalóját a Sport 1-en, ahogy Várhidi az albánokat lekezelte, attól borsódzott a hátam, gyakorlatilag azt adta elő nagy mellénnyel, hogy a csoportban van 3 esélyes csapat és 3 futottak még, szerény képességű válogatott, akikben ő nem lát semmit. Értem én, hogy papíron jobbak vagyunk náluk, de az albánoknak csak van vagy 4-5 stabil Serie A-suk, semmi szükség erre a melldöngetésre. Óhatatlanul beugrott, hogy pár hete még azután is volt képe a Tállya ellen nagyképűsködni, hogy kicsapták a Kaposvárt az MK-ból.

Szerintem ezek a sport tv-s formák nem is ismerik konkrétan a csapatokat, csak a szokásos és mára már sokszor elavult sztereotípiákat lökik velük kapcsolatban. Nagy olasz fan Várhidi is, de nagyon meg lennék lepődve, ha ismerné az általad említett játékosokat. Annyit "tud", hogy az albánok szarok, meg kell őket oda-vissza verni. Gondolom anno a moldávok ellen is ezt tolta az öltözőben, szoptunk is egy hatalmasat.
DEBRECENI VSC

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16517
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2021.03.27. 20:48

Ahogy néztem az elmúlt évtizedeket, U21-es EB-re nem igazán jutottunk ki önerőből. Lehet mondani, hogy ez most egy szedett-vedett gárda, amit befolyásolt a covid meg a sérülések, de talán ettől jobb eredményekre és játékra számítottam.
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

Avatar
Szarka
Aranylabdás
Hozzászólások: 35100
Csatlakozott: 2005.03.21. 17:25

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Szarka » 2021.03.27. 20:59

Cselszky írta:
Szarka írta:
Maradonapoli írta:Saw Boss Laival is eljátszott vmi hasonlót kisebbik bikás csapat, gondolom a covid miatt lehetnek ezek a speckó - nem engedem el ha nem akarom meg visszahívom amikor akarom - szabályok, ezek a rühedékek meg élnek is vele. Nézzük a jó oldalát, ha 3. számú lepkevadász lenne, valszeg nem élnének ezzel a lehetőséggel. + Nagyon verte magát a a nemzeti ratyikális oldal, hogy takaroggyon oszt jöjjön a hetero Tibusz mer amúgy is százszor jobb kapus, no hát akkor lássuk!

Hát az elkövetkező két meccsen ( San marino és andorra ), ha egyáltalán komoly védést kell bemutatnia már az szégyen lenne.

San Marino ellen még rendben is van (tökutolsó a világranglistán), Andorra ellen nincs 4 éve, hogy megégtünk, legyen önbizalmunk, oké, de arcoskodáshoz, kényelmeskedéshez semmi jogunk.

Ma néztem vissza a csütörtöki selejtezők összefoglalóját a Sport 1-en, ahogy Várhidi az albánokat lekezelte, attól borsódzott a hátam, gyakorlatilag azt adta elő nagy mellénnyel, hogy a csoportban van 3 esélyes csapat és 3 futottak még, szerény képességű válogatott, akikben ő nem lát semmit. Értem én, hogy papíron jobbak vagyunk náluk, de az albánoknak csak van vagy 4-5 stabil Serie A-suk, semmi szükség erre a melldöngetésre. Óhatatlanul beugrott, hogy pár hete még azután is volt képe a Tállya ellen nagyképűsködni, hogy kicsapták a Kaposvárt az MK-ból.

San Marinonál konkrétan nem szabadna kapura menő lövést kapni, ők szó szerint pékek, postások, és max a saját ligájukban merül fel helyzet, , Andorra esetében valóban megégtünk, no de pont ez az hogy kurva nagy égés volt. Mindkét meccset nullára le kell hozni. Vagyunk annyira szervezettek ( azon a szinten kell álljunk), hogy most már elvárás legyen, hogy ne inogjanak meg a fiúk, és ha mindenki teszi a dolgát, akkor veszélyes helyzet se alakulhat ki. Nem azt mondom, hogy tuti lehozzák 5-0-ra, félgőzzel, hanem elvárás, hogy ilyen ellenféltől nem hogy gól, de veszélyes helyzet se merüljön fel.

Már egy Azerbajdzsán-Luxembourg féle csapat is meg tudja magát szervezni egy szoros meccsre, jó pontrúgásokra, de a san-marino, andorra, giblaltár féle mikro-államok továbbra is blasz kettő szintjét üthetik meg.
Magyarország - Newcastle - Real Madrid , ebben a sorrendben.
"Intensity is our Identity"

Móni, Boston United, baldj: Nyugodjanak békében

Avatar
Szarka
Aranylabdás
Hozzászólások: 35100
Csatlakozott: 2005.03.21. 17:25

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Szarka » 2021.03.27. 21:10

Adamek írta:
Szarka írta:
Maradonapoli írta:Saw Boss Laival is eljátszott vmi hasonlót kisebbik bikás csapat, gondolom a covid miatt lehetnek ezek a speckó - nem engedem el ha nem akarom meg visszahívom amikor akarom - szabályok, ezek a rühedékek meg élnek is vele. Nézzük a jó oldalát, ha 3. számú lepkevadász lenne, valszeg nem élnének ezzel a lehetőséggel. + Nagyon verte magát a a nemzeti ratyikális oldal, hogy takaroggyon oszt jöjjön a hetero Tibusz mer amúgy is százszor jobb kapus, no hát akkor lássuk!

Hát az elkövetkező két meccsen ( San marino és andorra ), ha egyáltalán komoly védést kell bemutatnia már az szégyen lenne.

ha ezt a hozzászólást még a hatvanas években írtad akkor oké, minden más esetben azt kell mondanom nagy szerencse, hogy a jelenlegi stáb nem így áll az ellenfeleinkhez mint te

Ha megégünk biztosd mondani fogják, hogy "manapság már senkit se lehet lenézni, mindenki rendesen felkészült, a fiúk tették a dolgukat, de a mai fociban már nagyon kicsik a különbségek...".
Alább írtam, ha a fiúk felkészültek, nem lehet szó kaput eltaláló lövésről. Az az 1-0 pedig anno pont az volt, amit írok, egy irtó nagy szégyen.
Magyarország - Newcastle - Real Madrid , ebben a sorrendben.
"Intensity is our Identity"

Móni, Boston United, baldj: Nyugodjanak békében

Javier Arizmendi
Kulcsjátékos
Hozzászólások: 2839
Csatlakozott: 2006.01.18. 17:32

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Javier Arizmendi » 2021.03.27. 21:19

Cselszky írta:Ma néztem vissza a csütörtöki selejtezők összefoglalóját a Sport 1-en, ahogy Várhidi az albánokat lekezelte, attól borsódzott a hátam, gyakorlatilag azt adta elő nagy mellénnyel, hogy a csoportban van 3 esélyes csapat és 3 futottak még, szerény képességű válogatott, akikben ő nem lát semmit. Értem én, hogy papíron jobbak vagyunk náluk, de az albánoknak csak van vagy 4-5 stabil Serie A-suk, semmi szükség erre a melldöngetésre. Óhatatlanul beugrott, hogy pár hete még azután is volt képe a Tállya ellen nagyképűsködni, hogy kicsapták a Kaposvárt az MK-ból.

az Atalantából Djimsiti szerintem most az egyik legjobb hátvéd európában. nagyon jó szinten nyomja, Lukakut, Zlatant levette.

ebben az ellenfél lenézésben vagy nem ismerésben nekem az általam egyébként kedvelt Berci bácsi az etalon, amikor a 2000-es években a Demetradze, Kecbaja, Kobiasvili, Sotha Arvaladze féle grúz banda ellen úgy küldte ki Vilmoséket, hogy blasz kettő az ellenfél, és még a meccs után is gondjai voltak az ellenfél játékosainak beazonosításával. megleptek minket, asszonta. 4-1-re kaptunk ki asszem.

ha valaki kihagyta az e heti skót vallásháború részleteit, egy skóciában élő lengyel (családapa) celtic szurkolót találtak holtan, machetével vágták át a torkát...
ETO

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16517
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2021.03.27. 21:29

Málta 2:0-ra vezet a szlovákok ellen egy félidőt követően.
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

Avatar
nyúl
Kincstári Főegerész
Hozzászólások: 46285
Csatlakozott: 2005.09.14. 13:36

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: nyúl » 2021.03.27. 21:38

Szarka írta:
Cselszky írta:
Szarka írta:Hát az elkövetkező két meccsen ( San marino és andorra ), ha egyáltalán komoly védést kell bemutatnia már az szégyen lenne.

San Marino ellen még rendben is van (tökutolsó a világranglistán), Andorra ellen nincs 4 éve, hogy megégtünk, legyen önbizalmunk, oké, de arcoskodáshoz, kényelmeskedéshez semmi jogunk.

Ma néztem vissza a csütörtöki selejtezők összefoglalóját a Sport 1-en, ahogy Várhidi az albánokat lekezelte, attól borsódzott a hátam, gyakorlatilag azt adta elő nagy mellénnyel, hogy a csoportban van 3 esélyes csapat és 3 futottak még, szerény képességű válogatott, akikben ő nem lát semmit. Értem én, hogy papíron jobbak vagyunk náluk, de az albánoknak csak van vagy 4-5 stabil Serie A-suk, semmi szükség erre a melldöngetésre. Óhatatlanul beugrott, hogy pár hete még azután is volt képe a Tállya ellen nagyképűsködni, hogy kicsapták a Kaposvárt az MK-ból.

San Marinonál konkrétan nem szabadna kapura menő lövést kapni, ők szó szerint pékek, postások, és max a saját ligájukban merül fel helyzet, , Andorra esetében valóban megégtünk, no de pont ez az hogy kurva nagy égés volt. Mindkét meccset nullára le kell hozni. Vagyunk annyira szervezettek ( azon a szinten kell álljunk), hogy most már elvárás legyen, hogy ne inogjanak meg a fiúk, és ha mindenki teszi a dolgát, akkor veszélyes helyzet se alakulhat ki. Nem azt mondom, hogy tuti lehozzák 5-0-ra, félgőzzel, hanem elvárás, hogy ilyen ellenféltől nem hogy gól, de veszélyes helyzet se merüljön fel.

Már egy Azerbajdzsán-Luxembourg féle csapat is meg tudja magát szervezni egy szoros meccsre, jó pontrúgásokra, de a san-marino, andorra, giblaltár féle mikro-államok továbbra is blasz kettő szintjét üthetik meg.

Mivel a lengyelek ellen józan számítás szerint eldőlt, hogy nem jutunk ki, engem szórakoztatna Andorra pontszerzése. Bírom őket.

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96365
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2021.03.27. 21:59

Savaria1919 írta:Málta 2:0-ra vezet a szlovákok ellen egy félidőt követően.

Most 2-2, egyébként az összefoglaló alapján a tótok Cipruson is nagyon gyengén játszottak, a kapusuknak köszönhették az x-et.
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96365
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2021.03.27. 22:04

A törökök eléggé bekezdtek, otthon elintézték a hollandokat, ma pedig idegenben ütötték ki Haalandékat. Mondható, hogy a 4 igazán fontos csoportmeccsükből 2-t le is tudtak, 6 ponttal, azaz 2 kör után máris a kijutás legfőbb esélyesei lettek.
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 75008
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Adamek » 2021.03.27. 22:06

Szarka írta:
Cselszky írta:
Szarka írta:Hát az elkövetkező két meccsen ( San marino és andorra ), ha egyáltalán komoly védést kell bemutatnia már az szégyen lenne.

San Marino ellen még rendben is van (tökutolsó a világranglistán), Andorra ellen nincs 4 éve, hogy megégtünk, legyen önbizalmunk, oké, de arcoskodáshoz, kényelmeskedéshez semmi jogunk.

Ma néztem vissza a csütörtöki selejtezők összefoglalóját a Sport 1-en, ahogy Várhidi az albánokat lekezelte, attól borsódzott a hátam, gyakorlatilag azt adta elő nagy mellénnyel, hogy a csoportban van 3 esélyes csapat és 3 futottak még, szerény képességű válogatott, akikben ő nem lát semmit. Értem én, hogy papíron jobbak vagyunk náluk, de az albánoknak csak van vagy 4-5 stabil Serie A-suk, semmi szükség erre a melldöngetésre. Óhatatlanul beugrott, hogy pár hete még azután is volt képe a Tállya ellen nagyképűsködni, hogy kicsapták a Kaposvárt az MK-ból.

San Marinonál konkrétan nem szabadna kapura menő lövést kapni, ők szó szerint pékek, postások, és max a saját ligájukban merül fel helyzet, , Andorra esetében valóban megégtünk, no de pont ez az hogy kurva nagy égés volt. Mindkét meccset nullára le kell hozni. Vagyunk annyira szervezettek ( azon a szinten kell álljunk), hogy most már elvárás legyen, hogy ne inogjanak meg a fiúk, és ha mindenki teszi a dolgát, akkor veszélyes helyzet se alakulhat ki. Nem azt mondom, hogy tuti lehozzák 5-0-ra, félgőzzel, hanem elvárás, hogy ilyen ellenféltől nem hogy gól, de veszélyes helyzet se merüljön fel.

Már egy Azerbajdzsán-Luxembourg féle csapat is meg tudja magát szervezni egy szoros meccsre, jó pontrúgásokra, de a san-marino, andorra, giblaltár féle mikro-államok továbbra is blasz kettő szintjét üthetik meg.

mivel mi is igen közel jártunk ehhez a szinthez nem is olyan régen, pont van okunk a túlzott lenézést és lazaságot mellőzni
inkább készüljük túl ezt a két meccset és parádézzunk, mint blaszkettesezzünk és szenvedjünk egy jót mint már annyiszor
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51425
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2021.03.27. 22:16

Cselszky írta:A törökök eléggé bekezdtek, otthon elintézték a hollandokat, ma pedig idegenben ütötték ki Haalandékat. Mondható, hogy a 4 igazán fontos csoportmeccsükből 2-t le is tudtak, 6 ponttal, azaz 2 kör után máris a kijutás legfőbb esélyesei lettek.

tezsvíri magyar pofon kellett ehhöz :cool:

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96365
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2021.03.27. 22:37

Az írek már ki is szálltak a buliból, a szerbek után Luxemburgtól is kikaptak.
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96365
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2021.03.27. 22:40

Szegény C. Roni eléggé kikészült a végén. Úgy tűnt, jogosan akadt ki.
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51425
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2021.03.27. 23:29

Cselszky írta:Szegény C. Roni eléggé kikészült a végén. Úgy tűnt, jogosan akadt ki.

nem engedték tizit lőni?

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96365
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2021.03.27. 23:45

Maradonapoli írta:
Cselszky írta:Szegény C. Roni eléggé kikészült a végén. Úgy tűnt, jogosan akadt ki.

nem engedték tizit lőni?

Ezt nem adták meg, így maradt az x:
Kép
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 75008
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Adamek » 2021.03.28. 00:15

Cselszky írta:
Maradonapoli írta:
Cselszky írta:Szegény C. Roni eléggé kikészült a végén. Úgy tűnt, jogosan akadt ki.

nem engedték tizit lőni?

Ezt nem adták meg, így maradt az x:
Kép

ha a karika a labda akkor jogos az ítélet
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

RAUL7
BL-menõ
Hozzászólások: 7858
Csatlakozott: 2010.02.26. 14:16

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: RAUL7 » 2021.03.28. 08:29

Cselszky írta:Az írek már ki is szálltak a buliból, a szerbek után Luxemburgtól is kikaptak.

Az ir es a szlotak buko is into jel, hogy nem szabad frl vallrol venni egyik kovetkezo ellenfelunket sem.

RAUL7
BL-menõ
Hozzászólások: 7858
Csatlakozott: 2010.02.26. 14:16

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: RAUL7 » 2021.03.28. 08:31

Adamek írta:
Cselszky írta:
Maradonapoli írta:nem engedték tizit lőni?

Ezt nem adták meg, így maradt az x:
Kép

ha a karika a labda akkor jogos az ítélet

Van egy jobb szog/kameraallas, szerintem azon meg a karika is befert volna a vonal moge.

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: ManBat » 2021.03.28. 11:37

Cselszky írta:
Savaria1919 írta:Málta 2:0-ra vezet a szlovákok ellen egy félidőt követően.

Most 2-2, egyébként az összefoglaló alapján a tótok Cipruson is nagyon gyengén játszottak, a kapusuknak köszönhették az x-et.

C-ligába kiesés, a VB-reményeik összedőlése két forduló után úgy, hogy a csoportjuk nagyágyúival még nem is játszottak, jól összeomlott a szlovák foci amióta Síkhám a csíkszeműeknél rúgja a bőrt
nem mellesleg a horvátok ljubljanai elpicsázódása azt jelzi, hogy nem feltétlenül a tótok nézhetik majd könnyes szemmel a tévét egyedül abból a csoportból
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 205 vendég