Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16417
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2022.06.08. 21:26

Kép
Napra pontosan 19 éve megyei rangadót játszottunk a bükiekkel, a győzelmünk ellenére egy ponttal jobban álltak, a feljutást az utolsó fordulóban bukták el. Egy évvel korábban Pinyővel a celliek mentek nagyot, ott se sokon múlott a feljutás.
Gondolom, ha össze is jött volna az osztályváltás, a hazai meccseiket a Rohonci úton rendezték volna (vagy megvesszük az indulási jogukat, mint ahogy abban a korban nagy divat volt).
Mindenesetre a kétezres évek első fele bátran nevezhető a vasi foci aranykorának, mára az NB-s osztályokban egyedül a Hali tartja magát, Gabiék képtelenek megnyerni a vasi I-et, a bajnok sárváriak meg sose vállalják az osztályozózást.
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16417
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2022.06.19. 12:44

Holnap tartja az első edzést Szabolcs mester, addigra talán csak bejelentenek valamit az érkezőkkel meg a távozókkal kapcsolatban, mert egyelőre nagy a csönd. Ami hivatalos: TGK visszatér Kispestre (pedig meg voltam győződve, hogy marasztalják, mondjuk szerintem a sztorinak itt még nincs vége), a mosonmagyaróváriakkal bajnok Bokor Bence (a HVSE-s Bokor Zsolt fia?) meg velünk készül. Elvileg jön Mursits Dorogról, ráadásul érte fizettünk is.
A lehetséges távozókról egyelőre pletykák keringenek, nem hosszabbítanak Rózsa Danival, Bosnjak Predraggal, megy Holdampf is, GR22 meg visszavonul, ez utóbbit maga mondta. MiniMilut megvennék. Ha sokat fizetnek érte, mehet nyugodtan.
Pedróért, de Daniért különösen lesz majd virtuális pofonosztás, de SÁ bizonyára fel van erre készülve.
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16417
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2022.06.20. 11:20

Sajttáj van ma, bejelentettek nyolc új spílert, elküldtek jópárat. Köztük Rózsa Dánielt és Guzmics Richárdot. Szóval a Haladás ma elvesztette szombathelyi jellegét.
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

Mech
Aranylabdás
Hozzászólások: 21348
Csatlakozott: 2009.07.21. 15:39
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad

HozzászólásSzerző: Mech » 2022.06.20. 11:45

Savaria1919 írta:Sajttáj van ma, bejelentettek nyolc új spílert, elküldtek jópárat. Köztük Rózsa Dánielt és Guzmics Richárdot. Szóval a Haladás ma elvesztette szombathelyi jellegét.

Bohócok.. Milyen igazolások jézusom.. Fél csapat az alsóházi Dorogból, a kieső Szolnokból/3. kerből játékosok. Szánalmas. Séllei áldozatos, odaadó munkájával lassan realitássá válik a bajnoki címről szőtt álom. Az NB3-ban.
Jövőre se asszisztálok ehhez a szenvedéshez az biztos.

Mech
Aranylabdás
Hozzászólások: 21348
Csatlakozott: 2009.07.21. 15:39
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad

HozzászólásSzerző: Mech » 2022.06.20. 11:46

Legalább a román nyugger csodacsatár végre bemutatkozhat? Sikerül végre lepapírozni így egy év után? Vagy ez ennyire megoldhatatlan nekik?

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16417
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2022.06.20. 12:05

Mech írta:
Savaria1919 írta:Sajttáj van ma, bejelentettek nyolc új spílert, elküldtek jópárat. Köztük Rózsa Dánielt és Guzmics Richárdot. Szóval a Haladás ma elvesztette szombathelyi jellegét.

Bohócok.. Milyen igazolások jézusom.. Fél csapat az alsóházi Dorogból, a kieső Szolnokból/3. kerből játékosok. Szánalmas. Séllei áldozatos, odaadó munkájával lassan realitássá válik a bajnoki címről szőtt álom. Az NB3-ban.
Jövőre se asszisztálok ehhez a szenvedéshez az biztos.

Az, szurkolók hülyének nézése, meg a duma a feljutásról. Lófax lesz itt, nem NB1. Ötszáz nézővel (akiknek persze minden elismerésem). Ha Szombathelyen élnék, átpártolnék a Haladás VSE megye I-es meccseinek látogatására, az oldallal meg úgy vagyok, hogy innentől csak régi dolgokat osztok meg, a magam meg azok örömére, akik tudják, mit jelent a Haladás.
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16417
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2022.06.20. 12:07

Kép
Erős névsor.
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96287
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2022.06.20. 12:13

Savaria1919 írta:Sajttáj van ma, bejelentettek nyolc új spílert, elküldtek jópárat. Köztük Rózsa Dánielt és Guzmics Richárdot. Szóval a Haladás ma elvesztette szombathelyi jellegét.

Guzmó 35, Rózsa 37, leszálló ág. Ez nem magyarázza?
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

Mech
Aranylabdás
Hozzászólások: 21348
Csatlakozott: 2009.07.21. 15:39
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad

HozzászólásSzerző: Mech » 2022.06.20. 12:22

Cselszky írta:
Savaria1919 írta:Sajttáj van ma, bejelentettek nyolc új spílert, elküldtek jópárat. Köztük Rózsa Dánielt és Guzmics Richárdot. Szóval a Haladás ma elvesztette szombathelyi jellegét.

Guzmó 35, Rózsa 37, leszálló ág. Ez nem magyarázza?

Király 43 évesen még védett nálunk az nb1-ben. Dani nincs leszállóágban, vagy csak ugyanannyira, mint az egész klub. Tavaly ő volt az első számú kapus, ősszel kifejezetten jól védett, de egyébként 31 bajnokin 11x nem kapott gólt, az egész szezonban pedig összvissz 25 gólt nyelt be. Szerintem ez teljesen korrekt ahhoz képest, hogy mekkora trágya tavaszunk volt a sorozatos vereségekkel.
Guzmót én nem sajnálom, semmilyen motivációja nem volt már, és gondolom nem minimálbérért hoztuk haza.

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16417
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2022.06.20. 12:28

Cselszky írta:
Savaria1919 írta:Sajttáj van ma, bejelentettek nyolc új spílert, elküldtek jópárat. Köztük Rózsa Dánielt és Guzmics Richárdot. Szóval a Haladás ma elvesztette szombathelyi jellegét.

Guzmó 35, Rózsa 37, leszálló ág. Ez nem magyarázza?

Nem, ez a klubvezetés faszsága. Dani a szezonunk egyik legjobba volt, Guzmó szerintem minimálbérért is elfocizgatott volna. Már korábban szólt, hogy nem jó irányba tart a klub, ki is tették a keretből.
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96287
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2022.06.20. 12:40

Mech írta:
Cselszky írta:
Savaria1919 írta:Sajttáj van ma, bejelentettek nyolc új spílert, elküldtek jópárat. Köztük Rózsa Dánielt és Guzmics Richárdot. Szóval a Haladás ma elvesztette szombathelyi jellegét.

Guzmó 35, Rózsa 37, leszálló ág. Ez nem magyarázza?

Király 43 évesen még védett nálunk az nb1-ben. Dani nincs leszállóágban, vagy csak ugyanannyira, mint az egész klub. Tavaly ő volt az első számú kapus, ősszel kifejezetten jól védett, de egyébként 31 bajnokin 11x nem kapott gólt, az egész szezonban pedig összvissz 25 gólt nyelt be. Szerintem ez teljesen korrekt ahhoz képest, hogy mekkora trágya tavaszunk volt a sorozatos vereségekkel.
Guzmót én nem sajnálom, semmilyen motivációja nem volt már, és gondolom nem minimálbérért hoztuk haza.

Védett 43 évesen, szerintem már nem kellett volna, a hibái gúny tárgyát képezték. De értelek, ti láttátok rendszeresen Rózsát, ha még jó volt, elhiszem.
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16417
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2022.06.20. 13:10

Cselszky írta:
Mech írta:
Cselszky írta:Guzmó 35, Rózsa 37, leszálló ág. Ez nem magyarázza?

Király 43 évesen még védett nálunk az nb1-ben. Dani nincs leszállóágban, vagy csak ugyanannyira, mint az egész klub. Tavaly ő volt az első számú kapus, ősszel kifejezetten jól védett, de egyébként 31 bajnokin 11x nem kapott gólt, az egész szezonban pedig összvissz 25 gólt nyelt be. Szerintem ez teljesen korrekt ahhoz képest, hogy mekkora trágya tavaszunk volt a sorozatos vereségekkel.
Guzmót én nem sajnálom, semmilyen motivációja nem volt már, és gondolom nem minimálbérért hoztuk haza.

Védett 43 évesen, szerintem már nem kellett volna, a hibái gúny tárgyát képezték. De értelek, ti láttátok rendszeresen Rózsát, ha még jó volt, elhiszem.

Gabi túltolta, ezzel egyetértek. 2017-ben méltósággal pontot tehetett volna a végére, mondjuk a stadionavatón egy gálameccs keretében. De ő még védeni akart a századik évfordulón is.
Dani is képes volt látványos potyákra, de ősszel tényleg extra volt. Engem leginkább a módja zavar, ahogy kezeli ez a klubvezetés az értékeit. Ma a hivatalos oldalon például egy "többen távoztak" című, hatsoros cikk jutott.
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

Mech
Aranylabdás
Hozzászólások: 21348
Csatlakozott: 2009.07.21. 15:39
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad

HozzászólásSzerző: Mech » 2022.06.21. 09:09

Holdampf még tegnap alá is írt Miskolcon.
Szegények, ilyen igazolásokkal őket sem veszélyezteti az NB1.

ZotyeszKB
Serdülõ
Hozzászólások: 487
Csatlakozott: 2005.07.09. 21:00
Tartózkodási hely: Kazincbarcelona
Kapcsolat:

Re: Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad

HozzászólásSzerző: ZotyeszKB » 2022.06.21. 14:54

Megkezdtük mi is a felkészülést az NB2-re, az első pár érkező egyelőre nem túl veretes. Remélem azért jönnek még rutinosabb nevek.

Ők jöttek:
Arday Dominik (FTC II. - NB3)
Hleba Tamás (Szolnoki MÁV FC - NB2)
Lippai Tibor (Füzesgyarmati SK - NB3)
Szekszárdi Tamás (Szolnoki MÁV FC - NB2)
Székely Dávid (DEAC - NB3)

Ellenben távozott a tavasszal végig jól mozgó és gólerős Kristófi, plusz Schildkraut, ő szintén ígéretes és fiatal is volt.
Hajrá Vegyész!!

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16417
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2022.06.21. 17:05

Sényőn játssza hazai meccsei többségét a Szpari, Balmazújvárosban csak a nagyobb biztosítási igényű meccsek maradnak. A várdai aréna ennyire drága lenne? Vagy Révésszel nincsenek kibékülve?
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16417
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2022.06.21. 22:48

Néhány gondolat bennem maradt még tegnapról, kiírom ezeket ide.
Az önkoris (2004 - 2015), az illésbélás (2015 - 2019) és az átmeneti éra (2019 - 2021) után eljött az új korszak (2022 -), jelentős változásokat hozva.

Fentről kezdve megállapítható, hogy sajnos a vezetésünkre és a fő döntéshozókra csak következtetni lehet, méghozzá Németh Milán cséká tegnapi köszönőbeszédéből. Az elnökúr titulus bizonyára Homlok Zsoltot takarja, mint a HVSE elnöke, egyben a futballklub főszponzora (a Vasútvill Kft is hozzá tartozik), valamint a tőle kapott pénzből finanszírozta Séllei marketinges cége a tőkeemelést. "Szent Erzsébet" is elhangzik, ő Szántó Erzsébet, a Haladás VSE klubmenedzsere. 2020 tavaszán Érdről került Szombathelyre, Ungár Péter lapja zűrös ügyekről számolt be vele kapcsolatban néhány hónappal később: https://ugytudjuk.hu/cikk/szamolatlanul ... rt-kft-bol
A Haladás Kft ügyvezetője Séllei Árpád, nagy kérdés, hogy Homlokék mellett neki mennyi beleszólása van a dolgokba. Harcias természetű, de kevés esetben kompromisszumkész emberként jellemezték nekem. Szakmai vezetőnk Mészöly Géza, az nem derült ki, hogy vele mennyi időre szól a megállapodás, eredetileg úgy volt, hogy június 30-ig ír alá, de úgy tűnik, marad a továbbiakban is. Azt nem tudom, hogy a Vízműveknél mi lesz a sorsa.
Vezetőedző személyében nincs változás, Szabolcs élvezi a bizalmat.
Ezzel csak annyi gondom van, hogy örömteli lenne mindezt láthatóvá tenni a szurkolók számára is, kimondani, hogy ki a valódi főnök, milyen a viszony a HVSE-vel, mi a funkciója Géza fejedelemnek, mit látnak Szabolcsban. Én szívesen megkérdezném ezeket, de lehetőség nem volt rá, tegnap meg a jelenlévő tudósítókban nem fogalmazódott meg. Mondjuk amilyen állapotban van a helyi média, nem csodálkozom.

Ami a keretet illeti, a helyi arcok Dani és Ricsi elengedésével szinte teljesen kikoptak. Marad hírmondónak Milu, tiszteletbeli szombathelyinek Pedró. A többiek akadémisták, meg totál tájidegen figurák, jórészt 20-23 éves, NB2-es alapemberek. Én nem tudom, hogy a szerb-magyar srácra hogyan akadtak rá, az is érdekel, hogy Liviunak sikerült-e elintézni a papírjait, vagy a fél éves zalai harmadosztály után búcsút mondunk neki. Annyi a bajom ezzel a brigáddal így látatlanban, hogy pont a szombathelyiséget, a Haladást herélték ki, hiszen ránk (szinte) mindig az erős helyi bázis volt a jellemző. Ezeknek az akadémistáknak egy lépcsőfok vagyunk, nekik a Hali eszmeisége semmit nem jelent, annyi a fontos, hogy itt rendszeresen tudnak játszani, a jobbakat úgyis viszi valamelyik NB1-es (amúgy akadémiával bíró) klub. Daniék legalább a Rohonci úton nőttek fel, és meg is maradtak haliwoodinak.

Az NB1-et, komoly célokat ígérő dumákon egyszerre nevettem és bosszantottam fel magam. Legalább ne néznék hülyének a szurkolókat, ne hitegetnének bennünket. Ez egy igazi NB2-es középcsapat, durván beárazná az egész mezőnyt, ha feljutásért mennénk. Még ha féltávnál a dobogó körül állnánk, akkor is eladnák a kulcsembereket, lásd Megyó, Mocsi, Kállai, aztán jöhetnek a hazai vereségek is sorozatban.

Szóval így előzetesen sok jóra nem számítok. Elismerésem, aki ezért még lelkesedik, én egyre kevésbé tartozom közéjük.
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

Mech
Aranylabdás
Hozzászólások: 21348
Csatlakozott: 2009.07.21. 15:39
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad

HozzászólásSzerző: Mech » 2022.06.22. 09:02

Savaria1919 írta:Az NB1-et, komoly célokat ígérő dumákon egyszerre nevettem és bosszantottam fel magam. Legalább ne néznék hülyének a szurkolókat, ne hitegetnének bennünket. Ez egy igazi NB2-es középcsapat, durván beárazná az egész mezőnyt, ha feljutásért mennénk. Még ha féltávnál a dobogó körül állnánk, akkor is eladnák a kulcsembereket, lásd Megyó, Mocsi, Kállai, aztán jöhetnek a hazai vereségek is sorozatban.

Szóval így előzetesen sok jóra nem számítok. Elismerésem, aki ezért még lelkesedik, én egyre kevésbé tartozom közéjük.

Ne legyen igazam de mire ez a csapat összeáll a 10-12 új emberrel lemegy 8-10 forduló és olyan hátrányunk is lehet még a középmezőnyhöz képest is, hogy szerintem simán benne van, hogy lefelé kell majd kacsintgatnunk az egész szezonban. Pláne, hogy a létszámcsökkentés miatt 12-13. (?) hely alatt már mindenki veszélyben lesz. Aztán igaziból le is szarnám, ha kiesünk. Lassan már tényleg csak eredmények.comon követem, de még legalább azt a másfél percet is megspórolnám az életemben ezentúl.

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16417
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2022.06.22. 09:39

Mech írta:
Savaria1919 írta:Az NB1-et, komoly célokat ígérő dumákon egyszerre nevettem és bosszantottam fel magam. Legalább ne néznék hülyének a szurkolókat, ne hitegetnének bennünket. Ez egy igazi NB2-es középcsapat, durván beárazná az egész mezőnyt, ha feljutásért mennénk. Még ha féltávnál a dobogó körül állnánk, akkor is eladnák a kulcsembereket, lásd Megyó, Mocsi, Kállai, aztán jöhetnek a hazai vereségek is sorozatban.

Szóval így előzetesen sok jóra nem számítok. Elismerésem, aki ezért még lelkesedik, én egyre kevésbé tartozom közéjük.

Ne legyen igazam de mire ez a csapat összeáll a 10-12 új emberrel lemegy 8-10 forduló és olyan hátrányunk is lehet még a középmezőnyhöz képest is, hogy szerintem simán benne van, hogy lefelé kell majd kacsintgatnunk az egész szezonban. Pláne, hogy a létszámcsökkentés miatt 12-13. (?) hely alatt már mindenki veszélyben lesz. Aztán igaziból le is szarnám, ha kiesünk. Lassan már tényleg csak eredmények.comon követem, de még legalább azt a másfél percet is megspórolnám az életemben ezentúl.

19-20. kiesik, 16-18. osztályozózik. Az is felmerült bennem, hogy ezzel a brutál vérátömlesztéssel a KTE-t akarják követni, ott is szinte teljesen kicserélték a keretet, mégis feljutottak. Mondjuk ők szép focival tették mindezt, azt Szombathelyen jó rég láttam.
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

SuperDepor
Moderátor
Hozzászólások: 40664
Csatlakozott: 2006.03.07. 23:03
Tartózkodási hely: Magyar-Osztrák Monarchia

Re: Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad

HozzászólásSzerző: SuperDepor » 2022.06.22. 09:43

Szőke Adrián a következő igazolásunk.
Úgy gondolom, hogy a Kecskemét szereplését szeretnénk lemasolni, miszerint nb3as és nb2es játékosokkal is fel lehet jutni.
Ne aggódjatok hát a holnapért mert a holnap majd aggódik magáért. Elég minden napnak a maga baja.

Mech
Aranylabdás
Hozzászólások: 21348
Csatlakozott: 2009.07.21. 15:39
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad

HozzászólásSzerző: Mech » 2022.06.22. 09:49

SuperDepor írta:Szőke Adrián a következő igazolásunk.
Úgy gondolom, hogy a Kecskemét szereplését szeretnénk lemasolni, miszerint nb3as és nb2es játékosokkal is fel lehet jutni.

Ez a 40 meccs/1 gól mutató középcsatárként a holland első osztályban megsüvegelendő. :D


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 153 vendég