Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad

Mech
Aranylabdás
Hozzászólások: 21348
Csatlakozott: 2009.07.21. 15:39
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad

HozzászólásSzerző: Mech » 2022.08.17. 15:47

Savaria1919 írta:Végre élőben láthatom hazai pályán is a Halit, köszönhetően a szegediek közvetítésének. Szabolcs vezér tuti belenyúl a kezdőbe, ami persze nem gond. A védelmünkkel továbbra sem vagyok kibékülve, oda lehetne még erősíteni (de nem fognak), mondjuk megnézném, mit tud Bolla meg Tarján, elvégre ők a jövő emberei.

Lencse remélem kezd majd. Igazából ha ezeket a kötelezőnek mondható meccseket hozzuk idén én már elégedett leszek, ez a Szeged eléggé meggyengült a nyáron, egy bravúros, szemkápráztató 1-0-t várok.

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16417
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2022.08.17. 15:55

Mech írta:
Savaria1919 írta:Végre élőben láthatom hazai pályán is a Halit, köszönhetően a szegediek közvetítésének. Szabolcs vezér tuti belenyúl a kezdőbe, ami persze nem gond. A védelmünkkel továbbra sem vagyok kibékülve, oda lehetne még erősíteni (de nem fognak), mondjuk megnézném, mit tud Bolla meg Tarján, elvégre ők a jövő emberei.

Lencse remélem kezd majd. Igazából ha ezeket a kötelezőnek mondható meccseket hozzuk idén én már elégedett leszek, ez a Szeged eléggé meggyengült a nyáron, egy bravúros, szemkápráztató 1-0-t várok.

Megpattanós Milán-góllal a 45+2. percben.
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16417
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2022.08.17. 16:35

Mech írta:
Savaria1919 írta:Végre élőben láthatom hazai pályán is a Halit, köszönhetően a szegediek közvetítésének. Szabolcs vezér tuti belenyúl a kezdőbe, ami persze nem gond. A védelmünkkel továbbra sem vagyok kibékülve, oda lehetne még erősíteni (de nem fognak), mondjuk megnézném, mit tud Bolla meg Tarján, elvégre ők a jövő emberei.

Lencse remélem kezd majd. Igazából ha ezeket a kötelezőnek mondható meccseket hozzuk idén én már elégedett leszek, ez a Szeged eléggé meggyengült a nyáron, egy bravúros, szemkápráztató 1-0-t várok.

Kép
Erről ennyit, megszokott idei felállás.
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

SuperDepor
Moderátor
Hozzászólások: 40675
Csatlakozott: 2006.03.07. 23:03
Tartózkodási hely: Magyar-Osztrák Monarchia

Re: Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad

HozzászólásSzerző: SuperDepor » 2022.08.17. 17:57

Danilović - Farkas Dániel, Viczián Ádám, Szatmári Csaba, Bárdos Bence - Holdampf Gergő, Bényei Ágoston - Jurek Gábor, Szőke Adrián, Papp Marcell - Lukács Dániel.
Helyes, Jurek Gabi kezdő, a csapat legnagyobb értéke Bényeivel együtt.
Ne aggódjatok hát a holnapért mert a holnap majd aggódik magáért. Elég minden napnak a maga baja.

SuperDepor
Moderátor
Hozzászólások: 40675
Csatlakozott: 2006.03.07. 23:03
Tartózkodási hely: Magyar-Osztrák Monarchia

Re: Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad

HozzászólásSzerző: SuperDepor » 2022.08.17. 18:03

Bényei a csk, ez jó húzás a szerbtől, pedig ott van Danilovics, Szatmári vagy Bárdos (saját nevelés több tucat nb1es meccsel).
Ne aggódjatok hát a holnapért mert a holnap majd aggódik magáért. Elég minden napnak a maga baja.

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16417
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2022.08.17. 18:22

Ezúton üdvözlöm azt, aki kitalálta, hogy 35 fokban tűző napon egy fóliasátorban kelljen futballozni. Van világítás, mindenegyéb lófax, mindenkinek jobb lett volna, ha mondjuk nyolckor, vagy fél kilenckor kezdődik ez a meccs.
Rá is nyomja a bélyegét a játékra az időjárás, edzőmeccses lötyögés, kapura továbbra is csak pontrúgásból tudunk veszélyt jelenteni. Minden bizalmam a szögleteinkben és a szabadrúgásokban, esetleg egy Milu-féle klasszik lakótelepi, teljesen tudatos löketben,ami legalább kétszer változtat irányt, mire eljut a kapuba.
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16417
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2022.08.17. 19:29

Irritáló meccs volt ez, az időjárás alaposan rányomta bélyegét, de nem akarom kizárólag erre fogni. Kaput eltaláló lövés nélkül nem igazán lehet meccset nyerni, egy rendesen végigvitt, veszélyes próbálkozással lezárt akciónk nem volt. Nincs egyetlen kreatív támadónk, aki meccsenként 1-2 alkalommal meghúzná a váratlant. Tavaly erre ott volt Tóth Milán, előtte Megyó, legalább 15-20 pontot hoztak a Halinak bajnokságonként. Lehet itt feljutásról beszélni, de fájdalmas tud lenni, amikor arcul csap a valóság, mint például ma.
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

SuperDepor
Moderátor
Hozzászólások: 40675
Csatlakozott: 2006.03.07. 23:03
Tartózkodási hely: Magyar-Osztrák Monarchia

Re: Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad

HozzászólásSzerző: SuperDepor » 2022.08.17. 21:36

Alakulgat
Ne aggódjatok hát a holnapért mert a holnap majd aggódik magáért. Elég minden napnak a maga baja.

Avatar
alehndr
Világsztár
Hozzászólások: 13655
Csatlakozott: 2011.08.13. 19:32
Tartózkodási hely: Ibiza

Re: Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad

HozzászólásSzerző: alehndr » 2022.08.17. 21:37

Az aranylabuak hirtelen megtanultak focizni.
Feczko nem húzta sokáig, de továbbra is undorító dolognak tartom az ilyen edzőbuktatásokat.

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96289
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2022.08.17. 22:08

SuperDepor írta:Alakulgat

Belenéztem a második félidőbe, időnként tényleg elfogadható volt a játék.

Egyelőre csak az MTK fest úgy, ami ki fog emelkedni a mezőnyből, de hát a rutinos harmincasokkal, Németh Krisztiánnal, Futáccsal, Bognárral, Stieberrel ez el is várható. Mindenki más dadog, a Gyirmi is hogy megtorpant a villámrajt után.
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

Avatar
dingo
Sztár
Hozzászólások: 4144
Csatlakozott: 2008.10.05. 04:18
Tartózkodási hely: Kecskemét

Re: Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad

HozzászólásSzerző: dingo » 2022.08.18. 08:12

SuperDepor írta:Alakulgat

Látom Luki beindult, örülök.
ÁLOMSORSOLÁS!ÁLOMSORSOLÁS!ÁLOMSORSOLÁS! :D

"A fiatal dingó nagyon kedves jószág, ám felnőve bizalmatlanná, harapóssá, rendkívül önállóvá válik, ragadozó természete minduntalan kitör belőle, ezért háziállatként tartása semmiképpen nem ajánlott."

SuperDepor
Moderátor
Hozzászólások: 40675
Csatlakozott: 2006.03.07. 23:03
Tartózkodási hely: Magyar-Osztrák Monarchia

Re: Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad

HozzászólásSzerző: SuperDepor » 2022.08.18. 12:58

dingo írta:
SuperDepor írta:Alakulgat

Látom Luki beindult, örülök.

Ennek én is, az első gólt is neki kellett volna lőnie, ziccer volt a kapussal szemben, kipattant a kapusrol, szerencsére Jurek jött a második hullámban és bepasszolta.
Ne aggódjatok hát a holnapért mert a holnap majd aggódik magáért. Elég minden napnak a maga baja.

SuperDepor
Moderátor
Hozzászólások: 40675
Csatlakozott: 2006.03.07. 23:03
Tartózkodási hely: Magyar-Osztrák Monarchia

Re: Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad

HozzászólásSzerző: SuperDepor » 2022.08.18. 13:20

Cselszky írta:
SuperDepor írta:Alakulgat

Belenéztem a második félidőbe, időnként tényleg elfogadható volt a játék.

Egyelőre csak az MTK fest úgy, ami ki fog emelkedni a mezőnyből, de hát a rutinos harmincasokkal, Németh Krisztiánnal, Futáccsal, Bognárral, Stieberrel ez el is várható. Mindenki más dadog, a Gyirmi is hogy megtorpant a villámrajt után.

Az nb2 vel kapcsolatban nagyon igaza van a Kaszinósnak:
"Roppant kiegyensúlyozott bajnokság, nagyon hasonló a csapatok játékereje. Az NB II a 38 fordulós szezonjával az egyetlen épkézláb bajnokság a magyar futballban, már legalábbis szervezettség szempontjából, itt vannak a legkiegyensúlyozottabb mérkőzések. Magyarul: mindig van egy-két gyengébb csapat, de soha nincs kiugróan erős gárda. Legalább 16-17 olyan ellenfél van, amelyik ellen nem mehetsz biztosra. Sem idegenben, sem otthon. Ezért vannak ennyire váratlan eredmények, bárki bárkit meg tud verni."
Ez volt az első meccs az éven, amit előben végig tudtam nézni. Ami átjött - Bényei nagyon jó képességekkel bír, tipikus védekező középpályas, az a fajta aki az elorejátékban sem ügyetlen. Elek Ákos jut róla eszembe, na nem a testalkatáról :) Le kell higgadnia és labdabiztosabbá kell válnia, akkor szép jövő áll előtte (nyilván nem a másodosztályban). Ugyanez igaz Jurekre is - az első gólnál kiváló ütemben érkezett Lukács mögött és lőtt a kapuba-nem véletlenül hívták be az U19be. Mindketten 20 év alattiak, egyértelműen a csapat legnagyobb értékei. Remélem, hogy Benczés vagy a kövesdi Tóth Laci nem teszi rá a kezét.
Kellemes meglepetés volt Holdampf, szinte hibátlanul szűrt. Ő nem az a játékos aki felpalyatol elindulva kicselez két védőt és 25ről beveri, de a feladatát kiválóan látta el. Szőke Adrián is golpaszt adott, voltak üresjáratai, de amikor villant akkor látszott, hogy magasabb futballkultúrában is szerepelt. Farkas Dánielen is megmutatta, hogy a többszaz nb1es meccs van mögötte, jó ütemben indul be a védők mögé és általában be is juttatja a labdát a kapu elé, viszont van rajta sulyfelesleg. Lukács Dani két gólja önmagáért beszél, remélem, hogy folytatni fogja. Ha Könyves felépül és a meccsek 80%-ban játszani fog akkor nem elérhetetlen az 1-2 hely. Aki csalódás, az egyértelműen Szatmári, földön nagyon könnyen atjatszhato, nulla támadás indul tőle.
Ne aggódjatok hát a holnapért mert a holnap majd aggódik magáért. Elég minden napnak a maga baja.

SuperDepor
Moderátor
Hozzászólások: 40675
Csatlakozott: 2006.03.07. 23:03
Tartózkodási hely: Magyar-Osztrák Monarchia

Re: Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad

HozzászólásSzerző: SuperDepor » 2022.08.18. 16:59

Cselszky írta:
SuperDepor írta:
Savaria1919 írta:Nem gondoltam volna, hogy három kör után 7 pontunk lesz. Tavaly őszt idézi a játékunk, egy-két gólt összehozunk, jórészt pontrúgásból, utána valahogy kibekkeljük.

Én se, hogy nekünk 3

Meglepődtem, hogy Bényei kettőt gurított. A góljaitól eltekintve is jól tolta?

Az utolsó 30 percet néztem, az valami borzalmas volt, főleg a szépítés után iszonyat szenvedés ment. Koman nagyon gyenge, de aki különösen szemet szúrt, az Bertus, tömegével adta el a labdákat, szinte mindent elrontott, egyszerű passzok sem mentek neki, nem is értettem, hogy maradhatott pályán tulajdonképpen a végéig. Eppelről meg nehéz eldöntenem, hogy ennyire leépült, vagy csak a DVTK-ban testidegen elem, és nem passzol a szerkezetbe. Jureket viszont nem kellene elcseszni, a srácban szerintem egy értelmezhető európai karrier is benne lehet. A pad nekem továbbra is gyérnek tűnik, baj esetén nehéz onnan bárkit behozni.

Könyvessel mi a tököm van már, mi baja van és mikor tér vissza?

Könyves állítólag megsértődött valami miatt, nemcsak sérülés van a háttérben
Ne aggódjatok hát a holnapért mert a holnap majd aggódik magáért. Elég minden napnak a maga baja.

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16417
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2022.08.21. 14:54

On tour Siófokot elmossa az eső. Kár érte, mert ideális időjárás esetén ez egy kellemes túra lett volna. Más kérdés, hogy az eddigi produktum nem nyűgözött le, ha ezúttal is a szerencsésen pattanó pontrúgásokban bízhatunk csak, akkor el kell gondolkodni a beharangozott célok finomhangolásán.
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16417
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2022.08.21. 18:02

Kép
Szabolcs nem húzta meg a váratlant, Csilus visszatérése örömteli, Lencse is a kezdőben bizonyíthat. Há Rajmi a szegediek ellen gyengén szállt be, Má Rajmi legalább nyomokban idézte Megyót vagy Tóth Milut.
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

Javier Arizmendi
Kulcsjátékos
Hozzászólások: 2801
Csatlakozott: 2006.01.18. 17:32

Re: Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad

HozzászólásSzerző: Javier Arizmendi » 2022.08.21. 18:43

Savaria1919 írta:
Mech írta:Tóth Milán nem sokáig fog a Sturm második csapatánál maradni, ha így folytatja.
Tegnap mesterhármast rúgott a másodosztályban, eddig 4 meccs 5 gól, 2 gólpassz. Jó kezdés.
Nem írsz róla egy postot a facebook oldaladra Savaria? A Sturm oldalán már sokan az első csapathoz "követelik".

Köszi, kinn is a poszt. Néztem én is, hogy termeli a gólokat, remélem nemsokára a nagycsapatban is bemutatkozhat.

remélhetőleg elorelép, 20-21 évesen már nem az osztrák másodikban kéne játszania, ha akarja vinni valamire. nagy különbség nem lehet a magyar másodosztályhoz képest, múlt héten a Blau Weiss Linz - Grazer AK meccsen kemény 950 néző volt, gondolom ha jobb lenne a szinvonal ezrek mennének egy olyan meccsre, ahol Ausztria második és harmadik legnagyobb városának második számú csapatai játszanak.

egyelőre nem sok vizet zavarunk Soroksáron, fogalmam sincs, hogy Borsos miért nem kezdett, Priskin, sérült, de az örömteli, Ottika fia legalább kimaradozik most már. Vitálist már elvitte a Dac, hiába a multikultik farmcsapata vagyunk, Farkasnak meg mi nem adtuk meg az esélyt ebben a szezonban, lepatttintottuk Siófokra. nehéz kitalálni egyelőre mi a cél nálunk. a saját nevelést elherdáljuk, de hozzunk Kovács Pistikét, meg a komplett utánpótlás válogatottat, ami akár jó is lehet.
ETO

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16417
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2022.08.21. 18:56

Javier Arizmendi írta:
Savaria1919 írta:
Mech írta:Tóth Milán nem sokáig fog a Sturm második csapatánál maradni, ha így folytatja.
Tegnap mesterhármast rúgott a másodosztályban, eddig 4 meccs 5 gól, 2 gólpassz. Jó kezdés.
Nem írsz róla egy postot a facebook oldaladra Savaria? A Sturm oldalán már sokan az első csapathoz "követelik".

Köszi, kinn is a poszt. Néztem én is, hogy termeli a gólokat, remélem nemsokára a nagycsapatban is bemutatkozhat.

remélhetőleg elorelép, 20-21 évesen már nem az osztrák másodikban kéne játszania, ha akarja vinni valamire. nagy különbség nem lehet a magyar másodosztályhoz képest, múlt héten a Blau Weiss Linz - Grazer AK meccsen kemény 950 néző volt, gondolom ha jobb lenne a szinvonal ezrek mennének egy olyan meccsre, ahol Ausztria második és harmadik legnagyobb városának második számú csapatai játszanak.

egyelőre nem sok vizet zavarunk Soroksáron, fogalmam sincs, hogy Borsos miért nem kezdett, Priskin, sérült, de az örömteli, Ottika fia legalább kimaradozik most már. Vitálist már elvitte a Dac, hiába a multikultik farmcsapata vagyunk, Farkasnak meg mi nem adtuk meg az esélyt ebben a szezonban, lepatttintottuk Siófokra. nehéz kitalálni egyelőre mi a cél nálunk. a saját nevelést elherdáljuk, de hozzunk Kovács Pistikét, meg a komplett utánpótlás válogatottat, ami akár jó is lehet.

A Hosszabb mint zöld blogot szoktam időnként olvasni, ott is írta a srác, hogy nem érti, Farkas miért nem kap bizalmat, mikor elvileg a fiatalok előtérbe helyezése a fő koncepció.
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16417
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2022.08.21. 19:17

Büntetőből se megy.
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

Javier Arizmendi
Kulcsjátékos
Hozzászólások: 2801
Csatlakozott: 2006.01.18. 17:32

Re: Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad

HozzászólásSzerző: Javier Arizmendi » 2022.08.21. 19:32

Savaria1919 írta:Büntetőből se megy.

nálatok se? nálunk se. számomra meglepő módon feltűnt Vitu csereként, elvette az utolsó védőtől a lasztit a 89. percben, majd a kapusba püfölte... én már asszittem, hogy a Dacnál van, de lehet fejben ő is. egy percre rá Tuboly Frici fia kiharcolt egy tizit, tiszta fault volt, de lehet, hogy kivül. Babati a bizti kedvéért kihagyta, illetve Holczer védett. életemben először láttam tv-n a kis Lisztest, hát nem az apja szintje, és nálunk sem bontakoznak még nagyon a jövő orbitális tehetségei, pedig:

http://www.csakfoci.hu/magyar-foci/nb-i ... lageletkor

Benczenleitnerben látok valamit balbunkóban, de kb. olyan indolens a csapattársaival, mintha szerb vér csörgedezne benne.
ETO


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 127 vendég