Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad

Sanyeey
Világsztár
Hozzászólások: 10379
Csatlakozott: 2009.03.01. 18:16
Tartózkodási hely: Magyarország
Kapcsolat:

Re: Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad

HozzászólásSzerző: Sanyeey » 2022.05.01. 17:33

SuperDepor írta:Danilović - Szűcs K., Hegedűs J., Szatmári - Polgár, Lucas, Oláh B., Bokros, - Molnár G., Horváth Z., Kocsis D.
Három csatarral kezdünk, bár Molnár a középpálya és a csatasor között lesz. Ellenben ilyen jobb és balszárnnyal mint Polgár, Bokros nincs sok keresnivalónk. A zsidógyerek egész jól játszotta időnként a balbekket, nem értem miért pihenteti.

Eddig nem jó, de legalább szar.
DEBRECENI VSC

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96289
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2022.05.01. 18:33

SuperDepor írta:Ha ma otthagyunk 2 vagy 3 pontot Budaörsön, akkor minden bizonnyal maradunk ahol vagyunk.

Ahogy nézem, ki is szálltok ma a buliból. Majd jövőre…
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

Avatar
RC
Moderátor
Hozzászólások: 36775
Csatlakozott: 2005.07.28. 00:16
Tartózkodási hely: Savaria

Re: Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad

HozzászólásSzerző: RC » 2022.05.01. 18:38

Fura, mintha az lenne a cél, hogy a hangosabb táborral rendelkező csapatok a másodosztályban legyenek, nehogy valami élesebb - akár kormány - kritika megjelenjen a lelátókon nb1-ben. A Kispestet jó eséllyel leépítik, a Loki is tartaléklángon pislákol, a DVTK-nál rezeg a léc, és még az MTK is kivághat egy huszáros hajrát.
SABARIA 1926

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16417
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2022.05.01. 19:53

RC írta:Fura, mintha az lenne a cél, hogy a hangosabb táborral rendelkező csapatok a másodosztályban legyenek, nehogy valami élesebb - akár kormány - kritika megjelenjen a lelátókon nb1-ben. A Kispestet jó eséllyel leépítik, a Loki is tartaléklángon pislákol, a DVTK-nál rezeg a léc, és még az MTK is kivághat egy huszáros hajrát.

Senkiháziak kezében van a popszakma.
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad

HozzászólásSzerző: ManBat » 2022.05.01. 19:59

SuperDepor írta:
Cselszky írta:
SuperDepor írta:Azt olvastam, hogy Eleket akarják Benczés helyére, hát ez is kiváló koncepciónak tűnik. Azt válaszolta Ákos, hogy inkább hívtak volna játszani egy évvel korábban. Biztos, hogy 3-4 ponttal előrébb lennénk, ha ő játszik a védelem és a középpálya között.

Nem is értem, hogy vele mi miért történt. Még bőven játszhatna.

Elszórakozik az nb3-ban. Nem tudom, hogy pontosan, hogy működnek a dolgok, de ha Elek szól a menedzserének, hogy próbálja már eladni Miskolcra, akkor összejöhetett volna. Vagy netán ő is felhívhatta volna Benczést. Azt a pénzt megkapta volna itt is.

anno azt hallottam, nyáron személyesen ment Miskolcra sírva könyörögni, hogy vegyék meg, de Miklós személyesen hajtotta el
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Avatar
RC
Moderátor
Hozzászólások: 36775
Csatlakozott: 2005.07.28. 00:16
Tartózkodási hely: Savaria

Re: Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad

HozzászólásSzerző: RC » 2022.05.01. 20:06

Savaria1919 írta:
RC írta:Fura, mintha az lenne a cél, hogy a hangosabb táborral rendelkező csapatok a másodosztályban legyenek, nehogy valami élesebb - akár kormány - kritika megjelenjen a lelátókon nb1-ben. A Kispestet jó eséllyel leépítik, a Loki is tartaléklángon pislákol, a DVTK-nál rezeg a léc, és még az MTK is kivághat egy huszáros hajrát.

Senkiháziak kezében van a popszakma.

Vezírünk azt azért nem kockáztatja meg, hogy behozza a Felcsútot a Fradi elé a várhatóan rázúduló népharag miatt, és a Vidi sem lesz olyan szar jövőre, sőt. Van a strómanok felé egy gesztus most, még maximum a 'kövesdnek összehoznak egy nemzetközit, aztán ezek szépen visszaereszkednek majd. Az UTE nagy talány még, milyen lesz az új tulajdonosokkal.
SABARIA 1926

Javier Arizmendi
Kulcsjátékos
Hozzászólások: 2801
Csatlakozott: 2006.01.18. 17:32

Re: Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad

HozzászólásSzerző: Javier Arizmendi » 2022.05.01. 20:17

Adamek írta:
Javier Arizmendi írta:
Adamek írta:hoppá
vajh ki kérhette fel erre az akcióra

a Nemzetvezető testvér úrra tippelek


ez a pasas mindenre figyelhet, biztos nem sokat unatkozik

dehogy, nem érdekli semmi, csak a futball.

RC-nek: ha a fijjuk bármihez hozzányúlnak, az egyből szarabb lesz, így lesz ez Újpesten is.
ETO

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96289
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2022.05.02. 00:03

A Kecskemét de facto 4 pont előnyben van, az is belefér nekik, hogy kikapjanak Szombathelyen.

A morális elemektől eltekintve is nagyon kockázatos döntés volt az edzőváltás 7 fordulóval a vége előtt, 2 pontnyi és 1 győzelemszám előnyben. Indokolatlannak nem mondanám, mert érezhetően leszálló ágba kerültek, na de már február végétől visszaestek. Ha meg akartak válni Elemértől, arra a Csaba elleni vereség körül lett volna mód, hogy a válogatott szünetet is kihasználhassa az új edző, ehhez képest heteket vártak, és egy sűrű, hétközi meccses időszakban cseréltek. A Szeged elleni csúfos bukó csapta ki a vezetésben a biztosítékot, és felzúdulással, tisztességgel, munkajogi kockázatokkal nem törődve, amolyan jó fidesznyik módon, izomból cselekedtek. Vukmir célozgatott örökölt erőnléti problémákra, aminek szerintem lehet is alapja, na de ez elég karcsú magyarázat a 4 meccs-4 pontos mutatóra. Ha már márciusban nem léptek, akkor vezetői szempontból és a csapat sorsát tekintve is okosabb lett volna a helyén hagyni Elit, mert egyrészt így magukra húztak egy trágya szart, amit nem tudnak másra tolni, másrészt ezt az eredménysort szerintem Kondi is hozta volna, de valószínűleg jobbat is.
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

Avatar
MindigÚjpest
fanatikus
Hozzászólások: 14806
Csatlakozott: 2009.04.17. 09:30
Tartózkodási hely: otthon,munkahely

Re: Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad

HozzászólásSzerző: MindigÚjpest » 2022.05.02. 00:48

Javier Arizmendi írta:
Adamek írta:
Javier Arizmendi írta:a Nemzetvezető testvér úrra tippelek


ez a pasas mindenre figyelhet, biztos nem sokat unatkozik

dehogy, nem érdekli semmi, csak a futball.

RC-nek: ha a fijjuk bármihez hozzányúlnak, az egyből szarabb lesz, így lesz ez Újpesten is.
Hát nehezen tudom elképzelni,hogy lehet még szarabb,mint a belga éra alatt.
Sosem felejtem el, volt hogy fociról mentünk át a Komjádiba, ott voltunk a BEK meneteléskor, világsztár csapatunk volt, aminek az egyik legfényesebben ragyogó csillaga Benedek Tibi volt. Nyugodj Békében bajnok!

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74817
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad

HozzászólásSzerző: Adamek » 2022.05.02. 06:33

MindigÚjpest írta:
Javier Arizmendi írta:
Adamek írta:
ez a pasas mindenre figyelhet, biztos nem sokat unatkozik

dehogy, nem érdekli semmi, csak a futball.

RC-nek: ha a fijjuk bármihez hozzányúlnak, az egyből szarabb lesz, így lesz ez Újpesten is.
Hát nehezen tudom elképzelni,hogy lehet még szarabb,mint a belga éra alatt.

meg aztán mindenki nem eshet ki, ha van 12/12 csapatod akkor ott ha beleőszülsz is lesznek sikeresek
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Javier Arizmendi
Kulcsjátékos
Hozzászólások: 2801
Csatlakozott: 2006.01.18. 17:32

Re: Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad

HozzászólásSzerző: Javier Arizmendi » 2022.05.02. 08:35

MindigÚjpest írta:
Javier Arizmendi írta:
Adamek írta:
ez a pasas mindenre figyelhet, biztos nem sokat unatkozik

dehogy, nem érdekli semmi, csak a futball.

RC-nek: ha a fijjuk bármihez hozzányúlnak, az egyből szarabb lesz, így lesz ez Újpesten is.
Hát nehezen tudom elképzelni,hogy lehet még szarabb,mint a belga éra alatt.

azért azt ne várd, hogy a következő 10 évben mind a 4 kupadöntőtöket megnyeritek. már ha lesz akár egy is. inkább azt figyeld, hogy Hemi papa távozása óta mennyire szárnyal a Kispest, az egy etalon példa. vagy a Diósgyőr Leisztinger lelépése óta, na ott tényleg látszik, hogy mennyivel jobb most már.

Adameknek: a 12/12-ből azért kettőnek minden évben ki kell esnie, és Tompika MTK-ja csak minden második évben tudja ezt megtenni. amúgy majd Viktor egyik nap felkel és eldönti, ki az a kettő.
ETO

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad

HozzászólásSzerző: ManBat » 2022.05.02. 08:40

Javier Arizmendi írta:
MindigÚjpest írta:
Javier Arizmendi írta:dehogy, nem érdekli semmi, csak a futball.

RC-nek: ha a fijjuk bármihez hozzányúlnak, az egyből szarabb lesz, így lesz ez Újpesten is.
Hát nehezen tudom elképzelni,hogy lehet még szarabb,mint a belga éra alatt.

azért azt ne várd, hogy a következő 10 évben mind a 4 kupadöntőtöket megnyeritek. már ha lesz akár egy is. inkább azt figyeld, hogy Hemi papa távozása óta mennyire szárnyal a Kispest, az egy etalon példa. vagy a Diósgyőr Leisztinger lelépése óta, na ott tényleg látszik, hogy mennyivel jobb most már.

Adameknek: a 12/12-ből azért kettőnek minden évben ki kell esnie, és Tompika MTK-ja csak minden második évben tudja ezt megtenni. amúgy majd Viktor egyik nap felkel és eldönti, ki az a kettő.

"Tompika" idén 5. éve nem kötődik a libások fodbalszakosztályához egy szállal se, sőt, épp persona non grata a Hidegkuti VIP-ben
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74817
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad

HozzászólásSzerző: Adamek » 2022.05.02. 08:53

Javier Arizmendi írta:
MindigÚjpest írta:
Javier Arizmendi írta:dehogy, nem érdekli semmi, csak a futball.

RC-nek: ha a fijjuk bármihez hozzányúlnak, az egyből szarabb lesz, így lesz ez Újpesten is.
Hát nehezen tudom elképzelni,hogy lehet még szarabb,mint a belga éra alatt.

azért azt ne várd, hogy a következő 10 évben mind a 4 kupadöntőtöket megnyeritek. már ha lesz akár egy is. inkább azt figyeld, hogy Hemi papa távozása óta mennyire szárnyal a Kispest, az egy etalon példa. vagy a Diósgyőr Leisztinger lelépése óta, na ott tényleg látszik, hogy mennyivel jobb most már.

Adameknek: a 12/12-ből azért kettőnek minden évben ki kell esnie, és Tompika MTK-ja csak minden második évben tudja ezt megtenni. amúgy majd Viktor egyik nap felkel és eldönti, ki az a kettő.

szerintem tuti így van, a vajda ott toporog minden szombaton a telóközpontban és csak a jóég tudja mikor melyik vonalon csörög be, hogy ennyi és ne tovább
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Javier Arizmendi
Kulcsjátékos
Hozzászólások: 2801
Csatlakozott: 2006.01.18. 17:32

Re: Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad

HozzászólásSzerző: Javier Arizmendi » 2022.05.02. 08:57

ManBat írta:
Javier Arizmendi írta:
MindigÚjpest írta: Hát nehezen tudom elképzelni,hogy lehet még szarabb,mint a belga éra alatt.

azért azt ne várd, hogy a következő 10 évben mind a 4 kupadöntőtöket megnyeritek. már ha lesz akár egy is. inkább azt figyeld, hogy Hemi papa távozása óta mennyire szárnyal a Kispest, az egy etalon példa. vagy a Diósgyőr Leisztinger lelépése óta, na ott tényleg látszik, hogy mennyivel jobb most már.

Adameknek: a 12/12-ből azért kettőnek minden évben ki kell esnie, és Tompika MTK-ja csak minden második évben tudja ezt megtenni. amúgy majd Viktor egyik nap felkel és eldönti, ki az a kettő.

"Tompika" idén 5. éve nem kötődik a libások fodbalszakosztályához egy szállal se, sőt, épp persona non grata a Hidegkuti VIP-ben

https://mtk.hu/

ennek némileg ellentmond az MTK honlapja, úgy tűnik a foci szakosztály az egyik szakosztály a sok közül a klubban, amelynek elnöke Tompika. hogy nem népszerű az elnök úr az egyik szakosztályban, hát ez van.
ETO

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16417
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2022.05.02. 09:18

Cselszky írta:A Kecskemét de facto 4 pont előnyben van, az is belefér nekik, hogy kikapjanak Szombathelyen.

A morális elemektől eltekintve is nagyon kockázatos döntés volt az edzőváltás 7 fordulóval a vége előtt, 2 pontnyi és 1 győzelemszám előnyben. Indokolatlannak nem mondanám, mert érezhetően leszálló ágba kerültek, na de már február végétől visszaestek. Ha meg akartak válni Elemértől, arra a Csaba elleni vereség körül lett volna mód, hogy a válogatott szünetet is kihasználhassa az új edző, ehhez képest heteket vártak, és egy sűrű, hétközi meccses időszakban cseréltek. A Szeged elleni csúfos bukó csapta ki a vezetésben a biztosítékot, és felzúdulással, tisztességgel, munkajogi kockázatokkal nem törődve, amolyan jó fidesznyik módon, izomból cselekedtek. Vukmir célozgatott örökölt erőnléti problémákra, aminek szerintem lehet is alapja, na de ez elég karcsú magyarázat a 4 meccs-4 pontos mutatóra. Ha már márciusban nem léptek, akkor vezetői szempontból és a csapat sorsát tekintve is okosabb lett volna a helyén hagyni Elit, mert egyrészt így magukra húztak egy trágya szart, amit nem tudnak másra tolni, másrészt ezt az eredménysort szerintem Kondi is hozta volna, de valószínűleg jobbat is.

Szerintem eleve ott hibáztak a diósgyőri vezetők, hogy nem ismerték és lenézték az NB2-t. Ez már nem tíz évvel ezelőtti keleti meg nyugati csoport, itt nem feltétlenül elég, ha telirakják a keretet jónevűnek hangzó spílerekkel, bár velük kapcsolatban is óvatosabban fogalmaznék.
Azt megértem, hogy a kiesés után elküldték a legiósokat, és a keretet valahogy fel kellett tölteni. Nyilván a pénz nem lehetett akadály, mióta a felcsúti doki lett a góré, de én nem éreztem semmi tudatos csapatépítést, csak összeválogatták azokat a játékosokat, akinek mondjuk 5-10 éve örültek volna a szurkolók. Tőlünk odament a Márió, rendes srác, de a 2015/16-os volt az utolsó kimagasló idénye, utána két súlyos sérülés gallyra vágta. Horváth Zoltánnak Várdán volt néhány gólja, meg előtte egy bundaügye, Könyvesből lett egyedül húzóember, bár ő nem fiatal. A többiek Budafokról meg Mezőkövesdről érkeztek, szóval azért nem volt az nagyon jól összerakott keret. Az pedig egy régiós utánpótlásképző központtal a hátuk mögött ciki, hogy egy rendszeresen jól játszó ifit sem sikerült beépíteni a csapatba.
Ezzel szemben Debrecenbe nagyrészt olyan labdarúgókat hoztak, akiknek egyrészt van kötődésük a klubhoz, másrészt ugyan túl vannak karrierjük csúcsán, de hazai szinten még az élvonalban is erősítést jelentenének. Plusz tudtak felhozni az akadémiáról ígéretes srácokat, mint például Baráth.
Eleve döcögősen indítottak a diósgyőriek, aztán volt egy hosszabb győztes sorozatuk - kb. pont azok ellen gyűjtögették nagy intenzitással a pontokat, mint mi - utána márciusra látványosan kidurrantak. Azt gondolták, hogy innét már nem lehet elrontani, meg szerintem a spílerek is tisztában voltak vele, hogy ha itt összejön az osztályváltás, rájuk jórészt kispadozás vár.
Belényesi meg Vukmir tróger módon lett megszerezve, előbbi ahogy nézem, alig-alig játszik, a másikkal képesek voltak kikapni Szombathelyen meg Budaörsön, ami így a tavaszt tekintve több mint kellemetlen.
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96289
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2022.05.02. 09:34

Javier Arizmendi írta:
MindigÚjpest írta:
Javier Arizmendi írta:dehogy, nem érdekli semmi, csak a futball.

RC-nek: ha a fijjuk bármihez hozzányúlnak, az egyből szarabb lesz, így lesz ez Újpesten is.
Hát nehezen tudom elképzelni,hogy lehet még szarabb,mint a belga éra alatt.

azért azt ne várd, hogy a következő 10 évben mind a 4 kupadöntőtöket megnyeritek. már ha lesz akár egy is. inkább azt figyeld, hogy Hemi papa távozása óta mennyire szárnyal a Kispest, az egy etalon példa. vagy a Diósgyőr Leisztinger lelépése óta, na ott tényleg látszik, hogy mennyivel jobb most már.

Adameknek: a 12/12-ből azért kettőnek minden évben ki kell esnie, és Tompika MTK-ja csak minden második évben tudja ezt megtenni. amúgy majd Viktor egyik nap felkel és eldönti, ki az a kettő.

A mienk sem egy sikersztori. Szimát elzavarták, előbb hangzatos dumák (pár éven belül nemzetközi indulás, a Fradi-modell követése, társadalmiasítás) kíséretében csináltak valami egyesületet, hogy aztán egy évvel később látványosan visszavegyenek és ellentmondjanak maguknak (a költségvetésünk sajnos szerény, cél a bentmaradás, nem akarjuk követni a Fradi példáját, ami tele van afrikaiakkal, stb.). Az egyesületről továbbra sem tudni szinte semmit, zárt klub, nem nyitották meg, nem tudni, valójában ki vezeti a klubot, illetve vezeti-e valaki egyáltalán (az elnöknek megtett fószer mintha nem is létezne), mindenki mutogat a másikra, komolyabb pénz, NER-es nagy szponzor a fasorban sincs, stb.
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad

HozzászólásSzerző: ManBat » 2022.05.02. 10:10

Javier Arizmendi írta:
ManBat írta:
Javier Arizmendi írta:azért azt ne várd, hogy a következő 10 évben mind a 4 kupadöntőtöket megnyeritek. már ha lesz akár egy is. inkább azt figyeld, hogy Hemi papa távozása óta mennyire szárnyal a Kispest, az egy etalon példa. vagy a Diósgyőr Leisztinger lelépése óta, na ott tényleg látszik, hogy mennyivel jobb most már.

Adameknek: a 12/12-ből azért kettőnek minden évben ki kell esnie, és Tompika MTK-ja csak minden második évben tudja ezt megtenni. amúgy majd Viktor egyik nap felkel és eldönti, ki az a kettő.

"Tompika" idén 5. éve nem kötődik a libások fodbalszakosztályához egy szállal se, sőt, épp persona non grata a Hidegkuti VIP-ben

https://mtk.hu/

ennek némileg ellentmond az MTK honlapja, úgy tűnik a foci szakosztály az egyik szakosztály a sok közül a klubban, amelynek elnöke Tompika. hogy nem népszerű az elnök úr az egyik szakosztályban, hát ez van.

ez az MTK, mint sportklub, ennek a része az MTK utánpótlásképzése(?), ill. női szakága
ettől független az MTK Budapest FC, mely gazdasági társaságot Zakor Sándor vezeti, és ő a férfi focisták teljhatalmú ura
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96289
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2022.05.02. 10:16

ManBat írta:
Javier Arizmendi írta:
ManBat írta:"Tompika" idén 5. éve nem kötődik a libások fodbalszakosztályához egy szállal se, sőt, épp persona non grata a Hidegkuti VIP-ben

https://mtk.hu/

ennek némileg ellentmond az MTK honlapja, úgy tűnik a foci szakosztály az egyik szakosztály a sok közül a klubban, amelynek elnöke Tompika. hogy nem népszerű az elnök úr az egyik szakosztályban, hát ez van.

ez az MTK, mint sportklub, ennek a része az MTK utánpótlásképzése(?), ill. női szakága
ettől független az MTK Budapest FC, mely gazdasági társaságot Zakor Sándor vezeti, és ő a férfi focisták teljhatalmú ura

Hivatalosan így van. Az a kérdés, hogy DT informálisan mennyiben van jelen, mekkora a befolyása, mekkora és mi a valós szerepe?
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad

HozzászólásSzerző: ManBat » 2022.05.02. 10:18

Cselszky írta:
ManBat írta:
Javier Arizmendi írta:https://mtk.hu/

ennek némileg ellentmond az MTK honlapja, úgy tűnik a foci szakosztály az egyik szakosztály a sok közül a klubban, amelynek elnöke Tompika. hogy nem népszerű az elnök úr az egyik szakosztályban, hát ez van.

ez az MTK, mint sportklub, ennek a része az MTK utánpótlásképzése(?), ill. női szakága
ettől független az MTK Budapest FC, mely gazdasági társaságot Zakor Sándor vezeti, és ő a férfi focisták teljhatalmú ura

Hivatalosan így van. Az a kérdés, hogy informálisan mennyiben van jelen, mekkora a befolyása, mekkora és mi a valós szerepe?

semekkora, DT sértődött, amiért kitúrták onnan, a várdai rabszolgás pedig nem látja szívesen a csapat körül
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Mech
Aranylabdás
Hozzászólások: 21348
Csatlakozott: 2009.07.21. 15:39
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad

HozzászólásSzerző: Mech » 2022.05.02. 13:01

Savaria1919 írta:Kép
Szarvas, itt is voltak másodosztályú meccsek még a kilencvenes években, ez az egyik legszebb környezetű pálya, ahol valaha jártam. Kissé beárnyékolja, hogy a kupameccsünkön nem volt vendégszektor, a felbőszült helyieknek nem voltunk rokonszenvesek.

Hétvégén ha már Szarvason jártam kilátogattam az Erzsébet-ligetbe egy Szarvas-Gyulai Termál FC Békés megyei I. osztály felsőházi bajnoki mérkőzésre.
Sajnos szomorúan konstatáltam, hogy a főlelátót lebontották, illetve az égig érő fák is kezdenek döglődni.
Kép
Kép
Kép
Kép


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 102 vendég