Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad

Avatar
dingo
Sztár
Hozzászólások: 4144
Csatlakozott: 2008.10.05. 04:18
Tartózkodási hely: Kecskemét

Re: Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad

HozzászólásSzerző: dingo » 2022.10.04. 12:02

Maradonapoli írta:
dingo írta:
Maradonapoli írta:Az idióta DVTK stróman strómanjának strómanja: dr. faszomtudja mingyá megnézem pill! - komolyan nem tudom a nevét...

dr. magyar mátyás - eskü most gugliztam

viccet félretéve, nem megbántva a Kecsót - sőt elismerve érdemeit, de abban igaza volt Kondinhonak, hogy 2 csapatot b*szott tönkre az előbb említett dilettáns és erkölcstelen féreg...

kicsit olyan F1-es versenybaleset, amikor 2 versenyző összeakad és homokágyba végzi... a harmadik meg röhögve célba ér

de ismételten mondom - no offense - nem a Kecsót akarom leszólni, teljes mértékben megérdemelt a feljutás, mint a mellékelt nb1-ábra is bizonyítja! Maximális elismerés! Én személyesen nagyon örültem is, hogy a Kecsó ment fel, mert így még fokozták volna a szégyent, ha így jut fel a DVTK.
Igazság szerint Szegednek szurkoltam, hogy húzzák be - az aljadék edzőrablás miatt -de 2 héten belül egyértelműen bebizonyosodott, hogy képtelenek feljutni - talán tényleg nem is akartak, mert ad hoc embereket neveztek ki az utolsó etapra -, onnantól, örültem, hogy a Kecsó húzza be.

Bónusz: Kinn voltam a szezon eleji augusztusi, nb2-es DVTK-Kecsón, ahol akkor elméletileg tartalékosan álltatok ki no name spílerekkel, nálunk meg elvileg nb2-es szinten szinten nevesebb kezdő volt - "öröm" volt nézni, ahogy felmosta a padlót a B-sorotok a csapatunkkal, eskü a felezővonalon való áthaladás gondot okozott a mieinknek, egy idő után már azzal is csak bátortalanul próbálkoztak - tele lett a gatya - már csak passzívan passzolgattak hátul (gondolták előre menni semmi esély, akkor legalább hátul passzolgatással húzzák hazai pályán az időt hátrányban :D ), ellenben ha a Kecsó eljutott a kapuig instant életveszély volt. A tieiteknek volt játéka, a mienknek totál semmi. Azóta sem voltam meccsen, de már akkor leszűrtem hogy ebből kurvára nem lesz feljutás. Vicces módon utána nem sokkal eredményileg viszont megtáltosodott a csapat, de játéka továbbra sem volt Eli bá gárdájának, ahogy hallottam. A történet további része meg ismert...

Azt hittem SzíjjLászló. :)Azzal én is tisztàban vagyok, hogy a DVTK balfaszkodta el, veretlen széria ide vagy oda. A rajtunk kívüli top 3 csapat ellen 6 meccs- 5 pont. Nem a rangadókon dőlt el, hanem hogy a gyegébbek ellen nagykelkűen szórtátok a pontokat, míg nekünk egy meglepetésvereségünk volt a szezonban.

Elvileg a tápláléklánc a DVTK-esetében így van:

orbán viktor - mert igazából minden narancsos tulajdon az övé az országban és határainkon kívül is, ez tiszta sor, ha akar oligarchává tesz valakit, vagy elveszi a többségi milliárdjait (simicska, spéder)

mészáros lőrinc - a beszélő pénztárcája, a stróman - ő a klub-közeli susmus szerint már elvileg valahol a DVTK rejtett, tényleges végső tulaja is, állítólag vitya irányította ide, de ugye a csút már van nála, így hivatalosan nem lehet góré, így kerítették elő:

szijj lászlót - aki mészáros strómanja, aki viszont a Tiszakécske tulaja - ha jól tudom, ezért kénytelenek voltak tőle is tovább passzolni a klubot - de holdudvarhoz tartozó erős emberként mai napig ráhatása van a klubra, kb. neki jelent az ő strómanja, aki:

a csúti ex-csapatorvos, aki kineveztek Diósgyőrbe tulajnak:
dr. magyar matyikát - akinek a nevét általában 1 hét után elszoktam felejteni, annyira no name szürke figura - na őt szoktam a stróman strómanjának a strómanjának hívni - nem viccből, hanem mert tényleg az, róla egyébként, még a narancsos kánaánt váró, vizionáló (kupagyőzelmek, dobogós helyezések, nemzetközi kupameccsek 3 éven belüli a rózsaszín álom képei), a klub legvérmesebb fideszes szurkolói sem hiszik (mert azért van pár ezer olyan is), hogy valójában ő igazi tulaj lenne...

nersevik gazember bűnöző az összes, a cápától az ebilhalig bezárólag...

Akkor ennek a szíjjnak Kecsón is van befolyása?

Van közvetlenül és közvetve is. Egyrészt a Duna Aszfalt támogatja a kecskeméti sportot. Másrészt a Kte-t tulajdonló HÉP-el az önkori utàn ő is elég sok helyen együttműködik pl az új Duna Aszfalt telephelyet, egy strómannjának egy szállodát Kecskeméten egy másikat meg Pesten is velük húzatott fel.
ÁLOMSORSOLÁS!ÁLOMSORSOLÁS!ÁLOMSORSOLÁS! :D

"A fiatal dingó nagyon kedves jószág, ám felnőve bizalmatlanná, harapóssá, rendkívül önállóvá válik, ragadozó természete minduntalan kitör belőle, ezért háziállatként tartása semmiképpen nem ajánlott."

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51165
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2022.10.04. 12:42

dingo írta:
Maradonapoli írta:
dingo írta:Azt hittem SzíjjLászló. :)Azzal én is tisztàban vagyok, hogy a DVTK balfaszkodta el, veretlen széria ide vagy oda. A rajtunk kívüli top 3 csapat ellen 6 meccs- 5 pont. Nem a rangadókon dőlt el, hanem hogy a gyegébbek ellen nagykelkűen szórtátok a pontokat, míg nekünk egy meglepetésvereségünk volt a szezonban.

Elvileg a tápláléklánc a DVTK-esetében így van:

orbán viktor - mert igazából minden narancsos tulajdon az övé az országban és határainkon kívül is, ez tiszta sor, ha akar oligarchává tesz valakit, vagy elveszi a többségi milliárdjait (simicska, spéder)

mészáros lőrinc - a beszélő pénztárcája, a stróman - ő a klub-közeli susmus szerint már elvileg valahol a DVTK rejtett, tényleges végső tulaja is, állítólag vitya irányította ide, de ugye a csút már van nála, így hivatalosan nem lehet góré, így kerítették elő:

szijj lászlót - aki mészáros strómanja, aki viszont a Tiszakécske tulaja - ha jól tudom, ezért kénytelenek voltak tőle is tovább passzolni a klubot - de holdudvarhoz tartozó erős emberként mai napig ráhatása van a klubra, kb. neki jelent az ő strómanja, aki:

a csúti ex-csapatorvos, aki kineveztek Diósgyőrbe tulajnak:
dr. magyar matyikát - akinek a nevét általában 1 hét után elszoktam felejteni, annyira no name szürke figura - na őt szoktam a stróman strómanjának a strómanjának hívni - nem viccből, hanem mert tényleg az, róla egyébként, még a narancsos kánaánt váró, vizionáló (kupagyőzelmek, dobogós helyezések, nemzetközi kupameccsek 3 éven belüli a rózsaszín álom képei), a klub legvérmesebb fideszes szurkolói sem hiszik (mert azért van pár ezer olyan is), hogy valójában ő igazi tulaj lenne...

nersevik gazember bűnöző az összes, a cápától az ebilhalig bezárólag...

Akkor ennek a szíjjnak Kecsón is van befolyása?

Van közvetlenül és közvetve is. Egyrészt a Duna Aszfalt támogatja a kecskeméti sportot. Másrészt a Kte-t tulajdonló HÉP-el az önkori utàn ő is elég sok helyen együttműködik pl az új Duna Aszfalt telephelyet, egy strómannjának egy szállodát Kecskeméten egy másikat meg Pesten is velük húzatott fel.

Az ország az ő játszóterükké vált, de hát a jelek szerint erre van igény.

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16417
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2022.10.05. 13:55

Szegeden kérvényezték a hazai meccsek kezdési időpontjának korábbra hozatalát, megspórolva ezzel a villanyvilágítás költségeit.
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

SuperDepor
Moderátor
Hozzászólások: 40672
Csatlakozott: 2006.03.07. 23:03
Tartózkodási hely: Magyar-Osztrák Monarchia

Re: Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad

HozzászólásSzerző: SuperDepor » 2022.10.05. 15:55

Az MTK ég Nyíregyházán (illetve Sényőn), remélem így marad.
Ne aggódjatok hát a holnapért mert a holnap majd aggódik magáért. Elég minden napnak a maga baja.

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16417
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2022.10.05. 16:21

SuperDepor írta:Az MTK ég Nyíregyházán (illetve Sényőn), remélem így marad.

2-0. Ha Gyuri tartja ezt a formát még egy darabig, akkor novemberben már csak a tévés szakértés lesz az egyetlen munkája.
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96289
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2022.10.05. 16:35

SuperDepor írta:Az MTK ég Nyíregyházán (illetve Sényőn), remélem így marad.

Nem tudom, mi a franc van ott, elég gyanús az egész.
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96289
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2022.10.05. 19:52

Azta mekkora mákja van a Diósgyőrnek. Csóri kapus.
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

SuperDepor
Moderátor
Hozzászólások: 40672
Csatlakozott: 2006.03.07. 23:03
Tartózkodási hely: Magyar-Osztrák Monarchia

Re: Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad

HozzászólásSzerző: SuperDepor » 2022.10.05. 20:46

Cselszky írta:Azta mekkora mákja van a Diósgyőrnek. Csóri kapus.

Szörnyű volt az egész. Nem erdemeltunk győzelmet, viszont a Dorog megérdemelte a vereséget. Értem én, hogy mások a célok és az egy pont jó lett volna nekik, de ilyen iszonyatos fetrengést régen láttam. A 20. perc után kezdték, a jatekvezeto pedig partner volt. Valahol sorsszerű lett a vége , ha nem húzzák ennyit az időt nem tart a meccs 96 percig és elképzelheteto, hogy nem lövünk gólt. Ketten vagy hárman kaptak sárgát idohuzasert, a kapus is.
Ne aggódjatok hát a holnapért mert a holnap majd aggódik magáért. Elég minden napnak a maga baja.

Avatar
Lokar
Tartalék
Hozzászólások: 1527
Csatlakozott: 2011.06.06. 16:59
Tartózkodási hely: Diósgyõr.

Re: Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad

HozzászólásSzerző: Lokar » 2022.10.05. 20:48

A Dorog -3 pontot erdemelt volna ezutan a meccs utan. Amit lemuveltek az igen messze volt a labdarugas nevu sporttol.
Sérülten is talpra fel! Majd a sírban pihenünk!
"Ha nyomot hagysz a halál se visz el csak megfigyel" K..

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51165
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2022.10.05. 22:27

Cselszky írta:
SuperDepor írta:Az MTK ég Nyíregyházán (illetve Sényőn), remélem így marad.

Nem tudom, mi a franc van ott, elég gyanús az egész.

mondanám, hogy elkezdődött nekik a tippmix szezon, de ahhoz még talán korán van, nincs még tavasz második fele, hogy előnyből adják le
lehet, amire vevők voltak a játékosok atomvárosban, arra nem az MTK-nál és buktatás van...

SuperDepor
Moderátor
Hozzászólások: 40672
Csatlakozott: 2006.03.07. 23:03
Tartózkodási hely: Magyar-Osztrák Monarchia

Re: Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad

HozzászólásSzerző: SuperDepor » 2022.10.05. 23:16

Kuznyecovval 5 bajnoki 4 győzelem 1 vereség, 15 pontból 12 pont, ez 80%.
Vukmirral kiesőhelyen voltunk, most 2 pontra van az első hely.
Ne aggódjatok hát a holnapért mert a holnap majd aggódik magáért. Elég minden napnak a maga baja.

Avatar
banok
Aranylabdás
Hozzászólások: 29037
Csatlakozott: 2005.03.20. 03:08
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad

HozzászólásSzerző: banok » 2022.10.06. 02:39

Cselszky írta:
SuperDepor írta:Az MTK ég Nyíregyházán (illetve Sényőn), remélem így marad.

Nem tudom, mi a franc van ott, elég gyanús az egész.


Edző bá'nak kell a pénz rulettre...

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74817
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad

HozzászólásSzerző: Adamek » 2022.10.06. 06:36

SuperDepor írta:Kuznyecovval 5 bajnoki 4 győzelem 1 vereség, 15 pontból 12 pont, ez 80%.
Vukmirral kiesőhelyen voltunk, most 2 pontra van az első hely.

akkor pont indokolt egy váratlan hullámvölgy, 5 meccs és szólhat a tarkarongy az ifjabbnak
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Mech
Aranylabdás
Hozzászólások: 21348
Csatlakozott: 2009.07.21. 15:39
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad

HozzászólásSzerző: Mech » 2022.10.06. 08:27

Maradonapoli írta:
Cselszky írta:
SuperDepor írta:Az MTK ég Nyíregyházán (illetve Sényőn), remélem így marad.

Nem tudom, mi a franc van ott, elég gyanús az egész.

mondanám, hogy elkezdődött nekik a tippmix szezon, de ahhoz még talán korán van, nincs még tavasz második fele, hogy előnyből adják le
lehet, amire vevők voltak a játékosok atomvárosban, arra nem az MTK-nál és buktatás van...

szerintem idén okosabban csinálják, nem év végén buknak zsinórban 5 meccset zsinórban, 26 pont előnyről, hanem így kevésbé feltűnő, hogy év közben becsúszik egy két vereség
így is úgy is első helyen jutnak fel

ZotyeszKB
Serdülõ
Hozzászólások: 487
Csatlakozott: 2005.07.09. 21:00
Tartózkodási hely: Kazincbarcelona
Kapcsolat:

Re: Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad

HozzászólásSzerző: ZotyeszKB » 2022.10.06. 08:44

Nem néztem a meccset, nekem nem módi ez a 45 perccel csúsztatott közvetítés, de az elmondottak alapján jó szar meccs volt. Előzetesen is egy gólosnak nézett ki, ezt most a Hali szerezte ezért gratulálok nekik. Szerintem mi már előre feladtuk ezt, Varga nyilatkozata szerint egy pontért mentünk!? A csapatok múltját nézve azt mondok oké, de könyörgöm a 4. utazott a 16-17. helyezetthez, ne egy pontért menjünk már.

Oddsokat se értettem meccs előtt 1.70 volt a Halira, remélem nem elbundáztuk a meccset...
Hajrá Vegyész!!

SuperDepor
Moderátor
Hozzászólások: 40672
Csatlakozott: 2006.03.07. 23:03
Tartózkodási hely: Magyar-Osztrák Monarchia

Re: Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad

HozzászólásSzerző: SuperDepor » 2022.10.06. 09:12

Adamek írta:
SuperDepor írta:Kuznyecovval 5 bajnoki 4 győzelem 1 vereség, 15 pontból 12 pont, ez 80%.
Vukmirral kiesőhelyen voltunk, most 2 pontra van az első hely.

akkor pont indokolt egy váratlan hullámvölgy, 5 meccs és szólhat a tarkarongy az ifjabbnak

Tévedsz Mester, olyan fog történni Miskolcon amire nagyon rég volt példa, egy idényben csak egy edzőt váltunk. A jugó fradista már lapáton, Szergej Szegejevics az nb1be viszi a csapatot. Vasárnap este már feljutó helyen leszünk és ott is maradunk.
Ne aggódjatok hát a holnapért mert a holnap majd aggódik magáért. Elég minden napnak a maga baja.

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74817
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad

HozzászólásSzerző: Adamek » 2022.10.06. 10:56

SuperDepor írta:
Adamek írta:
SuperDepor írta:Kuznyecovval 5 bajnoki 4 győzelem 1 vereség, 15 pontból 12 pont, ez 80%.
Vukmirral kiesőhelyen voltunk, most 2 pontra van az első hely.

akkor pont indokolt egy váratlan hullámvölgy, 5 meccs és szólhat a tarkarongy az ifjabbnak

Tévedsz Mester, olyan fog történni Miskolcon amire nagyon rég volt példa, egy idényben csak egy edzőt váltunk. A jugó fradista már lapáton, Szergej Szegejevics az nb1be viszi a csapatot. Vasárnap este már feljutó helyen leszünk és ott is maradunk.

ő amúgy egy szovjet fradista, vele is vigyázzatok
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51165
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2022.10.06. 11:07

SuperDepor írta:Kuznyecovval 5 bajnoki 4 győzelem 1 vereség, 15 pontból 12 pont, ez 80%.
Vukmirral kiesőhelyen voltunk, most 2 pontra van az első hely.

azért télen komolyan be kell erősíteni, ha komolyan gondolják a feljutást és nem csak a parasztvakítás megy
és a szakmai vezetés alapján, nem úgy, hogy doktorfaszomtudjakinek imponál egy 32 éves kiégett exnb1-es játékos, mert korábban párszor hallotta felbukkanni a nevét a honi sportsajtóban, mert párszor pályára lépett időhúzó csereként a válogatottban és akkor biztos jó és azt megvesszük, ha kiégett sz*r, és nem kell az edzőnek, akkor is

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16417
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2022.10.06. 12:39

ZotyeszKB írta:Nem néztem a meccset, nekem nem módi ez a 45 perccel csúsztatott közvetítés, de az elmondottak alapján jó szar meccs volt. Előzetesen is egy gólosnak nézett ki, ezt most a Hali szerezte ezért gratulálok nekik. Szerintem mi már előre feladtuk ezt, Varga nyilatkozata szerint egy pontért mentünk!? A csapatok múltját nézve azt mondok oké, de könyörgöm a 4. utazott a 16-17. helyezetthez, ne egy pontért menjünk már.

Oddsokat se értettem meccs előtt 1.70 volt a Halira, remélem nem elbundáztuk a meccset...

Én sem néztem, sokan és sokszor szóltunk az illetékeseknek, hogy a csúsztatott közvetítéssel csak a szurkolóknak tesznek keresztbe, de nem értették meg/foglalkoztak vele.
A gólt és a meccsvégi nyilatkozatokat megnéztem, szöglet utáni ide-oda pattogós, általában mi kapni szoktunk ilyeneket, ezúttal nekünk volt mázlink. Vargának nem lennék a játékosa.
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

Mech
Aranylabdás
Hozzászólások: 21348
Csatlakozott: 2009.07.21. 15:39
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad

HozzászólásSzerző: Mech » 2022.10.06. 13:11

Savaria1919 írta:
ZotyeszKB írta:Nem néztem a meccset, nekem nem módi ez a 45 perccel csúsztatott közvetítés, de az elmondottak alapján jó szar meccs volt. Előzetesen is egy gólosnak nézett ki, ezt most a Hali szerezte ezért gratulálok nekik. Szerintem mi már előre feladtuk ezt, Varga nyilatkozata szerint egy pontért mentünk!? A csapatok múltját nézve azt mondok oké, de könyörgöm a 4. utazott a 16-17. helyezetthez, ne egy pontért menjünk már.

Oddsokat se értettem meccs előtt 1.70 volt a Halira, remélem nem elbundáztuk a meccset...

Én sem néztem, sokan és sokszor szóltunk az illetékeseknek, hogy a csúsztatott közvetítéssel csak a szurkolóknak tesznek keresztbe, de nem értették meg/foglalkoztak vele.
A gólt és a meccsvégi nyilatkozatokat megnéztem, szöglet utáni ide-oda pattogós, általában mi kapni szoktunk ilyeneket, ezúttal nekünk volt mázlink. Vargának nem lennék a játékosa.

Én sem nézem már idéntől, ennek így semmi értelme a mai világban.


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 140 vendég