Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad

SuperDepor
Moderátor
Hozzászólások: 40667
Csatlakozott: 2006.03.07. 23:03
Tartózkodási hely: Magyar-Osztrák Monarchia

Re: Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad

HozzászólásSzerző: SuperDepor » 2023.03.07. 08:41

Mech írta:
SuperDepor írta:
Cselszky írta:Senkó szép nagydarab ember.

Remélem, hogy Szergej nem rakja vissza az MTK ellen a bundás Danilovicsot. Egyszer jött zavarba Senkó - amikor lábbal kellett megjatszani a labdát. 20 éves, szép pálya áll előtte.

Szép pálya az biztos, Juventusból Diósgyőrbe. :D

Mondom előtte, nem mögötte
Ne aggódjatok hát a holnapért mert a holnap majd aggódik magáért. Elég minden napnak a maga baja.

Avatar
zaggar
Tartalék
Hozzászólások: 1581
Csatlakozott: 2015.04.09. 16:10
Tartózkodási hely: Ország gyöngye-aranya

Re: Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad

HozzászólásSzerző: zaggar » 2023.03.07. 22:53

Egész jól néz ki az nb3 nyugati csoportja: Veszprém-Tatabánya-Nagykanizsa. Ezekből bármelyiket szívesen látnám a másodosztályban. Korábban azt írtátok, h a Veszprém kakukk anyagilag, de úgy tűnik, h nem fékeznek le.
Újpest-Munkás
Serie A iránt érdekl?d? (Milan és a többiek)

"Az ön parancsa nekem nem parancs. Az én látható f?hatóságom az árkodi püspök meg a vallás- és közoktatásügyi miniszter, a láthatatlan meg, aki ígéreteimet számon tartja, maga a megváltó Krisztus."

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16417
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2023.03.08. 09:58

Pörög az élet a másodosztályban, itt a szezon 16. edzőváltása: Mosonmagyaróváron megköszönték az eddigieket Horváth Csabának, de immáron az utánpótlás-részlegnél számítanak rá. Beugró utód Király József.
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

Mech
Aranylabdás
Hozzászólások: 21348
Csatlakozott: 2009.07.21. 15:39
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad

HozzászólásSzerző: Mech » 2023.03.08. 10:19

Savaria1919 írta:Pörög az élet a másodosztályban, itt a szezon 16. edzőváltása: Mosonmagyaróváron megköszönték az eddigieket Horváth Csabának, de immáron az utánpótlás-részlegnél számítanak rá. Beugró utód Király József.

nem igazán értem, szerintem ez a Móvár simán NB3 szint játékoskeret alapján, ehhez képest még csak kieső helyen sincsenek és elküldik az edzőt

irreális elvárások lehetnek ott

ezzel szerintem pont rábsznak és ki is esnek, mert szerintem a Csaba meg a Szpari valahogy úgyis megússza és feljebb lép, Misleny, Dorog tűnik fix távozónak egyelőre, Móvár, Kécske, meg Szentlőrinc szerintem megy osztályozni, ha lesz érdeklődő az NB3-ból aki osztályt akarna váltani

Mech
Aranylabdás
Hozzászólások: 21348
Csatlakozott: 2009.07.21. 15:39
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad

HozzászólásSzerző: Mech » 2023.03.08. 10:22

zaggar írta:Egész jól néz ki az nb3 nyugati csoportja: Veszprém-Tatabánya-Nagykanizsa. Ezekből bármelyiket szívesen látnám a másodosztályban. Korábban azt írtátok, h a Veszprém kakukk anyagilag, de úgy tűnik, h nem fékeznek le.

vp-ben most már pálya sincs, kirakták őket a stadionból az atlétika miatt (Ajkán tolják augusztus óta), az új stadi meg évek óta téma a Tesconál, de semmi nem történt (ami nem teljesen igaz, mert írnak róla pár havonta cikket, hogy lesz)
egy műfüves pályát csináltak eddig meg a nagy stadion projektből
az uszoda pont egy évet élt meg, már be is zárták a magas költségek miatt, az EKF 2023 projektekből is alig sikerült valamit befejezni, fel van túrva konkrétan az egész város

Mech
Aranylabdás
Hozzászólások: 21348
Csatlakozott: 2009.07.21. 15:39
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad

HozzászólásSzerző: Mech » 2023.03.08. 10:24

Pető viszont nagyon jó munkát végez, nem is értem, hogy nem hívják NB2-es kispadra.

Remélem azért a végén a Tatabányát előre engedik, ha úgy van, mert ahhoz elsőnek kell lenni, hogy osztályozhassanak.
Ha beelőzi őket a Veszprém, akkor hiába kapna a Tatabánya NB2-es licenszet, nem mehetne osztályozóra.

Középen szerintem a Hódmezővásárhely biztos nem akar osztályt váltani, a mögöttük lévő Iváncsa pedig már többször nyerte meg az NB3-at de sosem kértek licenszet NB2-re.

Keletről szerintem a BVSC mindenképp vállalná az NB2-t, és az osztályozót is sikerrel vennék. Ott most van lóvé, bár tudtommal az ő stadionprojektjüket is lelőtte az állam, szóval tuti albérlet után kéne nézniük, az a Szőnyi út kizárt, hogy megfelelne NB2-re.

ZotyeszKB
Serdülõ
Hozzászólások: 487
Csatlakozott: 2005.07.09. 21:00
Tartózkodási hely: Kazincbarcelona
Kapcsolat:

Re: Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad

HozzászólásSzerző: ZotyeszKB » 2023.03.08. 14:08

Mech írta:Pető viszont nagyon jó munkát végez, nem is értem, hogy nem hívják NB2-es kispadra.

Remélem azért a végén a Tatabányát előre engedik, ha úgy van, mert ahhoz elsőnek kell lenni, hogy osztályozhassanak.
Ha beelőzi őket a Veszprém, akkor hiába kapna a Tatabánya NB2-es licenszet, nem mehetne osztályozóra.

Középen szerintem a Hódmezővásárhely biztos nem akar osztályt váltani, a mögöttük lévő Iváncsa pedig már többször nyerte meg az NB3-at de sosem kértek licenszet NB2-re.

Keletről szerintem a BVSC mindenképp vállalná az NB2-t, és az osztályozót is sikerrel vennék. Ott most van lóvé, bár tudtommal az ő stadionprojektjüket is lelőtte az állam, szóval tuti albérlet után kéne nézniük, az a Szőnyi út kizárt, hogy megfelelne NB2-re.


Ez az előzgetés, meg hagyjuk a másikat nyerni mert mi úgyse akarunk NB2-t még sose vált be...Nálunk is anno a Létavértes megnyerte előttünk az NB3 Keleti csoportot, hogy aztán licenszet se kérjen...most még könnyebb a dolga az ilyen csapatoknak, mert csak simán el kell engedni az osztályozót. A Veszprém van jelentős helyzeti előnyben, mert bár nem Veszprémben játszanak, mégis az utolsó 9/8 meccsük hazai lesz. Ráadásul utolsó forduló pont Veszprém-Tatabánya. Osztályozón minden bizonnyal mindenki a Közép csoport bajnokát szeretné majd ellenfélnek.
Hajrá Vegyész!!

ZotyeszKB
Serdülõ
Hozzászólások: 487
Csatlakozott: 2005.07.09. 21:00
Tartózkodási hely: Kazincbarcelona
Kapcsolat:

Re: Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad

HozzászólásSzerző: ZotyeszKB » 2023.03.08. 14:10

Mech írta:
Savaria1919 írta:Pörög az élet a másodosztályban, itt a szezon 16. edzőváltása: Mosonmagyaróváron megköszönték az eddigieket Horváth Csabának, de immáron az utánpótlás-részlegnél számítanak rá. Beugró utód Király József.

nem igazán értem, szerintem ez a Móvár simán NB3 szint játékoskeret alapján, ehhez képest még csak kieső helyen sincsenek és elküldik az edzőt

irreális elvárások lehetnek ott

ezzel szerintem pont rábsznak és ki is esnek, mert szerintem a Csaba meg a Szpari valahogy úgyis megússza és feljebb lép, Misleny, Dorog tűnik fix távozónak egyelőre, Móvár, Kécske, meg Szentlőrinc szerintem megy osztályozni, ha lesz érdeklődő az NB3-ból aki osztályt akarna váltani


számomra is érthetetlen az óvári váltás...azért idén minket meg tudtak verni, és volt 3 olyan meccs, amin amúgy is papírforma a vereségük...

következőnek felkészül szerintem Visinka Ede, ha hétvégén vernénk őket, biztosan kirúgják...bár nem tudom kit lehetne már leakasztani edzőnek...Waltner Robi biztos nem jön le NB2-be, így maradnak az idén már egyszer megbukottak, Kiss Karcsi, Varga Atis, Jeremiás Gergő...
Hajrá Vegyész!!

Mech
Aranylabdás
Hozzászólások: 21348
Csatlakozott: 2009.07.21. 15:39
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad

HozzászólásSzerző: Mech » 2023.03.08. 14:38

ZotyeszKB írta:
Mech írta:Pető viszont nagyon jó munkát végez, nem is értem, hogy nem hívják NB2-es kispadra.

Remélem azért a végén a Tatabányát előre engedik, ha úgy van, mert ahhoz elsőnek kell lenni, hogy osztályozhassanak.
Ha beelőzi őket a Veszprém, akkor hiába kapna a Tatabánya NB2-es licenszet, nem mehetne osztályozóra.

Középen szerintem a Hódmezővásárhely biztos nem akar osztályt váltani, a mögöttük lévő Iváncsa pedig már többször nyerte meg az NB3-at de sosem kértek licenszet NB2-re.

Keletről szerintem a BVSC mindenképp vállalná az NB2-t, és az osztályozót is sikerrel vennék. Ott most van lóvé, bár tudtommal az ő stadionprojektjüket is lelőtte az állam, szóval tuti albérlet után kéne nézniük, az a Szőnyi út kizárt, hogy megfelelne NB2-re.


Ez az előzgetés, meg hagyjuk a másikat nyerni mert mi úgyse akarunk NB2-t még sose vált be...Nálunk is anno a Létavértes megnyerte előttünk az NB3 Keleti csoportot, hogy aztán licenszet se kérjen...most még könnyebb a dolga az ilyen csapatoknak, mert csak simán el kell engedni az osztályozót. A Veszprém van jelentős helyzeti előnyben, mert bár nem Veszprémben játszanak, mégis az utolsó 9/8 meccsük hazai lesz. Ráadásul utolsó forduló pont Veszprém-Tatabánya. Osztályozón minden bizonnyal mindenki a Közép csoport bajnokát szeretné majd ellenfélnek.

Persze, de abban biztos vagyok, hogy a Veszprém nem kér NB2-es licenszet.

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96289
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2023.03.08. 16:58

Maradonapoli írta:
Savaria1919 írta:
Maradonapoli írta:Kezdem érteni, Homlok miért csak lélegeztetőgépen tartja a Halit. Valószínűleg most egyéb gondjai vannak: fasírtba került Lölövel, kirakták 2 vasúti projectből és a gondok "természetesen" abból adódnak, hogy megromlott a házassága a Mészáros jánnyal. Nem jó jelek, a Hali szemponjtából... A 4-en van fenn cikk, akit érdekel, politikai jellege miatt nem akarom ide linkelni.

Hallottam ilyesmi szóbeszédről, hát most beigazolódott. Ez a Homlok-féle sikertörténet valahogy nem akar nekünk összejönni.

ősrégen én még poénból mondtam ilyet, azért nem ad pénzt a Halinak, mert összeveszett a rokonysággal - oszt télleg...
ez is csak rendszer maffiajellegét domborítja ki...

amúgy ha a nernél kegyvesztett lesz, úgyis le kell passzolnia a klubot, ha nem is kényszerítenék rá, hát akkor azért, mert nem jönnek már a milliárdok ergo nem tudja és nem akarja majd adni a pénzt,ha így van, remélem minél hamarabb bekövetkezik, csak jobb jöhet!

https://hvg.hu/itthon/202310_valoallitas
Akkor ez ennyi. Lehet, hogy kiadták rá a kilövési engedélyt? Ha nagyon ugrál, a végén még bilincsben viszik el.
Tartok tőle, előbb-utóbb a Haladásra is kihat ez a helyzet.
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

Avatar
zaggar
Tartalék
Hozzászólások: 1581
Csatlakozott: 2015.04.09. 16:10
Tartózkodási hely: Ország gyöngye-aranya

Re: Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad

HozzászólásSzerző: zaggar » 2023.03.08. 17:35

Mech írta:
zaggar írta:Egész jól néz ki az nb3 nyugati csoportja: Veszprém-Tatabánya-Nagykanizsa. Ezekből bármelyiket szívesen látnám a másodosztályban. Korábban azt írtátok, h a Veszprém kakukk anyagilag, de úgy tűnik, h nem fékeznek le.

vp-ben most már pálya sincs, kirakták őket a stadionból az atlétika miatt (Ajkán tolják augusztus óta), az új stadi meg évek óta téma a Tesconál, de semmi nem történt (ami nem teljesen igaz, mert írnak róla pár havonta cikket, hogy lesz)
egy műfüves pályát csináltak eddig meg a nagy stadion projektből
az uszoda pont egy évet élt meg, már be is zárták a magas költségek miatt, az EKF 2023 projektekből is alig sikerült valamit befejezni, fel van túrva konkrétan az egész város


Ez szomorú, de akkor jöjjön a Tbánya, őket mondjuk az nb1-ben is el tudnám újra képzelni, nb2-ben meg simán elférnének.
A Nagykanizsáról miket lehet tudni? Most van egy jó szezonjuk vagy hosszú távon is van bennük előrelépési lehetőség?
Újpest-Munkás
Serie A iránt érdekl?d? (Milan és a többiek)

"Az ön parancsa nekem nem parancs. Az én látható f?hatóságom az árkodi püspök meg a vallás- és közoktatásügyi miniszter, a láthatatlan meg, aki ígéreteimet számon tartja, maga a megváltó Krisztus."

Avatar
kristof98.haladas
BL-menõ
Hozzászólások: 8846
Csatlakozott: 2011.05.09. 18:17
Tartózkodási hely: Szombathely/Budapest

Re: Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad

HozzászólásSzerző: kristof98.haladas » 2023.03.09. 22:55

Cselszky írta:
Maradonapoli írta:
Savaria1919 írta:Hallottam ilyesmi szóbeszédről, hát most beigazolódott. Ez a Homlok-féle sikertörténet valahogy nem akar nekünk összejönni.

ősrégen én még poénból mondtam ilyet, azért nem ad pénzt a Halinak, mert összeveszett a rokonysággal - oszt télleg...
ez is csak rendszer maffiajellegét domborítja ki...

amúgy ha a nernél kegyvesztett lesz, úgyis le kell passzolnia a klubot, ha nem is kényszerítenék rá, hát akkor azért, mert nem jönnek már a milliárdok ergo nem tudja és nem akarja majd adni a pénzt,ha így van, remélem minél hamarabb bekövetkezik, csak jobb jöhet!

https://hvg.hu/itthon/202310_valoallitas
Akkor ez ennyi. Lehet, hogy kiadták rá a kilövési engedélyt? Ha nagyon ugrál, a végén még bilincsben viszik el.
Tartok tőle, előbb-utóbb a Haladásra is kihat ez a helyzet.

A mostaninál sokkal rosszabb már nem nagyon lehet. Az, hogy esetleg alsóházi csapat leszünk, ne adj Isten kiesünk hatásában semmit se változtat a mostani 6-10. hely közötti vegetáláshoz képest.
HAJRÁ HALI!

SuperDepor
Moderátor
Hozzászólások: 40667
Csatlakozott: 2006.03.07. 23:03
Tartózkodási hely: Magyar-Osztrák Monarchia

Re: Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad

HozzászólásSzerző: SuperDepor » 2023.03.12. 15:16

Nyíregyháza lassan készülhet az osztalyzora
Ne aggódjatok hát a holnapért mert a holnap majd aggódik magáért. Elég minden napnak a maga baja.

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16417
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2023.03.12. 15:28

27 perce megy a meccs, de az ajkai szpíker már most látványosan unja.
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74816
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad

HozzászólásSzerző: Adamek » 2023.03.12. 15:48

Savaria1919 írta:27 perce megy a meccs, de az ajkai szpíker már most látványosan unja.

azt üzenem neki, hogy A.J.K.A.
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16417
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2023.03.12. 17:29

Adamek írta:
Savaria1919 írta:27 perce megy a meccs, de az ajkai szpíker már most látványosan unja.

azt üzenem neki, hogy A.J.K.A.

A végére tuti izgalomba jött, Filip megadta a kegyelemdöfést.
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51164
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2023.03.12. 18:24

Savaria1919 írta:
Adamek írta:
Savaria1919 írta:27 perce megy a meccs, de az ajkai szpíker már most látványosan unja.

azt üzenem neki, hogy A.J.K.A.

A végére tuti izgalomba jött, Filip megadta a kegyelemdöfést.

gondolom extrán motivált volt

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51164
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2023.03.12. 18:25

SuperDepor írta:Nyíregyháza lassan készülhet az osztalyzora

Barcikán egész jól tolják, nem lehet, hogy csak elegük lett Varga megosztó stílusából?

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16417
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2023.03.12. 18:28

Maradonapoli írta:
Savaria1919 írta:
Adamek írta:azt üzenem neki, hogy A.J.K.A.

A végére tuti izgalomba jött, Filip megadta a kegyelemdöfést.

gondolom extrán motivált volt

A második felest nem láttam, az elsőben Doncsecz pörgött nagyon, ő is exhaliwoodi
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

sznot
Admin
Hozzászólások: 43792
Csatlakozott: 2005.04.17. 02:49
Tartózkodási hely: Kecskemét

Re: Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad

HozzászólásSzerző: sznot » 2023.03.12. 19:35

Ha még kétszer nyerünk akkor tuti bennmaradunk.
Ami nincs fent YouTube-on, az meg sem történt, amit nem talál a Google, az nem is létezik, aki nincs regisztrálva Facebook-on, az nem is ember!

¡ɐssɐʌlolǝ ıʞɐ ǝʎlnɥ


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 17 vendég