Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad

SuperDepor
Moderátor
Hozzászólások: 40675
Csatlakozott: 2006.03.07. 23:03
Tartózkodási hely: Magyar-Osztrák Monarchia

Re: Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad

HozzászólásSzerző: SuperDepor » 2023.03.15. 13:28

Maradonapoli írta:
SuperDepor írta:
Javier Arizmendi írta:na. el a kezekkel a falusiaktól! ők a mi uraink, remélem nem adnak kölcsön senkit egyik riválisunknak sem. Borsos amúgy nagyon fura. van be spiritusz, de idegbeteg.

az MTK kedzőrúgás kapcsán, a szabadság nevében rendeletileg tiltanám be ezt a rávezetéses verziót. mi van ha tökön rúgja a kapust, vagy bármi más módon belesérül a kapus? vagy a gyerek? mondjuk pofán találja a kapufáról visszapattanó élet? passzolja le szépen a mellette álló embernek. vagy ha minden áron gólt akar nézők előtt egy stadiban, a szünetben lődözzőn kapura a hazai cserekapusnak. az is megalázó lenne, ha egyik-másik szupertehetség kilövi a pipát. baromság ilyen dolgokkal megzavarni élsportolók meccseit, egyik pillanatban engedd be, mert ez egy kis krambo, de a valós középkezdés után azonnal koncentrálj! vagy ha ez lesz a divat, akkor a vendégcsapatnak is egy kölke, hadd rúgjon már a hazaiak kapujára.

Szerintem a kezdőrúgás átadása hungarikum, sehol nem láttam, de lehet tévedek. Nem tudom, hogy ki, mikor és miért kezdte el a rávezetéses verziót. A klubhonlapokon fent van, hogy miként lehet megvenni egy kezdőrúgást, de a rávezetéses hülyeség sehol nincs megemlítve. Hétfőn is kezdőrúgásról volt szó, Stieber biztatta a srácot, hogy vezesse rá. Legalább jó volt utána a műsor.

én kaptam minden fórumon a fejemre, hogy mindent rosszul látok, amikor Stiebert okoltam a helyzet előidézéséért, konkrétan meglincselt a plebs, de már elmúlt :)

Nagy pályát futott a sztori, több cikk volt, mint a hétvégi tömeges balesetről. Egyik tábor ruszkizta Kuznyecovot, a másik ukránozta. Bayer legalább nem szarozott, ő egyből a frontra küldené Kuznyecovot. De úgy, hogy vigye magával Senkót is. Ez van amikor az igénytelen kereslet találkozik az igénytelen kínálattal.
Ne aggódjatok hát a holnapért mert a holnap majd aggódik magáért. Elég minden napnak a maga baja.

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51169
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2023.03.15. 13:32

SuperDepor írta:
Maradonapoli írta:
SuperDepor írta:Szerintem a kezdőrúgás átadása hungarikum, sehol nem láttam, de lehet tévedek. Nem tudom, hogy ki, mikor és miért kezdte el a rávezetéses verziót. A klubhonlapokon fent van, hogy miként lehet megvenni egy kezdőrúgást, de a rávezetéses hülyeség sehol nincs megemlítve. Hétfőn is kezdőrúgásról volt szó, Stieber biztatta a srácot, hogy vezesse rá. Legalább jó volt utána a műsor.

én kaptam minden fórumon a fejemre, hogy mindent rosszul látok, amikor Stiebert okoltam a helyzet előidézéséért, konkrétan meglincselt a plebs, de már elmúlt :)

Nagy pályát futott a sztori, több cikk volt, mint a hétvégi tömeges balesetről. Egyik tábor ruszkizta Kuznyecovot, a másik ukránozta. Bayer legalább nem szarozott, ő egyből a frontra küldené Kuznyecovot. De úgy, hogy vigye magával Senkót is. Ez van amikor az igénytelen kereslet találkozik az igénytelen kínálattal.

még a szarszájú geciláda is írt róla? az már tényleg komoly!

amúgy vicces volt látni a fordulatot, ahogy az origó nevű propaganda szennyoldal először elkezdte a virtuális lincselést Senkóra, majd az egész kormányzati média rászállt, végül a hangzatos címek kurvára kiüresedtek és köszönőviszonyban sem voltak a tartalommal egy idő után... gondoltam szóltak nekik Magyar stróman dokiék hogy bazmeg mi is nersevikek vagyunk, hülyék! :DDDDDD

Javier Arizmendi
Kulcsjátékos
Hozzászólások: 2801
Csatlakozott: 2006.01.18. 17:32

Re: Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad

HozzászólásSzerző: Javier Arizmendi » 2023.03.15. 15:27

megvan a hibás Győrött is. a tulaj találta meg, örök hála neki ezért is:

"A DAC mögött nagyon erős szurkolótábor és egy nagyon erős társadalmi közeg áll, amely tagjai tényleg szeretik a klubot és mindent megtennének érte. Ezért Győrben még meg kell dolgozni, ugyanis egyelőre nem létezik az a közeg, amely támogatná a csapatot."

"De a szurkolónak jó és rossz időkben is szeretnie kell a klubot, az ilyen drukkereket kell majd Győrben megtalálni. A DAC-fanatikusok ott vannak minden meccsen, elkísérik a csapatot mindenhová, remélem, hogy Győrben is kialakul majd ez a réteg."

Mondjuk árnyalja a képet: "A két klub között közeli a kapcsolat szurkolói szinten is, hiszen sok Fradi-drukker jár a meccseinkre." Eddig asszittem, hogy erősen kötödő dunaszerdahelyiekkel van tele a stadi, de kiderült, hogy pesti Zöldek. Belőlük nem annyira kérünk, voltak már nálunk elegen tőlük, Tarsoly, VZ, Kőbaltás, Ottika.

Ahogy beszéltük itt, idén simán bajnok lesz a Dunaszerdahely, a Slovannál teljes a káosz, a tótokat meg nem különösebben érdekli ez az egész.
ETO

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51169
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2023.03.15. 17:04

Javier Arizmendi írta:megvan a hibás Győrött is. a tulaj találta meg, örök hála neki ezért is:

"A DAC mögött nagyon erős szurkolótábor és egy nagyon erős társadalmi közeg áll, amely tagjai tényleg szeretik a klubot és mindent megtennének érte. Ezért Győrben még meg kell dolgozni, ugyanis egyelőre nem létezik az a közeg, amely támogatná a csapatot."

"De a szurkolónak jó és rossz időkben is szeretnie kell a klubot, az ilyen drukkereket kell majd Győrben megtalálni. A DAC-fanatikusok ott vannak minden meccsen, elkísérik a csapatot mindenhová, remélem, hogy Győrben is kialakul majd ez a réteg."

Mondjuk árnyalja a képet: "A két klub között közeli a kapcsolat szurkolói szinten is, hiszen sok Fradi-drukker jár a meccseinkre." Eddig asszittem, hogy erősen kötödő dunaszerdahelyiekkel van tele a stadi, de kiderült, hogy pesti Zöldek. Belőlük nem annyira kérünk, voltak már nálunk elegen tőlük, Tarsoly, VZ, Kőbaltás, Ottika.

Ahogy beszéltük itt, idén simán bajnok lesz a Dunaszerdahely, a Slovannál teljes a káosz, a tótokat meg nem különösebben érdekli ez az egész.

Ez is egy gyík. A DAC teljesen speckó helyzetben van, egy komplett kisebbséget képvisel, annak még úgy-ahogy meglevő szinte utolsó tömb magyarságának központjában megtartó erőként + a magyarkodó kiránduló zöldek és egyéb hazai galerik, nem csoda, hogy veri nézőszámban Győrt. Mielőtt nem szállt be Oszi bátyánk és rajta keresztül a magyar állam a DAC-ba addig ott is ment a vergődés lét és nem lét határán, volt második vonal is, feljutva meg csak a Slovan ellen ment a nemzeti ünnep. Amióta van pénz persze, már minden meccs ünnep, úgy azért nem kuriózum az említett közegben, főleg, hogy vannak eredmények is.

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16417
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2023.03.19. 14:13

Pécsi tábor eddig extraproli üzemmódban tolja, már csak azt nem tudom, miért.
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

SuperDepor
Moderátor
Hozzászólások: 40675
Csatlakozott: 2006.03.07. 23:03
Tartózkodási hely: Magyar-Osztrák Monarchia

Re: Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad

HozzászólásSzerző: SuperDepor » 2023.03.19. 18:14

Gyorsan helyreállt a világ rendje. Gágágá.
Ne aggódjatok hát a holnapért mert a holnap majd aggódik magáért. Elég minden napnak a maga baja.

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74822
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad

HozzászólásSzerző: Adamek » 2023.03.19. 18:37

SuperDepor írta:Gyorsan helyreállt a világ rendje. Gágágá.

ennyi, a májesztrónak nem tetszett az MTK béna játéka, büntetésből nem is nyertek a következő körben
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

SuperDepor
Moderátor
Hozzászólások: 40675
Csatlakozott: 2006.03.07. 23:03
Tartózkodási hely: Magyar-Osztrák Monarchia

Re: Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad

HozzászólásSzerző: SuperDepor » 2023.03.19. 19:53

Adamek írta:
SuperDepor írta:Gyorsan helyreállt a világ rendje. Gágágá.

ennyi, a májesztrónak nem tetszett az MTK béna játéka, büntetésből nem is nyertek a következő körben

Látom nemcsak mi nyertünk ma 5:1-re
Ne aggódjatok hát a holnapért mert a holnap majd aggódik magáért. Elég minden napnak a maga baja.

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51169
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2023.03.19. 20:36

SuperDepor írta:
Adamek írta:
SuperDepor írta:Gyorsan helyreállt a világ rendje. Gágágá.

ennyi, a májesztrónak nem tetszett az MTK béna játéka, büntetésből nem is nyertek a következő körben

Látom nemcsak mi nyertünk ma 5:1-re

A Suskás Akadémia és az Atlanta United is.

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74822
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad

HozzászólásSzerző: Adamek » 2023.03.19. 21:12

Maradonapoli írta:
SuperDepor írta:
Adamek írta:ennyi, a májesztrónak nem tetszett az MTK béna játéka, büntetésből nem is nyertek a következő körben

Látom nemcsak mi nyertünk ma 5:1-re

A Suskás Akadémia és az Atlanta United is.

a DASE meg a Vecsés is
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51169
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2023.03.19. 22:45

Savaria1919 írta:Pécsi tábor eddig extraproli üzemmódban tolja, már csak azt nem tudom, miért.

állítólag meccs előtt egy rendőrt is földre vittek

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16417
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2023.03.19. 23:35

Maradonapoli írta:
Savaria1919 írta:Pécsi tábor eddig extraproli üzemmódban tolja, már csak azt nem tudom, miért.

állítólag meccs előtt egy rendőrt is földre vittek

Az őszi odavágóért akartak revansot venni, akkor a szombathelyiek látogatták meg az egyik pécsi kocsmát. Jó 15 éve egy többszáz fős tömegbunyót rendezett ez a két brigád a Rohonci úton, szóval Savaria és Sophiane között nincs barátság.
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

SuperDepor
Moderátor
Hozzászólások: 40675
Csatlakozott: 2006.03.07. 23:03
Tartózkodási hely: Magyar-Osztrák Monarchia

Re: Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad

HozzászólásSzerző: SuperDepor » 2023.03.20. 07:12

Adamek írta:
SuperDepor írta:Gyorsan helyreállt a világ rendje. Gágágá.

ennyi, a májesztrónak nem tetszett az MTK béna játéka, büntetésből nem is nyertek a következő körben

Mondtam neki, hogy maradjon is így nyárig, azt mondta rendben.
Ne aggódjatok hát a holnapért mert a holnap majd aggódik magáért. Elég minden napnak a maga baja.

Mech
Aranylabdás
Hozzászólások: 21348
Csatlakozott: 2009.07.21. 15:39
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad

HozzászólásSzerző: Mech » 2023.03.20. 09:26

Savaria1919 írta:
Maradonapoli írta:
Savaria1919 írta:Pécsi tábor eddig extraproli üzemmódban tolja, már csak azt nem tudom, miért.

állítólag meccs előtt egy rendőrt is földre vittek

Az őszi odavágóért akartak revansot venni, akkor a szombathelyiek látogatták meg az egyik pécsi kocsmát. Jó 15 éve egy többszáz fős tömegbunyót rendezett ez a két brigád a Rohonci úton, szóval Savaria és Sophiane között nincs barátság.

a pécsi a legnagyobb tűrhő paraszt tábor az nb2-ben, nem véletlenül a diósgyőriekkel spanolnak, hasonló értelmi színvonal

az egyik mondjuk most legalább leül jó pár évre amiért felbaszta a zsarut

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51169
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2023.03.20. 09:40

Mech írta:
Savaria1919 írta:
Maradonapoli írta:állítólag meccs előtt egy rendőrt is földre vittek

Az őszi odavágóért akartak revansot venni, akkor a szombathelyiek látogatták meg az egyik pécsi kocsmát. Jó 15 éve egy többszáz fős tömegbunyót rendezett ez a két brigád a Rohonci úton, szóval Savaria és Sophiane között nincs barátság.

a pécsi a legnagyobb tűrhő paraszt tábor az nb2-ben, nem véletlenül a diósgyőriekkel spanolnak, hasonló értelmi színvonal

az egyik mondjuk most legalább leül jó pár évre amiért felbaszta a zsarut

már spanolnak? régen női kosár kapcsán gyűlölték egymást

Mech
Aranylabdás
Hozzászólások: 21348
Csatlakozott: 2009.07.21. 15:39
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad

HozzászólásSzerző: Mech » 2023.03.20. 10:12

Maradonapoli írta:
Mech írta:
Savaria1919 írta:Az őszi odavágóért akartak revansot venni, akkor a szombathelyiek látogatták meg az egyik pécsi kocsmát. Jó 15 éve egy többszáz fős tömegbunyót rendezett ez a két brigád a Rohonci úton, szóval Savaria és Sophiane között nincs barátság.

a pécsi a legnagyobb tűrhő paraszt tábor az nb2-ben, nem véletlenül a diósgyőriekkel spanolnak, hasonló értelmi színvonal

az egyik mondjuk most legalább leül jó pár évre amiért felbaszta a zsarut

már spanolnak? régen női kosár kapcsán gyűlölték egymást

jaja hát ha a diósgyőriek nem támogatnák meg őket gyakran létszámban (meg a szolnokiak) akkor kb 15 fő lenne ez a kőkemény pécsi mob

diók most nyalnak sokfele, lokival is megy a nyalifali, meg ugye pécsi, szolnoki vonal (+belchatow)

a fiataljaik a válogatott meccseken meg mindig a lilákkal lógnak

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51169
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2023.03.20. 10:28

Mech írta:
Maradonapoli írta:
Mech írta:a pécsi a legnagyobb tűrhő paraszt tábor az nb2-ben, nem véletlenül a diósgyőriekkel spanolnak, hasonló értelmi színvonal

az egyik mondjuk most legalább leül jó pár évre amiért felbaszta a zsarut

már spanolnak? régen női kosár kapcsán gyűlölték egymást

jaja hát ha a diósgyőriek nem támogatnák meg őket gyakran létszámban (meg a szolnokiak) akkor kb 15 fő lenne ez a kőkemény pécsi mob

diók most nyalnak sokfele, lokival is megy a nyalifali, meg ugye pécsi, szolnoki vonal (+belchatow)

a fiataljaik a válogatott meccseken meg mindig a lilákkal lógnak

a szegediekkel is ment a haverság pár éve
még jó, hogy még a tirpákokkal nem spanolnak

Avatar
zaggar
Tartalék
Hozzászólások: 1583
Csatlakozott: 2015.04.09. 16:10
Tartózkodási hely: Ország gyöngye-aranya

Re: Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad

HozzászólásSzerző: zaggar » 2023.03.20. 11:01

Mech írta:
Maradonapoli írta:
Mech írta:a pécsi a legnagyobb tűrhő paraszt tábor az nb2-ben, nem véletlenül a diósgyőriekkel spanolnak, hasonló értelmi színvonal

az egyik mondjuk most legalább leül jó pár évre amiért felbaszta a zsarut

már spanolnak? régen női kosár kapcsán gyűlölték egymást

jaja hát ha a diósgyőriek nem támogatnák meg őket gyakran létszámban (meg a szolnokiak) akkor kb 15 fő lenne ez a kőkemény pécsi mob

diók most nyalnak sokfele, lokival is megy a nyalifali, meg ugye pécsi, szolnoki vonal (+belchatow)

a fiataljaik a válogatott meccseken meg mindig a lilákkal lógnak


Kb 20 éve már, h nem tettem be a lábam a pécsi stadionba, de annak idején sztem nem voltak barátok. Igaz, akkoriban a pécsiek nagyjából senkivel sem voltak jóban.
Újpest-Munkás
Serie A iránt érdekl?d? (Milan és a többiek)

"Az ön parancsa nekem nem parancs. Az én látható f?hatóságom az árkodi püspök meg a vallás- és közoktatásügyi miniszter, a láthatatlan meg, aki ígéreteimet számon tartja, maga a megváltó Krisztus."

Mech
Aranylabdás
Hozzászólások: 21348
Csatlakozott: 2009.07.21. 15:39
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad

HozzászólásSzerző: Mech » 2023.03.20. 11:08

zaggar írta:
Mech írta:
Maradonapoli írta:már spanolnak? régen női kosár kapcsán gyűlölték egymást

jaja hát ha a diósgyőriek nem támogatnák meg őket gyakran létszámban (meg a szolnokiak) akkor kb 15 fő lenne ez a kőkemény pécsi mob

diók most nyalnak sokfele, lokival is megy a nyalifali, meg ugye pécsi, szolnoki vonal (+belchatow)

a fiataljaik a válogatott meccseken meg mindig a lilákkal lógnak


Kb 20 éve már, h nem tettem be a lábam a pécsi stadionba, de annak idején sztem nem voltak barátok. Igaz, akkoriban a pécsiek nagyjából senkivel sem voltak jóban.

loki meccsein rendszeresen van kint már egy ideje Diósgyőr drapi, a pécsiek meg gyakran "hajrádiósgyőrőznek", bár balmazban majdnem kaptak emiatt pár fordulóval ezelőtt a szparisoktól

Javier Arizmendi
Kulcsjátékos
Hozzászólások: 2801
Csatlakozott: 2006.01.18. 17:32

Re: Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad

HozzászólásSzerző: Javier Arizmendi » 2023.03.20. 13:55

Mech írta:a fiataljaik a válogatott meccseken meg mindig a lilákkal lógnak

és akkor együtt éneklik a Miskolc Afrika, Miskolc India dalocskát? vagy az Újpest-Jugend azt mellőzi?

ja a pécsiek az ETO ellen is emberkedtek, amennyire hallottam.

érdekes ez a melyik ultra csopi ki-kivel hál éppen, ahogy korábban írtam kb. a latam szappansorozatok szinvonala. a 15 éves Sophie-Savi ellentét üdítő kivétel ezen a szinten.
ETO


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Savaria1919 valamint 124 vendég