Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad

Avatar
the Janitor
Toborzórajáró
Hozzászólások: 176
Csatlakozott: 2017.03.16. 23:54

Re: Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad

HozzászólásSzerző: the Janitor » 2021.03.23. 11:58

Na, a 2. évben is a Covid jut fel helyettünk. Gyakorlatilag az egész csapat vírusos a stábbal és a tulajjal kiegészítve. Lehet, ki se tudunk már állni a következő meccsekre. ...ssza meg.

Avatar
the Janitor
Toborzórajáró
Hozzászólások: 176
Csatlakozott: 2017.03.16. 23:54

Re: Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad

HozzászólásSzerző: the Janitor » 2021.03.23. 12:02

Elsősorban, persze, jobbulást mindenkinek, és sok erőt a gyógyuláshoz különösen azoknak, akik, sajna, elég súlyos állapotban vannak.

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16491
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2021.03.23. 12:10

the Janitor írta:Elsősorban, persze, jobbulást mindenkinek, és sok erőt a gyógyuláshoz különösen azoknak, akik, sajna, elég súlyos állapotban vannak.

Jobbulást az érintetteknek!
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96324
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2021.03.23. 12:47

Savaria1919 írta:Edzőváltás az ETO-nál: Csató Sándort Dobos Barna váltja.

Nem teljesen értem, pláne Dobos érkezése tükrében. Visszanéztem, Csatóval 22 forduló alatt 34 pontot szereztek, azaz >1,5/meccs, a vereségeikből 1 kivételével mindegyik egygólos (csak mi ruháztuk meg őket jobban), stabil középcsapat. Most ugyan 2 pont lemaradással épp kicsúsztak a 10-ből, de ezt a keretet eddig is nagyjából a 6-10. helyre lőttem be, úgy rémlik, a győri Domonkos is azt ecsetelte, hogy az 1-10. a hivatalos célkitűzés, ami a hátralévő 9 meccsen bőven elérhető lett volna Csatóval. Kiesési veszély nincs, a top 4 irreális, elsőre indokolatlannak tűnik a szezon közbeni csere, ha - mint írtam - az utódot nézzük, különösen.
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16491
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2021.03.23. 12:58

Cselszky írta:
Savaria1919 írta:Edzőváltás az ETO-nál: Csató Sándort Dobos Barna váltja.

Nem teljesen értem, pláne Dobos érkezése tükrében. Visszanéztem, Csatóval 22 forduló alatt 34 pontot szereztek, azaz >1,5/meccs, a vereségeikből 1 kivételével mindegyik egygólos (csak mi ruháztuk meg őket jobban), stabil középcsapat. Most ugyan 2 pont lemaradással épp kicsúsztak a 10-ből, de ezt a keretet eddig is nagyjából a 6-10. helyre lőttem be, úgy rémlik, a győri Domonkos is azt ecsetelte, hogy az 1-10. a hivatalos célkitűzés, ami a hátralévő 9 meccsen bőven elérhető lett volna Csatóval. Kiesési veszély nincs, a top 4 irreális, elsőre indokolatlannak tűnik a szezon közbeni csere, ha - mint írtam - az utódot nézzük, különösen.

Győrben időnként (mostanság egyre többször) meghúzzák a váratlant, anno Boért egy győztes bajnoki után küldték el, ráadásul ott voltak a dobogó környékén.
Azt nem igazán értettem, hogy miért pont Dobosra esett a választásuk. A ZTE-t feljutatta (azt szerintem bárki meg tudta volna tenni), de utána bukdácsoltak a bajnokságban. Szegeden se alkotott nagyot, el is küldték.
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51349
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2021.03.26. 20:19

Savaria1919 írta:
Cselszky írta:
Savaria1919 írta:Edzőváltás az ETO-nál: Csató Sándort Dobos Barna váltja.

Nem teljesen értem, pláne Dobos érkezése tükrében. Visszanéztem, Csatóval 22 forduló alatt 34 pontot szereztek, azaz >1,5/meccs, a vereségeikből 1 kivételével mindegyik egygólos (csak mi ruháztuk meg őket jobban), stabil középcsapat. Most ugyan 2 pont lemaradással épp kicsúsztak a 10-ből, de ezt a keretet eddig is nagyjából a 6-10. helyre lőttem be, úgy rémlik, a győri Domonkos is azt ecsetelte, hogy az 1-10. a hivatalos célkitűzés, ami a hátralévő 9 meccsen bőven elérhető lett volna Csatóval. Kiesési veszély nincs, a top 4 irreális, elsőre indokolatlannak tűnik a szezon közbeni csere, ha - mint írtam - az utódot nézzük, különösen.

Győrben időnként (mostanság egyre többször) meghúzzák a váratlant, anno Boért egy győztes bajnoki után küldték el, ráadásul ott voltak a dobogó környékén.
Azt nem igazán értettem, hogy miért pont Dobosra esett a választásuk. A ZTE-t feljutatta (azt szerintem bárki meg tudta volna tenni), de utána bukdácsoltak a bajnokságban. Szegeden se alkotott nagyot, el is küldték.

Dobos egy kókler, afféle szegény ember Tornyi Barnája...

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad

HozzászólásSzerző: ManBat » 2021.03.26. 20:28

Maradonapoli írta:
Savaria1919 írta:
Cselszky írta:Nem teljesen értem, pláne Dobos érkezése tükrében. Visszanéztem, Csatóval 22 forduló alatt 34 pontot szereztek, azaz >1,5/meccs, a vereségeikből 1 kivételével mindegyik egygólos (csak mi ruháztuk meg őket jobban), stabil középcsapat. Most ugyan 2 pont lemaradással épp kicsúsztak a 10-ből, de ezt a keretet eddig is nagyjából a 6-10. helyre lőttem be, úgy rémlik, a győri Domonkos is azt ecsetelte, hogy az 1-10. a hivatalos célkitűzés, ami a hátralévő 9 meccsen bőven elérhető lett volna Csatóval. Kiesési veszély nincs, a top 4 irreális, elsőre indokolatlannak tűnik a szezon közbeni csere, ha - mint írtam - az utódot nézzük, különösen.

Győrben időnként (mostanság egyre többször) meghúzzák a váratlant, anno Boért egy győztes bajnoki után küldték el, ráadásul ott voltak a dobogó környékén.
Azt nem igazán értettem, hogy miért pont Dobosra esett a választásuk. A ZTE-t feljutatta (azt szerintem bárki meg tudta volna tenni), de utána bukdácsoltak a bajnokságban. Szegeden se alkotott nagyot, el is küldték.

Dobos egy kókler, afféle szegény ember Tornyi Barnája...

tekintve, hogy '98 őszét, és az abból érdemtelenül elnyert évtizedes folklórt leszámítva Tornyi is egy kókler volt világéletében, ez igen súlyos értékítélet
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51349
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2021.03.26. 21:20

ManBat írta:
Maradonapoli írta:
Savaria1919 írta:Győrben időnként (mostanság egyre többször) meghúzzák a váratlant, anno Boért egy győztes bajnoki után küldték el, ráadásul ott voltak a dobogó környékén.
Azt nem igazán értettem, hogy miért pont Dobosra esett a választásuk. A ZTE-t feljutatta (azt szerintem bárki meg tudta volna tenni), de utána bukdácsoltak a bajnokságban. Szegeden se alkotott nagyot, el is küldték.

Dobos egy kókler, afféle szegény ember Tornyi Barnája...

tekintve, hogy '98 őszét, és az abból érdemtelenül elnyert évtizedes folklórt leszámítva Tornyi is egy kókler volt világéletében, ez igen súlyos értékítélet

A szar az, hogy a klub gazdasági bedöntését leszámítva - ami azért valljuk be, inkább azon vezetők felelőssége, akik megkötötték vele az ominózus szerződéseket - Miskolci szinten még így is alkotott:

- 1996/97 - feljutás pipa (vért izzadva, horror osztályozóval, hátrányból, de sok elbaszott évad után)
- 1997/98 - újoncként stabil bennmaradás tesco gazdaságos kerettel pipa (11. hely 18-as mezőnyben)
-1998 ősze - emlékeim szerint féltávnál harmadik hely, uefa-indulásos remények bő 20 évvel az "aranykor" után

Ebben az időszakban kimaxolta a miskolci tevékenységét, azért az el kell ismerni, ilyenér' manapság megsüvegelnének akárkit Diósgyőrben.

2010-ben az érkeztetése már amatőr kapálódzás volt az inkompetens városvezetés részéről és jóformán csak populista szólamok miatt hozták vissza, a klub már akkor is félévtől menthetetlen volt, ott már Ancelotti sem segíthetett volna.

Persze Barna egyéb ténykedései a kókler vonalat erősítették, főként hogy gazdaságilag viszont ezzel egyenesen arányosan jött ki a szerződéseiből. :)
Tornyit inkább a magyar futball Raszputyinjának nevezném. :) Nem én találtam ki, de valaki nagyon találóan mondta rá... Nagy motivátor volt a maga idejében az tuti, jó beszélőkével áldotta meg a sors, amit ki is használt. :)

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad

HozzászólásSzerző: ManBat » 2021.03.27. 09:11

Maradonapoli írta:
ManBat írta:
Maradonapoli írta:Dobos egy kókler, afféle szegény ember Tornyi Barnája...

tekintve, hogy '98 őszét, és az abból érdemtelenül elnyert évtizedes folklórt leszámítva Tornyi is egy kókler volt világéletében, ez igen súlyos értékítélet

A szar az, hogy a klub gazdasági bedöntését leszámítva - ami azért valljuk be, inkább azon vezetők felelőssége, akik megkötötték vele az ominózus szerződéseket - Miskolci szinten még így is alkotott:

- 1996/97 - feljutás pipa (vért izzadva, horror osztályozóval, hátrányból, de sok elbaszott évad után)
- 1997/98 - újoncként stabil bennmaradás tesco gazdaságos kerettel pipa (11. hely 18-as mezőnyben)
-1998 ősze - emlékeim szerint féltávnál harmadik hely, uefa-indulásos remények bő 20 évvel az "aranykor" után

Ebben az időszakban kimaxolta a miskolci tevékenységét, azért az el kell ismerni, ilyenér' manapság megsüvegelnének akárkit Diósgyőrben.

2010-ben az érkeztetése már amatőr kapálódzás volt az inkompetens városvezetés részéről és jóformán csak populista szólamok miatt hozták vissza, a klub már akkor is félévtől menthetetlen volt, ott már Ancelotti sem segíthetett volna.

Persze Barna egyéb ténykedései a kókler vonalat erősítették, főként hogy gazdaságilag viszont ezzel egyenesen arányosan jött ki a szerződéseiből. :)
Tornyit inkább a magyar futball Raszputyinjának nevezném. :) Nem én találtam ki, de valaki nagyon találóan mondta rá... Nagy motivátor volt a maga idejében az tuti, jó beszélőkével áldotta meg a sors, amit ki is használt. :)

szvsz az a csapat menthető lett volna, ha az őszi gerincet nem robbantják szét, hanem csak egy-két helyen befoltozzák, az akkori eredmények sok szempontból abból is származtak, hogy Aczél egy hozzá nem értő fasz volt már akkor is
ehelyett jöttek a győri bundások kölcsönbe, Mindigis Mellényúlkálsz, meg még pár noname senkiházi, plusz Tornyi a padra, hátha segít valamit a választásoknál a neve... hányingerem van attól az évtől, még mindig
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51349
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2021.03.27. 09:46

ManBat írta:
Maradonapoli írta:
ManBat írta:tekintve, hogy '98 őszét, és az abból érdemtelenül elnyert évtizedes folklórt leszámítva Tornyi is egy kókler volt világéletében, ez igen súlyos értékítélet

A szar az, hogy a klub gazdasági bedöntését leszámítva - ami azért valljuk be, inkább azon vezetők felelőssége, akik megkötötték vele az ominózus szerződéseket - Miskolci szinten még így is alkotott:

- 1996/97 - feljutás pipa (vért izzadva, horror osztályozóval, hátrányból, de sok elbaszott évad után)
- 1997/98 - újoncként stabil bennmaradás tesco gazdaságos kerettel pipa (11. hely 18-as mezőnyben)
-1998 ősze - emlékeim szerint féltávnál harmadik hely, uefa-indulásos remények bő 20 évvel az "aranykor" után

Ebben az időszakban kimaxolta a miskolci tevékenységét, azért az el kell ismerni, ilyenér' manapság megsüvegelnének akárkit Diósgyőrben.

2010-ben az érkeztetése már amatőr kapálódzás volt az inkompetens városvezetés részéről és jóformán csak populista szólamok miatt hozták vissza, a klub már akkor is félévtől menthetetlen volt, ott már Ancelotti sem segíthetett volna.

Persze Barna egyéb ténykedései a kókler vonalat erősítették, főként hogy gazdaságilag viszont ezzel egyenesen arányosan jött ki a szerződéseiből. :)
Tornyit inkább a magyar futball Raszputyinjának nevezném. :) Nem én találtam ki, de valaki nagyon találóan mondta rá... Nagy motivátor volt a maga idejében az tuti, jó beszélőkével áldotta meg a sors, amit ki is használt. :)

szvsz az a csapat menthető lett volna, ha az őszi gerincet nem robbantják szét, hanem csak egy-két helyen befoltozzák, az akkori eredmények sok szempontból abból is származtak, hogy Aczél egy hozzá nem értő fasz volt már akkor is
ehelyett jöttek a győri bundások kölcsönbe, Mindigis Mellényúlkálsz, meg még pár noname senkiházi, plusz Tornyi a padra, hátha segít valamit a választásoknál a neve... hányingerem van attól az évtől, még mindig

Pedig megismétlődni látszik, csak más szereplőkkel.

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16491
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2021.03.27. 11:27

A Barbadosi Labdarúgó Szövetség hivatalos oldala arról számolt be, hogy a másodosztályú Kazincbarcika leigazolta a 18 éves barbadosi középpályást, Abiola Grantet, aki hazájában az Empire Club labdarúgója volt, korábban pedig a DAC-nál járt próbajátékon.
A barcikaiak szerint egyelőre csak próbajátékon van a srác. Az MLSZ szabályzata szerint keretenként 1 U20-as korú légiós szerepelhet.
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

Avatar
zaggar
Tartalék
Hozzászólások: 1679
Csatlakozott: 2015.04.09. 16:10
Tartózkodási hely: Ország gyöngye-aranya

Re: Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad

HozzászólásSzerző: zaggar » 2021.03.29. 22:14

Komolyan követed még a Barbadosi Labdarúgó Szövetség híreit is? Vagy erre a hírre hogyan bukkantál rá?
Függetlenül a választól, őszintén tisztelem az elhivatottságodat, a legtöbb ember, akit még itt érdekel a foci, max úgy tud ránézni, mint a hozzáfűzött reményeket soha be nem váltó kölykére..keserűen, beletörődően, de azért félszemmel érdeklődve. De nálad valahogy ez sokkal másabb, legalábbis ezt szoktam leszűrni a 100 éves szombathelyi sztorikból (amik amúgy érdekesebbek néha, mint a honlap cikkjei.)
Újpest-Munkás
Serie A iránt érdekl?d? (Milan és a többiek)

"Az ön parancsa nekem nem parancs. Az én látható f?hatóságom az árkodi püspök meg a vallás- és közoktatásügyi miniszter, a láthatatlan meg, aki ígéreteimet számon tartja, maga a megváltó Krisztus."

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16491
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2021.03.30. 11:34

zaggar írta:Komolyan követed még a Barbadosi Labdarúgó Szövetség híreit is? Vagy erre a hírre hogyan bukkantál rá?
Függetlenül a választól, őszintén tisztelem az elhivatottságodat, a legtöbb ember, akit még itt érdekel a foci, max úgy tud ránézni, mint a hozzáfűzött reményeket soha be nem váltó kölykére..keserűen, beletörődően, de azért félszemmel érdeklődve. De nálad valahogy ez sokkal másabb, legalábbis ezt szoktam leszűrni a 100 éves szombathelyi sztorikból (amik amúgy érdekesebbek néha, mint a honlap cikkjei.)

A csakfoci.hu-n olvastam, gondoltam bemásolom ide, mert barbadosi légiós nem túl gyakran jár az NB2-ben. Meg ez a szabályozás is új nekem, hogy U20-as légiós lehet a keretben.
A foci meg a Hali iránti szenvedély az talán az életkornak is köszönhető, én csak videón meg képeken láttam a dicsőbb korszakaink szép pillanatait (gondolok itt a hetvenes, nyolcvanas évekre), így olyan sok összehasonlítási alapom sincs, amiből a jelen helyzetre vonatkozó keserűség meg a beletörődömség táplálkozhatna.
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16491
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2021.04.04. 13:41

Kép
Elég jó kezdőt rakott össze a Mester, jó látni, hogy Medgyes visszatért és végre Rácz Feri is bekerült.
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

Avatar
alehndr
Világsztár
Hozzászólások: 13657
Csatlakozott: 2011.08.13. 19:32
Tartózkodási hely: Ibiza

Re: Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad

HozzászólásSzerző: alehndr » 2021.04.04. 16:29

Nem gondoltam, hogy varda-vidinel van alacsonyabb színvonal, aztán belenéztem a hali-szpariba...

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96324
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2021.04.04. 17:52

Félgőzzel játszva vezetünk 2-0-ra. Mégsem tetszik igazán, Pintér totál indiszponált, le kellene kapni a szünetben, sok hibával játszunk, Dzsudzsák és Korhut is könnyű passzokat rontanak. Józsi, Balázs és Ugrai olykor bántóan lassúak, az NB1-ben ilyen dinamikával sanszuk nem lesz.
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

Avatar
beroka
Aranylabdás
Hozzászólások: 20769
Csatlakozott: 2005.08.02. 20:46
Tartózkodási hely: Tatabánya

Re: Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad

HozzászólásSzerző: beroka » 2021.04.04. 18:48

Cselszky írta:Félgőzzel játszva vezetünk 2-0-ra. Mégsem tetszik igazán, Pintér totál indiszponált, le kellene kapni a szünetben, sok hibával játszunk, Dzsudzsák és Korhut is könnyű passzokat rontanak. Józsi, Balázs és Ugrai olykor bántóan lassúak, az NB1-ben ilyen dinamikával sanszuk nem lesz.

Szerintem nem lesz ez rossz.
Simán behúztuk ezt a meccset a második félidőben vagy négyet rúghattunk volna még. Továbbra is tetszik az hogy nem rúgdossuk a vakvilágba a labdát, van elképzelés a játékban.
Az nb1-et azért nem keverem még ide mivel 4-5 játékos érkezesét várom akik kezdőbe érkezhetnek amivel változhat a dinamika.

A mai meccsről még annyit hogy Bévárdi volt ismét a meccs embere. Télen lemondtam róla de úgy tűnik megtalálták a helyét a csapatba.
(Gróf is jó volt most)

Szerdán a Dorogon a szántóföld minőségű pályán nyerni kell.

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96324
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2021.04.04. 19:03

Pozitív volt, hogy mentünk a további gólokért, olykor túlhúztuk, alábbhagyott a koncentráció, így maradt a 2-0. Gróf ezúttal bemutatott kb. 2 komoly védést. Mentalitását és futóteljesítményét tekintve Bévárdi kiemelkedett, de kiütköztek a képességbeli problémái, így kevéssé volt hatékony, amit csinált. Balázs a mozgása alapján inkább egy öregfiúk csapatba passzol, vannak nagyon jó labdái, de gyermeteg labdaeladások is jellemzik, és a sebessége mellett mintha a lövőereje is elveszett volna.
Összességében ez a meccs nem volt mérvadó, a Soroksár nem igazán gondolta komolyan, hogy esetleg pontot szerezzen, így a 2. gólunkkal el is dőlt a meccs.

Mind a 4 csapat nyert, ezért a helyzet változatlan, persze egy meccsel megint beljebb vagyunk. Megyünk Dorogra, aztán jönnek a tírek, ha 6 pontot hozunk, akkor az már a célegyenes.
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51349
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2021.04.04. 21:10

Szegény Dorog, már tuti nem juthat fel! :((((

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16491
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2021.04.04. 21:36

alehndr írta:Nem gondoltam, hogy varda-vidinel van alacsonyabb színvonal, aztán belenéztem a hali-szpariba...

brutál fokozatban tolták a srácok. Alaposan elfogytunk, 12-13 spílerünk maradt kb, a többiek akadémista kiegészítőarcok, nagy reményeink ebben a szezonban már nem lehetnek.
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 114 vendég