Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16494
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2021.11.05. 15:21

Cselszky írta:
Savaria1919 írta:Módosult a kecskeméti meccsünk időpontja, november 28. vasárnap 13:00 helyett november 29. hétfő 20:00. Lehet, hogy a tévének így jó, mert be tudják passzírozni a műsorrendjükbe, de szerintem a meccsre járók pont rosszul jártak ezzel. Szép létszámban mentünk volna a vasárnapi időpontban, a hétfő este sokaknak - köztük nekem - nem ideális.
Eleve indokolatlannak tartom ezt a vasárnapi (+hétfő) meccsnaphoz való ragaszkodást, simán elférnének szombaton is ezek a bajnokik. Próbáltak a klubok ezzel kapcsolatban a szövetséghez fordulni, de semmit nem értek el. Valószínűleg pénztárgépszalagokat és teniszlabdákat kéne hajigálni a pályára, ahogy anno a frankfurtiak tették ezt, tiltakozva a hétfő esti időpont ellen.

Ízlések és pofonok, engem kifejezetten irritált, amikor korábban az NB1-ben kizárólag szombati napokon, azonos időpontban kezdődött 6 meccsből 5, és a maradék 1 is közvetlenül utánuk, azaz nagyjából 4-5 óra alatt lezavarták a komplett fordulót, max. 2 meccset lehetett élőben követni, a többit 3-4 nappal később adták le/rakták fel. Hozzáteszem, Csányi anno kategorikusan elzárkózott attól, hogy ezen változtassanak, aztán csak módosult, most pedig a VAR-kocsik miatt nincs is más lehetőség. Persze azt meg lehetne tenni, hogy főleg a péntek-szombat legyen az NB1-é (pl. péntek 18 és 20, szombat 14, 16, 18, és vasárnapra maradna 1, így adhatnák az összeset, és VAR-kocsival is bírnák), vasárnap pedig több idősávban (pl. 15, 17) menjenek az NB2-es meccsek, minden fordulóban van min. 2 érdekesebb meccs, amiket adhatna a TV (és akkor a hétfő estét mellőzni lehetne), de ez ugye a többi sportág miatt nem preferált.
NB2 - vasárnap, ez nálunk sem tetszett sokaknak tavaly, el kell dönteni, hogy a TV vagy a helyszínen szurkolók a fontosabbak, az MLSZ az előbbire voksol.

Az a délután lezavart teljes forduló a 12 csapatos bajnokság bevezetésével járt együtt, ráadásul akkor - hiába rögzítették a meccseket - a többséget csak szöveges formában vagy körkapcsoláson lehetett követni, de ott a negyedórás hírösszefoglaló kenterbe verte az egyik félidőt. Az engem is irritált, nosztalgiával gondoltam a SportTv-s időszakra, amikor szinte minden meccsünket adtak az idényben, ráadásul többségében vállalható időpontokkal.
Száz szónak is egy a vége, tanúsíthatna meccsrejáróbarátabb hozzáállást a szövetség és a tévé.
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

Javier Arizmendi
Kulcsjátékos
Hozzászólások: 2825
Csatlakozott: 2006.01.18. 17:32

Re: Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad

HozzászólásSzerző: Javier Arizmendi » 2021.11.05. 21:56

Savaria1919 írta:Módosult a kecskeméti meccsünk időpontja, november 28. vasárnap 13:00 helyett november 29. hétfő 20:00. Lehet, hogy a tévének így jó, mert be tudják passzírozni a műsorrendjükbe, de szerintem a meccsre járók pont rosszul jártak ezzel. Szép létszámban mentünk volna a vasárnapi időpontban, a hétfő este sokaknak - köztük nekem - nem ideális.
Eleve indokolatlannak tartom ezt a vasárnapi (+hétfő) meccsnaphoz való ragaszkodást, simán elférnének szombaton is ezek a bajnokik. Próbáltak a klubok ezzel kapcsolatban a szövetséghez fordulni, de semmit nem értek el. Valószínűleg pénztárgépszalagokat és teniszlabdákat kéne hajigálni a pályára, ahogy anno a frankfurtiak tették ezt, tiltakozva a hétfő esti időpont ellen.

nekem a baseliek rémlenek kb. 2010-ből.
hétközben pesten vagy hát Óbudán megnéztem a Paksot a kupában. szerdán 12.30-kor volt a meccs... én mondjuk épp melóra vártam, de rajtam kivül csak nyugdíjasok, és a közeg tagjai voltak jelen, az ország minden pontjáról Hannichtól, Csábiig.
ETO

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16494
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2021.11.05. 22:05

Javier Arizmendi írta:
Savaria1919 írta:Módosult a kecskeméti meccsünk időpontja, november 28. vasárnap 13:00 helyett november 29. hétfő 20:00. Lehet, hogy a tévének így jó, mert be tudják passzírozni a műsorrendjükbe, de szerintem a meccsre járók pont rosszul jártak ezzel. Szép létszámban mentünk volna a vasárnapi időpontban, a hétfő este sokaknak - köztük nekem - nem ideális.
Eleve indokolatlannak tartom ezt a vasárnapi (+hétfő) meccsnaphoz való ragaszkodást, simán elférnének szombaton is ezek a bajnokik. Próbáltak a klubok ezzel kapcsolatban a szövetséghez fordulni, de semmit nem értek el. Valószínűleg pénztárgépszalagokat és teniszlabdákat kéne hajigálni a pályára, ahogy anno a frankfurtiak tették ezt, tiltakozva a hétfő esti időpont ellen.

nekem a baseliek rémlenek kb. 2010-ből.
hétközben pesten vagy hát Óbudán megnéztem a Paksot a kupában. szerdán 12.30-kor volt a meccs... én mondjuk épp melóra vártam, de rajtam kivül csak nyugdíjasok, és a közeg tagjai voltak jelen, az ország minden pontjáról Hannichtól, Csábiig.

Kép
Kép

Én még augusztusban jártam azon a pályán, a vendég "szektorban". Rosszabb onnét a kilátás, mint a régi kispesti stadionban, a vécéhez meg ki kell menni a létesítményből, át egy uszoda aljába
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16494
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2021.11.06. 20:28

Holnap jő az Aqvital FC Csákvárról.
Ennél csak nehezebb meccseink lesznek ebben a hónapban, szóval ha tartani akarjuk a lépést az élmezőnnyel, akkor nyerni kell. Megint van egy rakat hiányzónk, de legalább Kállai K. visszatérhet a védelembe, Holdampf meg középre. Monori kezdhetne végre, már csak egy jó játszópajti kellene mellé, aki tömi labdával.
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

SuperDepor
Moderátor
Hozzászólások: 40699
Csatlakozott: 2006.03.07. 23:03
Tartózkodási hely: Magyar-Osztrák Monarchia

Re: Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad

HozzászólásSzerző: SuperDepor » 2021.11.07. 14:53

Egy pontra az első helytől.
Halálos menet ez az nb2, a Vasas megégett Tiszakécskén.
Ne aggódjatok hát a holnapért mert a holnap majd aggódik magáért. Elég minden napnak a maga baja.

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96330
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2021.11.07. 14:53

Bukott a Vasas, nyert a DVTK, ez így tökéletes a miskolciaknak, legrosszabb esetben is 2 pontra lesz a feljutó hely, és háromra az első.
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96330
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2021.11.07. 15:09

SuperDepor írta:Egy pontra az első helytől.
Halálos menet ez az nb2, a Vasas megégett Tiszakécskén.

Minden kiszenvedett idegenbeli sikernek örülni kell, pláne Kondással, aki szerint idegenben jó az x. Az NB2 amúgy is egy kínlódás a saját tapasztalataink alapján, a Vasas évek óta ott vegetál a több milliárdos büdzsé ellenére, a feljutás számít, minden más érdektelen. Pár hete, ott a III. kerület elleni x és a kiábrándító játékkal elvesztett szegedi meccs táján tényleg aktuális kérdés volt az esetleges váltás, de az utóbbi időben jönnek a bajnoki eredmények.

Ma olvasgattam az amigelekent, ahol meglepetésemre szerkesztői cikkben szólították fel távozásra Kondást a másfél héttel ezelőtti kupakiesés után, mondom, ezek nem normálisak, hogy az MK-n rugóznak, amit nem titkoltan elengedett a klub, ez Kondi nyilatkozatából világos lehetett, szerintem a “faszt nem érdekli” kategóriájú kérdés a bajnoki osztályhoz képest. Persze néhány nagy különbségű, idegnyugtató győzelem nem ártana, mert ilyenekre eddig nem nagyon volt példa, de ez is mellékes a fő kérdéshez képest.
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

Avatar
RC
Moderátor
Hozzászólások: 36786
Csatlakozott: 2005.07.28. 00:16
Tartózkodási hely: Savaria

Re: Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad

HozzászólásSzerző: RC » 2021.11.07. 15:47

Savaria1919 írta:Holnap jő az Aqvital FC Csákvárról.
Ennél csak nehezebb meccseink lesznek ebben a hónapban, szóval ha tartani akarjuk a lépést az élmezőnnyel, akkor nyerni kell. Megint van egy rakat hiányzónk, de legalább Kállai K. visszatérhet a védelembe, Holdampf meg középre. Monori kezdhetne végre, már csak egy jó játszópajti kellene mellé, aki tömi labdával.

Jó lenne behúzni. Aztán meg remélem, némileg megnyílik a pénzcsap is a stabilabb működést biztosítva, meg hogy legyen örömötök a csapatban.
SABARIA 1926

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16494
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2021.11.07. 16:17

RC írta:
Savaria1919 írta:Holnap jő az Aqvital FC Csákvárról.
Ennél csak nehezebb meccseink lesznek ebben a hónapban, szóval ha tartani akarjuk a lépést az élmezőnnyel, akkor nyerni kell. Megint van egy rakat hiányzónk, de legalább Kállai K. visszatérhet a védelembe, Holdampf meg középre. Monori kezdhetne végre, már csak egy jó játszópajti kellene mellé, aki tömi labdával.

Jó lenne behúzni. Aztán meg remélem, némileg megnyílik a pénzcsap is a stabilabb működést biztosítva, meg hogy legyen örömötök a csapatban.

Elnézve azt a néhány szezont, amíg Homlok cégei jelentős összeggel támogatták a klubot (Swietelsky, Homlok Építő Zrt), várhat ránk magunkhoz képest szép jövő is. Meg ezzel a Vasútvill Kft-vel legalább megint mondhatjuk magunkra, hogy vasutas csapat vagyunk.
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16494
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2021.11.07. 16:44

Kép
Rajmi - Tóth Milu kombóval támadunk, Guzmicsot leültette a padra, Szekért Doki pótolja.
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

Avatar
RC
Moderátor
Hozzászólások: 36786
Csatlakozott: 2005.07.28. 00:16
Tartózkodási hely: Savaria

Re: Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad

HozzászólásSzerző: RC » 2021.11.07. 17:29

Savaria1919 írta:Kép
Rajmi - Tóth Milu kombóval támadunk, Guzmicsot leültette a padra, Szekért Doki pótolja.

Eddig tökéletes.
SABARIA 1926

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16494
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2021.11.07. 17:35

RC írta:
Savaria1919 írta:Kép
Rajmi - Tóth Milu kombóval támadunk, Guzmicsot leültette a padra, Szekért Doki pótolja.

Eddig tökéletes.

Helyenként egész szép dolgokat művelünk.
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16494
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2021.11.07. 18:56

Ez most rendben volt, az eddigi legjobb játékunkat prezentáltuk, mióta Szabi az edző.
Két hét pihi, utána megyünk Angyalföldre szuperrangadózni.
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

SuperDepor
Moderátor
Hozzászólások: 40699
Csatlakozott: 2006.03.07. 23:03
Tartózkodási hely: Magyar-Osztrák Monarchia

Re: Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad

HozzászólásSzerző: SuperDepor » 2021.11.07. 20:56

Cselszky írta:
SuperDepor írta:Egy pontra az első helytől.
Halálos menet ez az nb2, a Vasas megégett Tiszakécskén.

Minden kiszenvedett idegenbeli sikernek örülni kell, pláne Kondással, aki szerint idegenben jó az x. Az NB2 amúgy is egy kínlódás a saját tapasztalataink alapján, a Vasas évek óta ott vegetál a több milliárdos büdzsé ellenére, a feljutás számít, minden más érdektelen. Pár hete, ott a III. kerület elleni x és a kiábrándító játékkal elvesztett szegedi meccs táján tényleg aktuális kérdés volt az esetleges váltás, de az utóbbi időben jönnek a bajnoki eredmények.

Ma olvasgattam az amigelekent, ahol meglepetésemre szerkesztői cikkben szólították fel távozásra Kondást a másfél héttel ezelőtti kupakiesés után, mondom, ezek nem normálisak, hogy az MK-n rugóznak, amit nem titkoltan elengedett a klub, ez Kondi nyilatkozatából világos lehetett, szerintem a “faszt nem érdekli” kategóriájú kérdés a bajnoki osztályhoz képest. Persze néhány nagy különbségű, idegnyugtató győzelem nem ártana, mert ilyenekre eddig nem nagyon volt példa, de ez is mellékes a fő kérdéshez képest.

Következő fordulóban otthon játszunk a Budaörssel, ha nyerünk, akkor feljovunk az első vagy a második helyre.
Ne aggódjatok hát a holnapért mert a holnap majd aggódik magáért. Elég minden napnak a maga baja.

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96330
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2021.11.07. 21:53

SuperDepor írta:Következő fordulóban otthon játszunk a Budaörssel, ha nyerünk, akkor feljovunk az első vagy a második helyre.

Néztem a sorsolást a szünetig, az 5 meccsből nagyon minimum 11, de inkább 12-13 pont kellene (amúgy akár a 15 is hozható, de nem biztos, hogy az reális). 40 plusszal kell fordulnotok, mert a tavasz húzósnak ígérkezik a Fáy utcai, kecskeméti, pécsi, nyíregyi, szombathelyi túrákkal, némi nyugit az adhatna, ha télen 4-5 pontnyi előnyötök lenne a harmadikhoz képest.
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

Avatar
dingo
Sztár
Hozzászólások: 4146
Csatlakozott: 2008.10.05. 04:18
Tartózkodási hely: Kecskemét

Re: Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad

HozzászólásSzerző: dingo » 2021.11.08. 07:33

SuperDepor írta:Egy pontra az első helytől.
Halálos menet ez az nb2, a Vasas megégett Tiszakécskén.

Buzikècske csak összeszedi magát, mire egymással játszunk.
ÁLOMSORSOLÁS!ÁLOMSORSOLÁS!ÁLOMSORSOLÁS! :D

"A fiatal dingó nagyon kedves jószág, ám felnőve bizalmatlanná, harapóssá, rendkívül önállóvá válik, ragadozó természete minduntalan kitör belőle, ezért háziállatként tartása semmiképpen nem ajánlott."

Avatar
PTi
Tartalék
Hozzászólások: 1053
Csatlakozott: 2016.10.28. 16:08

Re: Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad

HozzászólásSzerző: PTi » 2021.11.08. 07:36

dingo írta:
SuperDepor írta:Egy pontra az első helytől.
Halálos menet ez az nb2, a Vasas megégett Tiszakécskén.

Buzikècske csak összeszedi magát, mire egymással játszunk.

Szerencsére nem nb1-esek, nekik kéne szurkolni :D

SuperDepor
Moderátor
Hozzászólások: 40699
Csatlakozott: 2006.03.07. 23:03
Tartózkodási hely: Magyar-Osztrák Monarchia

Re: Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad

HozzászólásSzerző: SuperDepor » 2021.11.08. 08:11

Cselszky írta:
SuperDepor írta:Következő fordulóban otthon játszunk a Budaörssel, ha nyerünk, akkor feljovunk az első vagy a második helyre.

Néztem a sorsolást a szünetig, az 5 meccsből nagyon minimum 11, de inkább 12-13 pont kellene (amúgy akár a 15 is hozható, de nem biztos, hogy az reális). 40 plusszal kell fordulnotok, mert a tavasz húzósnak ígérkezik a Fáy utcai, kecskeméti, pécsi, nyíregyi, szombathelyi túrákkal, némi nyugit az adhatna, ha télen 4-5 pontnyi előnyötök lenne a harmadikhoz képest.

Na igen, ez nem az nb1, ahol három győzelemmel a kiesőhelyről dobogóra lehet jutni. A húsz csapatos ligában kicsit nem figyel a csapat és úgy beragad a középmezőnybe, hogy akár ott is maradhat. Mintha kezdene magára találni a gárda, ami ijesztő, hogy ha Molnár és /vagy Könyves megserul esély sincs az élmezőnyre.
Ne aggódjatok hát a holnapért mert a holnap majd aggódik magáért. Elég minden napnak a maga baja.

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96330
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2021.11.09. 19:00

SuperDepor írta:Na igen, ez nem az nb1, ahol három győzelemmel a kiesőhelyről dobogóra lehet jutni. A húsz csapatos ligában kicsit nem figyel a csapat és úgy beragad a középmezőnybe, hogy akár ott is maradhat. Mintha kezdene magára találni a gárda, ami ijesztő, hogy ha Molnár és /vagy Könyves megserul esély sincs az élmezőnyre.

Ez olyan ismerősen csengett. És lám:
“A 12 csapatos NB I-ben három egymást követő győzelemmel óriásit lehet előrelépni a tabellán. Az NB II-ben ez nem így működik. Ha egy csapat itt beragad a középmezőnybe, akkor vért izzad, mire kikeveredik onnan.” (Kondás-interjú az origón)

Bazmeg, Eli bá’ benyomult a tudatodba. Vagy… Személyesen Ön az, Mester?
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

SuperDepor
Moderátor
Hozzászólások: 40699
Csatlakozott: 2006.03.07. 23:03
Tartózkodási hely: Magyar-Osztrák Monarchia

Re: Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad

HozzászólásSzerző: SuperDepor » 2021.11.09. 19:06

Cselszky írta:
SuperDepor írta:Na igen, ez nem az nb1, ahol három győzelemmel a kiesőhelyről dobogóra lehet jutni. A húsz csapatos ligában kicsit nem figyel a csapat és úgy beragad a középmezőnybe, hogy akár ott is maradhat. Mintha kezdene magára találni a gárda, ami ijesztő, hogy ha Molnár és /vagy Könyves megserul esély sincs az élmezőnyre.

Ez olyan ismerősen csengett. És lám:
“A 12 csapatos NB I-ben három egymást követő győzelemmel óriásit lehet előrelépni a tabellán. Az NB II-ben ez nem így működik. Ha egy csapat itt beragad a középmezőnybe, akkor vért izzad, mire kikeveredik onnan.” (Kondás-interjú az origón)

Bazmeg, Eli bá’ benyomult a tudatodba. Vagy… Személyesen Ön az, Mester?

Viccen kívül ez a legnagyobb különbség a 12-14 csapatos és a 20 - 22 csapatos liga között. Színvonalemelkedest nem hoz az alacsonyabb létszámú liga, esetleg változatosabb és kiszámíthatatlanabb. Mondjuk úgy izgalmasabb.
Nem vagyok kopasz és tájszólásom sincs :)
Ne aggódjatok hát a holnapért mert a holnap majd aggódik magáért. Elég minden napnak a maga baja.


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 113 vendég