Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad

Avatar
beroka
Aranylabdás
Hozzászólások: 20769
Csatlakozott: 2005.08.02. 20:46
Tartózkodási hely: Tatabánya

Re: Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad

HozzászólásSzerző: beroka » 2021.08.15. 21:45

Azért a Diósgyőrben a honlapkezelő "újságírok" úgy néz ki Kondás elképzelését hamar átvették :)
"Újjabb pontott szerzett a DVTK idegenbe"

Még véletlenül sem írják le hogy elbuktak 2 pontot.

Javier Arizmendi
Kulcsjátékos
Hozzászólások: 2799
Csatlakozott: 2006.01.18. 17:32

Re: Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad

HozzászólásSzerző: Javier Arizmendi » 2021.08.16. 19:55

Hugh Grant írta:Itt 3 magyar kupagyőzelem, 4 magyar bajnoki, és most érik a harmadik nemzetközi csoportkör.

mondjuk az Adamek-féle jó-érzésű Ferencváros szurkolók elhatárolják magukat attól a szennytől, ami a klubotoknál folyik, de te csak örülj, hogy Horthy apánk után, Viktor is adott nektek ajándékba néhány bajnoki aranyat. kiemelném a nálatok folyó kiemelkedő nevelő munkát, amely sok kiemelkedőő hazai tehetség számára teremtette meg a nemzetközi megmérettetés lehetőségét.
ETO

Javier Arizmendi
Kulcsjátékos
Hozzászólások: 2799
Csatlakozott: 2006.01.18. 17:32

Re: Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad

HozzászólásSzerző: Javier Arizmendi » 2021.08.16. 20:17

a további jelzőket inkább mellőzve, a kulturharcos Vidnyányszky fiát leigazolta az ETO....

ultráink hazai pályán tíz az egyben rámozdultak a Szentlőrinc hatvan pluszos, süket és egyetlen szurkolójára...

hányni való. de azért nem fogok a Kövesdnek drukkolni.
ETO

Avatar
zaggar
Tartalék
Hozzászólások: 1581
Csatlakozott: 2015.04.09. 16:10
Tartózkodási hely: Ország gyöngye-aranya

Re: Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad

HozzászólásSzerző: zaggar » 2021.08.17. 13:24

Javier Arizmendi írta:
ultráink hazai pályán tíz az egyben rámozdultak a Szentlőrinc hatvan pluszos, süket és egyetlen szurkolójára...

hányni való. de azért nem fogok a Kövesdnek drukkolni.


Akkor mindkét csapat teljes ultratábora részt vehetett az ütközetben.
Amúgy milyen feloldhatatlan történelmi, politikai, vallási, szomszédvári ellentétek feszülhetnek a kisalföldi megyeszékhely és egy középbaranyai kisváros között?
Újpest-Munkás
Serie A iránt érdekl?d? (Milan és a többiek)

"Az ön parancsa nekem nem parancs. Az én látható f?hatóságom az árkodi püspök meg a vallás- és közoktatásügyi miniszter, a láthatatlan meg, aki ígéreteimet számon tartja, maga a megváltó Krisztus."

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74813
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad

HozzászólásSzerző: Adamek » 2021.08.17. 13:37

Javier Arizmendi írta:
Hugh Grant írta:Itt 3 magyar kupagyőzelem, 4 magyar bajnoki, és most érik a harmadik nemzetközi csoportkör.

mondjuk az Adamek-féle jó-érzésű Ferencváros szurkolók elhatárolják magukat attól a szennytől, ami a klubotoknál folyik, de te csak örülj, hogy Horthy apánk után, Viktor is adott nektek ajándékba néhány bajnoki aranyat. kiemelném a nálatok folyó kiemelkedő nevelő munkát, amely sok kiemelkedőő hazai tehetség számára teremtette meg a nemzetközi megmérettetés lehetőségét.


naja, hányok, kapálózok, csendben követem az eseményeket távolról
egy biztos, olyan nem jöhet, hogy kövesdi drukerré váljak, legfeljebb még messzebb megyek az események centrumától
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Javier Arizmendi
Kulcsjátékos
Hozzászólások: 2799
Csatlakozott: 2006.01.18. 17:32

Re: Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad

HozzászólásSzerző: Javier Arizmendi » 2021.08.17. 20:41

zaggar írta:
Javier Arizmendi írta:
ultráink hazai pályán tíz az egyben rámozdultak a Szentlőrinc hatvan pluszos, süket és egyetlen szurkolójára...

hányni való. de azért nem fogok a Kövesdnek drukkolni.


Akkor mindkét csapat teljes ultratábora részt vehetett az ütközetben.
Amúgy milyen feloldhatatlan történelmi, politikai, vallási, szomszédvári ellentétek feszülhetnek a kisalföldi megyeszékhely és egy középbaranyai kisváros között?

az öreg akár valamit mondhatott is, de akkor is...
az egyen röhögnek a győri 10-ek, ti százan röhögtök a mi 10-ünkön, a ti zászló elhagyós százatokon jóizűen röhögtek Sevillában. egy csoporthoz képest mindig lesznek más csoportok, akik sokkal többen vannak, kivéve ha kinai vagy indiai csoportról van szó.
ETO

Avatar
zaggar
Tartalék
Hozzászólások: 1581
Csatlakozott: 2015.04.09. 16:10
Tartózkodási hely: Ország gyöngye-aranya

Re: Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad

HozzászólásSzerző: zaggar » 2021.08.17. 21:22

Javier Arizmendi írta:
zaggar írta:
Javier Arizmendi írta:
ultráink hazai pályán tíz az egyben rámozdultak a Szentlőrinc hatvan pluszos, süket és egyetlen szurkolójára...

hányni való. de azért nem fogok a Kövesdnek drukkolni.


Akkor mindkét csapat teljes ultratábora részt vehetett az ütközetben.
Amúgy milyen feloldhatatlan történelmi, politikai, vallási, szomszédvári ellentétek feszülhetnek a kisalföldi megyeszékhely és egy középbaranyai kisváros között?

az öreg akár valamit mondhatott is, de akkor is...
az egyen röhögnek a győri 10-ek, ti százan röhögtök a mi 10-ünkön, a ti zászló elhagyós százatokon jóizűen röhögtek Sevillában. egy csoporthoz képest mindig lesznek más csoportok, akik sokkal többen vannak, kivéve ha kinai vagy indiai csoportról van szó.


Pontosan, éppen ezért nincs semmi értelme.
Újpest-Munkás
Serie A iránt érdekl?d? (Milan és a többiek)

"Az ön parancsa nekem nem parancs. Az én látható f?hatóságom az árkodi püspök meg a vallás- és közoktatásügyi miniszter, a láthatatlan meg, aki ígéreteimet számon tartja, maga a megváltó Krisztus."

Avatar
beroka
Aranylabdás
Hozzászólások: 20769
Csatlakozott: 2005.08.02. 20:46
Tartózkodási hely: Tatabánya

Re: Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad

HozzászólásSzerző: beroka » 2021.08.18. 20:42

Belenéztem a Diósgyőr meccsébe.
Ez így nagyon nehéz lesz nekik, nem tünt abban a 25 percben úgy hogy jobbak lennének mint a Kecsó.
Ha a hazai meccseken is botladoznak majd akkor nem lesz feljutás.
Kondinnyó meg fog égni Miskolcon.

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96287
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2021.08.18. 20:51

beroka írta:Belenéztem a Diósgyőr meccsébe.
Ez így nagyon nehéz lesz nekik, nem tünt abban a 25 percben úgy hogy jobbak lennének mint a Kecsó.
Ha a hazai meccseken is botladoznak majd akkor nem lesz feljutás.
Kondinnyó meg fog égni Miskolcon.

A 2. félidőt látva a Kecskemét jobban megérdemelte volna a győzelmet, a Diósgyőr a kapusnak köszönhetően tartotta meg a döntetlent. Az agyonhájpolt Molnár is elfelejtette a futballt. Borzalmasan játszottak.
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16417
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2021.08.18. 20:56

Megérdemeltük ezt a győzelmet, sokkal többet tettünk érte, mint a csabaiak. Nem tudom, Preisinger mit mondhatott nekik a szünetben, de a második játékrészben szinte teljesen veszélytelenek voltak a kapunkra. Lesz melója bőven, mert igencsak halovány volt ma a csapata.
Nálunk Horváth Rajmit emelném ki, az első helyzeténél még nagyon udvarias akart lenni, a másodikat már bevágta rendesen, jól mozgott végig. Tóh Milu sem ügyetlen, csak valaki beszéljen vele, hogy ez itt a Haladás, nem az SzFE. Monori Norbert gólja külön öröm, remélem most már elhiszi a srác, hogy van bőven keresni valója ebben a ligában is.
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

Avatar
dingo
Sztár
Hozzászólások: 4144
Csatlakozott: 2008.10.05. 04:18
Tartózkodási hely: Kecskemét

Re: Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad

HozzászólásSzerző: dingo » 2021.08.18. 21:08

Cselszky írta:
beroka írta:Belenéztem a Diósgyőr meccsébe.
Ez így nagyon nehéz lesz nekik, nem tünt abban a 25 percben úgy hogy jobbak lennének mint a Kecsó.
Ha a hazai meccseken is botladoznak majd akkor nem lesz feljutás.
Kondinnyó meg fog égni Miskolcon.

A 2. félidőt látva a Kecskemét jobban megérdemelte volna a győzelmet, a Diósgyőr a kapusnak köszönhetően tartotta meg a döntetlent. Az agyonhájpolt Molnár is elfelejtette a futballt. Borzalmasan játszottak.

Nem teljesen világos hogy a 7 gólos Lukács miért csak 25 percet kapott, de azért különösebben nem vagyok szomorú az egy pont miatt
ÁLOMSORSOLÁS!ÁLOMSORSOLÁS!ÁLOMSORSOLÁS! :D

"A fiatal dingó nagyon kedves jószág, ám felnőve bizalmatlanná, harapóssá, rendkívül önállóvá válik, ragadozó természete minduntalan kitör belőle, ezért háziállatként tartása semmiképpen nem ajánlott."

Avatar
beroka
Aranylabdás
Hozzászólások: 20769
Csatlakozott: 2005.08.02. 20:46
Tartózkodási hely: Tatabánya

Re: Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad

HozzászólásSzerző: beroka » 2021.08.18. 21:19

dingo írta:
Cselszky írta:
beroka írta:Belenéztem a Diósgyőr meccsébe.
Ez így nagyon nehéz lesz nekik, nem tünt abban a 25 percben úgy hogy jobbak lennének mint a Kecsó.
Ha a hazai meccseken is botladoznak majd akkor nem lesz feljutás.
Kondinnyó meg fog égni Miskolcon.

A 2. félidőt látva a Kecskemét jobban megérdemelte volna a győzelmet, a Diósgyőr a kapusnak köszönhetően tartotta meg a döntetlent. Az agyonhájpolt Molnár is elfelejtette a futballt. Borzalmasan játszottak.

Nem teljesen világos hogy a 7 gólos Lukács miért csak 25 percet kapott, de azért különösebben nem vagyok szomorú az egy pont miatt

Gondolom fontosabb volt a hétvégi meccs ezért pihent egy kicsit. Azért a 38 forduló baromira sok néha egy kicsit tényleg jobb ha pihen 1-2 játékos.

ZotyeszKB
Serdülõ
Hozzászólások: 487
Csatlakozott: 2005.07.09. 21:00
Tartózkodási hely: Kazincbarcelona
Kapcsolat:

Re: Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad

HozzászólásSzerző: ZotyeszKB » 2021.08.19. 11:48

beroka írta:
dingo írta:
Cselszky írta:A 2. félidőt látva a Kecskemét jobban megérdemelte volna a győzelmet, a Diósgyőr a kapusnak köszönhetően tartotta meg a döntetlent. Az agyonhájpolt Molnár is elfelejtette a futballt. Borzalmasan játszottak.

Nem teljesen világos hogy a 7 gólos Lukács miért csak 25 percet kapott, de azért különösebben nem vagyok szomorú az egy pont miatt

Gondolom fontosabb volt a hétvégi meccs ezért pihent egy kicsit. Azért a 38 forduló baromira sok néha egy kicsit tényleg jobb ha pihen 1-2 játékos.


Állítólag a hétvégi meccshez képest 10 embert cserélt ki a Kecsó edzője...lehet eleve feladták volna a meccset, hogy hétvégén könnyebb legyen? :D Hát ígyis összejött az egy pont.
Hajrá Vegyész!!

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96287
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2021.08.19. 12:01

ZotyeszKB írta:
beroka írta:
dingo írta:Nem teljesen világos hogy a 7 gólos Lukács miért csak 25 percet kapott, de azért különösebben nem vagyok szomorú az egy pont miatt

Gondolom fontosabb volt a hétvégi meccs ezért pihent egy kicsit. Azért a 38 forduló baromira sok néha egy kicsit tényleg jobb ha pihen 1-2 játékos.


Állítólag a hétvégi meccshez képest 10 embert cserélt ki a Kecsó edzője...lehet eleve feladták volna a meccset, hogy hétvégén könnyebb legyen? :D Hát ígyis összejött az egy pont.

Igen, kb. erre célzott: “Nem titok, úgy ítéltük meg, hogy elsősorban nekünk a bennmaradás a célunk, ehhez friss játékosokat akartunk hétvégére a Csákvár ellen.”

Vélhetően nem kalkulált vele, hogy ennyire szar lesz a Diósgyőr, és könnyen be lehetne zsebelni a 3 pontot.
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96287
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2021.08.19. 12:26

Amigelekenen beleolvastam a kommentekbe, nem túl pozitív a hangulat, néhányan az edzőt is cseszegetik, a többség pedig Benczést és a vezetőket. Egyébként Eli elmondta, hogy sokkal inkább a hétvégi x az elfogadhatatlan neki, nem a tegnapi. Szó mi szó, amennyit láttam a meccsből (a 2.félidő nagy részét), annak alapján a KTE a cseresorával is inkább egy top 6-os csapatra emlékeztetett, és az eddigi eredményeik is arra engednek következtetni, nemhogy kiesési gondjaik nem lesznek, de a felsőházban végezhetnek (ha bírni fogják a terhelést). Furcsállom, hogy több kommentelő “fos KTE-zett”, “NB3-asozott”, valószínűleg csak nézték a meccset, de nem tudták értelmezni.
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

Javier Arizmendi
Kulcsjátékos
Hozzászólások: 2799
Csatlakozott: 2006.01.18. 17:32

Re: Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad

HozzászólásSzerző: Javier Arizmendi » 2021.08.19. 19:20

Cselszky írta:Amigelekenen beleolvastam a kommentekbe, nem túl pozitív a hangulat, néhányan az edzőt is cseszegetik, a többség pedig Benczést és a vezetőket. Egyébként Eli elmondta, hogy sokkal inkább a hétvégi x az elfogadhatatlan neki, nem a tegnapi. Szó mi szó, amennyit láttam a meccsből (a 2.félidő nagy részét), annak alapján a KTE a cseresorával is inkább egy top 6-os csapatra emlékeztetett, és az eddigi eredményeik is arra engednek következtetni, nemhogy kiesési gondjaik nem lesznek, de a felsőházban végezhetnek (ha bírni fogják a terhelést). Furcsállom, hogy több kommentelő “fos KTE-zett”, “NB3-asozott”, valószínűleg csak nézték a meccset, de nem tudták értelmezni.

nincs semmi logikusabb, mint a frissen le nem győzött ellenfelet dehonesztálni. ez által mindjárt jobbak leszünk.

zaggarnak: nem igazán kérkedtem a mi 10-ünkkel, inkább azt ecseteltem, hogy 10 huszonéves egy 60+-os elleni fájt nem tetszik még a saját csapatomnál sem. már amennyire még a csapatom ez.
ETO

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16417
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2021.08.19. 22:40

Cselszky írta:Amigelekenen beleolvastam a kommentekbe, nem túl pozitív a hangulat, néhányan az edzőt is cseszegetik, a többség pedig Benczést és a vezetőket. Egyébként Eli elmondta, hogy sokkal inkább a hétvégi x az elfogadhatatlan neki, nem a tegnapi. Szó mi szó, amennyit láttam a meccsből (a 2.félidő nagy részét), annak alapján a KTE a cseresorával is inkább egy top 6-os csapatra emlékeztetett, és az eddigi eredményeik is arra engednek következtetni, nemhogy kiesési gondjaik nem lesznek, de a felsőházban végezhetnek (ha bírni fogják a terhelést). Furcsállom, hogy több kommentelő “fos KTE-zett”, “NB3-asozott”, valószínűleg csak nézték a meccset, de nem tudták értelmezni.

Ezek szerint lebecsülték ezt a ligát. Fél éven belül másodjára építenek szinte új csapatot, idő kell, mire összeáll ez a brigád. Annyi előnyük van a többiekhez képest, hogy rendezett a háttér és bő a keret. Ez persze önmagában még nem garancia a sikerre, lásd Vasas.
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16417
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2021.08.22. 15:30

On tour Óbuda. Egy éve voltam utoljára Hali-meccsen, remélem jó szerencsét hoz a csapatnak a jelenlétem. TGK-Horváth Rajmi kombóval támadunk, előbbi gólpasszt adott, utóbbi szép gólt szerzett a csabaiak ellen, bízom benne, hogy az ottani második féliőben produkált teljesítményünket tudjuk folytatni.
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16417
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2021.08.22. 20:13

Nem hoztam szerencsét. Gyönge volt ez a mai produktum, pontatlanok voltak a srácok, sajnos több olyan periódusa is akadt a mérkőzésnek, amikor csak másodpercekre tudtuk birtokolni a labdát. Miközben látszott, hogy ez a Kerület simán verhető lett volna. Most mutatkozott meg igazán, hogy nincs második sorunk.
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

Avatar
kristof98.haladas
BL-menõ
Hozzászólások: 8846
Csatlakozott: 2011.05.09. 18:17
Tartózkodási hely: Szombathely/Budapest

Re: Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad

HozzászólásSzerző: kristof98.haladas » 2021.08.22. 20:33

Savaria1919 írta:Nem hoztam szerencsét. Gyönge volt ez a mai produktum, pontatlanok voltak a srácok, sajnos több olyan periódusa is akadt a mérkőzésnek, amikor csak másodpercekre tudtuk birtokolni a labdát. Miközben látszott, hogy ez a Kerület simán verhető lett volna. Most mutatkozott meg igazán, hogy nincs második sorunk.

Szenvedős meccsre számítottam, be is jött. Hátul rendben van eddig a produktum, de az 5 meccs alatt 5 lőtt gól nem túl veretes.
HAJRÁ HALI!


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Google Adsense [Bot], Szarka valamint 129 vendég