Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16517
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2021.05.21. 11:43

Adamek írta:
Savaria1919 írta:Megnéztem, hogy a tavaly nyári távozóinknak hogyan alakult a szezonja. Nem sikerült túlzottan jól egyiküknek sem.
Kiss Ágoston: cserepadon ült Felcsúton, illetve az NB3-as csapatban védett 11 bajnokin. Most hoztak mégegy kapust Csákvárról, szerintem a helyére kölcsön fogják adni. (Bár nekünk se jönne rosszul.)
Gyurján Márton: 4 meccs az NB1-ben (összesen 1 pontot szereztek), ugyanennyi a kupában, 7 az NB3-as gárdában.
Jagodics Márk: Mezőkövesden még Kutya idejében játszott 4 meccsen, kölcsönben Budafokon töltötte az elmúlt fél évet, ott alapember volt. Szerintem Pinyő nem fog rá igényt tartani.
Tóth-Gábor Kristóf: Kispesten eleinte Bódog számított rá, utána az NB3-as tarcsiban játszott, majd kooperációs szerződés keretében Siófokon. A tavaszt kölcsönben Kazincbarcikán töltötte. Nyáron szerintem megint kölcsönadja a Honvéd.

elég szomorú ez
nálunk a kölcsönbe lepasszoltak közül többen viszonylag jó évet zártak (legalábbis sok meccsen játszottak), ezzel szemben tuti biztos vagyok benne, hogy egyikük se lesz visszaépítve a keretünkbe

szomorú, de sajna nem szokatlan
Elnézve az Illés-féle sztárgyárból kikerülő nagy neveket, szerintem egyikük sem hozta a pályafutása során eddig, amit a lelépésekor eltervezett. Kiskokót sérülések nehezítették, legnagyobb nemzetközi kérője a Hajduk Split volt. Radó és Ugrai az elmúlt szezont az NB2-ben tolták, Rácz Barni csapat nélkül van, Hegedűs kiesett a Diósgyőrrel. Kiss Tomi alapember lett Felcsúton, de az mégse a Serie A.
Mondjuk az is igaz, hogy azt az eredményt, amit a klubjaik elértek (bajnoki cím, második és harmadik hely, kupagyőzelem), a Halival nem valószínű, hogy hozni tudták volna.

Volt amúgy valaki a Fradinál az elmúlt években, aki kölcsön után vissza lett építve? Nekem csak a néhány hét/fél év után távozók ugranak be, mint Bosnjak, Priska, Rui Pedro, Bőle
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 75000
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad

HozzászólásSzerző: Adamek » 2021.05.21. 12:59

Savaria1919 írta:
Adamek írta:
Savaria1919 írta:Megnéztem, hogy a tavaly nyári távozóinknak hogyan alakult a szezonja. Nem sikerült túlzottan jól egyiküknek sem.
Kiss Ágoston: cserepadon ült Felcsúton, illetve az NB3-as csapatban védett 11 bajnokin. Most hoztak mégegy kapust Csákvárról, szerintem a helyére kölcsön fogják adni. (Bár nekünk se jönne rosszul.)
Gyurján Márton: 4 meccs az NB1-ben (összesen 1 pontot szereztek), ugyanennyi a kupában, 7 az NB3-as gárdában.
Jagodics Márk: Mezőkövesden még Kutya idejében játszott 4 meccsen, kölcsönben Budafokon töltötte az elmúlt fél évet, ott alapember volt. Szerintem Pinyő nem fog rá igényt tartani.
Tóth-Gábor Kristóf: Kispesten eleinte Bódog számított rá, utána az NB3-as tarcsiban játszott, majd kooperációs szerződés keretében Siófokon. A tavaszt kölcsönben Kazincbarcikán töltötte. Nyáron szerintem megint kölcsönadja a Honvéd.

elég szomorú ez
nálunk a kölcsönbe lepasszoltak közül többen viszonylag jó évet zártak (legalábbis sok meccsen játszottak), ezzel szemben tuti biztos vagyok benne, hogy egyikük se lesz visszaépítve a keretünkbe

szomorú, de sajna nem szokatlan
Elnézve az Illés-féle sztárgyárból kikerülő nagy neveket, szerintem egyikük sem hozta a pályafutása során eddig, amit a lelépésekor eltervezett. Kiskokót sérülések nehezítették, legnagyobb nemzetközi kérője a Hajduk Split volt. Radó és Ugrai az elmúlt szezont az NB2-ben tolták, Rácz Barni csapat nélkül van, Hegedűs kiesett a Diósgyőrrel. Kiss Tomi alapember lett Felcsúton, de az mégse a Serie A.
Mondjuk az is igaz, hogy azt az eredményt, amit a klubjaik elértek (bajnoki cím, második és harmadik hely, kupagyőzelem), a Halival nem valószínű, hogy hozni tudták volna.

Volt amúgy valaki a Fradinál az elmúlt években, aki kölcsön után vissza lett építve? Nekem csak a néhány hét/fél év után távozók ugranak be, mint Bosnjak, Priska, Rui Pedro, Bőle

elmúlt évekből nem rémlik sikeres projekt, talán Batik de ő is többet volt sérült mint játékra képes
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16517
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2021.05.21. 20:38

Interjú Guzmiccsal: https://nb1.hu/hazai-labdarugas/eb2020- ... nc17T_S21I
Az EB-n a kapu mögött akar szurkolni, még három évig az NB1-ben akarna játszani. Kérdés, hogy hol (Paks?, Debrecen?, Kisvárda?).
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad

HozzászólásSzerző: ManBat » 2021.05.21. 21:49

Savaria1919 írta:Interjú Guzmiccsal: https://nb1.hu/hazai-labdarugas/eb2020- ... nc17T_S21I
Az EB-n a kapu mögött akar szurkolni, még három évig az NB1-ben akarna játszani. Kérdés, hogy hol (Paks?, Debrecen?, Kisvárda?).

Gyirmi lesz ebből
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96365
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2021.05.23. 10:17

Állítólag Pintért (a mi Ádámunkat) viszi a Vasas. Szomorú.
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

Avatar
dingo
Sztár
Hozzászólások: 4149
Csatlakozott: 2008.10.05. 04:18
Tartózkodási hely: Kecskemét

Re: Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad

HozzászólásSzerző: dingo » 2021.05.23. 20:32

Hogy az ördög verné bele a kénköves faszát ezekbe a kölkökbe. A meccs előtt tomboló vihar és a harmadosztály ellenére egész vállalható mennyiségű ember kimegy ünnepelni az NB2-t amihez egy pont kellet volna a végeredmény 1-2 A faszomat már
ÁLOMSORSOLÁS!ÁLOMSORSOLÁS!ÁLOMSORSOLÁS! :D

"A fiatal dingó nagyon kedves jószág, ám felnőve bizalmatlanná, harapóssá, rendkívül önállóvá válik, ragadozó természete minduntalan kitör belőle, ezért háziállatként tartása semmiképpen nem ajánlott."

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16517
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2021.05.23. 22:32

NSO-n megcsinálták a nagy budapesti pályatérképet:
Kép
https://www.nemzetisport.hu/data/cikk/2 ... UlyaUk.jpg

ezek közül játszottam:
- Tungsram edzőpálya
- Szusza Ferenc stadion edzőpálya
- Angyalföldi Sport- és Szabadidőközpont
- Rozsnyai út
- Tatai út
- Szőnyi úton kb az összes pályán
- meg Kőbányán is, még egy kölyöktornán

nézőként/turistaként jártam
- Szusza Ferenc Stadion
- Blaha Lujza utca
- Vízművek pálya
- REAC pálya
- Margitsziget
- Népfürdő utca
- Vasas pálya (régi is, meg új is)
- Fradi pálya (sajna csak az új)
- Puskás Stadion (az Aréna még várat magára)
- Csepeli Stadion
- Bozsik Stadion
- MTK pálya (régi is, új is)
- Pasaréten a Vasas meg a Pénzügyőr pályája

következő idényre fel van írva:
- III. Kerület pályája
- Budafoki stadion
- Szamosi Mihály Sporttelep
- Új Bozsik
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

Javier Arizmendi
Kulcsjátékos
Hozzászólások: 2837
Csatlakozott: 2006.01.18. 17:32

Re: Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad

HozzászólásSzerző: Javier Arizmendi » 2021.05.24. 20:43

utána kellett nézzek, hogy ki az a Pokorny József, akiről Budafokon és Máriaremetén vagy hol is pálya van elnevezve. azért így sem értem:
https://hu.wikipedia.org/wiki/Pokorny_J%C3%B3zsef

más: remélem a Kecsó feljut
ETO

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad

HozzászólásSzerző: ManBat » 2021.05.24. 21:05

Javier Arizmendi írta:utána kellett nézzek, hogy ki az a Pokorny József, akiről Budafokon és Máriaremetén vagy hol is pálya van elnevezve. azért így sem értem:
https://hu.wikipedia.org/wiki/Pokorny_J%C3%B3zsef

más: remélem a Kecsó feljut

Iváncsának nincs licence, a kérdés csak a "bajnok" kiléte
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Javier Arizmendi
Kulcsjátékos
Hozzászólások: 2837
Csatlakozott: 2006.01.18. 17:32

Re: Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad

HozzászólásSzerző: Javier Arizmendi » 2021.05.24. 22:38

ManBat írta:
Javier Arizmendi írta:utána kellett nézzek, hogy ki az a Pokorny József, akiről Budafokon és Máriaremetén vagy hol is pálya van elnevezve. azért így sem értem:
https://hu.wikipedia.org/wiki/Pokorny_J%C3%B3zsef

más: remélem a Kecsó feljut

Iváncsának nincs licence, a kérdés csak a "bajnok" kiléte

kösz az infot.
ha Kecsó második, ők jutnak fel? vagy Barcika bennmarad?
ETO

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad

HozzászólásSzerző: ManBat » 2021.05.24. 23:02

Javier Arizmendi írta:
ManBat írta:
Javier Arizmendi írta:utána kellett nézzek, hogy ki az a Pokorny József, akiről Budafokon és Máriaremetén vagy hol is pálya van elnevezve. azért így sem értem:
https://hu.wikipedia.org/wiki/Pokorny_J%C3%B3zsef

más: remélem a Kecsó feljut

Iváncsának nincs licence, a kérdés csak a "bajnok" kiléte

kösz az infot.
ha Kecsó második, ők jutnak fel? vagy Barcika bennmarad?

legjobb nem feljutó van először felkérve
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Avatar
dingo
Sztár
Hozzászólások: 4149
Csatlakozott: 2008.10.05. 04:18
Tartózkodási hely: Kecskemét

Re: Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad

HozzászólásSzerző: dingo » 2021.05.25. 07:19

ManBat írta:
Javier Arizmendi írta:
ManBat írta:Iváncsának nincs licence, a kérdés csak a "bajnok" kiléte

kösz az infot.
ha Kecsó második, ők jutnak fel? vagy Barcika bennmarad?

legjobb nem feljutó van először felkérve

Ami elvileg még az Óvár is lehet, de ahhoz két nagy( vagy egy nagyon-nagy) mészárlás kellene. Mindenesetre jobb lenne az ember szájaíze, ha nem mások licenchiánya miatt jutnánk fel
ÁLOMSORSOLÁS!ÁLOMSORSOLÁS!ÁLOMSORSOLÁS! :D

"A fiatal dingó nagyon kedves jószág, ám felnőve bizalmatlanná, harapóssá, rendkívül önállóvá válik, ragadozó természete minduntalan kitör belőle, ezért háziállatként tartása semmiképpen nem ajánlott."

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 75000
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad

HozzászólásSzerző: Adamek » 2021.05.25. 09:02

Savaria1919 írta:NSO-n megcsinálták a nagy budapesti pályatérképet:
[img]térkép.jpg

ezek közül játszottam:
- Tungsram edzőpálya
- Szusza Ferenc stadion edzőpálya
- Angyalföldi Sport- és Szabadidőközpont
- Rozsnyai út
- Tatai út
- Szőnyi úton kb az összes pályán
- meg Kőbányán is, még egy kölyöktornán

nézőként/turistaként jártam
- Szusza Ferenc Stadion
- Blaha Lujza utca
- Vízművek pálya
- REAC pálya
- Margitsziget
- Népfürdő utca
- Vasas pálya (régi is, meg új is)
- Fradi pálya (sajna csak az új)
- Puskás Stadion (az Aréna még várat magára)
- Csepeli Stadion
- Bozsik Stadion
- MTK pálya (régi is, új is)
- Pasaréten a Vasas meg a Pénzügyőr pályája

következő idényre fel van írva:
- III. Kerület pályája
- Budafoki stadion
- Szamosi Mihály Sporttelep
- Új Bozsik


a pályák közül talán csak azokon nem játszottam ami előbb megszűnt, mint ahogy játszani kezdtem
a stadionok közül csak a régi Puskás, BKV, Budai II, UTE, III. Ker., BVSC, Vasas Izzó/Tungi, BMTE volt meg, de ebből a szó szoros értelmében jó ha hármat stadionnak nevezhetünk
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16517
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2021.05.25. 09:33

beindult a keringő:
- Boér Gábor lehet a Budafok edzője
- Visinka Edével és stábjával nem hosszabbítottak Csákváron
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96365
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2021.05.25. 11:07

Állítólag megkerestük Gyurcsót. Nem vagyok képben vele, hogy jelenleg milyen állapotban van. Az utóbbi 1 éve elég zaklatottnak tűnt.
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

Avatar
MindigÚjpest
fanatikus
Hozzászólások: 14806
Csatlakozott: 2009.04.17. 09:30
Tartózkodási hely: otthon,munkahely

Re: Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad

HozzászólásSzerző: MindigÚjpest » 2021.05.25. 11:23

dingo írta:Hogy az ördög verné bele a kénköves faszát ezekbe a kölkökbe. A meccs előtt tomboló vihar és a harmadosztály ellenére egész vállalható mennyiségű ember kimegy ünnepelni az NB2-t amihez egy pont kellet volna a végeredmény 1-2 A faszomat már
Te vagy az Gyuri?
Sosem felejtem el, volt hogy fociról mentünk át a Komjádiba, ott voltunk a BEK meneteléskor, világsztár csapatunk volt, aminek az egyik legfényesebben ragyogó csillaga Benedek Tibi volt. Nyugodj Békében bajnok!

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16517
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2021.05.25. 11:47

Cselszky írta:Állítólag megkerestük Gyurcsót. Nem vagyok képben vele, hogy jelenleg milyen állapotban van. Az utóbbi 1 éve elég zaklatottnak tűnt.

Splitben jól kezdte az idényt (gól, gólpassz), aztán a csapat és az ő teljesítménye is visszaesett. Eszéken dobtak neki mentőövet, de ott elkapta a covidot, meg nem fért bele az edző által favorizált játékrendszerbe.
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

Avatar
dingo
Sztár
Hozzászólások: 4149
Csatlakozott: 2008.10.05. 04:18
Tartózkodási hely: Kecskemét

Re: Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad

HozzászólásSzerző: dingo » 2021.05.25. 12:41

MindigÚjpest írta:
dingo írta:Hogy az ördög verné bele a kénköves faszát ezekbe a kölkökbe. A meccs előtt tomboló vihar és a harmadosztály ellenére egész vállalható mennyiségű ember kimegy ünnepelni az NB2-t amihez egy pont kellet volna a végeredmény 1-2 A faszomat már
Te vagy az Gyuri?

Gyuri? Nem
ÁLOMSORSOLÁS!ÁLOMSORSOLÁS!ÁLOMSORSOLÁS! :D

"A fiatal dingó nagyon kedves jószág, ám felnőve bizalmatlanná, harapóssá, rendkívül önállóvá válik, ragadozó természete minduntalan kitör belőle, ezért háziállatként tartása semmiképpen nem ajánlott."

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 75000
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad

HozzászólásSzerző: Adamek » 2021.05.25. 13:33

dingo írta:
MindigÚjpest írta:
dingo írta:Hogy az ördög verné bele a kénköves faszát ezekbe a kölkökbe. A meccs előtt tomboló vihar és a harmadosztály ellenére egész vállalható mennyiségű ember kimegy ünnepelni az NB2-t amihez egy pont kellet volna a végeredmény 1-2 A faszomat már
Te vagy az Gyuri?

Gyuri? Nem

Lajos?
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96365
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2021.05.25. 19:18

Savaria1919 írta:
Cselszky írta:Állítólag megkerestük Gyurcsót. Nem vagyok képben vele, hogy jelenleg milyen állapotban van. Az utóbbi 1 éve elég zaklatottnak tűnt.

Splitben jól kezdte az idényt (gól, gólpassz), aztán a csapat és az ő teljesítménye is visszaesett. Eszéken dobtak neki mentőövet, de ott elkapta a covidot, meg nem fért bele az edző által favorizált játékrendszerbe.

Köszönöm. Nem túl biztató.
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 218 vendég