Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96289
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2021.04.07. 19:39

Nem láttam, nem is baj. Az eredmény elfogadhatatlan. A Vasas nyert, a Gyirmi kiüti Várhidiékat, a Pécs egyelőre kínlódik, a lényeg, hogy megint sikerült élessé tenni a szitut. Még mindig benne van, hogy képesek elcseszni a feljutást.
Huszti 7. bajnokijából ez már a 3. vereség (Kondással egész ősszel volt 1). Azt csak mellesleg jegyzem meg, hogy a Huszti-éra alatt már a negyedik piros lapot kapjuk, zsinórban a harmadik idegenbeli bajnokin kerülünk emberhátrányba, ez sem lehet véletlen.
Azt respektálom, hogy az Eli-féle baszdelőre helyett valami kombinatív játékot akarnak kialakítani, de ha közben cidrizni kell a tabella miatt, az nincs rendben.
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16417
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2021.04.07. 20:45

Verpi védett a végén egy büntetőt, ennyi a pozitívum. Nem tudunk gólt rúgni, hiányzik egy olyan jó felépítésű csatár, mint Priskin. Megyó nagy ász, de nincsenek partnerei. Dragoner sajnos veszélytelen a kapura, Rácz Feri sokat hagyott ki, nem igazán találja a helyét. A védekezésünk eddig rendben volt, Mocsit sokat dicsértem korábban, most viszont ráférne egy elbeszélgetés, megint feleslegesen állíttatta ki magát.
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

Sanyeey
Világsztár
Hozzászólások: 10379
Csatlakozott: 2009.03.01. 18:16
Tartózkodási hely: Magyarország
Kapcsolat:

Re: Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad

HozzászólásSzerző: Sanyeey » 2021.04.07. 21:16

Cselszky írta:Nem láttam, nem is baj. Az eredmény elfogadhatatlan. A Vasas nyert, a Gyirmi kiüti Várhidiékat, a Pécs egyelőre kínlódik, a lényeg, hogy megint sikerült élessé tenni a szitut. Még mindig benne van, hogy képesek elcseszni a feljutást.
Huszti 7. bajnokijából ez már a 3. vereség (Kondással egész ősszel volt 1). Azt csak mellesleg jegyzem meg, hogy a Huszti-éra alatt már a negyedik piros lapot kapjuk, zsinórban a harmadik idegenbeli bajnokin kerülünk emberhátrányba, ez sem lehet véletlen.
Azt respektálom, hogy az Eli-féle baszdelőre helyett valami kombinatív játékot akarnak kialakítani, de ha közben cidrizni kell a tabella miatt, az nincs rendben.

Hétvégén Nyíregy itthon, de megyünk még Győrbe és Csabára is, akár el is baszhatjuk.
DEBRECENI VSC

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96289
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2021.04.07. 21:54

Sanyeey írta:
Cselszky írta:Nem láttam, nem is baj. Az eredmény elfogadhatatlan. A Vasas nyert, a Gyirmi kiüti Várhidiékat, a Pécs egyelőre kínlódik, a lényeg, hogy megint sikerült élessé tenni a szitut. Még mindig benne van, hogy képesek elcseszni a feljutást.
Huszti 7. bajnokijából ez már a 3. vereség (Kondással egész ősszel volt 1). Azt csak mellesleg jegyzem meg, hogy a Huszti-éra alatt már a negyedik piros lapot kapjuk, zsinórban a harmadik idegenbeli bajnokin kerülünk emberhátrányba, ez sem lehet véletlen.
Azt respektálom, hogy az Eli-féle baszdelőre helyett valami kombinatív játékot akarnak kialakítani, de ha közben cidrizni kell a tabella miatt, az nincs rendben.

Hétvégén Nyíregy itthon, de megyünk még Győrbe és Csabára is, akár el is baszhatjuk.

Azt sem értem, miért kellett 6 helyen is változtatni a hétvégi, relatíve jól működő kezdőn. Senki nem volt közülük sem sérült, sem eltiltott, hiszen ott ültek a padon. Elmegyünk a minket az utóbbi években nem egyszer megfingató Doroghoz, és Bódit, Dzsut, Misit vagy épp a jobb bunkóként elég jól funkcionáló, jó ütemben felfutó Bévárdit rohasztjuk csereként.
Egyrészt 3 hétig nem volt meccs, így ne vicceljünk azzal, hogy ne bírnák, másrészt világos volt a meccs előtt, hogy a tabella egy vereséggel vagy döntetlennel újra baromi sűrű lehet (be is következett), szóval nem látom az indokát a csapat ilyen mérvű kicserélésének.

A Nyíreggyel is jó lesz vigyázni, két hónapja nem kaptak ki, azóta hoztak egy 6-2-0-t, ma ötöt szórtak a Budaörsnek.

A top4-esekkel szerencsére már nem fogunk játszani, ellenben pl. hétvégén jön egy Gyirmi-Pécs, így legalább az nem lesz, hogy megint mindenki nyer közülük. Ott az x-re van sansz, ha mi nyerünk, akkor 6 pont, kicsit ismét fel lehetne lélegezni. A Vasast felesleges is nézni, engem ők nem nagyon érdekelnek.
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96289
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2021.04.07. 22:11

Nézve a sorsolást, a Gyirmót-Pécs mellett még Vasas-Pécs lesz az első négy tagjai közt. A Gyirmót hátralevő meccsei nagyjából hozhatónak tűnnek. Az a biztos, ha úgy kalkulálunk, hogy az összeset vagy szinte az összeset behúzzák, ergo nem nagyon hibázhatunk többet, pedig jó pár neccesnek tűnő bajnoki van még előttünk.
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

ZotyeszKB
Serdülõ
Hozzászólások: 487
Csatlakozott: 2005.07.09. 21:00
Tartózkodási hely: Kazincbarcelona
Kapcsolat:

Re: Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad

HozzászólásSzerző: ZotyeszKB » 2021.04.08. 08:44

Savaria1919 írta:Verpi védett a végén egy büntetőt, ennyi a pozitívum. Nem tudunk gólt rúgni, hiányzik egy olyan jó felépítésű csatár, mint Priskin. Megyó nagy ász, de nincsenek partnerei. Dragoner sajnos veszélytelen a kapura, Rácz Feri sokat hagyott ki, nem igazán találja a helyét. A védekezésünk eddig rendben volt, Mocsit sokat dicsértem korábban, most viszont ráférne egy elbeszélgetés, megint feleslegesen állíttatta ki magát.


Ne aggódj hétvégén ellenünk majd gálázhattok..nem látom komoly esélyét már a bennmaradásunknak...maximum a középcsapatok szezon végén beleszarok focija miatt lehet még majd esélyünk. Viszont úgy látszik a Kaposvár is bejelentkezett az NB II-ra...
Hajrá Vegyész!!

SuperDepor
Moderátor
Hozzászólások: 40675
Csatlakozott: 2006.03.07. 23:03
Tartózkodási hely: Magyar-Osztrák Monarchia

Re: Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad

HozzászólásSzerző: SuperDepor » 2021.04.08. 09:27

Nyáron érkezünk :). Kíváncsi vagyok, hogy mi a terv velünk. Ha Sántha és Benczés marad - valószínűleg marad, akkor nehéz lesz a helyzet. Oly mértékű a szurkolói elégedetlenség velük, hogy ezt nem lehet tovább húzni.
Ha rajtam múlna, kapus Malenicat megtartanám, a többi mehet. Eleket visszahoznam Fehérvárról. A Hegedűs, Szűcs Kornél, Iszlai, Markvart, Elek, Molnár gerincre talán fel lehet húzni egy csapatot, ami a másodosztályra elég lesz. Nem valószínű, hogy az első évben visszajutunk.
Ne aggódjatok hát a holnapért mert a holnap majd aggódik magáért. Elég minden napnak a maga baja.

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad

HozzászólásSzerző: ManBat » 2021.04.08. 09:29

SuperDepor írta:Nyáron érkezünk :). Kíváncsi vagyok, hogy mi a terv velünk. Ha Sántha és Benczés marad - valószínűleg marad, akkor nehéz lesz a helyzet. Oly mértékű a szurkolói elégedetlenség velük, hogy ezt nem lehet tovább húzni.
Ha rajtam múlna, kapus Malenicat megtartanám, a többi mehet. Eleket visszahoznam Fehérvárról. A Hegedűs, Szűcs Kornél, Iszlai, Markvart, Elek, Molnár gerincre talán fel lehet húzni egy csapatot, ami a másodosztályra elég lesz. Nem valószínű, hogy az első évben visszajutunk.

na, a faszszopó Elek lenne csak igazán a legnagyobb púp a hátunkra
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad

HozzászólásSzerző: ManBat » 2021.04.08. 09:54

Savaria1919 írta:
Savaria1919 írta:Guzmics távozott Mezőkövesdről. A kínai kaland óta keresi a helyét, nem jött be a Slovan és a Zsóry se. Szívesen látnám a Haladásban, mert védőre szükségünk van, Ricsi meg egy stabil NB2-es szintet szerintem tudna hozni. Ráadásul újra összeállna a 2013-as csapatunk hátsó alakzata: Rózsa - Schimmer, Guzmics, Devecseri, Bosjnak

Nem sikerült békésen a válás, a Mezőkövesd pereli Guzmicsot, Guzmics meg a Mezőkövesdet.

állítólag eltitkolta a sérüléseit a klub elől
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Sanyeey
Világsztár
Hozzászólások: 10379
Csatlakozott: 2009.03.01. 18:16
Tartózkodási hely: Magyarország
Kapcsolat:

Re: Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad

HozzászólásSzerző: Sanyeey » 2021.04.08. 18:25

Cselszky írta:
Sanyeey írta:
Cselszky írta:Nem láttam, nem is baj. Az eredmény elfogadhatatlan. A Vasas nyert, a Gyirmi kiüti Várhidiékat, a Pécs egyelőre kínlódik, a lényeg, hogy megint sikerült élessé tenni a szitut. Még mindig benne van, hogy képesek elcseszni a feljutást.
Huszti 7. bajnokijából ez már a 3. vereség (Kondással egész ősszel volt 1). Azt csak mellesleg jegyzem meg, hogy a Huszti-éra alatt már a negyedik piros lapot kapjuk, zsinórban a harmadik idegenbeli bajnokin kerülünk emberhátrányba, ez sem lehet véletlen.
Azt respektálom, hogy az Eli-féle baszdelőre helyett valami kombinatív játékot akarnak kialakítani, de ha közben cidrizni kell a tabella miatt, az nincs rendben.

Hétvégén Nyíregy itthon, de megyünk még Győrbe és Csabára is, akár el is baszhatjuk.

Azt sem értem, miért kellett 6 helyen is változtatni a hétvégi, relatíve jól működő kezdőn. Senki nem volt közülük sem sérült, sem eltiltott, hiszen ott ültek a padon. Elmegyünk a minket az utóbbi években nem egyszer megfingató Doroghoz, és Bódit, Dzsut, Misit vagy épp a jobb bunkóként elég jól funkcionáló, jó ütemben felfutó Bévárdit rohasztjuk csereként.
Egyrészt 3 hétig nem volt meccs, így ne vicceljünk azzal, hogy ne bírnák, másrészt világos volt a meccs előtt, hogy a tabella egy vereséggel vagy döntetlennel újra baromi sűrű lehet (be is következett), szóval nem látom az indokát a csapat ilyen mérvű kicserélésének.

A Nyíreggyel is jó lesz vigyázni, két hónapja nem kaptak ki, azóta hoztak egy 6-2-0-t, ma ötöt szórtak a Budaörsnek.

A top4-esekkel szerencsére már nem fogunk játszani, ellenben pl. hétvégén jön egy Gyirmi-Pécs, így legalább az nem lesz, hogy megint mindenki nyer közülük. Ott az x-re van sansz, ha mi nyerünk, akkor 6 pont, kicsit ismét fel lehetne lélegezni. A Vasast felesleges is nézni, engem ők nem nagyon érdekelnek.

A rostálást elég kínos lenne valóban a "pihentetésre" fogni, pedig nekem egyből ez ugrott be. Szerintem simán elbízták magukat és elkezdtek kísérletezgetni, be is szoptuk.
DEBRECENI VSC

Avatar
beroka
Aranylabdás
Hozzászólások: 20769
Csatlakozott: 2005.08.02. 20:46
Tartózkodási hely: Tatabánya

Re: Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad

HozzászólásSzerző: beroka » 2021.04.08. 18:43

SuperDepor írta:Nyáron érkezünk :). Kíváncsi vagyok, hogy mi a terv velünk. Ha Sántha és Benczés marad - valószínűleg marad, akkor nehéz lesz a helyzet. Oly mértékű a szurkolói elégedetlenség velük, hogy ezt nem lehet tovább húzni.
Ha rajtam múlna, kapus Malenicat megtartanám, a többi mehet. Eleket visszahoznam Fehérvárról. A Hegedűs, Szűcs Kornél, Iszlai, Markvart, Elek, Molnár gerincre talán fel lehet húzni egy csapatot, ami a másodosztályra elég lesz. Nem valószínű, hogy az első évben visszajutunk.

Így ránézésre nem tűnik rossznak az említett hatos kérdés az hogy akarnak e nb2-be maradni.
Lentre egy nagyon bő keret kell mivel a 38 meccs bitang sok, bírni kell. Fiatalból is kell minimum 4 értelmes akiket lehet forgatni a kezdőbe.
Ha kiestek egy irgalmatlan nehéz évetek lesz hiszen a szurkolók elvárják azt hogy azonnal vissza kell kerülni ráadásul úgy hogy a csapat nagyrésze kicserélődik.
Nem irigyellek titeket ha bekövetkezne a búcsú s nem azért mert olyan rossz lent hanem inkább azért mert nulláról kell szinte azonnal eredményt elérni.
Nálunk az volt a szerencse hogy a keret szinte teljesen együtt maradt ráadásul sikerült egy Korhut,Dzsudzsák, Gróf hármast leakasztani plusz vannak nb2-re alkalmas fiataljaink.

Javier Arizmendi
Kulcsjátékos
Hozzászólások: 2801
Csatlakozott: 2006.01.18. 17:32

Re: Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad

HozzászólásSzerző: Javier Arizmendi » 2021.04.08. 22:03

Savaria1919 írta:Volt sok izgalmas csatánk a pályán, időnként azon túl is, például 1946-ban a győriek bundázással vádolták a Haladást, aztán kiderült, hogy ők ígértek lisztet meg szerződést a Dózsa MADISZ játékosainak, ha megverik a Halit. .

ez nem bunda, ez spanyolban nagy divat, hogy a riválisunk ellenfelének prémiumot ajánlunk, ha nyer. nem azért fizettünk, hogy veszítsenek, hanem hogy tegyék oda magukat. spanyol fociban elég rendszeres. amúgy jó sztori, köszi. amikor az NFL elindult itthon, kicsit olyan érzésem volt, hogy megélhetjük a magyar labdarúgás 100 évvel ezelőtti indulását.

nem néztem a meccset, de ahogy hallottam, nem nagyon érdemeltünk 3 gólos győzelmet.
ETO

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96289
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2021.04.09. 00:06

Sanyeey írta:A rostálást elég kínos lenne valóban a "pihentetésre" fogni, pedig nekem egyből ez ugrott be. Szerintem simán elbízták magukat és elkezdtek kísérletezgetni, be is szoptuk.

Közben a honlapon a sajtós meg is adta a maga válaszát: természetesen a sok meccs miatt kellett a csapat több mint felét kicserélni...
Egyébként az is röhej, hogy az edzői értékelést - már nem először - elintézik annyival, hogy a meccsbeszámoló végére beraknak egy mondatot Tolditól, és kész. A múltkor írta beroka, hogy van, amit csak faxbukra tesznek fel, megnéztem, ott sincs semmi. A kommunikáció, a tájékoztatás szerintem csapnivalóbb, mint Szima idején, pedig azt művészet alulmúlni. Sikerült.
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16417
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2021.04.09. 10:46

Javier Arizmendi írta:
Savaria1919 írta:Volt sok izgalmas csatánk a pályán, időnként azon túl is, például 1946-ban a győriek bundázással vádolták a Haladást, aztán kiderült, hogy ők ígértek lisztet meg szerződést a Dózsa MADISZ játékosainak, ha megverik a Halit. .

ez nem bunda, ez spanyolban nagy divat, hogy a riválisunk ellenfelének prémiumot ajánlunk, ha nyer. nem azért fizettünk, hogy veszítsenek, hanem hogy tegyék oda magukat. spanyol fociban elég rendszeres. amúgy jó sztori, köszi. amikor az NFL elindult itthon, kicsit olyan érzésem volt, hogy megélhetjük a magyar labdarúgás 100 évvel ezelőtti indulását.

nem néztem a meccset, de ahogy hallottam, nem nagyon érdemeltünk 3 gólos győzelmet.

Ebben a sztoriban az volt a sunyiság, hogy a győriek a Haladást vádolták meg az MLSZ előtt ezzel a sajátos ösztönzéssel, a szövetség meg bármiféle alapos vizsgálódás nélkül kizárta a Halit.
Szerintem ebben a korszakban (második világháborút követő néhány év) nem egyedülálló ez az eset, ez volt a "külteleki kiscsapatok" aranykora (Újpesti MTE, Kistext, Sortex, Zuglói MADISz, Gamma, EMTK), amik aztán pár szezonnal később megszűntek, beolvadtak, vagy elnyelte őket a BLASz.
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16417
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2021.04.10. 18:23

ZotyeszKB írta:
Savaria1919 írta:Verpi védett a végén egy büntetőt, ennyi a pozitívum. Nem tudunk gólt rúgni, hiányzik egy olyan jó felépítésű csatár, mint Priskin. Megyó nagy ász, de nincsenek partnerei. Dragoner sajnos veszélytelen a kapura, Rácz Feri sokat hagyott ki, nem igazán találja a helyét. A védekezésünk eddig rendben volt, Mocsit sokat dicsértem korábban, most viszont ráférne egy elbeszélgetés, megint feleslegesen állíttatta ki magát.


Ne aggódj hétvégén ellenünk majd gálázhattok..nem látom komoly esélyét már a bennmaradásunknak...maximum a középcsapatok szezon végén beleszarok focija miatt lehet még majd esélyünk. Viszont úgy látszik a Kaposvár is bejelentkezett az NB II-ra...

Legutoljára március elején rúgtunk gólt, nagy gálára most sem számítok.
Ahogy néztem, a borsodi csapatok ellen elég jó hazai mérlegünk van, megvertük a Perecest, a Miskolci Vasutast, a Sajószentpétert (Borsodi Bányász néven), míg az Ózdnak a legutóbbi meccsünkön (39 éve) hatot rúgtunk.
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

Avatar
Slash777
BL-menõ
Hozzászólások: 7197
Csatlakozott: 2008.04.10. 15:04
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad

HozzászólásSzerző: Slash777 » 2021.04.11. 12:05

Na hajra Tirpakia!

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74822
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad

HozzászólásSzerző: Adamek » 2021.04.11. 12:30

Slash777 írta:Na hajra Tirpakia!

remélem összejön legalább a brunzérem, bár túl nagy esély nincs rá
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
alehndr
Világsztár
Hozzászólások: 13655
Csatlakozott: 2011.08.13. 19:32
Tartózkodási hely: Ibiza

Re: Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad

HozzászólásSzerző: alehndr » 2021.04.11. 14:04

Gróf nagyon érzi a beadásokat :lol:

Avatar
beroka
Aranylabdás
Hozzászólások: 20769
Csatlakozott: 2005.08.02. 20:46
Tartózkodási hely: Tatabánya

Re: Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad

HozzászólásSzerző: beroka » 2021.04.11. 14:11

Megérdemelte a Nyíregy.

Borzalmas meccs volt.
Ha Győrben kikapunk akár a feljutó helyekről is lekerülhetünk.
Ezt nem gondoltam volna januárban.

Sanyeey
Világsztár
Hozzászólások: 10379
Csatlakozott: 2009.03.01. 18:16
Tartózkodási hely: Magyarország
Kapcsolat:

Re: Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad

HozzászólásSzerző: Sanyeey » 2021.04.11. 14:12

alehndr írta:Gróf nagyon érzi a beadásokat :lol:

Sajnos megérdemelt. Jó szar meccs volt.
DEBRECENI VSC


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 172 vendég