Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96362
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2020.11.22. 19:05

Egy valamire való vezetőedző jelezné Dzsudzsáknak, hogy még egy ilyen, és padra ülteti. Nemhogy nem tett hozzá, de inkább lefelé lógott ki a csapatból.
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

Avatar
beroka
Aranylabdás
Hozzászólások: 20769
Csatlakozott: 2005.08.02. 20:46
Tartózkodási hely: Tatabánya

Re: Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad

HozzászólásSzerző: beroka » 2020.11.22. 19:12

Ez egy nagy nulla volt
Szerdán rúgunk megint 3 gólt s megint nem történik semmi.
Hétvégén meg megyünk Szombathelyre.

Bele-bele néztem a meccsbe nem tudtam végig követni, de azt hiszem nem bánom. Ahogy olvasom a szokásos lötyögés volt.
27 idegenbeli pontból 14-et szereztünk, 50% alatti teljesítmény. Ez sok mindent elmond a játékról.

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51408
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2020.11.22. 19:59

kopasz tirpákgeci takaroggy!!!

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16513
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2020.11.22. 21:44

Sűrűsödik a mezőny, a Gyirmót 4:1-re kikapott az ETO-tól a városi rangadón. Izgalmas lesz a hajrá, az első két helyen álló csapattal meccselünk a jövő héten. A Budaörs az utolsó két meccsét elvesztette a hátsó régióban tanyázó ellenfeleivel szemben, míg a Loki idegenben nem az igazi. 4 pontnak már örülnék. Persze ez attól is függ, hogy a covid mennyire gyötri meg a csapatot...
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

Avatar
Slash777
BL-menõ
Hozzászólások: 7197
Csatlakozott: 2008.04.10. 15:04
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad

HozzászólásSzerző: Slash777 » 2020.11.23. 07:41

ManBat írta:
Slash777 írta:Ezt a Pecs-Kaposvar ügyet annyira nem ertem, azert Januar 31-ig csak betudtak volna valahogy potolni, föleg igy hogy a Pecs is belement volna, de nem talaltak addig megfelelö idöpontot. Jönnek itt felkeszülessel meg stb.. Csak akarni kell.

a téli szünetéből egyik csapat se fog csak úgy lecsípni a másiknak
érdekes amúgy hogy ugyanaz történt mint a Diósgyőr-Újpesttel, jelesül hogy hely sincs a mérkőzés lejátszására, de amíg nálunk az összes médium minket sugallt főgonoszként az ügyben, addig itt már az nsón is mlszeznek

Hat nem tudom, meg nem ertem en ezt, egyreszrol azt is megtudom erteni, hogy ha sokat halasztgatnak se lenne jo, de ezt se tartom epp jo dolognak, ahogy most osztogatjak a 3 pontot meccs nelkul.
Decemberben pl kemeny 2 fordulo lesz nb2-ben(2 hetvege) szoval szerintem böven lett volna idopont bepotolni, csak akarni kell. Esetleg a felkeszules vegebe beepiteni,

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74990
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad

HozzászólásSzerző: Adamek » 2020.11.23. 09:34

Savaria1919 írta:Sűrűsödik a mezőny, a Gyirmót 4:1-re kikapott az ETO-tól a városi rangadón. Izgalmas lesz a hajrá, az első két helyen álló csapattal meccselünk a jövő héten. A Budaörs az utolsó két meccsét elvesztette a hátsó régióban tanyázó ellenfeleivel szemben, míg a Loki idegenben nem az igazi. 4 pontnak már örülnék. Persze ez attól is függ, hogy a covid mennyire gyötri meg a csapatot...

a két decemberi meccsetek viszont simán a nyerhető kategória, (mondjuk pont ilyenkor szokott leesni a bringalánc) szerencsére a Vasas (Győr idegen és a Nyíregy pont a nyerő hetén megy hozzájuk) és a Budaörs (Hali, DVSC) bőven bukdácsolhat még idén, a Gyirmi könnyedebb meccseket játszhat de talán beleszalad még egy verésbe, szóval én egy DVSC, Pécs, Hali dobogót várok a fa alá
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad

HozzászólásSzerző: ManBat » 2020.11.23. 09:45

Slash777 írta:
ManBat írta:
Slash777 írta:Ezt a Pecs-Kaposvar ügyet annyira nem ertem, azert Januar 31-ig csak betudtak volna valahogy potolni, föleg igy hogy a Pecs is belement volna, de nem talaltak addig megfelelö idöpontot. Jönnek itt felkeszülessel meg stb.. Csak akarni kell.

a téli szünetéből egyik csapat se fog csak úgy lecsípni a másiknak
érdekes amúgy hogy ugyanaz történt mint a Diósgyőr-Újpesttel, jelesül hogy hely sincs a mérkőzés lejátszására, de amíg nálunk az összes médium minket sugallt főgonoszként az ügyben, addig itt már az nsón is mlszeznek

Hat nem tudom, meg nem ertem en ezt, egyreszrol azt is megtudom erteni, hogy ha sokat halasztgatnak se lenne jo, de ezt se tartom epp jo dolognak, ahogy most osztogatjak a 3 pontot meccs nelkul.
Decemberben pl kemeny 2 fordulo lesz nb2-ben(2 hetvege) szoval szerintem böven lett volna idopont bepotolni, csak akarni kell. Esetleg a felkeszules vegebe beepiteni,

a megoldás az lenne ha fegyelmezettség lenne az öltözőben és állandóan ugrásra készen tartanák a fakót/ifit, mert az nem megoldás hogy minden meccset kedvre halasztgathat mindenki és aztán májusban még mindig van 8 fordulónyi meccs hátra a ligából, valaki meg már végzett - a Dynamo Drezda esete mutatta tavaly hogy ez mennyire értelmezhetetlen állapotokat szül
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Avatar
Slash777
BL-menõ
Hozzászólások: 7197
Csatlakozott: 2008.04.10. 15:04
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad

HozzászólásSzerző: Slash777 » 2020.11.23. 11:51

ManBat írta:
Slash777 írta:
ManBat írta:a téli szünetéből egyik csapat se fog csak úgy lecsípni a másiknak
érdekes amúgy hogy ugyanaz történt mint a Diósgyőr-Újpesttel, jelesül hogy hely sincs a mérkőzés lejátszására, de amíg nálunk az összes médium minket sugallt főgonoszként az ügyben, addig itt már az nsón is mlszeznek

Hat nem tudom, meg nem ertem en ezt, egyreszrol azt is megtudom erteni, hogy ha sokat halasztgatnak se lenne jo, de ezt se tartom epp jo dolognak, ahogy most osztogatjak a 3 pontot meccs nelkul.
Decemberben pl kemeny 2 fordulo lesz nb2-ben(2 hetvege) szoval szerintem böven lett volna idopont bepotolni, csak akarni kell. Esetleg a felkeszules vegebe beepiteni,

a megoldás az lenne ha fegyelmezettség lenne az öltözőben és állandóan ugrásra készen tartanák a fakót/ifit, mert az nem megoldás hogy minden meccset kedvre halasztgathat mindenki és aztán májusban még mindig van 8 fordulónyi meccs hátra a ligából, valaki meg már végzett - a Dynamo Drezda esete mutatta tavaly hogy ez mennyire értelmezhetetlen állapotokat szül

Ha tenyleg minden heten uj csapat kerül a padlora, akkor tenlyeg nem lehet vegtelensegig halasztgatni, ez egyertelmü.
Fegyelmezettseg..el lehet felejteni, csak rosszabb lesz, ha egyre tovabb tart ez a virusosdi.

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16513
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2020.11.23. 12:15

Adamek írta:
Savaria1919 írta:Sűrűsödik a mezőny, a Gyirmót 4:1-re kikapott az ETO-tól a városi rangadón. Izgalmas lesz a hajrá, az első két helyen álló csapattal meccselünk a jövő héten. A Budaörs az utolsó két meccsét elvesztette a hátsó régióban tanyázó ellenfeleivel szemben, míg a Loki idegenben nem az igazi. 4 pontnak már örülnék. Persze ez attól is függ, hogy a covid mennyire gyötri meg a csapatot...

a két decemberi meccsetek viszont simán a nyerhető kategória, (mondjuk pont ilyenkor szokott leesni a bringalánc) szerencsére a Vasas (Győr idegen és a Nyíregy pont a nyerő hetén megy hozzájuk) és a Budaörs (Hali, DVSC) bőven bukdácsolhat még idén, a Gyirmi könnyedebb meccseket játszhat de talán beleszalad még egy verésbe, szóval én egy DVSC, Pécs, Hali dobogót várok a fa alá

4 pontra számítok az utcsó két meccsünkön is, a Sió - bár felszállóágban van - otthon verhető, Szolnokon Csábi harcias brigádot épített, kellemetlen ellenfél. Az elsődleges célkitűzés a 6. hely környéke, az szerintem meg is lesz, ha nem jön közbe tömeges megbetegedés. De azért én se bánnám, ha a fent említett trió telelne a dobogón.
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad

HozzászólásSzerző: ManBat » 2020.11.23. 12:29

Slash777 írta:
ManBat írta:
Slash777 írta:Hat nem tudom, meg nem ertem en ezt, egyreszrol azt is megtudom erteni, hogy ha sokat halasztgatnak se lenne jo, de ezt se tartom epp jo dolognak, ahogy most osztogatjak a 3 pontot meccs nelkul.
Decemberben pl kemeny 2 fordulo lesz nb2-ben(2 hetvege) szoval szerintem böven lett volna idopont bepotolni, csak akarni kell. Esetleg a felkeszules vegebe beepiteni,

a megoldás az lenne ha fegyelmezettség lenne az öltözőben és állandóan ugrásra készen tartanák a fakót/ifit, mert az nem megoldás hogy minden meccset kedvre halasztgathat mindenki és aztán májusban még mindig van 8 fordulónyi meccs hátra a ligából, valaki meg már végzett - a Dynamo Drezda esete mutatta tavaly hogy ez mennyire értelmezhetetlen állapotokat szül

Ha tenyleg minden heten uj csapat kerül a padlora, akkor tenlyeg nem lehet vegtelensegig halasztgatni, ez egyertelmü.
Fegyelmezettseg..el lehet felejteni, csak rosszabb lesz, ha egyre tovabb tart ez a virusosdi.

nincs mit elfelejteni, szépen ki kell adni a csapatnak hogy akkor mostantól nincs bulika, embereket korlátozottan látogatsz, és minden létező előírást maradéktalanul betartasz mert különben az egész csapat issza meg a levét
az NBA döntősöket, vagy most az ISL-úszókat hetekre buborékba vágták se ki se be, ehhez képest egy focistának még mindig egészen szabad élettere van amiben vigyáz(tat)ni kell
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Avatar
MindigÚjpest
fanatikus
Hozzászólások: 14806
Csatlakozott: 2009.04.17. 09:30
Tartózkodási hely: otthon,munkahely

Re: Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad

HozzászólásSzerző: MindigÚjpest » 2020.11.23. 14:43

Maradonapoli írta:kopasz tirpákgeci takaroggy!!!
Kire gondolsz?
Sosem felejtem el, volt hogy fociról mentünk át a Komjádiba, ott voltunk a BEK meneteléskor, világsztár csapatunk volt, aminek az egyik legfényesebben ragyogó csillaga Benedek Tibi volt. Nyugodj Békében bajnok!

Avatar
MindigÚjpest
fanatikus
Hozzászólások: 14806
Csatlakozott: 2009.04.17. 09:30
Tartózkodási hely: otthon,munkahely

Re: Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad

HozzászólásSzerző: MindigÚjpest » 2020.11.23. 14:49

ManBat írta:
Slash777 írta:Ezt a Pecs-Kaposvar ügyet annyira nem ertem, azert Januar 31-ig csak betudtak volna valahogy potolni, föleg igy hogy a Pecs is belement volna, de nem talaltak addig megfelelö idöpontot. Jönnek itt felkeszülessel meg stb.. Csak akarni kell.

a téli szünetéből egyik csapat se fog csak úgy lecsípni a másiknak
érdekes amúgy hogy ugyanaz történt mint a Diósgyőr-Újpesttel, jelesül hogy hely sincs a mérkőzés lejátszására, de amíg nálunk az összes médium minket sugallt főgonoszként az ügyben, addig itt már az nsón is mlszeznek
Ez hiba,a Pécs is főgonosz,meg a midók is. A rendesek meg a Budafok,ZTE.
Sosem felejtem el, volt hogy fociról mentünk át a Komjádiba, ott voltunk a BEK meneteléskor, világsztár csapatunk volt, aminek az egyik legfényesebben ragyogó csillaga Benedek Tibi volt. Nyugodj Békében bajnok!

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96362
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2020.11.23. 15:10

Ahogy olvasom a kommenteket, a tegnapi meccs szinte egyöntetűen kiverte a biztosítékot, pontosabban egy folyamat ért el oda, hogy egyre erősebbek a kritikus hangok. Egyrészt a rendszerint botrányos idegenbeli teljesítmény borítja ki a szurkereket, másrészt a jó hazai eredmények ellenére is összességében nem látják azt a fejlődést, ami bizakodásra adhatna okot a reménybeli feljutás esetére. Még az isteni Dzsudzsit is kikezdik az igazán elvetemültek.
Elég intenzív lett az edzőcsere kérdésének megjelenése, a blog is élesen fogalmaz, pedig eddig meglehetősen türelmesek voltak. A klubhonlap közben hallgat, elhallgat, ködösít, hozzáteszem, én eddig sem éreztem érdemi különbséget a Szima-éra kommunikációjához képest. Jelentősek a személyi átfedések, hasonlóan romlott maradt a közeg, ugyanaz a belterjes, áporodott társaság diszponál a klubban, mint az egész városban, így nem is vártam semmi érdemlegeset ezen a téren. Persze, ha a Nagyerdeiben megverjük a Szentlőrincet, pár napra majd megint elcsendesednek a bíráló hangok.
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51408
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2020.11.23. 17:30

MindigÚjpest írta:
Maradonapoli írta:kopasz tirpákgeci takaroggy!!!
Kire gondolsz?

az anyukájára

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad

HozzászólásSzerző: ManBat » 2020.11.23. 18:20

Maradonapoli írta:
MindigÚjpest írta:
Maradonapoli írta:kopasz tirpákgeci takaroggy!!!
Kire gondolsz?

az anyukájára

:)
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Avatar
MindigÚjpest
fanatikus
Hozzászólások: 14806
Csatlakozott: 2009.04.17. 09:30
Tartózkodási hely: otthon,munkahely

Re: Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad

HozzászólásSzerző: MindigÚjpest » 2020.11.24. 08:15

Maradonapoli írta:
MindigÚjpest írta:
Maradonapoli írta:kopasz tirpákgeci takaroggy!!!
Kire gondolsz?

az anyukájára
Milyen megközelítésben?
Sosem felejtem el, volt hogy fociról mentünk át a Komjádiba, ott voltunk a BEK meneteléskor, világsztár csapatunk volt, aminek az egyik legfényesebben ragyogó csillaga Benedek Tibi volt. Nyugodj Békében bajnok!

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51408
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2020.11.24. 13:52

MindigÚjpest írta:
Maradonapoli írta:
MindigÚjpest írta:Kire gondolsz?

az anyukájára
Milyen megközelítésben?

szigorúan szakmaiban

Avatar
MindigÚjpest
fanatikus
Hozzászólások: 14806
Csatlakozott: 2009.04.17. 09:30
Tartózkodási hely: otthon,munkahely

Re: Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad

HozzászólásSzerző: MindigÚjpest » 2020.11.24. 14:43

Maradonapoli írta:
MindigÚjpest írta:
Maradonapoli írta:az anyukájára
Milyen megközelítésben?

szigorúan szakmaiban
Nem hangzik rosszul,de a szakmát nem g-vel írják?
Sosem felejtem el, volt hogy fociról mentünk át a Komjádiba, ott voltunk a BEK meneteléskor, világsztár csapatunk volt, aminek az egyik legfényesebben ragyogó csillaga Benedek Tibi volt. Nyugodj Békében bajnok!

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51408
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2020.11.24. 15:09

MindigÚjpest írta:
Maradonapoli írta:
MindigÚjpest írta: Milyen megközelítésben?

szigorúan szakmaiban
Nem hangzik rosszul,de a szakmát nem g-vel írják?

lehet, sosem volt jó hejesírásom

Avatar
MindigÚjpest
fanatikus
Hozzászólások: 14806
Csatlakozott: 2009.04.17. 09:30
Tartózkodási hely: otthon,munkahely

Re: Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad

HozzászólásSzerző: MindigÚjpest » 2020.11.24. 16:25

Maradonapoli írta:
MindigÚjpest írta:
Maradonapoli írta:szigorúan szakmaiban
Nem hangzik rosszul,de a szakmát nem g-vel írják?

lehet, sosem volt jó hejesírásom
Értem,köszönöm.
Sosem felejtem el, volt hogy fociról mentünk át a Komjádiba, ott voltunk a BEK meneteléskor, világsztár csapatunk volt, aminek az egyik legfényesebben ragyogó csillaga Benedek Tibi volt. Nyugodj Békében bajnok!


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 144 vendég