BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74822
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: Adamek » 2022.09.09. 08:07

RAUL7 írta:
Adamek írta:
Savaria1919 írta:Beárazzák ők magukat, a kétfrontos csatát nem bírják, ráadásul szerintem meg is gyengültek a poznaniak. A Legiával korábban előfordult, hogy még az egyenes kieséses szakaszban is versenyben volt, de annak is már több mint öt éve.

hullámvasút volt ez nem árazás

B-csapattal nem lehet gálázni, úgy néz ki

polák gumicsizmások ellen? az ifit is elég lenne felturbózni két-három veteránnal
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Mech
Aranylabdás
Hozzászólások: 21348
Csatlakozott: 2009.07.21. 15:39
Tartózkodási hely: Budapest

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: Mech » 2022.09.09. 08:15

Én írtam tegnap, hogy a 6 közül ez a legjobban nyerhető meccs, ha Civic nem egy idióta kretén még simább is lehetett volna. Úgy elzavarnám a picsába szerződésbontással egy ilyen után, mint a huzat. De egy két hét nb3-at mindenképp előirányoznék neki Leandro mögött a kispadon.
Törököknél tavaly valami világi balfaszkodás lehetett a nagyoktól, ha ez a Trabzon bajnok tudott lenni.
Szerintem ezeket mindenki verni fogja sajnos, szóval ez most nem sokat nyom majd a latba a végelszámolásnál. Crvenát is verni kell itthon és akkor elég lehet a kinti Trabzon elleni utolsó meccsre hagyni a döntést. 7-9 ponttal már nincs az az Isten, hogy ne lenne meg az EKL-t érő harmadik hely.

Avatar
kristof98.haladas
BL-menõ
Hozzászólások: 8846
Csatlakozott: 2011.05.09. 18:17
Tartózkodási hely: Szombathely/Budapest

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: kristof98.haladas » 2022.09.09. 10:17

dingo írta:Gratula ez szép meló volt. Be lett árazva a török bajnokság is :)

Már az beárazta, hogy valamelyik isztambuli nagy csapat mellett bajnokságot tudtak nyerni. Érdekes jelenség, ahogy a török és a görög bajnokság csúszik le. Viszont ez nem csökkenti a Fradi érdemeit, 5-6 éve ilyen magyar szereplésről csak álmodozni lehetett.
HAJRÁ HALI!

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51169
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2022.09.09. 11:01

Adamek írta:
Maradonapoli írta:Törökverő Tokmac
Elvisz a Besics, ha nem viselkedtek jól török gyerekek!
Kapisztrán Szent Sztanyiszláv
Traoré a kereszténység védőbástyája


viszont a várvédőink közé befúrta magát a félholdas ellenség kaporszakállú ügynöke, aki az ütközet elején ügyetlenségnek színlelt szabotázs akciót végrehajtva próbálta török kézre átjátszani Groupama várát

Igen, Hegedűs Civicet is gondolám megemlíteni, de nem a Hősökkel akartam egy lapon.

tomi

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: tomi » 2022.09.09. 12:34

Mech írta:Én írtam tegnap, hogy a 6 közül ez a legjobban nyerhető meccs, ha Civic nem egy idióta kretén még simább is lehetett volna. Úgy elzavarnám a picsába szerződésbontással egy ilyen után, mint a huzat. De egy két hét nb3-at mindenképp előirányoznék neki Leandro mögött a kispadon.
Törököknél tavaly valami világi balfaszkodás lehetett a nagyoktól, ha ez a Trabzon bajnok tudott lenni.
Szerintem ezeket mindenki verni fogja sajnos, szóval ez most nem sokat nyom majd a latba a végelszámolásnál. Crvenát is verni kell itthon és akkor elég lehet a kinti Trabzon elleni utolsó meccsre hagyni a döntést. 7-9 ponttal már nincs az az Isten, hogy ne lenne meg az EKL-t érő harmadik hely.

Ebben a csoportban 9 ponttal az EL tavaszról fogunk majd beszélni.

Lesznek itt még döntetlenek meg furcsa körbeverések.

Javier Arizmendi
Kulcsjátékos
Hozzászólások: 2801
Csatlakozott: 2006.01.18. 17:32

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: Javier Arizmendi » 2022.09.09. 20:11

grat az itteni Ződeknek. a Zvezda is verhető, ha a fekák edző bától függetlenül úgy tolják, ahogy mostanában.
ETO

Avatar
banok
Aranylabdás
Hozzászólások: 29039
Csatlakozott: 2005.03.20. 03:08
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: banok » 2022.09.09. 23:02

tomi írta:
Mech írta:Én írtam tegnap, hogy a 6 közül ez a legjobban nyerhető meccs, ha Civic nem egy idióta kretén még simább is lehetett volna. Úgy elzavarnám a picsába szerződésbontással egy ilyen után, mint a huzat. De egy két hét nb3-at mindenképp előirányoznék neki Leandro mögött a kispadon.
Törököknél tavaly valami világi balfaszkodás lehetett a nagyoktól, ha ez a Trabzon bajnok tudott lenni.
Szerintem ezeket mindenki verni fogja sajnos, szóval ez most nem sokat nyom majd a latba a végelszámolásnál. Crvenát is verni kell itthon és akkor elég lehet a kinti Trabzon elleni utolsó meccsre hagyni a döntést. 7-9 ponttal már nincs az az Isten, hogy ne lenne meg az EKL-t érő harmadik hely.

Ebben a csoportban 9 ponttal az EL tavaszról fogunk majd beszélni.

Lesznek itt még döntetlenek meg furcsa körbeverések.


Én már egy EKL tavasszal is meg lennék elégedve.

tomi

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: tomi » 2022.09.10. 01:08

banok írta:
tomi írta:
Mech írta:Én írtam tegnap, hogy a 6 közül ez a legjobban nyerhető meccs, ha Civic nem egy idióta kretén még simább is lehetett volna. Úgy elzavarnám a picsába szerződésbontással egy ilyen után, mint a huzat. De egy két hét nb3-at mindenképp előirányoznék neki Leandro mögött a kispadon.
Törököknél tavaly valami világi balfaszkodás lehetett a nagyoktól, ha ez a Trabzon bajnok tudott lenni.
Szerintem ezeket mindenki verni fogja sajnos, szóval ez most nem sokat nyom majd a latba a végelszámolásnál. Crvenát is verni kell itthon és akkor elég lehet a kinti Trabzon elleni utolsó meccsre hagyni a döntést. 7-9 ponttal már nincs az az Isten, hogy ne lenne meg az EKL-t érő harmadik hely.

Ebben a csoportban 9 ponttal az EL tavaszról fogunk majd beszélni.

Lesznek itt még döntetlenek meg furcsa körbeverések.


Én már egy EKL tavasszal is meg lennék elégedve.

en is, nem is irtam, hogy realitas lenne, szimplan csapattol fuggetlenul irtam a 9 pontra, hogy az ebben a csoportban eleg lehet a boldogsaghoz

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74822
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: Adamek » 2022.09.10. 09:04

tomi írta:
banok írta:
tomi írta:Ebben a csoportban 9 ponttal az EL tavaszról fogunk majd beszélni.

Lesznek itt még döntetlenek meg furcsa körbeverések.


Én már egy EKL tavasszal is meg lennék elégedve.

en is, nem is irtam, hogy realitas lenne, szimplan csapattol fuggetlenul irtam a 9 pontra, hogy az ebben a csoportban eleg lehet a boldogsaghoz

maximum a selejtezőkre lehet elég, 9 ponttal csoportot még nem nyert itt senki, ahhoz innentől totál szimmetrikus eredmények kellenének végig és akkor lehetne 4db 8 vagy 7 pontos csapat a végére, 10 pont alatt lehetetlen csoportot nyerni csak valami vészesen szélsőséges esetben, ha nem nyersz csoportot akkor meg innen nem jutsz sehova max egy egyenlőtlen erőviszonyoktól terhelt selejtezőbe valami Inter, Juve, RB csapatok vagy Ajax ellen a BL harmadikosok közül, ez talán a Monaconak nagyobb szerencsével összejöhetne, de őket meg nem a második helyre várja senki innen
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Javier Arizmendi
Kulcsjátékos
Hozzászólások: 2801
Csatlakozott: 2006.01.18. 17:32

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: Javier Arizmendi » 2022.09.10. 12:38

el is felejtettem megemlíteni, hogy Tomi kedvenc kölni ultrái, akik úgy hasonlíthatóak a Delijéhez, akár a fehérvári RBD a Green Monstershez, megint alkottak.
https://www.youtube.com/watch?v=6UsOE07SVXs
ETO

Avatar
Szarka
Aranylabdás
Hozzászólások: 34906
Csatlakozott: 2005.03.21. 17:25

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: Szarka » 2022.09.14. 21:33

1. A Bernabeu gyepe megye 1es meccsre se lenne alkalmas, úristen hogy néz ki....

2. A Maccabisok szétszedik a stadiont.
Magyarország - Newcastle - Real Madrid , ebben a sorrendben.
"Intensity is our Identity"

Móni, Boston United, baldj: Nyugodjanak békében

Avatar
Szarka
Aranylabdás
Hozzászólások: 34906
Csatlakozott: 2005.03.21. 17:25

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: Szarka » 2022.09.14. 22:41

Ebben jobb a Real mint a City. Előbbi képes szenvedve is kierőszakolni a győzelmet, míg a City a nagy számok törvénye alapján behúz egy bajnokságot, de ha ki -ki meccsen nem jönnek a helyzetek, vagy hirtelen változik a helyzet, nem képesek reagálni rá. Guardiola taktikája arra jó, hogy Bajnokságot nyerjen, nem kupákat.
A Lipcse és a Dortmund is jól játszik, főleg Szobiék voltak jók, csak képességekben bukják el a meccset.
Magyarország - Newcastle - Real Madrid , ebben a sorrendben.
"Intensity is our Identity"

Móni, Boston United, baldj: Nyugodjanak békében

Avatar
Szarka
Aranylabdás
Hozzászólások: 34906
Csatlakozott: 2005.03.21. 17:25

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: Szarka » 2022.09.14. 22:43

Szarka írta:Ebben jobb a Real mint a City. Előbbi képes szenvedve is kierőszakolni a győzelmet, míg a City a nagy számok törvénye alapján behúz egy bajnokságot, de ha ki -ki meccsen nem jönnek a helyzetek, vagy hirtelen változik a helyzet, nem képesek reagálni rá. Guardiola taktikája arra jó, hogy Bajnokságot nyerjen, nem kupákat.
A Lipcse és a Dortmund is jól játszik, főleg Szobiék voltak jók, csak képességekben bukják el a meccset.

Mire leírom nem rámcáfol a City :)
Magyarország - Newcastle - Real Madrid , ebben a sorrendben.
"Intensity is our Identity"

Móni, Boston United, baldj: Nyugodjanak békében

tomi

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: tomi » 2022.09.15. 08:51

Javier Arizmendi írta:el is felejtettem megemlíteni, hogy Tomi kedvenc kölni ultrái, akik úgy hasonlíthatóak a Delijéhez, akár a fehérvári RBD a Green Monstershez, megint alkottak.
https://www.youtube.com/watch?v=6UsOE07SVXs


jó, én értem, hogy valamiért nagyon szereted felszopni őket, de egyrészt most fogják őket nagyon csúnyán megbaszni otthon a saját klubjuk által, mert betelt a pohár, másrészt meg ilyen videót kb. minden csapatról elő lehet szedni, ilyen alapon a slovan bratislava is egy szinten van ezekkel? :DDDDDD

ne komolytalankodj már, vagy legalább hagyj ki belőle

Mech
Aranylabdás
Hozzászólások: 21348
Csatlakozott: 2009.07.21. 15:39
Tartózkodási hely: Budapest

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: Mech » 2022.09.15. 18:49

fu de érdekli a helyieket, nincs 2000 néző abból 500 fradista kb

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16418
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2022.09.15. 18:50

Mech írta:fu de érdekli a helyieket, nincs 2000 néző abból 500 fradista kb

a megboldogult ligakupa jut eszembe erről
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

Avatar
MindigÚjpest
fanatikus
Hozzászólások: 14806
Csatlakozott: 2009.04.17. 09:30
Tartózkodási hely: otthon,munkahely

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: MindigÚjpest » 2022.09.15. 19:58

Mech írta:fu de érdekli a helyieket, nincs 2000 néző abból 500 fradista kb
Ja,hát aki Monacoba igazol,az biztos nem a fanatikus szurkoló tábor és a hangulat miatt teszi.
Sosem felejtem el, volt hogy fociról mentünk át a Komjádiba, ott voltunk a BEK meneteléskor, világsztár csapatunk volt, aminek az egyik legfényesebben ragyogó csillaga Benedek Tibi volt. Nyugodj Békében bajnok!

Avatar
zaggar
Tartalék
Hozzászólások: 1583
Csatlakozott: 2015.04.09. 16:10
Tartózkodási hely: Ország gyöngye-aranya

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: zaggar » 2022.09.15. 20:22

A Lazio szépen elhasal, nagyon úgy néz ki, h az olaszok nem veszik idén komolyan a BL-en túli sorozatokat.

Közben az örmények verik a lázadókat. Nagyon helyes.
Újpest-Munkás
Serie A iránt érdekl?d? (Milan és a többiek)

"Az ön parancsa nekem nem parancs. Az én látható f?hatóságom az árkodi püspök meg a vallás- és közoktatásügyi miniszter, a láthatatlan meg, aki ígéreteimet számon tartja, maga a megváltó Krisztus."

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74822
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: Adamek » 2022.09.15. 20:25

MindigÚjpest írta:
Mech írta:fu de érdekli a helyieket, nincs 2000 néző abból 500 fradista kb
Ja,hát aki Monacoba igazol,az biztos nem a fanatikus szurkoló tábor és a hangulat miatt teszi.

a helyiek körében a foci is simán benne van az első háromezer sportágban
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51169
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2022.09.15. 20:28

Alakul a Fradi-Villarreal EL-döntő!

Kinek fogsz szurkolni Vezérem?


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 162 vendég