BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16417
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2023.03.18. 20:30

Adamek írta:
Savaria1919 írta:
Adamek írta:az atom kemény volt, nem tudom melyik fasztojás volt a szpíker, de a focihoz nincs sok köze és a saját szemének sem hitt
gondolom megkapta az irányvonalakat: a szovjet felszopása, a csoportmeccsek fényezése, ejakuláció az egyetlen becserélt amúgy az NB3-ban aszalt ifistánk kapcsán, a szervezők csodálata, hogy a Puskásba vitték a meccset, történelmi meccs/év meccse, ami történt a pályán 180 perc alatt az csak a szerencsén múlt
csodálkoznék ha a fennmaradó 10 meccsből háromnál többet behúznánk, csak azt remélem jó helyekre mennek a pontok nem Csútra, a Vidihez meg Kövesdre

Komlósinál van most pár ígéretes arc, bár aligha őket fogják bedobni a mélyvízbe. Meg az M4-nek van saját utánpótlásnevelő műhelye.

ha bekerülsz majd remélem, hogy Horti sztájlban nyomod, elég ebből a sok statisztikusból

Statisztikát meghagyom a statisztikusoknak, engem a foci érdekel
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

Avatar
zaggar
Tartalék
Hozzászólások: 1581
Csatlakozott: 2015.04.09. 16:10
Tartózkodási hely: Ország gyöngye-aranya

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: zaggar » 2023.03.18. 20:46

Maradonapoli írta:És a még tutibb:

Besiktas-Istanbulspor H
Celtic-Hibernian H
Benfica-Guimares H
Man. City-Burnley H
Frosinone-Cosenza H
Lens-Angers H
Ruzomberok-Zlata Moravce H DNB
Hajduk Split-Slaven Belupo H DNB
FCSB-Univ. Craiova H DNB
Sochaux-Grenoble H DNB
Bordeaux-Nimes H DNB
Hamburg-Kiel H DNB
Pisa-Benevento H DNB
Andorra-Ibiza H DNB
Standard Liége-Zulte H DNB
Watford-Wigan H DNB
Atletico-Valencia H DNB
Dortmund-Köln H DNB
Villa-Bournemouth H DNB
Monza-Cremonese H DNB


Pisa-Benevento H
Südtirol-Spal H
Cittadella-Perugia félidő X
Monza-Cremonese H

és ebből sikerült elmennie a Monzának.
Újpest-Munkás
Serie A iránt érdekl?d? (Milan és a többiek)

"Az ön parancsa nekem nem parancs. Az én látható f?hatóságom az árkodi püspök meg a vallás- és közoktatásügyi miniszter, a láthatatlan meg, aki ígéreteimet számon tartja, maga a megváltó Krisztus."

Avatar
Szarka
Aranylabdás
Hozzászólások: 34898
Csatlakozott: 2005.03.21. 17:25

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: Szarka » 2023.03.18. 20:52

Aki akar érdekes ( egyben felmondólevélnek megfelelő ) edzői nyilatkozatot látni/hallani, az nézze meg Conte mai nyilatkozatát a Soton elleni 3-3 után.

https://www.football.london/tottenham-h ... -26505400#

https://twitter.com/talkSPORT/status/16 ... 7068567552
Magyarország - Newcastle - Real Madrid , ebben a sorrendben.
"Intensity is our Identity"

Móni, Boston United, baldj: Nyugodjanak békében

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51158
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2023.03.18. 20:55

zaggar írta:
Maradonapoli írta:És a még tutibb:

Besiktas-Istanbulspor H
Celtic-Hibernian H
Benfica-Guimares H
Man. City-Burnley H
Frosinone-Cosenza H
Lens-Angers H
Ruzomberok-Zlata Moravce H DNB
Hajduk Split-Slaven Belupo H DNB
FCSB-Univ. Craiova H DNB
Sochaux-Grenoble H DNB
Bordeaux-Nimes H DNB
Hamburg-Kiel H DNB
Pisa-Benevento H DNB
Andorra-Ibiza H DNB
Standard Liége-Zulte H DNB
Watford-Wigan H DNB
Atletico-Valencia H DNB
Dortmund-Köln H DNB
Villa-Bournemouth H DNB
Monza-Cremonese H DNB


Pisa-Benevento H
Südtirol-Spal H
Cittadella-Perugia félidő X
Monza-Cremonese H

és ebből sikerült elmennie a Monzának.

A Cremo edzőváltás óta már erősen jó az x-ekre... :( de a Cittadella-Perugia félidő X nagyon szép meglátás volt! :)

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51158
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2023.03.18. 21:07

Szarka írta:Aki akar érdekes ( egyben felmondólevélnek megfelelő ) edzői nyilatkozatot látni/hallani, az nézze meg Conte mai nyilatkozatát a Soton elleni 3-3 után.

https://www.football.london/tottenham-h ... -26505400#

https://twitter.com/talkSPORT/status/16 ... 7068567552

Nem igazán értem a kitörését, tudta hogy hová ír alá - egy abszolút angol középcsapathoz (még ha a jobbik fajtából is), ami olykor bravúrokra képes lehet, de címek nyerésére egyáltalán nem. Gondolom tette ezt egy vagonnyi pénzért. Én konkrétan le voltam döbbenve amikor aláírt ezekhez, addig kb. az olasz Guardiolának tartottam. Ha van esze, mihamarabb elhúz valami klasszikus nagycsapathoz, nyilvánvaló, hogy csak éveit vesztegeti a csirkéseknél, ennyi erővel valamelyik Al Hilalt is irányíthatná a közel-keleten, ott is megfizetnék.

Avatar
zaggar
Tartalék
Hozzászólások: 1581
Csatlakozott: 2015.04.09. 16:10
Tartózkodási hely: Ország gyöngye-aranya

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: zaggar » 2023.03.18. 21:20

Maradonapoli írta:
zaggar írta:
Maradonapoli írta:És a még tutibb:

Besiktas-Istanbulspor H
Celtic-Hibernian H
Benfica-Guimares H
Man. City-Burnley H
Frosinone-Cosenza H
Lens-Angers H
Ruzomberok-Zlata Moravce H DNB
Hajduk Split-Slaven Belupo H DNB
FCSB-Univ. Craiova H DNB
Sochaux-Grenoble H DNB
Bordeaux-Nimes H DNB
Hamburg-Kiel H DNB
Pisa-Benevento H DNB
Andorra-Ibiza H DNB
Standard Liége-Zulte H DNB
Watford-Wigan H DNB
Atletico-Valencia H DNB
Dortmund-Köln H DNB
Villa-Bournemouth H DNB
Monza-Cremonese H DNB


Pisa-Benevento H
Südtirol-Spal H
Cittadella-Perugia félidő X
Monza-Cremonese H

és ebből sikerült elmennie a Monzának.

A Cremo edzőváltás óta már erősen jó az x-ekre... :( de a Cittadella-Perugia félidő X nagyon szép meglátás volt! :)


Köszi, bár én abban voltam kb a legbiztosabb.
Holnapra a Lazio-Roma H Swansea-Bristol H Triestina-L.R.Vicenza H (trixie) hármashoz mit szólsz? Még a Piacenza-Lecco-n agyalok, de asszem azt kihagyom.
Újpest-Munkás
Serie A iránt érdekl?d? (Milan és a többiek)

"Az ön parancsa nekem nem parancs. Az én látható f?hatóságom az árkodi püspök meg a vallás- és közoktatásügyi miniszter, a láthatatlan meg, aki ígéreteimet számon tartja, maga a megváltó Krisztus."

Avatar
zaggar
Tartalék
Hozzászólások: 1581
Csatlakozott: 2015.04.09. 16:10
Tartózkodási hely: Ország gyöngye-aranya

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: zaggar » 2023.03.18. 21:22

Szarka írta:Aki akar érdekes ( egyben felmondólevélnek megfelelő ) edzői nyilatkozatot látni/hallani, az nézze meg Conte mai nyilatkozatát a Soton elleni 3-3 után.

https://www.football.london/tottenham-h ... -26505400#

https://twitter.com/talkSPORT/status/16 ... 7068567552


Szép:) Mondjuk abban igaza van, h egy vagon pénzből sem nyertek semmit 20 év alatt, uh vmi nem működik a legjobban.
Újpest-Munkás
Serie A iránt érdekl?d? (Milan és a többiek)

"Az ön parancsa nekem nem parancs. Az én látható f?hatóságom az árkodi püspök meg a vallás- és közoktatásügyi miniszter, a láthatatlan meg, aki ígéreteimet számon tartja, maga a megváltó Krisztus."

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74813
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: Adamek » 2023.03.18. 21:25

mekkora szarkenyér csapat lett ez a Csúzli is, egy ekkora fostaligával se bír már el mint az Everton akik a topvilág lúzerei
gondolom edzéseken csak beszélgetnek, kártyáznak
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
Szarka
Aranylabdás
Hozzászólások: 34898
Csatlakozott: 2005.03.21. 17:25

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: Szarka » 2023.03.18. 21:35

zaggar írta:
Szarka írta:Aki akar érdekes ( egyben felmondólevélnek megfelelő ) edzői nyilatkozatot látni/hallani, az nézze meg Conte mai nyilatkozatát a Soton elleni 3-3 után.

https://www.football.london/tottenham-h ... -26505400#

https://twitter.com/talkSPORT/status/16 ... 7068567552


Szép:) Mondjuk abban igaza van, h egy vagon pénzből sem nyertek semmit 20 év alatt, uh vmi nem működik a legjobban.

Ezt nem tudta amikor odament? Hogy a Spurs célja mindig a BL indulás elérése? Hogy nem költekezhetnek túl, mert stadiont építettek?
De egyébként is, akkor se mondod ki hogy a főnök egy smucig köcsög, ha az is. Persze ha már nem akarsz ott dolgozni....
Magyarország - Newcastle - Real Madrid , ebben a sorrendben.
"Intensity is our Identity"

Móni, Boston United, baldj: Nyugodjanak békében

Avatar
zaggar
Tartalék
Hozzászólások: 1581
Csatlakozott: 2015.04.09. 16:10
Tartózkodási hely: Ország gyöngye-aranya

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: zaggar » 2023.03.18. 21:44

Szarka írta:
zaggar írta:
Szarka írta:Aki akar érdekes ( egyben felmondólevélnek megfelelő ) edzői nyilatkozatot látni/hallani, az nézze meg Conte mai nyilatkozatát a Soton elleni 3-3 után.

https://www.football.london/tottenham-h ... -26505400#

https://twitter.com/talkSPORT/status/16 ... 7068567552


Szép:) Mondjuk abban igaza van, h egy vagon pénzből sem nyertek semmit 20 év alatt, uh vmi nem működik a legjobban.

Ezt nem tudta amikor odament? Hogy a Spurs célja mindig a BL indulás elérése? Hogy nem költekezhetnek túl, mert stadiont építettek?
De egyébként is, akkor se mondod ki hogy a főnök egy smucig köcsög, ha az is. Persze ha már nem akarsz ott dolgozni....


Jaa, nem akarom én védeni Antonio bácsit, gondolom így is degeszre kereste magát+ a várható végkielégítés is elég lesz pár szál spagettire.
Szerintem úgy volt vele, h nagyot szólna, ha ő tudná magasabb szintre emelni a " jó csapat, de futottak még" kategóriából a Spurst, (de emlékeim szerint ez Pocchetinonak jobban ment) és frusztrálja, h nagyon le van maradva trófea számban Ancelottitól. Vagy csak egyszerűen már unja az esőt és menne nach Hause.
Újpest-Munkás
Serie A iránt érdekl?d? (Milan és a többiek)

"Az ön parancsa nekem nem parancs. Az én látható f?hatóságom az árkodi püspök meg a vallás- és közoktatásügyi miniszter, a láthatatlan meg, aki ígéreteimet számon tartja, maga a megváltó Krisztus."

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51158
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2023.03.18. 21:46

zaggar írta:
Maradonapoli írta:
zaggar írta:
Pisa-Benevento H
Südtirol-Spal H
Cittadella-Perugia félidő X
Monza-Cremonese H

és ebből sikerült elmennie a Monzának.

A Cremo edzőváltás óta már erősen jó az x-ekre... :( de a Cittadella-Perugia félidő X nagyon szép meglátás volt! :)


Köszi, bár én abban voltam kb a legbiztosabb.
Holnapra a Lazio-Roma H Swansea-Bristol H Triestina-L.R.Vicenza H (trixie) hármashoz mit szólsz? Még a Piacenza-Lecco-n agyalok, de asszem azt kihagyom.

Hűűű... hát a Lazio-Roma alapból 3 esélyes ugye :) A triesztiek úgy tűnik elkezdtek komolyan összpontosítani a bennmaradásra, kikapni sztem nem fognak, ellenben vért izzadva behúzhatják. Angolokban nem vagyok otthon, de az is inkább hazait sejtet - két középcsapat, helyi rangadó jelleg. Háromból kettőre jó esélyed van, már azzal nyerhetsz. :) Ha meg minden jön, az csak hab lesz a tortán.

Avatar
Szarka
Aranylabdás
Hozzászólások: 34898
Csatlakozott: 2005.03.21. 17:25

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: Szarka » 2023.03.18. 21:48

Adamek írta:mekkora szarkenyér csapat lett ez a Csúzli is, egy ekkora fostaligával se bír már el mint az Everton akik a topvilág lúzerei
gondolom edzéseken csak beszélgetnek, kártyáznak

Dyche magic :)
Bent fogja tartani őket. Pedig Lamparddal tényleg lúzerek voltak, de pont egy ilyen feladatra a legjobb Sean Dyche. Totál célfoci, pontrúgásból kialakított helyzetek.

A chelseanél biztos csak kártyázik a csapat fele, mert a pályára se férnek. Potter Brightonja jól szervezett védelméről is híres volt ( meg a rendszeresen kihagyott helyzeteiről), de ehhez idő kellett. Most se idő, se tekintély, ellenben egy halom kötelezően játszandó újonc, akiket nem kért. A védelem már alakult, de elöl totál impotensek, sok kis, értékelhetetlen helyzetet teremtenek, ami rendre ki is marax. Dyche-ék pedig hozták a pontrúgásos gólt, a végén pedig egy védelmi hiba, és Kepa lepkéje kellett az ikszhez. Fejben biztos nincsenek rendben, az is tuti.
Magyarország - Newcastle - Real Madrid , ebben a sorrendben.
"Intensity is our Identity"

Móni, Boston United, baldj: Nyugodjanak békében

Avatar
Szarka
Aranylabdás
Hozzászólások: 34898
Csatlakozott: 2005.03.21. 17:25

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: Szarka » 2023.03.18. 21:52

zaggar írta:
Szarka írta:
zaggar írta:
Szép:) Mondjuk abban igaza van, h egy vagon pénzből sem nyertek semmit 20 év alatt, uh vmi nem működik a legjobban.

Ezt nem tudta amikor odament? Hogy a Spurs célja mindig a BL indulás elérése? Hogy nem költekezhetnek túl, mert stadiont építettek?
De egyébként is, akkor se mondod ki hogy a főnök egy smucig köcsög, ha az is. Persze ha már nem akarsz ott dolgozni....


Jaa, nem akarom én védeni Antonio bácsit, gondolom így is degeszre kereste magát+ a várható végkielégítés is elég lesz pár szál spagettire.
Szerintem úgy volt vele, h nagyot szólna, ha ő tudná magasabb szintre emelni a " jó csapat, de futottak még" kategóriából a Spurst, (de emlékeim szerint ez Pocchetinonak jobban ment) és frusztrálja, h nagyon le van maradva trófea számban Ancelottitól. Vagy csak egyszerűen már unja az esőt és menne nach Hause.

Conte mindig ezt csinálja, ahova megy, túlzott igényekkel lép fel, majd megsértődik, ha nem kapja meg, és a csapat a hibás, mert nem tör elég nagyra.
Engem meglep, hogy még top klub számol vele.
Magyarország - Newcastle - Real Madrid , ebben a sorrendben.
"Intensity is our Identity"

Móni, Boston United, baldj: Nyugodjanak békében

Avatar
Szarka
Aranylabdás
Hozzászólások: 34898
Csatlakozott: 2005.03.21. 17:25

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: Szarka » 2023.03.18. 21:56

Milan meccs tizije és újrarúgatása szemen köpése mindennek, amiről a VARnak szólnia kéne. Már a szabàly betűjét is rosszul használják, az is kéz és tizi, amire pont kitétel van, hogy nem számít annak ( saját testrészről pattan kézre ), bezzeg a befutó védős szabályt betűre betartják.
Magyarország - Newcastle - Real Madrid , ebben a sorrendben.
"Intensity is our Identity"

Móni, Boston United, baldj: Nyugodjanak békében

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51158
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2023.03.18. 21:57

Adamek írta:mekkora szarkenyér csapat lett ez a Csúzli is, egy ekkora fostaligával se bír már el mint az Everton akik a topvilág lúzerei
gondolom edzéseken csak beszélgetnek, kártyáznak

Az Everton a premierlíg REAC-a, elpusztíthatatlan.

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51158
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2023.03.18. 21:59

Szarka írta:Milan meccs tizije és újrarúgatása szemen köpése mindennek, amiről a VARnak szólnia kéne. Már a szabàly betűjét is rosszul használják, az is kéz és tizi, amire pont kitétel van, hogy nem számít annak ( saját testrészről pattan kézre ), bezzeg a befutó védős szabályt betűre betartják.

az egész rohadt vart meg kellene szüntetni úgy, ahogy van, nem lett tőle jobb a fodball, sőt még nevetségesebb ítéletek vannak, addig legalább meg lehetett magyarázni, hogy nem látta, nem látta jól, lefizették vagy valami

Avatar
Szarka
Aranylabdás
Hozzászólások: 34898
Csatlakozott: 2005.03.21. 17:25

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: Szarka » 2023.03.18. 22:11

Maradonapoli írta:
Szarka írta:Milan meccs tizije és újrarúgatása szemen köpése mindennek, amiről a VARnak szólnia kéne. Már a szabàly betűjét is rosszul használják, az is kéz és tizi, amire pont kitétel van, hogy nem számít annak ( saját testrészről pattan kézre ), bezzeg a befutó védős szabályt betűre betartják.

az egész rohadt vart meg kellene szüntetni úgy, ahogy van, nem lett tőle jobb a fodball, sőt még nevetségesebb ítéletek vannak, addig legalább meg lehetett magyarázni, hogy nem látta, nem látta jól, lefizették vagy valami

Most pont elbizonytalanodtam, hogy még él-e ez a kitétel, 2019-es cikkben szerepelt még, de most nem találom más leírásokban.
Magyarország - Newcastle - Real Madrid , ebben a sorrendben.
"Intensity is our Identity"

Móni, Boston United, baldj: Nyugodjanak békében

Avatar
zaggar
Tartalék
Hozzászólások: 1581
Csatlakozott: 2015.04.09. 16:10
Tartózkodási hely: Ország gyöngye-aranya

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: zaggar » 2023.03.18. 22:11

Maradonapoli írta:
zaggar írta:
Maradonapoli írta:A Cremo edzőváltás óta már erősen jó az x-ekre... :( de a Cittadella-Perugia félidő X nagyon szép meglátás volt! :)


Köszi, bár én abban voltam kb a legbiztosabb.
Holnapra a Lazio-Roma H Swansea-Bristol H Triestina-L.R.Vicenza H (trixie) hármashoz mit szólsz? Még a Piacenza-Lecco-n agyalok, de asszem azt kihagyom.

Hűűű... hát a Lazio-Roma alapból 3 esélyes ugye :) A triesztiek úgy tűnik elkezdtek komolyan összpontosítani a bennmaradásra, kikapni sztem nem fognak, ellenben vért izzadva behúzhatják. Angolokban nem vagyok otthon, de az is inkább hazait sejtet - két középcsapat, helyi rangadó jelleg. Háromból kettőre jó esélyed van, már azzal nyerhetsz. :) Ha meg minden jön, az csak hab lesz a tortán.


Sarri erre készülve engedte el a Bologna meccset múlt héten (legalábbis 3-4 különböző helyen is ezt olvastam) + az Alkmaar ellen is úgy tűnt, h a hazai zakó után feladta a továbbjutást. Ha győz a kapitális derbin, a lőtéri kutyát se fogja érdekelni, h kiestek a kukorica ligából + most egész jó esélyük van a BL helyezések vmelyikére, uh sztem esélyesebbek, mint a farkasok. Cassanonak igaza volt, amikor azt mondta, h Mourinho kiherélte a romanisták játékát, eredményes (általában), de nézhetetlen antifocit játszat velük. Persze, ha Ciro nem lép pályára, az boríthatja a dolgokat, az ő hiányát megérzik a kékek.
Az angolokra a tippet a totózóban kaptam. (van két öregúr akik szerint a futball Angliában kezdődik, ott is ér véget, sose hajlandóak másra játszani, csak angol meccsekre, uh elfogadtam a tippjüket)
A Trieszttel viszont borulhat a haditerv, mert jelenleg nem is látom a tippmix kínálatban :)
Újpest-Munkás
Serie A iránt érdekl?d? (Milan és a többiek)

"Az ön parancsa nekem nem parancs. Az én látható f?hatóságom az árkodi püspök meg a vallás- és közoktatásügyi miniszter, a láthatatlan meg, aki ígéreteimet számon tartja, maga a megváltó Krisztus."

Avatar
Szarka
Aranylabdás
Hozzászólások: 34898
Csatlakozott: 2005.03.21. 17:25

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: Szarka » 2023.03.18. 22:18

Maradonapoli írta:
Adamek írta:mekkora szarkenyér csapat lett ez a Csúzli is, egy ekkora fostaligával se bír már el mint az Everton akik a topvilág lúzerei
gondolom edzéseken csak beszélgetnek, kártyáznak

Az Everton a premierlíg REAC-a, elpusztíthatatlan.

Az Everton az a csapat, aki a nagyokhoz akar tartozni, ezért elbasz egy rakás pénzt, de alkalmatlan erre, ezért lezúg az alsóházba, majd a kiesés réme fenyegeti. Az angol Herta lenne a jó hasonlat talán.
Magyarország - Newcastle - Real Madrid , ebben a sorrendben.
"Intensity is our Identity"

Móni, Boston United, baldj: Nyugodjanak békében

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51158
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2023.03.18. 22:20

zaggar írta:
Maradonapoli írta:
zaggar írta:
Köszi, bár én abban voltam kb a legbiztosabb.
Holnapra a Lazio-Roma H Swansea-Bristol H Triestina-L.R.Vicenza H (trixie) hármashoz mit szólsz? Még a Piacenza-Lecco-n agyalok, de asszem azt kihagyom.

Hűűű... hát a Lazio-Roma alapból 3 esélyes ugye :) A triesztiek úgy tűnik elkezdtek komolyan összpontosítani a bennmaradásra, kikapni sztem nem fognak, ellenben vért izzadva behúzhatják. Angolokban nem vagyok otthon, de az is inkább hazait sejtet - két középcsapat, helyi rangadó jelleg. Háromból kettőre jó esélyed van, már azzal nyerhetsz. :) Ha meg minden jön, az csak hab lesz a tortán.


Sarri erre készülve engedte el a Bologna meccset múlt héten (legalábbis 3-4 különböző helyen is ezt olvastam) + az Alkmaar ellen is úgy tűnt, h a hazai zakó után feladta a továbbjutást. Ha győz a kapitális derbin, a lőtéri kutyát se fogja érdekelni, h kiestek a kukorica ligából + most egész jó esélyük van a BL helyezések vmelyikére, uh sztem esélyesebbek, mint a farkasok. Cassanonak igaza volt, amikor azt mondta, h Mourinho kiherélte a romanisták játékát, eredményes (általában), de nézhetetlen antifocit játszat velük. Persze, ha Ciro nem lép pályára, az boríthatja a dolgokat, az ő hiányát megérzik a kékek.
Az angolokra a tippet a totózóban kaptam. (van két öregúr akik szerint a futball Angliában kezdődik, ott is ér véget, sose hajlandóak másra játszani, csak angol meccsekre, uh elfogadtam a tippjüket)
A Trieszttel viszont borulhat a haditerv, mert jelenleg nem is látom a tippmix kínálatban :)

Én úgy szoktam ilyenekhez állni, hogy rangadón bármi megtörténhet - tudom egy szimpla bajnokin is - de derbyn hatványozottan igaz. :)

Néha jó a vén szivarokra hallgatni, egész héten non-stop b*sszák a totózókat, a tapasztalat feltétlen mellettük szól :D


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Szarka valamint 126 vendég