BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

Javier Arizmendi
Kulcsjátékos
Hozzászólások: 2832
Csatlakozott: 2006.01.18. 17:32

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: Javier Arizmendi » 2023.06.08. 12:09

Maradonapoli írta:az az amcsi cég tulajdonolja őket, akik a többek között a Genoát és részben a Sevillát is

akkor a játékoskérdés nem kérdés, Liguriában olyan 200 fős légió áll rendelkezésre, abból azért lehet szemezgetni.
ETO

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51399
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2023.06.08. 12:13

Javier Arizmendi írta:
Maradonapoli írta:az az amcsi cég tulajdonolja őket, akik a többek között a Genoát és részben a Sevillát is

akkor a játékoskérdés nem kérdés, Liguriában olyan 200 fős légió áll rendelkezésre, abból azért lehet szemezgetni.

amúgy pont erre gondoltam, ha a testvércsapatok fillérekért adnak nekik kölcsön akár húzóembereket, simán kijátszhatók a pénzügyi szabályok, pláne ha a fizut az eredeti csapatok állják... mondjuk a németek vannak annyira bürokraták, hogy lefogadom vannak szabályaik ennek a megakadályozására...

Sevilla
Genoa
Standard Liége
Red Star
Vasco da Gama
Melbourne Victory

Ha minden csapatból csak 2 játékos küldenek, már kint vannak a vízből...

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96354
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2023.06.08. 13:08

Maradonapoli írta:
Cselszky írta:
Maradonapoli írta:nem olyan nagy baj ez nekik- már a licencet leszámítva
kb. bárki mehet, olyan fos az a keret, még a II-re is majdhogynem teljesen újra kell telepíteni

Nem lenne baj persze, csak az arrivals oldal kérdéses, ahogy hírlik, lóvé alig, ha meg az U-ból töltik fel, akkor ne várjanak feljutást, jó pár év B2 következhet, csak akkor ezt tudassák is a szurkerekkel, máskülönben hamar lefőhet a kávé Pálnak.

meglepne, ha jelen helyzetükben az azonnali visszajutás prioritás lenne, teljesen le van bombázva a keret
ugyanakkor lenne ott lóvé szerintem - max a spúr német szabályok kötik őket
az az amcsi cég tulajdonolja őket, akik a többek között a Genoát és részben a Sevillát is

amcsik: igen, de akkor miért van gond a licencükkel?
visszajutás: márpedig ez a kommunikáció, hogy arra gyúrnak, csak nem lesz egyszerű, lásd HSV, de egyértelműen a B1-be visszatérés a cél, és nem mondják, hogy majd évek múlva, szóval már 24-re
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51399
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2023.06.08. 13:31

Cselszky írta:
Maradonapoli írta:
Cselszky írta:Nem lenne baj persze, csak az arrivals oldal kérdéses, ahogy hírlik, lóvé alig, ha meg az U-ból töltik fel, akkor ne várjanak feljutást, jó pár év B2 következhet, csak akkor ezt tudassák is a szurkerekkel, máskülönben hamar lefőhet a kávé Pálnak.

meglepne, ha jelen helyzetükben az azonnali visszajutás prioritás lenne, teljesen le van bombázva a keret
ugyanakkor lenne ott lóvé szerintem - max a spúr német szabályok kötik őket
az az amcsi cég tulajdonolja őket, akik a többek között a Genoát és részben a Sevillát is

amcsik: igen, de akkor miért van gond a licencükkel?
visszajutás: márpedig ez a kommunikáció, hogy arra gyúrnak, csak nem lesz egyszerű, lásd HSV, de egyértelműen a B1-be visszatérés a cél, és nem mondják, hogy majd évek múlva, szóval már 24-re

https://www.csakfoci.hu/kulfoldi-foci/v ... ardaieknal

hát, ha nyíltan kimondanák, hogy nem cél egyből visszakerülni, 10000-en sem lézengenének a b*szott nagy stadionjukban...

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96354
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2023.06.08. 13:46

Maradonapoli írta:
Cselszky írta:
Maradonapoli írta:meglepne, ha jelen helyzetükben az azonnali visszajutás prioritás lenne, teljesen le van bombázva a keret
ugyanakkor lenne ott lóvé szerintem - max a spúr német szabályok kötik őket
az az amcsi cég tulajdonolja őket, akik a többek között a Genoát és részben a Sevillát is

amcsik: igen, de akkor miért van gond a licencükkel?
visszajutás: márpedig ez a kommunikáció, hogy arra gyúrnak, csak nem lesz egyszerű, lásd HSV, de egyértelműen a B1-be visszatérés a cél, és nem mondják, hogy majd évek múlva, szóval már 24-re

https://www.csakfoci.hu/kulfoldi-foci/v ... ardaieknal

hát, ha nyíltan kimondanák, hogy nem cél egyből visszakerülni, 10000-en sem lézengenének a b*szott nagy stadionjukban...

licenc: thx
feljutás: ebből akkor így gond lehet, ha nem árnyalnak a kommunikáción, Dárdainak saját érdeke, hogy megtegye, ha a klub marad a tracken
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

Javier Arizmendi
Kulcsjátékos
Hozzászólások: 2832
Csatlakozott: 2006.01.18. 17:32

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: Javier Arizmendi » 2023.06.08. 14:18

Maradonapoli írta:Sevilla
Genoa
Standard Liége
Red Star
Vasco da Gama

ennél szélsőbalosabb portfoliót nehéz lenne kialakítani. kik ezek a csodálatos emberek? valszeg Berlinben az Uniont akarták megvenni, de összekeverhették a Herthával.
ETO

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51399
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2023.06.08. 14:26

Javier Arizmendi írta:
Maradonapoli írta:Sevilla
Genoa
Standard Liége
Red Star
Vasco da Gama

ennél szélsőbalosabb portfoliót nehéz lenne kialakítani. kik ezek a csodálatos emberek? valszeg Berlinben az Uniont akarták megvenni, de összekeverhették a Herthával.

amcsi magánbefektetési társaság - Miami székhellyel
a sport csak egy szelete a tevékenységüknek, egy rakat egyéb szektorban is érdekeltek - pl. biztosítás, repülés, média, szórakozás, fintech, magánhitel, fenntarthatóság (jelentsen ez bármit is) Ausztráliában meg Kanadában vannak fapados repcsitársaságaik is, ahogy nézem

SuperDepor
Moderátor
Hozzászólások: 40721
Csatlakozott: 2006.03.07. 23:03
Tartózkodási hely: Magyar-Osztrák Monarchia

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: SuperDepor » 2023.06.08. 14:34

A City hendis győzelmét érdemes rakni 2,20ert Imre? Úgy látom nem sikerült tisztának maradnod azért kérdezem
Ne aggódjatok hát a holnapért mert a holnap majd aggódik magáért. Elég minden napnak a maga baja.

SuperDepor
Moderátor
Hozzászólások: 40721
Csatlakozott: 2006.03.07. 23:03
Tartózkodási hely: Magyar-Osztrák Monarchia

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: SuperDepor » 2023.06.08. 14:39

Austria Lustenau - Austria Wien G/G 1,60
Ne aggódjatok hát a holnapért mert a holnap majd aggódik magáért. Elég minden napnak a maga baja.

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51399
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2023.06.08. 14:40

SuperDepor írta:A City hendis győzelmét érdemes rakni 2,20ert Imre? Úgy látom nem sikerült tisztának maradnod azért kérdezem

Én is a Cici győzelme felé hajlok István. Erősen gondolkodom az átlagostól kicsit magasabb téten. Viszont a henditől lehet tartózkodnék - vagy csak egy kisebb téttel, játékból tenném - mi van, ha az Inter olaszosan beparkolja a buszt? Vagy sz*r napot fognak ki Haalandék és mindent kihagynak és csak egy öngóllal vezetnek? Vagy ha vezetnek is, de az Inter is talál 1-2 gólt? Mert dominálni fognak, az tuti, de hogy simán vagy nyögvenyelősen, nem tudni... -azért ők is űzik egy ideje a trófeát, szintlépést jelentene a reputációjukban, bármekkora nagyfiúk, nem mindennap játszanak BL-döntőt...

ja, Hazai és 2,5 over 2,13

akkor már inkább... ott 2:1-nél is fizetnek...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Maradonapoli 2023.06.08. 14:47-kor.

Avatar
Szarka
Aranylabdás
Hozzászólások: 35085
Csatlakozott: 2005.03.21. 17:25

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: Szarka » 2023.06.08. 14:47

Maradonapoli írta:
SuperDepor írta:A City hendis győzelmét érdemes rakni 2,20ert Imre? Úgy látom nem sikerült tisztának maradnod azért kérdezem

Én is a Cici győzelme felé hajlok István. Erősen gondolkodom az átlagostól kicsit magasabb téten. Viszont a henditől lehet tartózkodnék - vagy csak egy kisebb téttel, játékból tenném - mi van, ha az Inter olaszosan beparkolja a buszt? Vagy sz*r napot fognak ki Haalandék és mindent kihagynak és csak egy öngóllal vezetnek? Vagy ha vezetnek is, de az Inter is talál 1-2 gólt? Mert dominálni fognak, az tuti, de hogy simán vagy nyögvenyelősen, nem tudni... -azért ők is űzik egy ideje a trófeát, szintlépést jelentene a reputációjukban, bármekkora nagyfiúk, nem mindennap játszanak BL-döntőt...

Simán lehet 1-0 az Internek is. Csak az biztos, hogy a City fog dominálni.több labdabirtoklás, szöglet a Citynek, Internél több lap, másban nem vagyok biztos.
Ha a mostani formát nézzük egy Gündogan góllal nyerik meg egy extra góllal. 1-0, 2-1.
Magyarország - Newcastle - Real Madrid , ebben a sorrendben.
"Intensity is our Identity"

Móni, Boston United, baldj: Nyugodjanak békében

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51399
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2023.06.08. 14:48

Szarka írta:
Maradonapoli írta:
SuperDepor írta:A City hendis győzelmét érdemes rakni 2,20ert Imre? Úgy látom nem sikerült tisztának maradnod azért kérdezem

Én is a Cici győzelme felé hajlok István. Erősen gondolkodom az átlagostól kicsit magasabb téten. Viszont a henditől lehet tartózkodnék - vagy csak egy kisebb téttel, játékból tenném - mi van, ha az Inter olaszosan beparkolja a buszt? Vagy sz*r napot fognak ki Haalandék és mindent kihagynak és csak egy öngóllal vezetnek? Vagy ha vezetnek is, de az Inter is talál 1-2 gólt? Mert dominálni fognak, az tuti, de hogy simán vagy nyögvenyelősen, nem tudni... -azért ők is űzik egy ideje a trófeát, szintlépést jelentene a reputációjukban, bármekkora nagyfiúk, nem mindennap játszanak BL-döntőt...

Simán lehet 1-0 az Internek is. Csak az biztos, hogy a City fog dominálni.több labdabirtoklás, szöglet a Citynek, Internél több lap, másban nem vagyok biztos.
Ha a mostani formát nézzük egy Gündogan góllal nyerik meg egy extra góllal. 1-0, 2-1.

egy meccsen bármi lehet valóban

Avatar
zaggar
Tartalék
Hozzászólások: 1706
Csatlakozott: 2015.04.09. 16:10
Tartózkodási hely: Ország gyöngye-aranya

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: zaggar » 2023.06.08. 17:53

Maradonapoli írta:
Szarka írta:
Maradonapoli írta:Én is a Cici győzelme felé hajlok István. Erősen gondolkodom az átlagostól kicsit magasabb téten. Viszont a henditől lehet tartózkodnék - vagy csak egy kisebb téttel, játékból tenném - mi van, ha az Inter olaszosan beparkolja a buszt? Vagy sz*r napot fognak ki Haalandék és mindent kihagynak és csak egy öngóllal vezetnek? Vagy ha vezetnek is, de az Inter is talál 1-2 gólt? Mert dominálni fognak, az tuti, de hogy simán vagy nyögvenyelősen, nem tudni... -azért ők is űzik egy ideje a trófeát, szintlépést jelentene a reputációjukban, bármekkora nagyfiúk, nem mindennap játszanak BL-döntőt...

Simán lehet 1-0 az Internek is. Csak az biztos, hogy a City fog dominálni.több labdabirtoklás, szöglet a Citynek, Internél több lap, másban nem vagyok biztos.
Ha a mostani formát nézzük egy Gündogan góllal nyerik meg egy extra góllal. 1-0, 2-1.

egy meccsen bármi lehet valóban

2*-es szorzó, ha mindkét csapat legalább 2 büntetőlapot kap.
Újpest-Munkás
Serie A iránt érdekl?d? (Milan és a többiek)

"Az ön parancsa nekem nem parancs. Az én látható f?hatóságom az árkodi püspök meg a vallás- és közoktatásügyi miniszter, a láthatatlan meg, aki ígéreteimet számon tartja, maga a megváltó Krisztus."

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51399
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2023.06.08. 18:58

SuperDepor írta:Austria Lustenau - Austria Wien G/G 1,60

Gratulálok!

SuperDepor
Moderátor
Hozzászólások: 40721
Csatlakozott: 2006.03.07. 23:03
Tartózkodási hely: Magyar-Osztrák Monarchia

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: SuperDepor » 2023.06.08. 19:08

Maradonapoli írta:
SuperDepor írta:Austria Lustenau - Austria Wien G/G 1,60

Gratulálok!

Köszmá, van ami néha még megy.
Ne aggódjatok hát a holnapért mert a holnap majd aggódik magáért. Elég minden napnak a maga baja.

SuperDepor
Moderátor
Hozzászólások: 40721
Csatlakozott: 2006.03.07. 23:03
Tartózkodási hely: Magyar-Osztrák Monarchia

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: SuperDepor » 2023.06.08. 19:13

zaggar írta:
Maradonapoli írta:
Szarka írta:Simán lehet 1-0 az Internek is. Csak az biztos, hogy a City fog dominálni.több labdabirtoklás, szöglet a Citynek, Internél több lap, másban nem vagyok biztos.
Ha a mostani formát nézzük egy Gündogan góllal nyerik meg egy extra góllal. 1-0, 2-1.

egy meccsen bármi lehet valóban

2*-es szorzó, ha mindkét csapat legalább 2 büntetőlapot kap.

A büntetőlapokkal az a baj, hogy legalább 60%-ban jatekvezető függő, mindegy milyen csapatok játszanak, mindegy milyen tét mellett. Ettől az opciótól az erdélyi Kovács István vette el a kedvemet, tavaly volt valamelyik BL vagy EL mérkőzése, ahol szarrá rúgdosták egymást, de Pista elhatározta, hogy nem fog lapot adni nem is lett meg a 2,5 over. A végén adott kettőt, de azt is szövegért.
Ne aggódjatok hát a holnapért mert a holnap majd aggódik magáért. Elég minden napnak a maga baja.

Avatar
zaggar
Tartalék
Hozzászólások: 1706
Csatlakozott: 2015.04.09. 16:10
Tartózkodási hely: Ország gyöngye-aranya

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: zaggar » 2023.06.08. 19:33

SuperDepor írta:
zaggar írta:
Maradonapoli írta:egy meccsen bármi lehet valóban

2*-es szorzó, ha mindkét csapat legalább 2 büntetőlapot kap.

A büntetőlapokkal az a baj, hogy legalább 60%-ban jatekvezető függő, mindegy milyen csapatok játszanak, mindegy milyen tét mellett. Ettől az opciótól az erdélyi Kovács István vette el a kedvemet, tavaly volt valamelyik BL vagy EL mérkőzése, ahol szarrá rúgdosták egymást, de Pista elhatározta, hogy nem fog lapot adni nem is lett meg a 2,5 over. A végén adott kettőt, de azt is szövegért.


Jogos felvetés, igyekeztem utána nézni. Szóval egy Marcziniak nevű lengyelt ír bírónak az eredmenyek.com. Az utolsó 3 bajnoki meccsén - visszafelé haladva az időben- 7, aztán 0, aztán 3 sárga lapot osztott ki. Tulajdonképpen ebből nem derül ki, h szórja-e őket bármire vagy engedékenyebb, bár a 7 lap azt sejteti, h nem laptalan bíró. Az olaszok tuti fognak rugdalózni és ha nem a mindenki által várt City uralom lesz a pályán, akkor sztem ők is. Vagy a végén időhúzásért gyűjthetnek be lapot, de sztem ez megérhet egy próbát.
Újpest-Munkás
Serie A iránt érdekl?d? (Milan és a többiek)

"Az ön parancsa nekem nem parancs. Az én látható f?hatóságom az árkodi püspök meg a vallás- és közoktatásügyi miniszter, a láthatatlan meg, aki ígéreteimet számon tartja, maga a megváltó Krisztus."

SuperDepor
Moderátor
Hozzászólások: 40721
Csatlakozott: 2006.03.07. 23:03
Tartózkodási hely: Magyar-Osztrák Monarchia

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: SuperDepor » 2023.06.08. 19:55

zaggar írta:
SuperDepor írta:
zaggar írta: 2*-es szorzó, ha mindkét csapat legalább 2 büntetőlapot kap.

A büntetőlapokkal az a baj, hogy legalább 60%-ban jatekvezető függő, mindegy milyen csapatok játszanak, mindegy milyen tét mellett. Ettől az opciótól az erdélyi Kovács István vette el a kedvemet, tavaly volt valamelyik BL vagy EL mérkőzése, ahol szarrá rúgdosták egymást, de Pista elhatározta, hogy nem fog lapot adni nem is lett meg a 2,5 over. A végén adott kettőt, de azt is szövegért.


Jogos felvetés, igyekeztem utána nézni. Szóval egy Marcziniak nevű lengyelt ír bírónak az eredmenyek.com. Az utolsó 3 bajnoki meccsén - visszafelé haladva az időben- 7, aztán 0, aztán 3 sárga lapot osztott ki. Tulajdonképpen ebből nem derül ki, h szórja-e őket bármire vagy engedékenyebb, bár a 7 lap azt sejteti, h nem laptalan bíró. Az olaszok tuti fognak rugdalózni és ha nem a mindenki által várt City uralom lesz a pályán, akkor sztem ők is. Vagy a végén időhúzásért gyűjthetnek be lapot, de sztem ez megérhet egy próbát.

Persze, van rá esély, nem a kedvedet akarom szegni, csak megjegyeztem. Kettő körüli oddsz szokott lenni arra is, hogy az első félidőben a lapok 1,5 alatt vannak. Ez szokott jönni jó arányban.
Ne aggódjatok hát a holnapért mert a holnap majd aggódik magáért. Elég minden napnak a maga baja.

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51399
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2023.06.08. 21:05

buzeráns holland gyökerek... még hogy sok gólos bajnokság, meg támadószellem... bármikor, amikor teszek ezekre a köcsögökre gólnélkülibe tolják...

Avatar
zaggar
Tartalék
Hozzászólások: 1706
Csatlakozott: 2015.04.09. 16:10
Tartózkodási hely: Ország gyöngye-aranya

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: zaggar » 2023.06.08. 21:27

Maradonapoli írta:buzeráns holland gyökerek... még hogy sok gólos bajnokság, meg támadószellem... bármikor, amikor teszek ezekre a köcsögökre gólnélkülibe tolják...


Miért dünnyögsz? Egy már megvan, csak lőnek még egyet.
Újpest-Munkás
Serie A iránt érdekl?d? (Milan és a többiek)

"Az ön parancsa nekem nem parancs. Az én látható f?hatóságom az árkodi püspök meg a vallás- és közoktatásügyi miniszter, a láthatatlan meg, aki ígéreteimet számon tartja, maga a megváltó Krisztus."


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 146 vendég