BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

Avatar
Szarka
Aranylabdás
Hozzászólások: 35053
Csatlakozott: 2005.03.21. 17:25

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: Szarka » 2023.02.03. 14:41

Maradonapoli írta:Hector Cúper szíriai szövkap lett. Durva.

Hogy még dolgozik vagy hogy még él?
Magyarország - Newcastle - Real Madrid , ebben a sorrendben.
"Intensity is our Identity"

Móni, Boston United, baldj: Nyugodjanak békében

Avatar
Szarka
Aranylabdás
Hozzászólások: 35053
Csatlakozott: 2005.03.21. 17:25

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: Szarka » 2023.02.03. 14:55

Szarka írta:
Maradonapoli írta:Hector Cúper szíriai szövkap lett. Durva.

Hogy még dolgozik vagy hogy még él?

67, azt hittem, már 80 is elmúlt.
Magyarország - Newcastle - Real Madrid , ebben a sorrendben.
"Intensity is our Identity"

Móni, Boston United, baldj: Nyugodjanak békében

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74925
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: Adamek » 2023.02.03. 14:59

Maradonapoli írta:Hector Cúper szíriai szövkap lett. Durva.

ej a vén mutogatós is jól bejárja az összes lepratelepet
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51351
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2023.02.03. 15:04

Adamek írta:
Maradonapoli írta:Hector Cúper szíriai szövkap lett. Durva.

ej a vén mutogatós is jól bejárja az összes lepratelepet

A múltkor kíváncsiságból ránéztem a transfermarkt ukrán bajnokság igazolásira, van-e ott még sportélet.
1. Van.
2. Volt olyan néger, aki Ukrajnából Líbiába igazolt. Igazi kataszrófaturista lehet a srác.

Javier Arizmendi
Kulcsjátékos
Hozzászólások: 2822
Csatlakozott: 2006.01.18. 17:32

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: Javier Arizmendi » 2023.02.04. 16:04

Szarka írta:1. A Vb-k korrupció útján lettek elosztva, másrészt arra kiutaznak a szurkolók 1-2 hétre, egy rendszeres bajnokira nem lesz szurkoló. Aztán érte is jó sok kritika a Dél-Afrikait és főleg a Katari Vb-t is. Aligha lesz újra arab VB, és aligha volt a legnézettebb VB.
Plusz a VB egy presztizs rendezvény 4 évente, nem egy rendszeresített esemény.


elfogadom, hogy így látod, én viszont nem.
1. van rá esély, hogy a 2030-as vb Arábiaban is lesz.
https://www.origo.hu/sport/focivb/20221 ... rszag.html

3. a Premier League-ben a Brentford, Brighton, a Southampton és a Tottenham angol, plusz a West Ham wales-i tulajdonú. nyomomkban még a Pacalnál vannak angol befektetők. egy osztállyal lejjebb is 14 külföldi tulajdonú csapat van. abban bízni, hogy a kínai, indiai, paki, maláj, thai, arab tulajok örökre Angliában maradnak a pénzükkel, szerintem naiv hozzáállás. nagyon úgy tűnik, hogy a helyükre nem nagyon lenne más helyi gazdag, és végtelenségig az amcsi major sport tulajok sem tudnak jönni. az edzők, és játékosok nagy része sem angol, nem tök mindegy nekik, hogy Watfordban, Sheffieldben, Wolwerhampton élnek, vagy Shanghaiban, Dubaiban, Bangokban? ahogy írtad, 5-6 év elég, hogy egy brand lefusson, már pedig ha lefut, akkor a helyére bejön egy másik. az amelyik jobban fizet. a kedves ázsiai tulajok majd megkérik a munkavállalóikat, hogy fáradjanak át kicsivel több pénzért az ázsiai csapataikhoz.
Ez a TV díj elosztás duma szerintem egy angol-szász terelő duma. Depor szurkolóként a kiscsapatok pártján állok, de ha a Madrid és a Barca tv díjaiból levonnánk 50-50 millát, és a százast szétdobnánk a 18 másik közt, az csapatonként nem lenne 5 milla összesen. kijjebb lennének a vízből a kicsik a plusz 5 millával? nem. a Premier League sem osztja szét a többlet tv bevételeit a többi európai liga között, hogy mondjuk a bajnokok ligája kompetitívebb legyen. vígan élvezik, hogy piacvezetők kinában, indiában, és afrikában, miközben a la liga maximum Boliviában és Ecuadorban.

4.Hogy reálisak legyünk, egy Covid előtt évet vettem:
https://www.transfermarkt.com/chinese-s ... on_id=2018
azt látod elfelejteni, hogy ezekben az országokban (Kína, India, Japán, Malaysia, Thaiföld, arab országok legnagyobb városai) eszetlen mennyiségű ember él, szóval soha nem lesz gond megtölteni egy Anfield Road vagy White Hart Lane méretű töpörödött stadit.

5. nem tudom, milyen kongó Arábia stadionokról beszélsz, de az Al Ittihad sztárok nélkül is a Premier League középmezőnyét hozza. az Arábia stadionok hangulatával bevallotan nem vagyok képben, de rosszabb mint a premier league színház aligha lehet. ha egy átlag marokkói, vagy egyiptomi meccsből, és a vb-n a szaudi nézőktől látottakból indulok ki, akkor viszont egész komoly elvárásaim vannak. na most képzeld, ha még odavisznek top játékosokat.
https://www.transfermarkt.com/saudi-pro ... on_id/2021
https://www.transfermarkt.com/saudi-pro ... on_id=2018

Cristiano hülyeségeire 17 ezer ember ment ki a mi nap egy kisebb csapat hazai meccsén a Nassr ellen.

Kicsit olyan érzésem van, hogy az európai ember felsőbbrendűsével tekintesz alá a konkurenciára. A fellegvárak eltűnése kapcsán, miközben te is megemlítesz angol példákat, furcsa, hogy nem tudod elképzelni, hogy ez a semmilyen szinten már nem angol (játékosok, edzők, tulajok, tv nézők) gyökerű liga is hajdanvolt fellegvárrá változzon. Ha 150 millió kínai azt látja, hogy végre a Wuhan Tree Towns-ban játszanak kínai pénzből a világ legjobbjai, akkor őket fogják nézni tv-n és nem a Madridot.

Adamek úrnak: az ázsiai tulajok fizetik a Premier League játékosokat. csak lakóhely kérdése, hogy most valami pusztulat angol iparvárosban élnek a világ legjobbjai, onnantól meg ázsiaban dekkolnának. nekem nincs kétségem, hogy évi 2 millió euroért bármelyik sztár (tisztelet a nagyon kevés kivételnek) hajlandó lenne bárhova igazolni. az angolok elég nagy szarban lennének. a németekkel nincs ilyen gond, most se a külföldi pénz tolja őket extrém módon előre, hanem kb. a saját tehetségükből vannak ott ahol.
ETO

Avatar
Szarka
Aranylabdás
Hozzászólások: 35053
Csatlakozott: 2005.03.21. 17:25

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: Szarka » 2023.02.04. 16:32

Javier Arizmendi írta:
Szarka írta:1. A Vb-k korrupció útján lettek elosztva, másrészt arra kiutaznak a szurkolók 1-2 hétre, egy rendszeres bajnokira nem lesz szurkoló. Aztán érte is jó sok kritika a Dél-Afrikait és főleg a Katari Vb-t is. Aligha lesz újra arab VB, és aligha volt a legnézettebb VB.
Plusz a VB egy presztizs rendezvény 4 évente, nem egy rendszeresített esemény.


elfogadom, hogy így látod, én viszont nem.
1. van rá esély, hogy a 2030-as vb Arábiaban is lesz.
https://www.origo.hu/sport/focivb/20221 ... rszag.html

3. a Premier League-ben a Brentford, Brighton, a Southampton és a Tottenham angol, plusz a West Ham wales-i tulajdonú. nyomomkban még a Pacalnál vannak angol befektetők. egy osztállyal lejjebb is 14 külföldi tulajdonú csapat van. abban bízni, hogy a kínai, indiai, paki, maláj, thai, arab tulajok örökre Angliában maradnak a pénzükkel, szerintem naiv hozzáállás. nagyon úgy tűnik, hogy a helyükre nem nagyon lenne más helyi gazdag, és végtelenségig az amcsi major sport tulajok sem tudnak jönni. az edzők, és játékosok nagy része sem angol, nem tök mindegy nekik, hogy Watfordban, Sheffieldben, Wolwerhampton élnek, vagy Shanghaiban, Dubaiban, Bangokban? ahogy írtad, 5-6 év elég, hogy egy brand lefusson, már pedig ha lefut, akkor a helyére bejön egy másik. az amelyik jobban fizet. a kedves ázsiai tulajok majd megkérik a munkavállalóikat, hogy fáradjanak át kicsivel több pénzért az ázsiai csapataikhoz.
Ez a TV díj elosztás duma szerintem egy angol-szász terelő duma. Depor szurkolóként a kiscsapatok pártján állok, de ha a Madrid és a Barca tv díjaiból levonnánk 50-50 millát, és a százast szétdobnánk a 18 másik közt, az csapatonként nem lenne 5 milla összesen. kijjebb lennének a vízből a kicsik a plusz 5 millával? nem. a Premier League sem osztja szét a többlet tv bevételeit a többi európai liga között, hogy mondjuk a bajnokok ligája kompetitívebb legyen. vígan élvezik, hogy piacvezetők kinában, indiában, és afrikában, miközben a la liga maximum Boliviában és Ecuadorban.

4.Hogy reálisak legyünk, egy Covid előtt évet vettem:
https://www.transfermarkt.com/chinese-s ... on_id=2018
azt látod elfelejteni, hogy ezekben az országokban (Kína, India, Japán, Malaysia, Thaiföld, arab országok legnagyobb városai) eszetlen mennyiségű ember él, szóval soha nem lesz gond megtölteni egy Anfield Road vagy White Hart Lane méretű töpörödött stadit.

5. nem tudom, milyen kongó Arábia stadionokról beszélsz, de az Al Ittihad sztárok nélkül is a Premier League középmezőnyét hozza. az Arábia stadionok hangulatával bevallotan nem vagyok képben, de rosszabb mint a premier league színház aligha lehet. ha egy átlag marokkói, vagy egyiptomi meccsből, és a vb-n a szaudi nézőktől látottakból indulok ki, akkor viszont egész komoly elvárásaim vannak. na most képzeld, ha még odavisznek top játékosokat.
https://www.transfermarkt.com/saudi-pro ... on_id/2021
https://www.transfermarkt.com/saudi-pro ... on_id=2018

Cristiano hülyeségeire 17 ezer ember ment ki a mi nap egy kisebb csapat hazai meccsén a Nassr ellen.

Kicsit olyan érzésem van, hogy az európai ember felsőbbrendűsével tekintesz alá a konkurenciára. A fellegvárak eltűnése kapcsán, miközben te is megemlítesz angol példákat, furcsa, hogy nem tudod elképzelni, hogy ez a semmilyen szinten már nem angol (játékosok, edzők, tulajok, tv nézők) gyökerű liga is hajdanvolt fellegvárrá változzon. Ha 150 millió kínai azt látja, hogy végre a Wuhan Tree Towns-ban játszanak kínai pénzből a világ legjobbjai, akkor őket fogják nézni tv-n és nem a Madridot.

Adamek úrnak: az ázsiai tulajok fizetik a Premier League játékosokat. csak lakóhely kérdése, hogy most valami pusztulat angol iparvárosban élnek a világ legjobbjai, onnantól meg ázsiaban dekkolnának. nekem nincs kétségem, hogy évi 2 millió euroért bármelyik sztár (tisztelet a nagyon kevés kivételnek) hajlandó lenne bárhova igazolni. az angolok elég nagy szarban lennének. a németekkel nincs ilyen gond, most se a külföldi pénz tolja őket extrém módon előre, hanem kb. a saját tehetségükből vannak ott ahol.


1. VB mint mondtam külön sztori, de szerintem akármennire is lobbiznak, bundázzák meg, nem lesz meg 2030 szaudiaknak. Katar túl nagy bukta volt ehhez. Aztán lehet lesz még annyi bőr a FIFA tagok arcán.

2. eltűnt :(

3. A PL tele van külföldi befektetőkkel persze, nem véletlenül. Nem kell Dubajjal jönni, ott van Monaco, mint ideális paradicsom a dollármilliomos játékosoknak és tulajoknak, de lehetne menni Mallorcára, Genova, de a PSG sem véletlenül egy világhíres városban van. Ennek ellenére a franciknál továbbra is csak Katar fektetett be , tavaly a Newcastle-t és a Chelsea-t vették meg, és most is volna kereslet PL klubokra ( Glazerék kiszállnának, elvileg van is kereslet ), egy másik szaudi konglomerátum pedig a Tottenhamet környékezi. Még mindig a tőke megy a brandhez, és nem akar külön erőforrást beleölni, hogy saját brandet építsen. Örökké persze nem fog tartani, de az egyetlen nyoma a változásnak az a kontinentális Szuperliga, nem egy Ázsiai vagy Arab szuperliga. Kiépíthető lenne 6-10 év alatt egy ázsiai liga, de jelenleg nyoma sincs a szándéknak. Ahogy az MLS felfuttatáásának sem.

4.-5. Nem tudom megmondani, milyen szurkolók voltak/vannak arabban. Jó példa lenne az idei olasz szuperkupa, Rijádban volt, 51000 embert ki is rángattak. Aki látta elmondhatja, micsoda szurkolás lehetett. Katarból kiindulva, nem túl lelkes szurkolóra számítok, gondolom 2-0-nál már nem jöttek vissza a második félidőre :)

Az, hogy darabra kint vannak, főleg ha kirendelten, az nem piac. Arábiban nincs piac, ott csak olajsejkek vannak. Ázsiában van kereslet, van piac, de ott se hiszem, hogy olyan lelkes szurkolótábor lenne. És lásd 3. pont vége: még ha adott is lenne egy lehetőség kiépíteni egy konkurens ligát, nyoma sincs a próbálkozásnak. Több mint egy évtizede ölik a távol-keletiek a pénzt a fociba, de csak a PL nőtt meg ebből, ők szakítottak nagyot a piacból, és tizeniksz év után is PL klubok után érdeklődnek arabok, amcsi befektetők, senki se kezd Mahacskala szinten se klubépítésbe ( és az is egy vicc szint volt egy Topliga BL indulójához képest ). Egyszerűen a könnyebb utat válasszák és megveszik a kész-terméket, minthogy maguktól rakják össze.
Egy arab vagy kínai befektetőt se mozgatnak hazafias szálak.
Magyarország - Newcastle - Real Madrid , ebben a sorrendben.
"Intensity is our Identity"

Móni, Boston United, baldj: Nyugodjanak békében

Avatar
Szarka
Aranylabdás
Hozzászólások: 35053
Csatlakozott: 2005.03.21. 17:25

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: Szarka » 2023.02.04. 16:45

Javier Arizmendi írta:
Szarka írta:1. A Vb-k korrupció útján lettek elosztva, másrészt arra kiutaznak a szurkolók 1-2 hétre, egy rendszeres bajnokira nem lesz szurkoló. Aztán érte is jó sok kritika a Dél-Afrikait és főleg a Katari Vb-t is. Aligha lesz újra arab VB, és aligha volt a legnézettebb VB.
Plusz a VB egy presztizs rendezvény 4 évente, nem egy rendszeresített esemény.



Kicsit olyan érzésem van, hogy az európai ember felsőbbrendűsével tekintesz alá a konkurenciára. A fellegvárak eltűnése kapcsán, miközben te is megemlítesz angol példákat, furcsa, hogy nem tudod elképzelni, hogy ez a semmilyen szinten már nem angol (játékosok, edzők, tulajok, tv nézők) gyökerű liga is hajdanvolt fellegvárrá változzon. Ha 150 millió kínai azt látja, hogy végre a Wuhan Tree Towns-ban játszanak kínai pénzből a világ legjobbjai, akkor őket fogják nézni tv-n és nem a Madridot.

Adamek úrnak: az ázsiai tulajok fizetik a Premier League játékosokat. csak lakóhely kérdése, hogy most valami pusztulat angol iparvárosban élnek a világ legjobbjai, onnantól meg ázsiaban dekkolnának. nekem nincs kétségem, hogy évi 2 millió euroért bármelyik sztár (tisztelet a nagyon kevés kivételnek) hajlandó lenne bárhova igazolni. az angolok elég nagy szarban lennének. a németekkel nincs ilyen gond, most se a külföldi pénz tolja őket extrém módon előre, hanem kb. a saját tehetségükből vannak ott ahol.


Most csak ehhez:

Én el tudom képzelni, hogy Kínában kiépüljön egy top liga, de ehhez annyi meló és pénz kéne, amennyit nem szánnak rá a felek. Maga a szándék is hiányzik. De ha meg is volna, 6-10 év konstant pénztemető után jöhetne létre.

A fenti fizuhoz annyit, hogy 2 millió éves fizu nagyon kevés, kb ennyivel többet tud igérni a Milan ajánlatára a Brentford, ha eg sztárt akar igazolni :) A top sztárok 15-20 milliót keresnek, de a 100-150 helyezettek ( ami a PL alsóháza játékosait jelenti ) keresnek évi 1,5-2 millát. Ezt azért nem 2 millióval kell megtolni, hogy Ázsiába költözzön a karriere csúcsán.

https://www.spotrac.com/epl/rankings/

Nem fehér ember felsőbbrendűsége, hanem az, hogy még mindig Európa jelenti a foci központját, Nyugat-európa pedig a legnagyobb piacát, és itt adott már egy kiépített rendszer, ami nem másolható le csak úgy ad hoc. Egy Szuperliga buktája is jelzi, hogy csak úgy nem születik egyik percről a másikra egy konkurens liga, pedig ott már adott volt a pénz, adottak voltak a klubok, de a helyi szurkolók és a FIFA meg tudta akadályozni egyáltalán a létrejöttét. És ha létrejön, akkor is még versenyt kell futni a PL-el. Ha majd létrejött a szuperliga, és működni is fog ( legalább egyszintre kerülne a PL-el ), na akkor fog felmerülni egy ázsiai szuperliga talán. Addig marad a tuti, és a készbe befektetés.
Magyarország - Newcastle - Real Madrid , ebben a sorrendben.
"Intensity is our Identity"

Móni, Boston United, baldj: Nyugodjanak békében

SuperDepor
Moderátor
Hozzászólások: 40699
Csatlakozott: 2006.03.07. 23:03
Tartózkodási hely: Magyar-Osztrák Monarchia

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: SuperDepor » 2023.02.04. 18:09

Szarka írta:
Javier Arizmendi írta:
Szarka írta:1. A Vb-k korrupció útján lettek elosztva, másrészt arra kiutaznak a szurkolók 1-2 hétre, egy rendszeres bajnokira nem lesz szurkoló. Aztán érte is jó sok kritika a Dél-Afrikait és főleg a Katari Vb-t is. Aligha lesz újra arab VB, és aligha volt a legnézettebb VB.
Plusz a VB egy presztizs rendezvény 4 évente, nem egy rendszeresített esemény.



Kicsit olyan érzésem van, hogy az európai ember felsőbbrendűsével tekintesz alá a konkurenciára. A fellegvárak eltűnése kapcsán, miközben te is megemlítesz angol példákat, furcsa, hogy nem tudod elképzelni, hogy ez a semmilyen szinten már nem angol (játékosok, edzők, tulajok, tv nézők) gyökerű liga is hajdanvolt fellegvárrá változzon. Ha 150 millió kínai azt látja, hogy végre a Wuhan Tree Towns-ban játszanak kínai pénzből a világ legjobbjai, akkor őket fogják nézni tv-n és nem a Madridot.

Adamek úrnak: az ázsiai tulajok fizetik a Premier League játékosokat. csak lakóhely kérdése, hogy most valami pusztulat angol iparvárosban élnek a világ legjobbjai, onnantól meg ázsiaban dekkolnának. nekem nincs kétségem, hogy évi 2 millió euroért bármelyik sztár (tisztelet a nagyon kevés kivételnek) hajlandó lenne bárhova igazolni. az angolok elég nagy szarban lennének. a németekkel nincs ilyen gond, most se a külföldi pénz tolja őket extrém módon előre, hanem kb. a saját tehetségükből vannak ott ahol.


Most csak ehhez:

Én el tudom képzelni, hogy Kínában kiépüljön egy top liga, de ehhez annyi meló és pénz kéne, amennyit nem szánnak rá a felek. Maga a szándék is hiányzik. De ha meg is volna, 6-10 év konstant pénztemető után jöhetne létre.

A fenti fizuhoz annyit, hogy 2 millió éves fizu nagyon kevés, kb ennyivel többet tud igérni a Milan ajánlatára a Brentford, ha eg sztárt akar igazolni :) A top sztárok 15-20 milliót keresnek, de a 100-150 helyezettek ( ami a PL alsóháza játékosait jelenti ) keresnek évi 1,5-2 millát. Ezt azért nem 2 millióval kell megtolni, hogy Ázsiába költözzön a karriere csúcsán.

https://www.spotrac.com/epl/rankings/

Nem fehér ember felsőbbrendűsége, hanem az, hogy még mindig Európa jelenti a foci központját, Nyugat-európa pedig a legnagyobb piacát, és itt adott már egy kiépített rendszer, ami nem másolható le csak úgy ad hoc. Egy Szuperliga buktája is jelzi, hogy csak úgy nem születik egyik percről a másikra egy konkurens liga, pedig ott már adott volt a pénz, adottak voltak a klubok, de a helyi szurkolók és a FIFA meg tudta akadályozni egyáltalán a létrejöttét. És ha létrejön, akkor is még versenyt kell futni a PL-el. Ha majd létrejött a szuperliga, és működni is fog ( legalább egyszintre kerülne a PL-el ), na akkor fog felmerülni egy ázsiai szuperliga talán. Addig marad a tuti, és a készbe befektetés.

A sport az egyetemes kultúra része, a futball pedig a sport legerősebb hajtása. Kultúrát nem hoz létre a piac, mert a kultúrának értéke van, de ára nincs. A Ronaldo üggyel a futball megvásárlása önmaga paródiájává vált.
Ne aggódjatok hát a holnapért mert a holnap majd aggódik magáért. Elég minden napnak a maga baja.

Avatar
zaggar
Tartalék
Hozzászólások: 1684
Csatlakozott: 2015.04.09. 16:10
Tartózkodási hely: Ország gyöngye-aranya

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: zaggar » 2023.02.06. 13:59

Úgy tűnik, h az olasz vírus elért a ködös Albionba is, a Cityt vizsgálgatják komolyabb pénzügyi visszaélések miatt. Ott is elképzelhető pontlevonás, hátrébb sorolás. Kicsit átalakul a nemzetközi mezőny összetétele, ha mindenhol lesújt a guillotine.
Újpest-Munkás
Serie A iránt érdekl?d? (Milan és a többiek)

"Az ön parancsa nekem nem parancs. Az én látható f?hatóságom az árkodi püspök meg a vallás- és közoktatásügyi miniszter, a láthatatlan meg, aki ígéreteimet számon tartja, maga a megváltó Krisztus."

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74925
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: Adamek » 2023.02.06. 14:06

zaggar írta:Úgy tűnik, h az olasz vírus elért a ködös Albionba is, a Cityt vizsgálgatják komolyabb pénzügyi visszaélések miatt. Ott is elképzelhető pontlevonás, hátrébb sorolás. Kicsit átalakul a nemzetközi mezőny összetétele, ha mindenhol lesújt a guillotine.

alakul a Torquay United-Sanbenedettese BL döntő
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
zaggar
Tartalék
Hozzászólások: 1684
Csatlakozott: 2015.04.09. 16:10
Tartózkodási hely: Ország gyöngye-aranya

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: zaggar » 2023.02.06. 14:14

Adamek írta:
zaggar írta:Úgy tűnik, h az olasz vírus elért a ködös Albionba is, a Cityt vizsgálgatják komolyabb pénzügyi visszaélések miatt. Ott is elképzelhető pontlevonás, hátrébb sorolás. Kicsit átalakul a nemzetközi mezőny összetétele, ha mindenhol lesújt a guillotine.

alakul a Torquay United-Sanbenedettese BL döntő


Ott nem is lenne panasz a hangulatra, a Sanb-nak kiváló szurkolótábora van.
Újpest-Munkás
Serie A iránt érdekl?d? (Milan és a többiek)

"Az ön parancsa nekem nem parancs. Az én látható f?hatóságom az árkodi püspök meg a vallás- és közoktatásügyi miniszter, a láthatatlan meg, aki ígéreteimet számon tartja, maga a megváltó Krisztus."

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51351
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2023.02.06. 14:42

:lol:

A juve utána ciciről is kiderült, hogy feketén, zsebbe fizetett - ők speciel Mancininek... azt hittem ezek a dolgok a 90-es évek, 2000-es évek magyar gengsztertulajaira volt jellemző és paszdmeg világmárkáknál is ez ment.. :DDDD

SuperDepor
Moderátor
Hozzászólások: 40699
Csatlakozott: 2006.03.07. 23:03
Tartózkodási hely: Magyar-Osztrák Monarchia

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: SuperDepor » 2023.02.06. 15:11

Ne aggódjatok hát a holnapért mert a holnap majd aggódik magáért. Elég minden napnak a maga baja.

Avatar
Szarka
Aranylabdás
Hozzászólások: 35053
Csatlakozott: 2005.03.21. 17:25

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: Szarka » 2023.02.06. 17:11

zaggar írta:Úgy tűnik, h az olasz vírus elért a ködös Albionba is, a Cityt vizsgálgatják komolyabb pénzügyi visszaélések miatt. Ott is elképzelhető pontlevonás, hátrébb sorolás. Kicsit átalakul a nemzetközi mezőny összetétele, ha mindenhol lesújt a guillotine.

Meglátjuk, mik a konkrét vádak, ütközik-e törvénybe, vagy csak az FFPbe. Utóbbit a CASt megjáratva évekig még tovább húzhatják, és a végén kapnak talán eltiltás igazolásoktól.
Kíváncsi vagyok, hova fut ez majd ki, de az emirátusbeliek minden neves ügyvédet bevetnek majd.
Magyarország - Newcastle - Real Madrid , ebben a sorrendben.
"Intensity is our Identity"

Móni, Boston United, baldj: Nyugodjanak békében

Avatar
Szarka
Aranylabdás
Hozzászólások: 35053
Csatlakozott: 2005.03.21. 17:25

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: Szarka » 2023.02.07. 00:24

SuperDepor írta:https://magyarnemzet.hu/kulfold/2023/02/a-chelsea-es-a-newcastle-united-egykori-jatekosa-is-a-torokorszagi-romok-alatt?utm_medium=Social&utm_campaign=magyarnemzet&utm_source=Facebook#Echobox=1675689737

Szerencsére életben van , de sose szerettem az ilyen híreket. Miért izguljak érte jobban, mint a többiekért, akik még életben lehetnek? Örülök, hogy túlélte, remélem a többieket is sikerül kimenteni.
Magyarország - Newcastle - Real Madrid , ebben a sorrendben.
"Intensity is our Identity"

Móni, Boston United, baldj: Nyugodjanak békében

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51351
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2023.02.07. 01:11

Szarka írta:
SuperDepor írta:https://magyarnemzet.hu/kulfold/2023/02/a-chelsea-es-a-newcastle-united-egykori-jatekosa-is-a-torokorszagi-romok-alatt?utm_medium=Social&utm_campaign=magyarnemzet&utm_source=Facebook#Echobox=1675689737

Szerencsére életben van , de sose szerettem az ilyen híreket. Miért izguljak érte jobban, mint a többiekért, akik még életben lehetnek? Örülök, hogy túlélte, remélem a többieket is sikerül kimenteni.

pontosan - agyfaszt kapok tőle, hogy az NS egy másodosztályú gárda kapusáért retteg címlapon, miközben minimum tízezrek vannak még a romok alatt bazmeg, kifordult magából ez a kurva világ a nerverzumban, a focista érték, bárki más nyugodtan megdögölhet (orbáni világkép) - és nekem egy faszadék se jöjjön azzal, hogy de az ns sportlap és azért, nem nem azért, mert egy posztfasisztakommunista lopós tekintélyuralmi geci szócsöve lettek az ő értékrendjével

SuperDepor
Moderátor
Hozzászólások: 40699
Csatlakozott: 2006.03.07. 23:03
Tartózkodási hely: Magyar-Osztrák Monarchia

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: SuperDepor » 2023.02.07. 04:06

Maradonapoli írta:
Szarka írta:
SuperDepor írta:https://magyarnemzet.hu/kulfold/2023/02/a-chelsea-es-a-newcastle-united-egykori-jatekosa-is-a-torokorszagi-romok-alatt?utm_medium=Social&utm_campaign=magyarnemzet&utm_source=Facebook#Echobox=1675689737

Szerencsére életben van , de sose szerettem az ilyen híreket. Miért izguljak érte jobban, mint a többiekért, akik még életben lehetnek? Örülök, hogy túlélte, remélem a többieket is sikerül kimenteni.

pontosan - agyfaszt kapok tőle, hogy az NS egy másodosztályú gárda kapusáért retteg címlapon, miközben minimum tízezrek vannak még a romok alatt bazmeg, kifordult magából ez a kurva világ a nerverzumban, a focista érték, bárki más nyugodtan megdögölhet (orbáni világkép) - és nekem egy faszadék se jöjjön azzal, hogy de az ns sportlap és azért, nem nem azért, mert egy posztfasisztakommunista lopós tekintélyuralmi geci szócsöve lettek az ő értékrendjével

Ki ne találjátok már, hogy ez magyar szokás, kb 10 nyugat európai sportoldal és futballista oldalán olvastam este ezekről. Nem izgulok senkiert sem, maximum sajnálom őket, de van ez a dolog, hogy média, aki nem a sarki hentesről fog cikket lehozni, se a Lajtán innen, se a Lajtán túl.
Ne aggódjatok hát a holnapért mert a holnap majd aggódik magáért. Elég minden napnak a maga baja.

Avatar
Szarka
Aranylabdás
Hozzászólások: 35053
Csatlakozott: 2005.03.21. 17:25

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: Szarka » 2023.02.07. 07:35

SuperDepor írta:
Maradonapoli írta:
Szarka írta:Szerencsére életben van , de sose szerettem az ilyen híreket. Miért izguljak érte jobban, mint a többiekért, akik még életben lehetnek? Örülök, hogy túlélte, remélem a többieket is sikerül kimenteni.

pontosan - agyfaszt kapok tőle, hogy az NS egy másodosztályú gárda kapusáért retteg címlapon, miközben minimum tízezrek vannak még a romok alatt bazmeg, kifordult magából ez a kurva világ a nerverzumban, a focista érték, bárki más nyugodtan megdögölhet (orbáni világkép) - és nekem egy faszadék se jöjjön azzal, hogy de az ns sportlap és azért, nem nem azért, mert egy posztfasisztakommunista lopós tekintélyuralmi geci szócsöve lettek az ő értékrendjével

Ki ne találjátok már, hogy ez magyar szokás, kb 10 nyugat európai sportoldal és futballista oldalán olvastam este ezekről. Nem izgulok senkiert sem, maximum sajnálom őket, de van ez a dolog, hogy média, aki nem a sarki hentesről fog cikket lehozni, se a Lajtán innen, se a Lajtán túl.

Én nem mondom, hogy magyar szokàs, látom nemzetközi sportoldalakon is. Ez a média hatása, globalisan. A celeb, a cuki mindig könnyebben eladható, mint az átlagember.
Magyarország - Newcastle - Real Madrid , ebben a sorrendben.
"Intensity is our Identity"

Móni, Boston United, baldj: Nyugodjanak békében

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74925
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: Adamek » 2023.02.07. 09:06

Maradonapoli írta:
Szarka írta:
SuperDepor írta:https://magyarnemzet.hu/kulfold/2023/02/a-chelsea-es-a-newcastle-united-egykori-jatekosa-is-a-torokorszagi-romok-alatt?utm_medium=Social&utm_campaign=magyarnemzet&utm_source=Facebook#Echobox=1675689737

Szerencsére életben van , de sose szerettem az ilyen híreket. Miért izguljak érte jobban, mint a többiekért, akik még életben lehetnek? Örülök, hogy túlélte, remélem a többieket is sikerül kimenteni.

pontosan - agyfaszt kapok tőle, hogy az NS egy másodosztályú gárda kapusáért retteg címlapon, miközben minimum tízezrek vannak még a romok alatt bazmeg, kifordult magából ez a kurva világ a nerverzumban, a focista érték, bárki más nyugodtan megdögölhet (orbáni világkép) - és nekem egy faszadék se jöjjön azzal, hogy de az ns sportlap és azért, nem nem azért, mert egy posztfasisztakommunista lopós tekintélyuralmi geci szócsöve lettek az ő értékrendjével

ez most 99% bulvár-nembulvár kérdés és maximum a maradék százalék a ner-nemner kérdéskör
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

SuperDepor
Moderátor
Hozzászólások: 40699
Csatlakozott: 2006.03.07. 23:03
Tartózkodási hely: Magyar-Osztrák Monarchia

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: SuperDepor » 2023.02.07. 09:22

Adamek írta:
Maradonapoli írta:
Szarka írta:Szerencsére életben van , de sose szerettem az ilyen híreket. Miért izguljak érte jobban, mint a többiekért, akik még életben lehetnek? Örülök, hogy túlélte, remélem a többieket is sikerül kimenteni.

pontosan - agyfaszt kapok tőle, hogy az NS egy másodosztályú gárda kapusáért retteg címlapon, miközben minimum tízezrek vannak még a romok alatt bazmeg, kifordult magából ez a kurva világ a nerverzumban, a focista érték, bárki más nyugodtan megdögölhet (orbáni világkép) - és nekem egy faszadék se jöjjön azzal, hogy de az ns sportlap és azért, nem nem azért, mert egy posztfasisztakommunista lopós tekintélyuralmi geci szócsöve lettek az ő értékrendjével

ez most 99% bulvár-nembulvár kérdés és maximum a maradék százalék a ner-nemner kérdéskör

kezdek aggódni Imréért, fel fogom keresni személyesen :)
Ne aggódjatok hát a holnapért mert a holnap majd aggódik magáért. Elég minden napnak a maga baja.


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Google Adsense [Bot], Javier Arizmendi, Savaria1919, Szarka valamint 88 vendég