BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

Avatar
RC
Moderátor
Hozzászólások: 36804
Csatlakozott: 2005.07.28. 00:16
Tartózkodási hely: Savaria

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: RC » 2024.04.25. 18:00

Maradonapoli írta:Rangnick bátyót akarja a Bauern, rendes tőlük, hogy végre izgalmassá hajlandóak tenni a ligát és adnak némi fórt az ellenfeleknek.

Érthetőbb lenne, mint a manchesteri kinevezése, mindenesetre nem az ideális megoldás szerintem. Majd Lőw előre lépve triplázni fog, ezért is utasította el az Újpestet.
SABARIA 1926

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51521
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2024.04.25. 18:09

Szarka írta:
Adamek írta:na, a bárszalonna pocokja mégis marad, most jobban halad a szekér

Eredetileg is szerintem csak azért mondta be a távozást, mert félt, hogy egy héten belül kirúgják, és így akart elébe menni.

kb.

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51521
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2024.04.25. 18:09

RC írta:
Maradonapoli írta:Rangnick bátyót akarja a Bauern, rendes tőlük, hogy végre izgalmassá hajlandóak tenni a ligát és adnak némi fórt az ellenfeleknek.

Érthetőbb lenne, mint a manchesteri kinevezése, mindenesetre nem az ideális megoldás szerintem. Majd Lőw előre lépve triplázni fog, ezért is utasította el az Újpestet.

nyelvi akadályok mindenesetre nem lesznek a keret nagyobbik részével

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51521
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2024.04.25. 20:36

bazmeg... amikor nem fogadok holland meccsre, mészárlást rendeznek...

a psv 8-al megy a heerenveen ellen és még van tíz perc...

Avatar
Szarka
Aranylabdás
Hozzászólások: 35160
Csatlakozott: 2005.03.21. 17:25

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: Szarka » 2024.04.25. 20:50

RC írta:
Maradonapoli írta:Rangnick bátyót akarja a Bauern, rendes tőlük, hogy végre izgalmassá hajlandóak tenni a ligát és adnak némi fórt az ellenfeleknek.

Érthetőbb lenne, mint a manchesteri kinevezése, mindenesetre nem az ideális megoldás szerintem. Majd Lőw előre lépve triplázni fog, ezért is utasította el az Újpestet.

Löw-ből se lesz edző úgy tűnik. Azért pár év után már dobbantani kéne, ha van benne ambíció. Neki főleg lenne CV-je komoly melókhoz is, nem csak az Újpesthez, hanem topligákhoz. De neki szerintem megfelel ez a topfoci mögötti másodhegedűs szerep.
Magyarország - Newcastle - Real Madrid , ebben a sorrendben.
"Intensity is our Identity"

Móni, Boston United, baldj: Nyugodjanak békében

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51521
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2024.04.25. 21:25

Szarka írta:
RC írta:
Maradonapoli írta:Rangnick bátyót akarja a Bauern, rendes tőlük, hogy végre izgalmassá hajlandóak tenni a ligát és adnak némi fórt az ellenfeleknek.

Érthetőbb lenne, mint a manchesteri kinevezése, mindenesetre nem az ideális megoldás szerintem. Majd Lőw előre lépve triplázni fog, ezért is utasította el az Újpestet.

Löw-ből se lesz edző úgy tűnik. Azért pár év után már dobbantani kéne, ha van benne ambíció. Neki főleg lenne CV-je komoly melókhoz is, nem csak az Újpesthez, hanem topligákhoz. De neki szerintem megfelel ez a topfoci mögötti másodhegedűs szerep.

amíg megy Tusinger elvtársnak és topcsapatokat kilincselnek végig, addig ezzel nincs is semmi baj, mozgó vonatról nem jó leugrani
eljön majd az idő, amikor nem fogják egyből hívni másik helyre a káposztazabálót, hanem lesz 1-2 év pauzája, na ekkor kell majd bátornak lenni zsótinak, ha megkeresik valahonnan

Avatar
Szarka
Aranylabdás
Hozzászólások: 35160
Csatlakozott: 2005.03.21. 17:25

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: Szarka » 2024.04.25. 21:57

Maradonapoli írta:
Szarka írta:
RC írta:Érthetőbb lenne, mint a manchesteri kinevezése, mindenesetre nem az ideális megoldás szerintem. Majd Lőw előre lépve triplázni fog, ezért is utasította el az Újpestet.

Löw-ből se lesz edző úgy tűnik. Azért pár év után már dobbantani kéne, ha van benne ambíció. Neki főleg lenne CV-je komoly melókhoz is, nem csak az Újpesthez, hanem topligákhoz. De neki szerintem megfelel ez a topfoci mögötti másodhegedűs szerep.

amíg megy Tusinger elvtársnak és topcsapatokat kilincselnek végig, addig ezzel nincs is semmi baj, mozgó vonatról nem jó leugrani
eljön majd az idő, amikor nem fogják egyből hívni másik helyre a káposztazabálót, hanem lesz 1-2 év pauzája, na ekkor kell majd bátornak lenni zsótinak, ha megkeresik valahonnan

De miert jobb állandó másodhegedűsnek lenned, ha volna ambíciód a főszerepre? Aki edző akart lenni , pár év (3-5) segédmunka után már elvállalt egy vezetőedzői munkát. Löw 12 éve másodedző, aki ennyi idő után nem lett vezetőedző, az nem is akar az lenni.
Magyarország - Newcastle - Real Madrid , ebben a sorrendben.
"Intensity is our Identity"

Móni, Boston United, baldj: Nyugodjanak békében

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51521
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2024.04.26. 00:21

Szarka írta:
Maradonapoli írta:
Szarka írta:Löw-ből se lesz edző úgy tűnik. Azért pár év után már dobbantani kéne, ha van benne ambíció. Neki főleg lenne CV-je komoly melókhoz is, nem csak az Újpesthez, hanem topligákhoz. De neki szerintem megfelel ez a topfoci mögötti másodhegedűs szerep.

amíg megy Tusinger elvtársnak és topcsapatokat kilincselnek végig, addig ezzel nincs is semmi baj, mozgó vonatról nem jó leugrani
eljön majd az idő, amikor nem fogják egyből hívni másik helyre a káposztazabálót, hanem lesz 1-2 év pauzája, na ekkor kell majd bátornak lenni zsótinak, ha megkeresik valahonnan

De miert jobb állandó másodhegedűsnek lenned, ha volna ambíciód a főszerepre? Aki edző akart lenni , pár év (3-5) segédmunka után már elvállalt egy vezetőedzői munkát. Löw 12 éve másodedző, aki ennyi idő után nem lett vezetőedző, az nem is akar az lenni.

Bódog Tomi az ellenpélda, mennyire vezetőedző akart lenni, oszt nem gyütt össze a siker, örült, amikor visszasettenkedhetett nyugatra pályaedzőnek. Kétélű a dolog. Amíg megy a szekér luxusmásodedzőként, addig ne akarjon lehet ugyanannyiért elmenni egy Freiburghoz - mert vagy bejön vagy nem. Egy tuti, hogy vezetőedzőként kurva nagyot kell villantania /vagy megörökölni a padot/, ha majd egyszer oda akarna majd érni "főedzőkként", ahol most pályaedzőként van. Én inkább élvezném a pezgsést, a BL-t, a címeket másodedzőként, mint harcoljak a kiesés elkerülése ellen egy Mainzzal - ahol az első sz*rabb sorozat után lapát -... de nem vagyunk egyformák.

Avatar
Szarka
Aranylabdás
Hozzászólások: 35160
Csatlakozott: 2005.03.21. 17:25

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: Szarka » 2024.04.26. 01:00

Maradonapoli írta:
Szarka írta:
Maradonapoli írta:amíg megy Tusinger elvtársnak és topcsapatokat kilincselnek végig, addig ezzel nincs is semmi baj, mozgó vonatról nem jó leugrani
eljön majd az idő, amikor nem fogják egyből hívni másik helyre a káposztazabálót, hanem lesz 1-2 év pauzája, na ekkor kell majd bátornak lenni zsótinak, ha megkeresik valahonnan

De miert jobb állandó másodhegedűsnek lenned, ha volna ambíciód a főszerepre? Aki edző akart lenni , pár év (3-5) segédmunka után már elvállalt egy vezetőedzői munkát. Löw 12 éve másodedző, aki ennyi idő után nem lett vezetőedző, az nem is akar az lenni.

Bódog Tomi az ellenpélda, mennyire vezetőedző akart lenni, oszt nem gyütt össze a siker, örült, amikor visszasettenkedhetett nyugatra pályaedzőnek. Kétélű a dolog. Amíg megy a szekér luxusmásodedzőként, addig ne akarjon lehet ugyanannyiért elmenni egy Freiburghoz - mert vagy bejön vagy nem. Egy tuti, hogy vezetőedzőként kurva nagyot kell villantania /vagy megörökölni a padot/, ha majd egyszer oda akarna majd érni "főedzőkként", ahol most pályaedzőként van. Én inkább élvezném a pezgsést, a BL-t, a címeket másodedzőként, mint harcoljak a kiesés elkerülése ellen egy Mainzzal - ahol az első sz*rabb sorozat után lapát -... de nem vagyunk egyformák.

Élvezheti , de akkor örökre ott ragad. Mourinhozól Artetáig, minden másodedző 3-5 éven belül elkezdi a vezetőedzői munkát, és igen, néha fos kis csapatoknál kell kezdeni, vagy ifistákkal.
Nem találtam olyan sikeres edzőt, aki 10 év után állt volna vezetőedzőnek. Carlos Queirozt hittem annak, de ő is összesen 2+4 évet volt Fergie másodedzője , és neki ki is jutott a hullámzásból.
Magyarország - Newcastle - Real Madrid , ebben a sorrendben.
"Intensity is our Identity"

Móni, Boston United, baldj: Nyugodjanak békében

Javier Arizmendi
Kulcsjátékos
Hozzászólások: 2849
Csatlakozott: 2006.01.18. 17:32

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: Javier Arizmendi » 2024.04.26. 08:08

Mi van, ha Cica alkalmatlan a vezetőedzői posztra? És ezt be is látta? Murva jól alá tud dolgozni Zuhanynak, de a vezetőedzoséggel járó stresszt már nem tudná kezelni, sztárjátékosokat nem tudna utasítani, kezelni, hogy ki miért maradt ki a kezdőből zsinórban háromszor, a médiaval sem akar naponta csacsogni. Az ő motivációja lehet az is, hogy minél jobb másodedző legyen. Teljesen korrekt lenne, ha így lenne. Psg, chelsea, bayern, még ha csak másodedzőként is, durva jó karrier ez Újpestről.
ETO

Mech
Aranylabdás
Hozzászólások: 21430
Csatlakozott: 2009.07.21. 15:39
Tartózkodási hely: Budapest

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: Mech » 2024.04.26. 09:08

Javier Arizmendi írta:Mi van, ha Cica alkalmatlan a vezetőedzői posztra? És ezt be is látta? Murva jól alá tud dolgozni Zuhanynak, de a vezetőedzoséggel járó stresszt már nem tudná kezelni, sztárjátékosokat nem tudna utasítani, kezelni, hogy ki miért maradt ki a kezdőből zsinórban háromszor, a médiaval sem akar naponta csacsogni. Az ő motivációja lehet az is, hogy minél jobb másodedző legyen. Teljesen korrekt lenne, ha így lenne. Psg, chelsea, bayern, még ha csak másodedzőként is, durva jó karrier ez Újpestről.

Én ezt az indokolatlan b*sztatást érzem furának vele kapcsolatban, mintha egy ilyen ingyenélő senki lenne. 44 éves. Oké, 10 éve már az edzői pályán van, de mi van, ha csak 50 évesen lesz először vezetőedző? Vagy 55 évesen? Miért lenne elképzelhetetlen, hogy tudatosan építi magát arra a feladatra?

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 75074
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: Adamek » 2024.04.26. 11:33

Mech írta:
Javier Arizmendi írta:Mi van, ha Cica alkalmatlan a vezetőedzői posztra? És ezt be is látta? Murva jól alá tud dolgozni Zuhanynak, de a vezetőedzoséggel járó stresszt már nem tudná kezelni, sztárjátékosokat nem tudna utasítani, kezelni, hogy ki miért maradt ki a kezdőből zsinórban háromszor, a médiaval sem akar naponta csacsogni. Az ő motivációja lehet az is, hogy minél jobb másodedző legyen. Teljesen korrekt lenne, ha így lenne. Psg, chelsea, bayern, még ha csak másodedzőként is, durva jó karrier ez Újpestről.

Én ezt az indokolatlan b*sztatást érzem furának vele kapcsolatban, mintha egy ilyen ingyenélő senki lenne. 44 éves. Oké, 10 éve már az edzői pályán van, de mi van, ha csak 50 évesen lesz először vezetőedző? Vagy 55 évesen? Miért lenne elképzelhetetlen, hogy tudatosan építi magát arra a feladatra?

vagy mi van ha belátja a civil nép, hogy ez két külön szakmai specializáció
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
Szarka
Aranylabdás
Hozzászólások: 35160
Csatlakozott: 2005.03.21. 17:25

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: Szarka » 2024.04.26. 13:33

Mech írta:
Javier Arizmendi írta:Mi van, ha Cica alkalmatlan a vezetőedzői posztra? És ezt be is látta? Murva jól alá tud dolgozni Zuhanynak, de a vezetőedzoséggel járó stresszt már nem tudná kezelni, sztárjátékosokat nem tudna utasítani, kezelni, hogy ki miért maradt ki a kezdőből zsinórban háromszor, a médiaval sem akar naponta csacsogni. Az ő motivációja lehet az is, hogy minél jobb másodedző legyen. Teljesen korrekt lenne, ha így lenne. Psg, chelsea, bayern, még ha csak másodedzőként is, durva jó karrier ez Újpestről.

Én ezt az indokolatlan b*sztatást érzem furának vele kapcsolatban, mintha egy ilyen ingyenélő senki lenne. 44 éves. Oké, 10 éve már az edzői pályán van, de mi van, ha csak 50 évesen lesz először vezetőedző? Vagy 55 évesen? Miért lenne elképzelhetetlen, hogy tudatosan építi magát arra a feladatra?

Én nem basztatom, hanem biztosra veszem, hogy nem akar vezetőedző lenni. Ez nem ingyenélés, ez is egy fontos szakma, ebben is ki lehet teljesedni.

Mondj hozzá hasonló edzőt, aki 12 év után döntötte el, hogy végre vezetődző lesz.
Magyarország - Newcastle - Real Madrid , ebben a sorrendben.
"Intensity is our Identity"

Móni, Boston United, baldj: Nyugodjanak békében

Avatar
zaggar
Tartalék
Hozzászólások: 1748
Csatlakozott: 2015.04.09. 16:10
Tartózkodási hely: Ország gyöngye-aranya

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: zaggar » 2024.04.26. 21:41

Elkezdtem nézegetni a holnapi X lehetőségeket. Ez az alábbi csibészség 7/9-en, alaptéttel hozna 1 607 165 ft-ot. Egyenesbe meg meg sem lehetne fogadni, mert 14 704 970 garasra jönne ki és 2 millió feletti várható nyereménynél többet nem enged a zéerté (legalábbis papíron).
Modena - Südtirol
Döntetlen 3,30
Ternana - Ascoli
Döntetlen 3,20
Cosenza - Bari
Döntetlen 3,10
Brescia - Spezia
Döntetlen 3,10
Wolverhampton - Luton
Döntetlen3,80
Fulham - Crystal Palace
Döntetlen 3,55
Everton - Brentford
Döntetlen 3,50
Almería - Getafe
Döntetlen 3,30
Alavés - Celta Vigo
Döntetlen3,10
Újpest-Munkás
Serie A iránt érdekl?d? (Milan és a többiek)

"Az ön parancsa nekem nem parancs. Az én látható f?hatóságom az árkodi püspök meg a vallás- és közoktatásügyi miniszter, a láthatatlan meg, aki ígéreteimet számon tartja, maga a megváltó Krisztus."

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51521
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2024.04.26. 21:59

zaggar írta:Elkezdtem nézegetni a holnapi X lehetőségeket. Ez az alábbi csibészség 7/9-en, alaptéttel hozna 1 607 165 ft-ot. Egyenesbe meg meg sem lehetne fogadni, mert 14 704 970 garasra jönne ki és 2 millió feletti várható nyereménynél többet nem enged a zéerté (legalábbis papíron).
Modena - Südtirol
Döntetlen 3,30
Ternana - Ascoli
Döntetlen 3,20
Cosenza - Bari
Döntetlen 3,10
Brescia - Spezia
Döntetlen 3,10
Wolverhampton - Luton
Döntetlen3,80
Fulham - Crystal Palace
Döntetlen 3,55
Everton - Brentford
Döntetlen 3,50
Almería - Getafe
Döntetlen 3,30
Alavés - Celta Vigo
Döntetlen3,10

játsszunk olyat, hogy én ezeket külön-külön megteszem egyesbe :) Ha 3 jön, már visszajön az ára :)

Avatar
zaggar
Tartalék
Hozzászólások: 1748
Csatlakozott: 2015.04.09. 16:10
Tartózkodási hely: Ország gyöngye-aranya

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: zaggar » 2024.04.26. 22:32

Maradonapoli írta:
zaggar írta:Elkezdtem nézegetni a holnapi X lehetőségeket. Ez az alábbi csibészség 7/9-en, alaptéttel hozna 1 607 165 ft-ot. Egyenesbe meg meg sem lehetne fogadni, mert 14 704 970 garasra jönne ki és 2 millió feletti várható nyereménynél többet nem enged a zéerté (legalábbis papíron).
Modena - Südtirol
Döntetlen 3,30
Ternana - Ascoli
Döntetlen 3,20
Cosenza - Bari
Döntetlen 3,10
Brescia - Spezia
Döntetlen 3,10
Wolverhampton - Luton
Döntetlen3,80
Fulham - Crystal Palace
Döntetlen 3,55
Everton - Brentford
Döntetlen 3,50
Almería - Getafe
Döntetlen 3,30
Alavés - Celta Vigo
Döntetlen3,10

játsszunk olyat, hogy én ezeket külön-külön megteszem egyesbe :) Ha 3 jön, már visszajön az ára :)


az angolokkal várd meg Szarka Úr jóváhagyását, de most már a brescia és a cosenza x sem tetszik..
Újpest-Munkás
Serie A iránt érdekl?d? (Milan és a többiek)

"Az ön parancsa nekem nem parancs. Az én látható f?hatóságom az árkodi püspök meg a vallás- és közoktatásügyi miniszter, a láthatatlan meg, aki ígéreteimet számon tartja, maga a megváltó Krisztus."

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51521
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2024.04.26. 22:55

az nóóóóórmális, hogy a Pool 15 milla körül akar csak kivásárolni egy relatíve no name holland edzőt???

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51521
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2024.04.27. 10:32

Mondom a mai tutit, gyerekek!

Délután lesz a Fülöp-szigeteken a Taguig-Kaya meccs, ahol a vendégeket 1,28-ra adják, míg a hazai és az iksz is 6-on oddson van. Atombiztos vendég! Házat, autót, asszonyt, kiskutyát, kismacskát egész nyugodt lélekkel rátolni! Estére 28 %-al lesztek vagyonosabbak, mint most! Ez tuti!!!

Avatar
Szarka
Aranylabdás
Hozzászólások: 35160
Csatlakozott: 2005.03.21. 17:25

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: Szarka » 2024.04.27. 11:12

Maradonapoli írta:az nóóóóórmális, hogy a Pool 15 milla körül akar csak kivásárolni egy relatíve no name holland edzőt???

Relative noname, de az egyik felkapottabb mem topligás edző.
Magyarország - Newcastle - Real Madrid , ebben a sorrendben.
"Intensity is our Identity"

Móni, Boston United, baldj: Nyugodjanak békében

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51521
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2024.04.27. 11:19

Szarka írta:
Maradonapoli írta:az nóóóóórmális, hogy a Pool 15 milla körül akar csak kivásárolni egy relatíve no name holland edzőt???

Relative noname, de az egyik felkapottabb mem topligás edző.

játékosért sem biztos, hogy adnék 15 millát, elég smucig klubtulaj lennék


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 21 vendég