BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

Mech
Aranylabdás
Hozzászólások: 21423
Csatlakozott: 2009.07.21. 15:39
Tartózkodási hely: Budapest

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: Mech » 2022.10.13. 23:53

SuperDepor írta:Joaquin 41 évesen kezdő a Real Betisben, nem tudtam, hogy még játszik.

Beszarás, hogy már a 2002-es vb-n is ott volt.

Avatar
banok
Aranylabdás
Hozzászólások: 29067
Csatlakozott: 2005.03.20. 03:08
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: banok » 2022.10.14. 02:46

Mech írta:
Sanyeey írta:Ez a kommentálás mekkora seggnyalás. Ez a Székely mindig ilyen volt? Nem rémlik.

Szerintem zavaróbb, hogy t/1-ben közvetítenek minden Fradi meccset, “kezdőcsapatunk”, “vezetünk”, “nyertünk”, illetve a stúdióban is így beszélnek. Lassan már az nb1-es meccseiken is (kis Knézy).
Természetesen a válogatottnál ez helyén való, de amikor a Fradiról van szó elég irritáló. Apróságnak tűnhet, de figyelhetnének rá, egy állítólag profi sportcsatornán.


Nincs semmi baj ezzel elvégre Magyarországot képviselik (egyedüliként) egy nemzetközi kupasorozatban.

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 75011
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: Adamek » 2022.10.14. 06:51

Maradonapoli írta:
Szarka írta:
Maradonapoli írta:és a sok csicska celebklub egy ilyen munkabírású, elnyűhetetlen fickót nem tudott megvenni sosem
a sok celeb meg 2 hónap játék 8 hónap sérülés

Akkoriban a Valencia annak számított azért. Csak már pont nem nyertek címeket.

Értem mire gondolsz, de akkora már lecsengett a nagy ezredforduló környéki korszakuk, egy szintet ahhoz képest is már visszaléptek. Ekkoriban már inkább szimpla eu-kupás helyezésekért futó gárda voltak.

én az ezredforduló környékén a nagy Finidi George miatt sokat foglalkoztam a Real Batyussal, akkoriban elég ütős kis gárda volt
sajnos mire Joaquin beöregedett a felnőtt keretbe pont lelécelt a harmincas nagy mágus, egyébként mindketten a kiszolgáló villámszélsők alfajából jöttek közénk, hasonlóan hasznos kis spílerek voltak
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 75011
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: Adamek » 2022.10.14. 06:53

Zakariás sporttársat el kell ismernem nagyot javult az ittléte alatt, egy csetlő-botló idiótából mára húzóemberré vált
kellett neki másfél év türelem, de beérett a játéka
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Mech
Aranylabdás
Hozzászólások: 21423
Csatlakozott: 2009.07.21. 15:39
Tartózkodási hely: Budapest

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: Mech » 2022.10.14. 08:15

banok írta:
Mech írta:
Sanyeey írta:Ez a kommentálás mekkora seggnyalás. Ez a Székely mindig ilyen volt? Nem rémlik.

Szerintem zavaróbb, hogy t/1-ben közvetítenek minden Fradi meccset, “kezdőcsapatunk”, “vezetünk”, “nyertünk”, illetve a stúdióban is így beszélnek. Lassan már az nb1-es meccseiken is (kis Knézy).
Természetesen a válogatottnál ez helyén való, de amikor a Fradiról van szó elég irritáló. Apróságnak tűnhet, de figyelhetnének rá, egy állítólag profi sportcsatornán.


Nincs semmi baj ezzel elvégre Magyarországot képviselik (egyedüliként) egy nemzetközi kupasorozatban.

Szerintem meg gáz. Ahogy az lenne, ha a Mezőkövesd vagy a Kisvárda nemzetközi meccsét is így kommentálnák. Azt leszámítva, hogy ugyanolyan nemzetiségűek vagyunk mint a klub az égvilágon semmi közünk a Fradi sikeréhez, miért érezném azt, hogy győztünk vagy, vagy kikaptunk? Ez a Fradi sikere meg a Fradi szurkolóké.
Elképzelem ahogy idén májusban a Barca szurkolók ugráltak a TV előtt, hogy vezetnek a Liverpool ellen a BL-döntőben.

Mech
Aranylabdás
Hozzászólások: 21423
Csatlakozott: 2009.07.21. 15:39
Tartózkodási hely: Budapest

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: Mech » 2022.10.14. 08:24

Adamek írta:ha ma nyerünk és a törökök is összejöhet a végére 4db 9 pontos csapat
amúgy meg az első vagy a harmadik helyet kellene elcsípni, a másik kettő bukó

második helyen semmi értelme továbbjutni, az egyenes út a faszerdőbe
EKL-ben szerencsés sorsolással lehetne még egy kört menni
Monaco tegnap nem tudom mi a szart csinált, 0-4 egy trabzon ellen még akkor is megmagyarázhatatlan ha nem érdekli őket az EL

tomi

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: tomi » 2022.10.14. 08:48

mondjuk az is vicc, hogy áll most úgy csoport, ahol 7 ponttal valaki csoportgyőztes lehet, nekünk meg izzadni kell, hogy a 9-cel még kieshetünk.

ha jól nézem, gyakorlatilag a mi csoportunk az egyetlen, ahol 9 ponttal ki lehet majd esni, az összes többiben ennyivel már most fixek lennénk.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára tomi 2022.10.14. 08:55-kor.

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 75011
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: Adamek » 2022.10.14. 08:51

Mech írta:
Adamek írta:ha ma nyerünk és a törökök is összejöhet a végére 4db 9 pontos csapat
amúgy meg az első vagy a harmadik helyet kellene elcsípni, a másik kettő bukó

második helyen semmi értelme továbbjutni, az egyenes út a faszerdőbe
EKL-ben szerencsés sorsolással lehetne még egy kört menni
Monaco tegnap nem tudom mi a szart csinált, 0-4 egy trabzon ellen még akkor is megmagyarázhatatlan ha nem érdekli őket az EL


az ilyen Monacoszerű gárdáknak nem értem mi értelme van egyáltalán, idegen test a ligában ahol vergődik, de idegen test a foci világában úgy általánosan
még a RedBull istálló csapatainak is több értelme van
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

tomi

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: tomi » 2022.10.14. 08:56

amúgy a nézőszám is durva, 20.677 volt eddig a rekord (Young Boys ellen), hazain pedig egy 2018-as dózsa elleni, 20.675-el.
tegnap megint 20.675-en voltunk.

Mech
Aranylabdás
Hozzászólások: 21423
Csatlakozott: 2009.07.21. 15:39
Tartózkodási hely: Budapest

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: Mech » 2022.10.14. 08:58

tomi írta:mondjuk az is vicc, hogy áll most úgy csoport, ahol 7 ponttal valaki csoportgyőztes lehet, nekünk meg izzadni kell, hogy a 9-cel még kieshetünk.

ha jól nézem, gyakorlatilag a mi csoportunk az egyetlen, ahol 9 ponttal ki lehet majd esni, az összes többiben ennyivel már most fixek lennénk.

Monaco meccset el kell engedni igazából aztán ha szerbek kiszopnak trabzontól akkor Fradinak is ki kell és sima 3. hely

tomi

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: tomi » 2022.10.14. 09:01

Mech írta:
tomi írta:mondjuk az is vicc, hogy áll most úgy csoport, ahol 7 ponttal valaki csoportgyőztes lehet, nekünk meg izzadni kell, hogy a 9-cel még kieshetünk.

ha jól nézem, gyakorlatilag a mi csoportunk az egyetlen, ahol 9 ponttal ki lehet majd esni, az összes többiben ennyivel már most fixek lennénk.

Monaco meccset el kell engedni igazából aztán ha szerbek kiszopnak trabzontól akkor Fradinak is ki kell és sima 3. hely

azért szerintem innen már inkább a csoportelsőség a cél, abban több a lóvé, meg a presztízs, de nyilván inkább a lóvé... :)

Sanyeey
Világsztár
Hozzászólások: 10381
Csatlakozott: 2009.03.01. 18:16
Tartózkodási hely: Magyarország
Kapcsolat:

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: Sanyeey » 2022.10.14. 09:50

Mech írta:
banok írta:
Mech írta:Szerintem zavaróbb, hogy t/1-ben közvetítenek minden Fradi meccset, “kezdőcsapatunk”, “vezetünk”, “nyertünk”, illetve a stúdióban is így beszélnek. Lassan már az nb1-es meccseiken is (kis Knézy).
Természetesen a válogatottnál ez helyén való, de amikor a Fradiról van szó elég irritáló. Apróságnak tűnhet, de figyelhetnének rá, egy állítólag profi sportcsatornán.


Nincs semmi baj ezzel elvégre Magyarországot képviselik (egyedüliként) egy nemzetközi kupasorozatban.

Szerintem meg gáz. Ahogy az lenne, ha a Mezőkövesd vagy a Kisvárda nemzetközi meccsét is így kommentálnák. Azt leszámítva, hogy ugyanolyan nemzetiségűek vagyunk mint a klub az égvilágon semmi közünk a Fradi sikeréhez, miért érezném azt, hogy győztünk vagy, vagy kikaptunk? Ez a Fradi sikere meg a Fradi szurkolóké.
Elképzelem ahogy idén májusban a Barca szurkolók ugráltak a TV előtt, hogy vezetnek a Liverpool ellen a BL-döntőben.

Ilyen esetben még nem is az a gond, ha részrehajló szerintem. Nyilván ezek nagy sikerek és valós teljesítmények. A gondom azzal volt, hogy egy 15 éves kölyök lelkesedését hallottam végig a fantasztikus szurkolókról meg a zsenialis csapatról. Mint aki most volt először meccsen.
DEBRECENI VSC

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16518
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2022.10.14. 10:09

Sanyeey írta:
Mech írta:
banok írta:
Nincs semmi baj ezzel elvégre Magyarországot képviselik (egyedüliként) egy nemzetközi kupasorozatban.

Szerintem meg gáz. Ahogy az lenne, ha a Mezőkövesd vagy a Kisvárda nemzetközi meccsét is így kommentálnák. Azt leszámítva, hogy ugyanolyan nemzetiségűek vagyunk mint a klub az égvilágon semmi közünk a Fradi sikeréhez, miért érezném azt, hogy győztünk vagy, vagy kikaptunk? Ez a Fradi sikere meg a Fradi szurkolóké.
Elképzelem ahogy idén májusban a Barca szurkolók ugráltak a TV előtt, hogy vezetnek a Liverpool ellen a BL-döntőben.

Ilyen esetben még nem is az a gond, ha részrehajló szerintem. Nyilván ezek nagy sikerek és valós teljesítmények. A gondom azzal volt, hogy egy 15 éves kölyök lelkesedését hallottam végig a fantasztikus szurkolókról meg a zsenialis csapatról. Mint aki most volt először meccsen.

Simán el tudom képzelni, hogy ez volt az elvárás irányában.
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 75011
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: Adamek » 2022.10.14. 10:12

Savaria1919 írta:
Sanyeey írta:
Mech írta:Szerintem meg gáz. Ahogy az lenne, ha a Mezőkövesd vagy a Kisvárda nemzetközi meccsét is így kommentálnák. Azt leszámítva, hogy ugyanolyan nemzetiségűek vagyunk mint a klub az égvilágon semmi közünk a Fradi sikeréhez, miért érezném azt, hogy győztünk vagy, vagy kikaptunk? Ez a Fradi sikere meg a Fradi szurkolóké.
Elképzelem ahogy idén májusban a Barca szurkolók ugráltak a TV előtt, hogy vezetnek a Liverpool ellen a BL-döntőben.

Ilyen esetben még nem is az a gond, ha részrehajló szerintem. Nyilván ezek nagy sikerek és valós teljesítmények. A gondom azzal volt, hogy egy 15 éves kölyök lelkesedését hallottam végig a fantasztikus szurkolókról meg a zsenialis csapatról. Mint aki most volt először meccsen.

Simán el tudom képzelni, hogy ez volt az elvárás irányában.

szerintem ezek elvárás nélkül ilyenek
amúgy abban se vagyok biztos, hogy nem akkora retardok, hogy tényleg nem tudják mi fán terem egy hangulatos futballmeccs, aki mostanában kezdte az ipart annak minden retro hangulatmorzsa újdonság
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Sanyeey
Világsztár
Hozzászólások: 10381
Csatlakozott: 2009.03.01. 18:16
Tartózkodási hely: Magyarország
Kapcsolat:

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: Sanyeey » 2022.10.14. 10:44

Adamek írta:
Savaria1919 írta:
Sanyeey írta:Ilyen esetben még nem is az a gond, ha részrehajló szerintem. Nyilván ezek nagy sikerek és valós teljesítmények. A gondom azzal volt, hogy egy 15 éves kölyök lelkesedését hallottam végig a fantasztikus szurkolókról meg a zsenialis csapatról. Mint aki most volt először meccsen.

Simán el tudom képzelni, hogy ez volt az elvárás irányában.

szerintem ezek elvárás nélkül ilyenek
amúgy abban se vagyok biztos, hogy nem akkora retardok, hogy tényleg nem tudják mi fán terem egy hangulatos futballmeccs, aki mostanában kezdte az ipart annak minden retro hangulatmorzsa újdonság

Igen, valószínűleg nem elvárás. Viszont nehezen tudnék egy győztest hirdetni az M4 legirritalobb embere versenyben Székely Dávid és Molnár Matyesz között.
DEBRECENI VSC

Avatar
Szarka
Aranylabdás
Hozzászólások: 35103
Csatlakozott: 2005.03.21. 17:25

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: Szarka » 2022.10.14. 12:28

Sanyeey írta:
Adamek írta:
Savaria1919 írta:Simán el tudom képzelni, hogy ez volt az elvárás irányában.

szerintem ezek elvárás nélkül ilyenek
amúgy abban se vagyok biztos, hogy nem akkora retardok, hogy tényleg nem tudják mi fán terem egy hangulatos futballmeccs, aki mostanában kezdte az ipart annak minden retro hangulatmorzsa újdonság

Igen, valószínűleg nem elvárás. Viszont nehezen tudnék egy győztest hirdetni az M4 legirritalobb embere versenyben Székely Dávid és Molnár Matyesz között.

M4-nél ugyanmár, még ha mindenki tudja is, hogy a Fradi és a magyar focit ahol csak lehet, dícsérni kell, még akkor is kiadják ukázba, a biztonság kedvéért.
Persze ezt kiadták már évek óta, valszeg Kubatov érkezése óta. Én azt vártam, mikor köszöni meg mindezt a Bölcs Vezérnek, hogy létrejöhetett.

Sajátos, legalábbis keleti szokás ez a minden helyi csapat közös a nemzetközi porondon, a siker hiánya miatt is. De még ehhez képest is extra agyerekes rajongás, ami max a Fradi TVben férne meg.
Magyarország - Newcastle - Real Madrid , ebben a sorrendben.
"Intensity is our Identity"

Móni, Boston United, baldj: Nyugodjanak békében

Avatar
Szarka
Aranylabdás
Hozzászólások: 35103
Csatlakozott: 2005.03.21. 17:25

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: Szarka » 2022.10.14. 12:34

tomi írta:mondjuk az is vicc, hogy áll most úgy csoport, ahol 7 ponttal valaki csoportgyőztes lehet, nekünk meg izzadni kell, hogy a 9-cel még kieshetünk.

ha jól nézem, gyakorlatilag a mi csoportunk az egyetlen, ahol 9 ponttal ki lehet majd esni, az összes többiben ennyivel már most fixek lennénk.

Hát épp azért fura a csoport, mert a Fradinak kene a null pontosnak lennie :)
A papírforma bontása miatt érdekes a csoport, no meg a Red Star is gagyi első kalapos volt, de a Monaco is képes hülyeségekre.
Magyarország - Newcastle - Real Madrid , ebben a sorrendben.
"Intensity is our Identity"

Móni, Boston United, baldj: Nyugodjanak békében

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51431
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2022.10.14. 12:38

Adamek írta:
Maradonapoli írta:
Szarka írta:Akkoriban a Valencia annak számított azért. Csak már pont nem nyertek címeket.

Értem mire gondolsz, de akkora már lecsengett a nagy ezredforduló környéki korszakuk, egy szintet ahhoz képest is már visszaléptek. Ekkoriban már inkább szimpla eu-kupás helyezésekért futó gárda voltak.

én az ezredforduló környékén a nagy Finidi George miatt sokat foglalkoztam a Real Batyussal, akkoriban elég ütős kis gárda volt
sajnos mire Joaquin beöregedett a felnőtt keretbe pont lelécelt a harmincas nagy mágus, egyébként mindketten a kiszolgáló villámszélsők alfajából jöttek közénk, hasonlóan hasznos kis spílerek voltak

oszt még tellett a világ akkori legdrágább játékosára is!
mondjuk így is elkövették azt a bravúrt, hogy kiessenek párszor a szintén pénzben fuldokló atlétatrikóval

Javier Arizmendi
Kulcsjátékos
Hozzászólások: 2839
Csatlakozott: 2006.01.18. 17:32

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: Javier Arizmendi » 2022.10.14. 13:42

banok írta:Nincs semmi baj ezzel elvégre Magyarországot képviselik (egyedüliként) egy nemzetközi kupasorozatban.

ezek szerint mostanság nem a "gyűlölünk mindenkit" életszakaszát éli éppen a Ferencváros, hanem a "képviselünk mindenkit, ha akarja, ha nem" van soron? köszi, ebből én nem kérek, és ennek kapcsán ezúton gratulálok az itteni Ződeknek a hozzám semmiképpen sem köthető tegnapi győzelmükhöz.

Tominak: jó hát a pontszámbeli különbségek abból adódnak, hogy nálatok eddig minden meccs győztessel és vesztessel zárult, míg odaát körbedöntetlenezik egymást a csapatok. ők hivatkozhatnának arra, hogy hogy lehet valaki 4 meccsből 2 vereséggel második egy csoportban?
ETO

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 75011
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: Adamek » 2022.10.14. 14:05

Szarka írta:
Sanyeey írta:
Adamek írta:szerintem ezek elvárás nélkül ilyenek
amúgy abban se vagyok biztos, hogy nem akkora retardok, hogy tényleg nem tudják mi fán terem egy hangulatos futballmeccs, aki mostanában kezdte az ipart annak minden retro hangulatmorzsa újdonság

Igen, valószínűleg nem elvárás. Viszont nehezen tudnék egy győztest hirdetni az M4 legirritalobb embere versenyben Székely Dávid és Molnár Matyesz között.

M4-nél ugyanmár, még ha mindenki tudja is, hogy a Fradi és a magyar focit ahol csak lehet, dícsérni kell, még akkor is kiadják ukázba, a biztonság kedvéért.
Persze ezt kiadták már évek óta, valszeg Kubatov érkezése óta. Én azt vártam, mikor köszöni meg mindezt a Bölcs Vezérnek, hogy létrejöhetett.

Sajátos, legalábbis keleti szokás ez a minden helyi csapat közös a nemzetközi porondon, a siker hiánya miatt is. De még ehhez képest is extra agyerekes rajongás, ami max a Fradi TVben férne meg.


én nem tudtam eddig biztosra mondani, hogy ezek mennyire ukáz és mennyire belülről fakadó késztetések hatására mennek, te ezek szerint belsős infók birtokában vagy és így tényekkel tudsz dobálózni, köszi az információt
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Szarka valamint 153 vendég