BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 75199
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: Adamek » 2024.05.05. 13:56

zaggar írta:
Adamek írta:
zaggar írta:Tisztelt Maradonapoli Úr!

Jóváhagyásra kérem az alább felsorolt listát, mellyel szándékozom rést ütni az pogány zrt pajzsán, melynek áfiuma az ördögnek való.
Ímhol pediglen az küzdőtérre nemesült talián bajvívóknak sora:
Cagliari-Lecce H
Pisa-Südtirol X
Cosenza-Spezia X
Ternana-Cittadella X
Sampdoria-Reggiana H

Mindezt ama formátumban melyet Lucky néven ismernek széles e hazában az gaz zrt ellen vívó vitézek. Várom gólszám-vármegye alispán urának szíves jóváhagyását.
Kelt eme okiratozat az Úr 2024. évében, Pünkösd havában, Buda ostromát követő 483. valamint 175. esztendőben az vad, zavaros Dráva mentén.

megfertőztél, ettől a héttől én is hivatalosan csatlakoztam az X-Men csapathoz
természetesen tegnap is egyetlen meccs hiányzott a nagy pénzrabláshoz, a buzibarca meccs, kivett kb. 20-25 nyereményezrest a mellényzsebemből
tudom, vannak trükkös kötések, de ezeket még nem látom át


Mi akadt a szákodba tegnap?

Amúgy -papíroson persze, azt nem tudom, h neten hogyan variálódnak ezek a lehetőségek - kötésben a következőképpen néznek ki az X-ek:
Patent:3/1 három meccsből 1 bejön, akkor már kapsz vissza valamit (2 kell a nyereséghez) (asszem minimum 350 ft a tét most)
Trixie: 3/2 itt 2 találat kell, h fizessenek, de ha megvan, akkor több a profit, mint a Patent 2 találatra (itt talán 320 ft)
Lucky: 4/1 itt 1 elég, de az aprópénz, 2 találatnál általában tétnél vagy, 3 már nyereség (itt 300)
Lucky: 5/1 itt 1 elég, de legalább 3 találat kell, ahhoz h tétnél legyél, felette pluszban vagy (itt 310)
Lucky: 6/1 kb ugyanaz, mint 5/1-nél (itt azt hiszem, h 630)
Heinz: 5/2 itt ugye 2 találat kell, h fizessenek, de 3 is még nagyjából csak a tétet jelenti, ezt nem szeretem (itt kb 560-570 körüli)
Yankee: 4/2 itt is kell legalább 3 találat a pluszhoz ( az alaptétje 330)
Sima 4/2: ez ugye értelemszerű (ez lehet 300 ft), de ez fizeti a legkevesebbet

meg még vannak a Canadian variációk, azok is mind 2 találatnál érik el a fizetési limitet, de 2 találat általában csak a töredékét hozza vissza a tétnek.
Nekem a 4/1-es Lucky a favoritom, illetve ha nagyon bevadulok, akkor 7/3-ast szoktam még x-eltetni, de azt szinte kizárólag csak jégkorong alapszakaszban

volt a Bárka meccs, a Monza meg a Brest
kösz a leírást
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 75199
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: Adamek » 2024.05.05. 14:20

10 lap a Lepcses meccsen, jó kis hentelés mehet
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
zaggar
Tartalék
Hozzászólások: 1826
Csatlakozott: 2015.04.09. 16:10
Tartózkodási hely: Ország gyöngye-aranya

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: zaggar » 2024.05.05. 14:26

Adamek írta:10 lap a Lepcses meccsen, jó kis hentelés mehet


biztosan kötelező volt annak az agyhalottnak már az első felesben kiállíttatnia magát..el is ment a tipp vele.
Újpest-Munkás
Serie A iránt érdekl?d? (Milan és a többiek)

"Az ön parancsa nekem nem parancs. Az én látható f?hatóságom az árkodi püspök meg a vallás- és közoktatásügyi miniszter, a láthatatlan meg, aki ígéreteimet számon tartja, maga a megváltó Krisztus."

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 75199
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: Adamek » 2024.05.05. 14:33

zaggar írta:
Adamek írta:10 lap a Lepcses meccsen, jó kis hentelés mehet


biztosan kötelező volt annak az agyhalottnak már az első felesben kiállíttatnia magát..el is ment a tipp vele.

el
Tavernier megy még ma nagyot a Rangers színeiben, öngól és kihagyott tizi, még van egy órája egy pirosra és megvan a mesterhármas
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51634
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2024.05.05. 15:27

Ez a Balogh gyerek is.... jó pár meccs után kap lehetőséget kezdőként, erre kiállíttatja magát a 14. percben...
"Gyémánt alakzatban kezdtünk, ahogy eddig is játszottunk. Nehéz most ezt mondani, de jól játszottunk ebben a rendszerben...' - Vladimir Radenkovics az Újpest elleni 7:0-ás vereség után. :DDDDDDDDDDDDDD

Nersevik bűnözők, takarodjatok Diósgyőrből!!!

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51634
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2024.05.05. 15:31

Paliékat is lehentelték megint, attól a védelemtől talán még a Kozármislenyé is jobb.
"Gyémánt alakzatban kezdtünk, ahogy eddig is játszottunk. Nehéz most ezt mondani, de jól játszottunk ebben a rendszerben...' - Vladimir Radenkovics az Újpest elleni 7:0-ás vereség után. :DDDDDDDDDDDDDD

Nersevik bűnözők, takarodjatok Diósgyőrből!!!

Avatar
zaggar
Tartalék
Hozzászólások: 1826
Csatlakozott: 2015.04.09. 16:10
Tartózkodási hely: Ország gyöngye-aranya

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: zaggar » 2024.05.05. 17:12

6 döntetlen volt a B-ben :)
Újpest-Munkás
Serie A iránt érdekl?d? (Milan és a többiek)

"Az ön parancsa nekem nem parancs. Az én látható f?hatóságom az árkodi püspök meg a vallás- és közoktatásügyi miniszter, a láthatatlan meg, aki ígéreteimet számon tartja, maga a megváltó Krisztus."

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51634
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2024.05.05. 17:18

faszom sem érti ezt a belga feljutási rájátszást, de Vancsa góljával vezet Lommel tábolnok csapata, de gyanítom még vár majd rájuk egy párharc ha túl is jutnak a mostani ellenfelen
"Gyémánt alakzatban kezdtünk, ahogy eddig is játszottunk. Nehéz most ezt mondani, de jól játszottunk ebben a rendszerben...' - Vladimir Radenkovics az Újpest elleni 7:0-ás vereség után. :DDDDDDDDDDDDDD

Nersevik bűnözők, takarodjatok Diósgyőrből!!!

Avatar
Szarka
Aranylabdás
Hozzászólások: 35231
Csatlakozott: 2005.03.21. 17:25

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: Szarka » 2024.05.05. 17:42

zaggar írta:Na basszus..mivel nem adja egyik okos tv se a Cagliari meccset, rákerestem a youtube-n, hátha. Hát két perce nézem mire feltűnik, h de hülye mozgásuk van ezeknek a játékosoknak..jobban odanézek..ez valami focis játék, számítógépen..lehet h kell lassan egy ókuláré..

Youtubeon sose lesz elo stream. Az mind fifa vagy Manager meccsek. :)
Magyarország - Newcastle - Real Madrid , ebben a sorrendben.
"Intensity is our Identity"

Móni, Boston United, baldj: Nyugodjanak békében

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 75199
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: Adamek » 2024.05.05. 18:06

zaggar írta:6 döntetlen volt a B-ben :)

bódottá?
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
zaggar
Tartalék
Hozzászólások: 1826
Csatlakozott: 2015.04.09. 16:10
Tartózkodási hely: Ország gyöngye-aranya

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: zaggar » 2024.05.05. 18:57

Szarka írta:
zaggar írta:Na basszus..mivel nem adja egyik okos tv se a Cagliari meccset, rákerestem a youtube-n, hátha. Hát két perce nézem mire feltűnik, h de hülye mozgásuk van ezeknek a játékosoknak..jobban odanézek..ez valami focis játék, számítógépen..lehet h kell lassan egy ókuláré..

Youtubeon sose lesz elo stream. Az mind fifa vagy Manager meccsek. :)


ezt én nem tudtam, teljesen azt hittem először, h rosszul látom a képernyőt és azért olyan furák..:)
Újpest-Munkás
Serie A iránt érdekl?d? (Milan és a többiek)

"Az ön parancsa nekem nem parancs. Az én látható f?hatóságom az árkodi püspök meg a vallás- és közoktatásügyi miniszter, a láthatatlan meg, aki ígéreteimet számon tartja, maga a megváltó Krisztus."

Avatar
zaggar
Tartalék
Hozzászólások: 1826
Csatlakozott: 2015.04.09. 16:10
Tartózkodási hely: Ország gyöngye-aranya

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: zaggar » 2024.05.05. 18:57

Adamek írta:
zaggar írta:6 döntetlen volt a B-ben :)

bódottá?



Részben.
Újpest-Munkás
Serie A iránt érdekl?d? (Milan és a többiek)

"Az ön parancsa nekem nem parancs. Az én látható f?hatóságom az árkodi püspök meg a vallás- és közoktatásügyi miniszter, a láthatatlan meg, aki ígéreteimet számon tartja, maga a megváltó Krisztus."

Avatar
zaggar
Tartalék
Hozzászólások: 1826
Csatlakozott: 2015.04.09. 16:10
Tartózkodási hely: Ország gyöngye-aranya

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: zaggar » 2024.05.05. 19:18

Savaria1919 írta:Ebben a szezonban a bajnoki cím elkerüléséért zajlik a harc az Ekstraklasában, bár ez már hetekkel ezelőtt világos volt, mindenesetre a helyzet változatlan. A legjobb csapat 31 forduló alatt 56 pontot volt képes összegyűjteni.

A zabrzei bányászok a kiesés szele által meglegyintett Cracovia ellen kaptak egy ötöst, majd még aznap Somáék legyőzték a Lech Poznant. A Ruch későn kezdte gyűjteni a pontokat, már csak matematikai sanszuk van. A łódzi ŁKS majdnem megtréfálta Magiera wrocławi brigádját, de a végére összekapta magát a Słask és fordított. A címvédő czestochowaiak ezúttal a lubini bányászoktól kaptak ki, a listavezető jagellók pedig a mieleci acélművektől.
Holnap Varsóban a barátság jegyében le kéne győzni a radomi cimborákat, aminek köszönhetően három pontra csökkenne a hátrány a Jagától.


Igazad lehet, tényleg senki se akar bajnok lenni. Ilyen mutatvány még nálunk se nagyon szokott előfordulni.
Újpest-Munkás
Serie A iránt érdekl?d? (Milan és a többiek)

"Az ön parancsa nekem nem parancs. Az én látható f?hatóságom az árkodi püspök meg a vallás- és közoktatásügyi miniszter, a láthatatlan meg, aki ígéreteimet számon tartja, maga a megváltó Krisztus."

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16610
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2024.05.05. 20:31

zaggar írta:
Savaria1919 írta:Ebben a szezonban a bajnoki cím elkerüléséért zajlik a harc az Ekstraklasában, bár ez már hetekkel ezelőtt világos volt, mindenesetre a helyzet változatlan. A legjobb csapat 31 forduló alatt 56 pontot volt képes összegyűjteni.

A zabrzei bányászok a kiesés szele által meglegyintett Cracovia ellen kaptak egy ötöst, majd még aznap Somáék legyőzték a Lech Poznant. A Ruch későn kezdte gyűjteni a pontokat, már csak matematikai sanszuk van. A łódzi ŁKS majdnem megtréfálta Magiera wrocławi brigádját, de a végére összekapta magát a Słask és fordított. A címvédő czestochowaiak ezúttal a lubini bányászoktól kaptak ki, a listavezető jagellók pedig a mieleci acélművektől.
Holnap Varsóban a barátság jegyében le kéne győzni a radomi cimborákat, aminek köszönhetően három pontra csökkenne a hátrány a Jagától.


Igazad lehet, tényleg senki se akar bajnok lenni. Ilyen mutatvány még nálunk se nagyon szokott előfordulni.

Ez a mai performance megkoronázta az egész szezont. Megérte edzőt váltani (se).
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16610
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2024.05.05. 21:54

Savaria1919 írta:
zaggar írta:
Savaria1919 írta:Ebben a szezonban a bajnoki cím elkerüléséért zajlik a harc az Ekstraklasában, bár ez már hetekkel ezelőtt világos volt, mindenesetre a helyzet változatlan. A legjobb csapat 31 forduló alatt 56 pontot volt képes összegyűjteni.

A zabrzei bányászok a kiesés szele által meglegyintett Cracovia ellen kaptak egy ötöst, majd még aznap Somáék legyőzték a Lech Poznant. A Ruch későn kezdte gyűjteni a pontokat, már csak matematikai sanszuk van. A łódzi ŁKS majdnem megtréfálta Magiera wrocławi brigádját, de a végére összekapta magát a Słask és fordított. A címvédő czestochowaiak ezúttal a lubini bányászoktól kaptak ki, a listavezető jagellók pedig a mieleci acélművektől.
Holnap Varsóban a barátság jegyében le kéne győzni a radomi cimborákat, aminek köszönhetően három pontra csökkenne a hátrány a Jagától.


Igazad lehet, tényleg senki se akar bajnok lenni. Ilyen mutatvány még nálunk se nagyon szokott előfordulni.

Ez a mai performance megkoronázta az egész szezont. Megérte edzőt váltani (se).

Utolsó öt meccsen ilyen ütemben gyűjti pontjait az első hét csapat. Sorrend: 1. Jagiellonia 2. Słask 3. Lech 4. Górnik 5. Legia 6. Raków 7. Pogon
Kép
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 75199
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: Adamek » 2024.05.06. 09:12

tetszik ahogy minden eddigi megkeresett lepattintja a Bayernt
mar ott tartanak, hogy a MU műkedvelő kóklerét kerülgetik, ez roppant kétségbeesett helyzetre utal
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Javier Arizmendi
Kulcsjátékos
Hozzászólások: 2881
Csatlakozott: 2006.01.18. 17:32

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: Javier Arizmendi » 2024.05.06. 11:40

Dinamo elég jó hangulatú meccsen verte idegenben a Rijekat. Az a kalitka, ami a kapu mögött a vendégszurkolok részére van, elég otromba. Persze inkább a Rijekanak szurkoltam,amennyire tudom a Torcidaval ellentétben. Az ő olvasatukban, egyedül ők lehetnek a Dinamo ellenfelei, amihez egy fiumei bajnoki cím nem lett volna jó adalék.
ETO

Avatar
Szarka
Aranylabdás
Hozzászólások: 35231
Csatlakozott: 2005.03.21. 17:25

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: Szarka » 2024.05.06. 11:41

Adamek írta:tetszik ahogy minden eddigi megkeresett lepattintja a Bayernt
mar ott tartanak, hogy a MU műkedvelő kóklerét kerülgetik, ez roppant kétségbeesett helyzetre utal

Akkor már inkább Müllerből csináljanak játékosedzőt.
Magyarország - Newcastle - Real Madrid , ebben a sorrendben.
"Intensity is our Identity"

Móni, Boston United, baldj: Nyugodjanak békében

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 75199
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: Adamek » 2024.05.06. 11:46

Szarka írta:
Adamek írta:tetszik ahogy minden eddigi megkeresett lepattintja a Bayernt
mar ott tartanak, hogy a MU műkedvelő kóklerét kerülgetik, ez roppant kétségbeesett helyzetre utal

Akkor már inkább Müllerből csináljanak játékosedzőt.

szemtelenül fiatal még, 34 évesen még akadhat 3-4 közepesen jó éve csak a játékra koncentrálva
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Mech
Aranylabdás
Hozzászólások: 21480
Csatlakozott: 2009.07.21. 15:39
Tartózkodási hely: Budapest

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: Mech » 2024.05.06. 12:13

Javier Arizmendi írta:Dinamo elég jó hangulatú meccsen verte idegenben a Rijekat. Az a kalitka, ami a kapu mögött a vendégszurkolok részére van, elég otromba. Persze inkább a Rijekanak szurkoltam,amennyire tudom a Torcidaval ellentétben. Az ő olvasatukban, egyedül ők lehetnek a Dinamo ellenfelei, amihez egy fiumei bajnoki cím nem lett volna jó adalék.

hát pedig a Hajduk 2005-ben volt utoljára bajnok, a Rijeka pedig 2017-ben (azóta csak a Dinamo)

az Armada azért nem rossz brigád Fiumében, simán 3. erők a lelátón horvátoknál, az eszéki Kohortánál biztos jobbak, nyilván a két nagy mögött (BBB, Torcida)


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 128 vendég