BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

Avatar
Szarka
Aranylabdás
Hozzászólások: 34906
Csatlakozott: 2005.03.21. 17:25

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: Szarka » 2021.09.23. 00:02

Benzema nagy formaban van, bar ma asensio felulmulta egy mesterharmassal.
Magyarország - Newcastle - Real Madrid , ebben a sorrendben.
"Intensity is our Identity"

Móni, Boston United, baldj: Nyugodjanak békében

Avatar
zaggar
Tartalék
Hozzászólások: 1582
Csatlakozott: 2015.04.09. 16:10
Tartózkodási hely: Ország gyöngye-aranya

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: zaggar » 2021.09.23. 07:15

Tegnap mutattak a meccs közben pár közelit Allegriről. Az a pali kb 10 évet öregedett az elmúlt 1 hónapban.
Újpest-Munkás
Serie A iránt érdekl?d? (Milan és a többiek)

"Az ön parancsa nekem nem parancs. Az én látható f?hatóságom az árkodi püspök meg a vallás- és közoktatásügyi miniszter, a láthatatlan meg, aki ígéreteimet számon tartja, maga a megváltó Krisztus."

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74817
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: Adamek » 2021.09.23. 19:55

na talán végre eljött a Napoli éve
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Sanyeey
Világsztár
Hozzászólások: 10379
Csatlakozott: 2009.03.01. 18:16
Tartózkodási hely: Magyarország
Kapcsolat:

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: Sanyeey » 2021.09.23. 20:06

Adamek írta:na talán végre eljött a Napoli éve

Nigériai gólvágóval. Lehetne ennél szebb?
DEBRECENI VSC

Avatar
MindigÚjpest
fanatikus
Hozzászólások: 14806
Csatlakozott: 2009.04.17. 09:30
Tartózkodási hely: otthon,munkahely

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: MindigÚjpest » 2021.09.23. 20:12

Sarri mi a faszomra gondolt?
Sosem felejtem el, volt hogy fociról mentünk át a Komjádiba, ott voltunk a BEK meneteléskor, világsztár csapatunk volt, aminek az egyik legfényesebben ragyogó csillaga Benedek Tibi volt. Nyugodj Békében bajnok!

Avatar
zaggar
Tartalék
Hozzászólások: 1582
Csatlakozott: 2015.04.09. 16:10
Tartózkodási hely: Ország gyöngye-aranya

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: zaggar » 2021.09.23. 21:30

Adamek írta:na talán végre eljött a Napoli éve


Bőven benne van a lehetőségekben, a Ferrarisban nem sokan fognak 4 gólig eljutni. Érzik a vérszagot Nápolyban. Amúgy az meg egy érdekes dolog, h a szezon előtt belefutottam pár esélylatolgatásba a La Gazettán, a Corrierán meg még máshol is, kb senkit nem emeltek ki idén toronymagas esélyesnek, ami érthető, de érdekes módon a Napolit sem nagyon tudták első helyre tippelni. Pedig ha valamikor, hát most meglehet nekik is.

A Toro-Lazio nem volt rossz meccs, pedig Fülöp kommentátor lehúzta az első felest, de hát ez nem egy Independiente-Estudiantes rangadó a 40 kapura lövésekkel, sztem nem volt rossz meccs, viszont mindkettő inkább vesztett 2 pontot, mint nyert 1-et.
Újpest-Munkás
Serie A iránt érdekl?d? (Milan és a többiek)

"Az ön parancsa nekem nem parancs. Az én látható f?hatóságom az árkodi püspök meg a vallás- és közoktatásügyi miniszter, a láthatatlan meg, aki ígéreteimet számon tartja, maga a megváltó Krisztus."

Avatar
zaggar
Tartalék
Hozzászólások: 1582
Csatlakozott: 2015.04.09. 16:10
Tartózkodási hely: Ország gyöngye-aranya

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: zaggar » 2021.09.23. 21:31

MindigÚjpest írta:Sarri mi a faszomra gondolt?


Januártól egységes kinézetű lesz a trafikokban az összes bagó, nem dobhatta fel a hír.
Újpest-Munkás
Serie A iránt érdekl?d? (Milan és a többiek)

"Az ön parancsa nekem nem parancs. Az én látható f?hatóságom az árkodi püspök meg a vallás- és közoktatásügyi miniszter, a láthatatlan meg, aki ígéreteimet számon tartja, maga a megváltó Krisztus."

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74817
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: Adamek » 2021.09.23. 22:19

zaggar írta:
Adamek írta:na talán végre eljött a Napoli éve


Bőven benne van a lehetőségekben, a Ferrarisban nem sokan fognak 4 gólig eljutni. Érzik a vérszagot Nápolyban. Amúgy az meg egy érdekes dolog, h a szezon előtt belefutottam pár esélylatolgatásba a La Gazettán, a Corrierán meg még máshol is, kb senkit nem emeltek ki idén toronymagas esélyesnek, ami érthető, de érdekes módon a Napolit sem nagyon tudták első helyre tippelni. Pedig ha valamikor, hát most meglehet nekik is.

A Toro-Lazio nem volt rossz meccs, pedig Fülöp kommentátor lehúzta az első felest, de hát ez nem egy Independiente-Estudiantes rangadó a 40 kapura lövésekkel, sztem nem volt rossz meccs, viszont mindkettő inkább vesztett 2 pontot, mint nyert 1-et.

jaj, Fülöp kommentátor szakértelmére és közvetítéseire visszagondolva kiráz a hideg, szerencsére már vagy 10 éve nem volt hozzá szerencsétlenségem
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
zaggar
Tartalék
Hozzászólások: 1582
Csatlakozott: 2015.04.09. 16:10
Tartózkodási hely: Ország gyöngye-aranya

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: zaggar » 2021.09.23. 23:38

A hülye Pellegrini kiszóratta magát az Udine meccs végén, uh lemarad a Capitális derbiről.
Újpest-Munkás
Serie A iránt érdekl?d? (Milan és a többiek)

"Az ön parancsa nekem nem parancs. Az én látható f?hatóságom az árkodi püspök meg a vallás- és közoktatásügyi miniszter, a láthatatlan meg, aki ígéreteimet számon tartja, maga a megváltó Krisztus."

Avatar
MindigÚjpest
fanatikus
Hozzászólások: 14806
Csatlakozott: 2009.04.17. 09:30
Tartózkodási hely: otthon,munkahely

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: MindigÚjpest » 2021.09.24. 07:47

zaggar írta:
MindigÚjpest írta:Sarri mi a faszomra gondolt?


Januártól egységes kinézetű lesz a trafikokban az összes bagó, nem dobhatta fel a hír.
Igen,kb ez látszott a Lazio támadójátékán. Őrizték a 0-0-át. Mondjuk az első félidőt nem láttam,de a stat szerint akkor is. 8-2-es kapuralövés a bikáknak,stb.
Sosem felejtem el, volt hogy fociról mentünk át a Komjádiba, ott voltunk a BEK meneteléskor, világsztár csapatunk volt, aminek az egyik legfényesebben ragyogó csillaga Benedek Tibi volt. Nyugodj Békében bajnok!

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96289
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2021.09.25. 17:07

Félidőig néztem az RB-Hertha meccset, nagyon szarul festettek a vendégek, teljesen szétcsúszott gárdaként lézengtek. Az elején nem utalt erre sok minden, úgy 10 percig egész szemrevalóan járatták a labdát, aztán a minimális pressziótól atomjaikra hullottak. Ahogy látom, kb. negyedórával a vége előtt már 6-0, és volt les miatt meg nem adott gólja is a hazaiaknak. Osztálykülönbség volt már az első felesben.
Az első 3 meccsen 0 pont után a két feljutó ellen kiszenvedték a győzelmet, azt gondoltam magam is, hogy ha ma a papírforma szerint ki is kapnak, lesz tartásuk, de ez valami katasztrófa. Nem vagyok biztos benne, hogy Pál ezt túléli a padon, még az is lehet, hogy magától távozik.
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16417
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2021.09.25. 17:41

Frankfurt a német BFC Siófok, sorozatban az ötödik döntetlenjüket játszották. Az "ich bleibe aztán mégse" magatartást tanúsító Adibának egyelőre nem igazán megy Mönchengladbachban, s Bobics Herthája sem valószínű, hogy nemzetközi kupáért játszik ebben a szezonban.
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16417
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2021.09.25. 21:34

https://youtu.be/LHJlQwzhTG8 Egy szép gól a Legia - Raków Czestochowa meccsről, utána Kharatin is betalált. Kár, hogy a vendégek háromszor is, Papszun jól összerakta a brigádját.
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

Avatar
MindigÚjpest
fanatikus
Hozzászólások: 14806
Csatlakozott: 2009.04.17. 09:30
Tartózkodási hely: otthon,munkahely

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: MindigÚjpest » 2021.09.26. 05:39

Ha már így önerőből kinőtte a frédi az nb1-et,akkor indulhatna is,mondjuk a román bajnokságban!
Sosem felejtem el, volt hogy fociról mentünk át a Komjádiba, ott voltunk a BEK meneteléskor, világsztár csapatunk volt, aminek az egyik legfényesebben ragyogó csillaga Benedek Tibi volt. Nyugodj Békében bajnok!

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: ManBat » 2021.09.26. 14:05

MindigÚjpest írta:Ha már így önerőből kinőtte a frédi az nb1-et,akkor indulhatna is,mondjuk a román bajnokságban!

szerintem ott is bajnokok lennének, csont nélkül
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

SuperDepor
Moderátor
Hozzászólások: 40672
Csatlakozott: 2006.03.07. 23:03
Tartózkodási hely: Magyar-Osztrák Monarchia

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: SuperDepor » 2021.09.28. 20:35

PSG - MC
Régen néztem bl meccset, most elkezdem, mert ráérek. A modern futball két zászlóshajója, mindent reprezentálnak ami miatt az ember elfordul a mai topfutballtól.
Ne aggódjatok hát a holnapért mert a holnap majd aggódik magáért. Elég minden napnak a maga baja.

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96289
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2021.09.28. 20:45

SuperDepor írta:PSG - MC
Régen néztem bl meccset, most elkezdem, mert ráérek. A modern futball két zászlóshajója, mindent reprezentálnak ami miatt az ember elfordul a mai topfutballtól.

Ez a kirakatmeccs engem taszít. A Milan-Atlético érdekelt volna, természetesen nem közvetítik. Marad a Lipcse, a magyarok miatt.
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

SuperDepor
Moderátor
Hozzászólások: 40672
Csatlakozott: 2006.03.07. 23:03
Tartózkodási hely: Magyar-Osztrák Monarchia

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: SuperDepor » 2021.09.28. 20:47

Cselszky írta:
SuperDepor írta:PSG - MC
Régen néztem bl meccset, most elkezdem, mert ráérek. A modern futball két zászlóshajója, mindent reprezentálnak ami miatt az ember elfordul a mai topfutballtól.

Ez a kirakatmeccs engem taszít. A Milan-Atlético érdekelt volna, természetesen nem közvetítik. Marad a Lipcse, a magyarok miatt.

Engem is, nincs ma este jobb dolgom ezért belekezdek.
Ne aggódjatok hát a holnapért mert a holnap majd aggódik magáért. Elég minden napnak a maga baja.

SuperDepor
Moderátor
Hozzászólások: 40672
Csatlakozott: 2006.03.07. 23:03
Tartózkodási hely: Magyar-Osztrák Monarchia

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: SuperDepor » 2021.09.28. 21:25

Vezet a seriff a bernabeuban.
Ne aggódjatok hát a holnapért mert a holnap majd aggódik magáért. Elég minden napnak a maga baja.

SuperDepor
Moderátor
Hozzászólások: 40672
Csatlakozott: 2006.03.07. 23:03
Tartózkodási hely: Magyar-Osztrák Monarchia

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: SuperDepor » 2021.09.28. 21:51

Gulácsiék megint égnek, nem való ez a magyaroknak :)
Ne aggódjatok hát a holnapért mert a holnap majd aggódik magáért. Elég minden napnak a maga baja.


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 14 vendég