BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 75022
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: Adamek » 2024.02.20. 09:21

Szarka írta:
Adamek írta:
Szarka írta:Azért megnézném tavaly ilyenkor hogy áltak a csapatok. A Girona nem néz ki rosszul, a 3 veresége se tűnik soknak így februárra, a Real viszont extra még magukhoz képest is. Csak egy vereség, 16 kapott gól csupán, szép munka, főleg egy Nacho -Tchuameni belső kettőssel.

naja, ez a Csuhamed vagy ki egy közepes NB2-s belsővédőnek nézett ki a hétvégi bohózatban is, gyakorlatilag minden egyes megmozdulása önveszélyes volt

Mivel nem is belső védő. Carlo mindenese, ha lesérül a masszőr, annak is berakná.

ilyet a Vízművekben vagy az Erdőkertes SC-ben is találna
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
zaggar
Tartalék
Hozzászólások: 1721
Csatlakozott: 2015.04.09. 16:10
Tartózkodási hely: Ország gyöngye-aranya

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: zaggar » 2024.02.20. 21:21

https://www.nemzetisport.hu/olasz-labdarugas/2024/02/video-kitortek-az-erzelmek-az-idos-szurkolobol-csapata-koltozese-miatt

szegény öreg..mondjuk az komoly, h 400km-en belül nem találtak alkalmas stadiont a harmadosztályban..
Újpest-Munkás
Serie A iránt érdekl?d? (Milan és a többiek)

"Az ön parancsa nekem nem parancs. Az én látható f?hatóságom az árkodi püspök meg a vallás- és közoktatásügyi miniszter, a láthatatlan meg, aki ígéreteimet számon tartja, maga a megváltó Krisztus."

Avatar
banok
Aranylabdás
Hozzászólások: 29067
Csatlakozott: 2005.03.20. 03:08
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: banok » 2024.02.20. 23:08

Dragóner milyen tisztességesen megőszült.

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51449
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2024.02.20. 23:22

zaggar írta:https://www.nemzetisport.hu/olasz-labdarugas/2024/02/video-kitortek-az-erzelmek-az-idos-szurkolobol-csapata-koltozese-miatt

szegény öreg..mondjuk az komoly, h 400km-en belül nem találtak alkalmas stadiont a harmadosztályban..

találni biztos találtak, csak az olaszok olyanok, mint a cigányok, ha rosszban van két adott csapat, akkor nem látják szívesen a stadionjukban az ellent, mer pl. 43 éve a kicsi Luigi a Tarantóból leköpte a Lecce meccsre hívó plakátját, ezért az ultrák azóta gyűlölik egymást fejezet..., na most erre mondhatod joggal, hogy de azért a csapatok tisztségviselőinek lehetne több esze, de erre jön az a dolog, hogy egyrészt nem merik, mert fellázadnak az ultráik ellenük, másrészt meg a végén még tényleg bicskázás lesz a vége, ha odajár az ellenfél két szezonig, olaszban nagyon nem működik ez a más stadionjába rendezzünk hazai meccseket dolog
valami hasonló volt a most felkerült FeralpiSalóval, hogy elvileg nem volt alkalmas B-re a stadionjuk, a bresciai elnök meg megmondta, hogy a büdös életbe nem adja ki nekik a stadionjukat (33 km), + még 1-2 másik stadion is beintett a környéken, így járnak Piacenzába (113 km)

az öreget sajnálom én is, amilyen magas az életkora, sejti, hogy elég kevés esélye lesz az életben hazai pályán, élőben látni szeretett csapatát...

Avatar
zaggar
Tartalék
Hozzászólások: 1721
Csatlakozott: 2015.04.09. 16:10
Tartózkodási hely: Ország gyöngye-aranya

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: zaggar » 2024.02.21. 07:48

Maradonapoli írta:
zaggar írta:https://www.nemzetisport.hu/olasz-labdarugas/2024/02/video-kitortek-az-erzelmek-az-idos-szurkolobol-csapata-koltozese-miatt

szegény öreg..mondjuk az komoly, h 400km-en belül nem találtak alkalmas stadiont a harmadosztályban..

találni biztos találtak, csak az olaszok olyanok, mint a cigányok, ha rosszban van két adott csapat, akkor nem látják szívesen a stadionjukban az ellent, mer pl. 43 éve a kicsi Luigi a Tarantóból leköpte a Lecce meccsre hívó plakátját, ezért az ultrák azóta gyűlölik egymást fejezet..., na most erre mondhatod joggal, hogy de azért a csapatok tisztségviselőinek lehetne több esze, de erre jön az a dolog, hogy egyrészt nem merik, mert fellázadnak az ultráik ellenük, másrészt meg a végén még tényleg bicskázás lesz a vége, ha odajár az ellenfél két szezonig, olaszban nagyon nem működik ez a más stadionjába rendezzünk hazai meccseket dolog
valami hasonló volt a most felkerült FeralpiSalóval, hogy elvileg nem volt alkalmas B-re a stadionjuk, a bresciai elnök meg megmondta, hogy a büdös életbe nem adja ki nekik a stadionjukat (33 km), + még 1-2 másik stadion is beintett a környéken, így járnak Piacenzába (113 km)

az öreget sajnálom én is, amilyen magas az életkora, sejti, hogy elég kevés esélye lesz az életben hazai pályán, élőben látni szeretett csapatát...


Ezt értem, csak azt nem, h miért nem rakták át a városban a meccseket egy kisebb pályára, Tarantoban azért gondolom, h nem csak egy pálya van. Tavaly láttam pár összefoglalót a Piacenza meccseiről, illetve ha video nem volt, akkor fényképösszeállításokat, hát játszottak idegenben pár olyan "stadionban", amihez képest a felújítás előtti paksi pálya is egy Monumentál. Nem hinném, h a C-ben olyan nagyon komoly előírások lennének a satidonhasználattal kapcsolatban.
Újpest-Munkás
Serie A iránt érdekl?d? (Milan és a többiek)

"Az ön parancsa nekem nem parancs. Az én látható f?hatóságom az árkodi püspök meg a vallás- és közoktatásügyi miniszter, a láthatatlan meg, aki ígéreteimet számon tartja, maga a megváltó Krisztus."

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51449
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2024.02.21. 08:17

zaggar írta:
Maradonapoli írta:
zaggar írta:https://www.nemzetisport.hu/olasz-labdarugas/2024/02/video-kitortek-az-erzelmek-az-idos-szurkolobol-csapata-koltozese-miatt

szegény öreg..mondjuk az komoly, h 400km-en belül nem találtak alkalmas stadiont a harmadosztályban..

találni biztos találtak, csak az olaszok olyanok, mint a cigányok, ha rosszban van két adott csapat, akkor nem látják szívesen a stadionjukban az ellent, mer pl. 43 éve a kicsi Luigi a Tarantóból leköpte a Lecce meccsre hívó plakátját, ezért az ultrák azóta gyűlölik egymást fejezet..., na most erre mondhatod joggal, hogy de azért a csapatok tisztségviselőinek lehetne több esze, de erre jön az a dolog, hogy egyrészt nem merik, mert fellázadnak az ultráik ellenük, másrészt meg a végén még tényleg bicskázás lesz a vége, ha odajár az ellenfél két szezonig, olaszban nagyon nem működik ez a más stadionjába rendezzünk hazai meccseket dolog
valami hasonló volt a most felkerült FeralpiSalóval, hogy elvileg nem volt alkalmas B-re a stadionjuk, a bresciai elnök meg megmondta, hogy a büdös életbe nem adja ki nekik a stadionjukat (33 km), + még 1-2 másik stadion is beintett a környéken, így járnak Piacenzába (113 km)

az öreget sajnálom én is, amilyen magas az életkora, sejti, hogy elég kevés esélye lesz az életben hazai pályán, élőben látni szeretett csapatát...


Ezt értem, csak azt nem, h miért nem rakták át a városban a meccseket egy kisebb pályára, Tarantoban azért gondolom, h nem csak egy pálya van. Tavaly láttam pár összefoglalót a Piacenza meccseiről, illetve ha video nem volt, akkor fényképösszeállításokat, hát játszottak idegenben pár olyan "stadionban", amihez képest a felújítás előtti paksi pálya is egy Monumentál. Nem hinném, h a C-ben olyan nagyon komoly előírások lennének a satidonhasználattal kapcsolatban.

hiába van, jónak tűnő pálya, ha a fafejű helyi hatóságok azt mondják ,hogy nem lehet biztonsággal megrendezni ott meccset, akkor toszhatják, márpedig a digó hatóságok kurva fafejűek
ez a 2 év távollét 450 km-re amúgy nagyon durva- ha nem egy full csóró déli harmadosztályú klubról lenne szó, akkor kb. egy ideiglenes stadion felhúzása lenne a megoldás, mint pl. Cagliariban - persze fölrajzilag meg gazdaságilag az a sziget is dél és annak rendje módja szerint félbe is maradt még a régi stadion bontása is, nem hogy az építése, úgyhogy az ideiglenes csővázas van már 7 (!) éve :

Kép

Ez 2017-es árfolyamon 8 milla euró volt, mai áron majd a duplája lehet, az meg a Taranto kb. 20 éves költségvetése :)

Másik megoldás a szakaszos építkezés, de úgy tűnik masszív egybe stadion nem lesz, nem szakaszosan lelátókkal:

Kép

Csodálkozom, hogy egy csóró déli város - mert tuti az építteti - ilyen zsír új stadiont húzat, de most olvasom, hogy a 2026-os Mediterrán-játékokra készül, gondolom így nem kevés állami támogatást markolnak fel rá.

Mech
Aranylabdás
Hozzászólások: 21423
Csatlakozott: 2009.07.21. 15:39
Tartózkodási hely: Budapest

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: Mech » 2024.02.21. 09:06

ha már Cagliari, 1-2 éve láttam ezt a videót mi lett a stadionjukból

milyen lehet ezt a helyi szurkolóknak látni

https://www.youtube.com/watch?v=JKj9XeyUuco

Mech
Aranylabdás
Hozzászólások: 21423
Csatlakozott: 2009.07.21. 15:39
Tartózkodási hely: Budapest

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: Mech » 2024.02.21. 09:14

nagyjából követem az olasz focit, náluk az a legjobb a stadionhelyzettel kapcsolatban, hogy gyakorlatilag minden nap van 1 csapat akik megosztanak 1-2 tervet, amiből aztán soha nem lesz semmi

ezt 15 órája rakta ki a Salernitana például (nyilván soha a büdös pcsába nem építik meg ők sem):

Kép
Kép

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51449
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2024.02.21. 09:46

Mech írta:nagyjából követem az olasz focit, náluk az a legjobb a stadionhelyzettel kapcsolatban, hogy gyakorlatilag minden nap van 1 csapat akik megosztanak 1-2 tervet, amiből aztán soha nem lesz semmi

ezt 15 órája rakta ki a Salernitana például (nyilván soha a büdös pcsába nem építik meg ők sem):

Kép
Kép

elvileg van egy déli viszonylatban pénzes - bár kissé agyatlan tulajuk - de szerintem pár év múlva, a harmadik kiesés után feladja majd
legkésőbb akkor az önkori is dobja majd az új stadion projectet

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16520
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2024.02.21. 11:07

Lőw és Tuchel legkésőbb a szezon végén távozik Münchenből.
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 75022
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: Adamek » 2024.02.21. 11:17

Savaria1919 írta:Lőw és Tuchel legkésőbb a szezon végén távozik Münchenből.

Csaviztak egyet vagy főnöki döntés?
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16520
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2024.02.21. 11:24

Adamek írta:
Savaria1919 írta:Lőw és Tuchel legkésőbb a szezon végén távozik Münchenből.

Csaviztak egyet vagy főnöki döntés?

Konstruktív megbeszélés eredménye.
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

Avatar
Szarka
Aranylabdás
Hozzászólások: 35121
Csatlakozott: 2005.03.21. 17:25

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: Szarka » 2024.02.21. 14:14

Adamek írta:
Savaria1919 írta:Lőw és Tuchel legkésőbb a szezon végén távozik Münchenből.

Csaviztak egyet vagy főnöki döntés?

Ez lett az új divat, kirúgás előtt bejelenteni, hogy nyáron távozol.
Magyarország - Newcastle - Real Madrid , ebben a sorrendben.
"Intensity is our Identity"

Móni, Boston United, baldj: Nyugodjanak békében

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51449
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2024.02.21. 15:20

Szarka írta:
Adamek írta:
Savaria1919 írta:Lőw és Tuchel legkésőbb a szezon végén távozik Münchenből.

Csaviztak egyet vagy főnöki döntés?

Ez lett az új divat, kirúgás előtt bejelenteni, hogy nyáron távozol.

volt főnököm erre mindig azt mondta: mér nem most? hónap gyere be a papírjaidért!

Avatar
zaggar
Tartalék
Hozzászólások: 1721
Csatlakozott: 2015.04.09. 16:10
Tartózkodási hely: Ország gyöngye-aranya

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: zaggar » 2024.02.21. 21:50

Mintha hiányozna Nápolyból egy Spalletti.
Újpest-Munkás
Serie A iránt érdekl?d? (Milan és a többiek)

"Az ön parancsa nekem nem parancs. Az én látható f?hatóságom az árkodi püspök meg a vallás- és közoktatásügyi miniszter, a láthatatlan meg, aki ígéreteimet számon tartja, maga a megváltó Krisztus."

Avatar
Szarka
Aranylabdás
Hozzászólások: 35121
Csatlakozott: 2005.03.21. 17:25

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: Szarka » 2024.02.21. 23:08

Porto szépen semlegesítette az Arsenalt, ha 0-0 maradt volna, akkor is szép teljesítmény, a győzelemmel viszont így tökéletes. Az Arsenal nem tudott semmit se kamatoztatni azbelőnyéből, a játékosai erősségeiből. Well done.
Magyarország - Newcastle - Real Madrid , ebben a sorrendben.
"Intensity is our Identity"

Móni, Boston United, baldj: Nyugodjanak békében

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51449
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2024.02.21. 23:31

Oszi bátya döntetlenre mentette a bőrszalonna elleni roncsderbyt, pedig ADL papa mindent megtett, hogy totálisan szarba süllyessze a szezont, 1 nappal előtte edzőváltás és már korábban kétszer is kiégett, elmaradott emberkéket választott, a kulcsembereket elvadította stb.. Szóval ez kb. a csoda kategória.

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 75022
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: Adamek » 2024.02.22. 06:39

Szarka írta:Porto szépen semlegesítette az Arsenalt, ha 0-0 maradt volna, akkor is szép teljesítmény, a győzelemmel viszont így tökéletes. Az Arsenal nem tudott semmit se kamatoztatni azbelőnyéből, a játékosai erősségeiből. Well done.

igazi szemrontó meccs lehetett, akár kapuk nélkül is tolhatták volna a leírások alapján
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 75022
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: Adamek » 2024.02.22. 06:44

Maradonapoli írta:Oszi bátya döntetlenre mentette a bőrszalonna elleni roncsderbyt, pedig ADL papa mindent megtett, hogy totálisan szarba süllyessze a szezont, 1 nappal előtte edzőváltás és már korábban kétszer is kiégett, elmaradott emberkéket választott, a kulcsembereket elvadította stb.. Szóval ez kb. a csoda kategória.

nem volt szép amit láttam a meccsből, egy jó 15 perce volt a gárdának ami foci volt, tényleg két maga alatt lévő csapat játszott
van sajnos pár spíler aki szerintem a liga középvonalát se üti meg, pl. egy ilyen Robotka nálam maximum a labdákat cipelné a többieknek edzésen vagy a frissítőket osztogathatná
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Javier Arizmendi
Kulcsjátékos
Hozzászólások: 2843
Csatlakozott: 2006.01.18. 17:32

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: Javier Arizmendi » 2024.02.22. 08:39

Adamek írta:
Maradonapoli írta:Oszi bátya döntetlenre mentette a bőrszalonna elleni roncsderbyt, pedig ADL papa mindent megtett, hogy totálisan szarba süllyessze a szezont, 1 nappal előtte edzőváltás és már korábban kétszer is kiégett, elmaradott emberkéket választott, a kulcsembereket elvadította stb.. Szóval ez kb. a csoda kategória.

nem volt szép amit láttam a meccsből, egy jó 15 perce volt a gárdának ami foci volt, tényleg két maga alatt lévő csapat játszott
van sajnos pár spíler aki szerintem a liga középvonalát se üti meg, pl. egy ilyen Robotka nálam maximum a labdákat cipelné a többieknek edzésen vagy a frissítőket osztogathatná

Kb, bár azért a magyar válogatottban elférne egy ilyen játékos. Továbbra is mondom, hogy ezzel a kerettel plusz Kim, csoda volt a bajnoki cím, akkora előnnyel meg főleg. Insigne, Mertens, Hamsik, Callejon, Koulibaly meg nem nyert semmit...
ETO


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 164 vendég