Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

Avatar
kristof98.haladas
BL-menõ
Hozzászólások: 8846
Csatlakozott: 2011.05.09. 18:17
Tartózkodási hely: Szombathely/Budapest

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: kristof98.haladas » 2021.09.02. 23:40

Szarka írta:Úgy 0-2-ig én úgy éreztem, hogy vállalható, ennyivel jobbak. Csak utána meg el is engedtük a meccset, bejött Kevin és lesz ami lesz támadtunk, eredmény nélkül. Kár volt, mert azért a gólkülönbség is számít, így pont 2-vel jobbak a lengyelek ( akik egy fura meccsen nyertek 4-1-re, minden mutatóban jobbak voltak az albánok,csak a legfontosabban nem)

Azt a cserét én sem értettem...
HAJRÁ HALI!

Avatar
kristof98.haladas
BL-menõ
Hozzászólások: 8846
Csatlakozott: 2011.05.09. 18:17
Tartózkodási hely: Szombathely/Budapest

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: kristof98.haladas » 2021.09.02. 23:44

Cselszky írta:Miért tolja az M4 ennyire a rasszista bekiabálások című témát?

Beárazza a megfontoltságukat, hátha ráugranak.
HAJRÁ HALI!

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96360
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2021.09.03. 00:02

kristof98.haladas írta:
Cselszky írta:Miért tolja az M4 ennyire a rasszista bekiabálások című témát?

Beárazza a megfontoltságukat, hátha ráugranak.

Szinte az összes angolt e témáról faggatta az M4-es riporter. Elmondták, hogy nem igazán hallottak ilyesmit, de a kérdezősködés folytatódott, amíg ki nem csikarta az elítélő szavakat.
Ha egy ballib kormány idején menne ez a köztévénél, a túloldalon zúgna a “nemzetellenesek, hazaárulók” szöveg. Furcsa.
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

Javier Arizmendi
Kulcsjátékos
Hozzászólások: 2832
Csatlakozott: 2006.01.18. 17:32

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: Javier Arizmendi » 2021.09.03. 00:05

természetesen volt pár idióta, aki Sterling bőrszinével foglalkozott, de majd amikor a büntit kapjuk, jegyezzük talán fel, hogy még szerintem is példaértékű módon egész meccsen nem követeltük vissza sem Erdélyt, sem a Felvidéket. számomra fura volt ez, de úgy tűnik Csányiék megvették a brigádot kilóra. anti lmbtq bannert-t sem láttam. jó nem is jelentek pénzért, tehát nem kerestem meggyőzödéssel.

amúgy harmatgyengék voltunk, szerintem Egervári óta nem voltunk ilyen szarok, de nyilván ez is egy szerethető csapat. ha Rossi holnap lemondana, elfogadnám. 90 perc alatt egy akció vagy egy akárcsak egy távolról hazaadott lövés, nagy kérés lett volna? még talán a Debrencen vagy a Fradi nagy BL menetelésére emlékeztetett, a kilátástalan gólzáporos vereségekre (0-4 volt mindkettőnek). várom hogy a legújabb 0-4 után a tömegek felszántsák a körutat, mint 2016-ban a belga meccs után.

a stadi pompás, de az enyém és a népé a régi volt, ahol kp-ért számla nélkül kaptál szotyolát és tökit, és nem chio chipset bankkártyás vásárlással. az én időm lejárt. a tábor nem kiemelkedő, de jó volt, és volt egy rakás vásárló a stadiban, akiknek bejön a fényjáték a meccs előtt, meg hogy megkapják a boltban a mezt és a frissitőt. ja két sör 1790 ft, csak kártyával, nem túl baráti.
ETO

Javier Arizmendi
Kulcsjátékos
Hozzászólások: 2832
Csatlakozott: 2006.01.18. 17:32

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: Javier Arizmendi » 2021.09.03. 00:13

oké az angol média már most tele van a rasszizmussal
ETO

Avatar
nyúl
Kincstári Főegerész
Hozzászólások: 46285
Csatlakozott: 2005.09.14. 13:36

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: nyúl » 2021.09.03. 06:16

Idősek otthonában leszek, elfekvőben pelenkázva vagy a göröngyök alatt a makkosban, amikor a magyar válogatott legközelebb világbajnokságon pályára lép. Nyolcéves voltam a bűvös hatosnál.

Willy és Gula lassan minden tétmeccsen hozza a kötelező egy hülyeséget. S ők a legjobbjaink.

Ez reménytelen volt. Bozsik Petya norvégok elleni meccsére emlékeztetett.

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74990
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: Adamek » 2021.09.03. 06:46

nehéz ezt a verést szakmailag értékelni, mert nagyjából olyan volt ez mintha a péket kellene pékszakmailag értékelni akkor amikor éppen cipőt készít, szóval ez minden volt csak futball nem
az ellenfél pofátlanul beleszart az egészbe egy teljes félidőn át, amit mi simán meg tudtunk fejelni egy még keményebb antifocival, akkor se mentünk volna át a felezővonalon ha Gula elengedi a kutyákat hátul
értékelhetetlen passzok, a keresztlabda(szerűségek) pontossága U-s meccsekből is inkább a 16 alattiakra hajazott, Tunya legszarabb három meccsébe ez simán benne van
aztán elkezdtek kocogni a térdelők, oszt nekünk annyi, Gula még egy darabig dobálta magát becsülettel, a végére ő is hozzátett valamit a showhoz, Wilmos adta meg a kezdőlökést az első gól előtt, a gólszerzőt tisztán lehet látni, hogy a félpályától kocogva nem veszi fel senki
és gyakorlatilag onnantól vége is, fel is adtuk rögtön
Szobi szabijait eskü alatt vallom, hogy így én is elvégzem bárki ellen akármelyik lábbal rúgva, öltönyben és digólépőben is akár
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74990
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: Adamek » 2021.09.03. 08:08

kristof98.haladas írta:
Szarka írta:Úgy 0-2-ig én úgy éreztem, hogy vállalható, ennyivel jobbak. Csak utána meg el is engedtük a meccset, bejött Kevin és lesz ami lesz támadtunk, eredmény nélkül. Kár volt, mert azért a gólkülönbség is számít, így pont 2-vel jobbak a lengyelek ( akik egy fura meccsen nyertek 4-1-re, minden mutatóban jobbak voltak az albánok,csak a legfontosabban nem)

Azt a cserét én sem értettem...

én eleve őt kezdettem volna Bolla helyett, akit szerintem csak tévedésből nem tanácsolták el kajakozni a labdás csapatsportok világától
Tunya folyamatosan, meccsről meccsre meg szeretné lépni a váratlan nagy húzást valami makkalsóval, de ez nyilván nem sülhet el százból százszor jól, ennyi rejtett tartalék még a braziloknál se lenne
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

ZotyeszKB
Ifista
Hozzászólások: 514
Csatlakozott: 2005.07.09. 21:00
Tartózkodási hely: Kazincbarcelona
Kapcsolat:

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: ZotyeszKB » 2021.09.03. 08:13

Volt szerencsém helyszínen megtekinteni a tegnapi mérkőzést...sajnos meccs előtt én is felültem arra a vonatra, hogy itt most akár lehet is esélyünk, de aztán szembe jött a valóság. Nem tudom mi volt a taktikánk, de szerintem arra mentünk hogy 0-0-al kihúzzuk vagy nem tudom...az eddig viszonylag megbízható védelmünk is megingott...én most az ismétlést megnézve Gulát is megemlíteném mert szerintem az utolsó 3 gól védhető lett volna szerintem bőven. Remélem ez csak rossz napot kifogott csapat volt és vasárnap már szebbik arcát mutatja a csapat és nem megint a 2016-os EB után megzuhanás jön.

Sajnos a nemzetközi helyzet miatt szinte biztos vagyok a zártkapuban, pedig egyáltalán nem hallottam huhogást vagy bármi rasszista dolgot a lelátóról. De gondolom voltak megfelelő emberek, akik csak egy ilyen hang után is adták a drótot...A pohárbedobálás még benne van, azt az EB-n is láttam más meccseken is, de hogy miért nem lehet kibírni hogy a kurva tűzijátékot bedobják...Azon sajnos nem csodálkozom, hogy beviszik, mert nálam is beléptetés annyira komoly volt, hogy akár egy bombát bevihettem volna.
Hajrá Vegyész!!

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74990
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: Adamek » 2021.09.03. 08:24

pár szó az ellenségről is
kapust halál feleslegesen hoztak magukkal, egyszer ha valakinek nagyon alázhatnéka lenne erről a szintről simán kiállhatna 11 mezőnyjátékossal
a balközép százmilliós pasas tűnt nekem a legjobb zsugásuknak, mondjuk azon a szélen a mieinkkel szemben még Tolocskó vagy Urbonás is százmilliósnak látszana
a Rizs nevű verőembernek egy kevésbé fogyatékos játékvezetőnél nem járt volna 90 perc a pályán, a csodacsatáruk nagyon nem győzött meg arról, hogy tényleg ott lenne a nagybetűs elitben
a balbekk meg pont úgy nézett ki, mint egy tesiből felmentett koravén , csámpás napközis
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74990
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: Adamek » 2021.09.03. 08:44

ZotyeszKB írta:Volt szerencsém helyszínen megtekinteni a tegnapi mérkőzést...sajnos meccs előtt én is felültem arra a vonatra, hogy itt most akár lehet is esélyünk, de aztán szembe jött a valóság. Nem tudom mi volt a taktikánk, de szerintem arra mentünk hogy 0-0-al kihúzzuk vagy nem tudom...az eddig viszonylag megbízható védelmünk is megingott...én most az ismétlést megnézve Gulát is megemlíteném mert szerintem az utolsó 3 gól védhető lett volna szerintem bőven. Remélem ez csak rossz napot kifogott csapat volt és vasárnap már szebbik arcát mutatja a csapat és nem megint a 2016-os EB után megzuhanás jön.

Sajnos a nemzetközi helyzet miatt szinte biztos vagyok a zártkapuban, pedig egyáltalán nem hallottam huhogást vagy bármi rasszista dolgot a lelátóról. De gondolom voltak megfelelő emberek, akik csak egy ilyen hang után is adták a drótot...A pohárbedobálás még benne van, azt az EB-n is láttam más meccseken is, de hogy miért nem lehet kibírni hogy a kurva tűzijátékot bedobják...Azon sajnos nem csodálkozom, hogy beviszik, mert nálam is beléptetés annyira komoly volt, hogy akár egy bombát bevihettem volna.

hát a beléptetés a terrortámadástól fenyegetett EB-n is olyan volt, hogy ha nagyon akartam volna lazán beviszek magammal egy szibériai tigrist, vagy egy harcoló német páncélos alakulatot, bezzeg az utolsó emlékem egy sima, békés bajnokiról az, hogy még a zacsinkat is végigtapperolták és az ásványvizet is elkobozták a szekusok
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

sznot
Admin
Hozzászólások: 43792
Csatlakozott: 2005.04.17. 02:49
Tartózkodási hely: Kecskemét

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: sznot » 2021.09.03. 08:47

Javier Arizmendi írta:természetesen volt pár idióta, aki Sterling bőrszinével foglalkozott, de majd amikor a büntit kapjuk, jegyezzük talán fel, hogy még szerintem is példaértékű módon egész meccsen nem követeltük vissza sem Erdélyt, sem a Felvidéket. számomra fura volt ez, de úgy tűnik Csányiék megvették a brigádot kilóra. anti lmbtq bannert-t sem láttam. jó nem is jelentek pénzért, tehát nem kerestem meggyőzödéssel.

amúgy harmatgyengék voltunk, szerintem Egervári óta nem voltunk ilyen szarok, de nyilván ez is egy szerethető csapat. ha Rossi holnap lemondana, elfogadnám. 90 perc alatt egy akció vagy egy akárcsak egy távolról hazaadott lövés, nagy kérés lett volna? még talán a Debrencen vagy a Fradi nagy BL menetelésére emlékeztetett, a kilátástalan gólzáporos vereségekre (0-4 volt mindkettőnek). várom hogy a legújabb 0-4 után a tömegek felszántsák a körutat, mint 2016-ban a belga meccs után.

a stadi pompás, de az enyém és a népé a régi volt, ahol kp-ért számla nélkül kaptál szotyolát és tökit, és nem chio chipset bankkártyás vásárlással. az én időm lejárt. a tábor nem kiemelkedő, de jó volt, és volt egy rakás vásárló a stadiban, akiknek bejön a fényjáték a meccs előtt, meg hogy megkapják a boltban a mezt és a frissitőt. ja két sör 1790 ft, csak kártyával, nem túl baráti.


Rossitól megválnál? Ez azért érdekes, kit hoznál a helyére?
Ami nincs fent YouTube-on, az meg sem történt, amit nem talál a Google, az nem is létezik, aki nincs regisztrálva Facebook-on, az nem is ember!

¡ɐssɐʌlolǝ ıʞɐ ǝʎlnɥ

Avatar
RC
Moderátor
Hozzászólások: 36790
Csatlakozott: 2005.07.28. 00:16
Tartózkodási hely: Savaria

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: RC » 2021.09.03. 08:49

Azért ennél szorosabb eredményre számítottam.
Érdekes kérdés, hogy egy világeseményen miért tudjuk annyira összeszedni magunkat, a selejtezőkben egyszer sem tudunk nagyot virítani, ("csak" könyöradománnyal kijutni az eb-re), a hozzánk hasonló játékerejű Ausztria / Szerbia meg azért behúzott egy-egy csoportelsőséget. Hirtelen csak a horvátverés jut eszembe, a párhuzam addig él is, hogy az aktuális ezüstérmessel játszottunk, csakhogy a pepitások összességében sikerként élték meg azt a szereplést, és talán elteltek magukkal, addig az angoloknál ez inkább csalódás volt, és dacot váltott ki, persze erre rájön az általános selejtezőbéli jó szereplésük.
SABARIA 1926

sznot
Admin
Hozzászólások: 43792
Csatlakozott: 2005.04.17. 02:49
Tartózkodási hely: Kecskemét

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: sznot » 2021.09.03. 08:56

Amúgy nem tudom mire volt a nagy hype, kb ez a szintünk, a harmadik hely a realitás, talán egy kis szerencsével meglehet a második.
Apropó a harmadik helyezett is mehet a VB-re, vagy ez a megsajnálás csak az EB-n van?
Valaki mondja már meg Szalainak, hogy ne adjon hosszú labdákat. Mert egész egyszerűen nem tud. Bármikor egy hosszút indítana, az biztos, hogy az ellenfélhez kerül. Két hete voltam Isztambulban, és amikor megtudták, hogy magyar vagyok rögtön Szalaival jöttek, meg mutogatták a közös fotókat vele, meg hogy mekkora spíler. Oké nem láttam egy Fenerbahce meccset sem, de a válogatottban én nem látom ezt a védőfenomént benne.
Szoboszlai felszopását is lassan be lehet fejezni, amikor szabadot kaptunk már előre sajnálta Hajdúbé a kapust. Aztán úgy fölékúrta hogy csak na.
Gyorsan felejtsük el ezt a meccset, koncentráljunk a következőkre, onnan még lehet pontokat hozni.
Ami nincs fent YouTube-on, az meg sem történt, amit nem talál a Google, az nem is létezik, aki nincs regisztrálva Facebook-on, az nem is ember!

¡ɐssɐʌlolǝ ıʞɐ ǝʎlnɥ

Avatar
Szarka
Aranylabdás
Hozzászólások: 35089
Csatlakozott: 2005.03.21. 17:25

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: Szarka » 2021.09.03. 08:57

RC írta:Azért ennél szorosabb eredményre számítottam.
Érdekes kérdés, hogy egy világeseményen miért tudjuk annyira összeszedni magunkat, a selejtezőkben egyszer sem tudunk nagyot virítani, ("csak" könyöradománnyal kijutni az eb-re), a hozzánk hasonló játékerejű Ausztria / Szerbia meg azért behúzott egy-egy csoportelsőséget. Hirtelen csak a horvátverés jut eszembe, a párhuzam addig él is, hogy az aktuális ezüstérmessel játszottunk, csakhogy a pepitások összességében sikerként élték meg azt a szereplést, és talán elteltek magukkal, addig az angoloknál ez inkább csalódás volt, és dacot váltott ki, persze erre rájön az általános selejtezőbéli jó szereplésük.

Anglia Southgate alatt nagyon taktikus, fegyelmezett csapatta valt. Ha felgozzel jatszanak, akkor se lankad a figyelem, nagyon felkeszulnek minden ellenfelukbol. A Horvatok csak tornakra szivjak fel magukat, amugy majd kijutunk modjara toljak a selejtezoket, de a lenezes, fel nem keszules a franciakra is igaz volt. Az angolok most mar tenyleg osszeszedettek, es max a sajat mediajuk tudja kicsinalni oket.
Magyarország - Newcastle - Real Madrid , ebben a sorrendben.
"Intensity is our Identity"

Móni, Boston United, baldj: Nyugodjanak békében

Avatar
Szarka
Aranylabdás
Hozzászólások: 35089
Csatlakozott: 2005.03.21. 17:25

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: Szarka » 2021.09.03. 08:59

sznot írta:Amúgy nem tudom mire volt a nagy hype, kb ez a szintünk, a harmadik hely a realitás, talán egy kis szerencsével meglehet a második.
Apropó a harmadik helyezett is mehet a VB-re, vagy ez a megsajnálás csak az EB-n van?
Valaki mondja már meg Szalainak, hogy ne adjon hosszú labdákat. Mert egész egyszerűen nem tud. Bármikor egy hosszút indítana, az biztos, hogy az ellenfélhez kerül. Két hete voltam Isztambulban, és amikor megtudták, hogy magyar vagyok rögtön Szalaival jöttek, meg mutogatták a közös fotókat vele, meg hogy mekkora spíler. Oké nem láttam egy Fenerbahce meccset sem, de a válogatottban én nem látom ezt a védőfenomént benne.
Szoboszlai felszopását is lassan be lehet fejezni, amikor szabadot kaptunk már előre sajnálta Hajdúbé a kapust. Aztán úgy fölékúrta hogy csak na.
Gyorsan felejtsük el ezt a meccset, koncentráljunk a következőkre, onnan még lehet pontokat hozni.

A masodik hely is csak selejtezot er, a harmadikert buksisimi se jar.
Meg siman meglehet a masodik hely, az utolso kiki meccsen mulhat, addig kell osszerakni a nepet. Nagy kar volt itthon kiengedni a 2-0s vezetest ellenuk.

Szoboszlait nyugodtan lehet dicserni, csak nem a tegnapi meccse alapjan :) Amugy siman vilagsztar kategoria lehet, topklub alapembere ( ha a lipcse meg nem eleg top klub). Tegnap viszont neki se ment, es nem csak a szabadrugasok.
Magyarország - Newcastle - Real Madrid , ebben a sorrendben.
"Intensity is our Identity"

Móni, Boston United, baldj: Nyugodjanak békében

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: ManBat » 2021.09.03. 09:05

sznot írta:Amúgy nem tudom mire volt a nagy hype, kb ez a szintünk, a harmadik hely a realitás, talán egy kis szerencsével meglehet a második.
Apropó a harmadik helyezett is mehet a VB-re, vagy ez a megsajnálás csak az EB-n van?
Valaki mondja már meg Szalainak, hogy ne adjon hosszú labdákat. Mert egész egyszerűen nem tud. Bármikor egy hosszút indítana, az biztos, hogy az ellenfélhez kerül. Két hete voltam Isztambulban, és amikor megtudták, hogy magyar vagyok rögtön Szalaival jöttek, meg mutogatták a közös fotókat vele, meg hogy mekkora spíler. Oké nem láttam egy Fenerbahce meccset sem, de a válogatottban én nem látom ezt a védőfenomént benne.
Szoboszlai felszopását is lassan be lehet fejezni, amikor szabadot kaptunk már előre sajnálta Hajdúbé a kapust. Aztán úgy fölékúrta hogy csak na.
Gyorsan felejtsük el ezt a meccset, koncentráljunk a következőkre, onnan még lehet pontokat hozni.

azok után, hogy a Sousa alatt látványosan szar lengyelek egészen megszorongatták őket, némi reményünk lehetett - sajnos az EB előtti, és az EB utáni angolok más kávéház
harmadik nem pótselejtez, viszont ha az osztrákok elcsípnék a második helyet, amit most Izrael bitorol, akkor második legjobb, nem selejtezős NL-csoportgyőztesként (az első ugye a közös csoportba került cseh-walesi kettős egyike lesz) pont elkapnánk az utolsó pótselejtezős helyet - más kérdés, hogy a legutóbbi ilyen számolgatásra utaltságnál a 9 lehetséges kimenetelből pont az az egy jött be a lett-kazah, török-izlandi meccsekből, amivel mi maradtunk hoppon
Szoboszlainak nem találta Tunya a helyét tegnap, kb. ő volt az egyetlen, akinél nem sírt a labda, ehhez képest Bolla elfutásait erőltette, aki szerintem egyszer nem volt képes Shaw-n túljutni
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74990
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: Adamek » 2021.09.03. 09:20

Szarka írta:
sznot írta:Amúgy nem tudom mire volt a nagy hype, kb ez a szintünk, a harmadik hely a realitás, talán egy kis szerencsével meglehet a második.
Apropó a harmadik helyezett is mehet a VB-re, vagy ez a megsajnálás csak az EB-n van?
Valaki mondja már meg Szalainak, hogy ne adjon hosszú labdákat. Mert egész egyszerűen nem tud. Bármikor egy hosszút indítana, az biztos, hogy az ellenfélhez kerül. Két hete voltam Isztambulban, és amikor megtudták, hogy magyar vagyok rögtön Szalaival jöttek, meg mutogatták a közös fotókat vele, meg hogy mekkora spíler. Oké nem láttam egy Fenerbahce meccset sem, de a válogatottban én nem látom ezt a védőfenomént benne.
Szoboszlai felszopását is lassan be lehet fejezni, amikor szabadot kaptunk már előre sajnálta Hajdúbé a kapust. Aztán úgy fölékúrta hogy csak na.
Gyorsan felejtsük el ezt a meccset, koncentráljunk a következőkre, onnan még lehet pontokat hozni.

A masodik hely is csak selejtezot er, a harmadikert buksisimi se jar.
Meg siman meglehet a masodik hely, az utolso kiki meccsen mulhat, addig kell osszerakni a nepet. Nagy kar volt itthon kiengedni a 2-0s vezetest ellenuk.

Szoboszlait nyugodtan lehet dicserni, csak nem a tegnapi meccse alapjan :) Amugy siman vilagsztar kategoria lehet, topklub alapembere ( ha a lipcse meg nem eleg top klub). Tegnap viszont neki se ment, es nem csak a szabadrugasok.

én azért a világsztár kategóriát óvatosan suttognám csak, eleve a Bundásliga top szint (mínusz bőrgatya) az kb. a PL középcsapatok aljánál indul, az ottani valódi topjátékosok is nagyjából kimerülnek Lewában, a mi mágikus háromszögünk Angliában jó ha egy Kristály Palotába beférnének
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
Szarka
Aranylabdás
Hozzászólások: 35089
Csatlakozott: 2005.03.21. 17:25

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: Szarka » 2021.09.03. 09:28

ManBat írta:
SuperDepor írta:
ManBat írta:és pont a rühes nigger...

Mi volt a retkesnek a pólójára írva?

gondolom, valami hiperprogresszív faszság, ami miatt +3 zártkapu nekünk

https://telex.hu/sport/2021/09/02/koron ... golja-utan

Mondjuk toled mit is vartam.
Magyarország - Newcastle - Real Madrid , ebben a sorrendben.
"Intensity is our Identity"

Móni, Boston United, baldj: Nyugodjanak békében

Avatar
Szarka
Aranylabdás
Hozzászólások: 35089
Csatlakozott: 2005.03.21. 17:25

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: Szarka » 2021.09.03. 10:13

Adamek írta:
Szarka írta:
sznot írta:Amúgy nem tudom mire volt a nagy hype, kb ez a szintünk, a harmadik hely a realitás, talán egy kis szerencsével meglehet a második.
Apropó a harmadik helyezett is mehet a VB-re, vagy ez a megsajnálás csak az EB-n van?
Valaki mondja már meg Szalainak, hogy ne adjon hosszú labdákat. Mert egész egyszerűen nem tud. Bármikor egy hosszút indítana, az biztos, hogy az ellenfélhez kerül. Két hete voltam Isztambulban, és amikor megtudták, hogy magyar vagyok rögtön Szalaival jöttek, meg mutogatták a közös fotókat vele, meg hogy mekkora spíler. Oké nem láttam egy Fenerbahce meccset sem, de a válogatottban én nem látom ezt a védőfenomént benne.
Szoboszlai felszopását is lassan be lehet fejezni, amikor szabadot kaptunk már előre sajnálta Hajdúbé a kapust. Aztán úgy fölékúrta hogy csak na.
Gyorsan felejtsük el ezt a meccset, koncentráljunk a következőkre, onnan még lehet pontokat hozni.

A masodik hely is csak selejtezot er, a harmadikert buksisimi se jar.
Meg siman meglehet a masodik hely, az utolso kiki meccsen mulhat, addig kell osszerakni a nepet. Nagy kar volt itthon kiengedni a 2-0s vezetest ellenuk.

Szoboszlait nyugodtan lehet dicserni, csak nem a tegnapi meccse alapjan :) Amugy siman vilagsztar kategoria lehet, topklub alapembere ( ha a lipcse meg nem eleg top klub). Tegnap viszont neki se ment, es nem csak a szabadrugasok.

én azért a világsztár kategóriát óvatosan suttognám csak, eleve a Bundásliga top szint (mínusz bőrgatya) az kb. a PL középcsapatok aljánál indul, az ottani valódi topjátékosok is nagyjából kimerülnek Lewában, a mi mágikus háromszögünk Angliában jó ha egy Kristály Palotába beférnének

Ja, lasd Haland, vagy a mar tavozott Jaden Sancho, Timo werner, stb... Azert a Dortmund, Lipcse kettos termeli a topcsapatoknak a jatekosokat. Utobbitol iden Upamechano, Sabitzer, Konate ment top csapathoz, ezen uton jarhat majd Szoboszlai is.
Magyarország - Newcastle - Real Madrid , ebben a sorrendben.
"Intensity is our Identity"

Móni, Boston United, baldj: Nyugodjanak békében


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 126 vendég