Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 75008
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: Adamek » 2021.10.09. 22:57

Cselszky írta:
banok írta:
MindigÚjpest írta:Szerintem az angolok ellenit már meg sem nézem.


Az brutális lesz...

Na igen, még most jön a londoni és a varsói meccs, ilyen indiszponált állapotban mindkét meccsen befigyelhet egy komoly zakó.

szerintem beállunk bunkerezni, 1-2 gólos lesz mindkét meccs, még a polák buktában biztos se vagyok mert addigra ők is elszállhatnak és amúgy se egy lúzerségmentes brigád ők sem
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
kristof98.haladas
BL-menõ
Hozzászólások: 8846
Csatlakozott: 2011.05.09. 18:17
Tartózkodási hely: Szombathely/Budapest

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: kristof98.haladas » 2021.10.09. 23:21

Látványosan képtelenek voltunk bármit is kezdeni ezzel az albán csapattal. Őszintén szólva nagyon csalódott vagyok az őszi szereplésünk miatt, megérne egy elemzést, hogy mi az oka másodszor is egy jó EB utáni látványos bezuhanás. Mert ezek nem peches meccsek voltak, hanem totális szétesés. Fröcsögve szidni viszont nem fogom a csapatot, nem lenne korrekt tőlem.
HAJRÁ HALI!

Avatar
PTi
Tartalék
Hozzászólások: 1053
Csatlakozott: 2016.10.28. 16:08

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: PTi » 2021.10.09. 23:26

Adamek írta:remélem a takarítók, a hangosító és a szekusok levetetik a srácokkal a mezt

Vagy eléneklik a Himnuszt

Avatar
PTi
Tartalék
Hozzászólások: 1053
Csatlakozott: 2016.10.28. 16:08

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: PTi » 2021.10.09. 23:27

Végre nem volt Szalai, szárnyalhatott a támadójáték

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96365
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2021.10.09. 23:30

kristof98.haladas írta:Látványosan képtelenek voltunk bármit is kezdeni ezzel az albán csapattal. Őszintén szólva nagyon csalódott vagyok az őszi szereplésünk miatt, megérne egy elemzést, hogy mi az oka másodszor is egy jó EB utáni látványos bezuhanás. Mert ezek nem peches meccsek voltak, hanem totális szétesés. Fröcsögve szidni viszont nem fogom a csapatot, nem lenne korrekt tőlem.

Talán törvényszerű is valamennyire. Szűk mezsgyén mozgunk, képtelenek vagyunk tartósan hozni egy stabil szintet. Elképzelhető, egyelőre el kell fogadni, hogy az eb-kre valahogy megpróbáljuk kikínlódni magunkat vigaszági bohóckodásokkal, majd utána jön egy burnout, amiből történő kikászálódásra akár 1-2 év is rámehet.
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 75008
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: Adamek » 2021.10.09. 23:41

kristof98.haladas írta:Látványosan képtelenek voltunk bármit is kezdeni ezzel az albán csapattal. Őszintén szólva nagyon csalódott vagyok az őszi szereplésünk miatt, megérne egy elemzést, hogy mi az oka másodszor is egy jó EB utáni látványos bezuhanás. Mert ezek nem peches meccsek voltak, hanem totális szétesés. Fröcsögve szidni viszont nem fogom a csapatot, nem lenne korrekt tőlem.

fröcsögni nem is kell, nevetni magunkon azért simán lehet, mert mi nem egyszerű balfaszok vagyunk hanem igazi bagamérik
az új ciklust azért remélem egy másik főbohóccal kezdjük majd meg
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
moti77
Sztár
Hozzászólások: 3936
Csatlakozott: 2012.02.15. 00:34
Tartózkodási hely: Hóm Offísz

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: moti77 » 2021.10.10. 08:51

Itt akkor lesz kijutás a VB-re, amikor fel lesz higgítva a selejtező, úgy mint az EB-re. A csoportban a 3. hely tuti meg lesz, és nem kell meg izzadniuk.

Avatar
MindigÚjpest
fanatikus
Hozzászólások: 14806
Csatlakozott: 2009.04.17. 09:30
Tartózkodási hely: otthon,munkahely

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: MindigÚjpest » 2021.10.10. 09:12

Adamek írta:remélem a takarítók, a hangosító és a szekusok levetetik a srácokkal a mezt
Zuhanyzás előtt úgy is leveszik.
Sosem felejtem el, volt hogy fociról mentünk át a Komjádiba, ott voltunk a BEK meneteléskor, világsztár csapatunk volt, aminek az egyik legfényesebben ragyogó csillaga Benedek Tibi volt. Nyugodj Békében bajnok!

Avatar
MindigÚjpest
fanatikus
Hozzászólások: 14806
Csatlakozott: 2009.04.17. 09:30
Tartózkodási hely: otthon,munkahely

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: MindigÚjpest » 2021.10.10. 09:17

kristof98.haladas írta:Látványosan képtelenek voltunk bármit is kezdeni ezzel az albán csapattal. Őszintén szólva nagyon csalódott vagyok az őszi szereplésünk miatt, megérne egy elemzést, hogy mi az oka másodszor is egy jó EB utáni látványos bezuhanás. Mert ezek nem peches meccsek voltak, hanem totális szétesés. Fröcsögve szidni viszont nem fogom a csapatot, nem lenne korrekt tőlem.
Persze fröcsögni nem kell,de úgy látszik a vb-re való kijutás nem a mi asztalunk. Viszont bízok benne,hogy az EB selejtezőkre megint összeszedjük magunkat és kikecmergünk valahogy. Ha esetleg nem sikerül az utóbbi öt év akkor is sikeresebb volt,mint az azt megelőző harminc év.
Sosem felejtem el, volt hogy fociról mentünk át a Komjádiba, ott voltunk a BEK meneteléskor, világsztár csapatunk volt, aminek az egyik legfényesebben ragyogó csillaga Benedek Tibi volt. Nyugodj Békében bajnok!

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96365
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2021.10.10. 09:20

Engem nem is a vereség bosszant, mert aki nem volt vak, tudhatta, hogy akár az oda-vissza bukónak is van sansza. Sokkal inkább az a minimum 60 percnyi lagymatag semmi baszott fel, amit előadtunk. Talán Schön becserélésével javultunk egy kicsit, szinte ő az egyedüli, akit valamennyire dicsérni tudok.

Erre nem magyarázat az, amit Rossi elmondott, hogy hát nincsenek jobb játékosaink, nem tudott volna másokat behívni. Tekintve, hogy nem egy topválogatott volt az ellenfél, akikkel szemben lélegzethez sem jutunk, az egy félidőnyi kényelmes ténfergés, nulla kapura lövés, valamint az, hogy még ütközés is alig volt, szabadrúgásokat sem tudtunk kiharcolni, emészthetetlen, bárki is játszik.
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 75008
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: Adamek » 2021.10.10. 09:46

moti77 írta:Itt akkor lesz kijutás a VB-re, amikor fel lesz higgítva a selejtező, úgy mint az EB-re. A csoportban a 3. hely tuti meg lesz, és nem kell meg izzadniuk.

jó lesz az stabil negyedik helynek is és még az izzadás sem kizárt
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 75008
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: Adamek » 2021.10.10. 09:48

MindigÚjpest írta:
Adamek írta:remélem a takarítók, a hangosító és a szekusok levetetik a srácokkal a mezt
Zuhanyzás előtt úgy is leveszik.

gondolod mindnek van annyi esze?
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 75008
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: Adamek » 2021.10.10. 09:55

Cselszky írta:Engem nem is a vereség bosszant, mert aki nem volt vak, tudhatta, hogy akár az oda-vissza bukónak is van sansza. Sokkal inkább az a minimum 60 percnyi lagymatag semmi baszott fel, amit előadtunk. Talán Schön becserélésével javultunk egy kicsit, szinte ő az egyedüli, akit valamennyire dicsérni tudok.

Erre nem magyarázat az, amit Rossi elmondott, hogy hát nincsenek jobb játékosaink, nem tudott volna másokat behívni. Tekintve, hogy nem egy topválogatott volt az ellenfél, akikkel szemben lélegzethez sem jutunk, az egy félidőnyi kényelmes ténfergés, nulla kapura lövés, valamint az, hogy még ütközés is alig volt, szabadrúgásokat sem tudtunk kiharcolni, emészthetetlen, bárki is játszik.


nekem is ez szúrt szemet, Tunya mosakszik mint egy házi macska zabálás után, tolja ezt a minőségbeli difi mantrát, csak ugye ütközni, futni, darálni nemcsak a kiemelkedő minőségű spílerek tudnának
tisztán látszik, hogy motiválatlan, beszari és beleszaró kölykök lézengtek a pályán az összes őszi selejtezőn, valami tuti nincs rendben a szakmai stáb és a keret között, szerintem nincs nagyon több fejezet ebben a langyos Tunya sztoriban
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
Szarka
Aranylabdás
Hozzászólások: 35100
Csatlakozott: 2005.03.21. 17:25

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: Szarka » 2021.10.10. 10:01

Adamek írta:
moti77 írta:Itt akkor lesz kijutás a VB-re, amikor fel lesz higgítva a selejtező, úgy mint az EB-re. A csoportban a 3. hely tuti meg lesz, és nem kell meg izzadniuk.

jó lesz az stabil negyedik helynek is és még az izzadás sem kizárt

Ő az EB csoportokra utal, hogy ott a 3. helyet kb be tudjuk húzni, nem a mostanit. Bár szerintem ott is izzadnunk kell azért majd, ha a keret nem javul addig.
Magyarország - Newcastle - Real Madrid , ebben a sorrendben.
"Intensity is our Identity"

Móni, Boston United, baldj: Nyugodjanak békében

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 75008
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: Adamek » 2021.10.10. 10:10

Szarka írta:
Adamek írta:
moti77 írta:Itt akkor lesz kijutás a VB-re, amikor fel lesz higgítva a selejtező, úgy mint az EB-re. A csoportban a 3. hely tuti meg lesz, és nem kell meg izzadniuk.

jó lesz az stabil negyedik helynek is és még az izzadás sem kizárt

Ő az EB csoportokra utal, hogy ott a 3. helyet kb be tudjuk húzni, nem a mostanit. Bár szerintem ott is izzadnunk kell azért majd, ha a keret nem javul addig.

nem igazán utal rá pontosan, a VB selejtről ír, hogy majd az lesz mint az EB-n
de mindegy is, mert itt is ott is utoljára szintén csak a negyedik hely volt meg
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96365
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2021.10.10. 10:29

Adamek írta:
Cselszky írta:Engem nem is a vereség bosszant, mert aki nem volt vak, tudhatta, hogy akár az oda-vissza bukónak is van sansza. Sokkal inkább az a minimum 60 percnyi lagymatag semmi baszott fel, amit előadtunk. Talán Schön becserélésével javultunk egy kicsit, szinte ő az egyedüli, akit valamennyire dicsérni tudok.

Erre nem magyarázat az, amit Rossi elmondott, hogy hát nincsenek jobb játékosaink, nem tudott volna másokat behívni. Tekintve, hogy nem egy topválogatott volt az ellenfél, akikkel szemben lélegzethez sem jutunk, az egy félidőnyi kényelmes ténfergés, nulla kapura lövés, valamint az, hogy még ütközés is alig volt, szabadrúgásokat sem tudtunk kiharcolni, emészthetetlen, bárki is játszik.


nekem is ez szúrt szemet, Tunya mosakszik mint egy házi macska zabálás után, tolja ezt a minőségbeli difi mantrát, csak ugye ütközni, futni, darálni nemcsak a kiemelkedő minőségű spílerek tudnának
tisztán látszik, hogy motiválatlan, beszari és beleszaró kölykök lézengtek a pályán az összes őszi selejtezőn, valami tuti nincs rendben a szakmai stáb és a keret között, szerintem nincs nagyon több fejezet ebben a langyos Tunya sztoriban

Igen, mintha a hattyúdalát jelentené ez a pár meccs, ő is elég szenvtelennek tűnik.

Visszatekintve, az a kép alakul ki, hogy a lelkük mélyén a játékosok (legalábbis jelentős részük) kb. a megdobált négus góljával érdemben le is zárták magukban ezt a sorozatot. Így is lehet persze, csak az azóta eltelt 3 és fél meccs alatt nem kellett volna hülyíteni a jónépet.
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16517
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2021.10.10. 10:49

Kellemetlen volt nézni ezt a tegnapi performanszot, koncentráltabban tolták az albánok. Rossinak előbb-utóbb megköszönik, szerintem inkább előbb, s akkor majd jöhet megint a castingolás, hátha ezúttal is kifogunk egy kiváló nemzetközi ajánlólevéllel rendelkező külföldi úriembert, esetleg valamelyik hazai edzőreménységünk kapja meg a kinevezést, akit hazahívunk a topligából, hogy futballforradalmat csináljon itt nekünk.
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

Avatar
nyúl
Kincstári Főegerész
Hozzászólások: 46285
Csatlakozott: 2005.09.14. 13:36

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: nyúl » 2021.10.10. 10:59

Se feljebb, se lejjebb nincs már mozgástér. Annyi maradt, hogy az angol meccs ne legyen amszterdami hentelés.
A Kopasznak tipli.

Azt tárgyilagosan meg kell állapítani, hogy ez egy igen gyenge társaság. Két-három az európai középmezőnyt megütő futballistán kívül a labdarúgás harmadik világához tartozó világtalan páriák a játékosaink. Döbbenetes a sportág selejttermelése nálunk. Nagyon borús jövőképet mutat.

Tulajdonképpen majdnem mindegy, ki lesz az új kapitány. Kevesebb közpénzt a feneketlen kútba, csak ennyit kérnék.

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 75008
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: Adamek » 2021.10.10. 11:23

nyúl írta:Se feljebb, se lejjebb nincs már mozgástér. Annyi maradt, hogy az angol meccs ne legyen amszterdami hentelés.
A Kopasznak tipli.

Azt tárgyilagosan meg kell állapítani, hogy ez egy igen gyenge társaság. Két-három az európai középmezőnyt megütő futballistán kívül a labdarúgás harmadik világához tartozó világtalan páriák a játékosaink. Döbbenetes a sportág selejttermelése nálunk. Nagyon borús jövőképet mutat.

Tulajdonképpen majdnem mindegy, ki lesz az új kapitány. Kevesebb közpénzt a feneketlen kútba, csak ennyit kérnék.

az a fájó, hogy ez a pár középmezőnyt ostromló spílerünk se mutat semmit, ők sem veszik a hátukra a brigádot
ebből a világklasszis jelöltünkből is kábé annyi lesz válogatott szinten mint Demizsonos Döméből, két jó villanás két fontos meccsen az elején aztán tíz év alibi
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 75008
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: Adamek » 2021.10.10. 11:33

Savaria1919 írta:Kellemetlen volt nézni ezt a tegnapi performanszot, koncentráltabban tolták az albánok. Rossinak előbb-utóbb megköszönik, szerintem inkább előbb, s akkor majd jöhet megint a castingolás, hátha ezúttal is kifogunk egy kiváló nemzetközi ajánlólevéllel rendelkező külföldi úriembert, esetleg valamelyik hazai edzőreménységünk kapja meg a kinevezést, akit hazahívunk a topligából, hogy futballforradalmat csináljon itt nekünk.

remélem nem valamelyik kint pojácáskodó megmondó lesz az, inkább akkor már egy Bognár szintű paréj akin lehet röhögni
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: RC valamint 222 vendég