Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16417
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2022.12.02. 22:28

Kép
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51168
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2022.12.02. 22:29

Ha esetleg volt valaki olyan bátor, hogy megtegye, a továbbjutott, ezért a csoportzáró meccsbe belesz*ró nagyok elleni szelót, akkor kb. így arathatott (volna):

Japán-Spanyolország 2:1 H 6,5
Tunézia-Franciaország 1:0 H 5,75
Dél-Korea-Portugália 2:1 H 4
Kamerun-Brazília 1:0 H 11

Eredő: 1644,5
Tét: mondjuk felesleges 10 000 HUF
Nyeremény: 16 445 000 HUF

Ennyiből Miskolcon lehet venni egy átlagpanelt az Avason vagy a Bulgárföldön :) Kiadod -> Havi 100-as, meg még az értéke is megy felfelé az évek alatt, még ha nem is rózsadombi szinten. :cool.

SuperDepor
Moderátor
Hozzászólások: 40675
Csatlakozott: 2006.03.07. 23:03
Tartózkodási hely: Magyar-Osztrák Monarchia

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: SuperDepor » 2022.12.02. 22:36

Savaria1919 írta:Kép

Hollandia, Brazília, Franciaország, Spanyolország.
Ne aggódjatok hát a holnapért mert a holnap majd aggódik magáért. Elég minden napnak a maga baja.

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74820
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: Adamek » 2022.12.02. 22:43

SuperDepor írta:
Savaria1919 írta:Kép

Hollandia, Brazília, Franciaország, Spanyolország.

akkor lehet tolni a téteket a maradékra
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
banok
Aranylabdás
Hozzászólások: 29039
Csatlakozott: 2005.03.20. 03:08
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: banok » 2022.12.02. 22:45

Savaria1919 írta:Kép



Brazília-Franciaország döntőt várok francia győzelemmel.
Amúgy a horvátoknak szurkolok.

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74820
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: Adamek » 2022.12.02. 23:40

Maradonapoli írta:
Adamek írta:ezek után akkor tolom rá az összes aranyfogamat a kameruniakra, egyik félcigó népben sincs meg a kellő tartás

ha tényleg feltoltad rá az összes aranykapacsod és a családi vagyont, akkor fogadd horribilis gratulációmat!
...mert kb 10-szeresét kapod vissza! :)

pont nem volt arany strici-fogam kedves Becselöröm

de új tippsorom van,a 4 közé Szenegál, Marokkó, Japán, Ausztrália
ezt támadd meg ha van még rá észérved
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51168
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2022.12.02. 23:46

Adamek írta:
Maradonapoli írta:
Adamek írta:ezek után akkor tolom rá az összes aranyfogamat a kameruniakra, egyik félcigó népben sincs meg a kellő tartás

ha tényleg feltoltad rá az összes aranykapacsod és a családi vagyont, akkor fogadd horribilis gratulációmat!
...mert kb 10-szeresét kapod vissza! :)

pont nem volt arany strici-fogam kedves Becselöröm

de új tippsorom van,a 4 közé Szenegál, Marokkó, Japán, Ausztrália
ezt támadd meg ha van még rá észérved

attól tartok vége a gyereknapnak 1-2 meglepi becsúszhat, de ezt már komolyan veszik a nagyok, vagyis a nagy meggazdagodásról lemaradtunk... :(((

Ellentétben a Hohenzollern spritzend-sprucc lehet valami abban, amit mondasz és 4/3-as kötésben nem is lenne hülyeség, tábornokom! vagy esetleg egy 4/2-ben!

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74820
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: Adamek » 2022.12.03. 00:32

Maradonapoli írta:
Adamek írta:
Maradonapoli írta:ha tényleg feltoltad rá az összes aranykapacsod és a családi vagyont, akkor fogadd horribilis gratulációmat!
...mert kb 10-szeresét kapod vissza! :)

pont nem volt arany strici-fogam kedves Becselöröm

de új tippsorom van,a 4 közé Szenegál, Marokkó, Japán, Ausztrália
ezt támadd meg ha van még rá észérved

attól tartok vége a gyereknapnak 1-2 meglepi becsúszhat, de ezt már komolyan veszik a nagyok, vagyis a nagy meggazdagodásról lemaradtunk... :(((

Ellentétben a Hohenzollern spritzend-sprucc lehet valami abban, amit mondasz és 4/3-as kötésben nem is lenne hülyeség, tábornokom! vagy esetleg egy 4/2-ben!

rád bízom a mocskos részleteket, én ehhez nem vagyok elég képzett fogadólógiailag
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

SuperDepor
Moderátor
Hozzászólások: 40675
Csatlakozott: 2006.03.07. 23:03
Tartózkodási hely: Magyar-Osztrák Monarchia

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: SuperDepor » 2022.12.03. 06:14

Adamek írta:
SuperDepor írta:
Savaria1919 írta:Kép

Hollandia, Brazília, Franciaország, Spanyolország.

akkor lehet tolni a téteket a maradékra

A maradtak közül egyértelműen arhentína a kedvencem, ezt eddig nem mertem leírni. Éjszakás voltam, megittam négy kávét, megy a szívem száztízzel, úgy érzem ez a legalkalmasabb időpont.
Ne aggódjatok hát a holnapért mert a holnap majd aggódik magáért. Elég minden napnak a maga baja.

Avatar
nyúl
Kincstári Főegerész
Hozzászólások: 46280
Csatlakozott: 2005.09.14. 13:36

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: nyúl » 2022.12.03. 06:46

Ha már meglepetések szóba jönnek, 4 párosításban szeretném, ha a gyöngébb legyakná a favoritot.
Szenegálnak örülnék nagyon. Aztán ha a polák a nagy számok törvénye alapján játszana egy jó meccset, ha már eddig nem sikerült. Nem bánnám, ha Svejc elgyepálná CR-éket. S értékelném, ha a horvátokat is odacsapnák a japók.

Javier Arizmendi
Kulcsjátékos
Hozzászólások: 2801
Csatlakozott: 2006.01.18. 17:32

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: Javier Arizmendi » 2022.12.03. 08:11

nyúl írta:Ha már meglepetések szóba jönnek, 4 párosításban szeretném, ha a gyöngébb legyakná a favoritot.
Szenegálnak örülnék nagyon. Aztán ha a polák a nagy számok törvénye alapján játszana egy jó meccset, ha már eddig nem sikerült. Nem bánnám, ha Svejc elgyepálná CR-éket. S értékelném, ha a horvátokat is odacsapnák a japók.

https://www.youtube.com/watch?v=_AjzsOCGTOI
ezzel együtt is, nekem nincs túl sok bajom a kroátokkal, olvastam amit a héten írtál, szerintem Modrics nem munkásember, mert a mai futballban olyan dolgokat tud, ami régen ugyan alap volt, de ma rajta kivül alig valaki tudja (pl. külsővel rúgni). Rakiticset jobban kedvelem, és azzal kb egyet tudok érteni, hogy a labdával a Brozovics, Kovacsics és a horvátok többsége semmi olyat nem tud, amit ne lehetne megtanulni.

akik tippelnének, azoknak figyelmébe ajánlom a legfrissebb összeesküvés elméletemet, amely szerint promociós okok miatt lesz afrikai, és ázsiai csapat is a 8 között. erre a jobb esély a japó vs. kroát és a mórok vs. hidalgok/gachupin meccsen lesz. az usakokat nem láttam a vb-n, ha mocorog bennük bármi, simán továbbjuttatják őket minden idők leggyengébb narancs ültetvénye ellen.
ETO

Javier Arizmendi
Kulcsjátékos
Hozzászólások: 2801
Csatlakozott: 2006.01.18. 17:32

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: Javier Arizmendi » 2022.12.03. 08:11

nyúl írta:Ha már meglepetések szóba jönnek, 4 párosításban szeretném, ha a gyöngébb legyakná a favoritot.
Szenegálnak örülnék nagyon. Aztán ha a polák a nagy számok törvénye alapján játszana egy jó meccset, ha már eddig nem sikerült. Nem bánnám, ha Svejc elgyepálná CR-éket. S értékelném, ha a horvátokat is odacsapnák a japók.

https://www.youtube.com/watch?v=_AjzsOCGTOI
ezzel együtt is, nekem nincs túl sok bajom a kroátokkal, olvastam amit a héten írtál, szerintem Modrics nem munkásember, mert a mai futballban olyan dolgokat tud, ami régen ugyan alap volt, de ma rajta kivül alig valaki tudja (pl. külsővel rúgni). Rakiticset jobban kedvelem, és azzal kb egyet tudok érteni, hogy a labdával a Brozovics, Kovacsics és a horvátok többsége semmi olyat nem tud, amit ne lehetne megtanulni.

akik tippelnének, azoknak figyelmébe ajánlom a legfrissebb összeesküvés elméletemet, amely szerint promociós okok miatt lesz afrikai, és ázsiai csapat is a 8 között. erre a jobb esély a japó vs. kroát és a mórok vs. hidalgok/gachupin meccsen lesz. az usakokat nem láttam a vb-n, ha mocorog bennük bármi, simán továbbjuttatják őket minden idők leggyengébb narancs ültetvénye ellen.
ETO

Avatar
Szarka
Aranylabdás
Hozzászólások: 34906
Csatlakozott: 2005.03.21. 17:25

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: Szarka » 2022.12.03. 09:12

Máskor pedig alapnak vesszük, hogy a továbbjutók beleszarnak a meccsekbe, nem is tudom miért nem tippeltem erre.

Innentől sok 0-0-ás meccset várok, ám ha szenvedve is, de a papírformák érvényesülnek majd.
Kivétel lehet a japán meccs, illetve a svájci. Ott még ők is továbbmehetnek. De inkább esélyesebbek ezek, mint hogy bíznék bennük. A svájcinál szvsz tizikig mennek majd.

Holland, Argentin, Horvát, Brazil, Angol, Francia, Spanyol, Svájc továbbjutást tippelek most.
Magyarország - Newcastle - Real Madrid , ebben a sorrendben.
"Intensity is our Identity"

Móni, Boston United, baldj: Nyugodjanak békében

Avatar
Szarka
Aranylabdás
Hozzászólások: 34906
Csatlakozott: 2005.03.21. 17:25

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: Szarka » 2022.12.03. 09:15

Javier Arizmendi írta:sima sika. csak meg kell nézni hány ghánai és hány uruguayi szponzor neve szerepel a FIFA honlapján. a Hyundai meg mindeközben tolja be a pénzt Infantilis zsebébe. hogy a németekkel miért van kicseszve, azt nem értem, de az ázsiai előretörés az simán várható volt. nem azért költik a pénzt, hogy aztán ne legyen ellentételezés.

Lemaradtam arról a pontról , ahol Koreának bírói segítség kellett. Mert ha még a Japán gólról lenne szó, de ott is a spanyolok beleszarása/bénázása is kellett.
Magyarország - Newcastle - Real Madrid , ebben a sorrendben.
"Intensity is our Identity"

Móni, Boston United, baldj: Nyugodjanak békében

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74820
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: Adamek » 2022.12.03. 10:15

SuperDepor írta:
Adamek írta:
SuperDepor írta:Hollandia, Brazília, Franciaország, Spanyolország.

akkor lehet tolni a téteket a maradékra

A maradtak közül egyértelműen arhentína a kedvencem, ezt eddig nem mertem leírni. Éjszakás voltam, megittam négy kávét, megy a szívem száztízzel, úgy érzem ez a legalkalmasabb időpont.

Ityu, Argentína is szeret téged
tudom, mert mondta nekem
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74820
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: Adamek » 2022.12.03. 10:31

nyúl írta:Ha már meglepetések szóba jönnek, 4 párosításban szeretném, ha a gyöngébb legyakná a favoritot.
Szenegálnak örülnék nagyon. Aztán ha a polák a nagy számok törvénye alapján játszana egy jó meccset, ha már eddig nem sikerült. Nem bánnám, ha Svejc elgyepálná CR-éket. S értékelném, ha a horvátokat is odacsapnák a japók.

én is így vagyok ezzel az egész bohózattal, de nem teljesen ezzel a forgatókönyvvel

Szenegál alap, egyetlen megmaradt afrikai csapat ami ha nem is színcsoki egylet de már félúton van belső Afrika felé, a Száhel-öv már majdnem Afrika, szóval Szenegált már akkor is szeretném kicsit ha nem lenne a világ legprosztóbb válogatottja az ellenfél

Svejc szintén jöhet, mégpedig a kisebb undor elvén, CR-t ugyan nagyon megtanultam tisztelni, sőt öreg korára kicsit meg is kedveltem, de a félcigó, focicsaló környezete nagyon nem a barátom, Koszovó gyávább fele is éppen elég hányinger kategória, de ott a csapatépítésben alkotott szakmai munkát tudom értékelni, minimális előnnyel inkább ők, vagyis ez egy VAR-s centiméteres előny

a japók alanyi jogon nem kedveltjeim, semmi de tényleg semmi futball nincs nyomokban sem a játékukban vagy a génjeikben, kibaszott tökéletesre reszelt focirobotok akik ott és akkor fagynak le amikor jönnie kellene valami váratlannak és kreatívnak, ellenberger a horvát lufitól nagyon viszketek, semmi plusz nincs bennük, kamuaranylabda, érdemtelen vb-döntő és érdemtelen túlszopkodás feléjük a világtól, ők egy jól menedzselt és szépen fényképezett középcsapat irgalmatlan mákkal megszórva

a polákokat sose tudtam megemészteni, ezen a VB-n meg elérték a veresposztó kasztot nálam, aki ennyire utál futballozni mint ők az üljön szépen fel a lelátókra, vagy inkább a TV-k elé mert az még veszélytelenebb

nálam negyedik meglepetés legyen inkább Marokkó, bár az arab focitól kiráz a hideg, de a spanyolok is rászolgáltak valami kis ejnyére/bejnyére, ráadásul Marokkó még veretlen, ezt nem sok nagyobb csapat mondhatja el magáról már itt
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74820
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: Adamek » 2022.12.03. 10:40

Javier Arizmendi írta:
nyúl írta:Ha már meglepetések szóba jönnek, 4 párosításban szeretném, ha a gyöngébb legyakná a favoritot.
Szenegálnak örülnék nagyon. Aztán ha a polák a nagy számok törvénye alapján játszana egy jó meccset, ha már eddig nem sikerült. Nem bánnám, ha Svejc elgyepálná CR-éket. S értékelném, ha a horvátokat is odacsapnák a japók.

https://www.youtube.com/watch?v=_AjzsOCGTOI
ezzel együtt is, nekem nincs túl sok bajom a kroátokkal, olvastam amit a héten írtál, szerintem Modrics nem munkásember, mert a mai futballban olyan dolgokat tud, ami régen ugyan alap volt, de ma rajta kivül alig valaki tudja (pl. külsővel rúgni). Rakiticset jobban kedvelem, és azzal kb egyet tudok érteni, hogy a labdával a Brozovics, Kovacsics és a horvátok többsége semmi olyat nem tud, amit ne lehetne megtanulni.

akik tippelnének, azoknak figyelmébe ajánlom a legfrissebb összeesküvés elméletemet, amely szerint promociós okok miatt lesz afrikai, és ázsiai csapat is a 8 között. erre a jobb esély a japó vs. kroát és a mórok vs. hidalgok/gachupin meccsen lesz. az usakokat nem láttam a vb-n, ha mocorog bennük bármi, simán továbbjuttatják őket minden idők leggyengébb narancs ültetvénye ellen.


Modric túlértékelt és pont, az Aranylabdája meg egyenesen vicc kategória, Belanov, Owen vagy Sammer szinten érthetetlen, illetve azon is túl kicsivel, abban az évben Varangy nyerte a legtöbbet és Gríz volt a legjobb spíler, kettejük közt kellett volna dönteni
Modor amúgy egy tök átlag középpályás kicsivel jobb rúgótechnikával és jobb játékolvasással mint az átlag, de egyetlen mutatóban sem a legjobb, vannak nála lényegesen jobban irányítók, többet futók, többet szerelők, jobban rúgók és pontosabban passzolók a középpályások közt, szóval még az életmű-Aranylabdára sem tudnék rábólintani, egyszerűen nem áll meg rá egyetlen olyan mondat se ami úgy hangzik, hogy ő a legjobban ...... játékos a világon a maga korában/adott évben
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74820
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: Adamek » 2022.12.03. 10:42

Szarka írta:
Javier Arizmendi írta:sima sika. csak meg kell nézni hány ghánai és hány uruguayi szponzor neve szerepel a FIFA honlapján. a Hyundai meg mindeközben tolja be a pénzt Infantilis zsebébe. hogy a németekkel miért van kicseszve, azt nem értem, de az ázsiai előretörés az simán várható volt. nem azért költik a pénzt, hogy aztán ne legyen ellentételezés.

Lemaradtam arról a pontról , ahol Koreának bírói segítség kellett. Mert ha még a Japán gólról lenne szó, de ott is a spanyolok beleszarása/bénázása is kellett.

jöhetett ez a segítség közvetve is, mondjuk megkérik a cigókat pár maroknyi bagóért, hogy ne szakadjanak már meg annyira
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
nyúl
Kincstári Főegerész
Hozzászólások: 46280
Csatlakozott: 2005.09.14. 13:36

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: nyúl » 2022.12.03. 11:47

Adamek írta:
nyúl írta:Ha már meglepetések szóba jönnek, 4 párosításban szeretném, ha a gyöngébb legyakná a favoritot.
Szenegálnak örülnék nagyon. Aztán ha a polák a nagy számok törvénye alapján játszana egy jó meccset, ha már eddig nem sikerült. Nem bánnám, ha Svejc elgyepálná CR-éket. S értékelném, ha a horvátokat is odacsapnák a japók.

én is így vagyok ezzel az egész bohózattal, de nem teljesen ezzel a forgatókönyvvel

Szenegál alap, egyetlen megmaradt afrikai csapat ami ha nem is színcsoki egylet de már félúton van belső Afrika felé, a Száhel-öv már majdnem Afrika, szóval Szenegált már akkor is szeretném kicsit ha nem lenne a világ legprosztóbb válogatottja az ellenfél

Svejc szintén jöhet, mégpedig a kisebb undor elvén, CR-t ugyan nagyon megtanultam tisztelni, sőt öreg korára kicsit meg is kedveltem, de a félcigó, focicsaló környezete nagyon nem a barátom, Koszovó gyávább fele is éppen elég hányinger kategória, de ott a csapatépítésben alkotott szakmai munkát tudom értékelni, minimális előnnyel inkább ők, vagyis ez egy VAR-s centiméteres előny

a japók alanyi jogon nem kedveltjeim, semmi de tényleg semmi futball nincs nyomokban sem a játékukban vagy a génjeikben, kibaszott tökéletesre reszelt focirobotok akik ott és akkor fagynak le amikor jönnie kellene valami váratlannak és kreatívnak, ellenberger a horvát lufitól nagyon viszketek, semmi plusz nincs bennük, kamuaranylabda, érdemtelen vb-döntő és érdemtelen túlszopkodás feléjük a világtól, ők egy jól menedzselt és szépen fényképezett középcsapat irgalmatlan mákkal megszórva

a polákokat sose tudtam megemészteni, ezen a VB-n meg elérték a veresposztó kasztot nálam, aki ennyire utál futballozni mint ők az üljön szépen fel a lelátókra, vagy inkább a TV-k elé mert az még veszélytelenebb

nálam negyedik meglepetés legyen inkább Marokkó, bár az arab focitól kiráz a hideg, de a spanyolok is rászolgáltak valami kis ejnyére/bejnyére, ráadásul Marokkó még veretlen, ezt nem sok nagyobb csapat mondhatja el magáról már itt

Aláírom így is.
Tudom, hogy a lengyel továbbjutás szürreális. A franciákkal szembeni ellenszenvem motivál, de magunknak is több esélyt adnék ellenük.

A japókat én se csípem, ott is az ellenfél túlértékeltsége miatt örvendenék a fricskának. Bizonyos irigység is fűt. Tarthatnánk ott, ahol a kroátok. De ez egy hosszú történet.

Marokkóval is ki tudnék egyezni. Bár én spanyolos voltam, hatalmas Iniesta-, és Xavi-fan, El Ninót is komáztam, korábban meg a Guardiola-generációt, a csalásért kijárna nekik a casablancai gyíkkorbács, s ezek a spanyol arcok amúgy sincsenek a szívemben. Bár nem szeretnék svájci elődöntőt. Mert az albánok elgázolnák a bazárt. Emiatt hezitálok.

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51168
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2022.12.03. 12:28

Tiszteletre méltó nagyapa azt mondja, az uruguayi nap nem nevet!

Kép


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Adamek valamint 83 vendég