Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74816
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: Adamek » 2021.09.07. 23:06

sógik nem tudják abbahagyni a show-t, ezek legalább olyan retardok mint mi
remélem összejön nekik az ötödik hely
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
kristof98.haladas
BL-menõ
Hozzászólások: 8846
Csatlakozott: 2011.05.09. 18:17
Tartózkodási hely: Szombathely/Budapest

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: kristof98.haladas » 2021.09.07. 23:06

Az újabb osztrák buktával bezárult a surranópálya.
HAJRÁ HALI!

Javier Arizmendi
Kulcsjátékos
Hozzászólások: 2800
Csatlakozott: 2006.01.18. 17:32

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: Javier Arizmendi » 2021.09.07. 23:06

súlyos változások vannak bennem. a magyar futball kapcsán pozitivumokat vélek látni. mondjuk elég sok NBA-t nézek, és ott a statisztika a mániájuk. de ha Szalai Ádám kapcsán azt gondolom, hogy én vagyok a hülye, 11 év bundesliga nem lehet véletlen, az ottani edzők csak nem hülyébbek nálam; ha a Ferencváros kapcsán elfogadom, hogy a Celtic, a Dinamo Z., a Slavia P., és a CSKA M. legyőzése nem lehet csak véletlen; akkor azért a szerbek, türkök idegenbeli verése, francia, német, ruszki iksz sem lehet csak véletlen, mert már túl sok lenne. nyilván mindenki lenéz minket, malacunk is volt, de valami szerepünk csak volt benne. mondom a válogatott kapcsán az extrém hosszú felkészülési idő nekünk dolgozott az EB-n, a szerbek totálisan beleszartak, talán bundáztak is. szóval, ha nem is túl sok, de valami szerintem mocorog, érünk el olyan eredményeket, amiket korábban nem. azért emlékszem, amikor Lotyimatyival bulgárban simán kaptunk, igaz volt két Petrovjuk, meg Berbatov egyedül megvert minket, most meg totál le vannak épülve.

ettől függetlenül az utsó két meccs játéka botrány.
ETO

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74816
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: Adamek » 2021.09.08. 06:31

Javier Arizmendi írta:súlyos változások vannak bennem. a magyar futball kapcsán pozitivumokat vélek látni. mondjuk elég sok NBA-t nézek, és ott a statisztika a mániájuk. de ha Szalai Ádám kapcsán azt gondolom, hogy én vagyok a hülye, 11 év bundesliga nem lehet véletlen, az ottani edzők csak nem hülyébbek nálam; ha a Ferencváros kapcsán elfogadom, hogy a Celtic, a Dinamo Z., a Slavia P., és a CSKA M. legyőzése nem lehet csak véletlen; akkor azért a szerbek, türkök idegenbeli verése, francia, német, ruszki iksz sem lehet csak véletlen, mert már túl sok lenne. nyilván mindenki lenéz minket, malacunk is volt, de valami szerepünk csak volt benne. mondom a válogatott kapcsán az extrém hosszú felkészülési idő nekünk dolgozott az EB-n, a szerbek totálisan beleszartak, talán bundáztak is. szóval, ha nem is túl sok, de valami szerintem mocorog, érünk el olyan eredményeket, amiket korábban nem. azért emlékszem, amikor Lotyimatyival bulgárban simán kaptunk, igaz volt két Petrovjuk, meg Berbatov egyedül megvert minket, most meg totál le vannak épülve.

ettől függetlenül az utsó két meccs játéka botrány.

hát ezek tényleg botrányosak voltak, erről kár lenne vitát nyitni
kicsit tartok is a maitól, nem vetne jó fényt a testületre egy újabb történelemírás
márpedig a keretből Tunya kikreatívkodhat lazán egy Lang, Bolla, Tamás, Cseri, Gazdag magot
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: ManBat » 2021.09.08. 08:06

kristof98.haladas írta:Az újabb osztrák buktával bezárult a surranópálya.

beszarás, mennyire leeresztettek, pedig pár éve még ők voltak a selejtezők királyai
aztán nyilván lesz akkora mákjuk, hogy kihúznak nekik egy Csehország/Norvégia szintű bóvlit, és kijutnak az ötödik helyről
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

sznot
Admin
Hozzászólások: 43792
Csatlakozott: 2005.04.17. 02:49
Tartózkodási hely: Kecskemét

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: sznot » 2021.09.08. 21:30

Ha Lang ezzel se irta ki magat a valogatottbol akkor tenyleg takarodjon Rossi.
Ami nincs fent YouTube-on, az meg sem történt, amit nem talál a Google, az nem is létezik, aki nincs regisztrálva Facebook-on, az nem is ember!

¡ɐssɐʌlolǝ ıʞɐ ǝʎlnɥ

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96289
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2021.09.08. 21:46

sznot írta:Ha Lang ezzel se irta ki magat a valogatottbol akkor tenyleg takarodjon Rossi.

:D
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

Avatar
PTi
Tartalék
Hozzászólások: 1053
Csatlakozott: 2016.10.28. 16:08

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: PTi » 2021.09.08. 21:53

sznot írta:Ha Lang ezzel se irta ki magat a valogatottbol akkor tenyleg takarodjon Rossi.

Ilyet egyszer én is csináltam, csak az megye egy volt

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96289
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2021.09.08. 22:06

Szerintem eddig elég halvány a mai teljesítmény is, temérdek rossz passz, gyakori esetlegesség. 5 a 2-ben is képtelenek vagyunk értelmesen végigvinni az akciót.
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

Avatar
kristof98.haladas
BL-menõ
Hozzászólások: 8846
Csatlakozott: 2011.05.09. 18:17
Tartózkodási hely: Szombathely/Budapest

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: kristof98.haladas » 2021.09.08. 22:10

Ennyi hülyeséget ne csináljunk már hátul...
HAJRÁ HALI!

sznot
Admin
Hozzászólások: 43792
Csatlakozott: 2005.04.17. 02:49
Tartózkodási hely: Kecskemét

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: sznot » 2021.09.08. 22:13

PTi írta:
sznot írta:Ha Lang ezzel se irta ki magat a valogatottbol akkor tenyleg takarodjon Rossi.

Ilyet egyszer én is csináltam, csak az megye egy volt


Te csak egyszer, ez a fasz minden meccsen csinal legalabb egy ilyet. Az a szerencsenk, hogy Andorraval jatszunk, ezt egy kozepesen szar csapat rogton kihasznalja.
Ami nincs fent YouTube-on, az meg sem történt, amit nem talál a Google, az nem is létezik, aki nincs regisztrálva Facebook-on, az nem is ember!

¡ɐssɐʌlolǝ ıʞɐ ǝʎlnɥ

sznot
Admin
Hozzászólások: 43792
Csatlakozott: 2005.04.17. 02:49
Tartózkodási hely: Kecskemét

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: sznot » 2021.09.08. 22:15

Na tessek, Szalai Attila is bemutatta technikai tudasat.
Ami nincs fent YouTube-on, az meg sem történt, amit nem talál a Google, az nem is létezik, aki nincs regisztrálva Facebook-on, az nem is ember!

¡ɐssɐʌlolǝ ıʞɐ ǝʎlnɥ

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96289
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2021.09.08. 22:19

Adamek írta:
Szarka írta:
sznot írta:
Örülök, hogy más is hasonlóan látja. Már kezdtem azt hinni, hogy nekem van csak kattanásom velük szemben.

Szalai Atesszal is? En speciel remelem azert tobb van benne, mint a torok liga, egy topliga alap, mint Sallai azert csak lehetne belole.

nagyon rendezetlen a mozgása, olyan mintha nem állna stabilan a lábán, lehet, hogy nincs egyensúlyban
ezen amúgy lehet korrigálni, van akinek egy szimpla cipőbetét elég, nekem mindenesetre nagyon gyanús minden mozdulata
ellenben a rúgótechnikája gyalázatos, azt ilyen korban már elég nehéz javítani, a támadásokba jobb ha nem lép be
fejjáték és szerelőképesség lehet az ereje, de őszintén megmondom nem nézek török bajnokikat a válogatottban meg nem igazán mutat extrát

Ma konkrétan katasztrófa, döbbenet, mennyi labdát elad, és milyen súlyos hibákat csinál. Dolgozik ő, de a képességbeli korlátai neki is nagyon kiütköznek.
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

Avatar
banok
Aranylabdás
Hozzászólások: 29037
Csatlakozott: 2005.03.20. 03:08
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: banok » 2021.09.08. 22:23

*sóhaj

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96289
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2021.09.08. 22:24

Adjuk le x-re, hadd szóljon. :)
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96289
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2021.09.08. 22:41

Az elmúlt három meccs szinte értékelhetetlen, na jó, az angol első félidőben legalább a védekezés többé-kevésbé működött, az albánok elleni már borzasztó volt, de a mai végképp nagyon alja-szintet mutatott. Még 1-2 hasonló, és Rossi minden megszerzett renoméja megy a levesbe, talán ő maga is.
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

sznot
Admin
Hozzászólások: 43792
Csatlakozott: 2005.04.17. 02:49
Tartózkodási hely: Kecskemét

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: sznot » 2021.09.08. 22:48

Szalai Adam korrekt volt.
Ami nincs fent YouTube-on, az meg sem történt, amit nem talál a Google, az nem is létezik, aki nincs regisztrálva Facebook-on, az nem is ember!

¡ɐssɐʌlolǝ ıʞɐ ǝʎlnɥ

Avatar
PTi
Tartalék
Hozzászólások: 1053
Csatlakozott: 2016.10.28. 16:08

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: PTi » 2021.09.08. 22:57

Az mi volt az a helyezkedés a góljuknál? Öten szaladtak össze a két pékre

Avatar
kristof98.haladas
BL-menõ
Hozzászólások: 8846
Csatlakozott: 2011.05.09. 18:17
Tartózkodási hely: Szombathely/Budapest

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: kristof98.haladas » 2021.09.08. 22:59

Cselszky írta:Az elmúlt három meccs szinte értékelhetetlen, na jó, az angol első félidőben legalább a védekezés többé-kevésbé működött, az albánok elleni már borzasztó volt, de a mai végképp nagyon alja-szintet mutatott. Még 1-2 hasonló, és Rossi minden megszerzett renoméja megy a levesbe, talán ő maga is.

Minden tiszteletem Rossié, de ez a fásult, pontatlan játék ha nem is teljes egészében, de edzői hiba. Nem tudom mi volt ennek az oka, hogy az angolok ellen ennyire elfogytunk fizikálisan és nem sikerült regenárálódni, vagy valami más, de ez látványosan szar etap volt.
HAJRÁ HALI!

Avatar
Szarka
Aranylabdás
Hozzászólások: 34901
Csatlakozott: 2005.03.21. 17:25

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: Szarka » 2021.09.08. 23:13

Csak a masodik felidot lattam. Hát én szégyeltem magam. A vedelmunk siralmas, de a tobbieknek se ment a koncentralas, annyi ki nem kenyszeritett hiba, elcseszett dontes. Ez a csapat padlon van fejbe.
Magyarország - Newcastle - Real Madrid , ebben a sorrendben.
"Intensity is our Identity"

Móni, Boston United, baldj: Nyugodjanak békében


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: V-Nyh valamint 61 vendég