Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 75019
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: Adamek » 2024.03.29. 13:16

SuperDepor írta:
Maradonapoli írta:
SuperDepor írta:Kurva Hrutka

Micsinált?

Miatta van minden, ő mondta, hogy a magyar válogatott Rossival a valós tudása felett teljesít

Várhidi-Bozsik díjas megszólalás
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
nyúl
Kincstári Főegerész
Hozzászólások: 46285
Csatlakozott: 2005.09.14. 13:36

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: nyúl » 2024.03.29. 13:54

Adamek írta:
Szarka írta:
SuperDepor írta:Hát ez az, erőn felül lehet teljesíteni,de tudason felül nem. Az erőn felül teljesítes a tudás maximuma. Utolsó mondatod szintén értelmezhetetlen és nem mérhető. Azért csapatjáték mert a játékosok tudása nem osszeadodik, hanem kiegészíti, segíti egymást. A csapat sikerének csak egy része a játékosok nívója. Valótlan tudás nincs maximum nem várt siker. Mellesleg parallel beszélünk 2 témáról.

Ez csak játék a szavakkal.
Nevezhetjük mondjuk Ádám Martin 21-22-es szezonját 31 góllal, hogy az a valódi tudása, csak se előtte, se utána a felét se hozta ki belőle senki. Vagy mondhatjuk, hogy átlagosan 5 és 8 gólt szerzett karrierje során, tehát a valódi tudása valahol 5 és 8 gól között van.

ez szerintem nem így van
tud 31 gólt szerezni egy évadban, erről dokumentumok tucatjai tanúskodnak
az, hogy nem folyamatosan a tudásának megfelelően játszik egy másik történet
csúcs teljesítmény és átlag teljesítmény nem ugyanaz
Nem ugyanaz. Ahogy a feltételek sem. Egy botlábú poacherrel egy bika középpálya tud lövetni 25 gólt egy idényben. Ha beteszed egy más szerkezetbe, s birodalmi lépegetők rugdossák fel a labdát, miközben ő pipiskedve 167, akkor meg lő 4 gólt. S mondjuk a 4 gólos szezonjában jobb kondiban van és technikailag is ügyesedik 0-ról 0,1-re. Melyik az igazi tudása? Mindkettő.

Avatar
Szarka
Aranylabdás
Hozzászólások: 35114
Csatlakozott: 2005.03.21. 17:25

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: Szarka » 2024.03.29. 17:50

SuperDepor írta:
Szarka írta:
SuperDepor írta:Hát ez az, erőn felül lehet teljesíteni,de tudason felül nem. Az erőn felül teljesítes a tudás maximuma. Utolsó mondatod szintén értelmezhetetlen és nem mérhető. Azért csapatjáték mert a játékosok tudása nem osszeadodik, hanem kiegészíti, segíti egymást. A csapat sikerének csak egy része a játékosok nívója. Valótlan tudás nincs maximum nem várt siker. Mellesleg parallel beszélünk 2 témáról.

Ez csak játék a szavakkal.
Nevezhetjük mondjuk Ádám Martin 21-22-es szezonját 31 góllal, hogy az a valódi tudása, csak se előtte, se utána a felét se hozta ki belőle senki. Vagy mondhatjuk, hogy átlagosan 5 és 8 gólt szerzett karrierje során, tehát a valódi tudása valahol 5 és 8 gól között van.

Miért, te mit csinálsz

Persze, én is csak játszok a szavakkal.
Nálam a valós tudás az, amit hosszútávon ki tud valaki hozni magából, jól menedzselve. Amit csak egy rövid ideig képes valaki csinálni, az a tudáson felül valami külső hatás ( gyengébb ellenfelek, extra edzői munka/taktika, ami kidomborította egyes előnyeit ), netán egy rövid ideig tartható extra motiváció eredménye ( pl ősi rivális elleni siker ).
Magyarország - Newcastle - Real Madrid , ebben a sorrendben.
"Intensity is our Identity"

Móni, Boston United, baldj: Nyugodjanak békében

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 75019
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: Adamek » 2024.03.31. 13:44

Lang off, lábközépcsonttörés, erre 99,9% rámegy az EB-je is
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
zaggar
Tartalék
Hozzászólások: 1719
Csatlakozott: 2015.04.09. 16:10
Tartózkodási hely: Ország gyöngye-aranya

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: zaggar » 2024.04.03. 21:35

Nem tudom, h szabad-e ilyet ide betenni, de annyira küzdöttetek páran az EB-jegyekért, h talán némi reménysugár annak, aki esetleg lemaradt:

https://www.unileverjatek.hu/globus-hellmanns-euro2024
Újpest-Munkás
Serie A iránt érdekl?d? (Milan és a többiek)

"Az ön parancsa nekem nem parancs. Az én látható f?hatóságom az árkodi püspök meg a vallás- és közoktatásügyi miniszter, a láthatatlan meg, aki ígéreteimet számon tartja, maga a megváltó Krisztus."

Javier Arizmendi
Kulcsjátékos
Hozzászólások: 2840
Csatlakozott: 2006.01.18. 17:32

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: Javier Arizmendi » 2024.04.21. 19:11

A ződ Marquinhos magyar válogatott lenne
ETO


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 61 vendég