Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

Avatar
nyúl
Kincstári Főegerész
Hozzászólások: 46279
Csatlakozott: 2005.09.14. 13:36

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: nyúl » 2022.09.29. 14:04

dingo írta:
Adamek írta:
Javier Arizmendi írta:dehogy. DzsB lesz a kapitány, asszonta Tunya. mondjuk addigm még van pár NB1-es forduló, hátha meghúzódik a combizma, vagy kap egy pirosat a szokásos idegbetegségeiért.

sérülést nyilván senkinek nem kívánok, én inkább abban reménykedek, hogy Tunyában van annyi bolondosság, hogy a következő meccsre behívja Királyt egy percre

Az tetszene :). Én nem szidtam sosem Dzsudzsákot, de ezen a ponton tényleg csak annyit tudok mondani, hogy ki a faszom ez a köcsög , hogy neki KELL az egyedüli rekordernek lenni
Ki nem állhatom őt, de Királynál jelentősebb játékos volt. Akkor kellett volna elővenni a szívlapátot, amikor megengedték, hogy bárki Bozsik Cucu fölé jusson. Onnantól minden bohóctréfa.

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74816
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: Adamek » 2022.09.29. 14:14

nyúl írta:
dingo írta:
Adamek írta:sérülést nyilván senkinek nem kívánok, én inkább abban reménykedek, hogy Tunyában van annyi bolondosság, hogy a következő meccsre behívja Királyt egy percre

Az tetszene :). Én nem szidtam sosem Dzsudzsákot, de ezen a ponton tényleg csak annyit tudok mondani, hogy ki a faszom ez a köcsög , hogy neki KELL az egyedüli rekordernek lenni
Ki nem állhatom őt, de Királynál jelentősebb játékos volt. Akkor kellett volna elővenni a szívlapátot, amikor megengedték, hogy bárki Bozsik Cucu fölé jusson. Onnantól minden bohóctréfa.

én már igazából a matematikát is betiltottam volna Pitagorasz után, engem az ilyen Newtonok, Neumannok meg Kolmogorovok nem hatnak meg
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
nyúl
Kincstári Főegerész
Hozzászólások: 46279
Csatlakozott: 2005.09.14. 13:36

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: nyúl » 2022.09.29. 14:37

Adamek írta:
nyúl írta:
dingo írta:Az tetszene :). Én nem szidtam sosem Dzsudzsákot, de ezen a ponton tényleg csak annyit tudok mondani, hogy ki a faszom ez a köcsög , hogy neki KELL az egyedüli rekordernek lenni
Ki nem állhatom őt, de Királynál jelentősebb játékos volt. Akkor kellett volna elővenni a szívlapátot, amikor megengedték, hogy bárki Bozsik Cucu fölé jusson. Onnantól minden bohóctréfa.

én már igazából a matematikát is betiltottam volna Pitagorasz után, engem az ilyen Newtonok, Neumannok meg Kolmogorovok nem hatnak meg
Ül az analógia... Nyilván a Mackós, meg a Lambós Bozsik-kaliber.
Fazekas Kapának, aki mindkettőnél 2 klasszissal nagyobb játékos volt, felajánlották, hogy döntse meg Bozsik rekordját - visszautasította, hogy nem méltó rá. Más morális színvonal.

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74816
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: Adamek » 2022.09.29. 15:24

nyúl írta:
Adamek írta:
nyúl írta:Ki nem állhatom őt, de Királynál jelentősebb játékos volt. Akkor kellett volna elővenni a szívlapátot, amikor megengedték, hogy bárki Bozsik Cucu fölé jusson. Onnantól minden bohóctréfa.

én már igazából a matematikát is betiltottam volna Pitagorasz után, engem az ilyen Newtonok, Neumannok meg Kolmogorovok nem hatnak meg
Ül az analógia... Nyilván a Mackós, meg a Lambós Bozsik-kaliber.
Fazekas Kapának, aki mindkettőnél 2 klasszissal nagyobb játékos volt, felajánlották, hogy döntse meg Bozsik rekordját - visszautasította, hogy nem méltó rá. Más morális színvonal.

igen, az egy morálisan erős brigád volt egy morálisan sziklaszilárd korszakban
aztán amikor úgy hozta a sors kirabolták a londoni butikokat, de gondolom előtte és utána is moralizáltak egy durván nagyot

Schlossert szabad volt megdönteniük Bozsikéknak? ilyenek ezek a rekordok, pillanatképek egy emlékkönyvben, szerencsére jó sok üres lappal még
az meg nevetséges dekázás, hogy ki mekkora kaliber lenne a panoptikumban, Tunya se hívhat be ma szellemeket a keretbe nem velük versenyez a jelenlegi brigád a csapatba kerülésért, bár lehet Szíjas erre is rádumálná
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
nyúl
Kincstári Főegerész
Hozzászólások: 46279
Csatlakozott: 2005.09.14. 13:36

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: nyúl » 2022.09.29. 16:05

Adamek írta:
nyúl írta:
Adamek írta:én már igazából a matematikát is betiltottam volna Pitagorasz után, engem az ilyen Newtonok, Neumannok meg Kolmogorovok nem hatnak meg
Ül az analógia... Nyilván a Mackós, meg a Lambós Bozsik-kaliber.
Fazekas Kapának, aki mindkettőnél 2 klasszissal nagyobb játékos volt, felajánlották, hogy döntse meg Bozsik rekordját - visszautasította, hogy nem méltó rá. Más morális színvonal.

igen, az egy morálisan erős brigád volt egy morálisan sziklaszilárd korszakban
aztán amikor úgy hozta a sors kirabolták a londoni butikokat, de gondolom előtte és utána is moralizáltak egy durván nagyot

Schlossert szabad volt megdönteniük Bozsikéknak? ilyenek ezek a rekordok, pillanatképek egy emlékkönyvben, szerencsére jó sok üres lappal még
az meg nevetséges dekázás, hogy ki mekkora kaliber lenne a panoptikumban, Tunya se hívhat be ma szellemeket a keretbe nem velük versenyez a jelenlegi brigád a csapatba kerülésért, bár lehet Szíjas erre is rádumálná

Most hagyjuk, hogy az asszonyaik loptak, nem ők. Bár kurvára nem ugyanaz.

Nevetséges dekázás? Pont hogy leértékelik a válogatottsági rekordot azzal, hogy két makkalsó futballtörpe vezeti a listát egy vb-döntős világklasszis előtt, aki a saját korszaka legjobb fedezete volt. Szavam nem lenne, ha e kettő vitte volna valamire, azon túl, hogy nem vonultak vissza időben közmegelégedésre.
Akinek a gyerekszobája nem a pottyantósra nyílt, valahogy érzi, hogy ez ultragáz. Vagy szokta.

Ami Tunyát illeti, rohadtul nem kellene behívnia a Lambóst. Azért hívja be, mert a kakadufejű honvédos NER-spanon keresztül nyomás alá helyezték ezért a szívességért. Magára valamit adó futballkultúrában nem csinálnak ilyet. Remélem, kifütyülik. Nem, nem Bozsikkal versenyez, hanem a jóízléssel. Ugyanúgy hiába egyébként.

De spongyát rá. Nekem bassza a csőröm, te leszarod. Egyik vélemény sem számít hangyafasznyit sem.

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74816
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: Adamek » 2022.09.29. 16:26

nyúl írta:
Adamek írta:
nyúl írta:Ül az analógia... Nyilván a Mackós, meg a Lambós Bozsik-kaliber.
Fazekas Kapának, aki mindkettőnél 2 klasszissal nagyobb játékos volt, felajánlották, hogy döntse meg Bozsik rekordját - visszautasította, hogy nem méltó rá. Más morális színvonal.

igen, az egy morálisan erős brigád volt egy morálisan sziklaszilárd korszakban
aztán amikor úgy hozta a sors kirabolták a londoni butikokat, de gondolom előtte és utána is moralizáltak egy durván nagyot

Schlossert szabad volt megdönteniük Bozsikéknak? ilyenek ezek a rekordok, pillanatképek egy emlékkönyvben, szerencsére jó sok üres lappal még
az meg nevetséges dekázás, hogy ki mekkora kaliber lenne a panoptikumban, Tunya se hívhat be ma szellemeket a keretbe nem velük versenyez a jelenlegi brigád a csapatba kerülésért, bár lehet Szíjas erre is rádumálná

Most hagyjuk, hogy az asszonyaik loptak, nem ők. Bár kurvára nem ugyanaz.

Nevetséges dekázás? Pont hogy leértékelik a válogatottsági rekordot azzal, hogy két makkalsó futballtörpe vezeti a listát egy vb-döntős világklasszis előtt, aki a saját korszaka legjobb fedezete volt. Szavam nem lenne, ha e kettő vitte volna valamire, azon túl, hogy nem vonultak vissza időben közmegelégedésre.
Akinek a gyerekszobája nem a pottyantósra nyílt, valahogy érzi, hogy ez ultragáz. Vagy szokta.

Ami Tunyát illeti, rohadtul nem kellene behívnia a Lambóst. Azért hívja be, mert a kakadufejű honvédos NER-spanon keresztül nyomás alá helyezték ezért a szívességért. Magára valamit adó futballkultúrában nem csinálnak ilyet. Remélem, kifütyülik. Nem, nem Bozsikkal versenyez, hanem a jóízléssel. Ugyanúgy hiába egyébként.

De spongyát rá. Nekem bassza a csőröm, te leszarod. Egyik vélemény sem számít hangyafasznyit sem.


keveredik a két dolog, ezért válasszuk szét
1. Tunyának nem kellene behívnia Málészájút, ez a lépés nekem is bassza a csőröm
2. a kapitányok nem hívhatnak be mást mint aki az ő időszakukban a legjobb, így lehetet Király és Dzsudzsák rekorder, ha akkor nem hívják őket akkor azzal ugyanúgy hülyeséget csinálnak mint a mostani kirinyált behívással, azzal, hogy átlépték a százast semmit nem csorbítanak a múlt nagyjainak tettein, Bozsik rekordját nem morális agymenések miatt nem döntötték meg évtizedekig, hanem egyrészt nem volt annyi meccs mint manapság, másrészt meg volt egy posztra annyi hasonló akkori válogatott szintű játékos, hogy valóban lehetett válogatni és nem kellett mindig egy törzsgárdával dolgozni, plusz akkoriban kicsit durvábban működtek a közvetlen telefonok a szakma felé

ha holnaptól 15 éven át csak egylábú focistáink lennének és nem lennének többen mint 20 fő, akkor is valakire rá kellene adni a válogatott mezét és valakiknek csúnyán elindulna a számlálója így
ennél alacsonyabb szintű példával nem tudom vázolni, hogy semmi alapja összemérni a korszakokat és a lehetőségeket mert válogatott mindig lesz, klasszisok meg nem
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16417
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2022.09.29. 16:57

Király szerintem pont jókor vonult vissza a válogatottól. A Halitól nem, de az egy másik topik.
Oké, a kapus nem mezőnyjátékos, de csak letette a névjegyét a Bundesligában meg a Premier Leagueben. Nálam ő a kétezres évek első felének legjobb hazai labdarúgója, de ez brutál szubjektív.
2014 őszén Dárdai stábtagjának javasolták, mint kapusedző. Pali szólt, hogy ő inkább játékosként számítana rá. Ami érdekes lehet, hogy ők sosem voltak világi spanok, messze nem arról volt szó, hogy Király visszakönyörögte magát a válogatottba. Továbbá a norvégok elleni pótselejtezőn szerintem extrán védett, érdemben hozzátett a kijutáshoz.
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

Javier Arizmendi
Kulcsjátékos
Hozzászólások: 2801
Csatlakozott: 2006.01.18. 17:32

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: Javier Arizmendi » 2022.09.29. 19:24

Mech írta:azért mert bajnokin kap egy pirosat vígan játszhat a válogatottban

MLSZ eltiltással nem biztos. volt már ilyen. már nem emlékszem kit állítottak ki bajnokin, és aztán nem játszhatott a válogatottban. bár az is lehet, hogy az ilyen arccsonttörős/lábtörős kiállítás volt. egész pályafutásuk alatt DzsB-t kedveltem jobban Királyhoz képest. nem volt bajom a ruszki karrierrel, a sivataggal, a jelenlegi rendszerben pénzből élünk, elfogadtam. csomó fórumon veszekedtem érte, magyarázva, hogy az a holland bajnokság egy lófasz látszat csillogás volt, épp a legalja idejében játszott, szóval onnan könnyű volt kitünni, ezt Magyarországon kivül mindenhol tudták, egyetlen csapattársa sem vitte még annyira sem mint ő (oké Affelay 2 hétig Barca játékos volt), stb. Királyról volt idő mikor kis listát vezettem a válogatottbeli potya góljairól, pl. Pedersen a Megyerin a kapu mögül lőtt neki gólt, mire Király asszonta, ő profi, előre néz (miközben nem ártott volna balra tekintgetni),valamelyik kis török a föld alól fejelt neki egyet a kapu közepébe a Népstadionban, stb. öreg korára megbékéltem vele. és ez ami most történik, ez hányadék.
ETO

Avatar
nyúl
Kincstári Főegerész
Hozzászólások: 46279
Csatlakozott: 2005.09.14. 13:36

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: nyúl » 2022.09.29. 19:51

Javier Arizmendi írta:
Mech írta:azért mert bajnokin kap egy pirosat vígan játszhat a válogatottban

MLSZ eltiltással nem biztos. volt már ilyen. már nem emlékszem kit állítottak ki bajnokin, és aztán nem játszhatott a válogatottban. bár az is lehet, hogy az ilyen arccsonttörős/lábtörős kiállítás volt. egész pályafutásuk alatt DzsB-t kedveltem jobban Királyhoz képest. nem volt bajom a ruszki karrierrel, a sivataggal, a jelenlegi rendszerben pénzből élünk, elfogadtam. csomó fórumon veszekedtem érte, magyarázva, hogy az a holland bajnokság egy lófasz látszat csillogás volt, épp a legalja idejében játszott, szóval onnan könnyű volt kitünni, ezt Magyarországon kivül mindenhol tudták, egyetlen csapattársa sem vitte még annyira sem mint ő (oké Affelay 2 hétig Barca játékos volt), stb. Királyról volt idő mikor kis listát vezettem a válogatottbeli potya góljairól, pl. Pedersen a Megyerin a kapu mögül lőtt neki gólt, mire Király asszonta, ő profi, előre néz (miközben nem ártott volna balra tekintgetni),valamelyik kis török a föld alól fejelt neki egyet a kapu közepébe a Népstadionban, stb. öreg korára megbékéltem vele. és ez ami most történik, ez hányadék.
Hasonlóan látom.
Azt megadom, hogy Király rendes arc, s ennyi válogatottságot sose a szél fúj össze, bár nem igazán akadt vetélytársa. Babos bizonytalan volt, Sáfár a jugók ellen "kivédte" magát a válogatottból, a többi (pl. Kukás Lala, Rabóczki stb.) epizodista maradt. Mészárosnak vagy Petrynek harmad annyi válogatottságuk volt a maguk idejében, pedig véleményem szerint jobb kapusok voltak. Sok minden kell egy ilyen számhoz, ha nem Buffon az ember: szerencse, megszokás, rivális hiánya.

Dzsú nem volt falábú gyerek, bizonyos dolgokat tudott az európai középmezőny szintjén, s tudott lelkesedni, lelkesíteni is. Sokáig fontos láncszem volt. Amikor elment dervisékhez, már a keretbe se szabadott volna engedni. Hogy egyébként egyszerű, mint a golyós számológép, az nem kéne, hogy befolyásoljon. Az már inkább, hogy fogadott nersevik, s ezt sose érezte kínosnak.
Egy hetvenszeres válogatott volt, akiből 109-szerest csinálnak.

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74816
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: Adamek » 2022.10.05. 16:40

közös portugál-spanyol-ukrán pályázat a 2030-s VB-re
jól hangzik, én még Taiwant bevettem volna negyediknek
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
dingo
Sztár
Hozzászólások: 4144
Csatlakozott: 2008.10.05. 04:18
Tartózkodási hely: Kecskemét

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: dingo » 2022.10.05. 17:26

Adamek írta:közös portugál-spanyol-ukrán pályázat a 2030-s VB-re
jól hangzik, én még Taiwant bevettem volna negyediknek

Végülis :) . Ha màr olimpiából volt ausztrál-svéd
ÁLOMSORSOLÁS!ÁLOMSORSOLÁS!ÁLOMSORSOLÁS! :D

"A fiatal dingó nagyon kedves jószág, ám felnőve bizalmatlanná, harapóssá, rendkívül önállóvá válik, ragadozó természete minduntalan kitör belőle, ezért háziállatként tartása semmiképpen nem ajánlott."

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96289
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2022.10.05. 23:26

Szerencsétlen Gulácsi.

Dibusz készülhet, a novemberi barimeccsek mellett a tavaszi és nyár eleji eb-selejtezőket is sanszosan megkapja.
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

SuperDepor
Moderátor
Hozzászólások: 40672
Csatlakozott: 2006.03.07. 23:03
Tartózkodási hely: Magyar-Osztrák Monarchia

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: SuperDepor » 2022.10.05. 23:32

Cselszky írta:Szerencsétlen Gulácsi.

Dibusz készülhet, a novemberi barimeccsek mellett a tavaszi és nyár eleji eb-selejtezőket is sanszosan megkapja.

Jobb kapus, mint Gulácsi.
Ne aggódjatok hát a holnapért mert a holnap majd aggódik magáért. Elég minden napnak a maga baja.

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51165
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2022.10.05. 23:52

Cselszky írta:Szerencsétlen Gulácsi.

Dibusz készülhet, a novemberi barimeccsek mellett a tavaszi és nyár eleji eb-selejtezőket is sanszosan megkapja.

Lehet morbidan hangzik jelen körülményeket figyelembe véve, de lehet a sors megkímélte attól, hogy simán kitegyék a kezdőből, ami szerintem azért már érett neki Lipcsében...

Avatar
Szarka
Aranylabdás
Hozzászólások: 34906
Csatlakozott: 2005.03.21. 17:25

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: Szarka » 2022.10.06. 12:07

Cselszky írta:Szerencsétlen Gulácsi.

Dibusz készülhet, a novemberi barimeccsek mellett a tavaszi és nyár eleji eb-selejtezőket is sanszosan megkapja.

Nabasszus :(
Magyarország - Newcastle - Real Madrid , ebben a sorrendben.
"Intensity is our Identity"

Móni, Boston United, baldj: Nyugodjanak békében

Mech
Aranylabdás
Hozzászólások: 21348
Csatlakozott: 2009.07.21. 15:39
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: Mech » 2022.10.06. 12:17

Cselszky írta:Szerencsétlen Gulácsi.

Dibusz készülhet, a novemberi barimeccsek mellett a tavaszi és nyár eleji eb-selejtezőket is sanszosan megkapja.

csóri, amúgy is gatyán volt lelkileg szerintem a mutatott produkciója miatt, de ezzel szerintem végleg vége a karrierje érdemi részének

viszont így Dibusz végre megkapja a megérdemelt lehetőséget és szerintem élni is fog vele, egyértelműen első számú kapusnak kell megtenni

kérdés, hogy bírja majd ezt a mentális terhelést, hogy a Fradival 3 fronton kell helytállni, illetve a válogatottban is innentől csak rá számíthatunk, hiszen mögötte viszont már nagy az űr minőségben (Szappanos)

Avatar
Szarka
Aranylabdás
Hozzászólások: 34906
Csatlakozott: 2005.03.21. 17:25

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: Szarka » 2022.10.06. 12:21

SuperDepor írta:
Cselszky írta:Szerencsétlen Gulácsi.

Dibusz készülhet, a novemberi barimeccsek mellett a tavaszi és nyár eleji eb-selejtezőket is sanszosan megkapja.

Jobb kapus, mint Gulácsi.

Hát, ha ez igaz, akkor jól elbaszta a karrierjét a Fradinál. Most lehet érett volna a kapuscsere forma alapján, de ha nincs a sérülése, továbbra is kelendőbb portéka lenne, mint Dibusz.
30 pluszosként már persze egyikért se fizetnének tízmilliókat.
Magyarország - Newcastle - Real Madrid , ebben a sorrendben.
"Intensity is our Identity"

Móni, Boston United, baldj: Nyugodjanak békében

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74816
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: Adamek » 2022.10.06. 12:34

Maradonapoli írta:
Cselszky írta:Szerencsétlen Gulácsi.

Dibusz készülhet, a novemberi barimeccsek mellett a tavaszi és nyár eleji eb-selejtezőket is sanszosan megkapja.

Lehet morbidan hangzik jelen körülményeket figyelembe véve, de lehet a sors megkímélte attól, hogy simán kitegyék a kezdőből, ami szerintem azért már érett neki Lipcsében...

pont ezt beszéltük múlthéten páran, hogy idegileg és formailag is eléggé ki lehet a srác és pihentetni kellene
sajnos a szakemberek nem így látták, szerencsétlen most pihenhet rogyásig
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51165
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2022.10.06. 13:12

Adamek írta:
Maradonapoli írta:
Cselszky írta:Szerencsétlen Gulácsi.

Dibusz készülhet, a novemberi barimeccsek mellett a tavaszi és nyár eleji eb-selejtezőket is sanszosan megkapja.

Lehet morbidan hangzik jelen körülményeket figyelembe véve, de lehet a sors megkímélte attól, hogy simán kitegyék a kezdőből, ami szerintem azért már érett neki Lipcsében...

pont ezt beszéltük múlthéten páran, hogy idegileg és formailag is eléggé ki lehet a srác és pihentetni kellene
sajnos a szakemberek nem így látták, szerencsétlen most pihenhet rogyásig

pozitívan is felfoghatja:
- kikerült a negatív spirálból, és megmenekült a megalázó szitutól, hogy kitegyék a kezdőből
- 2016-óta stabil kezdő, 6 év meló után jár neki 8 hónap pihi, ha mástól nem, a napi stressztől, nyomástól megmenekül jó darabig hosszú évek után
- az 5,6 millió eurós éves fizut így is megkapja majd (cc havi 197 milla forintban)
- még közel 3 év hátra van a szerződéséből, ezalatt akkor is további milliárdokat kereshet, ha már csak padoztatják akkor is

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74816
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: Adamek » 2022.10.06. 13:16

Maradonapoli írta:
Adamek írta:
Maradonapoli írta:Lehet morbidan hangzik jelen körülményeket figyelembe véve, de lehet a sors megkímélte attól, hogy simán kitegyék a kezdőből, ami szerintem azért már érett neki Lipcsében...

pont ezt beszéltük múlthéten páran, hogy idegileg és formailag is eléggé ki lehet a srác és pihentetni kellene
sajnos a szakemberek nem így látták, szerencsétlen most pihenhet rogyásig

pozitívan is felfoghatja:
- kikerült a negatív spirálból, és megmenekült a megalázó szitutól, hogy kitegyék a kezdőből
- 2016-óta stabil kezdő, 6 év meló után jár neki 8 hónap pihi, ha mástól nem, a napi stressztől, nyomástól megmenekül jó darabig hosszú évek után
- az 5,6 millió eurós éves fizut így is megkapja majd (cc havi 197 milla forintban)
- még közel 3 év hátra van a szerződéséből, ezalatt akkor is további milliárdokat kereshet, ha már csak padoztatják akkor is

de ezek mellett nyilván az egészség se piti szempont
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 16 vendég