Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

Sanyeey
Világsztár
Hozzászólások: 10379
Csatlakozott: 2009.03.01. 18:16
Tartózkodási hely: Magyarország
Kapcsolat:

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: Sanyeey » 2022.08.30. 14:30

Mech írta:Új válogatott mezek, 2022-2024 időszakra.

Hazai szerintem kimondottan gyenge lett, a vendég nem rossz.

Itt van még több kép róluk, érdekes modellválasztással :D
https://www.footyheadlines.com/2022/08/ ... eaked.html
https://www.footyheadlines.com/2022/08/ ... eaked.html

Kép
Kép

Nagyon jól néz ki a vendég mez. Aranycsapat-feeling.
DEBRECENI VSC

Avatar
dingo
Sztár
Hozzászólások: 4146
Csatlakozott: 2008.10.05. 04:18
Tartózkodási hely: Kecskemét

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: dingo » 2022.08.30. 16:59

Sanyeey írta:
Mech írta:Új válogatott mezek, 2022-2024 időszakra.

Hazai szerintem kimondottan gyenge lett, a vendég nem rossz.

Itt van még több kép róluk, érdekes modellválasztással :D
https://www.footyheadlines.com/2022/08/ ... eaked.html
https://www.footyheadlines.com/2022/08/ ... eaked.html

Kép
Kép

Nagyon jól néz ki a vendég mez. Aranycsapat-feeling.

Abszolút, ha lenne Rákosi címeres, vennék is belőle :)
ÁLOMSORSOLÁS!ÁLOMSORSOLÁS!ÁLOMSORSOLÁS! :D

"A fiatal dingó nagyon kedves jószág, ám felnőve bizalmatlanná, harapóssá, rendkívül önállóvá válik, ragadozó természete minduntalan kitör belőle, ezért háziállatként tartása semmiképpen nem ajánlott."

Mech
Aranylabdás
Hozzászólások: 21401
Csatlakozott: 2009.07.21. 15:39
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: Mech » 2022.09.02. 13:19

Stiló egy évig kölcsönben a Millwallnál tolja, újra a Championshipben.

Kép

Avatar
Szarka
Aranylabdás
Hozzászólások: 35068
Csatlakozott: 2005.03.21. 17:25

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: Szarka » 2022.09.21. 10:53

Azt pletykálják, hogy Szalai Ádám hamarosan bejelenti a visszavonulását a vállogatottól. Pontosan az NL meccsek után.
Magyarország - Newcastle - Real Madrid , ebben a sorrendben.
"Intensity is our Identity"

Móni, Boston United, baldj: Nyugodjanak békében

Mech
Aranylabdás
Hozzászólások: 21401
Csatlakozott: 2009.07.21. 15:39
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: Mech » 2022.09.21. 11:04

Szarka írta:Azt pletykálják, hogy Szalai Ádám hamarosan bejelenti a visszavonulását a vállogatottól. Pontosan az NL meccsek után.

Ma 15:30-kor tart sajtótájékoztatót. A két NL-meccs után búcsúzik.

Avatar
Szarka
Aranylabdás
Hozzászólások: 35068
Csatlakozott: 2005.03.21. 17:25

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: Szarka » 2022.09.21. 11:14

Mech írta:
Szarka írta:Azt pletykálják, hogy Szalai Ádám hamarosan bejelenti a visszavonulását a vállogatottól. Pontosan az NL meccsek után.

Ma 15:30-kor tart sajtótájékoztatót. A két NL-meccs után búcsúzik.

Milyen jó lenne, ha már beépítettük volna az utódját legalább a nyári barimeccseken. Sebaj, majd ott lesz rá egy EB selejtezősorozat. :)
Magyarország - Newcastle - Real Madrid , ebben a sorrendben.
"Intensity is our Identity"

Móni, Boston United, baldj: Nyugodjanak békében

Mech
Aranylabdás
Hozzászólások: 21401
Csatlakozott: 2009.07.21. 15:39
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: Mech » 2022.09.21. 11:21

Szarka írta:
Mech írta:
Szarka írta:Azt pletykálják, hogy Szalai Ádám hamarosan bejelenti a visszavonulását a vállogatottól. Pontosan az NL meccsek után.

Ma 15:30-kor tart sajtótájékoztatót. A két NL-meccs után búcsúzik.

Milyen jó lenne, ha már beépítettük volna az utódját legalább a nyári barimeccseken. Sebaj, majd ott lesz rá egy EB selejtezősorozat. :)

Igaziból stílusban Ádám Martin ugyanazt hozza, mint Szalai, így beépíteni nem igazán kell, erre a játékra már tökélyre van fejlesztve minden.
Némethet megpróbálhatná most ősszel a Dzsudzsi féle lötyögős két meccsen, a végén még lenne előre egy gyors/lendületes csatárunk egyszer.

Mech
Aranylabdás
Hozzászólások: 21401
Csatlakozott: 2009.07.21. 15:39
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: Mech » 2022.09.21. 15:12

Neuer és Goretzka covidosak, nem játszanak ellenünk
Reus meg sérült

ez 3 fix alapember a kezdőcsapatukból, talán ezt már ők is megérzik

Avatar
Szarka
Aranylabdás
Hozzászólások: 35068
Csatlakozott: 2005.03.21. 17:25

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: Szarka » 2022.09.21. 15:55

Mech írta:
Szarka írta:
Mech írta:Ma 15:30-kor tart sajtótájékoztatót. A két NL-meccs után búcsúzik.

Milyen jó lenne, ha már beépítettük volna az utódját legalább a nyári barimeccseken. Sebaj, majd ott lesz rá egy EB selejtezősorozat. :)

Igaziból stílusban Ádám Martin ugyanazt hozza, mint Szalai, így beépíteni nem igazán kell, erre a játékra már tökélyre van fejlesztve minden.
Némethet megpróbálhatná most ősszel a Dzsudzsi féle lötyögős két meccsen, a végén még lenne előre egy gyors/lendületes csatárunk egyszer.

Az angol meccsen jól játszott, de mondhatni szerencsés, ha ennyi idő elég volt a beilleszkedéshez, 10-20 percekkel, összesen van 85 perce 6 meccsen.
Az se szerencsés, hogy másik földrészről kell iderepülnie. Gazdagnál is jó lenne, ha visszajönne Európába. Németh pedig épp csak ismerkedik a csapattal, neki még több idő kell. Előbb lesz Gazdag szerepelni, de hozzá más taktika kell.
Magyarország - Newcastle - Real Madrid , ebben a sorrendben.
"Intensity is our Identity"

Móni, Boston United, baldj: Nyugodjanak békében

Avatar
Szarka
Aranylabdás
Hozzászólások: 35068
Csatlakozott: 2005.03.21. 17:25

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: Szarka » 2022.09.21. 15:56

Mech írta:Neuer és Goretzka covidosak, nem játszanak ellenünk
Reus meg sérült

ez 3 fix alapember a kezdőcsapatukból, talán ezt már ők is megérzik

A Franciáknál egy teljes kezdő fog hiányozni :)
Magyarország - Newcastle - Real Madrid , ebben a sorrendben.
"Intensity is our Identity"

Móni, Boston United, baldj: Nyugodjanak békében

Javier Arizmendi
Kulcsjátékos
Hozzászólások: 2826
Csatlakozott: 2006.01.18. 17:32

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: Javier Arizmendi » 2022.09.21. 20:44

van egy kis különbség Dzsudzsák nyomulása/nyomatása és Szalai távozása között, de hát emberileg is lehet köztük különbség.
ETO

Avatar
Szarka
Aranylabdás
Hozzászólások: 35068
Csatlakozott: 2005.03.21. 17:25

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: Szarka » 2022.09.22. 12:50

Javier Arizmendi írta:van egy kis különbség Dzsudzsák nyomulása/nyomatása és Szalai távozása között, de hát emberileg is lehet köztük különbség.

Mennyivel tisztább Szalai módja. De inkább az a normális, általános, nincs benne semmi különleges.
Magyarország - Newcastle - Real Madrid , ebben a sorrendben.
"Intensity is our Identity"

Móni, Boston United, baldj: Nyugodjanak békében

Mech
Aranylabdás
Hozzászólások: 21401
Csatlakozott: 2009.07.21. 15:39
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: Mech » 2022.09.22. 12:55

Szarka írta:
Javier Arizmendi írta:van egy kis különbség Dzsudzsák nyomulása/nyomatása és Szalai távozása között, de hát emberileg is lehet köztük különbség.

Mennyivel tisztább Szalai módja. De inkább az a normális, általános, nincs benne semmi különleges.

én nem értem miért lett divat ez a lemondogatás, szerintem tök gáz, régen nem volt ennyi ilyen
ha már szar vagy meg öreg vagy akkor nem hívnak azt kész, mit kell ezen drámázni
aztán a többség meg komolyan sem gondolja, aztán simán válogatott lesz újra, ha úgy van (Gera, Ibra stb.)
Dzsudzsi is leszopta itt Szijjártót a rekordért ahelyett, hogy szép csöndben eltűnt volna csak

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74933
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: Adamek » 2022.09.22. 13:01

Javier Arizmendi írta:van egy kis különbség Dzsudzsák nyomulása/nyomatása és Szalai távozása között, de hát emberileg is lehet köztük különbség.

hát ja, van köztük egy univerzumnyi difi odafönt a toronyban
mindamellett én a válogatottság lemondásának a processzét se nagyon értem, vagy válogatott szint vagy és akkor szard össze magad ha nem jössz vagy a kapitánynak legyen már esze és ne hívjon be alkalmatlant
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16494
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2022.09.22. 13:08

Adamek írta:
Javier Arizmendi írta:van egy kis különbség Dzsudzsák nyomulása/nyomatása és Szalai távozása között, de hát emberileg is lehet köztük különbség.

hát ja, van köztük egy univerzumnyi difi odafönt a toronyban
mindamellett én a válogatottság lemondásának a processzét se nagyon értem, vagy válogatott szint vagy és akkor szard össze magad ha nem jössz vagy a kapitánynak legyen már esze és ne hívjon be alkalmatlant

El lehetett volna ezt intézni máshogyan, de ebben a mai világban ez is a különleges médiapillanatok közé tartozik. Erről lehet cikkezni, sajtótájékoztatót összehívni, showműsort keríteni mögé.
Ráadásul maga Szalai is szerette ezeket látványosan intézni, mint a 2013 őszi kifakadását, vagy amikor Pintér idejében lemondta a válogatottságot.
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74933
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: Adamek » 2022.09.22. 13:23

Savaria1919 írta:
Adamek írta:
Javier Arizmendi írta:van egy kis különbség Dzsudzsák nyomulása/nyomatása és Szalai távozása között, de hát emberileg is lehet köztük különbség.

hát ja, van köztük egy univerzumnyi difi odafönt a toronyban
mindamellett én a válogatottság lemondásának a processzét se nagyon értem, vagy válogatott szint vagy és akkor szard össze magad ha nem jössz vagy a kapitánynak legyen már esze és ne hívjon be alkalmatlant

El lehetett volna ezt intézni máshogyan, de ebben a mai világban ez is a különleges médiapillanatok közé tartozik. Erről lehet cikkezni, sajtótájékoztatót összehívni, showműsort keríteni mögé.
Ráadásul maga Szalai is szerette ezeket látványosan intézni, mint a 2013 őszi kifakadását, vagy amikor Pintér idejében lemondta a válogatottságot.

nyilván egy tól-ig kereten belül kell az összes professzionális foodballistát értelmezni, igazán nagy koponyák ritkák arrafelé
hol vannak már az olyan intelligencses srácok, mint mondjuk Teslim B. Fatusi, aki amikor gólt lő a PMSC színeiben kiszaladt a Honvéd táborhoz ünnepelni, csak mert a zászlók színe megegyezett
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

tomi

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: tomi » 2022.09.22. 13:57

Szarka írta:
Mech írta:Neuer és Goretzka covidosak, nem játszanak ellenünk
Reus meg sérült

ez 3 fix alapember a kezdőcsapatukból, talán ezt már ők is megérzik

A Franciáknál egy teljes kezdő fog hiányozni :)

hogyhogy?

ja látom
mondjuk egy griezmann-mbappe-giroud csatársor így is elég kemény :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára tomi 2022.09.22. 14:00-kor.

tomi

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: tomi » 2022.09.22. 13:58

egyébként elnézve, hogy a nagyobb csapatok is mennyire alapjáraton pörögnek a szezon elején, szerintem durva meglepik lesznek most az NL hétvégén.

a nagyok magasról fognak szerintem beleszarni, elindult a BL, bajnokság, közeleg a VB, egy viszonylagos tétnélküli NL fog furcsa meglepiket hozni

Mech
Aranylabdás
Hozzászólások: 21401
Csatlakozott: 2009.07.21. 15:39
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: Mech » 2022.09.22. 14:06

tomi írta:egyébként elnézve, hogy a nagyobb csapatok is mennyire alapjáraton pörögnek a szezon elején, szerintem durva meglepik lesznek most az NL hétvégén.

a nagyok magasról fognak szerintem beleszarni, elindult a BL, bajnokság, közeleg a VB, egy viszonylagos tétnélküli NL fog furcsa meglepiket hozni

Szerintem nem feltétlenül lesz így, viszont elképzelhető ez is.

A VB előtt ez az utolsó két meccs az összes kijutó csapatnak, nincs több gyakorlási lehetőség, ezután már a VB-n játszanak (hivatalosan még van egy FIFA-játéknap november 16-17-én, de sok csapat már nem kötött le a vb előtt egy héttel arra az időpontra meccset). Így biztos, hogy most a legtöbb edző már az ottani tervezett kezdőcsapatát küldi a pályára, ha teheti. Plusz azok a játékosok, akiknek necces a keretbekerülés a vb-re, biztos, hogy teperni fognak most ezerrel.

Szerencsére a németek jól megfogyatkoztak de azért így is bivalyerős kezdőjük lesz ellenünk. Talán a második meccsre éri el őket a fáradtság, a keret szűkössége. Jobb lett volna ellenük zárni szerintem.

Avatar
Szarka
Aranylabdás
Hozzászólások: 35068
Csatlakozott: 2005.03.21. 17:25

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: Szarka » 2022.09.22. 15:22

Mech írta:
Szarka írta:
Javier Arizmendi írta:van egy kis különbség Dzsudzsák nyomulása/nyomatása és Szalai távozása között, de hát emberileg is lehet köztük különbség.

Mennyivel tisztább Szalai módja. De inkább az a normális, általános, nincs benne semmi különleges.

én nem értem miért lett divat ez a lemondogatás, szerintem tök gáz, régen nem volt ennyi ilyen
ha már szar vagy meg öreg vagy akkor nem hívnak azt kész, mit kell ezen drámázni
aztán a többség meg komolyan sem gondolja, aztán simán válogatott lesz újra, ha úgy van (Gera, Ibra stb.)
Dzsudzsi is leszopta itt Szijjártót a rekordért ahelyett, hogy szép csöndben eltűnt volna csak

Klubszinten és válogatott szinten is azt tartom jónak, ha időben tudja valaki befejezni. Még a levezetésekor is legyen elfogadható teljesítménye, és akkor mondja, hogy ennyi volt, egy adott meccsel befejezi. Lehet akkor méltón elbúcsúztatni, jó emlékekkel lezárni egy korszakot.
Jobb, mint 2-3 szezonnyi padozás, vagy éppen klubnélküliség után bejelenteni. Akkor is rossz, ha éppen többet nem hívnak be, és 4 év múlva eszmélsz rá, hogy anno az a meccs volt a búcsúmeccsed.
A DZSB-s rekordnyomulás és búcsúztatás meg már a gáz szint.

Ezért is jó amikor sokan egy torna végével, vagy selejtezősorozat végével vonulnak vissza. Pontosan látható, melyik meccs lesz az utolsó, még lehet egy utolsó, jó szezont futni, kicsit rákapcsolva, és rákészülve.
Magyarország - Newcastle - Real Madrid , ebben a sorrendben.
"Intensity is our Identity"

Móni, Boston United, baldj: Nyugodjanak békében


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 134 vendég